>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Tak sobie czytam i czytam i mówiąc szczerze jestem trochę zatrwożona. Wydawało mi się, że takie paplanie pozbawione logiki można spotkać na targu gdzie starsi ludzie targują się o cenę produktów, spierają o politykę albo co ksiądz na kazaniu głosił. Ewentualnie w przedszkolu gdzie maluchy wygłaszają teorie o kredkach.
A tutaj niby dorośli ludzie, a wypisują takie dziwne historie? (...)
Niesprawiedliwie i jestem pewien, że niechcący zaliczyłaś starszych ludzi do grupy niedorosłych ludzi. Sprzeciwiam się wykluczeniu osób starszych w Polsce i stąd ta reakcja.

To starsi ludzie wymyślili Internet :) a bezsprzecznie to starsi ludzie rządzą światem. Polityki, biznesu, wielu innych rodzajów zajęć. Piszę to jako fan Winnetou i ludów rodowoplemiennych - starszyzna rządzi ;)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
He he 😁 jako fanka tego Apacza przyznaję rację. Ale nie miałam na myśli ludzi starszych w dosłownym znaczeniu. Oczami wyobraźni przedstawiłam osoby starsze kompletnie pozbawione zdrowego rozsądku czyli takie, którym z racji wieku nieco podupadł iloraz. Bo tak odczytuję powyższe dyskusje.
Moim zdaniem to jest tak. Jeśli czegoś doświadczyłeś to masz prawo głosić wszem i wobec. Ale jeśli swoje wizje i przekonania opierasz na tym co zobaczyły Twoje oczy i usłyszały Twoje uszy to wtedy nie jest to żadna wiedza a jedynie przyznanie racji zasłyszanej opinii. W większości opieramy się właśnie na tym. Coś powtarzamy gdzieś zaslyszane lub widziane. Zwykła reakcja a nie wiedza. Więc po co fantazjować?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a wiecie, ze nie trzeba nosic maseczek? ' albo inna część odzieży lub inny przedmiot zasłaniający usta i nos ' to poki co jest w ustawie i ja nie nosze maseczki. niestety niedlugo wszyscy o tym zapomna i bede musial nosic maseczke, bo zmienia ustawe...

https://www.auto-swiat.pl/porady/pr...-publiczny-rower-kiedy-sa-obowiazkowe/nw4c5g7 niech chetni przeczytaja ten przykladowy artykul i zobacza ile razy jest wytluszczone to, ze trzeba nosic maseczke... chociaz nie trzeba...i co grozi za brak maseczki chociaz nie trzeba jej nosic... to tylko jeden z artykulow, tytulow 'maseczkowych'. nawet w linku jest 'obowiazkowe maseczki...' chociaz to nieprawda...

i nie, maseczki nie sa wygodne... ja bluze albo koszulke na twarz zakladalem i sie nie pocilem, bo wieksza wentylacja byla tylko trzeba pamietac, zeby pachy umyc xd
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Epidemia przybiera na sile. Jakie jest wasze zdanie odnośnie wprowadzenia pełnego lockdownu ? Moje zdanie jest takie, że należy natychmiast wprowadzić pełny lockdown ! Uważam, że w XXI w. ludzkość powinna dbać o życie każdego człowieka i państwo nie powinno dopuścić aby była choć JEDNA bezsensowna śmierć. Przesłanki ekonomiczne choć ważne nie są wartością wyższą niż życie ludzkie ! Już myślę, że od tygodnia umarli ludzie - gdzieś wśród nas, którzy gdyby był lockdown nie stracili by życia... Umierają ludzie starsi i z chorobami współistniejącymi, ale też ludzie w każdym wieku. I to się dzieje... Dzieje naprawdę... "Boczek" z Kiepskich na to zmarł, Gardias opowiadała jaki koszmar... O ile w marcu nikt nie słyszał o nikim to teraz zaczyna nas to otaczać... U mnie już są w osiedlowych sklepach tabliczki z napisem kwarantanna... Słyszę wśród znajomych, że to mają... Co będzie jak rząd nie wprowadzi lockdownu, a umrze nam ktoś bardzo bliski - jak mama, tata, dziecko, siostra, brat lub... my sami... ? Pomyślcie jak się wtedy poczujemy wiedząc, że rząd nie zrobił absolutnie wszystkiego aby nas od tego ustrzec...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
e tam, wg danych podawanych przez rzadowych ekspertow wszyscy bylismy juz co najmniej raz chorzy.
Ja i moja cała rodzina nie była... Testy zrobione... Zrobiłeś też test i wiesz, że przechorowałeś ? Ja od początku bardzo uważałem. Zero wakacji, spotkań - sam sobie zrobiłem lockdown. Jakby wszyscy jak piszesz chorowali albo to przeszli to byśmy widzieli bo ludzie by leżeli martwi przed szpitalami bo nawet zakładając, że tylko 1% społeczeństwa przechodziłby ciężko to i tak 380 000 ludzi, a respiratorów mamy chyba coś ok 200...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja i moja cała rodzina nie była... Testy zrobione... Zrobiłeś też test i wiesz, że przechorowałeś ? Ja od początku bardzo uważałem. Zero wakacji, spotkań - sam sobie zrobiłem lockdown. Jakby wszyscy jak piszesz chorowali albo to przeszli to byśmy widzieli bo ludzie by leżeli martwi przed szpitalami bo nawet zakładając, że tylko 1% społeczeństwa przechodziłby ciężko to i tak 380 000 ludzi, a respiratorów mamy chyba coś ok 200...
nie, ale przy braku informacji o pochodzeniu zakazenia przy 2 na 3 przypadki oraz przy danych ktore mowia o tym, ze ponad 70 procent zakazen nie jest wykrywanych w naszym kraju dodajmy do tego szybkosc transmitowania pandemii o ktorej wiemy to te 70 procent zakazen o ktorych nie wiemy sprawilo, ze juz przechorowalismy pandemie. chyba, ze nie jest taka straszna i sie tak nie rozprzestrzenia ta druga niewidzialna czyli ta ktora ma 70 procent niewykrytych zakazen... przeciez to kpina z ludzi te anomalie wykluczajace sie...


tylko mnie uj strzela jak slysze te sprzecznosci w danych, ktore mowia o tym, ze cos jest nieprawda?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
nie, ale przy braku informacji o pochodzeniu zakazenia przy 2 na 3 przypadki oraz przy danych ktore mowia o tym, ze ponad 70 procent zakazen nie jest wykrywanych w naszym kraju dodajmy do tego szybkosc transmitowania pandemii o ktorej wiemy to te 70 procent zakazen o ktorych nie wiemy sprawilo, ze juz przechorowalismy pandemie. chyba, ze nie jest taka straszna i sie tak nie rozprzestrzenia ta druga niewidzialna czyli ta ktora ma 70 procent niewykrytych zakazen... przeciez to kpina z ludzi te anomalie wykluczajace sie...


tylko mnie uj strzela jak slysze te sprzecznosci w danych, ktore mowia o tym, ze cos jest nieprawda?
Matematycznie to tego nie ogarniesz bo nie masz prawdziwych danych... Przecież to jest jak wojna więc wiadomo, że obywatelom nie podaje się wszystkich informacji żeby np. nie wprowadzać paniki... Przecież przekaz na pewno jest też konsultowany ze służbami... Nawet jak było spotkanie z opozycją to musieli podpisać, że informacje jakie usłyszeli są tajne, a pewno usłyszeli to co i wszyscy...

Zresztą analogicznie spójrz na inne kraje np. Włochy czy Francję czy USA... Jak pozwolili na rozwój bardzo szybko zabrakło łóżek. My teraz to przechodzimy bo poluzowano co się dało. Zresztą jak w Czechach, które gdzieś w czerwcu ogłosiły, że u nich koniec, a teraz mają stan wyjątkowy... Co na 2 miesiące dała normalna praca szkół jak teraz i tak już większość przechodzi na zdalne ? W końcu w wakacje też dzieci nie chodzą do szkół, a gospodarka nie zatrzymuje się z tego powodu... Każdy ma dziadka, babcię, wujka lub sąsiada u którego można zostawić dziecko... Główny błąd to był ze szkołami. Ale to już było... A teraz już tylko pełny lockdown nas uratuje...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Matematycznie to tego nie ogarniesz bo nie masz prawdziwych danych... Przecież to jest jak wojna więc wiadomo, że obywatelom nie podaje się wszystkich informacji żeby np. nie wprowadzać paniki... Przecież przekaz na pewno jest też konsultowany ze służbami... Nawet jak było spotkanie z opozycją to musieli podpisać, że informacje jakie usłyszeli są tajne, a pewno usłyszeli to co i wszyscy...

Zresztą analogicznie spójrz na inne kraje np. Włochy czy Francję czy USA... Jak pozwolili na rozwój bardzo szybko zabrakło łóżek. My teraz to przechodzimy bo poluzowano co się dało. Zresztą jak w Czechach, które gdzieś w czerwcu ogłosiły, że u nich koniec, a teraz mają stan wyjątkowy... Co na 2 miesiące dała normalna praca szkół jak teraz i tak już większość przechodzi na zdalne ? W końcu w wakacje też dzieci nie chodzą do szkół, a gospodarka nie zatrzymuje się z tego powodu... Każdy ma dziadka, babcię, wujka lub sąsiada u którego można zostawić dziecko... Główny błąd to był ze szkołami. Ale to już było... A teraz już tylko pełny lockdown nas uratuje...
liczby nie klamia ludzie tak. jest taka zasada, ze istnienie czegos wyklucza mozliwosc istnienia czegos innego. nie pamietam jak to sie nazywa. w liczbach podawanych przez rzad, przez ekspertow wynika, ze epidemia nie jest grozna albo juz wszyscy ja przeszlismy. tak czy siak jest zajebiscie xd

no co mam napisac... przeciez w liczbach widac, ze cos jest nie tak z psychoza... nie przemawiaja do mnie slowa, bo slowami mozna ludzi omamic przedstawiajac im liczby w taki sposob jak ktos chce, zeby je widzieli i efektem 'kuli snieznej' i wzajemnego nakrecania sie sami sie pozabijali... piszesz o zabijaniu i smierci... stres zabija, stresuja mnie twoje wypowiedzi wlasnie skrociles mi zycie o pare lat, bo sie boje o swoje zycie i co teraz jak sie z tym czujesz... powaznie pisze... chyba nawet stres zostal wpisany na liste chorob cywilizacyjnych, ale pewnosci nie mam. wiem ze przez stres wzrasta ryzyko duzej ilosci chorob smiertelnych, wiec nie koronawirus nas zabija a my sami siebie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
liczby nie klamia ludzie tak. jest taka zasada, ze istnienie czegos wyklucza mozliwosc istnienia czegos innego. nie pamietam jak to sie nazywa. w liczbach podawanych przez rzad, przez ekspertow wynika, ze epidemia nie jest grozna albo juz wszyscy ja przeszlismy. tak czy siak jest zajebiscie xd

no co mam napisac... przeciez w liczbach widac, ze cos jest nie tak z psychoza... nie przemawiaja do mnie slowa, bo slowami mozna ludzi omamic przedstawiajac im liczby w taki sposob jak ktos chce, zeby je widzieli i efektem 'kuli snieznej' i wzajemnego nakrecania sie sami sie pozabijali... piszesz o zabijaniu i smierci... stres zabija, stresuja mnie twoje wypowiedzi wlasnie skrociles mi zycie o pare lat, bo sie boje o swoje zycie i co teraz jak sie z tym czujesz... powaznie pisze... chyba nawet stres zostal wpisany na liste chorob cywilizacyjnych, ale pewnosci nie mam. wiem ze przez stres wzrasta ryzyko duzej ilosci chorob smiertelnych, wiec nie koronawirus nas zabija a my sami siebie.
Moje zdanie i Twoje nie stoją w sprzeczności... Ja nie uważam, ze w liczbach to jest jakaś masakra tym nie mniej patrzysz na to jak matematyk, a to nie jest ogląd całej sytuacji bo:

- nawet jak by 1% miał umrzeć to wciąż jest 380 000 ludzi, a wśród nich możemy się znaleźć my lub nasi bliscy... wtedy "pocieszysz" się twierdząc, że mieli pecha ? Jasne, że i może nas spotkać rak lub wypadek samochodowy, tylko, że... robimy wszystko aby to nas nie spotkało, a w tym wypadku mamy ograniczoną kontrolę (maski, dystans) lub nie mamy żadnej bo inni się nie zastosują i nas zarazi sąsiad, który kichnie bez maski 3 min. wcześniej na klatce schodowej, którą będziemy akurat potem schodzić
- najnowsze badania mówią, że nawet jak ktoś przechorował bezobjawowo to od 2 miesięcy do 15 lat mogą wystąpić u niego poważne problemy z płucami, sercem, nerkami...
- bo nawet jak ktoś to przechorował z objawami większymi czy mniejszymi jest totalnie wyniszczony - 100 gorzej niż po grypie..

To jest naprawdę bardzo poważna choroba, a uwierzyłem w to jak kolejne kraje zamykały gospodarki... W świecie tak dzisiaj zdominowanym przez kasę skoro kraje kapitalistyczne decydowały się na lockdown to uważam, że były ku temu ogromne przesłanki.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie rozumiesz... lkiczby pokazuja, ze nie ma zadnej pandemii tylko zwykla epidemia... calkowity lockdown zabije wiecej ludzi... a analitycy zajmujacy sie modelowaniem pandemii w warunkach anomalii biora kase, bo sa pewnie kolegami morawieckiego. nikt normalny by sie tego nie podjal... nie modeluje sie rozwoju pandemii a wyklucza anomalie i ogranicza ich zrodla w takich warunkach a nie przewiduje rozwoj, bo to niemozliwe... niemozliwe fizycznie.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Powiem tak z dystansem podchodzilem do tej pandemi milion netowych expertow milion teori itd przestalem juz sie tym interesowac nawet przy bardzo zpanikowanej zonie:cool: az tu nagle5000 tys 7000 tys i rosnie chrzesnica moja 22 lata zdrowa slaska baba 39 stopni goraczki zdycha na maxa siostra tel sanepid itd test jest korona 4 dni zero poprawy ale w kazdej rodzinie jest czarna owca czyli najmlodsza siostra mojej mamy raptem 11 lat starsza odemnie straszny wyznawca wszelkich teori spiskowych masoni cipowanie ludzi hehe piekne slowo itd itd tys postow na fejsie i innych odmuzdzaczach pandemi nie ma az tu pyk jej maz 55 lat chlop bez chorob goraczka kaszel itd test corona za dwa dni na bombach do szpitala bo chlop nie mogl luftu zaciagnac tak ze jak ktos sie zapyta czy znasz kogos chorego tak powiem w ciagu tyg poznalem dwoch i zalozylem maske na pysk i przymknelem kopare bo mam rodzine do wykarmienia a nawet jak ktos powie ze jestes zdrowy nie umrzesz to poprostu nie jestem masochistom i nie chce mi sie meczyc przez tydz lub dwa tyle.
Post automatycznie złączony:

epidemia jest w skali krajowej a pandemia w skali swiatowej czy jest epidemia bo wirus sie rozniusl na caly swiat swoja droga
Post automatycznie złączony:

A jeszcze jedno panie adamo mam nadzieje, że czytając to już siedzisz pozamykany i zesrany z rodzinką i zapisałeś się w kolejce po szczepionkę hahahaha
jak wydoroslejesz przestaniesz walic konia zalozysz rodzine to moze zmienisz podejscie do zycia bo narazie widze taki rozbawiony waligrucha z ciebie
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Powiem tak z dystansem podchodzilem do tej pandemi milion netowych expertow milion teori itd przestalem juz sie tym interesowac nawet przy bardzo zpanikowanej zonie:cool: az tu nagle5000 tys 7000 tys i rosnie chrzesnica moja 22 lata zdrowa slaska baba 39 stopni goraczki zdycha na maxa siostra tel sanepid itd test jest korona 4 dni zero poprawy ale w kazdej rodzinie jest czarna owca czyli najmlodsza siostra mojej mamy raptem 11 lat starsza odemnie straszny wyznawca wszelkich teori spiskowych masoni cipowanie ludzi hehe piekne slowo itd itd tys postow na fejsie i innych odmuzdzaczach pandemi nie ma az tu pyk jej maz 55 lat chlop bez chorob goraczka kaszel itd test corona za dwa dni na bombach do szpitala bo chlop nie mogl luftu zaciagnac tak ze jak ktos sie zapyta czy znasz kogos chorego tak powiem w ciagu tyg poznalem dwoch i zalozylem maske na pysk i przymknelem kopare bo mam rodzine do wykarmienia a nawet jak ktos powie ze jestes zdrowy nie umrzesz to poprostu nie jestem masochistom i nie chce mi sie meczyc przez tydz lub dwa tyle.
Post automatycznie złączony:

epidemia jest w skali krajowej a pandemia w skali swiatowej czy jest epidemia bo wirus sie rozniusl na caly swiat swoja droga
Oooo powiało grozą a tak poważna ta siostra czy kto tam to też ma płuca jak sito jak wszyscy sportowcy przechodzący covid z Ronaldo na czele gdzie po covidku wydalnośc ta sama z tym, że płuca jak sito buhahahahaha
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Powiem tak z dystansem podchodzilem do tej pandemi milion netowych expertow milion teori itd przestalem juz sie tym interesowac nawet przy bardzo zpanikowanej zonie:cool: az tu nagle5000 tys 7000 tys i rosnie chrzesnica moja 22 lata zdrowa slaska baba 39 stopni goraczki zdycha na maxa siostra tel sanepid itd test jest korona 4 dni zero poprawy ale w kazdej rodzinie jest czarna owca czyli najmlodsza siostra mojej mamy raptem 11 lat starsza odemnie straszny wyznawca wszelkich teori spiskowych masoni cipowanie ludzi hehe piekne slowo itd itd tys postow na fejsie i innych odmuzdzaczach pandemi nie ma az tu pyk jej maz 55 lat chlop bez chorob goraczka kaszel itd test corona za dwa dni na bombach do szpitala bo chlop nie mogl luftu zaciagnac tak ze jak ktos sie zapyta czy znasz kogos chorego tak powiem w ciagu tyg poznalem dwoch i zalozylem maske na pysk i przymknelem kopare bo mam rodzine do wykarmienia a nawet jak ktos powie ze jestes zdrowy nie umrzesz to poprostu nie jestem masochistom i nie chce mi sie meczyc przez tydz lub dwa tyle.
Post automatycznie złączony:

epidemia jest w skali krajowej a pandemia w skali swiatowej czy jest epidemia bo wirus sie rozniusl na caly swiat swoja droga
Post automatycznie złączony:


jak wydoroslejesz przestaniesz walic konia zalozysz rodzine to moze zmienisz podejscie do zycia bo narazie widze taki rozbawiony waligrucha z ciebie
No właśnie o to mi chodziło... Liczby to tylko liczby, a jak ktoś to złapie lub jego bliski to jak będzie umierał to mu się powie o liczbach albo anomaliach ? Paradoks okresu od początku do września polegał na tym, że było mało zakażeń bo najpierw był lockdown, a potem lato (brak dzieci w szkołach) więc nikt tego nie widział na oczy więc jak nie widział - nie wierzył, a nie było bo był lockdown. A teraz nie ma lockdownu więc ludzie zaczynają wierzyć, tylko jest za późno... To tak jak się nie wierzy ekspertom tylko "Polak na wszystkim się zna"...

Nie jestem sympatykiem tego rządu ale dobrze powiedział ktoś z rządu, do antyszczepionkowców, że tak wygląda świat bez szczepionek...

Na lolka nie ma co zwracać uwagi... to gościu od stawiania domów na pewniaki... Wystarczająco udziela się w dziale na żywo, a tu go przywiało...
 
Otrzymane punkty reputacji: +143
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
kazdy ma swoj rozum i inaczej podchodzi do sprawy problem w tym ze takie durnie jak dzieciak lotekikonek nie ma pojecia jak funkcjonuje sluzba zdrowia i dla niego jedyny argument to ze ronaldo i inni sportowcy maja wydolnosc itd a cymbal nie pomysli ze zwykli ludzie szczegolnie po 50 sa z deka ztyrani zyciem maja cukrzyce astme nadwage itd gdzie w republice bananowej luzek szpitalnych mamy raptem 22 tys gdzie przy powiedzmy 20tys dziennie przez tydz niech tylko 500 trafia do szpitala i juz mamy kuku i takiego loteikonka mlodego waligruche zlapie zwykle zapalenie wyrostka i moze byc po ptokach
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Na lolka nie ma co zwracać uwagi... to gościu od stawiania domów na pewniaki... Wystarczająco udziela się w dziale na żywo, a tu go przywiało...
Zapomniales dodac ze domow ale wirtualnych ale i tak nabral pokory, poniewaz teraz stawia rowery wirtualne za 5 tysiecy , mysle ze za jakis czas w koncu zacznie grac za zlotowke czyli za realne pieniadze, tylko trzeba poczekac jeszcze ile tych rowerow wirtualnych przegra a podrodze moga byc jeszcze tansze rowery jak; wirtualne Salto...
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
przeciez to rzad pootwieral szkoly wiedzac, ze 5 milionow osob czyli nauczyciele i dzieci beda pozamykani srednio na 8 godzin w jednym miejscu wiedzac co sie stanie... to teraz czlowiek, ktory doprowadzil do katastrofy w sluzbie zdrowia ma wszystkich ocalic... przeciez to juz jest koniec xd i zaden lockdown nie pomoze jesli liczby sa prawdziwe to wszyscy jestesmy zgubieni xd a jak nie sa prawdziwe to wszystko bedzie ok i w to drugie wierze.
Post automatycznie złączony:

przeciez to rzad pootwieral szkoly wiedzac, ze 5 milionow osob czyli nauczyciele i dzieci beda pozamykani srednio na 8 godzin w jednym miejscu wiedzac co sie stanie... to teraz czlowiek, ktory doprowadzil do katastrofy w sluzbie zdrowia ma wszystkich ocalic... przeciez to juz jest koniec xd i zaden lockdown nie pomoze jesli liczby sa prawdziwe to wszyscy jestesmy zgubieni xd a jak nie sa prawdziwe to wszystko bedzie ok i w to drugie wierze.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
zgubieni moze za mocne slowo ale chaos bedzie na maxa i tylko o to mi chodzi mlodzi ludzie nie mysla co moze byc za tydz dwa miesiac zyja w przekonaniu ze sa mlodzi zdrowi itd a juz na dzien dzisiejszy tys zabiegow operacji poprzekladanych za niedlugo zeby bedziemy sobie sami rwac
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
20 tysi ludzi rocznie w polsce umiera z powodu zanieczyszczonego powietrza i rzeczami z tymi zwiazanymi. w okresie grzewczym stezenie pylow jest tak duze, ze unijne dyrektywy mowia, zeby zakladac maski antysmogowe... jak nie masz oczyszczacza powietrza to te pylki masz tez w domu... stezenie jest naprawde wysokie... i tak sobie zyjemy wszyscy na codzien i co teraz z nami bedzie... a na polsacie codziennie mapka jaka to dobra jakosc powietrza jest w miastach wojewodzkich... dzieje sie tak, poniewaz mierniki sa umieszczone w takich miejscach aby pokazywac dobry stan powietrza ewentualnie zawyzac wyniki w dobra strone...

czlowieki to dziwne istoty xd wiem to nie ma nic wspolnego z pandemia chcialem pokazac tylko, ze codziennie jestesmy narazeni na naprawde powazne choroby... i to ze znacznie wyzsza smiertelnoscia i nikt sie tym nie martwi, bo tv oraz inne media nie pokazuja tego w ten sposob...

lockdown nic nie pomoze jest juz za pozno i dzialania rzadu tez. teraz wiecie w czyich rekach sa wasze emerytury i wasza przyszlosc xd tzn. czesci z was, bo z tego co pamietam to nie wszyscy bioracy udzial w dyskusji oszczedzaja na przyszlosc w polsce. ja tam wierze, ze bedzie dobrze, nic innego mi nie zostalo xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom