>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Takiej bzdury nie słyszałem od początku panowania PO i PiS-aru. Adamo chyba odwrotnie, wszystkie zgony podciągane są pod covid. Nawet śmierć w wypadku samochodowym.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Testowanie ? ;) Przecież w Polsce od początku pandemii ilość osób, które zmarły na COVID jak i dzienne przyrosty są ostro zaniżone...

Pamiętam jak rok temu, jesienią w mojej lokalnej Biedronce połowa personelu była nieobecna z powodu COVID. Kolejka do kasy na godzinę stania. Armageddon w samym sklepie, a rząd podawał jakieś niewielkie przyrosty w moim mieście... Na poczcie na którą chodzę było podobnie...

Śmieszne jest to, że to dosyć groźna choroba, na którą nie ma lekarstwa, a ludzie wierzący w jakieś teorie spiskowe najbardziej ucierpią przez to, że dali się zmanipulować.
Chłopie, najbardziej zmanipulowany z tego całego towarzystwa to jesteś ty. Takich bzdur jak twoje wypociny to ze świecą szukać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
lukpol 67K

lukpol

Użytkownik
Testowanie ? ;) Przecież w Polsce od początku pandemii ilość osób, które zmarły na COVID jak i dzienne przyrosty są ostro zaniżone...

Pamiętam jak rok temu, jesienią w mojej lokalnej Biedronce połowa personelu była nieobecna z powodu COVID. Kolejka do kasy na godzinę stania. Armageddon w samym sklepie, a rząd podawał jakieś niewielkie przyrosty w moim mieście... Na poczcie na którą chodzę było podobnie...

Śmieszne jest to, że to dosyć groźna choroba, na którą nie ma lekarstwa, a ludzie wierzący w jakieś teorie spiskowe najbardziej ucierpią przez to, że dali się zmanipulować.
To ...albo wierzysz politkom w ich szczere intencje w uratowaniu nam zycia albo im nie wierzysz bo zaniżają dane... gubisz sie w tym wszystkim powoli...
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Gorzej jak taki dziadek będzie miał przypakowanego wnusia, który będzie stał trochę dalej i odpowiednio potraktuje takiego antyszczepionkowca..... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Albo będzie wnusio albo wnuczka z policji lub prokuratury - wtedy współczuję takiej personie co napluje... Jest nawet szansa, że znajdzie się w TVN..... :ROFLMAO: Za te napady na punkty szczepień co były ostatnio to policja szuka tych łebków priorytetowo...

Pomijam fakt, że to tylko o tobie świadczy, że podzielasz takie podejście i starszą osobę byś tak potraktował, a tekst o autobusie to już w ogóle daje ci niezłe świadectwo wychowania... To co napisałeś świadczy wyłącznie o tobie i daje niezbyt dobre świadectwo.
Post automatycznie złączony:

Wiesz u nas np ministrowie z rzadu w czaach jak byli soba to podobne poglady publikowali nt miejsca w autobusach, po prostu bogata ale pracowita i zdolna klasa spoleczna. Potem juz w drugim pokoleniu pojawil isie degeneraci jak np pan Williamson - odpowiada nawiasem mowiac za edukacje :D

I oni juz nie wiedza co to ciezka praca, edukacja, mieli podane na talerzu wiec bawili sie np z bezdombnymi palac na ich oczach banknoty albo cos tam ze swinia - nie wiem dokladnie ale trzebaby poczytac biografie Camerona - nie mam czasu

Potem dopiero zeby wygrywac wybory musieli pozorowac tfu wrazliwosc spoleczna.

Wiec nie ma co sie wstydzic pogladow, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, trudno zeby teraz powiedziec ze bezrobocie, nie da sie - prawda?

Apropo jak juz poogonili tych ze wschodniej Europy a raczej sami pojechali, teraz agencje pracy chodza po domach i szukaja ludzi do pracy. Plus oglaszaja sie na ulotkach, mam tyle zlecen ze nie jestem soba. Dzis jeden typ i back to work ;)

A dziadki niech ida do Jaroszewicza, Millera, Gierka, Kwasniewskiego, z nimi zdaje sie na cos sie umawiali
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To ...albo wierzysz politkom w ich szczere intencje w uratowaniu nam zycia albo im nie wierzysz bo zaniżają dane... gubisz sie w tym wszystkim powoli...
A gdzie ja pisałem, że to rząd celowo zaniża ? Po prostu u nas jak ktoś umrze w wyniku grypy wpisuje się grypa, a w części krajów UE bada się dokładnie każdy przypadek. Tak samo z testowaniem. Nie wiem czy to jest celowe czy nie, ale tak jest.
Post automatycznie złączony:

Takiej bzdury nie słyszałem od początku panowania PO i PiS-aru. Adamo chyba odwrotnie, wszystkie zgony podciągane są pod covid. Nawet śmierć w wypadku samochodowym.
Chłopie, najbardziej zmanipulowany z tego całego towarzystwa to jesteś ty. Takich bzdur jak twoje wypociny to ze świecą szukać.
Ale ja Panowie nie obrażam was od debili z tymi bzdurnymi teoriami płaskoziemców więc szanujmy się i nie piszmy, że ktoś pisze bzdury albo wypociny bo za chwilę będzie nieprzyjemnie i dyskusja zmieni się w pyskówkę, a waldi rozda po parę banów. Każdy ma jakieś poglądy na temat COVID i myśli co myśli o innych, ale nie obrażajmy się.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Apropo jak to jest

Jest tzw fundusz odbudowy czyli cytujac pania Van Der Leyen 'musimy wydrukowac poltora biliona euro bo Legai Skorzecin przegrala w 4 rundzie eliminacji bierek podwodnych z Gablota Wanatin w 197roku'

No i PIS sie wypial i powiedzial takiego wala nam bedziecie mowic co to jest demokracja.

A oni im wstrzymali kase a do innych krajow juz zaliczki poszly

A ja gdzies czytalem - slowo daje - ze jak jeden choc kraj oleje ten szwindel to caly program idzie do kosza

tak ze jak to jest:, beda oddawac wszystkie kraje? Zgaduje ze to juz rozdysponowane miedzy swoich

Tylko czekac az to pieprznie kiedys musi, dziwne ze tak dlugo unia europejska kona, przeciez to archaiczny komunistyczny wałek, bez szans w globalnej rywalizacji, jakim cudem to sie jeszcze nie rozsypalo to ja nie wiem, musza wciagac nowych naiwniakow zeby to sie utrzymywalo, ale zostala im tylk oukraina do skolonizowania bo dalej nie ma kogo i to pieprznie

W koncu

Dlaczego to powinno isc w drobny mak?

1. Ekspansja poza sfere gospodarcza ktora byla dobrym pomyslem ale chca zaciesnaic wplywy
2. Niedemokratycznosc - ludzie glosuja wybieraja, a i tak najwazniejsze osoby to jakies tajne zakulisowe nominaje niemieckie
3. Kolonializm wschodneij europy: sciaganie im najlepszych jednostek, w zamian wysylanie starych aut i smieci. A tamci mysla ze sa w raju
4. Podtrzymywanie kacykowskiej struktury wladzy we wschodnch landach: narodzily sie dynastie i magnaterie spasione na dotacjach, szary lud to tylko do roboty za 2500 albo na roboty na zachod
5. Unie generalnie maja zalety i wady rodza sie sily ktore mowia ze dany kraj jest okradany nawet jesli jest do przodu jak np Szkocja i robia ludzom wode z mozu i nawet wygrywaja wybory. Wiekszosc jest sterowana i opanowana przez sluzby specjalne wiec tutja akurat nie liczylbbym na rewolucje ale robi sie gesta atmosera i imigranci nie sa mile widziani

No i teraz jeszcze jak mial byc wolny przeplyw a na granicach stawiaja gestapo sanitarne (w czasach nazioli tez bylo ze zydzi roznosza wszy i trzeba ich izolowac niczyym sie to nie rozni) to w ogole wschod powinien sie wypiac i idzcie w pi..du z taka unia

Ursula von der Leyen z wizytą na Litwie - Wilno TVP - Telewizja Polska S.A

Mi to przypomina wizyte Hansa franka na Wawelu czy w Zakopanem, niby tez wiwaty byly i witani byli.

Ciekawe czy podobnie skoncza, w odroznieniu od tego toto to Hans Frank od poczatku mial jasne cele i nie ukrywal o co chodzi, do tego nie sluchal rozkazow i instrukcji tylko mial wyraznie nakreslona wizje i ja realizowal Nie mowiac juz o starannym wyksztalceniu i prawniczej wiedzy, do ktorej doszedl sam nie lansowala go mamusia czy tatus przez 40 lat

A jesli komus nie odpowiadaly wizje nazistow to trzeba ich bylo sprac a nie przecpac i przebimbac dwudziestolecie miedzywojenne a we wrzesniu 39 'mamusiu boli on bije'

A czym sie moze pochwalic ten pustak Strojeniem glupkowatych min do kamery? Bo juz nawet wiek nie ten

A tymczasem PIS genialny manewr przetestuja sobie stan wyjatkowy na ograniczonym terenie przed ewentualnie na wieksza skale. Oczywiscie wszystko dla naszego dobra

A to wszystko dzieki pajacom z plecakami z opozycji co lataly na krowim lajnie i maja swoje :)

Poseł KO próbował sforsować kordon na granicy z Białorusią [WIDEO] - Dziennik.pl

Musza takich sobie jakos hodowac przez pranie mozgu bo nie wyglada na to zeby tot mialo sie rozmnozyc wiec kluczowe sa dla nich 'wolne media' :)
 
Ostatnia edycja:
lukpol 67K

lukpol

Użytkownik
Straszne!!! Wszyscy umrzemy😱.
Co ma na celu ten "artykul" z wielce szanowanej na swiecie" gazety" tutaj wklejony???
Jedno co mnie tylko zastanawia to , dlaczego covidowcy " ciesza sie" ze zmarłych antycovidowcow😑
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
fake

Ja mogę w 5 min. założyć stronę i wypisywać bzdury jakie mi tylko przyjdą do głowy ! TVN zimą/wiosną poszedł sprawdzić takich ludzi co podawano, że po szczepieniu zmarli i pojechał do tych wsi pod te adresy i okazało się, że owszem ludzie zmarli, ale na zupełnie różne choroby...

A jak nie wierzysz TVN, a pewno nie wierzysz jedź tam do tych ludzi, sprawdź i razem z dowodami, tylko WTEDY publikuj takie rzeczy !

Ja sam, jak i cała moja rodzina, przyjaciele, znajomi i znajomi znajomych, którzy się zaszczepili przeżyli i mają się świetnie :) Do dyskusji jest sprawa skuteczności szczepionek, ale wypisywanie bzdur, że ktoś po nich umiera powinno być KARALNE !!!
 
Ostatnia edycja:
R 47,7K

roykeane2.0

Użytkownik
"po podaniu szczepionki" muj borze. Napisz jeszcze ilu ludzi po podaniu szczepionki potknęło się na prostej drodze albo spadło z krzesła. Po podaniu nie oznacza jeszcze "na skutek" podania. Związek przyczynowo-skutkowy. Takie pojęcie, najwyraźniej Ci obce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To moze nie ma sie co przyznawac glosno do pogladow bo big farma dopadnie i olowiana kulke albo trucizne nazwa kowidem

Ewentualnie z gory niech wszyscy antyszczepionkowcy mowia ze to lipa a jak umra to spisek firm farmaceutycznych, rzadu, mediow i lekarzy to moze odpuszcza bo wtedy ich ewentualna smierc to tylko potwierdzenie ze mieli racje

I wtedy big farmie bedzie zalezalo zeby zyli dlugo bo wtedy ich teorie sienie beda potwierdzac

Trzeba sie nauczyc uprzedzac sekwencje ruchow rywala

Przeciez na takiiej smierci mozna wybory parlamentarne wygrac jak sie znajdzie jakis brat blizniak msciciel itp

Dziwie sie Korwinowi ze nie zapowiedzial ze jak umrze to napewno nie bedzie Covid ale ktos robiacy lody na tej sciemie go ewentualnie dorwal. I bum juz jest sekta 30% ierzaca 'to byl zamach'. Moze zreszta cos sie ruszy z tym poparciem dla nich wtedy

Takie zatsrzezenie paradoksalnie moze przedluzyc zycie skoro tak dopadaja antyszczepionkowcow teraz

Ale jest wiekszy problem niz jakies bzdury cena anergii rosnie, moznaby przesledzic kto tam sie dogadal i lody kreci, tez niezla kasiorke na 'ekologii' ktos tam kreci a wszyscy za to placa. Cicho sza? Nikt nie wyjasnia kto na prawach do emisji kase kreci?
 
Ostatnia edycja:
G 0

gubernator_nh

Gość

Jakby ktoś miał dylemat, obiekcje, wątpliwości. Polecam oglądnąć i wnioski wyciągnąć samemu. Fakty poparte DANYMI o szczepieniach.
 
M 64,9K

marok

Użytkownik
Wzrost liczby zgonów trudny do wytłumaczenia, co do poważnego wzrostu liczby zakażeń to nie powinno się podawać wartości bezwzględnych lecz należałoby je odnieść do ilości przeprowadzonych testów.
Przy okazji nasunęło mi się pytanie, czy osobnik zaszczepiony daje wynik testu pozytywny? Wprowadza mu się przecież ten właśnie fragment łańcucha RNA, który wykorzystuje się przy testowaniu.
 
R 47,7K

roykeane2.0

Użytkownik
Ten płaczek z filmiku to jakiś nowy prorok czy co że mam go słuchać dłużej niż 5 sekund? No bo jeśli prorok, to fałszywy.

Dziura jaka masz rondlarzu miedzy uszami jest niczym w porównaniu do tej, jaką postulujesz wobec przyzwoitych ludzi. Ale nadejdzie czas, gdy zapłacisz za swoje łajdackie nawoływania.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
POZAMYKANE - PANDEMIA - plandemia - wciskanie ludziom kitu! Żony nie odwiedzę nawet - bo nie jestem szczepiony - i nie zamierzam - mam prawo do tego. Najwyraźniej tak już jest, że raz na jakiś czas ludzkość musi zgłupieć. I to zgłupieć kompletnie, dokumentnie i bezapelacyjnie. Obecnie jesteśmy świadkami takiego zgłupienia i chociaż wydaje się, że nic już nas nie uratuje, to nie traćmy nadziei. Ta kowidowa paranoja musi kiedyś minąć. Póki co możemy obserwować, jak osoby, które chciałyby uchodzić za istoty rozumne, robią z siebie pośmiewisko opowiadając takie duby smalone, androny i kocopoły, że normalny człowiek z wrażenia zbiera szczękę z podłogi.

Oto najnowszy wykwit mądrości wygłoszonych przez doktora Pawła Grzesiowskiego. W czwartek (8.07.2021) Grzesiowski udzielił „Gazecie Wyborczej” wywiadu, w którym wskazał na epidemiczne ryzyko związane z chodzeniem do toalety. – Wariantem Delta koronawirusa SARS-CoV-2 można się zarazić nawet w toalecie. W Australii potwierdzono, że zdrowa osoba zakaziła się w toalecie, z której chwilę wcześniej wyszła osoba chora. Przyjmuje się, że obecnie w pomieszczeniu zamkniętym bez wentylacji wirus utrzymuje się w powietrzu przez godzinę od wyjścia chorego w wystarczającym stężeniu, by doszło do zakażenia – oświadczył Grzesiowski. – Wcześniej, żeby doszło do zakażenia, konieczny był bezpośrednio kontakt z chorym. Musiałby stać obok pani i rozpryskiwać w powietrzu swoją ślinę czy inne wydzieliny, by panią zakazić. W przypadku wariantu Delta chory mógłby już wyjść z pomieszczenia, pani weszłaby tam po nim, oddychała tamtejszym powietrzem i przez to się zakaziła – wyjaśnił. Doktor Grzesiowski zapomniał już chyba o rewelacjach wygłaszanych przez „ekspertów” w ubiegłym roku. Ileż to było mądralowania się o wirusie długotrwale wiszącym w smudze powietrza wydychanego przez bezobjawowych siewców śmierci. Wejście w taką smugę miało być gwarancją zakażenia i koniec balu, panno Lalu.

Wirus hulał nie tylko w pomieszczeniach, ale również po ulicach i placach, a wyjazd do lasu był przedsięwzięciem tak morderczym, że władza była zmuszona zamknąć lasy. Zakażało wszystko, nawet książki w bibliotece. Nigdy nie zapomnę tego cyrku, gdy jedna pani bibliotekarka w rękawiczkach i przyłbicy odbierała ode mnie książki i odkładała je na kwarantannę w tzw. strefie brudnej, a druga pani bibliotekarka – również w rękawiczkach i przyłbicy – podawał mi książki z półki w tzw. strefie czystej. Pani odbierająca książki miała zakaz podawania książek, a pani podająca książki nie mogła zbliżać się do tych oddanych. A potem władza i tak zamknęła biblioteki.

Co powinna zrobić władza po rewelacjach wygłoszonych przez doktora Grzesiowskiego? Oczywiście zakazać korzystania z toalet. Innego wyjścia nie widzę. Jeśli pozwoli się Polakom korzystać z toalet, to mordercza Delta wykończy nas wszystkich. Ale ponieważ tak już jest, że bez względu na to, czy toalety są otwarte, czy zamknięte, człowiek i tak musi wydalać, więc coś trzeba z tym fantem zrobić. Rozwiązaniem mógłby być nakaz chodzenia za stodołę. Ma ono tę przewagę nad chodzeniem do toalety, że za stodołą występuje bezcenny czynnik wietrzenia, który może przesunąć wirusa w miejsce, gdzie nikt nie przyjdzie. Chociaż to też nie jest stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa, bo ktoś może jednak przyjść tam, gdzie właśnie wisi przesunięty wirus i nieszczęście gotowe. A poza tym nie każdy ma stodołę, więc nie byłoby to rozwiązanie idealne. Może zatem należy pójść o krok dalej i w ramach reżimu sanitarnego wydać nakaz załatwiania się w pieluchy. Skoro władza obwieściła, że szmaty na twarzy zatrzymują wirusa, to pieluchy powinny zatrzymywać go jeszcze bardziej, przy czym smród unoszący się z takiej pieluchy byłby idealnym czynnikiem wymuszającym dystansowanie społeczne. Same plusy! Zaraza kiblowa w postaci unoszącej się Delty zostałaby pokonana raz dwa, a produkcja pieluch mogłaby stać się kołem zamachowym polskiej gospodarki dumnie wkraczającej w Nowy Ład.

Przy okazji przypomnę, że zanim doktor Grzesiowski odkrył zarazę kiblową, miał już kapitalny pomysł na walkę z kowidem poprzez montowanie wyciągów nad stolikami w restauracjach. Niestety, pomysł nie spotkał się z entuzjazmem, więc rozumiem, że zrażony tym faktem Grzesiowski nie zaproponował aby montować wyciągi nad sedesami. A szkoda. Tak poważny ekspert nie powinien poddawać się po pierwszym niepowodzeniu. Walka z pandemią wymaga uporu i konsekwencji. Gdyby doktor Grzesiowski wykazał się tymi cechami, to może już dziś każdy z nas chodziłby z indywidualnym wyciągiem na głowie i problem zakażeń w toaletach w ogóle by nie wystąpił? Niestety, to nie jedyny problem, z którym musimy borykać się w obliczu nadchodzącej zarazy kiblowej. Kolejny problem to ten, że lud nie chce poddać się szczepionkowemu eksperymentowi w stopniu, który umożliwiłby premierowi Morawieckiemu zameldowanie wykonania zadania. Ale premier jest człowiekiem wielkiego serca i na razie jeszcze możemy korzystać z toalet. Jednak musimy być przygotowani na każdy wariant, również ten z pieluchą, ponieważ nasz rząd chodzi epidemiczną drogą środka i nie raz nas jeszcze zaskoczy. Na razie zorganizował konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich. Umożliwia on pozyskanie środków, które będą przydzielane w zależności od aktywności zachęcania do szczepień. – Konkurs ma zachęcić Was, drogie Panie, żebyście jako liderki środowisk lokalnych zachęciły naszych sąsiadów, rodziców, babcie, dziadków i córki, żeby wszyscy się szczepili – oświadczył premier 8 lipca podczas gospodarskiej wizyty w Woli Polskiej. I szafa gra! Gospodynie zachęcą do szczepień, a we wrześniu przyjdzie czwarta fala i rząd wyda zakaz korzystania z toalet. Gdyby zabrakło pieluch, to rząd przywiezie je Antonowem. Cezary Pazura zapewni nas, że nawet prawdziwy killer nie boi się zrobić kupę w pieluchę. I razem pokonamy pandemię. Będzie sukces!

Hiszpania zapowiedziała coroczne szczepienia przeciw COVID19 - początkowo na lata 2022 i 2023. Tymczasem polskie ulice wciąż zdobią bilbordy "OSTATNIA PROSTA". Jeszcze w maju tego roku rządzący podkreślali: "żeby świat był bezpieczny i znowu otwarty, musimy się zaszczepić przeciw Covid-19". Czy już wtedy wiedzieli, że "ostatnia prosta" w rzeczywistości jest początkiem corocznej, nie zaś jednorazowej, psychozy? Opcje są dwie - 1) wiedzieli i kłamali; 2) nie wiedzieli i liczyli że w istocie tak będzie. Pierwszego scenariusza nie warto komentować, wnioski wyciągniecie Państwo sami. Jeśli jednak chodzi o opcję drugą - jeśli rządzący pomylili się co do tak istotnej kwestii jak niejednorazowość szczepień, dlaczego mamy wierzyć, że nie mylą się w zakresie ich bezpieczeństwa - robiąc dobrą minę do złej gry, tj. błądzenia po omacku w zakresie zdrowia i życia Polaków? Tymczasem w sanockim szpitalu, który ma około 39 mln zł długów, pracownikom wypłacono od jesieni 2020 - 16 mln zł dodatku covidowego. Za wyjątkiem przychodni specjalistycznej - tam nie ma covida, a wszyscy pacjenci przychodzą do lekarzy zdrowi. Czy decyzja o zamknięciu oddziału została podjęta na podstawie opinii Państwowego Inspektora Sanitarnego w Sanoku, po uzyskaniu zgody organu prowadzącego? Wątpię
Post automatycznie złączony:

To nie ja, ale dobre, z tym kiblem to jak pies do woreczka i specjalnego koszyka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom