>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Peter Kildemand-Michael Jepsen Jensen 2 @ 2,10 Tobet
Rozumiem, ze Kildemand jest mocny w tym sezonie ale MJJ to jeden z trzech liderow Dackarny i on tutaj dwucyfrowke zrobi jak nic. Do tego jesli ktos ma jechac jako taktyk, to predzej bedzie to MJJ, anizeli Kilde. MJJ jedzie 3x z rezerwowymi, a tam nikogo nie ma kto moglby mu punkty zabrac. Potem dostaje do pary Warda ale Kildemand dostaje w tym samym biegu Nickiego wiec mega ciezki bieg. Kildemand co ciekawe 2x poza tym jedzie z Gapinskim i na nim punkty moze tracic, bo Gapa w formie i w Norkkoping jezdzi fajnie. Jak dla mnie bet tak 45/55 na korzysc MJJ wiec taki kurs biore.
Patryk Dudek over 6 @ 1,60 Bet365
Poniosla kogos fantazja, bo Duzers dalej mega forma i zrobi swoje. Dzisiaj wprawdzie 3x z Fredem ale ten po kontuzji, jakis taki niemrawy. Potem omija bieg 14, co tez jest plusem. Jesli Dackarna ma powalczy o dobry rezultat, to bedzie potrzebna porzadna zdobycz punktowa ze strony Dudka, a te 7pkt w co najmniej czterech startach, bedac w takiej formie, to nie jest zaden problem.
Hammarby Sztokholm-Smederna Eskilstuna 2 @ 2,05 Bet365
Fajny kurs na gosci wiec mozna smialo pobierac, bo maja mega mocnego Grisze, ktory ostatnio w ligach lata. Do tego doswiadczeni Pikej i Zorro dorzuca swoje, a teraz jeszcze nowy transfer czyli Podzuks, ktory rowniez w swietnej formie i licze na dobry debiut. Piatke uzupelnia Buczek. Gospodarze bez Walaska, za ktorego zz-etka ale to na pewno nie da tylu punktow ile gwarantowal Greg, bo ten byl liderem zespolu. Madsen, Karpov, Max i Bjerre to zawodnicy niezli ale czy oni wszyscy gwarantuja wygrana? Moim zdaniem nie, bo nie ma tam prawdziwego lidera. Rezerwy obu ekip mniej wiecej na podobnym poziomie. Wiec na dobra sprawe mocniejszy sklad maja goscie, a jedynie wyjazdowy mecz chyba zdecydowal, ze mamy na nich taki kurs.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Anton Rosen-Antonio Lindbaeck: Rosen @2,75 Bet365(3-drogowo)⛔⛔10-10:;/:

Typ tylko i wyłącznie przeciwko beznadziejnemu Lindbaeck&#39;owi. On już w tym sezonie się nie obudzi,nie wierzę w to.Za każdym razem jak go widzę(ostatnio w Szwecji) to jedzie jak Klaudia Szmal na 1.treningu w ZG. Nie wiem już czy to tylko kwestia sprzętowa(wygląda jakby jechał na motorynkach) czy raczej ten kocioł jaki ma w głowie Toninho.Dziś jedzie z rezerwy,podobnie jak Rosen. Spotkają się co najmniej 3 razy bezpośrednio i te biegi zapewne zdecydują. Rosen to nie jest jakiś as,ale potrafi zrobić te 5-7 pkt z rezerwy.Kurs jest taki a nie inny tylko ze względu na przeszłość(daleką) Lindbaeck&#39;a. Owszem,zawsze istnieje opcja że odpali w danym meczu i zrobi naście punktów.Ale tak samo można czekać aż Tomek Gollob zrobi naście punktów na torze w Gorzowie;)
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Anton Rosen-Antonio Lindbaeck: Rosen @2,75 Bet365(3-drogowo)
Typ tylko i wyłącznie przeciwko beznadziejnemu Lindbaeck&#39;owi. On już w tym sezonie się nie obudzi,nie wierzę w to.Za każdym razem jak go widzę(ostatnio w Szwecji) to jedzie jak Klaudia Szmal na 1.treningu w ZG. Nie wiem już czy to tylko kwestia sprzętowa(wygląda jakby jechał na motorynkach) czy raczej ten kocioł jaki ma w głowie Toninho.Dziś jedzie z rezerwy,podobnie jak Rosen. Spotkają się co najmniej 3 razy bezpośrednio i te biegi zapewne zdecydują. Rosen to nie jest jakiś as,ale potrafi zrobić te 5-7 pkt z rezerwy.Kurs jest taki a nie inny tylko ze względu na przeszłość(daleką) Lindbaeck&#39;a. Owszem,zawsze istnieje opcja że odpali w danym meczu i zrobi naście punktów.Ale tak samo można czekać aż Tomek Gollob zrobi naście punktów na torze w Gorzowie;)
to nie kocioł w głowie... osoby będące blisko Toninio wypowiadały się, że wybrał on w tym sezonie imprezową drogę życia, i mało się przykłada do treningów, jazdy i sprzętu, także typ jak najbardziej za, bo przebudzić to on się nie przebudzi
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Piraterna Motala(-6)-Indianerna Kumla 1 @ 1,83 William Hill
Jedynie Tobet trzyma podobna linie(6,5) ale tam kurs 1,72 wiec gram w WH. Betsafe i Bet365 ma linie na poziomie 9,5 i 10 wiec roznice spore. Co do samego meczu, to moim zdaniem Piraci powinni zrobic ponad 50pkt. Hancock smiga az milo, a teraz po tym jak bedzie nie mial startow w Polsce, to jeszcze mocniej moze sie skupic na Szwecji, Anglii i GP. Piotrek Pawlicki, Joonas Davidsson u siebie sa mega mocni, do tego Przemek Pawlicki i Matej Zagar swoje rowniez zrobia. U gosci na dobra sprawe pewniakami beda Puk i troche mniej Pepe, ktory na wyjazdach troche traci ze swojej mocy ale dyche zrobi. Holta tak sobie w Szwecji, a Balon i Kylmakorpi, tutaj beda przegrywac z praktycznie wszystkimi na pozycjach 1-5 gospodarzy. Rezerwy obu ekip na podobnym poziomie, a nawet bym powiedzial, ze przy obecnej dyspozycji Toninho, to na plus dla gospodarzy - lekki plus ale jednak. Do tego Piraci w tym sezonie 5/5 u siebie i trzy razy over 50pkt, a dzisiaj licze na kolejny raz, bo jednak Indianie maja kilka dziur.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
MJJ -1 v Kołodziej +1 @ 1.8
Bet365
dziwne, że ujemny hc na MJJ, Koldi bardzo fajna dyspozycja na każdym froncie ostatnio. W Lesznie pokazał klasę, MJJ bardzo nierówny także jak dla mnie już bez handi faworytem byłby Janusz, a tu w przypadku równej ilości punktów jest jeszcze plus - dobra propozycja na dziś po interesującym kursie.

Vaculik over 5 @ 2.1
Bet365
niska linia, Martin aż tak nie zamula w Szwecji. Sześć oczek spokojnie do wykręcenia, w mojej ocenie jest w stanie nawet do ośmiu dobić także tymbardziej gram i czekam na wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Smederna dla mnie dzisiaj faworytem,
http://www.wmsk.se/speedway/lokala_nyheter.aspx?id=5669
widzimy zmianę na niekorzyść w składzie Vastervik, aczkolwiek pogoda niepewna czytałem, że w Smedernie pada
według moich informacji nie pojedzie Ljung, pod dwójke z/z, Jędrzejak trójka i młody Lindgren jako rezerwowy. Pewne to nie jest w 100%, aczkolwiek bardzo prawdopodobne gdybyście potrzebowali takowych informacji stąd podzielam Twoją opinię i warto łapać fajny kurs na gospodarzy.
Smederna @ 1.66
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Walasek dziś jedzie? Bo moje źródła nie dają mi odpowiedzi:;/:
No Bet365 niby daje zakłady z Grzechem,ale ja jednak poczekam jeszcze trochę.Bo jak jedzie w parze z Bjerre to mam na oku pewny zakład ale nie wychylam się,bo jak to w Szwecji bywa jeszcze się dużo może zmienić do 19.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Mój wzrok przykuwa jeszcze spotkanie w Norrkoeping. Kurs na Indianernę niebagatelny Holta, PUK, PEPE w formie bardzo dobrej, martwi mnie jedynie ten Lindback pod jedynką. Wypadałoby jeszcze poczekać na pełne info o składach, chyba, że Feekus wiesz już coś konkretnego na temat tego meczu, ja szukałem, ale jakoś nic ciekawego nie znalazłem. Pedersen w Rzeszowie w niedzielę zawiódł, nie widzę powodów czemu miałby dziś zrobić komplet, Miedziak też jakoś nie błyszczy, a Indianie takie mecze lubią wygrywać
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Mój wzrok przykuwa jeszcze spotkanie w Norrkoeping. Kurs na Indianernę niebagatelny Holta, PUK, PEPE w formie bardzo dobrej, martwi mnie jedynie ten Lindback pod jedynką. Wypadałoby jeszcze poczekać na pełne info o składach, chyba, że Feekus wiesz już coś konkretnego na temat tego meczu, ja szukałem, ale jakoś nic ciekawego nie znalazłem. Pedersen w Rzeszowie w niedzielę zawiódł, nie widzę powodów czemu miałby dziś zrobić komplet, Miedziak też jakoś nie błyszczy, a Indianie takie mecze lubią wygrywać
Indianerna na wyjazdach traci sporo na wartości, szczególnie Kylmakorpi, Bambo wielka zagadka, aczkolwiek rezerwy znacznie lepsze u gości. Liderzy jednak na korzyść miejscowych - Miedziak, Kildemand i Nicki w mojej ocenie lepsi niż Iversen i Protasiewicz. Nie można także zapominać o Gapińskim, który prezentuje się fantastycznie zarówno w Gorzowie jak i w Norrkoeping. No bet, może ze wskazaniem minimalnym na gospodarzy i takie też kursy są oferowane także tutaj value nie dostrzegam.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Feekus, skąd info o absencji Ljunga, bo wszędzi widzę brak ZZ.??
Co do Walaska, to radzę uważać, bo u Szwedów w ofercie jest Łaguta, a ten zapewne jechałby zamiast Grega.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Indianerna na wyjazdach traci sporo na wartości, szczególnie Kylmakorpi, Bambo wielka zagadka, aczkolwiek rezerwy znacznie lepsze u gości. Liderzy jednak na korzyść miejscowych - Miedziak, Kildemand i Nicki w mojej ocenie lepsi niż Iversen i Protasiewicz. Nie można także zapominać o Gapińskim, który prezentuje się fantastycznie zarówno w Gorzowie jak i w Norrkoeping. No bet, może ze wskazaniem minimalnym na gospodarzy i takie też kursy są oferowane także tutaj value nie dostrzegam.
czy traci na wartości ? wygrana w Vetlandzie, porażka 2 punktami w Eskilstunie, remis u lidera w Motali, wygrana w Malili z Dackarna, jedynie większe porażki w Vastervik i z outsiderem czyt. Hammarby. Więc się nie zgodzę, i dostrzegam tu spore value tym bardziej, że formę wg mnie lepszą prezentują liderzy Indian i na pewno będą dziś walczyć tym bardziej, że rezerwa na korzyść gości co w Szwecji jest również bardzo ważne,
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
bet365 już wycofało ofertę na Smedernę, bo dostrzegli brak Ljunga, można złapać 1.5 na gospodarzy w betsafe i na wyższy kurs nie ma co liczyć.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
bet365 już wycofało ofertę na Smedernę, bo dostrzegli brak Ljunga, można złapać 1.5 na gospodarzy w betsafe i na wyższy kurs nie ma co liczyć.
kto czuwa ten zarabia ????
no bo i kim ma ten Vastervik powalczyć bez Harrisa i Ljunga kurs 1.5 to i tak prezent
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
przypomina mi się sytuacja z niedzieli kiedy Bet365 nie ogarnął braku Zagara w meczu Falubaz-Gniezno i można było grać bardzo grubo na Falubaz -20 po 1,65. Następnie zawiesili zakład i po jakiś 30 minutach ogarnęli się, że jednak Sitera jedzie a Nie Zagar i dali 1,65 ale już z -30 na Falubaz;). Trzeba wykorzystywać takie sytuacje. Co do dzisiaj co wy na Piraternę z Hammarby po 2,2 ? Fakt Hammarby jest zupełnie inną drużyną u siebie niż na wyjeździe, ale ostatnio ta drużyna wydaje mi się, że jest w dużym dołku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom