>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

EuroBasket 2009

Status
Zamknięty.
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Spotkanie: Francja - Hiszpania
Typ: Francja + 5,5
Kurs:1,90
Buk:bet365
Analiza: Dziś o godz 21 odbędzie się 2 spotkanie 1/4 finału Eurobasketu w Polsce. Zmierzą się zwycięzca grupy E - Francja, która jak dotąd jest jedyna drużyną niepokonaną oraz drużyna z 4 miejsca w grupie F - Hiszpania. Zdecydowanym faworytem wg bukmacherów jest Hiszpania, która niemiłosiernie się męczyła w niektórych meczach i jako ostatnia zapewniła sobie wejście do 1/4 finału. Ale jak to Hiszpania na pewno zaczną grać w decydujących fazach. Mimo wszystko, Francuzi mieli o 1 dzień dłużej odpoczynek co może mieć decydujące znaczenie. Francja nie zajmowała również 1 miejsca, aby teraz się bać. Wg mnie są zdecydowanym faworytem, a handi w tym przypadku to prezent i warto Go wykorzystać, bo wątpie by jakaś drużyna pokonała przeciwnika zdecydowanie. Będzie to mecz typowo defensywny, drużyny będą się pilnować i kontrolować, a zwycięska drużyna zostanie roztrzygnięta dopiero w końcowych sekundach meczu.
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Spotkanie: Francja - Hiszpania
Typ: R.Rubio over 4,5pkt. ✅
Kurs:1,85
Buk: tobet
Analiza:
Dziś o godzinie 21 najbardziej wyrównane i ciekawe spotkanie w tych ME. Rubio rozgrywa bardzo słaby turniej, bardzo mało trafia, lecz trener cały czas stawia na niego i wypuszcza go w podstawowym składzie. Myśle, że Rubio zdobędzie dziś minimum 5pkt. gdyż jest to rozgrywający i wystarczy aby oddał 1 celny rzut za 3pkt. oraz raz trafił za 2pkt. Jako że gra dużą część meczu i jest rozgrywającym powinien dziś sie odblokować i zacząć więcej trafiać, bo nie wierze żeby młodziutka gwiada Hiszapni cały turniej nic nie trafiła. Także polecam ten typ i fanom koszykówki życze udanego spektaklu:spokodfhgfh:
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Słowenia - Chorwacja
Typ: Słowenia wygra różnicą 6-10 punktów
Kurs: 4.60
Bwin
Chorwaci w mistrzostwach Europy mają większe sukcesy od swych dzisiejszych rywali Słoweńców i przed mistrzostwami to właśnie oni, 2-krotni medaliści byli traktowani jako drużyna z większymi możliwościami na ten turniej. Dlatego też po Chorwacji spodziewałem się więcej, do tej pory jednak w żadnym spotkaniu nie przekonali mnie, to taki typowy średniak tych mistrzostw, dla którego ćwierćfinał to odpowiednie miejsce na zakończenie udziału. Są obecnie na poziomie Rosji, która również zasłużenie wczoraj odpadła, a przecież Rosjanie Chorwatów pokonali. O ich słabej formie świadczy również ostatnie grupowe spotkanie z Niemcami, o być albo nie być w turnieju, z tą młodą osłabioną drużyną męczyli się do samego końca. Słowenia gra świetnie w tym turnieju, pokonali Serbię, walczyli jak równy z równym z Hiszpanami, ograli łatwo Polskę i Litwę, pokonali Turcję. Chorwatom w tym turnieju brak lidera, który pociągnął by grę, natomiast Słoweńcy mają takich graczy, pod koszem Lorbeka, na skrzydle Nachbara no i Lakovica na rozegraniu. Słowenia jest w formie i wygra to spotkanie, z racji tego że Chorwaci są drużyną klasową nie będzie to oczywiście pogrom, będzie to wygrana w granicach 6-10 punktów.
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
No i znamy 4 drużyny, które będą walczyć o medale. Hiszpania, Grecja, Serbia i Słovenia. Ja od początku mistrzostw kibicuje drużynom z grupy C, czyli Hiszpani, Serbi i Słoveni, gdyż byłem na meczach w Warszawie i Łodzi. Dziś oglądałem obydwa półfinały. Były to 2 piękne mecze. W 1 meczu nie miałem faworyta oraz nie kibicowałem żadnej ze stron. Natomiast w meczu Słovenia - Chorwacja trzymałem kciuki za Słovenie. Mecze były niezwyke emocjonujące gdzie o wygranej zadecydowały 2pkt różnicy. Chciałbym aby w finale zagrała Hiszpania ze Słovenia, chociaż Serbie także bardzo lubie. Na jutro w bwin są już kursy na mecz Hiszpani z Grecją. Wystawili oni handi -7,5 na Hiszpanie o kursie 1,81. Jeśli Hiszpania zagra tak jak 3 ostatnie mecze to jestem spokojny o jej zwycięstwo. Natomiast Słovenia będzie miała ciężko, gdyż mają kilka kontuzji m.in Dragic z Phoenix. Ale Lakovic jest niesamowicie wytrzymał i myśle że da rade jutro kondycyjnie. Dziś wspaniały mecz rozegrał Lorbek, który myśle w najbliższym czasie zasili którąś z drużyn NBA. Ale Serbia dzis odpoczywala i jutro moze powalczc ze Słovenia, chociaz w Warszawie przegrala ponad 10pkt. Jak beda wystawione handicapy i kursy na zawodnikow byc moze znajde cos dobrego i podam na forum:spokodfhgfh:
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Spotkanie: Iverson - Pluta - Nowakowski{ Reebok Challange, 17:00}
Typ: 2
Kurs: 3.2
Buk: bwin
Konkurs rzutów za 3 pkt przy okazji meczy finałowych Eurobasket.
Iversona nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników NBA. Pluta, to natomiast wyjadacz na polskich parkietach. W poprzednim sezonie trafiał z 50% skutecznością zza lini 6,25 m. Pluta, to bardzo doświadczony zawodnik i przede wszystkim poważnie podchodzący do tego typu rywalizacji. Pluta występował przez kilka lat z orzełkiem na piersi i zapewne zrobi wszystko, aby utrzeć nosa doskonale znanemu zawodnikowi z NBA. Sukcesy Andrzeja Pluty:
- Mistrzostwo Polski: 2003, 2004
- V-ce Mistrzostwo Polski 1996
- Mecz Gwiazd PLK: 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2003, 2004, 2006, 2007
- Uczestnik Mistrzostw Europy 2007
Media podczas obecnie trwającego Eurobasketu skupiały się przede wszystkim na całym turnieju, dzięki czemu A. Pluta mógł spokojnie trenować rzuty z dystansu. Warto zagrać po takim kursie
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
V Spanoulis (GRE) - Navarro kto więcej 1 kurs expekt 1.75

Spanoulis drugi strzelec obecnego euro. Typ warty uwagi, chyba że Navarro się rozstrzela za 3:p ale gdzie nie ma ryzyka nie ma zabawy;)
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Grecja - Hiszpania
19.09. 18:15
Typ: Grecja
Kurs: 4.85
Bukmacher: Bwin
Anzlia: Już tylko cztery drużyny walczą o mistrzostwo Europy koszykarzy w roku 2009. W mistrzostwach, któe odbywają się w Polsce, lecz juz niestety bez naszych reprezentantów. Wśród nich sątakie zepoły jak: Hiszpania, Grecja, Słowenia oraz Serbia. Faworytami do finału są Hiszpania oraz Słowenia, jednak według mnie zajdą nieoczekiwane zmiany wśród tych par finałowych oraz par walczących o trzecią pozycję. Hiszpanie grają bardzo dobrze, mają w swoim składzie iwlu utalentowanych koszykarzy, jednak Grecja także posiada bardzo mocny i współpracujący ze sobą skład. Hiszpanie wczoraj pokonali bez żadnych problemó Francuzów przewagą 20 punktów, podczas gdy Grecy wygrali dopiero w dogrywce z Turkami 11:9. Mecz był bardzo zacięty. Co moge powiedzieć, to fakt, że Hiszpanie doznawali już porażek na tym turnieju, chociażby w fazie grupowej. Zremisowali z Serbią, wygrali dopiero w dogrywce, przegrali z Turkami, z którymi to wczoraj uporałą się Grecja. Szanse obydwu zespołów widze na równe, no może troche większe sznase na gre w finale mają Hiszpanie, jednak ja wierzę w bardzo dobrą grę Greków, którzy mają w swoim składzie najlepszych koszykarzu z najlepszych klubów europejskich. Najbardziej obawaiam się gwaizdy NBA Pau Gasola oraz Navarro. Oby to Grecy cieszyli się z awansu do finału !
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Spotkanie: Iverson - Pluta - Nowakowski{ Reebok Challange, 17:00}
Typ: 2
Kurs: 3.2
Buk: bwin

Konkurs rzutów za 3 pkt przy okazji meczy finałowych Eurobasket.
Iversona nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników NBA. Pluta, to natomiast wyjadacz na polskich parkietach. W poprzednim sezonie trafiał z 50% skutecznością zza lini 6,25 m. Pluta, to bardzo doświadczony zawodnik i przede wszystkim poważnie podchodzący do tego typu rywalizacji. Pluta występował przez kilka lat z orzełkiem na piersi i zapewne zrobi wszystko, aby utrzeć nosa doskonale znanemu zawodnikowi z NBA. Sukcesy Andrzeja Pluty:
- Mistrzostwo Polski: 2003, 2004
- V-ce Mistrzostwo Polski 1996
- Mecz Gwiazd PLK: 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2003, 2004, 2006, 2007
- Uczestnik Mistrzostw Europy 2007

Media podczas obecnie trwającego Eurobasketu skupiały się przede wszystkim na całym turnieju, dzięki czemu A. Pluta mógł spokojnie trenować rzuty z dystansu. Warto zagrać po takim kursie
Reebok Challenge to nie tylko rzuty za 3, ale także 10 innych rzutów z róznych pozycji, jak zza tablicy, z zawiązanymi oczami, z połowy, etc. Niemniej sam zagrałem Plutę. Kurs spadł na 2.60...
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
Słowenia - Serbia✅✅
Typ: Serbia
Expekt

Bałkańska rywalizacja. Dzisiaj przewiduje się brak ponownie Smodisa i Dragica. Myślałem, że granie Słowenii przerwie już Chorwacja. Jednak nic z tego, moim zdaniem bardziej to spowodowane przez błędy Chorwatów niż prawdziwej siły Słowenii. Gra Słowenii opiera sie na rzutach za trzy. W meczu z Turcją skutecznie odskakiwali rzutami za trzy, podobnie było wczoraj(styl gry mógłby ulec zmianie przez obecność wyżej wymienionych Dragica i Smodisa). Kiedyś to musi się skończyć i dlatego typuje Serbie. Serbia świetnie gra zespołowo i kryje zespołowo, brak indywidualności, świetne penetracje. Serbia miała lżejszy ćwierćfinał i dzień przerwy. Słowenię wspierać będzie zapewne spora grupa kibiców. Naprawdę nie wiem czym jeszcze Słowenia mogłaby zaskoczyć.. tylko rzutami za trzy. Lakovic musiałby ładować przez ręce wysokich serbskich obrońców. Co do Lorbeka, nie zapominajcie meczu z Turcją, gdzie zdobył tylko 6 pkt.
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Słowenia - Serbia
Typ: Nenad Krstic over 4,5 zbiórek ✅
Kurs:1,65
Expekt
Analiza:
Kristic to jeden z lepszych centrów na tych ME. Gra bardzo długo bo bez niego Serbia nie jest tak skuteczna pod tablicami. Tak więc będzie grał dziś zapewne długo i Słovenia duża rzuca z dystansu i także dużo nie trafia, więc będzie co zbierać. Polecam typ:spokodfhgfh:
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Greece - Slovenia
typ: Slovenia
kurs:2,45
buk: bet365
Analiza:
Oglądałem oba wczorajsze półfinały. Dziś walka pomiędzy tymi drużynami będzie toczyć się o brązowy medal. Hiszpania łatwo wczoraj pokonała Grecje, któa w 2 połowie opadła z sił. Słovenia po zaciętym boju przegrała w dogrywce z Serbią, chociaż fianł mieli na wyciągnięcie ręki. Ok. 3 minuty przed końcem prowadzili 6pkt. i mogli spokojnie kontrolować mecz. Ale głupi niesportowy faul, później sfaulowali rozgrywającego Serbi przy rzucie za 3 pkt. i przez to przegrali w dogrycwce. Ale dziś myśle, że mają przynajmnije 50% szans na zwycięstwo, a moim zdaniem nawet 60%. A kurs jest zdecydowanie zawyżony. Ja przy takim kursie gram w ciemno na Slovenie, która grając jak u siebie (bardzo dużo kibiców Słoweńskich) myśle że wywalczy brązowy medal. 3 mam kciuki za Slovenie, bo to jedna z moich ulubionych ekip na tym turnieju:spokodfhgfh:
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Ja tam dzisiaj hardcorowo na Serbie @7.00.Półfinały i finały w dużych imprezach typu MŚ,Olimpiada,ME czy Euroliga rządzą się swoimi prawami.2 lata temu Espana miała rozbic u siebie Ruskich i lost.W zeszłym roku w pekinie USA miało rozgromic w finale Hiszpanie a całe spotkanie było zacięte do ostatnich minut.Tak samo myśle ,będzie i tym razem.A przynajmniej handicap +10.5 dla dzisiaj izzzi.

Aha i pytanko.Ten turniej rzutów do kosza tak zapowiadany Iverson-Pluta-Nowakowski odbył się wczoraj? Bo słyszałem o wyniach a byłem pewny ,że rozegrają to w przerwie mecuz fianłowego.

Tak czy siak.21:00 TVP1 Srbija!Srbija!Srbija!!!
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Tak ten turniej rzutów z Iversonem odbyłsie wczoraj. A dla mnie zwycięstwo Hiszpani jest dziś pewniakiem. Serbia raz wygrała z Hiszpnia na tym turnieju, będąc kompletnie bez formy. To co robił Gasol w tamtym meczu to była parodia. 8 na 8 nietrafionych osobistych. Nic pod koszem nie trafił. Navarro z dystanu nic. Rubio gubił się przy rozegraniu. Ogólnie cała Hiszpania grała beznadziejne. Teraz sie zgrali i poprawili forme i czuje że dziś może być, ale nie musi pogrom. Jak bym miałgrać grałbym Hiszpnie -9,5. 2 razy nie przegrają z Serbia, będąc teraz w takiej dyspozycji. Zwycięstwo powinno wejść na 99%. Życze miłego oglądania meczu o 3 miejsce i finału. 3 mam kciuki za Słovenie i Hiszpanie. Jeśli wygra Słovenia to całem podium będzie z grupy Warszawskiej, na których meczach byłem i mam zdjęcie m.in z Paul Gasolem, a z Serbi z rozgrywającym Teodosicem i centrem Perovicem (217m wzostu;d) :-D
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Hiszpania - Serbia
20.09.2009 21:30
Typ: Milenko Tepić więcej niż 8,5 pkt
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dzisiaj rozstrzygnie się kto zostanie mistrzem Europy w koszykówce mężczyzn. Wiadomo jednak, że bardzo mocna i będąca w formie Hiszpania nie powinna sie zatrzymac w wielkim finale na Serbii, która jest objawieniem turnieju. A pamietam jeszcze jak Polacy mieli jakieś tam szanse na zwycięstwo właśnie z tą drużyną. Nie stawiam jednak na koncowe zwycięstwo druzyny Hiszpanii ani Serbii, lecz na punkty danego zawodnika. jest nim gracz Serbii Milenko Tepić. Bukmacherzy stawiają, iż zawodnik ten nie zdobędzie dwucyfrowej liczby punktów, jednak ja wierzę, że Tepić pokona takową granicę. Powinnien spokojnie rzucić wiecej niz te 10 punktów i według mnie może tego uczynić już w połowie III kwarty. Postawiłbym także na tego zawodnika, iż będzie bardzo dobrze zbierać piłki spod kosza, ponieważ jest to kluczowy atut Serbii w walce z Hiszpanami, jeśli chcą zdobyć Mistrzostwo. Powiem szczerze, ze bardzo emocjonuje się tym meczem jak i jego samym przebiegiem. Hiszpania jest do ogrania, pokazała to już Serbia i Turcja na tym turnieju, więc teraz może, lecz nie musi być podobnie. Hiszpanie z meczu na mecz grają coraz lepiej, wychodzi im niemal wszystko, świetnie gra lider Pau Gasol, więc jak to z nimi będzie - nie wiem! Ja stawiam na Tepicia!
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Mecz: Hiszpania - Serbia
20.09.2009 21:30
Typ: J. Garbajosa over 4,5 pkt.
Kurs: 1,85
Bukmacher: tobet
Analiza:
Już zaraz grają więc nie ma czasu na dokładniejszą analize. Garbajosa sporo rzuca za 3pkt. więc 1 rzut na pewno trafi i wystarczy również 1 za 2 pkt. A myśle ze będzie rzucał też osobiste. Mimo że nie jest z podstawowego składu gra sporo czasu. Polecam typ:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom