>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Eliminacje Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - Molde (Rewanż) 07.08.2013

Status
Zamknięty.
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
Widzialem wywiad z Solskjærem w norweskiej gazecie i mowil ze to na Legii spoczywa presja i ze jego zespol zagra z kontry. Do tego mowi sie ze to najwazniejszy mecz zespolu w historii i porownuje sie do awansu do grupy w 99 roku.

Ja chyba odpuszczam ten mecz. Zbyt duzo niewiadomych.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Legia Warszawa - Molde FK 1 @1,60 ⛔ ALE AWANS JEST ????
A ja dzisiaj idę w stronę Legionistów. Tak jak pisałem w zeszłym tygodniu, i zdania dotąd nie zmieniłem - mecz słabych ze słabszymi. Pierwszy mecz stał na bardzo niskim poziomie. W pierwszej połowie Molde niby przeważało, zdobyło nawet bramkę, ale był to owoc słabej postawy Legii. Urban ustawił drużynę zbyt ofensywnie, tylko dwóch środkowych pomocników przegrywało walkę o dominację w środkowej strefie boiska co bardzo mocno wpływało na wygląd gry. Zbyt duże odległości pomiędzy formacjami pozwalało szybkim skrzydłowym Molde na rozpędzenie się z piłką. Po przerwie trener Urban zmienił nieco strategię i mecz stał się dużo bardziej wyrównany.
Legia dotąd gra dwubiegunowo. Bardzo dobra gra w Ekstraklasie kontrastuje ze złą w pucharach. Jeśli jednak Legionistom NA WŁASNYM STADIONIE uda się zagrać tak dobrze jak w lidze, to z będącym w nienajlepszej formie Molde powinni wygrać. Skoro Norwegowie nie potrafili pokonać słabo grającej Legii u siebie, to dużo ciężej będzie im w Warszawie. A jeśli Legia poprawi poziom swojej gry to będzie poza zasięgiem Norwegów. Wojskowi będą niezwykle zmotywowani, bo krótko mówiąc to na ten moment najważniejszy mecz w sezonie. Jeśli wygrają, zostają w pucharach do grudnia, jeśli nie, odpadną już w sierpniu. Jestem gotów zaufać Urbanowi.
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Legia Warszawa- Molde awans 1 - 1,35
Ja mimo wszystko stawiam na zwycięstwo Warszawiaków,którzy wydają się być w dobrej formie,chociaż nie potrafią tego dostatecznie potwierdzić w Eliminacjach . Ten mecz jak piszecie może być trochę nieobliczalny,bo &quot;Wojskowi&quot; pokazują niestety dwa oblicza i w szczególności 1 połowa nie zawsze wychodzi dobrze. Jeśli chodzi o 1 mecz,to pierwsza połowa dla Molde,drugą trochę lepiej zagrała Legia nie dopuszczając do groźnych sytuacji,ale w ataku nie kleiło się i gol padł trochę z niczego.
Molde -nie strzeli gola - 2,15
Moim zdaniem norweski zespół nie ma pewniaka w ofensywie co pokazał wydatnie mecz na ich terenie. Do tego,jeśli zagra Kuciak(na treningu doznał kontuzji,ale znalazł się w kadrze na mecz),to zakład będzie w moich oczach niezwykle pewny. Obrona Legi może nie jest bdb,ale myślę,że na Molde starczy,szczegónie mi chodzi o niepewne boki . Mam także nadzieję,że Furman i Ivica zabezpieczą należycie środek
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież Molde w pierwszej połowie tworzyło sobie akcje za akcją, lekko z 3-0 mogło tam być, to że wykończenia zabrakło to niefart.Druga połowa to zgadza się piach, no ale mecz pokazał dwie strony medalu Moldo.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
wybacz, ale pozwolę się nie zgodzić, wcale nie muszą atakować, bo to molde musi strzelic przynajmniej jednego gola, inaczej odpadają, choć całkiem prawdopodobne ze wpadnie szybko coś po kontrze i ostudzi ich zapał.
Ten mecz będzie zacięty, mimo tego, że Molde gra ten mecz nie u siebie, potrafią dużo atakować, a jak strzelą nawet dwa gole, to Legia będzie w bardzo trudnej sytuacji, ale mimo to zaufałem im i pograłem że strzelą 2 minimum.

Nie twierdzę, że na pewno strzelą, ale wydaję mi się, że powinni, bo wiedzą jak ważne jest to spotkanie. A Molde, jeśli odpowiednio skontruję i się skupi to też tanio skóry nie sprzeda.
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
Ciągle porównujecie pierwszy mecz. Każda drużyna pierwszy mecz w dwumeczu i to na wyjeździe gra bardzo asekuracyjnie..tak Legia zagrała padake w Norwegii ale u siebie, sądzę, że będzie to inna drużyna. Ambicją, determinacją, wolą walki i dzieki ogromnej pomocy ze strony kibiców wygra ten mecz. Pamiętacie mecz grupowy Lech Poznań-Man City? Tyle w temacie;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Uważasz że jakby to był mecz eliminacyjny do LM to Lech by także poknał City ?;D
Każdy ocenia potencjał drużyny po meczu ostatnim, a nie że będzie on podobnie wyglądał, zresztą który mamy brać pod uwagę skoro przed tym spotkaniem chyba nikt meczu Molde na oczy nie widział
Jak ktoś twierdzi że Molde nie stać tutaj na gola to nawet tego meczu nie widział.
----
ps:
tak na marginesie to nie wiedziałem że kiedyś to napiszę ale chyba wysokie temperatury to będzie jakiś atut dla Legii hehe, w Norwegii te temperatury oscylują od 16-23 z tego co widzę
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
City nie grało o pietruche, tylko o punkty aby wyjść z grupy. Molde stać na bramke i pewnie ją strzeli ale Legie stać na dwie. Morale w zespole są dobre i ja zostanę przy swojej wizji, że dzisiaj zobaczymy inną Legie niż z pierwszego meczu..a taką, która pokazuję jak na razie klase w lidze.
Wiadomo Molde będzie grało z kontry, więc pomimo świetnej gry Legii, głupie błędy obrońców mogą ją pogrążyć.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
To ciekawe że angielska drużyna jak odpadnie z polską w tych rozgrywkach to nikt o tym na drugi dzień prawie u nich nie mówi a u nas niewyobrażalny sukces, u nas jak przegramy z kimś słabszym wstyd na miesiące jak i nie lata.To tak na marginesie wymijającej odpowiedzi zadanej na temat City i ich gry ,nie o pietruszkę, Dla nich LE to jak u u nas niegdyś Puchar Ligi, mają to gdzieś i właśnie z takim zaangażowaniem grają więc jakieś równania meczu z Molde nie mają tu nic do rzeczy zupełnie.
A to że Legia może wygrać to nie ma żadnej filozofii, nawet buki to deklarują kursami.
A do niespodzianek też czasem dochodzi, wystarczy tylko że jakaś drużyna popełnia więcej błędów niż zwykle.
To tak samo można mówić Lech ograł City to Molde może ograć Legie.
Piłkarze Legii mam nadziej podejdą poważniej do rywala, niż niektórzy gracze argumentując swój typ.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Legia vs Molde / Molde over 0,5 gola @ 1,68 (betsafe)
Legia vs Molde / 2 polowa: Legia (-1) EH @ 4,7 (Unibet)
Juz jak na poczatku czytam wszedzie, ze Legia jest faworytem to wiem, ze Legia zagra slabo. Polski zespoly nigdy nie radzily sobie dobrze w roli faworytow, NIGDY! Nasi radza sobie lepiej jak graja jako underdog i tylko wtedy. Nie musze przypominac ostatnich meczow Polakow. Polscy pilkarze i kluby nie maja mentalnosci zabojcy ktory wyjdzie na slabszego rywali i go rozwali bez zawachania i skrupulow. Legia moim zdaniem pierwsza polowe przespi jak maja to w zwyczaju bo nie widzialem jeszcze zespolu ktory tak slabo wchodzi w mecze. Pierwsze 20 min to jakby byli po kielichu, nie wiedza co maja robic, wybijaja pilke z dala od wlasnego pola karnego jak najdalej od bramki. W przerwie dostana wpier**l od Urbana w szatni i w drugiej zagraja juz przyzwoicie. Moim zdaniem cala ta gadanina w mediach o tym jaka Legia jest silna, jak to ma takie wielkie szanse, kretyn Lesnodorski znowu sie wymadrza juz dzieli skore na niedzwiedziu, zawodnicy mysla, ze sa super zajedobrzy itd odbije sie wszystkim czkawka. Molde jest slabsze ale nie przyjedzie tutaj z podkulonym ogonem. Widzew Legii strzelil gola na Lazienkowskiej, w ostatnim meczu Podbeskidzie mialo 4-5 swietnych okazji do strzelenia gola wiec nie uwierze, ze Molde o wiele lepszy zespol niz Widzew i Podbeskidzie nie bedzie mialo conajmniej kilku szans na bramke. Rowniez proponuje zabawic sie jak to zawsze z Legia bywa w HT/FT 2/1 badz X/1 za grosze.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Legia vs Molde grane 1x2 to niewiadoma. Stawiam over 4,5 w totomixie po kursie 5,85. Błędy są zawsze. Ostatnio dość underowo, więc może wskazówka się zmieni w tym spotkaniu.
 
U 45

ucho12

Użytkownik
Widzialem wywiad z Solskjærem w norweskiej gazecie i mowil ze to na Legii spoczywa presja i ze jego zespol zagra z kontry. Do tego mowi sie ze to najwazniejszy mecz zespolu w historii i porownuje sie do awansu do grupy w 99 roku.

Ja chyba odpuszczam ten mecz. Zbyt duzo niewiadomych.
To chyba mu się coś pomyliło, jak będzie 0:0 w 80 min to na Legii będzie ciążyła presja? To Molde żeby awansować, musi strzelić co najmniej jedną bramkę. NO BET dobrym rozwiązaniem.
Natomiast jeśli chodzi o mnie, proponuję typ:
Legia - Molde over 2,5 po 1,95 w bet365
Jak wyżej, jeśli Molde chce awansować, musi strzelić choć jedną bramkę. Jak się tak stanie, to worek się rozwiąże - wtedy Legia zacznie gonić. Jak Legia strzeli pierwsza - Molde też już nie będzie miało nic do stracenia - otworzą się bardziej i Wojskowi będą mieli łatwiejszy dostęp do bramki drużyny z Norwegii. Jeśli cały mecz utrzyma się wynik 0:0, nie zdziwię się, ale po takim kursie warto zaryzykować. Jest to mecz typu bez kalkulacji - obie drużyny mają o co grać. Patrz mecz APOEL - Wisła 2 lata temu.
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
Legia Warszawa ₋ Molde - 19:45 UK 7.8 2013 Liga Mistrzów 2013/2014 - eliminacje
Ostatnia bramka LEGIA ⛔
kurs 1,5
William Hill

Bardzo ważny mecz dla Legii ,myślę ze wielkiego meczu nie będziemy oglądać. Legia ma bardzo dobry wynik przywieziony z Norwegi lepszy niż gra.Forma wojskowych wolno ale idzie w gore.Dzisiaj można próbować grac na over rożnych- kartek bo myślę ze walki nie zabraknie .Sami piłkarze mówią ze idą na wojnę a trener Urban ze wszystko rozstrzygnie sie w głowach...tutaj może być rożnie wojskowi lubią robić nerwówki w tym sezonie, ale jest to na tyle dobry zespól- doświadczony, ograny zęby na tle przeciętnego Molde nie wygrać- awansować . Dla mnie Legia jest w każdym elemencie piłkarskim lepszym zespołem, ma mimo problemów z kontuzjami lepszy zespól. Musi grac dołem, spokojnie technicznie nie wdawać sie w jakieś nie potrzebne wrzutki i walkę typowo fizyczna- bo w tym elemencie Molde jest na pewno zespołem groźnym.Legia powinna to spotkanie wygrać i spokojnie awansować ale patrząc na przestoje Legionistów ten zakład jest bardzo ciekawy. Jeśli coś wydarzy sie nie pomyśli wojskowych.To Urban ma kogo wpuścić żeby odwrócić losy meczu, plus publika która będzie niosła... Dzisiaj zobaczymy awans- Legia coś strzeli Molde nie koniecznie.Norwegowie graja bardzo przyzwoicie taktycznie, ale bez fajerwerków średnio w lidze. Podobno w 1 meczu zagrali mecz życia w pierwszej połowie za OLE GUNARA ... wiec myślę ze dzisiaj będzie zwycięstwo
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Odpuszcze dzisiaj stawianie na 1x2 a skupie sie na bramkach ja tu widze bramki po obu stronach Legii wiadomo udalo sie w 1 meczu na wyjeździe zdobyć cenna bramke i to oni sa blizej awansu dzisiaj widze to tak Legia skupi się na obronie byle zagrać na 0 z tyłu co im da awans. Jeszcze do dzisiaj ważyły się losy Dusana Kuciaka pierwszego bramkarza Legii nie było wiadomo czy zagra w dzisiejszym meczu ze względu na kontuzję nadgarstka jednak sztab Legii zdecydował się postawić go na nogi i zagra na ,,prochach&quot;.
Takze nie wiadomo jak ta kontuzja wplynie na jego grę w dzisiejszym meczu.
Molde nie ma nic do stracenia i z biegiem czasu beda musieli ryzykowac co raz bardziej ja jestem zdania ze dzisiaj zobaczymy przynajmniej 2 gole a obie druzyny dadza sobie po razie. Uwazam ze jest to najlepsza opcja na ten mecz:
Obie strzelą 1,83 bet365
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Dziwie sie ludzia , którzy twierdzą , że Molde zagrało dobrze w pierwszym meczu. Zrozumcie to nie Molde grało lepiej tylko Legia tragicznie , byli jacyś przestraszeni. Tyle strat co Legia wtedy miała to na całą runde wystarczy do obdarowania. Molde tylko przechwytywało i atakowało nie zorganizowaną Legie. Luki między formacjami były jakby rozegrali 120 minut meczu i nie mieli już sił dalej biegac. Legia jeśli uniknie głupich strat przy wyprowadzaniu piłki to ten mecz spokojnie wygra. Jeśli wda się w wymiane ciosów to może być różnie.
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Takim składem najprawdopodobniej wyjdzie duma stolicy, gdzie waszym zdaniem mogą być słabe punkty ? Ktoś może zaskoczyć ? Osobiście boję się o Kubę Rzeźniczaka, ale to moja opinia :razz:
 
homel 918

homel

Użytkownik
Fajnie Janek ustawil w pomocy i ofensywie ekipe, dobrze to bedzie z przoud wygladalo. Gorzej z tylu , grajta na Wawrzyniaka!
typ 2-2 kurs 17
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Legia potrafi grać u siebie i nie zdziwiłbym się gdyby Legia wygrała nawet 3:0. Mają kim grać, skład mocny, w lidze gromią, słabsze mecze w kwalach, ale to się musi przełożyć w końcu. Jest to dobra okazja, pokazać, ze w Polsce coś się dzieje. Wszyscy piszą, że kaszana, jednak wygrywają, przeszli jedną fazę to co jeśli włączą wyższe obroty. Nie przepadam za Legią, ale mają kim grać, trener w miarę dobry, odpowiednio ustawi swój zespół. Norwegowie będą się obawiali, oni muszą atakować i strzelać gole, Legia ma szybkich zawodników, z kontry mogą ich ukłuć odpowiednio. Moim zdaniem Legia spokojnie ogarnie ????

Legia -1,5 @ 2,96 - Marathonbet
Dalej popieram swój typ, z przodu &quot;żenial&quot; z tyłu też jest ok...Na rezerwie Kosa, Sagan, Kuchar oni dołożą swoje w drugiej połowie, handi po niezłym kursie brać, choć ten już spadł ! ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
też sobie HC zagram ale po przerwie jak się wynik utrzyma, Molde po potencjalnej stracie gola i tak będzie musiało zaryzykować dla dogrywki, kursik koło 4.5-5 powinien być na to
ps:zawsze można podeprzeć dokładnym 1-1
edit: a nawet teraz pocisne za 4.25 (przynajmniej na tobet tyle złapałem)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom