>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak masz rację.Z tym że pełen cytat został obcięty przez autora, ale postu na Twitterze. A że podałem źródło, a tam pełną wypowiedź PMM -więc zarzut o pół prawdy chybiony. Przynajmniej pod moim adresem.

Ale teraz poszukajmy tych "również" z wewnątrz. PO? Psl? Lewica? 2050? No nie!!! Oni są za szczepieniami i za paszportami covidowymi. Więc kto???

Toż to Konfederacja Targowicka!!! No i Solidarna Polska!!! Kowalskie siarkowskie dziambory i insze szury.
Konfa Targowicka - wiadomix - finansowanie z Kremla. Więc szury kremlowskie.
Tak czy owak owa zagranica (w tym przypadku ruska) rzuca kłody pod nogi pisowskiej większości.
Sprawa jest prosta... O tym, że w celu destabilizacji UE służby rosyjskie tworzą i finansują wszelkiego rodzaju extrema typu Marie Lepen czy Partia z UK - ta co tak bardzo chciała brexitu (nie konserwatyści) to wiadomo od wielu lat. Sam o tym wspominałem w tym temacie rok temu. Także są teorie na ten temat dotyczące Konfederacji. A też tak się składa, że te partie są antyszczepionkowe...

No i same ruchy antyszczepionkowe w sposób jawny lub na zasadzie podżegania, że xxxxx w to uwierzą są pewno wspierane lub finansowane zza wschodniej granicy... A granica absurdu i głupoty jest taka, że narodowcy z Polski za większego wroga uważają LGBT, UE i nawet USA, a nie Rosję, która nam przez setki lat wyrządziła tyle krzywdy...

xxxx to oczywiście niecenzuralne określenie osób niepełnosprytnych

rondani rondani jak tak siedzisz w teoriach spiskowych proponuję żebyś zaczął ten temat drążyć... :) Z tym, że to jest naprawdę niebezpieczne...;)
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Adamo Breexit Party to akurat to akurat pionki brytyjskiego wywiadu, dlatego sie im pozwala hasac bezkarnie

Myslisz ze gdyby za nimi stali ruscy to pozwolono by im? A takiego wala, dostaliby 2 tygodnie na spakowanie mandzurow i won do Moskwy albo do pierdla

Wiec publika tutaj sie myli, a ja to wykorzystuje od dluzszego czasu na operacjach finansowych i nigdy sie nie myle

No i niby co, ruscy maja mnie zlikwidowac za takie teorie? Przeciez tu ich bronie, to nie oni ale pewni bogac ludzie z zachodu zrobili wode z mozgu plebsowi i zarabiaja na zamieszaniu

W ogole caly Brexit jest poronionym pomyslem, wez powiedz co kraj 50 milionow ma zdzialac na globalnym rynku w porownaniu z blokiem 700 miliono? Cos wynegocjuja z kimkolwiek to zaraz Unia powie ze chce miec rabat 5-10% wiekszy niz brytole. Bo sa wieksi. I zgadnij kto ma wieksza sile przebicia

Ale brexit to melodia przyszlosci, choc nie ukrywam mi tez na reke i ogolnie funt wzrosnie, dziwki tansze (gdybym korzystal) i ogolnie zablokowane kryminalisci, cygany od wjadu wiec same plusy

tak ze jakos sie nie bede burzyl, choc wiem 10 razy tyle co wy a 100 razy tyle co ogladajacy BBC czy TVP info.

Wiec jakos nie bede gonil panow Faragea i Banksa, choc mam nadzieje ze trafia na kogos i sie doigraja. Ale wtedy tylko wypije piwo

Predzej czy pozniej ktos dorwie Faragea i Banksa, nie pomoze ze maja ochrone wywiadu. Wiedza ze nie maja sie co pokazywac na miecie, a i wsrod swojej sekty moze trafic sie szakal

Przestudiuj sobie zyciorys

Arron Banks - Wikipedia

Jedna z oznak wskazujacych, ze ktos jest zasluzony dla wywiiadu to jest ze pomagaja mu sprowadzic zone z dowolnego kraju omijajac przepisy emigracyjne, najtrudniejsze na swiecie

Oczywiscie lemingi beda twierdzic ze rosyjska zona to rosyjski lacznik, hehe

Apropo poroztgladam sie za Tajkami czy tam Filipinkami, jak przysluga za przysluge to mi powinni pomoc

Powiedz ze bys nie szarpal jak Reksio szynke

1638334101470.png

A antyszczepami sie zajmiemy, odkad zaczalem na nich najezdzac zaczely mi puchnac bardzo szybko konta u bukmacherow

Przypadek? Nie sadze

PS chyba przelacze na komedie w Brooklynie bo Arizona chyba jednak nie wygra 2 razy z rzedu po kursie 6. A szkoda

Netsi to wieksi komedianci niz Clippersi, juz chyba + 16 bylo i zdaje sie przegrywaja

No ale czego wymagac od zespolu jak jeden zawodnik nazywa sie Kevin Durak, a inny uwaza sie za madrzejszego i sie nie zaszczepi bo juz. I chyba nie gra dzis jak mu tam Irving?

Ten tlum co glosowal na Brexit jak znam zycie rzucil sie bo w Daily Express czy KorwinTV p; podali ze Lakersi bez LeBabuna to wywnioskowali ze napewno przegraja

I wlasnie wyglada ze antysczczepy sa golone.

A co, czesac ich :D

Ale ich pojechali w trzeciej kwarcie 37-15.

Dla antyszczepow rozum to abstrakcyjne pojecie, a jak sa kibicami Gornika Zabrze za wspomnienie o krytyce Lukasa mozna oklep zebrac, zgaduje.

Bo nie wiedza, o co chodzi

Teraz Kurak do roboty

No to mam po Goldenach, tyle dziecinnych strat w 4 kwarcie i rzutow bez pomyslunku, czyzby jakis tank? I NBA chcial zeby rekord trwal?

Ale prawda jest taka ze GSW na Bjelicach nie ma zadnych fundamentow zeby miec taki bilans

Tym niemniej antyszczepy wywnioskowaly ze bedzie over skoro takie asy graja ze soba. 218 linie widzialem, moje szacunki byly w okolicach 190, sam nie chcialem uwierzyc ze tak malo punktow padnie a tu prosze

A my kumamy czacze i zarabiamy na dacze
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Niemcy wprowadzaja lockdown dla niezaszczepionych lub osob ktore nie przeszly covid. Planuja tez wprowadzic obowiazkowe szczepienia na covid od przyszlego roku.

Nowe doniesienia na temat amantadyny. W czasopismie naukowym "Since" ukazaly sie badania, ktore mowia o tym, ze amantadyna moze pomagac w leczeniu chorych na covid. Chodzi o mutacje bialka i przeciwdzialanie ciezkiemu przebiegowi covid.

edit:

Wg danych NICD 74 proc. wszystkich przypadków koronawirusa, które zsekwencjonowano w ubiegłym tygodniu w RPA to wariant Omikron. Po raz pierwszy został on wykryty w próbce pobranej 8 listopada w Gauteng, najbardziej zaludnionej prowincji RPA.

W RPA 100% wzrost dzien do dnia i 700% wzrost zakazen tydzien do tygodnia. Kilka dni wczesniej WHO (swiatowa organizacja zdrowia) skrytykowala panstwa za zbyt pochopne reakcje po wykryciu nowej mutacji wirusa xd stoi dwoch ludzi na rozdrozu, jeden mowi prawde drugi klamie. Jak sie dowiedziec, ktory mowi prawde? Zapytaj jednego co powiedzialby ten drugi...
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Niemcy wprowadzaja lockdown dla niezaszczepionych lub osob ktore nie przeszly covid. Planuja tez wprowadzic obowiazkowe szczepienia na covid od przyszlego roku.

Nowe doniesienia na temat amantadyny. W czasopismie naukowym "Since" ukazaly sie badania, ktore mowia o tym, ze amantadyna moze pomagac w leczeniu chorych na covid. Chodzi o mutacje bialka i przeciwdzialanie ciezkiemu przebiegowi covid.
W Anglii na szczescie politycy sa blisko ludzi i co chwila jakis karzacy miecz przypomina im o miejscu w szeregu wiec nie ma i nie bedzie takich pomyslow, politycy chca zyc i krasc a nie ginac

No i ciezko bedzie kogokolwiek przekonac do regul jak nawet premier ma wywalone

A jak wy tam w tej unii nastawiacie sie na rozkazy z centrali to nie dziwota ze beda was kolczykowac itp

Uwielbiam spoleczenstwo i poczucie humoru angielskie, w USA pewnie jest jeszcze lepiej, niech ida do takeigo Teksasu i przekonuja o koniecznosci zaszczepienia lokalnych redneckow.

Bedzie to ostatnia rzecz w ich zyciu hehe.

Ale jakis w Kalifornii wszyscy zaszczepieni i nie padaja, choc widzac to co graja Clippersi mam powazne watpliwosi czy im nie zaszkodzilo aby

Napisalem do National Expressu zeby oduczyli cieci za kierownica przypominania o zakladaniu masek bo oni sa od prowadzenai autobusow a nie od epidemiologii, ja tu jestem inteligentem i zeby ktos przypadkiem nie uszkodzil im ciala czy tez mienia jesli sie zdenerwuje nastepnym razem na zwrocenie uwagi.

Zobaczymy co odpisza i pupomna kierowcow bo czasem sie znajdzie jakis fanatyk.

A mi i tak wczoraj dowcipnisie z MI5 karte wylaczyli a zal mi bylo wydawac 2 funtow wiec musialem przejsc 20 minut wieczorem do domu
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Powoli zaczynasz przebijać legendę tego forum czyli wawo .... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Tak mowisz.

Ogladales 'Czlowiek ktorego nie ma'?

Na Polsacie swego czasu lecial, pierwsze odcinki mocne potem zaczely sie nudy i skonczyli produkcje po sezonie

Bez przeszłości (Serial TV 1995-1996) - Filmweb

No i wypraszam sobie ja miazdze bukmacherow a nie uwalam 50 000 po kursie 1,1 ze administratorzy musieli zmieniac regulamin

Ktos pytal jak moze byc choroba bezobjawowa.
Ja zapytam jak moze byc zaszczepiony antyszczep? Moze? Jak najbardziej. Ponizej przyklad


Sam sie zaszczepil a innym odradza zeby dla niego bylo wiecej dawek

Cwaniak jeden
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bez względu na to jakie teorie nie wymyślicie i jakie statystyki nie podacie, faktem jest, że w przeliczeniu na milion mieszkańców w ciągu ostatnich 2 miesięcy w Polsce zmarło na COVID znacznie więcej ludzi niż w Niemczech, Francji i innych zachodnich krajach UE (nie liczę Bułgarii i Rumunii)... I za to właśnie kiedyś jak to się mówi: Bóg i historia oceni rząd PiS, że dlatego żeby nie narazić się antyszczepom i swojemu elektoratowi pozwolili aby umarły tysiące Polaków. Fakt, że Polaków niepełnosprytnych, którzy uwierzyli w teorie antyszczepionkowe, ale jednak Polaków....

Ci ludzie co dzisiaj w Holandii rzucali kamieniami w policję za 5 lat podziękują rządowi za to co zrobił. A przynajmniej część tych ludzi bo niektórzy mają tak zlasowany mózg, że do dzisiaj wierzą, że Elwis żyje - więc do takich nigdy nic nie trafi, a nawet jak będą umierali na COVID będą twierdzić, że to MI5 im wrzuciło truciznę... ;)

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Powiedz to rodzinom ludzi, którzy umarli, bo odwołali im operacje, bo szpital covidovy lub zastraszyli ich w mediach zakażonymi lekarzami niosącymi śmierć w przychodniach, tak, że bali się iść do lekarza. Powiedz, że to dlatego bo byli niepełnosprytni.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Bez względu na to jakie teorie nie wymyślicie i jakie statystyki nie podacie, faktem jest, że w przeliczeniu na milion mieszkańców w ciągu ostatnich 2 miesięcy w Polsce zmarło na COVID znacznie więcej ludzi niż w Niemczech, Francji i innych zachodnich krajach UE (nie liczę Bułgarii i Rumunii)... I za to właśnie kiedyś jak to się mówi: Bóg i historia oceni rząd PiS, że dlatego żeby nie narazić się antyszczepom i swojemu elektoratowi pozwolili aby umarły tysiące Polaków. Fakt, że Polaków niepełnosprytnych, którzy uwierzyli w teorie antyszczepionkowe, ale jednak Polaków....

Ci ludzie co dzisiaj w Holandii rzucali kamieniami w policję za 5 lat podziękują rządowi za to co zrobił. A przynajmniej część tych ludzi bo niektórzy mają tak zlasowany mózg, że do dzisiaj wierzą, że Elwis żyje - więc do takich nigdy nic nie trafi, a nawet jak będą umierali na COVID będą twierdzić, że to MI5 im wrzuciło truciznę... ;)

Ty jesteś dobrze nawiedzony . Wyłącz tv wlacz myślenie .
ty zrobisz wszystko co Ci rząd rozkaże .
Skąd wiesz ile ludzi zmarło na Covid a ile z chorobami współistniejącym ? Z polskiej tv ? 😂
Trzeba być psychicznie chorym żeby wierzyć w możliwość zatrzymania wirusa i jego mutacji .
teraz jest nowa mutacja . Z Afryki .Jak się dostała do Europy skoro przy każdym locie niezaszczepiony się testuje a zaszczepiony nie ? Zaszczepieni są odpowiedzialni za kolejne lockdowny….
Modl się aby Polacy się nie szczepili bo jak zaszczepione będzie 80-85% Polaków to paszporty i przepustki wszędzie to będzie kwestia tygodni.

Sam aktualnie jestem chory. Jak każdy dorosły zostałem sam w domu . Złe się czuje i nie mam siły wyjsć z domu i wyobraź sobie ze nikt z rzadu nie musiał mnie zamykać na kwarantannie . Nie wiem jak przechodzę ta chorobę bo nie jestem w ciele innych ludzi. Sam mogę powiedzieć za siebie ze nie pamietam w ostatnich 15 latach żebym był tak chory i powiem Ci ze za ciula nie przyjmę w swoje ciało tego preparatu tymczasowo dopuszczonego do użytku. Nie zrobię tez testu bo jeśli go zrobię to polepszy mi się samopoczucie i zdrowie czy jak ? Wrócę do życia jak poczuje się odpowiednio. Tyle w temacie srandemii

PS : sądząc po Twoim podejściu to jesteś już po wszystkich możliwych dawkach i czekasz na kolejne bo za darmo to i ocet słodki :) życzę Ci tylko abyś po przyjęciu tego preparatu miał możliwość dożycia tego rozliczenia PISu :) zegar tyka :)

zreszta nie masz się co martwić niezaszczepionymi . My nie bierzemy preparatu na własna odpowiedzialność i nie chodzimy w maskach tez na własna . Czego się obawiasz skoro jesteś zaszczepiony ? 😂 przecież wkręcili Ci w głowę ze jesteś nieśmiertelny mortal kombat 😂

powiem Ci więcej - uważam że wy zaszczepieni macie teraz mega ból dupska ze daliście się wyrolować i że nie macie żadnych benefitów z tego ukłucia się eliksirem 😂😂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ty jesteś dobrze nawiedzony . Wyłącz tv wlacz myślenie .
ty zrobisz wszystko co Ci rząd rozkaże .
Skąd wiesz ile ludzi zmarło na Covid a ile z chorobami współistniejącym ? Z polskiej tv ? 😂
Trzeba być psychicznie chorym żeby wierzyć w możliwość zatrzymania wirusa i jego mutacji .
teraz jest nowa mutacja . Z Afryki .Jak się dostała do Europy skoro przy każdym locie niezaszczepiony się testuje a zaszczepiony nie ? Zaszczepieni są odpowiedzialni za kolejne lockdowny….
Modl się aby Polacy się nie szczepili bo jak zaszczepione będzie 80-85% Polaków to paszporty i przepustki wszędzie to będzie kwestia tygodni.

Sam aktualnie jestem chory. Jak każdy dorosły zostałem sam w domu . Złe się czuje i nie mam siły wyjsć z domu i wyobraź sobie ze nikt z rzadu nie musiał mnie zamykać na kwarantannie . Nie wiem jak przechodzę ta chorobę bo nie jestem w ciele innych ludzi. Sam mogę powiedzieć za siebie ze nie pamietam w ostatnich 15 latach żebym był tak chory i powiem Ci ze za ciula nie przyjmę w swoje ciało tego preparatu tymczasowo dopuszczonego do użytku. Nie zrobię tez testu bo jeśli go zrobię to polepszy mi się samopoczucie i zdrowie czy jak ? Wrócę do życia jak poczuje się odpowiednio. Tyle w temacie srandemii

PS : sądząc po Twoim podejściu to jesteś już po wszystkich możliwych dawkach i czekasz na kolejne bo za darmo to i ocet słodki :) życzę Ci tylko abyś po przyjęciu tego preparatu miał możliwość dożycia tego rozliczenia PISu :) zegar tyka :)

zreszta nie masz się co martwić niezaszczepionymi . My nie bierzemy preparatu na własna odpowiedzialność i nie chodzimy w maskach tez na własna . Czego się obawiasz skoro jesteś zaszczepiony ? 😂 przecież wkręcili Ci w głowę ze jesteś nieśmiertelny mortal kombat 😂

powiem Ci więcej - uważam że wy zaszczepieni macie teraz mega ból dupska ze daliście się wyrolować i że nie macie żadnych benefitów z tego ukłucia się eliksirem 😂😂
Sorry, ale ja nie rozumiem co Ty piszesz ? Z jednej strony piszesz, że nie pamiętasz żebyś przez 15 lat czuł się tak chory, a z 2 strony mi piszesz, że życzysz mi żebym dożył rozliczenia PiS ??? Nie rozumiem ! Ja od początku pandemii nie byłem ani razu chory. No teraz ostatnio średnie przeziębienie co myślę, że był COVID, a Ty zdychasz.... Taka różnica... Więc nie wiem kto na tym wygrał ? Ja się nie zaszczepiłem bo kazał mi to rząd - i to rząd, którego nie cierpię tylko jak każdy myślący człowiek poczytałem wszystkie za i przeciw i podjąłem decyzję... Nie zrobiłem tego dla jakiegoś paszportu covidowego czy benfitów tylko dla swojego bezpieczeństwa. Nie mam nawet tego skanu na telefonie, że byłem szczepiony... Uważasz, że to jakaś gra kto jest za, a przeciw ? Tu chodzi o nasze zdrowie i życie.

Mam nadzieję, że nie jesteś takim typem człowieka, że żeby udowodnić, że ma rację to może nawet umrzeć ?

Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia !


Post automatycznie złączony:

Powiedz to rodzinom ludzi, którzy umarli, bo odwołali im operacje, bo szpital covidovy lub zastraszyli ich w mediach zakażonymi lekarzami niosącymi śmierć w przychodniach, tak, że bali się iść do lekarza. Powiedz, że to dlatego bo byli niepełnosprytni.
Takim ludziom tylko współczuję że żyją w kraju w którym rząd nie ogarnął kwestii pandemii... To co poruszyłeś to bardzo ważna kwestia, ale to dotyczy w ogóle stanu polskiej służby zdrowia bo i przed pandemią na lekarza z NFZ czekało się po 2 lata... Bolesna prawda jest taka, że tylko ci co mają kasę mogą się leczyć w Polsce w prywatnej służbie zdrowia i tak było i przed pandemią, a ona tylko uwypukliła te problemy. Zależy to też od lokalizacji - im dalej od dużego miasta tym gorzej.
 
Ostatnia edycja:
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Sorry, ale ja nie rozumiem co Ty piszesz ? Z jednej strony piszesz, że nie pamiętasz żebyś przez 15 lat czuł się tak chory, a z 2 strony mi piszesz, że życzysz mi żebym dożył rozliczenia PiS ??? Nie rozumiem ! Ja się nie zaszczepiłem bo kazał mi to rząd - i to rząd, którego nie cierpię tylko jak każdy myślący człowiek poczytałem wszystkie za i przeciw i podjąłem decyzję... Nie zrobiłem tego dla jakiegoś paszportu covidowego czy benfitów tylko dla swojego bezpieczeństwa. Nie mam nawet tego skanu na telefonie, że byłem szczepiony... Uważasz, że to jakaś gra kto jest za, a przeciw ? Tu chodzi o nasze zdrowie i życie.

Mam nadzieję, że nie jesteś takim typem człowieka, że żeby udowodnić, że ma rację to może nawet umrzeć ?

Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia !


Post automatycznie złączony:
to najwidoczniej nie doczytałeś czegoś bardzo ważnego .
skutki poszczepienne możesz odczuć nawet do 3-4 lat po zaszczepieniu się .
Nie wiem jakie strony czytasz ale jak farmaceutyczne to gratuluje :) tam tego nie znajdziesz.
zamiast cytować tutaj wyżej ile to osób nie umiera na Covid lepiej zainteresuj się ile umiera w skutek uboczny po przyjęciu preparatu :)
O tym już nikt nie mówi żeby nie dotarło do ciemnogrodu bo jeszcze by to zrozumieli 😂 zaszczepiłeś się - super . Zdrówka życzę i naprawdę nie masz się co przejmować niezaszczepionymi . My się wami nie przejmujemy - przejmujemy się sobą :)
 
R 49,8K

roykeane2.0

Użytkownik
Skutki przechorowania covidu tez można odczuć nawet do kilku lat po przechorowaniu.
Sądząc po twoich - corleone - wpisach, u ciebie już wystąpiły.

Obowiązkowe szczepienia przeciw covidovi połączone z karą grzywny za ich brak - jestem za!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Modl się aby Polacy się nie szczepili bo jak zaszczepione będzie 80-85% Polaków to paszporty i przepustki wszędzie to będzie kwestia tygodni.
Wtedy to już te 15-20% niezaszczepionych nie będzie na tyle szkodliwe dla innych ludzi. Albo przechorują bezobjawowo i będą udawać bohaterów bo się nie zaszczepili, albo będą obciążać służbę zdrowia i cały system, siedząc miesiącami na zwolnieniach chorobowych po jakichś powikłaniach po wirusie.

Swoją drogą osoby odmawiające szczepień powinny płacić większe składki na służbę zdrowia, skoro to głównie one później tą służbę zdrowia w istotnym zakresie obciążają i utrudniają w ten sposób leczenie ludzi którzy mają inne choroby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Skutki przechorowania covidu tez można odczuć nawet do kilku lat po przechorowaniu.
Sądząc po twoich - corleone - wpisach, u ciebie już wystąpiły.

Obowiązkowe szczepienia przeciw covidovi połączone z karą grzywny za ich brak - jestem za!!!
Hahahah padłem . Czyli ty zaszczepiony może mieć skutki uboczne po jednym i drugim 😂😂 bo to ze zaszczepiony nie znaczy ze nie zachoruje czyż nie tak ? 😂 a ja jestem za tym żeby wszyscy zaszczepieni mieli dawki przypominające co 3 miesiące i każda płatna po 1000 zł 😂
Post automatycznie złączony:

Wtedy to już te 15-20% niezaszczepionych nie będzie na tyle szkodliwe dla innych ludzi. Albo przechorują bezobjawowo i będą udawać bohaterów bo się nie zaszczepili, albo będą obciążać służbę zdrowia i cały system, siedząc miesiącami na zwolnieniach chorobowych po jakichś powikłaniach po wirusie.

Swoją drogą osoby odmawiające szczepień powinny płacić większe składki na służbę zdrowia, skoro to głównie one później tą służbę zdrowia w istotnym zakresie obciążają i utrudniają w ten sposób leczenie ludzi którzy mają inne choroby.
Służba zdrowia była obciążona już kilka lat temu kiedy nie było covida a była grypa która magicznie w tamtym roku zniknęła 😂 dobrze wam ta tv pierze baniaki
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Obowiązkowe szczepienia przeciw covidovi połączone z karą grzywny za ich brak - jestem za!!!
Miałem się tu już nie wypowiadać w tym temacie ale obok takich kretynizmów naprawdę ciężko przejść obok. Podziwiam takich ludzi jak Ty za totalną krótkowzroczność. Za to że bijesz brawo gdy ktoś nakłada klatkę na głowę innym i Tobie samemu także. Bo to też uderzy w Ciebie w przyszłości. Jeśli jest tu ktoś komu marzy się powrót zachowań rodem z III Rzeszy to gratuluje wypaczonego umysłu. Bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom