>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2018 - strefa AFC

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: bet at home

Nie zwalniamy tempa i przed nami kolejne eliminacji w innej strefie. Świetnie wyglądają kursy na Australię i Japonię. Można się również pokusić na niespodziankę Kataru po super kursie. Ktoś poleca coś wybrać i zagrać?

Zapraszam do pisania analiz i kulturalnej dyskusji.​
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Irak - Australia
Nie wiem, czy 1,6 na Kangurów to jakiś super kurs. Co prawda grają na neutralnym terenie (Teheran), ale to nie znaczy, że będą mieli &quot;lżej&quot; w temacie nastawienia kibiców/miejscowych turbanów. Reprezentacje &quot;świata zachodu&quot; nie są tam mile widziane ???? Skład socceroos trochę przebudowany, za nimi ostatnio 3 remisy (w tym ledwo, ledwo wymęczony w Bangkoku), a punkty by zająć premiowane awansem pierwsze 2 miejsca bardzo potrzebne. Natomiast &quot;gospodarze&quot; potrafili tą samą Tajlandię &quot;pojechać&quot; 4-0, a na wyjeździe z Japsami dostali bramkę w 95 min. Ich mankamentem jest jednak nierówna/nieprzewidywalna forma. Najbardziej &quot;znani&quot; piłkarze (Meram, Abbas, Adnan) zwyczajnemu kibicowi raczej nie są znani więc...
Osobiście polecam obejrzeć ten mecz, jeśli gra kangurów będzie się kleić to jestem w stanie na nich postawić, lecz kurs (jak dla mnie) powinien na live dobić min. do 1,9. Oczywiście jest ryzyko, że w pierwszych 15 min. plan się posypie, ale to już indywidualna sprawa każdego gracza i jego decyzji. Mi nie wypada nie obejrzeć ???? tego meczu. Pozdrawiam i do zobaczenia.
live
Kurs na Australię 2,0 ale nie skorzystam na razie. Murawa do d...y, stadion 3 liga, pada, sytuacje ma ... ale Irak ???? Teraz kurs 2,25, powoli Aussie częściej przy piłce, ale na razie nic z tego nie wynika, Irak groźnie kontruje. Teraz gol dla Australii, nie zdążyłem ???? Ostatnie 15 min. 1 poł. - była przewaga Kangurów ukoronowana golem.
Koniec nadawania... ???? robota.
edit: Ostatnie 35 min. nie oglądałem, jak widać Kangury były trochę &quot;papierowym&quot; faworytem, 4 remis w eliminacjach, w następnym meczu z ZEA znowu nie będą mieli lekko. W Sydney dałbym szansę &quot;miejscowym&quot; kopaczom, a przestał bazować tylko na tych, którzy grają za granicą, lecz niekoniecznie są w formie.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Katar - Iran BTS @ 2.28
fortuna ⛔ 0:1
Zagrałem takie coś , poniewaz kurs zachęca . Ostatni Katar podejmuje pierwszy iran który nie stracił jeszcze gola w tej fazie - to jest powód drugi . Po trzecie upichciłem niezłą tasiemkę , gdzie króluje zwyciestwo Kęni .
Katar który na ostatnie 10 meczy u siebie strzelił porzeciwnikimowi 9 razy o czymś musi świadczyć .
Iran ostatnio dwa remisy 0:0 z Syrią i Chinami , ale bramki trzeba strzelać i strzelili do tej pory na wyjeździe kazdemu prócz tych dwóch wymienionych .
 
pw85 114

pw85

Użytkownik
Arabia Saudyjska - Irak

bwin - 1 - 1,57

Pierwsza w grupie Arabia Saudyjska podejmuje przedostatni Irak.
W pierwszym meczu pomiędzy oboma ekipami padło wyjazdowe zwycięstwo Saudyjczyków.
To półmetek eliminacji i o dwa miejsca dające bezpośredni awans na mundial rywalizują 4 drużyny (dziś pewnie jedna odpadnie z tej rywalizacji - mam na myśli ZEA). Arabia mając w perspektywie wyjazd do Australii i Japonię u siebie, nie może stracić punktów z Irakiem na własnym terenie.

edit:
1:0 ✅
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata, Strefa AFC
Godzina: 12:35
Spotkanie: Japonia - Tajlandia (bramki 1 połowa under/over 1.5)
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tabela na początek tak dla przypomnienia ????

To, że Japonia piłkarsko jest lepszą reprezentacją nie ulega wątpliwości i w tym spotkaniu chyba każdy zadaje sobie pytanie nie kto tutaj wygra tylko ile Japończycy wygrają. Ja stawiam na bramki over 1.5 do przerwy. Myślę, że jest tutaj szansa, że gospodarze już do przerwy będą prowadzić z 2-0. Kadrowo Japonia bije na głowę swego rywala i na własnym stadionie powinna wygrać bez trudu. Tajlandia będzie tutaj przez większość meczu się broniła i tylko od skuteczności gospodarzy zależy jaki tutaj będzie wynik. Liczę, że szybko strzelą gola już w pierwszych 15 minutach a wtedy grać im się będzie dużo łatwiej a gra Tajlandi powinna się posypać. Nikogo nie należy lekceważyć ale tutaj różnica między obiema reprezentacjami jest bardzo duża a Tajlandia dzisiaj będzie musiała radzić sobie bez swojego kapitana Bunmathana, który pauzuje za kartki. Kursy na wygraną Japonii malutkie więc nie warto tego nawet grać. Ja próbuję na overową linię 1.5 na bramki do przerwy. Zobaczymy co z tego będzie ????
✅ 2-0
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Azja Kwalifikacje
Godz: 12:00
Spotkanie Australia-Arabia Saudyjska
Typ: Australia wygra dokładnie 2 golami
kurs 4.50
Buk Unibet
Analiza: Spotkanie w ramach przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. Australia będąca na 3 pozycji w tabeli i mająca 3 punkty straty dp zespołu Arabii Saudyjskiej na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Arabii. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktu z moim zdaniem słabszym od siebie przeciwnikiem w pierwszym spotkaniu rozegranym pomiędzy tym dwiema ekipami na stadionie Arabi padł remis po 2 . Gospodarze bardzo tutaj potrzebują kompletu punktów żeby dogonić Japonię która wcale nie będzie miała łatwego spotkania z Irakiem i ich jutrzejszych rywali , dla których na pewno remis byłby tutaj dobrym wynikiem , myślę że gospodarze jednak są zespołem znacznie bardziej doświadczonym i nie odpuszczą w tym meczu, porażka praktycznie stawia gospodarzy w barażach bo na 4 miejsce spaść nie powinni ,ale to i tak dla takiej Australii bylby cios żeby z takiej słabiej grupy nie awansować bezpośrednio do mistrzostw, mój typ to wynik 3:1.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: forbet

Przed nami kolejne spotkania w tej strefie. Jutro tylko spotkanie Australii, która zmierzy się z Arabią Saudyjska, natomiast we wtorek więcej spotkań.

Zapraszam do pisania analiz i podawania swoich typów.​
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Australia vs Arabia Saudyjska
Bardziej z kronikarskiego obowiązku, niż z jakiejś szczególnej chęci zagrania tego meczu kilka słów ode mnie na temat tego spotkania.
Sytuację w tabeli przedstawił powyżej baku193 ???? Jak to się stało, że dla gospodarzy zaczynają się spotkania typu &quot;must win&quot;? Przede wszystkim seria remisów (na szczęście dla Aussie zakończona zwycięstwem nad ZEA), roszady w składzie (nie zawsze wymuszone) i zmiany ustawienia socceroos przez trenera Postecoglou spowodowały ten stan rzeczy. Do tego słabe wyjazdy i ... gotowe. Dziś oczywiście faworytem jest Australia ale czy na poziomie 70 - 75 % jak pokazują kursy? Osobiście wątpię, a po 1,36 - 1,44 na jedynkę nie zamierzam &quot;próbować&quot;. Przyznaję, że bardziej &quot;chodził mi po głowie&quot; pomysł aby &quot;dać&quot; coś na &quot;Szmatogłowych&quot; ???? , którzy pod wodzą Berta van Marwijka osiągają &quot;lepsze&quot; w porównaniu z Kangurami wyniki: na wyjeździe poradzili sobie z Tajami (0:3), z którymi Socceroos męczyli się niemiłosiernie wyciągając ledwo &quot;x&quot;, z Japonią przegrali, lecz &quot;nieszczęśliwie&quot;. U siebie pokonali Irak, a z Australią wyciągnęli remis (w 3 meczu eliminacyjnym). Dziś &quot;wystarczy&quot; im nie przegrać, a bezpośredni awans będzie w zasięgu ręki. Wobec tego można pomyśleć nad handicapem +1,5 po kursie 1,65 (u mojego &quot;operatora&quot; spadł z 1,75) w stronę &quot;miękkoobutych&quot;, ale powiem uczciwie, że nie jest to mecz moich marzeń i jeśli się pokuszę to za symboliczną monetę. Dla porządku dodam, że oba teamy w możliwie optymalnych zestawieniach, miejscowi nie wyobrażają sobie porażki, czy też remisu w tym meczu, ale czy pójdzie im łatwo ? Osobiście nie sądzę, chyba, że pierwsze 15 min. super się ułoży dla gospodarzy to wtedy goście mogą się &quot;posypać&quot;. Jak będzie? Ja oglądam i może coś mnie &quot;namówi&quot; na postawienie &quot;czegoś więcej&quot; w tym meczu.
PS Mecz będzie w Adelaidzie na stadione do footballu australijskiego (takie rugby), jak dla mnie dziwne miejsce do rozgrywek piłkarskich. Będzie &quot;dziwnie&quot; i dla miejscowych i dla gości , którzy już od tygodnia aklimatyzowali się w Australii. Pozdrawiam i chętnie poczytam co inni userzy mają do powiedzenia w tym temacie.
update
Ok ... się nie doczekałem dyskusji ???? Podano składy i ustawienia. Postecoglou znowu zaskoczył (przynajmniej na papierze) ustawieniem. Tym razem jest 5-4-1. Kursy poszły na 1 do góry. Dla ciekawskich ostatnie ustawienia:
3-4-3, 3-4-3, 3-4-1-2, 4-1-3-2. Słabe pomysły moim zdaniem. No cóż trener Aussie lubi eksperymenty. Zobaczymy czy się opłaci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wobec tego można pomyśleć nad handicapem +1,5 po kursie 1,65 (u mojego &quot;operatora&quot; spadł z 1,75) w stronę &quot;miękkoobutych&quot;, ale powiem uczciwie, że nie jest to mecz moich marzeń i jeśli się pokuszę to za symboliczną monetę. Dla porządku dodam, że oba teamy w możliwie optymalnych zestawieniach, miejscowi nie wyobrażają sobie porażki, czy też remisu w tym meczu, ale czy pójdzie im łatwo ? Osobiście nie sądzę, chyba, że pierwsze 15 min. super się ułoży dla gospodarzy to wtedy goście mogą się &quot;posypać&quot;.
FT 3-2
Ułożyło się ( i udało zarazem) gospodarzom ???? Wynik jaki lubię z cyklu wilk syty i owca cała ???? Pozdrawiam i do zobaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
areck 213

areck

Użytkownik
@qowalsky6
Pytanie do australijskiego eksperta:
Na ile warunki pogodowe w Melbourne w dniu jutrzejszym 20:00 czasu miejscowego (zapowiadane 10*C i 92% wilgotności) mogą wpłynąć na wytrzymałość zawodników? Oczywiście głównie chodzi mi o wysoką wilgotność. Zastanawiam się bardzo mocno nad over 2,5 w towarzyskim Brazylia - Argentyna (debiut Sampaoliego) a obawiam się o to, czy pilkarzom wystarczy sił w końcówce na napór.
// po odpowiedzi do usunięcia
// pyt do administracji:
Czemu nie można pisać do użytkowników na PM?
s90/ To nie jest temat by załatwiać tu prywatne sprawy dotyczące swojego życia na forum. Tu komentujemy rozgrywki piłkarskie. Pytania do administracji kierujemy w odpowiednim temacie.
M/ Już możesz wysyłać wiadomości do innych.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
@qowalsky6

Pytanie do australijskiego eksperta:

Na ile warunki pogodowe w Melbourne w dniu jutrzejszym 20:00 czasu miejscowego (zapowiadane 10*C i 92% wilgotności) mogą wpłynąć na wytrzymałość zawodników? Oczywiście głównie chodzi mi o wysoką wilgotność. Zastanawiam się bardzo mocno nad over 2,5 w towarzyskim Brazylia - Argentyna (debiut Sampaoliego) a obawiam się o to, czy pilkarzom wystarczy sił w końcówce na napór.

// po odpowiedzi do usunięcia

// pyt do administracji:
Czemu nie można pisać do użytkowników na PM?
Dzisiaj podobne warunki byly w Adelaidzie i w niczym to piłkarzom nie przeszkadzało. Ogólnie w Melbourne pogoda (podobnie jak w Glasgow w Szkocji) potrafi zmienić się 4 razy dziennie. Miesiące czerwiec - lipiec to u nich zima ???? Wiekszym problemem moze być aklimatyzacja dlatego gracze z Arabii przylecieli tydzień wcześniej. Pozdrawiam ????
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 18:30
Spotkanie: ZEA – Arabia Saudyjska
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Buk: forbet
Analiza:
Sprawa tego starcia jest prosta i tutaj będą bramki. Gospodarze jeszcze teoretycznie mają szansę na miejsce w pierwszej trójce ale muszą wygrać oba mecz z pokaźną różnicą bramek i liczyć na rywali, zadanie dla mnie nie do wykonania. Widziałem kilka spotkań tej ekipy jest to drużyna której gra nie opiera się na chaosie, szukają gry piłki i dużo w tej ich grze jest kombinacji szczególnie pamiętam tego gracza Omar Abdulrahman który ma bardzo dobą technikę i szuka wielu prostopadłych piłkę. Od Maja mają nowego trener Argentyńczyka który też na defensywną piłkę nie postawi no nie ma nic do stracenia. Awans przegrali bezpośrednio w rywalizacji z czołową trójką wygrywając tylko jeden mecz z Japonią na wyjeździe, kompletnie w tych starciach nie szło im w defensywie gdzie z łatwością tracili bramki. Arabia skomplikowała sobie trochę sytuację przegrywając ostatnim mecz z Australią 3:2 i tutaj też nie ma przypadkowej piłki, ma ten zespół zmysł kombinacyjny, szybkie atak i skuteczność w eliminacjach w ośmiu spotkaniach strzelili 15 bramek i co najważniejsze najlepszy bilans tych bramek zrobili w starciach z czołówką co pokazuje że potencjał ofensywny jest z drugie strony oczywiście po stronie strata w tych pojedynkach było sporo. Doskonale zdają sobie sprawę ze mogą sobie skomplikować bezpośredni awans mają tyle samo punktów co Australia ale jedną bramkę więcej na plus od rywala ostatni mecz grają z Japonią liderem do którego tracą jeden punkt. Czyli sprawa jest prosta trzeba to wygrać pewnie i wysoko by mieć spokój w starciu z Japonią która gra w tej kolejce z Australią czyli ktoś z tej dwójki straci. Australia w ostatniej kolejce gra z Tajlandią czyli może nastrzelać bramek czyli wszystko wraca do tego że dla Arabii ten mecz to klucz. Scenariusz na ten mecz widzi mi się prosty gospodarze zagrają na luzie i nie będą się tutaj bronić, czuje że ruszą na rywala by go zaskoczyć, goście też nie powinni być dłużni jak wyjdą na prowadzenie to będą dalej mocno naciskać w kontrach tak jak w pierwszym meczu tych ekip gdzie ich wypunktowali 3:0
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
12:35 Japonia - Australia
Przedostatnia kolejka eliminacji strefy AFC. Sprawa jest w miarę prosta, jeśli dziś &quot;Blue Samurai&quot; pokonają Aussie, to ostatni mecz z Arabią Saudyjską będzie już tylko o przysłowiową pietruszkę. Japonia niezależnie od innych wyników w grupie zajmie 1 miejsce w tabeli. Przy takim scenariuszu o pozycję nr 2 dającą także bezpośredni awans bój stoczą (korespondencyjnie) pomiędzy sobą Australia i Arabia Saudyjska w ostatniej kolejce. Moim zdaniem pokusa świętowania awansu na własnym stadionie dla ponad 60 000 tys. kibiców i &quot;luz&quot; po takiej wygranej jeśli chodzi o awans będzie pokusą nie do odparcia dla gospodarzy. Sportowo także mają szanse na spełnienie wymarzonego scenariusza. Jeśli chodzi o składy to oba teamy w optymalnych (możliwych) zestawieniach. Dla tych, którzy śledzą wyniki i mecze obu reprezentacji nie będzie zaskoczeń w tym zakresie. Oczywiście pojawiają się głosy, że remis też jest niezłym wynikiem dla obu ekip, ale mam nadzieję, że honorowo podejdą do tego Samurajowie i wygrają dzisiejszy mecz. Łatwo może nie być więc dla ostrożnych jakieś dnb do taśmy, czy dubla także nie jest złym rozwiązaniem. Ja skuszę się na 1-kę po kursie ~1,90 za symboliczną monetę, do taśm dodałem też sobie dnb. GL!
FT 2-0, zasłużone zwycięstwo Samurajów, Aussie muszą szukać szansy w ostatnim meczu z Tajami i patrzeć na wyniki turbanów. Moneta na ✅
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: Korea Płd – Iran
Godzinna: 14:00
Typ: over 2 azjan
Kurs: 2.01
Bukmacher: lvbet
Tutaj przesadzili z tym kursem na over 2 azjan, przynajmniej dwie bramki będą. Korea ma punkt przewagi nad Uzbekistanem i będą chcieli tą przewagę utrzymać bo w ostatniej kolejce grają właśnie z tym rywalem na wyjeździe gdzie nie idzie im kompletnie nie wygrali meczu w delegacji w tych eliminacjach tylko jeden zremisowali. Całe eliminację to w ich wykonaniu tragiczna gra w defensywie i w ogóle nie zdziwiła mnie zmiana trenera bo w defensywie zachowywali się na dzieci we mgle a widziałem to na własne oczy w meczu z Katarem 3:2. Ten nowy trener to jednak doświadczenia dużego nie ma trenował młodzieżowe kadry Korei, dlatego ja żadnej poprawy w defensywie nie widzę. Zresztą grają u siebie gdzie będą atakować i wychodzi im to super wygrali wszystkie mecze strzelając 9 bramek a tracąc 5, oglądam zresztą Koreańską ligę i jest tam wielu ciekawych graczy w ofensywie zresztą ta liga taka jest i techniki, szybkości w atakach dziś nie zabraknie. Iran wyśmienite eliminacje bez porażki i bez straconej bramki!!!, awans już mają i dlatego widzę w ich poczynaniach więcej luzu, zagrają defensywnie bo to lubią ale nie wydaje mi się by byli tak mocno skupieni taktycznie. Natomiast z kontry wcale bym się nie zdziwił jakby punktowali rywali bo to grają świetnie jak na ich poziom sporo bramek strzelanych w taki sposób.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Australia - Tajlandia
Szykuje się bardzo ciekawy motyw w Australii.
Jak dobrze widać z tabeli, Australia z Arabią przed ostatnią kolejką ma tyle samo punktów. Pytanie nasuwa się same, co teraz decyduje o kolejności?
- Points (3 points for a win, 1 point for a draw, 0 points for a loss)
- Goal difference
- Goals scored
- Play-off match(es) on neutral ground (if approved by FIFA Organizing Committee), with extra time and penalty shoot-out if necessary

Na tą chwilę Arabia ma lepszy bilans bramek konkretnie o +2 strzelone więcej (stracili równo po 10 bramek).
Australia ma jednak olbrzymi handicap w postaci meczu u siebie z najsłabszą drużyną tej rundy kwalifikacji. O ile Tajlandia u siebie coś tam ogarnia (2-2 z Australią) to na wyjazdach nie istnieją kompletnie. Także wszystko w nogach i ofensywie Australii. Krótko mówiąc, muszą naładować tyle bramek ile fabryka da, żeby o czymkolwiek myśleć minimum 4-0 muszą zrobić. Wtedy Arabia zostanie postawiona przed zadaniem wygrania minimum 2-0 aby przynajmniej doszło do barażu między tymi ekipami.

Brak BTS @ 1,53
bądź Tajlandia under 0,5 @1,55 Unibet ⛔ 2-1
Over 2,5 i Brak BTS @2,05 1xbet ⛔⛔ 2-1
Dla mnie dwa najlepsze zakłady na chwilę obecną.
Czekam najbardziej na ofertę rożnych i wjeżdżam w nie najmocniej. Jak tylko pojawią się kursy zedytuje post.
Pozostałe typy nad którymi można się zastanowić:
Australia -3,25 @1,93 Unibet
Australia -3,5 @2,16 Unibet
Wynik do 30 minuty - Australia @1,5 1xbet
Australia do zera @1,61 1xbet
Australia over3,5 @,1,8 1xbet

Oczywiście granie live tego meczu to najlepsza opcja.
---------------------
Wysoka wygrana Australii to raczej sporo możliwy scenariusz a wtedy kursy na Arabię będą już nic nie warte. W tej chwili wyglądają jeszcze przyzwoicie i taka ćwiartka jest w sam raz.
Arabia -0,25 @2,00 Unibet ✅1-0
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Od paru dni mam ten mecz &quot;na oku&quot;, bez obrazy dla przedmówcy, ale jedyny typ, który jest dla mnie w miarę pewny to over 3,5 po kursie ok. 1,6 ⛔ . Tajowie już raz pokazali Aussie, że lekceważenie ich kosztuje utratą bramki, ba nawet dwóch (widziałem ten mecz, Kangury mogły stracić i jeszcze ze 2). Dodatkowo postawię symbolicznie, że mój pupil Teerasil Dangda (10 -ka) strzeli gola. Mam nadzieję na festiwal bramek, licząc, że goście też coś do tego dorzucą.
Tajowie strzelili ???? chociaż nie Dangda - overu szkoda, teraz turbanom wystarczy 1-0 z Japonią ???? i to oni awansują bezpośrednio.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Pytanie czy pod uwagę brany jest bilans bramek z ostatnią drużyna w grupie bo w europejskich kwalifikacjach nie jest i czy wysoka wygrana Australii im coś da?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom