>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euro 2012 - czy zdążymy?

vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
18 kwietnia 2007 roku około godziny 11.40 zapadła decyzja, która wywołała niespotykaną dotąd radość i entuzjazm - Polska i Ukraina zostały organizatorami piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Spełniło się marzenie o organizacji trzeciej co do wielkości sportowej imprezy na świecie. Dla Polaków ten wybór ma ogromne znaczenie – wiąże się z szansą na rozwój nie tylko futbolu, ale również całej gospodarki.

Na chwilę obecną wiemy jednak wszyscy jak wyglądają przygotowania do tej imprezy. Czy zdążymy z Euro 2012? Zapraszam do dyskusji.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
heh moje marzenie jest takie aby ukraincy nie zdazyli i UEFA zabrala im prawo do organizacji i w pelni przekazala je Polsce ???? a tak realistycznie patrzac...mam obawy co do wyrobienia sie z tym EURO ???? kiedys nawet przeczytalem ze jaki polityk wpadl na genialny pomysl aby wystawic Prawo Do Euro na sprzedaz...cena minimalna 1 mld Euro ???? trzeba sie zrzucic i kupic sobie to prawo :0
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
niestety mam pewne obawy w związku z tymi mistrzostwami... już przy wyborze nas na organizatorów byłem pesymistom... chociaż ze stadionami powinniśmy jakoś zdążyć to cała reszta - infrastruktura będzie na niewiele lepszym poziomie niż jest obecnie... jakoś nie wierze w te nowo wybudowane autostrady, lotniska, szybkie koleje itp, tym bardziej nie na Ukrainie /bez urazy dla wschodnich sąsiadów:p/
 
darkmessiash 0

darkmessiash

Użytkownik
niestety mam pewne obawy w związku z tymi mistrzostwami... już przy wyborze nas na organizatorów byłem pesymistom... chociaż ze stadionami powinniśmy jakoś zdążyć to cała reszta - infrastruktura będzie na niewiele lepszym poziomie niż jest obecnie... jakoś nie wierze w te nowo wybudowane autostrady, lotniska, szybkie koleje itp, tym bardziej nie na Ukrainie /bez urazy dla wschodnich sąsiadów:p/
kolego a co ty myslisz ze w 2012 juz wszystko bedzie dzieki euro polska bedzie sie stopniowo rozwijac a budowa tego wszystkiego o czym mowisz to sie skonczy dopiero tak w 2030 dzieki temu ludzie tacy jak ja bedą mieć prace :jezora: euro to nie tylko rok 2012 to przyszlosc naszego narodu w 2012 bedziemy musieli pokazac sie z jak najlepszej strony dla turystow itp
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
heh moje marzenie jest takie aby ukraincy nie zdazyli i UEFA zabrala im prawo do organizacji i w pelni przekazala je Polsce ???? a tak realistycznie patrzac...mam obawy co do wyrobienia sie z tym EURO ???? kiedys nawet przeczytalem ze jaki polityk wpadl na genialny pomysl aby wystawic Prawo Do Euro na sprzedaz...cena minimalna 1 mld Euro ???? trzeba sie zrzucic i kupic sobie to prawo :0
Coz za egoizm! Wiesz moze cieki komu mamy euro? Wlasnie dzieki Ukrainie, i jesli ktos mialby nie zdarzyc na czas to predzej bedzie to Polska niz oni. Dla nich to wielkie swieto, zaczeli budowac wszystko odrazu po decyzji UEFA. A my? Kolejne gierki polityczne. Jak uslyszalem, ze jakis pajac (oczywiscie polityk) chcial sprzedac euro to myslalem, ze padne ze smiechu. Mysle, ze jednak ME sie u nas odbeda bo jesli nie to uhhhh nie chce nawet sobie wyobrazac co to bedzie.
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
Coz za egoizm! Wiesz moze cieki komu mamy euro? Wlasnie dzieki Ukrainie, i jesli ktos mialby nie zdarzyc na czas to predzej bedzie to Polska niz oni. Dla nich to wielkie swieto, zaczeli budowac wszystko odrazu po decyzji UEFA. A my? Kolejne gierki polityczne. Jak uslyszalem, ze jakis pajac (oczywiscie polityk) chcial sprzedac euro to myslalem, ze padne ze smiechu. Mysle, ze jednak ME sie u nas odbeda bo jesli nie to uhhhh nie chce nawet sobie wyobrazac co to bedzie.
Zgadzam się w 100% z Roy`em.Mam takie pytanie widzieliście nowy Stadion Dynama? Jeżeli nie to zachecam w porównaniu z naszymi Stadionami to ten Dynama to dla nas Old Traford.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Coz za egoizm! Wiesz moze cieki komu mamy euro? Wlasnie dzieki Ukrainie, i jesli ktos mialby nie zdarzyc na czas to predzej bedzie to Polska niz oni. Dla nich to wielkie swieto, zaczeli budowac wszystko odrazu po decyzji UEFA. A my? Kolejne gierki polityczne. Jak uslyszalem, ze jakis pajac (oczywiscie polityk) chcial sprzedac euro to myslalem, ze padne ze smiechu. Mysle, ze jednak ME sie u nas odbeda bo jesli nie to uhhhh nie chce nawet sobie wyobrazac co to bedzie.
kurde piszecie o czytaniu ze zrozumieniem a sami nie potraficice...wyraznie jest napisane ze to jest moje marzenie....choc na 100% jestem pewny ze Euro bedzie i na Ukrainie i w Polsce
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja takze chcialbym niezmiernie aby wkoncu ta wielka przeciez pilkarska impreza sie odbyla w naszym kraju bo to wielkie swieto dla kibicow bedzie. Pokazemy ze jestesmy goscinni i ze potrafimy sie bawic futbolem. A co do budowy stadionow to jak narazie nie mamy nic ale wierzmy ze wkoncu zaczna dzialac.
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
myślę że zdąrzymy, projekty na stadiony chyba już są gotowe, a same stadiony buduję sie max 2 lata, gorzej z drogami, lotniskami itp.
 
matex 0

matex

Użytkownik
miejmy nadzieje,- Portugalia tez dostawała rózne ostrzeżenia, jednak sie wyrobili. miejmy nadzieje, że rządzący wazmą się do roboty bo na razie kiesko to wyglada ...
 
S 11

support75

Użytkownik
polak zawsze zdaza.... na ostatnia chwile. wiec panowie bez paniki, nad tym siedza ludzie znajacy sie na pewno duzo lepiej od nas - od ludzi co przeczytaja dwa artykuly w wyborczej czy na onecie.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
w historii pilki noznej na swiecie raz tylko sie zdarzylo, aby jakiemus krajowi odebrano mistrzostwa, konkretnie Kolumbia, i nie, ze nie zdarzyli z czyms, czy co, tylko dlatego, ze byly akurat jakies wewnetrzne konflikty, jakas wojna domowa, czy cus...
 
Do góry Bottom