>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do turniejów mistrzowskich w piłce ręcznej 2012/2013

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
1.młodzieżowym ?? Nie ogarniam...
2.faworytem może i jest, ale na pewno nie zdecydowanym, a co najwyżej minimalnym. Austriacy nie są nikim szczególnym, żeby wystawiać na nich 1.30 na gorących Bałkanach. Wyższy kurs był na Serbów w BiH, niż na Austriaków dziś???????? więc granie czegokolwiek w tym meczu po żałośnie zaniżonym kursie nie jest mądrą rzeczą...

Jeśli ktoś nie zna się na czymś zbytnio, to wystarczy uruchomić głowę i dojść do wniosku, że skoro w 1.meczu na Austrię było 1.40, to teraz kursy under 1.40 są kpiną i efektem masowej gry przeciwko Bośniakom.
Te handicapy 1.5-2 jeszcze można było podyskutować, ale obecne kursy są żałosne i w ogóle nie powinno się zwracać uwagi na ten mecz, bo można tylko przegrać, a handicap na poziomie 4 bramek,to już w ogóle.. ;)
Obserwator nie wiem czy według ciebie 2,17 to marny kurs zobaczymy jak pójdzie ja znalazłem informacje ze Bośnia na pewno nie zagra optymalnym składem a Austria zdecydowanie ma o co walczyc wiec mimo wszystko opłaca sie ;) wczoraj była skuteczność 4/4 wszystko weszło jak w masło z dosc dużym zapasem handi może jestem trochę pewny siebie ale wydaje mi sie Austra powinna być bardziej zmotywowana niz Bośnia .TYLE
 
D 224

dboniem

Użytkownik
No to już wiele się wyjaśniło:
Uczestnicy ME 2014
gospodarz:Dania
gr. A
Hiszpania + Macedonia/Portugalia
gr.B
Czarnogóra + Czechy/Niemcy
gr.C
Francja + Norwegia
gr.D
Chorwacja + Węgry
gr.E
Polska + Szwecja
gr.F
Islandia + Białoruś/Słowenia
gr.G
Serbia/Rosja/Austria
+najlepsza drużyna z 3 miejsca
ktoś z grupy F lub G, bardzo małe szanse dla grupy B
Co ciekawe jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Niemcy nie zakwalifikują się do imprezy w Danii
Ciekawe mecze do obstawienia:
Czechy - Czarnogóra - 1 @ 1,30 Marathonbet
Czarnogórcy pewni awansu, Czechom wystarczy remis, by nie oglądać się na inne rezultaty. Nawet grając normalny mecz byłby to wyrównany pojedynek, a jeśli Czechom bardziej zależy niż gościom powinni to wygrać.
Macedonia - Portugalia -1 @ 1,30 Tobet
Tutaj obie ekipy walczą o drugie miejsce, Macedończycy muszą wygrać by awansować i są po prostu zdecydowanie lepszą drużyną od Portugalii. Wystarczy wspomnieć, że w składzie mają Kiriła Lazarova, który sam może wygrać im ten mecz
Niemcy - Izrael -1 @ 1,10 BWIN (na podwyższenie ako)
Krótko: Niemcy by marzyć o awansie muszą wygrać ten mecz, nie wyobrażam sobie by nie byli w stanie pokonać Izraelczyków, którzy mają bilans 0-0-5
Słowenia - Białoruś - 1 @ 1,45 Marathonbet
Wiadomo Białoruś to głównie umiejętności S.Rutenki, lecz jeśli Słowenia zagra tak jak na MŚ to goście nie mają szans
Austria - Rosja - 2 @ 1,70 @ Tobet
Dla obu drużyn ważny mecz, Austria wygrywając ma awans. Mimo wszystko Rosja jest lepszą drużyną, mecz dobry do grania live
Na koniec według mnie HIT Serbia - Bośnia - 1 @ 1,25 Marathonbet
Serbia walczy o 1 miejsce, gra u siebie, dodatkowo to derby Bałkanów. Co najważniejsze jest zdecydowanie lepszym zespołem. O Bośniakach nawet nie jestem w stanie nic powiedzieć z pamięci, bo ich najzwyczajniej nie ma w świecie piłki ręcznej, tutaj powinien być kurs max. 1,05
Chyba, że nie czegoś nie wiem na temat kadry Serbii. Także proszę o potwierdzenie skąd aż tak atrakcyjny kurs na gospodarzy.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Austria - Rosja 2.67 1.60
W pierwszym meczu zaledwie 1.06 na wygraną Rosji - 38:31 - , teraz aż 1.60. Rzadko się zdarza, żeby była aż taka różnica, spodziewałbym się tu jakieś 1.30 na Rosję pod kątem analizy samych kursów. Chyba, że w pierwszym meczu jakieś mega osłabienia po stronie Austrii? Czy może teraz Rosja ma problemy kadrowe, że kurs tak zawyżony?
Na dodatek Austria będzie miała mniej czasu na odpoczynek, bo dzisiaj grała mecz z Bośnią i zawiodła, remisując.
dlatego wstępnie dostrzegam value w kursach na Rosjan
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Chyba, że w pierwszym meczu jakieś mega osłabienia po stronie Austrii? Czy może teraz Rosja ma problemy kadrowe, że kurs tak zawyżony?
Nic z tego, Austria to jest po prostu europejski średniak, który mimo wszystko ma ciągle szanse na awans, dlatego też mega zaniżone były kursy na nich z Bośnią, a i teraz jest na nich dużo za nisko, więc :

Austria - Rosja 2 @ 1.70 Tobet


Obecnie 1.70 jest w Betway, 1.65 w Bet770 , Oddsring... Spore value na Rosję, bo jest to po prostu dużo lepsza drużyna.
Dużo lepsi zawodnicy, dużo bardziej ograni - Igropulo, Dibirov, Chipurin itp to zawodnicy prezentujący klasę światową. Rosjanie są ograni i co najważniejsze bardzo zgrani, bo większość reprezentacji stanowią zawodnicy Czechowskich Niedźwiedzi, czyli drużyny all stars Russia :grin: która stanowi bardzo mocną konkurencję dla najlepszych klubowych zespołów na świecie.

Austriacy może i zrobili spory postęp w ostatnich latach, głównie ze względu na mistrzostwa jakie rozgrywały się u nich i bodaj w Szwajcarii, ale to ciągle jest drużyna o klasę gorsza od najlepszych w Europie, a do takich zaliczana jest Rosja. Może i Sborna nie jest TOPem, ale Rosja &gt;&gt; Austria i nikt znający się choć trochę na handballu nie powie inaczej.

Własny teren itd ?? Eee tam, 1.5 roku temu było 1.2 na Rosję, w 1.meczu w tych eliminacjach całe 1.05... To nie jest jakaś Kamczatka, ażeby drużyna gości miała na starcie ujemny handciap. 1.3-1.4 to powinien być maks, a i wówczas wypadałoby zagrać Kacapów, bo są po prostu lepszym zespołem.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Reprezentacje pewne gry w ME 2014
* Dania (gospodarz)
* Hiszpania (grupa 1)
* Czarnogóra (grupa 2)
* Francja, Norwegia (grupa 3)
* Chorwacja, Węgry (grupa 4)
* Polska, Szwecja (grupa 5)
* Islandia (grupa 6)
Drużyny wciąż walczące o awans
* Portugalia, Macedonia (grupa 1)
* Czechy, Niemcy (grupa 2)
* Białoruś, Słowenia (grupa 6)
* Serbia, Rosja, Austria (grupa 7)

Warto wspomnieć, że:
&quot;po raz pierwszy w historii eliminacji do ME awans uzyska również drużyna z trzeciego miejsca z największą liczbą punktów(przy czym brane pod uwagę są jedynie mecze z dwoma pierwszymi drużynami z grupy).&quot;
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
&quot;
Russia and Austria both have 6 points. With a draw, both of them will make 7 points.
Now, in all the other groups, only a single team can finish 3rd with 7 points, that team is Belarus. But, in order for Belarus to finish 3rd, they need to lose in Slovenia in the last match.
For the moment, Belarus have a 7+ goal difference. Russia has 16+, Austria 7 +. But if Belarus loses in Slovenia they will have less than 7 at goal difference, with a draw in the match Austria-Russia the Russians will finish second, because in the first match, Russia beat Austria by 7 goals. So this means that Austria will finish 3rd, but if Belarus loses, they will have a better goal difference so Austria will qualify from the 3rd spot.
Regardless of what happens in Slovenia in the match between Belarus and Slovenia, with a draw, Russia and Austria will go together at the European Championship.
Now I&#39;m asking myself the next thing : if you know that with a draw you and your oppoents qualify to the final stage, why risk and try to win ? If you try to win, you could lose and with a loss you will stay at home. But if you make a draw, then you with your opponents will qualify together.

This reminds me of the football match between Sweden and Denmark back at Euro 2004, similar case, with a draw, both of them will qualify. It finished 2-2.
Several days ago, at the U21 European Championshi in Israel, Norway and Italy played a 1-1 draw, both of the qualified together in the next stage.
So, why would things be different in handball ? Yes, the chanches for a draw are less likely to happen like in a football match, but regarding the situation in my opinion I really see a draw here.&quot;

chyba dla świętego spokoju trzeba będzie dograć remis 8.00 Totomix - w Fortunie spadek ,a 6.50, Sts 6.10...
 
1 0

14honor88

Użytkownik
Wycztałem że kwalifikacje po za pierwszą dwójką z każdej grupy otrzyma najlepszy zespół z trzeciego miejsca. Jednak będą w tym przypadku brane pod uwagę pojedynki właśnie z pierwszą dwójką. Chodzi mi dokładniej o Niemcy, którzy zajęli trzecią pozycję - jest gdzieś jakaś tabela do tego stworzona. Bo bilans mają 2-2. Jak na tym tle wyglądają inne drużyny? Chyba bardzo ważny pod kątem awansu trzeciej drużyny będzie pojedynek Austria - Rosja?
Austria 1-1-1
Rosja 1-0-2
Wychodzi na to że Rosjanie muszą wygrać bo z trzeciego miejsca nie wejdą.
Żeby awansowała Austria to musi wygrać czy wystarczy remis i lepszy bilans bramek?
Na chwilę obecną Niemcy mają +21, zaś Austria tylko +7
To by tłumaczyło dzisiejsza wygraną Niemców różnicą aż 19 bramek.
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Kolejny mecz ktory gram dzisiaj z ręcznej Chorwacja-Łotwa w ostatnim meczu Chorwaci 21:32 wynik moglby byc duzo wyzszy biorac pod uwage to ze do przerwy bylo rzuconych powyzej 30 bramek zas Łotwa w ostatnim meczu zremisowała z Węgrami 25;25.
Jak wiadomo Chorwacja ma już dawno zapewniony awans jednak licze na to że ich szeroka kadra rzuci swoje i zobaczymy dzisiaj sporo bramek,a i oczywiscie ze skutecznosc nie zawiedzie tak jak w 1 połowie poprzedniego meczu.
Linia na to spotkanie jest dzisiaj ustawiona wysoko bo jednak biorąc pod uwagę ostatnie 5 meczów Chorwatów to rzucają oni w meczu śrendio 27 bramek zaś ich przeciwnicy około 25 bramek. Także statystycznie wynik powinien tutaj sie zakręcić w okolicy 53 bramek a więc moje typy na ten mecz:
Chorwacja -3,5 handicap 1 połowa 1,60 bwin ✅ 17-13
oraz over 54,5 2.05 bwin ⛔ 26-24
kurs adekwatny do ryzyka jesli ktos chce bezpieczniejszy wariant to mozna probowac na live lapac nizsze linie 52,53 over ktore powinny bez problemu zostac pokryte
//sam sobie jestem winien wtopy na tym becie szukanie overa tam gdzie nie mial on prawa wejsc chociaz tradycyjnie pierwsza polowa w cholere bramek 2 kaszana przez 7 min chorwaci nie potrafili bramki rzucic...
 
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Dobry mecz się zapowiada o awans a mianowicie Macedonia będzie na swoim gorącym parkiecie przyjmować Portugalię. Goście nie powinni zrobić sensacji i zapewne przegrają, ale teraz pytanie iloma bo 2-3 bramki przewagi to jest mało jak na taki mecz o taką stawkę więc gospodarze jeżeli się ogarną przed meczem i nie zlekceważą przeciwnika będą konsekwentnie podwyższać wynik i myślę, że skończy się gdzieś na wygranej min. 4-5 bramkami. Kolejnym dużym atutem jest gra na własnym parkiecie i niezastąpiony Lazarov, którego zapewne wyłączą, ale nie takich plastrów się pozbywał podczas meczu. Ze strony Portugalii groźni Carneiro i Spinola jednak nie powinni zrobić wielkiego szumu na boisku.
Macedonia wygra różnicą 4-6 goli @3.20 Bet365 ⛔
Wygrali 7 bramkami :?
Piłka ręczna to nie piłka nożna więc tu nikt nie będzie kalkulował i grał na remis no proszę was... Rosja jest level wyżej niż Austria więc po co ma kombinować i grać w strachu czy przypadkiem ich gospodarze nie wydymają...
Austria-Rosja(-1) 2 @1.85 Bet365 ⛔
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
OK juz ogarnąłem, tabele trzecich miejsc jest tylko z uwzględnieniem spotkań z pierwszą dwójką.
Mecz Słowenia - Bialoruś jest najpierw,i po tym meczu będzie wiadomo,jaki wynik będzie komu potrzebny w Austrii,ale nie sądze aby Rosjanie chcieli wydymać Białoruś.
Naprawdę nie wiem jak Portugalczycy mogli ich tak złoić w pierwszym meczu, u siebie to jednak zupełnie co innnego.
FYROM -2,-3 raczej spokojnie mozna grać IMO.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja w składaka wejdę. Ruskich troszkę się obawiam stąd podpórkę z uwagi na możliwe wały. W przeciwnym razie, Austria targana ostatnio kłopotami różnymi, kadrowo słabsza z roku na rok, wymiana pokoleniowa nie idzie za dobrze. Ruscy zdecydowanie mocniejsi na każdej pozycji, tak jak OM pisał, zgrani. Po prostu z taką siłą fizyczną i rzutem z tyłu muszą wygrać. Macedonia dziś już z Kire Łazarowem więc na pewno będzie silniejsza niż parę dni temu, wiemy, ile procent siły tego zespołu stanowi właśnie nowy nabytek Barcelony. Portugalia u siebie jest groźna, o czym z tego co pamiętam nawet my się żeśmy przekonali - mocno grani nasi wtedy byli :p Ale na wyjazdach słabo, choć remis w Szwajcarii to nie najgorszy wynik. Macedonia to szeroka czołówka Europy, a Portugalia nigdy takiego statusu nie miała. Serbia wygrywa = awansuje, Bośnia nie gra o nic, wiadomo, niby derby, ale zdecydowanie na każdej pozycji lepsza Serbia. Zostaje jeszcze Słowenia, mecz o awans. Białorusini wiadomo, że są europejskim średniakiem, a Słowenia na pewno nieco lepszy zespół. Co mnie martwi, to na pewno to, że Słowenia nie spisuje się najlepiej w tych eliminacjach. Teraz nadszedł moment kulminacyjny. Zorman i spółka w MŚ poradzili sobie z Białorusią bardzo dobrze, podobnie powinno być teraz.
Rosja X2 + Serbia + Macedonia + Słowenia @ 2.34 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Piłka Ręczna Mistrzostwa Europy 19:15 16.06 Austria - Rosja
typ Austria +2.5✅
kurs 1.72
betsson.com

Ja tam mam inne zdanie niż moi koledzy- przedmówcy na pewno faworytem na papierze i przed eliminacjami byli Rosjanie- posiadają większy potencjał od Austrii .Graja regularnie na wielkich imprezach,Gospodarze tego meczu sa zespołem nie docenianym ,która systematycznie robi postępy, gra bardzo dobre eliminacje i dzisiaj jak dla mnie nie stoi na straconej pozycji.Austria ma kilku bardzo ciekawych zawodników jest to zespól zgrany- taka mieszanka młodości i rutyny dużo dają tacy zawodnicy jak Santos,Szilagyi czy Wilczynski .Bardzo dużo czerpią z naturalizacji ,graja bardzo ofensywnie widać u nich doża mobilizacje i chęć pokazania się; tylko 1 wysoka porażka w Permie ze Sborna 38 :31 ,2 remisy z trudnych terenów bałkańskich Bosnia Herzegovina vs Austria 28 :28 ,Serbia vs Austria 30 : 30 u siebie graja świetnie ograli bardzo pewnie Bośniaków 35 : 24 Serbów 31 : 28. Plus 2 na Austrię biorę w ciemno może nie jest to duży hendi ,ale to Rosjanie będą pod ścianą -oni muszą, gospodarze mogą widać w ich grze mobilizacje. Rosjanie maja przestoje- bolesna porażka z Serbia po bardzo słabej 1 połowie (11 :17) moze i Rosjanie wygrają ten mecz ale na pewno będzie to spotkanie na styku, łatwo Dibirovovi i spółce nie będzie .Zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie- twarde z dużo ilością kar. Kluczem będzie obrona para sędziów z Chorwacji powinna na dużo pozwolić w grze obronnej.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
heh czyżby rosjanie mieli jednak pewny awans że tak marnują setka za setką? przecież to jest aż śmieszne xd
 
1 1

19holek86

Użytkownik
Chorwacja - Słowenia 2
Polecam pograć na Słoweńców którzy jeszcze walcza o awans w przeciwieństwie do chorwatów którzy już go maa zapewniony i moga nie wyjsc w pełni zmobilizowani !!
kurs 1.9 bet365
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Kolego mecz o którym piszesz jest rozgrywany w ramach jakiegoś turnieju. To nie są eliminacje do mistrzostw Europy. Nie wiem też jakimi składami grają obie reprezentacje, ale raczej nie podstawowymi :p
edit: mimo wszystko typ wszedł ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom