>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Doktorka dorwali w parku, skrzywione spoleczenstwo normalnie leb mu powinni urwac

Niech wie ze zycia nie ma i kazdy i wszedzie potraktowac go powinien jak Mariusza T.

Wspolpraca ze sluzbami uchronila go przed zarzutami o pedofilnie ale co sie odwlecze

PM condemns 'despicable harassment' of Professor Chris Whitty by 'thugs' (msn.com)

Oh dzizas w Polsce latwiej o bron, ciekawe ile z takimi jeszcze wytrzymacie bo tancza wam na nosach

Kiedy definitywny koniec noszenia maseczek? Odpowiedź wirusologa niektórych rozczaruje - WP Wiadomości
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jezeli przez najblizszy tydzien bedziemy obserwowac wzrost ludzi objetych kwarantanna, ktory obserwujemy juz w tym tygodniu to od konca przyszlego tygodnia/poczatku tygodnia nastepujacego po nim bedziemy obserwowac poczatek 4 fali xD
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Kto mi powie skad takie Horbany czy inne dzbany sa takimi oswieconymi ekspertami w sprawie koronawirusa skoro nie slyszalem zeby przeprowadzili jakies badania naukowe?

Co wiecej, smiem twierdzic ze takowych nie bylo. A zatem na czym pieraja panowie te swoje stanowcze tezy?

Skoro sa takim igeniuszami ze wiedza wszystko bez chocby krzty badania naukowego to Glaxo i inne Pfizery nie sciagaja ich do siebie z pocalowaniem reki tylko swieca swoja zapijaczona geba w polskiej telewizji marnuja sie przeciez :D

No i skoro mamy najwiekszych geniuszow w telewizji to czemu statystyki w najlepszym razie przecietne przy calkiem dottliwych stosunkowo lokdałnach?

Czytam sobie o czlonkach SAGE brytyjskiego i amazing :D Prraktycznie wszyscy sa w zarzadzie fundacji sponsorowancyh czy zalozonych przez firmy farmaceutyczne.

Ot na przyklad pani brytyjska odpowiednik Simona


OD tzech pokolen w firmie Glaxo fundacja

Nie dziwota ze postluje lokdaun forever

A myslalem ze komuchy gardza jakimis kapitalistycznymi molochami.

Government scientist who has advocated for more Covid controls is member of the Communist party (telegraph.co.uk)

Przypadek?

Na komunistwo najlepszy jest preparat Stalin 36-39. Usuwa bezpowrotnie

No ale tu nie jest tak jasno ze komunisci czarni, zli, konserwatysci samo dobro. Po drugiej stronie mamy korporacje + oligarchie + media + rodziny krolewskei i arystokracja + oczywiscie bedacy w ich reku wywiad a zatem ich pionki typu Banks czy Farage, ktore tez chca na tym ubic interesy i zmienili front zaczynajac od inscenizacji z choroba Johnsona jak juz sie naradzili ze mozna wykorzystac sytuacje i zarobic.

Tak ze obu tym frakcjom oplaca sie swirus wiec mamy do czynienia z pewna koordynacja dzialan. Do tego nakazano mediom spolecznosciowym cenzurowac wszystko co tylko pachnie rebelia i mamy to co mamy, nie da sie ogladac telewizji

Jak czasem tego co wypisuje, hehe. Ale w kazdym frazesie jest cos z prawdy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Widać, że Polacy kochają się kłócić... Już nie starcza wojna PiS vs PO, teraz jest zaszczepieni vs niezaszczepieni i zwolennicy szczepień vs antyszczepionkowcy... Tak kochającego się kłócić narodu to chyba nie ma na całym świecie... A już raz za to zapłaciliśmy ogromną cenę przed zaborami kiedy to caryca Katarzyna rozpowiadała w całej Europie (i słusznie bo groziła nam wojna domowa), że Polacy sami sobą nie umieją rządzić i musi być ktoś kto się nimi "zaopiekuje"... No i "zaopiekowali" się nami z krótką przerwą między 1917 a 1939 do 1989r. od... 1772r. czyli prawie 200 lat ! Grozi nam wywalenie z UE i zerwanie sojuszu z USA i pozostanie tylko Rosja... Po prostu tragedia...

Polacy kłócą się na forach, wyzywają na YT - wszędzie hejt podszyty kompleksami i zazdrością... Za granicą każda nacja się wspiera tylko nie Polacy... Daleko w ten sposób nie zajedziemy... Tzn znów się nami ktoś "zaopiekuje" to tylko kwestia czasu jak się nic nie zmieni. Tragedia...

A wracając do pandemii i szczepień i obrazka jaki jest wyżej. Ja mógłbym wkleić obrazek owieczek idących na rzeż i podpisać - "Niezaszczepieni", ale nie będę tego robić bo o ile wcześniej rzeczywiście się wkurzałem jak ktoś nie miał maski itd to teraz mi to szczerze mówiąc lata... Ja jestem zaszczepiony i osoby na których mi zależy... Pewnie, że wciąż jest niebezpieczeństwo 10%, że zachoruję, że znajdę się w szpitalu 2%, a nawet umrę 0,00001% , ale to spadło do takiego poziomu jak zachorowanie na każdą inną chorobę czy spadnięcie cegły mi na głowę na ulicy... I nie wiem już po co ciągnąć ten temat. Każdy ma własny rozum i życie. Jeden przepije całe życie albo straci wszystko na hazardzie, a inny zostanie milionerem... Każdy układa sobie życie na podstawie własnych przemyśleń, rozumu, wiedzy, wpływu otoczenia i podejmuje decyzje jakie chce, a potem ma lub nie ma konsekwencji... Jak pisałem wcześniej jestem po 2 dawkach szczepionki i nic mi po niej nie było i nie jest. Więc mi na pewno nie zaszkodziła, a jesienią się przekonam czy pomoże. I tyle w tym temacie...
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Alez nikt sie nie kloci i nikogo nie bedzie przekonywac. Po prostu nie i juz. Nie ma takiej opcji. Tyle.

Wkuwiajaca jest propaganda jak sie wlaczy zamaist oberzenia czegos ciekawego to tylko slychac 'szczepionka szczepienia' ze nie ma sie ochoty wiecej zagladac

Zalozmy ze byly lokdauny to jest koniec, Boris sam powiedzial ze powrot do likwidacji obostrzen jest bezpowrotny i jesli na swojej drodze napotkam jakiekolwiek to poprostu je rozdepcze bez pytania.

Ale to oczywiscie nie konczy sprawy tych co sie dorobil ina tej pseudozarazie wiec bedzie trzeba ich scigac, ukarac i odebrac majatki a ukarac kolejnych tak zeb ynastepnym sie odechcialo latwej kasy

No ale problem nie sa Borysy, Priti Patel czy Maty Hancocki, bardziej barany ktore wierza ze te dobrodzieje chca ich zdrowia, szczescia i bezpieczenstwa

Gdyby np mi ktos zabronil jechac na pogrzeb czy pozegnac sie z bliskimi okazalo sie ze ten minister oblapuje kolezanke po katach wsadzajac jej palce w majtki to taki Matt Hancock nie bylby juz z pewnoscia wsrod zyjacych a tutaj sie dyskutuje czy zlamal prawo, czy jak to sie mowi jakos inaczej, nie pamietam juz jak sam to okreslil.

A tu taki Mati sie schowal i mysli ze zapomna i pewnie bedzie chcial jeszcze wrocic do polityki.

No ale to sprany narod, Czeczency wiedzieli co z takimi robic, wystarczy przesledzic sprawe tego kontrolra lotow ze Szwajcarii. Dorwa zawsze.

A tutaj? Smiech. Wirtualny kraj. No ale w koncu podpadna komus nie teges i sie przelicza
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Dla mnie sprawa jest prosta. Nie zaszczepiles sie i zachorowales? Trudno. Siedz w domu i sobie zdychaj a nie leczysz sie teraz z moich podatkow. Nikogo nie powinno sie na sile namawiac do szczepien ale przekaz powinien byc jasny. Nie chciales sie zaszczepic wiec jak zachorujesz nie licz na pomoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dla mnie tez. Chcesz sie szczepic? Plac za swoje a nie z moich podatkow. I jak pojdziesz do szpitala to na swoj koszt a nie za moja kase. Chcialo sie brac udzial w jakichs eksperymentach to zdychac teraz. Albo za swoje.

Tylko dlatego ze w telewizji tak powiedzieli do spolki z politykami ssacymi od firm za te propagande wraz z nafaszerowanymi kasa doktorkami myslisz ze jestes wyksztalcony bo sluchasz co mowili w telewizorze? Zonk dales sobie wstrzyknac jakies swinstwo to choruj z dala od normalnych

A najlepiej schodz z tego swiata bo jestes wyksztalcony formalnei glupek. Ale niestety nie bedzie depopulacji takich jak ty bo tylko poki co chca golic ich na kase. Ale nastepna cud szczepionka moze byc. To lykaj smacznego

Tylko ze ja nie place podatkow :) z dochodowym skoncyzlem w 2014 chyba,przy tylu furtkach i nieopodatkowancyh dochodach to jest mozliwe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Dla mnie sprawa jest prosta. Nie zaszczepiles sie i zachorowales? Trudno. Siedz w domu i sobie zdychaj a nie leczysz sie teraz z moich podatkow. Nikogo nie powinno sie na sile namawiac do szczepien ale przekaz powinien byc jasny. Nie chciales sie zaszczepic wiec jak zachorujesz nie licz na pomoc.
Dla mnie też prosta sprawa.Zaszczepiłeś się i zachorowałeś?Trudno.Siedż w domu i sobie zdychaj ale w kagańcu oraz z wiadrem na głowie i nie zarażaj niezaszczepionych z powodu wstrzyknięcia sobie eksperymentu medycznego!! Słuchaj dalej Morawieckiego,Niedzielskiego,Horbanów,Guta,Simona,Sutkowskiego i innych którzy zarabiają krocie na baranach wierzących im takich jak ty!!!! Amen
Post automatycznie złączony:

Przecież to nawet nie są szczepionki i to jest w tym wszystkim najgorsze.
To jest eksperyment medyczny w fazie testu który będzie trwał 2022-2025 w zależności od producenta którzy oczywiście nie ponoszą żadnych odpowiedzialności za skutki uboczne lub zgony zaszczepionych,tak jak i rządzący na całym świecie a sam zaszczepiony gdzie podpisuje przed tym "cudem zdrowia" odpowiedni certyfikat że się zgadza na przyjęcie tej fioli własnoręcznym podpisem!! Aha i oczywiście wszystkie firmy ubezpieczeniowe mają też w y j e @ a n e na te wyszczepienia i nie wypłacają żadnych odszkodowań.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla mnie sprawa jest prosta. Nie zaszczepiles sie i zachorowales? Trudno. Siedz w domu i sobie zdychaj a nie leczysz sie teraz z moich podatkow. Nikogo nie powinno sie na sile namawiac do szczepien ale przekaz powinien byc jasny. Nie chciales sie zaszczepic wiec jak zachorujesz nie licz na pomoc.
Ja generalnie jestem za szczepieniem i namawiam ludzi do tego, ale na pewno nie tędy droga bo na tej zasadzie można powiedzieć:

- jesteś alkoholikiem i masz przeczep wątroby to Siedz w domu i sobie zdychaj a nie leczysz sie teraz z moich podatkow
- jesteś otyły bo jesz za dużo fast foodów i wysiada ci wszystko to Siedz w domu i sobie zdychaj a nie leczysz sie teraz z moich podatkow
- jesteś sprawcą wypadku więc to twoja wina, że straciłeś rękę i nogę więc Siedz w domu i sobie zdychaj a nie leczysz sie teraz z moich podatkow
- nie dbałeś o siebie całe życie i paliłeś 2 paczki fajek dziennie, a teraz masz raka płuc i drogą, refundowaną eksperymentalną terapię więc Siedz w domu i sobie zdychaj a nie leczysz sie teraz z moich podatkow

Nawet żołnierzy armii przeciwnika się ratuje na wojnie (przynajmniej państwa humanitarne) więc tym bardziej ludzi, którzy mają inne zdanie co do szczepionek, a potem lądują po respiratorem
 
R 47,7K

roykeane2.0

Użytkownik
A ja tam osobiście jestem zdania, że jeśli komuś zależy na zdobyciu nagrody Darwina, to nie należy mu przeszkadzać. Tak więc foliarze, rondlarze i antyszczepionkowcy - nie szczepcie się.
Dla każdego normalnego i zdroworozsądkowo myślącego człowieka szczepionki nie są żadnym eksperymentem. Zdanie sku.... wiałej części społeczeństwa mało mnie obchodzi. Mniemam, że spora część tutaj piszących mając do wyboru szczepionkę albo "Anielkę na trzy zdrowaśki do pieca" wybrałaby z radością opcję numer dwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
W ogole sama polemika to pomylka

rowniez nie widze problemu, ktos chce sie szczypac to niech szczypie, z mostu tez na glowke moze skakac.

Problem w tym i to nie bedzie tolerowane ze ci co chca chca zeby inni tez mimo ze nie chca.

To nie ci co nie chca zabraniaja tym co chca, ale ci co chca chca zeby ci co nie chca

I w tym jest caly wic
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W ogole sama polemika to pomylka

rowniez nie widze problemu, ktos chce sie szczypac to niech szczypie, z mostu tez na glowke moze skakac.

Problem w tym i to nie bedzie tolerowane ze ci co chca chca zeby inni tez mimo ze nie chca.

To nie ci co nie chca zabraniaja tym co chca, ale ci co chca chca zeby ci co nie chca

I w tym jest caly wic
A to już kwestia polityki rządów. Polska na tym tle jest bardzo liberalna bo we Francji np. nie wejdziesz do knajpy czy kina bez certyfikatu a ma być również ograniczenie w środkach komunikacji transportowej. Dla mnie to nie jest do końca zarozumiałe bo jak pokazują np. obecne badania w UK gdzie jest zaszczepionych prawie 80% ludzi osoby zaszczepione zarażają deltą także. Prawdopodobnie chodzi o to, że osoby zaszczepione są chronione przed ciężkim przebiegiem choroby i w ogóle MNIEJ się ich zaraża niż zaszczepionych dlatego zakłada się, że niezaszczepieni mogą bardziej zarażać i stąd te ograniczenia... Ale czy tak jest naprawdę nie wiem bo od momentu zaszczepienia się przestałem się ty tematem interesować.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To co, sprawdzil ktos z tutaj obecnych szczegolnie tych nabijajacych sie z plaskoziemcow czy musi sie szczepic czy nie? Czy moze ktos inny bedzie kandydowal do nagrody Darwina? Ziemia jest plaska czy szczepie sie chociaz nie musze... a za rok zaszczepie sie drugi raz chociaz nie bede musial itd. Obie kandydatury mocne... szkoda ze szczepionki nie sa platne, chociaz w sumie sa... w koncu to kasa z podatkow...
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Troche macie przekichane bo to brdzo dlugo bedzie sie ciaglo, w UK w sumie tez bo raz ze tu i tu mamy monopartie, zwolennikow odpowiedzialnosci indywidualnem prawice ;) , wolnorynkowcow ;) itp

Wiec sila rzeczy restrykcje beda mialy oponentow w lonie partii rzadzacej (w PL moze 2-3 na 235)

Ale bez obaw opozycja poprze wszystkie obostrzenia, malo tego bedzie postulowac wieksze.

Zostali oddarci od koryta i skamlaja, oni to by dopiero zrobili lokdaun swoim mocodawcom (tzn ludzie by cierpieli a ich mocodawcy liczyli kase).

Wiec rebelsi zostana zneutralizowani stukrotnie, oni chyba maja do odegranai tylko teatrzyk (wiecie ja chcialem ale co sam moge)

Do tego glowna sila przeciwk oobostrzeniom zostala zalozona, czy tam opanowana przez miejscowe sluzby specjalne (w wypadku brytyjskim, polskim nie wiem) i kanalizuja nastroje antyestablishmentowe tzn zawijaja je w papier toaletowy i splukuja w kiblu

Ostatnio nawt w UK MI6 zalozylo telewizje, pozbierali dziennikarzy, orzucili oczywiscie swojego pionka Farage i jada po murzynach, emigrantach i obostrzeniach. Nawet wylali jakiegos meczennika bo kleknal blacklifematters w tv


To nie wiedzieli kogo zatrudniaja? Wiedzieli tylko teraz 6 milionow brytyjskich redneckow ma swoich bohaterow

A co tam u was.

Figunt (ach ta stara klawiatura, wynik bledu w pisowni ale podoba mi sie to slowo, nie moge opatentowac, bo istnieje ono w jezyku hiszpanskim (moj pech) on wszystkim pokaze jak dojdzie do wladzy, porozlicza zlodziei przy korycie, powsadza do wiezien, glosujcie na Szymona Holownie ;)

Znajdz roznice

Szymon Hołownia - #Polska2050 - 23 lipca 2021 r. - YouTube

Friendly Canada Goose Talking to Me (07-21-2014) - YouTube


Moja: kaczke zal przywalic z glana w dziob ot tak znienacka no i zdecydowanie mowi bardziej do rzeczy

Ale i tak mistrzostwo przynajmniej Europy bo na swiecie to chyba jeszcze bardziej s bezczelni, nie wiem nie studiowalem.

Otoz Wlosi postanowili dac wala rzadzacym na przemian chadekom sponsorowanym przez USA od 2 wojny i socjalistom i wybrali populistow ktorzy zapowiadali ze to wyzamiataja, do tego doloza EU i wszystko bedzie super.

Efekt? Za premeira widze te mordke jedna z glownych pionkow tych jak im tam rotszildow, rokefelerow, obamow, nowoporzadkowcow

Włochy. "Efekt Draghiego" po wprowadzeniu przepustki covidowej. Rośnie liczba zapisów na szczepienia (gazeta.pl)

Ciekawe czy ktos z ich wyborcow sie tego spodziewal i co oni na to :D

Jak nie zaglosujecie, te same nazwiska beda was trzymac za twarz, zreszta ten dziobek polski tez by rzadzil niezaleznie od tego jak ludzie glosuja
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Teraz kazdy przeciwnik szczepien powinien pojechac albo znalezc punkt gdzie wylewaja wszystko do sciekow, uzyskac 'certyfikat szczepienia' ktory pozwoli mu wejsc wszedzie i jazda z zaszczepionymi.

Przeciez szczepionka ich chroni?

Bylyby jaja ciekawe kogo by obwinili wtedy za fale'

Niech sobie eliminuja cala sluzbe zdrowia z udzialu w tym cyrku jak chca pilnowac, kamerowac, powodzenia, nie wydola finansowo

Co ma jeden plus grube leniuchy w szpitalach sie zajma wreszcie tym do czego sa powolani a nie biznesem na 'pandemii'

No ale zgaduje taka opcja dla nich odpada wiec wszystko dalej sie bedzie krecic latami, szczegolnie ze nie ma normalnej sily politycznej co pogonilaby towarzystwo jak alianci w 45, lacznie z Norymberga dla tych naganiajacych do szczepien
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom