>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Molde (Rewanż) 07.08.2013

Status
Zamknięty.
raiders 164

raiders

Użytkownik
Tragiczna jest ta Legia bez dwóch zdań trochę postraszyli nowegów na poczatku meczu i nic więcej ,dalej ta bezradność w atakach . Mają piłkę na 16 metrze i szukają podań ,zwodów .... strata . Druga połowa to już nerwy i trzymanie wyniku na 0-0 co mogła i powinno się skończyć strata gola przez Legię bo Molde przyspieszyło i legia już zostawała z tyłu ,znowu legia w szoku co się dzieje ze tak szybko piłka krąży .
Ale z pomocą przychodzi sędzia dając 2 żółtą zawodnikowi Molde w konsekwencji czerwona i sytuacja nieco opanowana .
Ambicji Legionistom strczyło na 15-20 minut pierwszej połowy reszta meczu yp trzymanie &quot;zwycięskiego 0-0 &quot; .Wystarczy popatrzeć jak grali potencjalni rywale Legi w rewanżach .... wnioski nasuwają się same .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 15

polskigracz

Użytkownik
Szkoda mi tych ludzi którzy postawili na Legie i oglądali ten mecz i musieli patrzyć na bezradność ,,Mistrza Polski w piłce nożnej&quot; grającemu przeciwko drużynie która broni się przed spadkiem w lidze Norweskiej a na wyjazdach gra tragicznie.
No ale jak widać poziom ambicji polskich kopaczy jest taki sam od kilku lat czyli żenujący.
W końcówkce grali ewidentnie na 0:0 i gdyby nie ta czerwona kartka to pewnie by już Legii nie było w pucharach.
Czekam teraz na losowanie i modle się żeby trafili na jakiegoś przeciwnika z górnej półki wtedy będą 2 lokaty bo z taką grą to Legia może w lidze Polskiej wygrywać a nie w europejskich pucharach.
WSTYD !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Odrazu pisze nie jestem fanem Legii.
Mineło klika godzin od meczu,może nie był on porywajacy i nie było to wielkie widowisko ale cel został osiągnięty.Każdy naskakuje na Legie że przeszli drużynę broniąca sie przed spadkiem,ale takie właśnie drużyny są najtrudniejsze do ogrania,kto pamięta jak kilka lat wcześniej Wisła grała z Valerengą,drużyna była w strefie spadkowej i wyeliminowała krakowską drużynę po rzutach karnych.Napewno brakowało w wczorajszym meczu jak dla mnie strzału z pierwszej piłki,bezsensowne przyjmowanie gdzie rywale odrazu doskakiwali i ze trzału były nici.Legia według mnie ma w końcu spore szanse zagrac w fazie grupowej Ligi Mistrzów,ogólnie druzyna bardzo dobrze zorganizowana,na każdej pozycje praktycznie ma wartościowych zmienników.Licze że wylosujemy Austrię Wiedeń lub Celtic Glasgow drużyny jak najbardziej do przejscia,najgorzej to chyba Pilzno.Takie moje skromne zdanie.
 
P 15

polskigracz

Użytkownik
Papa Smerf.
Legia zagrała w tym roku 4 mecze w pucharach.
2 z amatorami i 2 ze słabą Norweską drużyną i wszystkie 4 zagrała na katastrofalnym poziomie.
Powiedz mi co by było gdyby w 1 meczu z amatorami przegrywała 3:0 do przerwy ? Myślisz żeby się jej udało odrobić taką strate ?
A był ku temu okazje doskonałe między innymi słupek i druga setka dla amatorów z Walii.
W Norwegii jedna akcja Legii wyszła i gol ale jakby Legia 3:0 w Norwegii przegrała to by to nie była żadna niespodzianka.
 
K 15

kamil82

Użytkownik
Jeżeli chodzi o dwumecz z Legii z Molde to z przykrością stwierdzam, że awansowała drużyna ..... słabsza. Ofensywnie przez 180min Legia strzeliła jedna bramkę, a poza tym niewiele zagrażała średniakom z Norwegii. Nie wiem czy to tak kiepskie wyszkolenie Legionistów, ustawienie trenera czy brak ambicji ale z taką grą to nie wróżę nic dobrego. Na pocieszenie myślę tylko sobie, że jakoś nasze grajki pokazują więcej walki z lepszymi rywalami i to jedyna nadzieja bo piłkarsko to jesteśmy na dnie Europy.
 
S 11

sigir

Użytkownik
Ja pocieszam się tym, że na postawę obydwu drużyn znacząco mogły wpłynąć warunki atmosferyczne. Ponoć ocieramy się o rekordy temperatury w naszym kraju - owszem, grają zawodowcy, ale nie automaty. Cieszmy się z Ligi Europejskiej.
Dwa lata temu Wisła w podobnym stylu weszła do LE, po pierwszych meczach była &quot;bez szans&quot; na wyjście z grupy. Niezapomniane cuda w ostatniej kolejce i jednak się udało. Taka jest specyfika polskiej piłki nożnej - szczyt formy nasi gracze osiągają w październiku.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Patrzac calosciowo na &quot;wystep&quot; polskich druzyn, wyszlo benzadziejnie - zycia sie nie oszuka. Ekstraklasa - co za smieszna nazwa, to najgorsza liga w Europie, wliczajac kraje, ktore znacza/znaczyly cos w kopanej. Beznadziejny Lech potrafil zajac 2 miejsce w lidze, jest totalnie nieprzygotowany do gry w tym sezonie, czego dowodem jest mecz z Zalgirisem, ktory oczywiscie w najlepszym przypadku zakonczy sie remisem 1-1. To bedzie powtorka z rozrywki czyli porazki z lat o ile pamietam 2004 - 2007 w pucharach z slabymi i egzotycznymi rywalami. Legia ma w lidze wyniki lepsze od gry, ale juz puchary pokazuja jaka slaba jest to druzyna. W IV rundzie widze to tak:Basel - szanse zerowe, Bazylea wygra gladko w Szwajcarii, w Warszawie takze mecz pod ich kontrola i kazdy wynik inny niz ich porazka z Legia to bedzie sensacja; Celtic - to samo z tym, ze jeszcze wiekszy lomot (ktos jest jebn..y jezeli uwaza, ze Celtic to dobry rywal i ekipa do przejscia); Steaua - tutaj spodziewam sie bardzo wysokiej porazki w Bukareszcie, mistrz Rumunii gra tak jak powinna grac druzyna pilkarska, szybko z pomyslem; Pilzno - kolejne in minus w starciu polsko - czeskim oczywiscie dla Polski, pepiki sa po prostu druzyna; Dinamo Zagrzeb - niby rywal najlatwiejszy, ale chorwaci w porownaniu z polakami w kopana to tak jak Malysz w porownaniu z Mateja. I BARANY MIALY NADZIEJE, ZE WIECEJ ROZSTAWIONYCH EKIP ODPADNIE I BEDA ROZSTAWIENI - SPRAWIEDLIWOSC NIGDY NIE ODPOCZYWA!!! Co najlepsze, gorsze zespoly pokazaly sie in plus, o ile mozna tak mowic o odpadnieciu Piasta, ale to jest poziom na walke z Kaukazem. Slaska szkoda, bo maja slabiutki sklad, a w pucharach wymiataja. Brak rozstawienia = ciezcy rywale i odpadniecie z swietnym u siebie FC Brugge. Oczywiscie Legia bedzie miala szanse na wyjscie z grupy w LE, o ile trafi na ekipy, ktore potraktuja te rozgrywki jak zlo konieczne, ale nawet w razie czego... Zakonczy sie tradycyjnym lomotem w lutym. Ranking UEFA jest bardzo miarodajny i sprawiedliwy!!!
Zabijcie mnie za to co ja tu wczoraj napisalem! Slask jest w pucharach wielki i tylko szkoda, ze nie dowiozl do konca wygranej, podobnie jak w rewanzu z tymi czarnogorskimi ogorasami. Slask wie, ze w lidze dzieli sie punkty na pol to i nastawia sie na puchary, wierze w dobre losowanie (taki Sferiff Tyraspol bylby rywalem wymarzonym) i awans do fazy grupowej LE!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom