>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Steaua Bukareszt (27.08.2013)

Status
Zamknięty.
qarter 38

qarter

Użytkownik
Ależ jesteście zapatrzeni w ten bet365, podpowiem wam że są też inne buki i tak np. betsafe zakład na będący dobrą opcją na ten mecz over 10.0 rzutów rożnych oferuje po @1,89, więc różnica jest już znaczna.
na over 10 mam w bet365 2.00 więc tak różnica jest znaczna
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
river 148

river

Użytkownik
Po ewentualnym awansie Legii do LM (o co na pewno będzie ciężko) w grupie znajdą się maks 2 drużyny z europejskiego topu, myślę że 3 miejsce byłoby w zasięgu Legii co dałoby awans do grupy LE.
Nie do grupy LE tylko do 1/16.
Z trzeciego koszyka to mozna trafic na MC, Juve, Borussie, Olympiacos czy Zenit. Trzeba by miec duzo farta by trafic na Basel.
Jak mnie irytują takie wynurzenia to aż czasem brak słów... Pewnie tak samo pisałeś jak Lech swego czasu trafił do grupy LE z City, Juventusem i całkiem mocnym w tamtym czasie Salzburgiem. Pewnie podobnie myślałeś jak Śląsk trafił na Brugge, albo Legia dwa sezony temu na mocny Spartak. I co z tego wyszło?
Pozwole sie wtracic.
LM to nie LE gdzie kluby z Anglii, NIemiec czy Wloch wychodza na wpol rezerwowym skladzie. Tu kazdy gra na maxa w mozliwie najsilniejszym skladzie. Dodaj do tego fakt, ze Legia w grupie LM grajac np. z MU na OT czy Bayernem na Alianz Arena bedzie totalnie, za przeproszeniem, obsrana. Wystarczy sobie przypomniec jak to wygladalo w Bukareszcie.
Przypominam, że to jest aż 6 meczów, 3 przeciwników w grupie, z których w najczarniejszym scenariuszu poza zasięgiem może być dwóch, a jeden do walki, w najlepszym scenariuszu 1 poza zasięgiem, pozostali do powalczenia.
Wskaz mi z drugiego koszyka ekipe z ktora Legia moze powalczyc (na te chwile Atletico, Lyon, Milan, CSKA, Shakhtar, Schalke, Marsylia, PSG, w kolejce Juve czy Zenit jak ktos z trojki Lyon/Milan/Schalke nie wejdzie do LM). Legia uprawia meczarnie z Molde a Ty wyjezdzasz o walce z kims z drugiego koszyka. Sory ale fantazjujesz.
Także farmazony o tym, że Legia w LM zbierze 6 gładkich porażek można sobie między bajki włożyć. Przy odpowiednich wzmocnieniach i szczęśliwym losowaniu w zasięgu jest nawet walka o 3 miejsce w grupie LM dające prawo gry w 1/16 LE bo na więcej póki co nie ma co liczyć.
Jakich wzmocnieniach? Juz teraz w razie awansu musialby byc ktos zaklepany a poki co cicho w tym temacie. Sadze, ze po awansie wszyscy przez tydzien beda chlac i swietowac a okienko sie zamknie.
6 porazek w grupie bardzo realne. Nawet w sytuacji kiedy jakis klub bedzie gral w ostatniej kolejne na luzie bo awans bedzie mial zaklepany. Przyklad Barca bodaj dwa sezony temu, wyszly rezerwy na BATE i byl pojazd a czy tamte BATE bylo jakos slabsze od obecnej Legii? Odpowiedz: BATE gralo wtedy w LM a Legia w tamtym czasie nie mogla wygrac marnej polskiej ligi.
NIe rozumiem przeceniania Legii bo nie widze powodu by to robic. Podajesz przyklad awansu do 1/16LE czyli wyjscia z grupy LE ale przypomne, ze sezon pozniej Legia poplynela z Rosenborgiem a w tym meczyla sie z Molde. Jak wiec mozna zakladac, ze Legia nie przegra wszystkiego w grupie LM gdzie na ogóka zadnego nie trafi bo zwyczajnie sama bedzie w tej LM ogórkiem i potencjalnie klubem 30-32 w rozgrywkach.
Tak spojrzalem na ewentualne koszyki. Potencjalnie najslabsza grupa to Benfica/CSKA/Basel ale to trzeba by miec mega farta by tak trafic a i tak w kazdym z tych rywali Legia faworytem nie bedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dobra niech ci bedzie 0-2-4 w najlepszym przy wzmocnieniach xD. Jestem pewny, ze wiesz co to znaczy sarkazm/ironia.
O sarkazmie czy ironii nie musisz mi tu wykładać. Zresztą szkoda klawiatury na dalsze rozkminy - niech Legia najpierw awansuje do Ligi Mistrzów, a później się będziemy zastanawiać. Zwróciłem tylko uwagę na Twój wpis odnośnie 6 gładkich porażek bo mam uczulenie na takie posty i malkontentów uważających polską piłkę klubową za największe dno w Europie. Primera Division może i to nie jest, ale z roku na rok widać postęp, a jeśli chodzi o samą Legię to ta drużyna ma potencjał by osiągnąć solidny europejski poziom porównywalny choćby z FC Basel. Ma potencjał i możliwości dużo większe niż BATE, Viktoria Pilzno, Austria Wiedeń, Dinamo Zagrzeb czy inne, będące mniej więcej na podobnym pułapie (może ciut wyższym) zespoły co obecny Mistrz Polski. Legii potrzeba właśnie awansu do Ligi Mistrzów a wtedy cała marketingowa machina ruszy i jeśli tylko w Warszawie odpowiednio to wszystko wykorzystają (a Leśnodorski wydaje się facetem mającym łeb na karku) to może nam się w Polsce urodzić drużyna, której nie będziemy się wstydzić w Europie co najmniej przez kilka następnych lat i która pociągnie całą tą ligę do przodu bo co jak co, ale 17 lat bez Champions League to dla 38 milionowego kraju z tradycjami i jeszcze większymi ambicjami piłkarskimi to zdecydowanie za długo.
 
gats 28,8K

gats

Użytkownik
Oczywiście można napisać, że to była tylko LE, którą giganci olewają, itp, itd a w Champions League to już wszyscy grają na serio. Jednak nie takie kopciuszki jak Legia miały już okazję urywać punkty gigantom.
Wystarczy wspomniec calkiem niedawny mecz :
SHAKHTER KARAGANDY VS. CELTIC GLASGOW FC 2 - 0
ktory jest doskonalym przykladem na to ze wszystko sie moze zdarzyc.
Jeżeli Legia dzsiaj szybko strzeli pierwsza bramke (bardzo mozliwe) to Steaua
bedzie skoncentrowana na ataku a jak to wojskowi wykorzystaja to dzisiaj 3-0 nie bedzie jakims cudem.
 
S 0

sicilman

Użytkownik
LEGIA WARSZAWA vs. STEAUA BUKARESZT BTS 1.92 ( UNIBET )

STEAUA BUKARESZT PRZYBYWA DO WARSZAWY w JEDNYM CELU - ZDOBYĆ JAK NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ
BRAMEK , GDYŻ PIERWSZE SPOTKANIE OBU EKIP ZAKOŃCZYŁO SIĘ NIEKORZYSTNYM DLA RUMUNÓW
WYNIKIEM 1 : 1, STAWIAJĄC LEGIĘ w DUŻO LEPSZEJ SYTUACJI PRZED REWANŻEM. MECZ TEN
ZADECYDUJE, KTÓRA Z DRUŻYN ZAGRA w ELITARNYCH ROZGRYWKACH LIGI MISTRZÓW, INKASUJĄC ZA
SAM AWANS BLISKO 8,5 MLN EURO. NA STADIONIE w BUKARESZCIE PRZEZ PIERWSZĄ POŁOWĘ MECZU
BEZWZGLĘDNIE DOMINOWAŁA EKIPA GOSPODARZY, JEDNAK UDAŁO IM SIĘ STRZELIĆ TYLKO JEDNĄ
BRAMKĘ, KTÓRĄ PO PRZERWIE SZYBKO ODROBILI LEGIONIŚCI , STAWIAJĄC CORAZ WIĘKSZY OPÓR
MIEJSCOWYM. JAKĄ TAKTYKĘ OBIERZE LEGIA NA DZISIEJSZY MECZ? TRENER JAN URBAN PRZYZNAJE :
&quot;BĘDZIEMY CIERPLIWIE CZEKAĆ NA SWOJE OKAZJE&quot;, co MOŻE ZWIASTOWAĆ DEFENSYWNE USTAWIENIE
ZESPOŁU I GRĘ z KONTRATAKU, JEDNAK TAKI SCENARIUSZ MOŻE OKAZAĆ SIĘ ZBYT RYZYKOWNY,
JEŚLI PIŁKARZE z BUKARESZTU POPRAWIĄ SKUTECZNOŚĆ z PIERWSZEGO SPOTKANIA. W TYM MECZU
JAK NAJBARDZIEJ RACJONALNY WYDAJE SIĘ BYĆ ZAKŁAD NA TO, ŻE OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA,
PONIEWAŻ GRACZE STEAUY Z PEWNOŚCIĄ WYJDĄ OFENSYWNIE USPOSOBIENI, A LEGIA JEŚLI REALNIE
MYŚLI o AWANSIE DO FAZY GRUPOWEJ TO MUSI POKUSIĆ SIĘ O ZDOBYCIE CO NAJMNIEJ JEDNEJ
BRAMKI w TYM &quot;MECZU o WSZYSTKO&quot;.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Pozwole sie wtracic.
LM to nie LE gdzie kluby z Anglii, NIemiec czy Wloch wychodza na wpol rezerwowym skladzie. Tu kazdy gra na maxa w mozliwie najsilniejszym skladzie
Wspominałem już o tym sam, więc tego argumentu nie trzeba ponownie podnosić.
Atletico, Lyon, Milan, CSKA, Shakhtar, Schalke, Marsylia, PSG, w kolejce Juve czy Zenit jak ktos z trojki Lyon/Milan/Schalke
Tak jak piszesz, dużo jeszcze zależy od tego kto awansuje, ale z wymienionych szłoby powalczyć (na pewno u siebie) z Lyonem, CSKA, Schalke, czy Marsylia. Nie są to zespoły absolutnie poza zasięgiem Legii. Stylem gry Legia w pucharach póki co nie zachwyca, ale inaczej gra się w eliminacjach, inaczej w grupie mając gwarancję 6 meczów. W grupie łatwiej o punktowanie niż o dobry wynik w dwumeczu.
Jakich wzmocnieniach? Juz teraz w razie awansu musialby byc ktos zaklepany a poki co cicho w tym temacie.
Leśnodorski mówił, że w razie awansu do LM będzie solidny napastnik, czyli chyba mają takiego już upatrzonego.
6 porazek w grupie bardzo realne
To teraz Ty wskaż mi liczbę zespołów, które w historii Ligi Mistrzów (może być z ostatnich 5 lat), rozgrywki grupowe zakończyły z zerowym dorobkiem punktowym.
NIe rozumiem przeceniania Legii bo nie widze powodu by to robic
Zapewniam Cię, że staram się obiektywnie patrzeć na sprawę. I Twoją wypowiedź mógłbym równie dobrze odwrócić, pisząc, że nie rozumiem niedoceniania Legii i traktowania jej jako zupełnego ogórka. Naprawdę uważasz, że tego zespołu nie stać choćby na 1 punkt w 6 meczach? Proszę Cię...
Podajesz przyklad awansu do 1/16LE czyli wyjscia z grupy LE ale przypomne, ze sezon pozniej Legia poplynela z Rosenborgiem a w tym meczyla sie z Molde.
No widzisz, na tej podstawie można założyć, że zespół jest nieobliczalny, stać go na odpadnięcie z Rosenborgiem, ale i stać na odprawienie Spartaka. Skąd zatem pogląd, że w 6 kolejnych meczach zaprezentuje się tak jak z Rosenborgiem, a w żadnym tak jak ze Spartakiem?
Jak wiec mozna zakladac, ze Legia nie przegra wszystkiego w grupie LM gdzie na ogóka zadnego nie trafi bo zwyczajnie sama bedzie w tej LM ogórkiem i potencjalnie klubem 30-32 w rozgrywkach.
Jak więc można z góry zakładać, że Legia przegra wszystko w grupie LM skoro w całej nowożytnej historii tych rozgrywek taki przypadek zdarzył się w sumie... (no właśnie, to apropos mojego wcześniejszego pytania)
Generalnie z dalszą dyskusją proponuję się wstrzymać do wyniku rewanżu ze Steauą (gdzie jak wspomniałem również uważam, że Rumuni nadal są faworytami) bo wyjdzie jeszcze tak, że Bukareszt awansuje i całe nasze filozofowanie na temat tego ile pkt Legia zdobędzie w grupie będzie można o kant tyłka potłuc ;)
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Legia Warszawa-Steaua Bukareszt Typ 2 3,10 eFortuna
Awans:Steaua Bukareszt 1,98 eFortuna

Co tu dużo pisać, po tym co widziałem w Bukareszcie i po meczu z Molde to Legia nie powinna awansować, wiadomo piłka to dziwny sport czasami drużyna zerowa broniąc się pół meczu może wywalczyć korzystny rezultat, wiadomo że łatwiej jest się bronić niż atakować, ale po moich skromnych obserwacjach Steaua to zdecydowanie lepsza drużyna, lepiej zorganizowania i z pewnością z hukiem ruszy do ataku od 1 minuty, i myślę że pierwsza strzeli bramkę,ciekaw jestem wtedy odpowiedzi drużyny warszawskiej,duże zagrożenie powinni sprawiać skrzydłowi i miejmy nadzieje że Piovacari będzie miał lepiej nastawiony celownik niż ostatnio,gdy Legia będzie grała tak jak z Molde na 0-0 to NAPEWNO nie awansuje,w wywiadzie Łukasz Szukała powiedział że jest pewien że jego zespól strzeli bramkę w Warszawie i ciekaw jest wtedy odpowiedzi druzyny gospodarzy,reasumując ja widzę tu zwycięstwo drużyny z Bukaresztu bo jest w stanie spokojnie wygrać ze słabą jak dla mnie w tym sezonie ale mającą Kuciaka w bramce Legią.
 
river 148

river

Użytkownik
Tak jak piszesz, dużo jeszcze zależy od tego kto awansuje, ale z wymienionych szłoby powalczyć (na pewno u siebie) z Lyonem, CSKA, Schalke, czy Marsylia.
&quot;Powalczyc&quot; w sensie realnie myslec o zdobyczy punktowej?
Owszem, Schalke czy Lyon na poczatku sezonu nie wygladaja za ciekawie ale to nie bedzie trwac wiecznie. A czy Legia swoj poziom podniesie na tyle by zagrozic tym zespolom za pare tygodni gdy na pewno beda juz w lepszej dyspozycji? Bardzo watpliwe.
Leśnodorski mówił, że w razie awansu do LM będzie solidny napastnik, czyli chyba mają takiego już upatrzonego.
Sam transfer to jeszcze niewiele znaczy. Zawodnik musi sie zgrac, zaaklimatyzowac itp. To moze potrwac i ów transfer moze okazac sie byz za pozno przeprowadzony.
Zreszta niemal co roku MP zapowiada wzmocnienia jak bedzie LM. Wiemy jak sie to konczy... Wzmacniac to sie trzeba na eliminacje bo jak to mowi pewne porzekadlo o indyku...;)
To teraz Ty wskaż mi liczbę zespołów, które w historii Ligi Mistrzów (może być z ostatnich 5 lat), rozgrywki grupowe zakończyły z zerowym dorobkiem punktowym.
2012-13 nikt
2011-12 Villarreal, Otelul
2010-11 Zilina, Partizan
2009-10 Maccabi Hajfa, Debreczyn
2008-09 nikt
2007-08 Dynamo Kijow
2006-07 Levski
2005-06 Rapid Wieden
2004-05 Anderlecht
2003-04 nikt
To ostatnie 10 lat. W sumie 10 przypadkow, calkiem sporo.
Zapewniam Cię, że staram się obiektywnie patrzeć na sprawę. I Twoją wypowiedź mógłbym równie dobrze odwrócić, pisząc, że nie rozumiem niedoceniania Legii i traktowania jej jako zupełnego ogórka. Naprawdę uważasz, że tego zespołu nie stać choćby na 1 punkt w 6 meczach? Proszę Cię...
Zalezy od losowania. Z Basel mozna cos ugrac, zalezy tez jak ulozy sie dany mecz bo jakas czerwona kartka dla rywala juz zwieksza szanse.
Z calym szacunkiem do Legii, ale Legia w Europie moze zupelnym ogorkiem nie jest ale jest to co najwyzej bardzo przecietna druzyna w skali Europy i tu nie ma sie co oszukiwac.

No widzisz, na tej podstawie można założyć, że zespół jest nieobliczalny, stać go na odpadnięcie z Rosenborgiem, ale i stać na odprawienie Spartaka. Skąd zatem pogląd, że w 6 kolejnych meczach zaprezentuje się tak jak z Rosenborgiem, a w żadnym tak jak ze Spartakiem?
Bo w LM trafi na zespoly lepsze od Spartaka. Legia moze wzniesc sie na wyzyny swoich mozliwosci ale to i tak w LM niewiele da bo zwyczajnie ta europejska elita i nawet europejska solidnosc dosc daleko nam odjechaly przez ten kilkanascie lat.
Generalnie z dalszą dyskusją proponuję się wstrzymać do wyniku rewanżu ze Steauą (gdzie jak wspomniałem również uważam, że Rumuni nadal są faworytami) bo wyjdzie jeszcze tak, że Bukareszt awansuje i całe nasze filozofowanie na temat tego ile pkt Legia zdobędzie w grupie będzie można o kant tyłka potłuc ;)
A tam, cytujac Jarka Gowina &quot;spierajmy sie!&quot;:]
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Pisanie o tym co będzie dalej, to totalny debilizm.
Skąd wiecie, czy w danej drużynie zawodnicy nie złapią kontuzji ? Chyba, że wszystko oczywiście przewidzieliście.
Wszystko się później wyjaśni, to jest do kufy SPORT, a nie jakiś film, tutaj wszystko się rozgrywa na boisku, chyba ,że spotkanie jest ustawione :p
Pożyjemy zobaczymy, narazie niech Legia się dostanie do upragnionej fazy grupowej .
 
river 148

river

Użytkownik
Pisanie o tym co będzie dalej, to totalny debilizm.
Skąd wiecie, czy w danej drużynie zawodnicy nie złapią kontuzji ? Chyba, że wszystko oczywiście przewidzieliście.
Wszystko się później wyjaśni, to jest do kufy SPORT, a nie jakiś film, tutaj wszystko się rozgrywa na boisku, chyba ,że spotkanie jest ustawione :p
Pożyjemy zobaczymy, narazie niech Legia się dostanie do upragnionej fazy grupowej .
Ale chyba na dzien dzisiejszy da sie okreslic szanse Legii w LM na tle druzyn, ktore w niej wystapia? Czy sie nie da?
Kontuzje? Przepraszam ale w zdecydowanej wiekszosci klubow, ktore zagraja w LM wypadniecie nawet 3-4 waznych zawodnikow nie sprawi, ze nagle te kluby beda mialy problemy z ograniem Legii. To w polskich klubach gdy wypadnie podstawowy zawodnik to jest placz i zgrzytanie zebow. W takich klubach jak MU, MC, Chelsea, Real, Bayern, Barca, Borussia, Juve, Milan itd to nawet siedemnasty czy osiemnasty zawodnik w kadrze w polskiej lidze bylby gwiazda a tam walczy on o to by byc w osiemnastce na mecz.
Juz podawalem przyklad, Barca na BATE wyszla drugim zespolem i skonczylo sie pogromem. Nie ma co sie cieszyc z faktu, ze wypadnie komus 2-3 waznych zawodnikow bo to nie sa zespoly pokroju Podbeskidzia czy Zaglebia gdzie oslabienie rywala mozna w miare latwo wykorzystac.

Zycze Legii dzis awansu bo niech wreszcie ten Mistrz Polski do tej LM awansuje. Przeciez to parodia by MP z blisko 40-milionowego kraju w srodku Europy od kilkunastu lat nie mogl awansowac do LM w sytuacji gdy awansuja do niej Wegrzy, Slowacy, Czesi, Bialorusini, Cypryjczycy, Izrealczy, Bulgarzy a zaraz moga znalezc sie Kazachowie.
JAk nie dzis to kiedy? Mala zaliczka po pierwszym meczu, rywal musi zaatakowac, rewanz u siebie na wlasnym boisku przy swoich kibicach. Przez te 17 lat nie pamietam by MP mial za soba takie argumenty w ostatniej rundzie el.LM jak minimalna przewaga w wyniku przed rewanzem i ów rewanz u siebie. Jesli dzis sie nie uda to sadze, ze Platini bedzie musial pomyslec o dzikiej karcie dla Polski????
 
qarter 38

qarter

Użytkownik
tak jak pisał już wcześniej Cinek - poczytaj najpierw jaka jest różnica między handicapem (przykładowo) 10,0 a 10,5 a dopiero potem się wypowiadaj ;)
hejtuj więcej napewno zabłyszczysz. jestem ślepy czy co? zauważyłem post kolegi który mnie poprawił po co tu spamujesz?

zakładamy że będzie więcej niż 10, nikt nie pisał że chce asekuracji w postaci 2-drogowego typu.
//sorry za malutki spam, usuńcie to jesli przeszkadza.,
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Chciałem tylko służyć pomocą innym i podałem lepszy kurs z betsafe, żeby też mogli skorzystać, ale wkroczyłeś Ty i zacząłeś wprowadzać ludzi w błąd pisząc o całkiem innym handicapie.
Może rzeczywiście masz problemy ze wzrokiem, skoro twierdzisz &quot;nikt nie pisał że chce asekuracji w postaci 2-drogowego typu&quot;, a na pierwszej stronie podawał ten typ i spasny i Adamo80.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
&quot;Powalczyc&quot; w sensie realnie myslec o zdobyczy punktowej?
Oczywiście. Z tymi zespołami przynajmniej remis na własnym terenie byłby absolutnie w zasięgu.
A czy Legia swoj poziom podniesie na tyle by zagrozic tym zespolom za pare tygodni gdy na pewno beda juz w lepszej dyspozycji? Bardzo watpliwe.
Czemu? Skoro teraz grając taki piach Legia jest w stanie samym Kuciakiem toczyć wyrównany bój ze Steauą - uczestnikiem 1/8 finału LE z zeszłego sezonu, który wyeliminował m.in. Ajax i walczył jak równy z równym z Chelsea, zdobywcą trofeum, to co dopiero mogą pograć mając już pewny awans i grając bez presji? - wtedy nikt o zdrowych zmysłach nie będzie oczekiwał od nich sukcesów, więc będą mogli grać na luzie, ze świadomością, że &quot;mogą a nie muszą&quot; a ten czynnik ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o psychiczne nastawienie piłkarza do meczu. Z New Saints czy Molde Legia grała padakę bo paraliżował ich strach &quot;co się stanie jak odpadną&quot;. Byli faworytami, a polskie kluby nie lubią grać w takiej roli bo jeszcze do niej nie dojrzały. Ze Steauą jest nieco lepiej, ale i tak grają bojaźliwie bo znowu jest presja tego jak wielka szansa przed nimi stoi. Myślę, że po awansie cały ten balast opadnie i Legia grająca na względnym ludzie, z wielką ambicją, ale bez strachu (bo sam awans będzie już sukcesem maksimum) może sprawić kłopoty niejednemu faworytowi, przynajmniej na Łazienkowskiej.

Zreszta niemal co roku MP zapowiada wzmocnienia jak bedzie LM
No owszem, &quot;jak będzie&quot; - tyle, że jeszcze żaden prezes nie miał okazji się z tym &quot;będzie&quot; zmierzyć. Leśnodorski może być pierwszym, a mając do dyspozycji 8,6 mln. euro + gro innych dochodów (prawa telewizyjne, bilety, marketing, itp, itd) można już konkretne zakupy zrobić.

To ostatnie 10 lat. W sumie 10 przypadkow, calkiem sporo.
Tu mnie złapałeś bo szczerze to nie sprawdzałem i myślałem, że było ich trochę mniej ???? Jednak mimo wszystko sądzę, że Legia nie dołączy do tego grona.

Z calym szacunkiem do Legii, ale Legia w Europie moze zupelnym ogorkiem nie jest ale jest to co najwyzej bardzo przecietna druzyna w skali Europy i tu nie ma sie co oszukiwac.
Ależ ja tego nie neguję, masz 100% racji. Jednak z tymi zespołami w stylu Lyonu, Marsylii, CSKA, Basel czy Schalke można w zupełności powalczyć. Ja od Legii nie wymagam cudów, nie wymagam nawet 3 miejsca bo o nie też będzie bardzo trudno. Jednak te 2-3 punkty w 6 meczach Legia powinna uciułać, przy fartownym losowaniu jest szansa na ciut więcej. Zobaczymy.

Ja na dziś od Legii wymagam tylko jednego - ma korzystny wynik z Bukaresztu, niech więc wreszcie przełamie tą 17-letnią polską niemoc i niech awansuje do grupy, przytuli kupę siana, rozsądnie wyda kasę, rozwinie jeszcze bardziej akademie i zmusi krajowych rywali do równania w jej kierunku. To jest szansa dla naszej ligi. Jeśli dzięki awansowi Legii uda się to wszystko osiągnąć to jak dla mnie, mogą w grupie dostawać po 10:0 a i tak będę zadowolony. Dość mam już oglądania rok w rok Barcelony, Realów, Manchesterów czy Borussii. Pora w końcu poemocjonować się występami w elicie polskiego klubu, posłuchać hymnu LM na Łazienkowskiej i zdobyć jako taki szacunek w Europie bo żaden duży kraj nie czeka na swój klub w CL tak długo jak my.

Także ten: Postawiłem dzisiaj na Steauę, ale niechżesz na litość Pana Najwyższego Legia wyszarpie ten awans, choćby wynikiem 0:0 i obroną Częstochowy przez 90 minut, albo dogrywką czy karnymi. Niech Wawrzyniak strzeli bramkę ręką, albo Kuciak obroni 3 karne. Cokolwiek byleby tylko polski klub zagrał w końcu w tej pierniczonej Lidze Mistrzów! ???? Dziękuję, tyle ode mnie, jadę po zapas browarów i powoli trzeba się przygotowywać do meczu.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Taka filozoficzna dygresja.
Wiadomo było jaką siłę ma Steaua, przez 20 minut 1 połowy badała Legię, słabo zagrał zwłaszcza Tanase, póżniej jednak nie zagrali pełni swoich możliwości jakby brakło im sił fizycznych, zaś Legia grała konsekwentnie swoje bez desperacji i wywiezli ten korzystny wynik...niespodziewanie mimo to patrzy się na grę Steauy i przyznaje się teraz Legii jeszcze mniejsze szanse ze względu na marazm naszych w historii o LM oraz słabe jakościowo występy Legii. Mimo to cel realizują a mogą zagrać jeszcze lepiej. Oba kraje i zespoły tyle lat czekają na LM, uważam że wreszcie zobaczymy jesienią polski klub w Champions League.
,,O takich spotkaniach się śni, myśli i marzy. Każdy chce zagrać, dobrze się zaprezentować i strzelić gola&quot; -mecz o LIGĘ MISTRZÓW. Sam nie wiem czego się spodziewać, czy wreszcie będzie polski klub po 17 LATACH w tych elitarnych rozgrywkach...trudno powiedzieć, szanse Legii z ich formą to jak przeciąganie liny 60-40 albo 40-60 % i znowu jak co rok kiedy jak nie dzisiaj. Myślę, że nie wiem jak ale pasują mi te okoliczności: tyle lat kompromitacji, grania o puchary w lidze a tuż przed tymi meczami osłabiania klubów, nędzna polityka PZPN-u, słabość gry reprezentacji...teraz Śląsk gra odważną piłkę, taką chcemy oglądać mimo przegranych, PZPN zmieniony i robi porządki, liga jest bardziej wyrównana, gra wielu młodych piłkarzy, skład Legii jest stabilny i zrównoważony, zaczyna się coś nowego, normalnego od podstaw odbudowywać polską piłkę...Zapowiada się by to, że dzieje się lepiej, zostało właśnie tak podsumowane i wreszcie w tym roku polski klub awansował i grał z najlepszymi.
Typy: over 5,5 żółte kartki 1,71 fortuna ✅2-5
awans Legia 1.73 fortuna⛔2:2
U nas niepewna obrona w której każdy z legionistów może złapać kartkę. Steaua też ma problem ze środkowym obrońcą i pomocnikiem, ale muszą tutaj gonić wynik od początku. Jakieś niejasności, protesty, próby wymuszenia karnego (jak ten Piovaccari), za duże emocje- będą karalne kartką. Dziś nie będą się badać, wyczekiwać długich akcji na 1:0 w końcówce meczu, do tego jakaś bramka podgrzeje mecz i skłonność do ryzyka, będzie to mecz ze zrywami i atakami po obu stronach. Tyle lat oba kraje i zespoły czekają na LM, Polska 17 lat, Steaua 18 lat, będzie sporo indywidualnych akcji i starć bo w takim meczu gdzie może zdecydować 1 bramka nie można przeciwnikowi pozwolić na zbyt wiele. Temperament obu zespołów i presja determinują ten typ.
Gra po obu stronach wielu młodych zawodników dla których to życiowa szansa, brak doświadczenia i emocje mogą się wylewać, będzie walka, nikt nie odda meczu na stojąco.
Składy: Nie ma Dwaliszwili i Pinto.
Kuciak - Bereszyński, Dossa Junior, Rzeźniczak, Wawrzyniak - Vrdoljak, Furman - Kucharczyk, Radović, Kosecki - Saganowski. Na ławce rezerwowych usiądą: Skaba, Szuler, Brzyski, Łukasik, Żyro, Mikita i Ojamaa.

Wyjściowa jedenastka Steauy: Tatarusanu, Szukała, Gardos, Filip, Latovlevici, Georgievski, Tanase, Stanciu, Bourceanu, Popa, Piovaccari.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Urban będzie chciał &quot;zaskoczyć&quot; rywala grając tak samo jak z Molde. Bokserski klincz, nie polegający na desperackiej obronie, ale na neutralizacji przeciwnika. Ma on dostać paralizatorem, niby może przeważać, ale gra ma mu się nie kleić - widzieliśmy to świetnie wyegzekwowane w spotkaniu z Norwegami. Problem w tym, że mecz jest długi, a w piłce decydują momenty, przez 90 minut jest ich całkiem sporo. Można znakomicie realizować wyżej założony plan, ale w jednej akcji ktoś, na przykład Wawrzyniak, poślizgnie się na gołębiej kupie i Popa wyjdzie sam na sam, pokona bezradnego Kuciaka. Jeśli taka akcja padnie w końcowym fragmencie gry będzie pozamiatane.
awans Steaua
@2.00
(pograłem wcześniej, teraz chyba jest niższy)
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: Legia Warszawa - Steaua Bukareszt
Typ: Legia Warszawa -1
Kurs: 4.75
Data: 27.08.2013
Godzina: 20.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Legia wystawila swoj najlepszy sklad. Dla wszystkich jest to bardzo kontrowersyjna propozycja ale wiem, ze Legie stac na zwyciestwo roznica dwoch bramek. Dlaczego ?
Legia bedzie grala z kontrataku, a to jest jak woda na mlyn dla polskiej druzyny ( wszyscy wiemy z czego slynie nasz futbol). Steaua Bukareszt bedzie szalenczo atakowac (wiadomo balkanska krew), wiec dlatego jestem pewien, ze nasze skrzydla beda siac poploch w obronie przeciwnika. Legia zrobi wszystko aby wygrac a kibce jej w tym pomoga w tym ja.
Wiec na przekor wszystkim stawiam na taki typ i jest on wysko prawdopodobny tylko wieksza czesc kibicow jest zaslepiona &quot;wielkoscia&quot; steuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Od kilku dni kursy na Steaue spadały w bet365 do 2,75 i kilkanaście minut temu nagle wzrosły do 3,2 , a raczej większych niespodzianek w skladzie nie widzę.
Chiriches nie grał też w pierwszym meczu i nie gra teraz,aby mu się nic przypadkiem nie stało.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Chyba mało kto z Was bierze kolejny remis pod uwagę. Legia w Rumunii zagrała słabą pierwsza połowę co tylko potwierdza regułę, że drużyna z Warszawy te pierwsze połowy spotkań ma naprawdę słabe! TNS, Molde, teraz &quot;Stjeła&quot;. Zdecyduje się na typ po dość wysokim kursie.
Łatwo nie będzie, to na pewno. Mecz o ogromną stawkę i ktoś ciśnienia pewnie nie wytrzyma. Głosy głównie są takie, że albo Legia przegra albo wygra. Ja zdecyduje się na taki ruch i ewentualną dogrywkę.
Steaua do przerwy/remis na koniec 15,00 Bet365 ✅ 1:2/2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom