>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Molde (Rewanż) 07.08.2013

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP




Kursy: Unibet

Wynik pierwszego starcia to 1:1. W rewanżu Wojskowi będą faworytami. Molde, które zawodzi w rozgrywkach ligowych w aktualnym sezonie będzie miało niebywale ciężką przeprawę. Patrząc po wynikach i dyspozycji Legii w Ekstraklasie powinniśmy być spokojni o awans. Niemniej mistrzowie Polski pokazali, że jednak potrafią negatywnie zaskoczyć. Jak będzie tym razem :?:

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Jak będzie tym razem? Jeśli zagrają (Legia) na normalnym poziomie to o awans można być spokojny - bo piłkarsko są lepsi. Ale jak będą tak &quot;osrani&quot; jak w pierwszym pojedynku to czarno to widzę. Jeśli chodzi o typy to poczekałbym do meczu, kursy na Legię pewnie jeszcze spadną i wtedy można zagrać jakieś X2 na Molde?
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Legia Warszawa vs Molde FK
Pierwszy mecz utwierdził mnie w przekonaniu, że polskie drużyny nie są wystarczająco mocne, żeby reprezentować godnie nasz kraj w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Legia zagrała dramatycznie słabo w pierwszej połowie i niewiele zabrakło, by Molde po 45 minutach gry miało kilka bramek zaliczki. Druga połowa nie była wiele lepsza, ale podręcznikowe dogranie Brzyskiego na główkę Dvalishviliego i trochę przesadzona czerwona kartka dla Gulbrandsena ???? zapewniła drużynie z Warszawy remis.
Wierzę jednak, że przez tę fazę eliminacji drużyna Jana Urbana zdoła jeszcze przebrnąć niesiona dopingiem tysięcy kibiców i psychiczną przewagą nad przeciwnikiem.
Legia Warszawa - awans 1.40 ✅✅✅
Legia Warszawa wygrana/remis 1.15 ✅✅✅
bukmacher: totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Legia Molde
Od razu zastrzegam, że proszę nie odebrać tego postu jako antylegia
Legia 3 mecze w Lidze Mistrzów i kaszana. Proszę mi tu czasem nie wyjeżdżać z wynikami z T-Mobile, bo nijak się przekłada to na występy Mistrza Polski w pucharze. Przychodzi pucharowa potyczka i dostają paraliżu, zapominają jak się gra w piłkę. No chyba, że przyczyna jest, Legia zalicza słabe występy w pucharze, bo faktycznie jest słaba, a dobre w lidze wynikają z faktu, że poziom spadł na tyle nisko, że nawet mistrza kraju ma problemy z pół zawodowcami z Walii... Po dwumeczu z TNS ludzie pisali, że nie ma co patrzeć w tył, właśnie trzeba, bo zamiata się pod dywan zamiast wyciągnąć konsekwencje. Z Molde może i wynik korzystny, ale styl gry: nędza, rozpacz, żal. Wyszła Legii jedna akcja i udało się ją wykończyć, później czerwień i Molde musiało przystopować, ale to że mieli przewagę nikt nie zaprzeczy. Patrzę na kursy i patrzę wstecz na i 1.65 na Legię wywołuje u mnie banana na twarzy. Kierując się jakimiś suchymi statami oddsmakerzy mogli wystawić takie kursy, ale analizując dotychczasową grę Legii to w kursach na Molde spore value. Nie mam podstaw, żeby napisać, że Legia może wreszcie zagra na miarę oczekiwań wszystkich, to w więkości wypadków jedynie ślepa wiara. Molde do tuzów nie należy, ale po tym co prezentuje Legia taka dysproporcja w kursach to lekka przesada.
Molde 5.56 lub Molde x2 2.18
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia Warszawa vs Molde
Molde AH: +1 kurs:1,80 buk: Pinnacle ✅ (edit po meczu: tą rundę jakoś przeszli, natomiast w następnych nie mają czego szukać. Jak bym grał CS idealnie bym trafił z 0:0. Mecz rozgrywał się wg scenariusza, który nakreśliłem wcześniej)
Wydaje mi się, że to najrozsądniejsza opcja w tym meczu. Typ w zasadzie wejdzie nawet jak będzie 0:0 czy 1:1, więc nie skreśla awansu Legii. Łatwo to będzie kontrować bo naprawdę nie sądzę aby Legia się otworzyła i zaczęła napier... na bramkę Molde od pierwszej minuty. W przypadku jednobramkowego prowadzenia będzie zwrot, a też nie sądzę, aby w takim przypadku Legia chciała podwyższyć bardzo bezpieczny wynik, będzie raczej broniła się aby spokojnie dowieść taki wynik do końca co zapewni jej awans. Typ ten też oczywiście wejdzie w scenariuszu gdyby to Molde wygrywało co jest tak samo prawdopodobne. Poziom piłkarski obu drużyn jest wyrównany co widzieliśmy w pierwszym meczu i moim zdaniem bedzie underowa gra przede wszystkim na 0. Legia będzie broniła korzystnego rezultatu, to jest za duża stawka, żeby się bawić, a nawet jak nie było żadnej stawki to i tak widzieliśmy jak grali z TNS. Reasumując myślę, że typ pod każdym względem dobry na scenariusz taki, że to jednak Molde wygrywa, na wszystkie remisy, a nawet na wygraną Legii. Typ też dobry w razie czego do kontrowania.
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Info z dzisiejszej konferencji prasowej - Kuciak ma problemy z ręką (&quot;z Dusanem nie dzieje się za dobrze, musimy wykluczyć pęknięcie nadgarstka&quot;), jego występ stoi pod znakiem zapytania. W takiej sytuacji granie przeciwko Legii ma jeszcze większy sens.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Polecam granie na awans Molde, William Hill 3,25
czysty win za drobne również można spróbować, 5,75 w bet365 !
Oczywiście może i legia wygra, może i awansuje, ale po tym co działo się w pierwszym spotkaniu, kursy na Norwegów są zdecydowanie za wysokie, dla mnie jest to 50/50
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Legia potrafi grać u siebie i nie zdziwiłbym się gdyby Legia wygrała nawet 3:0. Mają kim grać, skład mocny, w lidze gromią, słabsze mecze w kwalach, ale to się musi przełożyć w końcu. Jest to dobra okazja, pokazać, ze w Polsce coś się dzieje. Wszyscy piszą, że kaszana, jednak wygrywają, przeszli jedną fazę to co jeśli włączą wyższe obroty. Nie przepadam za Legią, ale mają kim grać, trener w miarę dobry, odpowiednio ustawi swój zespół. Norwegowie będą się obawiali, oni muszą atakować i strzelać gole, Legia ma szybkich zawodników, z kontry mogą ich ukłuć odpowiednio. Moim zdaniem Legia spokojnie ogarnie ????

Legia -1,5 @ 2,96 - Marathonbet
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Legia potrafi grać u siebie i nie zdziwiłbym się gdyby Legia wygrała nawet 3:0. Mają kim grać, skład mocny, w lidze gromią, słabsze mecze w kwalach, ale to się musi przełożyć w końcu. Jest to dobra okazja, pokazać, ze w Polsce coś się dzieje. Wszyscy piszą, że kaszana, jednak wygrywają, przeszli jedną fazę to co jeśli włączą wyższe obroty. Nie przepadam za Legią, ale mają kim grać, trener w miarę dobry, odpowiednio ustawi swój zespół. Norwegowie będą się obawiali, oni muszą atakować i strzelać gole, Legia ma szybkich zawodników, z kontry mogą ich ukłuć odpowiednio. Moim zdaniem Legia spokojnie ogarnie ????

Legia -1,5 @ 2,96 - Marathonbet
Nie mam nic do Ciebie kolego ,ale analiza marzyciela .Ja też bym chciał widzieć polski zespół w LM ale to tylko marzenie które za 10lat może się spełni .Realnie patrząc na nasza piłkę to jesteśmy na dnie europy i nie ma się tu co oszukiwać i mówić ze jest inaczej . Co to za argument ze Legia gromi wszystkich w lidze ?! ,a co to za liga ? jakich oni maja przeciwników jaki poziom .Panowie nie porównujmy naszej ligi z rozgrywkami europejskimi bo to jest wręcz żenujące .
Lidze mamy dwa mocne zespoły LEGIA /LECH i po kilku meczach eliminacyjnych widzimy jakie te zespoły są mocne tylko w naszej lidze .
LEgia jedzie do półamatorskiej drużyny Walijskiej i w pierwszym meczu przez 45&#39; minut gry jest totalnie dominowana , ba legi nie było przez ten czas na boisku .Druga połowę coś pograli wyszło kilka podań(szybkich) 3 bramki padły i już nikt nie pamięta o tych pierwszych 45&#39; kompromitujących minutach ,a w prasie czytamy o wspaniałej wygranej Legi .
W rewanżu miało byś łatwo ,pieknie i wysoko ... ile to ludzie dawali legi 3-0,4-0 ?? a życie pokazało co innego ... znowu męczarnie ,kalectwo i wspaniałe 1-0 i pomeczu argumenty bo legia nie musiała ,fakt ale to jak zagrali pokazuje ich charakter a właściwie jego brak ,pomimo tego 1-3 z wyjazdu i pewnego awansu powinni na własnym boisku dobić rywala wysokim wynikiem choćby dla poprawy własnego morale i dla kibiców ,a legia podeszła do tego rewanżu najzwyczajniej bez ambicji bo po co się męczyć jak nie trzeba :?.
Kolejna runda Molde też miało byś łatwo i to na wyjeździe przecież Norwegowie to ogon ligowej tabeli i co ? jeszcze ciekawiej Legia oddaje pierwszy celny strzał w 68&#39; minucie gdzie przez ten czas nie potrafili się odnaleźć .Szczęście dopisało i po tym właśnie strzale padł gol jak że ważny dający remis .Po tej bramce legia coś próbował zdziałać ,ale wszystko nerowo nie udolnie czyli jak zawsze .
Nie widzę osobiście zadnych pozytywnych przesłanek na to aby dzisiaj było łatwo i przyjemnie nie z taką grą jak prezentuje Legia dzisiaj legia potrzebuje jeszcze więcej szczęścia niż w Norwegii .Nie rozumiem też tej różnicy kursowej Legia 1.61 remis 4.00 Molde 5.00(wczoraj jeszcze 6.00).
Warszawski zespół wcele nie jest faworytem w tym meczu szanse określił bym na 51%/49%
LM to za wysokie progi na warszawskie nogi co widać już po ELM jak na tym poziomie zespół się meczy i dławi to co to będzie w fazie grupowej (jak by awansowali) wolał bym tego nie oglądać już dość wstydu i kompromitacji dostarczyli piłkarze temu krajowi .
Dzisiaj talary postanowiłem wydać na:
Molde X2 @2.40 ✅ 0-0
Molde @5.00
⛔ 0-0
@bet365
I żeby nie było to nie jest żaden hejt Legi itp nie sympatyzuję z żadnym polskim klubem ,ale jak ktoś się pcha do europy i mówi o tym otwarcie to oczekuję ze słowa obróci w czyny i będzie &quot;gryzł&quot; trawę co mecz.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
I połowa - poniżej 1,5 bramki ✅✅✅ (0:0)
Kurs: 1,40 Buk: Bet365

Ciężko przewidzieć jak ten mecz się potoczy. Z jednej strony Molde, które może rzucić się od razu na rywala jak to było w pierwszym meczu z drugiej strony nasz team i ta jego padaka jeśli chodzi o grę w eliminacjach. Mam jednak nadzieję, że to Legia będzie prowadzić w pierwszej połowie grę i nie pozwolą zawodnikom z Norwegii na wiele. Jeśli chodzi o strzelanie gospodarzy to widzieliśmy jak konstruowali akcje z TNS-em więc myślę, że spoko.
Także biorąc pod uwagę wszystkie aspekty sam nie wiem w którą stronę pójdzie wynik, jednak jak wszyscy widzimy pewnego poziomu piłkarskiego się u nas nie przeskoczy i poniżej 1,5 bramki do połowy wydaje mi się najrozsądniejszą opcją.
 
S 44

shelby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, el. LM
Spotkanie: Legia Warszawa - Molde
Typ: Legia zachowa czyste konto
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365


W pierwszym meczu bylo 1-1 i nie ma co ukrywac Legia zgrala chyba najgorszy mecz w sezonie. Teraz czas na mecz u siebie, przed wlasna publiczoscia. W Norwegii chyba stawka meczu spetala nogi legionistom (slynne gramy o 5mln euro). To ze Legia grac potrafi udowadnia w lidze - 3 zwyciestwa i stosunek bramek 13-1. Molde to nie jest jakas Barcelona czy inny Real tylko aktualnie 12 druzyna ligi norweskiej i smiem watpic czy silniejsza od druzyn z ktorymi Legia potykala sie w ekstraklasie. Do skladu wraca prawdopodobnie Rzezniczak ktory imponuje forma na poczatku sezonu. powinien on zastapic Jodlowca ktory zawalil bramke w Norwegii. Obok niego na srodku obrony zobaczymy pewnie Dose juniora a po bokach Wawrzyniaka na lewej (bardzo dobry wystep w ostatnim meczu) i po prawej Bereszynski lub Broz. w drugiej lini wspomagac ich beda prawdopodobnie Vrdoljak z Jodlowcem ktory znacznie lepiej prezentuje sie na tej pozycji. W bramce oczywiscie Kuciak ktorego kontuzja okazala sie niegrozna. Sklad obrony oraz skutecznosc z jaka gralo Molde u siebie pozwala mi wierzyc ze nie zdobeda oni zadnej bramki.
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Legia - Molde | typ: 1 | 1,7 @ betfair
Wielu z was przed tym ostrzega, ale jednak... gram na Legie. Płaczecie, że do tej pory Legia w każdym z trzech meczy w eliminacjach do LM grała piach i żeby nie patrzyć na wyniki w lidze, bo to TYLKO POLSKA LIGA! No to teraz słuchajcie... Legia faktycznie mogła się spisać lepiej w meczach z TNS oraz pierwszym meczu z Molde, ale ja zadam wam jedno kluczowe pytanie: wygrali? Wygrali... dziękuję, koniec tematu. Nawet jeżeli się męczyli, to czasami po tym poznaje się dobrą drużynę, że potrafi uzyskać korzystny rezultat nawet jak im coś nie idzie (patrz mecz z Molde). Wątpie aby Legia, po uzyskaniu korzystnego rezultatu na wyjezdzie, dała sobie wyrwać ten awans. Jest to najlepsza Polska drużyna osatnich lat... mająca najlepszych zawodników, szeroki skład, odpowiedni zarząd. Jest to dużo lepsza drużyna od Wisły, która odpadła po zaciętym boju z APOEl&#39;em.
Poza tym... Legioniści są na fali... spójrzcie na wyniki ekstraklasy... 3 mecze: 9pkt, bilans bramkowy: 12:1!! Mówicie słaba liga... ok, ale te zwycięstwa to nie wyciułane mecze po 1:0, tylko pełna dominacja! Poza tym...co... liga norweska jest lepsza? No to żebyście się nie zdziwili... A Molde w tej lidze zajmuje dopiero 12 miejsce z bilansem 5-6-7 (bramki: 27:26). W ostatnim czasie w prawdzie poprawili swoje wyniki w rodzimej lidze, ale dla mnie to i tak za mało. Dziękuje...
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Legia - Molde | typ: 1 | 1,7 @ betfair

Wielu z was przed tym ostrzega, ale jednak... gram na Legie.
Popieram. Również zagram Legię. Może na samą fazę grupową zabraknie ale tą rundę legioniści powinni przejść bez większych problemów.
Zauważmy, że Legia u siebie gra lepiej niż na wyjazdach. U siebie ostatni mecz ligowy przegrali w 2011! To o czymś świadczy.
Molde poza cienką formą w lidze ma za 3 dni kolejny ważny mecz w lidze. Presja rośnie, bo porażka może postawić zespół o krok od czerwonej linii. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że trener postawi wszystko na jedną kartę, bo zdaje sobie pewnie sprawę, że w Warszawie wygrać będzie ciężko, a nawet jeśli to jest jeszcze kolejna runda i kolejna.
Jeśli Legia nie spitoli totalnie pierwszej połowy to spokojnie powinna wygrać.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
1.Po czym wnioskujesz, ze to najlepsza polska druzyna ostatnich lat? i po czym wnioskujesz, ze lepsza od wisly ktora przegrala z apoelem? w ostatnich latach legia potrafila wygrac ze spartakiem w Moskwie, a lech wygrywac u siebie z city, czy remisowac w Turynie.
2.Liga nie ma zadnego przelozenia na puchary, ale niektorzy sie dalej nie nauczyli..
3.
Nawet jeżeli się męczyli, to czasami po tym poznaje się dobrą drużynę, że potrafi uzyskać korzystny rezultat nawet jak im coś nie idzie
to ze Norwegowie marnowali setke za setka świadczy o klasie legii? mylisz trochę pojęcia, pokazuje to tylko na jak marnym poziomie stoi obecnie Molde, no a na jakim legia, ze tak dała się zdominować?

w Polsce mamy tendencję do wywyższania klubów czy to reprezentacji, to nie jest przypadek, że od tylu lat nie mamy klubu w LM, a na euro odpaliśmy na ostatnim miejscu w grupie śmiechu, balonik się pompuje, gwałtownie pęka, a nastawienie ludzi się nie zmienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 15

kamil82

Użytkownik
Legia - Molde | typ: 1 | 1,7 @ betfair

Nawet jeżeli się męczyli, to czasami po tym poznaje się dobrą drużynę, że potrafi uzyskać korzystny rezultat nawet jak im coś nie idzie (patrz mecz z Molde).
Tylko moim zdaniem to akurat dobra drużyna to męczy się raz na jakiś czas (zdarzają się gorsze mecze), a nie co tydzień (mówię o eliminacjach).

Legia - Molde | typ: 1 | 1,7 @ betfair

Poza tym... Legioniści są na fali... spójrzcie na wyniki ekstraklasy... 3 mecze: 9pkt, bilans bramkowy: 12:1!! Mówicie słaba liga... ok, ale te zwycięstwa to nie wyciułane mecze po 1:0, tylko pełna dominacja!

Właśnie patrząc na wyniki Legii w lidze i ich męczarnie z drużuną z Walii oraz 12 drużyna ligi norweskiej (i nie piszę tu o wynikach - tylko o grze przez 90minut), do tego dołożyłem sobie oglądniecie ostatniej kolejki Ligi Polskiej (prawie całej) to dochodzę do wniosku, że nasza liga jest chyba już nawet poza dnem (do tego gra wice-mistrza Lecha) i robi się niedobrze.

Aby nie rozmywać uważam, że wygra Legia ⛔ (bet365 1,61) i stanie się to głownie ze względu na trybuny będące chyba ostatnim mobilizatorem Polskich drużyn. Może Legii wyjdzie dobry mecz czego im życzę ale ostatnie mecze eLM nie napawają optymizmem.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Legia Warszawa - Molde / over 1.5 Legia (1.75)
A ja sobie pójdę w tym kierunku. Wojskowi, muszą dzisiaj przede wszystkim, atakować od pierwszych minut, by pokazać rywalowi, kto będzie dyktował warunki w tym meczu. Patrząc na to jakie ważne jest spotkanie ważne dla obu ekip, z pewnością nikt nie będzie się poddawał. Ale Legia, u siebie jest niezwykle groźna i na pewno będzie gryźć po piętach rywala. Molde, to taki czarny koń, nie jest to jakaś zbytnio wygórowana ekipa, ale jest tam również paru grajków na których będzie trzeba uważać, postanowiłem, że Legia, strzeli minimum 2 gole, na unibecie, dobra opcja, w której ma wiele szans powodzenia, gdyż Legia, tak jak powiedziałem na swoich śmieciach wygryzie ten awans. Szkoda, tylko, że kurs na awans, taki mizerny, ale te dwa gole, powinni ogarnąć.
/ Unibet !
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Legia - Molde
Legia Warszawa w tym sezonie w pucharach nie zachwyca, niby ograła zespół z Walii, i osiągneła dobry wynik w Molde, ale nie potrafila zagrac dobrze obydwie połowy. I połowa w Walli czy Norwegii, obrazuje dobrze jak ten zespól nie potrafi zagrac calego meczu na wysokim poziomie. Stawiam zakład Ht/FT Molde/Legia, dlatego ze jak juz wczesniej wspomnialem Legionisci slabo graja pierwsze polowy jesli chodzi o puchary co juz pokazali w tym sezonie w kwal do LM. Jednak mysle ze druga polowa bedzie dla wojskowych, gdyz ten zespol ma potencjal co pokazuje w lidze gromiac wszystkich rywali. licze na lepsza druga polowe Legii i ostateczne zwyciestwo w tej rywalizacji, jan Urban ma nosa do zmian, i ci mlodzi zawodnicy moga odmienic oblicze Legii po przerwie. a jesli chodzi o 1 pol. to sadze ze Norwedzy ja zdominuja gdyz beda chcieli odrobic ten wynik z pierwszego meczu. Pieniądze jakie mozna dostac za przejscie do nastepnej
rundy to nie lada gratka i Legia o tym wie, wierze w ich koncowy sukces, ale nie wierze zeby zagrali obydwie polowy na dobrym wysokim poziomie. Stad taki moj wybor.
Mój typ: HT/FT - Molde/Legia ⛔
Kurs: 25,00
Bukmacher: Expekt
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Legia - Molde | typ: 1 | 1,7 @ betfair
Wielu z was przed tym ostrzega, ale jednak... gram na Legie. Płaczecie, że do tej pory Legia w każdym z trzech meczy w eliminacjach do LM grała piach i żeby nie patrzyć na wyniki w lidze, bo to TYLKO POLSKA LIGA! No to teraz słuchajcie... Legia faktycznie mogła się spisać lepiej w meczach z TNS oraz pierwszym meczu z Molde, ale ja zadam wam jedno kluczowe pytanie: wygrali? Wygrali... dziękuję, koniec tematu. Nawet jeżeli się męczyli, to czasami po tym poznaje się dobrą drużynę, że potrafi uzyskać korzystny rezultat nawet jak im coś nie idzie (patrz mecz z Molde). Wątpie aby Legia, po uzyskaniu korzystnego rezultatu na wyjezdzie, dała sobie wyrwać ten awans. Jest to najlepsza Polska drużyna osatnich lat... mająca najlepszych zawodników, szeroki skład, odpowiedni zarząd. Jest to dużo lepsza drużyna od Wisły, która odpadła po zaciętym boju z APOEl&#39;em.
Poza tym... Legioniści są na fali... spójrzcie na wyniki ekstraklasy... 3 mecze: 9pkt, bilans bramkowy: 12:1!! Mówicie słaba liga... ok, ale te zwycięstwa to nie wyciułane mecze po 1:0, tylko pełna dominacja! Poza tym...co... liga norweska jest lepsza? No to żebyście się nie zdziwili... A Molde w tej lidze zajmuje dopiero 12 miejsce z bilansem 5-6-7 (bramki: 27:26). W ostatnim czasie w prawdzie poprawili swoje wyniki w rodzimej lidze, ale dla mnie to i tak za mało. Dziękuje...
Kurczę i znowu ciężko się zgodzić...
Piszesz że Legia mogła lepiej zagrać z TNS i Molde ale wygrali??
Z Molde? Uratowali się przed ścięciem taka prawda bo pierwsza połowa w ich wykonaniu i ogólnie do czasu tej czerwonej kartki to Legia grała jak nie europejska drużyna...
Brak pressingu krycie na chybił trafił,ja nie wierzę że będzie LM w Polsce w tym roku bo my sportowo do tego nie dorośliśmy...
Może kadra jest szeroka i wyrównana ale to nie wszystko.
Klopp w Borussi nie miał ławki a gdzie doszedł?
Porównywanie lig do siebie to trochę śmieszne,wystarczy spojrzeć na wyniki Legii w lidze ogrywają polskie potęgi 5:1,4:0 a jak przychodzi co do czego to ratują się bramką na 1:1.
W rewanżu będzie jeszcze trudniej bo paradoksalnie czerwoną kartkę dostał gość co to zmarnował z 7 setek...
Nie to żebym jechał na Legię czy chciałbym żeby odpadła w końcu jestem ze Szczecina i kibicuję jej z całego serca ale trzeba patrzeć obiektywnym okiem bo ładujemy swoje pieniądze.
Z drugiej strony mogę się mylić i Legia na luzie pokaże to co wcześniej i dzisiaj wygra spokojnie 2:0 ale patrząc na to co było w pierwszym meczu to ja w to nie wierzę.
Molde lub remis 2.30 Bet365 ✅
Molde+2 1.40 Bet365 w ten kurs to chyba można śmiało uderzać nawet grubiej...✅
Mocniej dzisiaj pograłem Celtic lub remis za 1.45 Bet365 ale nie mam już czasu opisywać tego meczu robota czeka :p ✅
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
A ja sobie pójdę w tym kierunku. Wojskowi, muszą dzisiaj przede wszystkim, atakować od pierwszych minut, by pokazać rywalowi, kto będzie dyktował warunki w tym meczu.
wybacz, ale pozwolę się nie zgodzić, wcale nie muszą atakować, bo to molde musi strzelic przynajmniej jednego gola, inaczej odpadają, choć całkiem prawdopodobne ze wpadnie szybko coś po kontrze i ostudzi ich zapał.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
To nie jest przeciwnik aż na tyle dobry (choć nie twierdzę że słaby) żeby grać w ten sposób, i mieć pewność że się rywal na nich rzuci a oni będą grać z kontry.
Legia musi tu zagrać swoje i dążyć do strzelenia pierwszego gola jeśli chcą przejść do kolejnej rundy.Wynik przed meczem w lepszej pozycji stawia Legie lecz tylko minimalnie, gdy Molde uda się trafić do siatki te ciśnienie meczowe przejdzie na drugą drużynę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom