>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

EuroBasket 2009

Status
Zamknięty.
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Jak tylko ktoś się dowie co z Gortatem, to niech napisze. W końcówce III kwarty spadł na parkiet, trzymał się za plecy w odcinku lędźwiowym, ale z powtórek nie wynikało, żeby sfaulował go Brytol ani żeby spadł na plecy. Zszedł do szatni przy pomocy kolegów... Oby nic poważnego...
Lider reprezentacji Polski koszykarzy Marcin Gortat, który w towarzyskim spotkaniu z Wielką Brytanią w Londynie doznał groźnie wyglądającej kontuzji, będzie mógł dalej przygotowywać się z zespołem do wrześniowych mistrzostw Europy.

Do zdarzenia doszło w 29. minucie spotkania, gdy Polacy prowadzili 55:34. Gortat wyskoczył do podania nad obręcz kosza i spadł na parkiet bez kontaktu z rywalem. Koszykarz Orlando Magic długo leżał nieruchomo na boisku, a na jego twarzy pojawiał się grymas bólu. Po konsultacjach z lekarzem i masażystą Gortat o własnych siłach, opierając się na ramieniu Szymona Szewczyka, zszedł wolno do szatni.

- Nikt mnie nie uderzył. Chciałem złapać piłkę w wyskoku i za bardzo się wygiąłem do tyłu. Poczułem ból. Jednak mam wrażenie, że jest trochę lepiej - powiedział po meczu Gortat.

- Marcin naciągnął sobie mięsień pleców. Jest jeszcze za wcześnie, by powiedzieć coś więcej. Ale rokowania są pomyślne - ocenił doktor kadry Maciej Idzior

- Trudno powiedzieć, czy zagra jeszcze w turnieju w Londynie, ale uraz na pewno nie wyeliminuje go z udziału w mistrzostwach - powiedział kierownik reprezentacji Janusz Kołakowski.
 
S 0

slonik07

Użytkownik
Ja znalazłem taką informację:
Marcin Gortat wróci do kadry dopiero 25 sierpnia. To oznacza, że Polacy podczas meczów sparingowych w Babergu (Niemcy, 21-22.08) nadal będą osłabieni.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
W sumie dobrze.Rywale tam nie są za silni bo Niemcy (bez Nawitzkiego i Kamana) nic nie zdziałają na Eurobaskecie no a tak samo Macedonia to nie jest też rywal z górnej półki.Z tego co wiem będą jeszcze mecze z Hiszpanią.Tam by wypadało aby Polska zagrała już pełnym składem i taką pierwszą piątką jak zagramy na Eurobaskecie.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Hiszpania-Polska Typ: Polska+20,5 pkt ✅✅✅ (88:83)
Mecz towarzyski, zatem nie spodziewam się jakiejś mega mobilizacji ze strony Hiszpanów. Zwłaszcza, że Polska prawie nic nie znaczy w koszykarskim świecie. Polacy natomiast rozegrali już kilka meczy sparingowych. Z różnym skutkiem i w różnych składach. Dziś ma zagrać ten najmocniejszy, bo to ostatni sprawdzian biało-czerwonych przed Eurobasketem. Hiszpanie także rozegrali kilka spotkań towarzyskich, z czego największe wrażenie robi pokonanie Litwy różnicą 29pkt.
Liczę głównie na motywację Polaków. W ostatnim meczu pewnie pokonaliśmy Izrael, a i tak Gortat wspominał o masie błędów. Dziś powinno ich być mniej. Handicap 20,5pkt to jak dla mnie prezent od buków. Myślę, że Polska powalczy a maksymalna porażka będzie różnicą 15pkt.
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Hiszpania - Polska
Po części zgodzę sie z Tobą Slander, ale napewno Hiszpanie bedą chcieli pokazać organizatorowi wrześniowych ME jego miejsce w szeregu. Dodam też że hiszpanie w ostatnim meczu z Izraelem do połowy prowadzili tylko 6 punktami i dopiero w 3 kwarcie pokazali na co ich stać. Dziś może być podobnie, dlatego ja proponuje na dzis handi+10 na Polskę do przerwy, kurs 1.85
✅✅✅ do przerwy 43:39 dla Hiszpanii wiec na pełnym luzie ????
 
gunner84 0

gunner84

Użytkownik
ME 2009 POLSKA



Mistrzostwa Europy w koszykówce czas zacząć:!::!::!::!:


Już jutro inauguracja rozgrywanego w Polsce turnieju Mistrzostw Europy w koszykówce mężczyzn. Wielkie nazwiska, wielkie zespoły i wielkie emocje, to wszystko już od jutra. Czy murowany faworyt Hiszpania zdobędzie złoto, czy psikusa sprawi im Litwa, a może ktoś inny? Kto będzie czarnym koniem mistrzostw a kto sprawi największy zawód? Wreszcie jak spiszą się gospodarze turnieju - Polacy, czy zaskoczą faworytów?? Na te wszystkie pytania odpowiedzi poznamy już wkrótce.


Oto jak wyglądają poszczególne grupy mistrzostw:



Terminarz:
http://www.eurobasket2009.org/pl/cid_hJ6mq3FsG5Ud,KyUXx54F0.pageID_,-wyvhBAG3MfEmfJ2MRwa0.compID_qMRZdYCZI6EoANOrUf9le2.season_2009.html


Oto jakie kursy wystawił bet365 na jutrzejsze mecze:



Zapraszam do dyskusji:!::!:​
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
POLSKA - BUŁGARIA

Jutro o godz. 18.15 w hali we Wrocławiu nasza drużyna rozpocznie rywalizację w Mistrzostwach Europy. Bułgaria to teoretycznie najsłabsza drużyna w naszej grupie i nasi koszykarze muszą to spotkanie wygrać. Przygotowania do ME były udane, przeciwnicy z jakimi grali w turniejach przygotowawczych byli wymagający. Polacy pokazali że potrafią powalczyć z takimi drużynami jak Hiszpania czy Chorwacja. Co najważniejsze pokazali w tych meczach ze potrafią grać w koszykówkę i Bługaria nie powinna stanowić dla nich przeszkody. Dodatkowym atutem bedzie Polska publiczność która na pewno bedzie wspierać ich gorącym dopingiem.

Moje propozycje:
Polska - Bułgaria 1 , 1.30 (betsafe) ✅✅✅
Polska - Bułgaria+7,5 1 , 1.9 (betsafe)✅✅✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No to zacznę.
Pierw o Polakach trochę. W końcu mamy drużynę, która może walczyć z mocnymi. Bułgaria za mocna nie jest więc powinniśmy ich dość ostro pojechać i tak też myślę, że się stanie. Pierwszy mecz, przed własną publicznością, uważam, że Polacy wyjdą mocno zmotywowani na to spotkanie i od początku będą chcieli pokazać swoją siłę. Także myślę, że dobrym typem jest np. Polska -4 w HT, albo -2 po 1 kwarcie, w Sportingbecie są takie zakłady. No i handi wg mnie można spokojnie zwiększyć na FT.
Łotwa - Rosja. Tu wg mnie Łotysze bardzo mocno zajdą za skórę Rosjanom, nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że wg mnie zwyciężą. Rosja nie jest jakoś mega mocna, a Łotwa potrafi grać. Dla mnie win Łotwy, a już na pewno Łotwa z handi.
Litwa - Turcja. To widzę dość zdecydowany win Litwinów. Dla mnie jest to o klasę lepszy zespół od Turcji i nie widzę innej możliwości niż wysoka wygrana. Ktoś powie, że nie ma Siskauskasa albo Jasikieviciusa. Ale co to za problem... jest Kleiza, Javtokas Lavrinovic jeden i drugi, Delininkaitis i kilku jeszcze. Więc dla mnie Litwa z handi spokojniutko.
 
alxemikas 0

alxemikas

Użytkownik
Rosja - Lotwa
TYP 2
kurs 2.06

Coz moze do zespolow z elity koszykarskiej Lotwa nie nalezy, ale jeszcze nigdy niebyla taka mocna jak teraz. Blums, Valters, Skele -wszyscy posiadaja dobry rzut za trzy punkty,tym zawsze sie wydzielala szkola baltycka. Strata koncentracji przez rosjan chociazby na minute i lotysze ukaraja natychmiast. Biedrins i Kambala, dwie lotewskie &quot;wieze&quot; ktore jeden na jeden moga obegrac kazdego.
Rosja to juz nie ten zespol mistrzow... Ma problem z &quot;centrami&quot;. Obrona indywidualna Mozgova i Sokolova jest slaba, czesto za krotki czas nabieraja duzo fauli.
Pierwsze mecze na Mistrzostwach zawsze trudne. Lotysze bardziej doswiadczeni, powinni poradzic z nerwami szybciej i pokonac rosjan.
 
gunner84 0

gunner84

Użytkownik
To teraz ja parę słów od siebie odnośnie jutrzejszych meczów.
Zacznę od tego, że moim zdaniem jak ktoś chce grać dużo eurobasketu to polecam bet365. Jak dla mnie jest to najlepszy buk do grania koszykówki, dowolnie ustawialne handicapy i sumy punktów to jest to.:spokodfhgfh:

Rosja - Łotwa
Tu widzę value na Łotyszy. Rosja bez Kirilenki, Holdena i teraz jeszcze Chryapy to nieporównywalnie słabsza drużyna od tej która zdobywała mistrzostwo w Hiszpanii. Łotwa niedoceniana, ale uważam, że mogą trochę namieszać, duet podkoszowy Biedrins - Kambala może być zabójczy.
Tak więc takie typy warte rozważenia:
Łotwa win po 2,5⛔
Łotwa +4,5 po 1,86
⛔


Grecja - Macedonia

Grecja nie w najsilniejszym możliwym składzie, ale nadal bardzo mocna i uważam, że nie powinni mieć problemów z Macedonią, której najlepszym graczem jest już 36 letni Stefanow.
Proponuję Grecję -9,5 po 1,86✅


Francja - Niemcy

Niemcy bez Nowitzkego i Kamana. Moim zdaniem będą czerwoną latarnią tej grupy i nie sprawią większych kłopotów Francuzom, na których nie ukrywam, liczę, że zajdą daleko. Parker i spółka nie pozostawią złudzeń Niemcom więc:
Francja -11,5 za 1,90⛔

Turcja - Litwa
Obydwa zespoły osłabione, ale Litwa to kopalnia talentów więc jest i tak kim grać i Litwini są jednymi z faworytów tego turnieju. Turcja moim zdaniem może być jednym z rozczarowań tych mistrzostw. Turkoglu i Ilyasova będą ciągnąć całą grę, ale na wszechstronnych Litwinów to za mało.
Litwa win 1,40⛔
Litwa -5,5 za 1,90
⛔

Serbia - Hiszpania
Faworyci mistrzostw pierwszy mecz grają z Serbami, którzy mają bardzo ciekawy i utalentowany skład. Moim zdaniem postawią twarde warunki faworytom, więc:
Serbia +10,5 za 1,90✅

Słowenia - Wielka Brytania
No cóż Słoweńcy bez Udriha, Vujacica i przede wszystkim Smodisa, jakoś w nich nie wierzę na tych mistrzostwach ale ze słabą Wielką Brytanią nie powinni mieć kłopotów, jeśli miałbym stawiać to handi na Słowenie -12,5✅ za 1,83 chociaż bez wielkiego przekonania.

Chorwacja - Izrael
Na ten mecz nie mam pomysłu za bardzo, win Chorwatów wydaję się pewny, ale z drugiej strony Izrael to nie ogórki i tanio skóry nie powinni sprzedać. Na pierwszy rzut oka wpada w oko handi +10,5 ✅na Izrael, ale to nic pewnego.

No i na koniec
Polska - Bułgaria
Tutaj widzę jutro masówkę na Polskę, pewnie z handi nawet. W Bułgarii największą gwiazdą jest trener i to mówi wszystko. Polacy powinni sobie spokojnie sobie poradzić, ja obawiam się tylko tego jak Polacy poradzą sobie z presją w tym pierwszym meczu, mam nadzieję, że bez zarzutu.

To tyle wstępnych przemyśleń na pierwszą kolejkę. Coś z tego na jutro się wybierze, na pewno trochę manipulacji z handi będzie mam nadzieję do przodu. Overów/ underów na razie nie będę ruszał, wolę zaobserwować jak grają poszczególne zespoły jutro i wtedy wyciągać ewentualnie wnioski.
 
B 0

bosmanek

Użytkownik
A co sądzicie o typie na to że Gortat zdobędzie więcej niż 11 pkt. Na bwin.com jest całkiem niezły kurs 1,85 i mam zamiar to zagrać za większą kase, ale proszę o jakieś opinie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Francja(-11.5) - Niemcy 1 1.85 Betgun

Chyba jedno z pewniejszych spotkań na jutrzejszy dzionek.Co zrobili w drugim spotkaniu z Belgami?pozamiatali...i dokładnie tego spodziewam sie po nich w jutrzejszym spotkaniu z Niemcami.Niemcy osłabieni głownie brakiem Dirka...o tym dowiedzieliśmy sie kilkanaście dni temu.Strata ogromna ale jak sie jest pod piecza kretyna w Mavs to nie ma co narzekać.Cuban poraz kolejny leczy swoją chorą ambicje lekceważąc przy tym prawo i chęci zawodnika do gry w reprezentacji.Skoro nie ma Dirka i Kamana to kto jest?no właśnie nie ma nic...nie chce mi sie wymieniać poszczególnych graczy bo repr. Niemiec bez tej 2jki dryblasów z NBA jest poprostu bardzo słaba.Co innego można napisać o Francuzach których uważam za jednego(oprócz Serbii i Polski :) ) z czarnych konii tych mistrzostw.Silny atletyczny team z podajnikiem w postaci perełki TP czy równie wszechstronnego Diota + kilka byków do dziurawienia kosza i nabijania cyfrek w zbiórkach.Diaw Turiaf Traore Batum słabszy z Pietrusów czy nawet De Colo to gracze którzy jak nabiorą odpowiedniego rozpędu mogą bez problemu wyjść z grupy z pierwszego miejsca i na tym nie kończąc.Collet ma świetny team i wierze że razem z chłopakami namiesza tym
turnieju.
 
maryman 117

maryman

Użytkownik
A co sądzicie o typie na to że Gortat zdobędzie więcej niż 11 pkt. Na bwin.com jest całkiem niezły kurs 1,85 i mam zamiar to zagrać za większą kase, ale proszę o jakieś opinie.
niby wydaje się to łatwe do zrobienia ale wcale może tak nie wyjść :roll:
Po pierwsze wszyscy się spodziewają, że grać będziemy na Gortata bo to bardzo mocny punkt w drużynie, po drugie w meczach treningowych z Chorwatami staraliśmy się mało do niego grać, żeby nauczyć się jak grać resztą zespołu na wypadek wyłączenia tego gracza dobrą obroną. Jego zadania meczowe wyglądały nieco inaczej niż łowienie punktów bo te ma kto rzucić, a większość tego co Gortat sam rzucał było po walce na tablicy czasem z PaR.

W mojej ocenie lepszym wyborem jest stawianie na zakład:
&quot;Ile punktów zdobędzie David Logan (POL)?&quot; więcej niż 14,5 kurs 1,75 bwin. Logan wie jak rzucać udowodnił to w meczu z Chorwatami ma dobry rzut za 3 z którego dosyć często robi użytek Chorwatom rzucił 16 pkt a w DBE w Turowie miał średnią 19,7 pkt a tym roku 18,8 pkt.
 
predictions 0

predictions

Użytkownik
Rosja-Łotwa
Typ 1
Kurs 1,60

W zespole Rosji nieciekawie, Chriapa leczy kontuzję a ich trener jest zaniepokojony. Jednak myślę że Łotwa tak czy owak zostanie przez ten potężny naród rozbita. Myślę że na tę chwilę - jeżeli Rosja grała by z Łotwą w hokej, piłke nożną, ręczną etc. - wszędzie nasz większy sąsiad by odniósł triumf. Przypadek? nie - raczej polityka większości, tak bym to ujął.
W składzie cała śmietanka SuperLigi. W kadrze 17 zawodników o wzroście większym niż 2 metry.

Co słychać w ekipie Łotwy? gorzej być nie może. 28 sierpnia ulgli oni Macedonii 74-95. W składzie wielkich indywidualności nie ma. Większość to gracze średniaków ligowych i oczywiście koszykarze z Rygi. Myślę że spokojnie Rosja wygra.

✅✅✅
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Macedonia - Grecja ✅✅
Typ: Grecja over 79
Expekt

Smaczku meczu dodaje waśnie na temat nazwy Macedonia. Grecja nie uznaje takowej nazwy. Przeniosło się to nawet na grunt sportowy, w jednym z wywiadów obrońca Zisis mówi o Skopje zamiast o Macedonii. Dla nas może się wydawać śmieszne i dziwaczne, ale tam to poważna sprawa. Macedonia ma solidnych zawodników, ale w meczach towarzyskich traciła strasznie dużo punktów, natomiast Grecy wydają się że lubią takie ekipy. Wysoko wygrywali z podobnie grającą Bułgarią czy Łotwą( można wspomnieć o Rumunii ale to chyba mniej wiarygodna ekipa). W składzie Hellas mamy młodych zawodników, którzy na pewno nie odpuszczą i będą grać do końca. Linia jest bardzo ciekawa 79 punktów inne buki dają 79,5 czy 80.

Polska - Bułgaria ✅✅
Typ: over 156,5
Expekt

Bułgaria przez lata czy to Eurobasket 05 czy zeszłoroczne kwalifikacje, czy ostatnie mecze towarzyskie notowała sporawe wyniki. Można dać takie porównanie ponieważ skład się praktycznie nie zmienia. Mecz z Polakami jest bardzo ważny, wiadomo że praktycznie jedno zwycięstwo może gwarantować awans dalej. Myślę że Bułgarzy taki mecz właśnie upatrują przeciwko Polsce. Jeżeli tak miało by być, to jedyna droga to zdobyć sporą liczbę punktów, obroną nic nie zwołują.Sporo rzucają za 3, jeśli będzie wchodzić, może ciekawie się zrobić. Polacy w ostatnich spotkaniach także potwierdzają dobrą skuteczność. Bułgarów maja waleczny skład, ostatni sparing bodajże z Słowenia przegrali, ale walkę pod tablicami wygrali. Szkoda że brakuje Jabbera, wtedy o over było by o wiele spokojniej.

Hiszpania -Serbia ⛔⛔
Typ Serbia over 71
Expekt

Moim zdaniem Serbia jest niedowartościowana. Poprzednie mecze np z Grecją czy Litwą kiedy buki wystawiały spory handi dla przeciwników. Tegoroczna Serbia to nie to samo co w przeciągu ostatnich lat z wiecznymi konfliktami, kiedy nawet Obradovic nie mógł sobie poradzić z tymi wszystkimi gwiazdami. Moim zdaniem to jedna z najlepszych grających zespołowo ekip. Brak indywidualności tylko świetne dzielenie się piłką. 71 punkty w meczu z nastawioną ofensywnie Hiszpanią to myślę prezencik.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Polska - Bułgaria
Typ: Polska -7.5
Kurs: 1.90
Sportingbet
Już dzisiaj rozpoczynają się w Polsce mistrzostwa Europy koszykarzy. Na dzisiaj wybrałem najważniejszy dla Polaków pojedynek w którym zmierzą się z Bułgarami. Znaczenie tego meczu jest ogromne, wygrana da awans do kolejnej rundy, a Bułgarzy w powszechnej opinii są najsłabszą ekipą w tej grupie. Do tego ewentualna wygrana na pewno podbuduje jeszcze bardziej naszych zawodników i można będzie liczyć na wyrównane spotkania z Turkami i Litwinami. Największym problemem trenera Bułgarów Pini Gershona jest brak w składzie Ibrahima Jaabera obchodzącego obecnie ramadan, a jest to zawodnik bez którego gra w ataku Bułgarów dużo straci. Jego miejsca zajmie Earl Rowland, który w trakcie przygotowań do Euro Basketu wygrał rywalizację z Andre Owensem, obaj oczywiście to tak jak Jaaber gracze naturalizowani. Uważać trzeba będzie na Stoykowa i Widenowa, są to zawodnicy doświadczeni, ograni, których Mistrzostwa Europy na pewno nie wystraszą, gracze obwodowi to zdecydowanie siła zespołu Bułgarii. Jednak środkowi, gra pod koszem to powinien być czynnik, który zdecydowanie powinien przechylić szalę zwycięstwa na Polską stronę. Żaden zawodnik ekipy Bułgarskiej grający pod koszem nie może równać się z Gortatem czy Lampe. Jeśli Ignerski zagra tak jak w końcowym etapie spotkań przygotowawczych to i Stojkow nie będzie miał lekko. Sądzę, że nie mylą się ci specjaliści od koszykówki, którzy twierdzą że Bułgaria to jeden z najsłabszych zespołów spośród 16-tu, które zagrają w tych mistrzostwach, i że jest to najsłabszy zespół naszej grupy. Wierzę, że Polacy głodni sukcesu zagrają z pasją i okazale pokonają miernych Bułgarów.
 
A 0

almighty

Użytkownik
Litwa przyjedzie na turniej bez kilku gwiazd, ale to wciaz swietna druzyna, z bardzo rownym zespolem. Kilku zawodnikow moze wziac na siebie ciezar zdobywania punktow w zaleznosci o dnia i sytuacji na boizku. Turcja to mocny zespol, ale gre opiera glownie na dwojce zawodnikow Turkoglu i Ilyasova. Taka koncepcja gry zdecydowanie ulatwi Litwinom ustawienie w obronie. Jezeli uda sie ograniczyc poczynania wspomnianej dwojki to Litwa powinna wygrac to spotkanie dosyc wyraznie.

Turkey - Lithuania (-2.5) [HT]
Turkey - Lithuania (-5.0)


Hiszpania jest pewniakiem do zdobycia zlotego medalu - ciezko sie dziwic, bo ich sklad to prawdziwy dream-team na Eurobaskecie. Ciezko wskazac slaby punkt w ich skladzie i w zasadzie przez caly mecz moga utrzymac maksymalny poziom gry. Zawodnicy rezerwowi to klasowi gracze, w wiekszosci przypadkow kluczowi zawodnicy w swoich klubach. Hiszpanie przejawiaja duza chec gry i mysle, ze bedzie to widac po wynikach od pierwszych spotkan. Serbia to mlody i utalentowany zespol, ale nie ma w tej chwili zawodnikow, ktorzy mogliby powalczyc z Hiszpaniami. Wszystkie spotkania przygotowacze Hiszpania wygrywala roznica 20 lub wiecej punktow - wyjatkiem jest spotkanie z Polska (chyba chwili przetestowac wygrywanie koncowek) oraz ostatnia porazka z Litwa, gdzie odpuscili troche i nie grali najmocniejszym skladem. Mysle, ze od pierwszego do ostatniego spotkania nie pozostawia zludzen rywalom i beda wygrywali wysoko.

Serbia - Spain (-5.5) [HT]
Serbia - Spain (-10.5) [HT]


Grecy maja zespol skladajacy sie z gwiazd Europejskich lig, druzyn grajacych z powodzeniem w europejskich pucharach. Macedonia to druzyna bez tak znaczacych nazwisk, ale przede wszystkim o gorszych warunkach fizycznych. Grecy bardzo dobrze graja w obronie, co pokazali w meczach przygotowawczych. Pozwala im to na wypracowanie duzej przewagi, bo to rowniez bardzo mocny ofensywnie zespol. Grecy powinni dobrze rozpoczac turniej i licze na wysokie zwyciestwo.

F.Y.R. of Macedonia - Greece (-4.5) [HT]
F.Y.R. of Macedonia - Greece (-9.5)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Bułgaria
Typ: 1 ( hc 0:7,5 -8,5 )

Zaczynają się Mistrzostwa Europy w koszykówce mężczyzn które odbędą się w Polsce. Hala Stulecia we Wrocławiu podejmie dziś 2 drużyny gospodarzy mistrzostw czyli Polskę i ich rywali w pierwszym meczu a więc Bułgarię. Polska zdecydowany faworyt tego meczu, pokladamy wszyscy wielkie nadzieję w ten zespół bo na prawdę gra w nim kilku świetnych zawodników. Największą gwiazdą ekipy jest Marcin Gortat chyba wiadomo czemu w końcu jedyny Polak w NBA i jako jedyny grał w finałach tej ligi. Kolejny to David Logan, dostał polski paszport, to było kapitalne posunięcie gdyż jest to zawodnik który powinien co mecz zdobywać spokojnie powyżej 15 pkt a jak trafi na dobry dzień to i jest w stanie zdobyć grubo ponad 20. Maciej Lampe ograny w Khimki w ważnych meczach, ten zawodnik to najlepszy gracz w sparingach, świetny zarówno pod koszem jak i na obwodzie. Michał Ignerski ograny w najlepszej lidze świata czyli w Hiszpanii , jak tylko ustawi dobrze celownik jak w meczu sparingowym z Hiszpanią to będzie z niego wielki pożytek. Kolejni to Szubarga i Koszarek rozgrywający, spodobali mi się obaj i dobrze się będą wymieniać. Wymieniłem 6 graczy z których 5 bardzo możliwe pojawi się w pierwszym składzie. Na rezerwie będą jeszcze Wójcik, Szewczyk, jeden z rozgrywających, Roszyk świetny obrońca. Sklad jak nigdy i kilka sparingów pokazalo że ta ekipa jest mocna.
Bułgaria i Wielka Brytania to drużyny najsłabsze w tych mistrzostwach. Bułgaria być może gdyby w składzie był Jaaber miała by jakieś szanse o powalczenie ale bez niego który postawil religie ponad wszystko ciężko im będzie prowadzić wyrównane mecze a co dopiero wygrać. Ta ekipa zakończy udział już na tej fazie grupowej.
Podsumowując Polska jest faworytem tego spotkania. Teraz jak wysoka będzie ta wygrana bo musi być inaczej się ośmieszą, skompromitują, zbłaźnią itp. ale ja w to nie wierzę Moim zdaniem przewaga będzie ponad 10 pkt ale nie więcej niż 20.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom