>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Estilo impopulares - Las bajas tasas de

typer36 456

typer36

Użytkownik
Tym razem temat poprowadzę solidnie:cool:

1.Bukmacher wyłącznie Tobet
2.Zaczynam od kwoty 1000 PLN, na kuponie będzie zazwyczaj 100-500 PLN bo i za tyle gram w rzeczywistości. Bardzo rzadko więcej, nigdy mniej
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
1.Uno

Zdarzenie:Organika - Cannes
Typ:2
kurs:1,15
Stawka:100 PLN
Wynik:zero:3✅

Stan forsy przed:1000 PLN
Stan forsy po:1015 PLN

Opis przed:brak

Opis po: mecz właśnie dobiegł końca. Siatkarki z Francji były zdecydowanie lepsze, bardziej zmotywowane, czuły się pewnie. Całkiem sympatyczny doping - ale tylko gdy Łodziankom coś wychodziło. A szkoda, bo miałem wrażenie, że oglądam mecz ligowy a nie LM. Mniejsza z tym. Przy następnych typach będe dawał także opis przed. Tutaj nie dałem, żeby wyrobić się w miarę na czas
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
2.Dos

Zdarzenie:Sharapova - Voracova
Typ:1
kurs:1,05
Wynik:two:0✅
Zdarzenie:Miami - Milwaukee
Typ:1
kurs:1,17
Wynik:101:89✅
Stawka:100 PLN
AKO:1,2285

Stan forsy przed:1015 PLN
Stan forsy po:937,85 (jeden kupon w trakcie)

Opis przed:kurs nawet jak na mnie malutki, ale Sharapova zaimponowała mi w meczu z Brianti pewnąścią w swojej grze. Rywalka cudów nie pokazywała, ale pokonać ją pewnie też wcale nie jest bardzo łatwo. O przeciwniczce zbyt wiele nie wiem, ale nawet jeśli potrafi solidnie grać w tenisa to na poziom Marii trudno będzie jej wskoczyć. Drugi mecz mimo niskiego kursu nie jest dla mnie wcale taki bardzo pewny. Uważam, że Miami wygra, ale spacerek to nie będzie. Milwaukee przystępują z wieloma kontuzjami, ale i tak nie są to chłopcy do bicia. Powinni postawić trudne warunki. Jedak jestem przeciwnikiem wszelkich handicapów, stąd typ na czyste zwycięstwo Miami. Myślę, że ona mecze to miła, wysoko oprocentowana lokata jednonocna.

Opis po:Maryja z Renatą odegrały prawdziwy spektakl teatralny z niecodzienną, nawet jak na mecz kobiet liczbą brejków. Maryja niby kontrolowała mecz, ale serwis dobrze nie siedział, jedynie dużą przewagę miała na wymianach. Niby pewna i nie zagrożona wygrana, ale spacerek to też nie był. Spodziewałem się po Rosjance nieco więcej.
Miami udowodniło swoją klasę. Milwaukee dotrzymywało kroku mniej więcej do połowy 3 kwarty. Meczu nie oglądałem, ale widziałem że później już był odjazd
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
3.Tres

Zdarzenie:NYK - SAS
Typ:2
kurs:1,43
Stawka:100 PLN
Wynik:128:115⛔

Stan forsy przed:915 PLN (w trakcie poprzedni kupon)
Stan forsy po:937,85 PLN

Opis przed:Sugeruję się formą NYK, która nie jest najwyższa. Ostatnio już z Indianą były problemy. Mimo własnej hali wg mnie górą będą koszykarze z San Antonio.

Opis po:ehhhh no nie ukrywam, że rozczarowałem się wynikiem. do przerwy SAS dotrzymywało kroku NYK i było maks 3-5 pkt przewagi Nowojorczyków. Doszło nawet do remisu przy 66:66. Ale potem SAS już coraz gorzej rzucało, Nowemu Jorkowi siedziało znowu wszystko. w 3 i 4 kwarcie stopniowo powiększali przewage, no i niestety jest co jest. Spodziewałem się czego innego, ale trudno. Gramy dalej
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
4.Cuatro

Zdarzenie:Sharapova - Arn
Typ:1
kurs:1,10
Wynik:zero:2⛔
Zdarzenie:Orlando - Milwaukee
Typ:1
kurs:1,12
Wynik:97:87✅
Stawka:100 PLN
AKO:1,21

Stan forsy przed:937,85 PLN
Stan forsy po:837,85 PLN

Opis przed:Sharapova wczoraj niezły cyrk zaprezentowała, ale Greta Arn to przeciwniczka do ogrania. Maryja zajebista na wymianach. Mocne piłki, trochę schudła więc i do returnów dobiega. Da radę. Milwaukee dalej chyba osłabione. Orlando w transie, tutaj raczej bez niespodzianki powinno być

Opis po:Orlando pewnie wejdzie ale brak mi słów co moja faworytka i ulubiona zawodniczka wyczyniała na korcie. Greta Arn praktycznie przebijała tylko, od czasu do czasu posyłając coś po skosie groźniej. To cała jej gra. Marysia albo w siatkę, albo w out. Na live oczywiście to w porę pokontrowałem, bo już wcześnie było widać, że coś śmierdzi. No ale tu niestety liczymy jako minusik. Ehh kiepski początek. Ale ja i tak uwielbiam swoje niskie kursy i jeszcze ładnie zakończe miesiąc bez obaw. Poczekajmy nieco
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
5.Cinco

Zdarzenie:Istomin - Ebden
Typ:1
kurs:1,32
Stawka:100 PLN
Wynik:zero:2⛔

Stan forsy przed:837,85 PLN (w trakcie poprzedni kupon)
Stan forsy po:737,85 PLN

Opis przed: Gracze z innej półki zupełnie. Istomin ma przewagę pod każdym względem, forma też całkiem całkiem. Szerokie uzasadnienie wg mnie niepotrzebne

Opis po:no coment
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
6.Seis

Zdarzenie: Davydenko - Karlović
Typ:1
kurs:1,30
Stawka:100 PLN
Wynik:two:0✅

Stan forsy przed:737,85 PLN
Stan forsy po:767,85 PLN

Opis przed:brak

Opis po: Denko w najważniejszych momentach się wysilił bardziej i połamał Karlovica. Widać że forma dopisuje. Cieszy, że po wg mnie dziwnych wynikach przyszedł dobry typ. Oby takie następne;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
7.Siete

Zdarzenie:peng - Wickmayer
Typ:2
kurs:1,45
Stawka:100 PLN
Wynik:eek:ne:2✅

Stan forsy przed:767,85 PLN
Stan forsy po:812,85 PLN

Opis przed:Janina w rewelacyjnej formie. W poprzednich pojedynkach wykazała chłodną głowę, sporą koncentrację, bardzo rzadko się myliła. Peng natomiast powinna odpaść już ze Swietą, ale co ta zrobiła to głowa mała.

Opis po:przed samym meczem Yanina udzieliła wywiadu, w którym stwierdziła, że bolą ją plecy. Szkoda że wcześniej nie mówiła:razz: no cóż, mecz był zacięty. Pierwszy set dla Chinki, Janina nieco ustępowała, ale niektóre piłki klasa światowa. Jak coś szło w kort nisko to nawet nie biegła - chyba ten ból pleców. 2 set toczył się aż do TB, ale Yanina potrafiła w nim łamać Peng - ta jednak odwdzięczyła się tym samym. TB dla Wickmayer. 3 set najbardziej emocjonujący. 1:0 po brejku Belgijki. Chinka się rewanżuje, ale zaraz potem znów traci podanie, tym razem na dłużej. Wreszcie u Belgijki na poważnie zafunkcjonował serwis. Belgijka w decydującym gemie miała piłkę w górze na 40:15, uderzyła, krzyknęła i podniosła ręce w geście triumfu...... i posłała prostą piłkę w out.... za chwilę potem straciła podanie... szczęście dopisuje i Chinka zaraz znów traci swoje podanie. 30:30 w teoretycznie ostatnim gemie... Chinka daje ostrą piłkę na minimalny out ale sędziowie widzą dobrą piłkę i niestety 40:30 dla Chinki... zapachniało TB bo na wymianie Wick się zawahała ale ostatecznie wyrównała 40:40 a potem elegancką piłką i outem Chinki zakończyła mecz! Emocje jak na baby przednie;) Cieszy, że ostatnie dwa typy już celne, bo początkowo wyniki mnie szokowały
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
8.Ocho

Zdarzenie:Indiana - SAS
Typ:2
Kurs:1,50
Stawka:100 PLN
Wynik:87:90✅

Stan forsy przed:812,85 PLN
Stan forsy po:762,85 PLN (w trakcie następny kupon)

Opis przed: SAS prawdopodobnie bez Tony Parkera. Wg mnie tak czy inaczej nie przegrają 3 meczu z rzedu, tym bardziej źli po ostatnim, poniekąd zasłużenie, poniekąd pechowo przegranym meczu z Bostonem. Blair i spółka powinni poradzić sobie z Indianą

Opis po:typ dobry, co okazało się w samej końcówce. San Antonio rzucali jak ostatnie sieroty, w 4 kwarcie z tonu spuściła też Indiana. Był Moment, że SAS przegrywało 11 punktami. Brak Tony Parkera był bardzo widoczny. Strasznie dużo nerwów kosztowało to spotkanie i kolejną nieprzespaną noc (wiadomo, że nie ma nakazu oglądania) także NBA chyba na jakiś czas sobie odpuszcze
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
9.Nueve

Zdarzenie: Henin - Mattek-Sands
Typ:1
kurs:1,12
Stawka: 100 PLN
Wynik:two:0✅

Stan forsy przed:712,85 PLN (w trakcie poprzedni kupon)
Stan forsy po:874,85 PLN (rozliczony ten i poprzedni kupon)

Opis przed:typowy pewniaczek, ale opłacalny. Justine opowiada, że te mecze są bezcenne przed AO i chce pokazać rywalkom, że w turnieju w Australii ostro namiesza. Ja jej wierze

Opis po:tak, jak mówiłem opłacalny pewniaczek. Henin nie grała na 100%. Mattek-Sands to jednak tenisowy szrot, który tylko czasem się wybije ponad słaby poziom
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
10.Diez

Zdarzenie:Japonia - Jordania
Typ:1
kurs:1,30
Stawka: 100 PLN
Wynik:eek:ne:1⛔

Stan forsy przed:874,85 PLN
Stan forsy po:792,85 PLN

Opis przed:Japonia jest moim faworytem do wygranej turnieju. Jordania nie posiada większych gwiazdek w drużynie, ma problem ze strzelaniem goli. Honda i reszta pokuszą się o wygraną

Opis po:To jest naprawdę trudne do pojęcia, że zdecydowana większość faworytów regularnie zawodzi w większych turniejach. Jak mam nie myśleć, że to bukmacherskie szwindle, skoro prawie wszyscy faworyci zapominają jak się gra w piłkę? Jest to dla mnie niepojęte. Japończycy wyrównali dopiero w 90 minucie, mimo iż przeważali cały mecz. Masakra po prostu.... Zupełnie nie mam do siebie pretensji o ten typ, bo Japończycy przewyższają Jordańczyków pod każdym względem (piłkarze)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
11.Once

Zdarzenie:porto - Maritimo
Typ:1
kurs:1,18
Stawka: 100 PLN
Wynik:4:1✅

Stan forsy przed:774,85 PLN (w trakcie poprzedni kupon)
Stan forsy po:792,85 PLN (w trakcie poprzedni kupon)

Opis przed:porto w lidze kroczy od wygranej do wygranej. Ostatnio jednak powinęła im się noga w pucharze Portugalii, gdzie do porażki przyczynił się częściowo rezerwowy skład w tym nasz bramkarz Paweł Kieszek. Dzisiaj z tego co wiem żadnych osłabień, puchary europejskie daleko. Nie spodziewałbym się pogromu, Maritimo nie przegrywa wysoko raczej. 1:0 2:0 2:1 3:1 najprawdopodobniejsze wyniki

Opis po: pewna wygrana mojego faworyta do końcowego triumfu w LE
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
12.Doce

Zdarzenie:Real - Villareal
Typ:1
kurs:1,30
Stawka: 100 PLN
Wynik:

Stan forsy przed:792,85 PLN
Stan forsy po:

Opis przed:Real po kolejną wygraną

Opis po:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
13.Trece

Zdarzenie:Kim Clijsters - Kaia Kanepi
Typ:1
kurs:1,15
Stawka: 200 PLN
Wynik:two:0✅

Stan forsy przed:822,85 PLN
Stan forsy po:752,85 PLN (następny kupon w trakcie)

Opis przed:Kim forma dobra, niby dużo UE a i tak zdecydowanie wygrywa spotkania. Wczoraj przeciwko do tej pory dobrze serwującej Dokić run 12 gemowy. Robi wrażenie. Myślę że będzie chciała wygrać ten turniej i nie spocznie po wczorajszym meczu, który dał jej miejsce nr 1 w światowym tenisie kobiet. Kaia jest dobrą zawodniczką, dobrze serwuje, ze względu na masywność ma możliwość nadawania siły uderzeniom. Ale wg mnit to poprostu za mało na Belgijkę

Opis po:spokojny win, kontrola meczu. Niby nie oglądałem, ale po wyniku się tego domyślam



Post wyżej - typ trafiony, 4:2 dla Realu, chyba ze względu na czas nie da się edytować. Policzony odpowiednio jako wygrany
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
14.Catorce

Zdarzenie:ZAKSA - Skra
Typ:2
kurs:1,35
Stawka:100 PLN
Wynik:zero:3✅

Stan forsy przed:622,85 PLN (w trakcie poprzedni kupon)
Stan forsy po:882,85 PLN

Opis przed:Skra niesiona emocjami z wygranego pojedynku &quot;4:0&quot; z Belgami powinna udowodnić swoją bezkonkurencyjność także w ligowych zmaganiach. Prawdę powiedziawszy jakim składem by nie wyszli to z himeryczną Zaksą powinni sobie poradzić. W Zaksie dostrzegam grę kolektywu, ale tylko przez dłuższe lub krótsze momenty. Nigdy cały mecz (no może z paroma wyjątkami)

Opis po:3 dla Skry 0 dla Zaksy i tyle w temacie
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
15.Quince

Zdarzenie:Espanyol Barcelona - Real Madryt
Typ:2
kurs:1,43
Stawka: 100 PLN
Wynik:

Stan forsy przed:882,85 PLN
Stan forsy po:

Opis przed:Real nie jest taki wcale pewny, ale typ motywuje dwoma argumentami. Pierwszy to obecność w składzie Emanuela Adebayora. Mourinho szybko się zorientował, że to taki jego &#39;Didier&#39; i go wystawia. Piłka szuka tego napastnika jak naszego Tomka Frankowskiego na ligowych boiskach. Drugi argument to dzisiejszy remis Barcelony. Jeśli Real wygra, strata zmniejszy się do 5 punktów. Dla Realu, który wg mnie i tak przegra batalię o mistrzostwo, wygrana i zmniejszenie straty punktowej to cel nadrzędny obecnie

Opis po:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
16.Dieciseis

Zdarzenie:Kim Clijsters - Petra Kvitova
Typ:1
kurs:1,20
Stawka: 200 PLN
Wynik:

Stan forsy przed:782,85 PLN (poprzedni kupon w trakcie)
Stan forsy po:

Opis przed:Ogólnie uważam, że Kvitova jako zawodniczka dysponująca dobrym serwisem nie powinna być aż tak poniżona kursem, ale przeciwko Kim trudno znaleźć styl. Wydawało mi się, że nawet Dokić już sprawi Kim problemy, ale nic bardziej mylnego. Jej dobry serwis funkcjonował tylko w 1 i 3 gemie (w tym trzecim też nie do końca, bo wygrała go na przewagi) a potem Kim niesamowitą grą w obronie odparła ataki. Trudno mi poprostu znaleźć coś konkretnego przeciwko Belgijce u Czeszki

Opis po:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
17.Diecisiete

Zdarzenie:
Typ:
kurs:
Stawka:
Wynik:

Stan forsy przed:
Stan forsy po:

Opis przed:

Opis po:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
18.Dieciocho

Zdarzenie:
Typ:
kurs:
Stawka:
Wynik:

Stan forsy przed:
Stan forsy po:

Opis przed:

Opis po:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
19.Diecinueve

Zdarzenie:
Typ:
kurs:
Stawka:
Wynik:

Stan forsy przed:
Stan forsy po:

Opis przed:

Opis po:
 
Do góry Bottom