>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
:sick::sick::sick:
O tak wiedza teraz z foliarskich nalepek to już hicior.

Co ma bill gates do badań nad szczepionkami?

Ten człowiek oddał ponad miliard dolarów dla WHO i inne ratujące życie organizację oraz zapisał ponad 90% swojego majątku właśnie na te cele. Jego dzieci otrzymają mała cześć spadku. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego ale powielaj dalej durne teksty. Teraz jako argument podaj wpis szczynami z murku w mosinie pod Poznaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
:sick::sick::sick:
O tak wiedza teraz z foliarskich nalepek to już hicior.

Co ma bill gates do badań nad szczepionkami?

Ten człowiek oddał ponad miliard dolarów dla WHO i inne ratujące życie organizację oraz zapisał ponad 90% swojego majątku właśnie na te cele. Jego dzieci otrzymają mała cześć spadku. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego ale powielaj dalej durne teksty. Teraz jako argument podaj wpis szczynami z murku w mosinie pod Poznaniem.
Bill Gates to jest ludobójca gdzie sponsorował parę lat temu eksperymenty szczepionkowe na dziećmi w Afryce i większa część z nich została kalekami.Więc dziecino nie pisz bzdetów że ten bandyta jest człowiekiem a WHO to jest najbardziej skorumpowana organizacja przestępcza pod szefostwem kryminalisty z Etiopii Tedrosa Adhanoma Ghebreyeseusa!!!! A na koniec zajmij sobie kolejkę na 3 dawkę tego specyfiku a pózniej 3,4,5 itd tylko czemu wy covidowcy dalej chodzicie w kagańcach skoro wam powinno już nic nie grozić bo jesteście zabezpieczeni tym eksperymentem medycznym???OSTATNIA PROSTA!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
:sick::sick::sick:
O tak wiedza teraz z foliarskich nalepek to już hicior.

Co ma bill gates do badań nad szczepionkami?

Ten człowiek oddał ponad miliard dolarów dla WHO i inne ratujące życie organizację oraz zapisał ponad 90% swojego majątku właśnie na te cele. Jego dzieci otrzymają mała cześć spadku. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego ale powielaj dalej durne teksty. Teraz jako argument podaj wpis szczynami z murku w mosinie pod Poznaniem.
Przepisal na fundacje zeby uciec przed podatkiem, kazdy miliarder tak robi, nie wiedziales?

Czesto jest w krajach angloaskich np inheritance tax, czyli podatek spadkowy, przepisujesz na fundacje mieszkanie, podpisujesz z ta fundacja umowe na wynajem za jednego dolara miesiecznie na 1000 lat i masz po problemie

poczytaj troche o panama pampers ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +282
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
tylko czemu wy covidowcy dalej chodzicie w kagańcach skoro wam powinno już nic nie grozić bo jesteście zabezpieczeni tym eksperymentem medycznym???
A skąd wiesz czy chodzimy ??? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: ;) ;) ;)
Obecnie WSZYSTKIE oddziały covidowe w Polsce są zapełnione osobami nieszczepionymi - to 95%, 98% lub 100% osób na każdym oddziale....
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Sredni wiek zmarlego zaszczepionego na covid - 85 lat
Sredni wiek zmarlego niezaszczepionego - 78 lat.

Adamo chodzi w maseczce, zeby nikogo nie pozabijac. Przynajmniej wczesniej tak pisal, wiec teraz tez pewnie chodzi. Jak nie chodzi to jest tym o kim pisal wczesniej, ze nie chodza i zabijaja ludzi.

edit: Dane o 95, 98 i 100% to nieprawda... no chyba ze szczepionka zaczela lepiej dzialac niz mowia eksperci :)
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
edit: Dane o 95, 98 i 100% to nieprawda...
Wiesz co nie wprowadzaj dezinformacji !!! Pisałem ile osób jest na odziałach covidowcyh, a nie ile umiera itd. Ponieważ nie wierzysz TV, mediom itd itd - jedź do najbliższego miasta wojewódzkiego. Przejdź się na oddział covidowy i niech Ci ordynator powie ile ma osób niezaszczepionych, a ile zaszczepionych na oddziale. A jak i jemu nie uwierzysz to popytaj pacjentów !
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Obecnie WSZYSTKIE oddziały covidowe w Polsce są zapełnione osobami nieszczepionymi - to 95%, 98% lub 100% osób na każdym oddziale....
Oddziały covidowe są zapełnione tylko osobami nieszczepionymi ? Gdzie oficjalnie wg ministerstwa wykonane jest 38 589 845 szczepień na dzień dzisiejszy. W tym 19 818 102 osób jest liczbą w pełni zaszczepionych, czyli ponad połowa Polski. I przy takich danych tak się dziwnie składa wg Ciebie że 95%, 98% lub 100% osób na każdym oddziale covidowym to osoby niezaszczepione. Więc albo ktoś kłamie w statystykach albo zaszczepieni zarażają tych nieszczepionych. Może jedno i drugie. Generalnie i tak nie ma to znaczenia ;)

Lepiej zwrócić uwage jaki z tego wszystkiego może być kryzys ekonomiczno - gospodarczy pod płaszczykiem tego całego COVID. I tego bym się obawiał naprawdę. Lockdowny, masowy nieograniczony dodruk pieniędzy i rozpędzająca się razem z tym inflacja i to nie mam na myśli tylko Polski bo to się dzieje globalnie. Niestety wszystko wskazuje że to będzie dalej nakręcane. Tylko że to będzie pandemia bankructw, ubóstwa i co za tym idzie samobójstw. Rozumiem adamo że ważniejszy jest dla Ciebie fakt żeby się zaszczepić 10 razy niż to że chleb będzie np. po 50 zł, nie mówiąc o innych produktach i opłatach.

Kilka miesięcy temu czytałem gdzieś że jest zaplanowany kryzys gospodarczy o takiej sile jakby miała się przetoczyć przez ziemie wojna światowa. Mam nadzieje że do tego nie dojdzie, lecz patrząc po różnych zakątkach świata to już teraz można odczuć niepokojące myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
A nie jest tak ze pierwsze pytanie czy zaszczepion yczy nie? Jak niezaszczepiony to na lozko, choc nawet lekki katarek? jak nie to do domu? A raczej vice versa moze hhe

Kto tam byl w mordowni ostatnio, zgaduje ze na poczatek pytali byla szczypawa czy nie? Napewno bylo takie pytanie i chcieli sobie podbic staty zeby wyludzic wiecej kasy.

No i oczywiscie statystyki podrysowae. 98%? A co, Saddam Husajn mial 994. A Lenin 102

Co sie nomen omen 'szczypać'
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wiesz co nie wprowadzaj dezinformacji !!! Pisałem ile osób jest na odziałach covidowcyh, a nie ile umiera itd. Ponieważ nie wierzysz TV, mediom itd itd - jedź do najbliższego miasta wojewódzkiego. Przejdź się na oddział covidowy i niech Ci ordynator powie ile ma osób niezaszczepionych, a ile zaszczepionych na oddziale. A jak i jemu nie uwierzysz to popytaj pacjentów !
Np w warmińsko-mazurskim to 70% :) w pomorskim 80% :) jakie kapcie wybrać na zimę? :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
A skąd wiesz czy chodzimy ??? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: ;) ;) ;)
Obecnie WSZYSTKIE oddziały covidowe w Polsce są zapełnione osobami nieszczepionymi - to 95%, 98% lub 100% osób na każdym oddziale....
panie Adamo już pora wszczepić sobie 3 dawkę a może by tak poprosić ładnie ministra niezdrowia Adama Syntezatora o 10 dawek na raz bo pózniej ma być ten "cudowny specyfik"płatny albo wyszczepione zoombie będą sie bić o nie w kolejkach i może być ciężko?????
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Lepiej zwrócić uwage jaki z tego wszystkiego może być kryzys ekonomiczno - gospodarczy pod płaszczykiem tego całego COVID. I tego bym się obawiał naprawdę. Lockdowny, masowy nieograniczony dodruk pieniędzy i rozpędzająca się razem z tym inflacja i to nie mam na myśli tylko Polski bo to się dzieje globalnie.
Nie będzie żadnego lockdownu, a już na pewno w Polsce. Co najwyżej osoby niezaszczepione nie będą mogły pracować, korzystać ze sklepów i restauracji, ale to też nie w Polsce. A co do kryzysu spowodowanego lockdownem to tak się składa, że ja jako moja firma na tym tak skorzystała, że marzę o ponownym lockdownie. Obroty mi skoczyły o 500% ! Tak więc jak na wojnie - jedni stracili inni bardzo zyskali... Tylko osoba nie będąca w praktyce w biznesie plecie takie głupoty, że wszyscy stracili.

I widać też to na przykładzie Konfederacji. No teraz to też tam są narodowcy co mają niewiele wspólnego z biznesem, ale akurat Korwin to powinien wiedzieć. Ale byłem wiele lat temu w UPR to niestety ludzie jacy tworzą to ugrupowanie to tragedia. Owszem był jeden biznesmen, ale na niego przypadało 10 studentów (marzycieli) na garnuszku mamy, jeden gościu co się leczył psychicznie i podobne ciekawe przypadki :ROFLMAO: .Widać zresztą po wypowiedziach zarówno samych ludzi z Konfederacji jak i ich zwolenników, że są mocno odklejeni od rzeczywistości. Najbardziej lubię Bosaka bo jest najbardziej ogarnięty. To taka przy okazji dygresja o Konfederacji.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Nie będzie żadnego lockdownu, a już na pewno w Polsce. Co najwyżej osoby niezaszczepione nie będą mogły pracować, korzystać ze sklepów i restauracji, ale to też nie w Polsce. A co do kryzysu spowodowanego lockdownem to tak się składa, że ja jako moja firma na tym tak skorzystała, że marzę o ponownym lockdownie. Obroty mi skoczyły o 500% ! Tak więc jak na wojnie - jedni stracili inni bardzo zyskali... Tylko osoba nie będąca w praktyce w biznesie plecie takie głupoty, że wszyscy stracili.
Jesteś tak krótkowzroczny że to jest dla mnie nie pojęte. Marzysz o ponownym lockdownie naprawdę ? Czyli w sumie pokazałeś całą prawde o sobie teraz, liczysz się tylko Ty i to że Tobie obroty wzrosły przez ten moment. Nie patrzysz jakie będą konsekwencje tego w przyszłości i jakie już są. Biznesu nie prowadzę ale znam przypadki ludzi co ich biznes prosperował dobrze przed tą szopką. Co się stało w trakcie covid ? jest wiele bankructw i są też z tego powodu samobójstwa. Ale to jest okey bo Tobie obroty skoczyły 500%. Spokojnie wszystko do czasu. Zresztą w zeszłym roku pokazałeś dobitnie co Ty wiesz o pieniądzach. Także przyda Ci się kiedyś kubeł zimnej wody na głowę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +635
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ciekawe czy przed kolejnymi wyborami pojawi sie jakis ruch/partia antyszczepionkowa. Jesli tak to w jakim stopniu dzialania rzadu i ograniczenia dla osob niezaszczepionych wplyna na ich wynik🤔 i jak duzo moga zabrac glosow konfederacji, ktora teraz kreuje sie na taka partie🤔 I ciekawe czy zabraliby wystarczajaco duzo glosow konfederacji jak kiedys razem SLD przez co ci drudzy nie dostali sie do sejmu. I czy dzieki temu Pis uzyska ponownie samodzielna wiekszosc (sposob liczenia glosow faworyzuje zwyciezce). Moze byc ciekawie przy nastepnych wyborach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom