>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do turniejów mistrzowskich w piłce ręcznej 2012/2013

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Łotwa- Wegry +6 1 1,85
W pierwszym meczu na Węgrzech gospodarze wygrali 32-25. W tamtym meczu Łotwa grała bez najlepszego gracza Aivis Jurdžs (TSV Hannover-Burgdorf, Niemcy). W bramce Węgrów wystąpią nowi bramkarze Pallag Péter (Csurgó) i Varsandán Mediolan (B.Braun Gyöngyös).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
huczkins 28

huczkins

Użytkownik
Fajnie się zapowiada mecz Słowacja-Chorwacja u gości grają wszyscy podstawowi gracze i nie powinni mieć problemu z pokonaniem Słowacji grałbym śmiało handi -3,5. Nie widzę innej opcji niż gładkie pokrycie handi przez Cupicia i spółkę. Podobnie najlepsza defensywa w Europie jaką jest drużyna z Hiszpanii, która będzie podejmować na wyjeździe Portugalię, nie ma niestety jeszcze składów na ten mecz, jeżeli wszyscy gracze z podstawowej siódemki pojadą do zachodnich sąsiadów to powinni nie dać im się rozstrzelać i również handi powinno być pokryte bez problemu (-5,5).
Słowacja-Chorwacja (-3,5) 2 @1.80 ✅ 21-32
Portugalia-Hiszpania (-5,5) 2 @1.75 ✅ 23-30
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Białoruś-Islandia 1 1,90
W Islandii nie zagra na 7 podstawowych graczy: Alexander Petersson i Robert Gunnarsson z niemieckiego Rhein-Neckar Löwen, Aron Palmarsson z Carina&quot; Ásgeir Hallgrímsson z duńskiego Goodman Inigimundur Ingimundarson islandzkiego Fram, Vignir Svavarsson z &quot;Lemgo&quot; i Tahrir Olofsson, reprezentujący Vive. Powodem nie nieobecności zawodników są kontuzje
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
kilka info:
Ukraina
&quot;I can’t count on key players such as Sergey Onufrienko, Nikolay Stetsura, Alexandr Shevelev, Sergey Burka, Artem Vishnevsky.
&quot;Without experienced players our tactical opportunities are not that large. It will be very difficult to resist against Sweden and even harder against Poland because that&#39;s an away match. But I usually hope for real men’s character of my players.&quot;
Niemcy
&quot;Niezwykle ciekawa sytuacje panuje w grupie 2, gdzie szanse wywalczenia przepustki na przyszłroczny czempionat Starego Kontynentu zachowały wszystkie zespoły. W najkorzystniejszej sytuacji są Czarnogórcy, którzy w przypadku kolejnego triumfu nad reprezentacją Niemiec przypieczętują awans. Trener Bundesteamu, Martin Heuberger ma nie lada szpital przed tym arcyważnym spotkaniem. W poniedziałkowy wieczór w miejsce kontuzjowanego Tobiasa Reichmanna (uszkodzone więzadła stawu skokowego) został powołany Johannes Sellin. Ponadto w Podgoricy Niemcy będą musieli radzić sobie bez Svena-Sorena Christophersena, Steffena Fätha, Christiana Dissingera, Fabiana Gutbroda, Larsa Kaufmanna i Christopha Theuerkaufa (niedawno przeszedł operację biodra). - Nadal jesteśmy wystarczająco klasowym i silnym zespołem - uspokaja na łamach dhb.de Heuberger.&quot;
Czarnogóra:
&quot;5 players can&#39;t play in this match : Simovic is injured, Markovic isn&#39;t called because of the coach, he argued with him and won&#39;t come to the national team, unless the coach leaves, same thing for Melic.
Osmajic and Roganovic are in Qatar to play the cup final, I don&#39;t blame them, if they win, they&#39;ll be covered in gold.&quot;

Szwajcaria

&quot;Switzerland has problems before tomorrow&#39;s match against Macedonia, even five players will not play Pendic, GK Merc, Hess, Schelbert and Raemy.&quot;
Francja:
&quot;Pewni gry w mistrzostwach Francuzi przystąpia do starcia z Litwą m. in. bez odczuwających trudy minionego sezonu Daniela Narcisse&#39;a i Cedrica Sorhaindo. Jak informują media nad Sekwaną, Claude Onesta da szansę wykazania się kilku nowym zawodnikom.&quot;
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Obejrzałem ofertę na dzisiaj i myślę o zagraniu kilku spotkań po nieco niskich kursach za sporą stawkę. Mowa tutaj o Chorwacji, Hiszpanii, Słowenii i Polsce. AKO za te 4 mecze to 2.10. Co myślicie o tym?
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Obejrzałem ofertę na dzisiaj i myślę o zagraniu kilku spotkań po nieco niskich kursach za sporą stawkę. Mowa tutaj o Chorwacji, Hiszpanii, Słowenii i Polsce. AKO za te 4 mecze to 2.10. Co myślicie o tym?
Ja bym nie grał. Już lepiej wybierz 2-3 mecze w tenisa po kursach 1.30 i będziesz mial po 1. lepsze AKO i jak dla mnie wieksze prawdopodobieństwo sukcesu.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
LitwaFrancja Mistrzostwa Europy mężczyzn - Kwalifikacje 12 Cze -17:45
Suma bramek over (49.5)
1,85 WilliamHill ⛔

Analiza

Potencjału obu zespołów nie ma co porównywać trójkolorowi sa zdecydowanym faworytem tego meczu- mimo ze Claude Onesta da szansę wykazania się kilku nowym zawodnikom.Linia jest do przekroczenia w miarę niska patrząc na skład Francji.Pewni gry w mistrzostwach Francuzi przystąpią do starcia z Litwą m. in. bez Daniela Narcisse&#39;a i Cedrica Sorhaindo czy Dinarda,ale Maja kim straszyć na dziś są do dyspozycji tacy gracze jak Abalo,Accambray,Fernandez,Grebille,Guigou,Joli czy Karabatic - hendi wysokie do pokrycia ale rożnie może być... bramki wydają mi sie pewniejszą opcją. Francuzi podtrawia świetnie bronic, ale dzisiaj nie maja sie o co specjalnie zabijać .Przy wysokim prowadzeniu gdzieś może pojawić sie jakieś rozluźnienie i odpuszczenie- ekipa Litwy powinna zakręcić sie w okolicach 20 bramek a moze ciut lepiej - w 1 spotkaniu wynik 27 :18 Francuzi sa wstanie rzucić 30 bramek a nawet więcej. Patrząc na statystki tylko w 1 spotkaniu właśnie z Litwa linia 49 bramek nie została przekroczona ; Turkey-France 20 :33 Norway vsFrance 22 : 29(12 :12)
France vsNorway32 : 28(17 :12). Wyniki Litwy nie sa najgorsze w bardzo trudnej grupie Lithuania vsNorway21 : 28(8 :15)
Turkey vsLithuania27 :26 (12 :11)
Lithuania vsTurkey 28 : 23 (17 :13) Powodzenia.
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Tak na szybkości bo zaraz początek meczu a chciałem podac swoj typ na mecz Białorusi z Islandią w normalnych dyspozycjach kadrowych pewno tego meczu bym się nie podjął bo ciezko takowy wytypowac jednak dzisiaj braknie najlepszego strzelca zespołu Białoruskiego Sierhieja Rutenki natomiast u Islandczyków mamy pełen wahlarz braków kadrowych bo nie zagraja: Petersson,Palmarsson.Halgrimsson.Gunnarson,Ingimundarson,Svavarsson,Olafssona jak widac sa to istotni zawodnicy.
Islandia awans juz sobie wywalczyla a wiec w obliczu oslabien kadrowych po jednej i drugiej stronie uwazam że w tym meczu nie padnie wiecej niz 59 bramek

Stad tez moj typ :
under 59,5 bramek 1.85 bet365 ✅ 29-23

Dodatkowo na wieczor jeszcze 2 suche typy :
over 52,5 bet365 w meczu Chorwacji ze Słowacją 2,0 /✅ 32-21 chociaż spodziewałem sie ze bedzie bardziej lajtowo zwazywszy na fakt ze po pierwszej polowie bylo 21-11
i typ na Macedonie w meczu ze Szwajcarami 1,6 bet365 ✅ 27-22
 
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
Bośnia &amp; Hercegowina - Austria -2 1.42 Unibet
Pytanie do fachowców od tej dyscypliny, warto na gości? U siebie Austria wygrała zdecydowanie, walczy o bezpośredni awans niby powinno być pewne zwyciestwo ale bywa różnie . Co sądzicie o tym typie ?
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Portugalia-Hiszpania 1 7,80 marathon

Wygląda na to że macedonia dowiezie wygraną więc zostanie w grze. Ale właśnie czy w takim układzie pewni swego hiszpanie nie podłożą się sąsiadom i wyeliminują trudniejszego rywala z imprezy mistrzowskiej? Trudno powiedzieć z jakim nastawieniem zagra hiszpania ale w takich okolicznościach może za drobne warto spróbować
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Bośnia-Austria handi -4 2 2,17 bet365
Bośnia wystąpi w młodzieżowym składzie, większość zawodników jest z rodzimej ligi. Z tego co znalazłem to niektórzy zawodnicy grają dla Chorwacji lub Serbii, a jeden zawodnik reprezentuje Katar(ale nie jestem tego pewien). Jedynie czego mogę być pewien to ze Austria jest zdecydowanym faworytem w tym meczu, w pierwszym meczu Austryjacy wygrali 35-24, teraz będzie podobnie ponieważ Austria nadal liczy się o awans do ME.
P.S Jeśli jest coś zle to niech mnie kto sporawi ale według informacji które udało mi się zdobyć tak Autria prezentuje się zdecydowanie lepiej niż Bośnia
 
M 9

mieta20

Użytkownik
http://sportsport.ba/rukomet/okupila-se-rukometna-reprezentacija-bih/106679

Link powyżej znajduje się kadra Bośni na spotkania z Austrią i Serbią, czytając inne portale odnośnie tego meczu można wyciągnąć następujące wnioski , że BiH wystąpi mieszanym składem zawodników młodych i tych trochę bardziej doświadczonych. Większość tych graczy występuje w bośniackiej lidze. Oni na pewno będą chcieli zrewanżować się za wysoką porażkę w pierwszym meczu , a po drugie też pomóc Serbii, która walczy o 2 miejsce. Bośnia organizuje MŚ do lat 21 i dochodziły mnie słuchy o tym, że dwa ostatnie mecze o pietruszkę miały być takim przetarciem , nabraniem doświadczenia dla nich. Sam zgrałem Austrię -2,5 i mam nadzieję , że oni nie dadzą ciała tak jak wczoraj Niemcy. GL! ????

http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=48274f53-913e-48aa-9185-aa0d870426f2&amp;amp;c=2e4902b1-8cfa-4dde-82f5-024581f02d1f
http://www.nezavisne.com/sport/rukomet/BiH-u-Viskom-cuva-obraz-protiv-Austrije-196080.html
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Bośnia wystąpi w młodzieżowym składzie, większość zawodników jest z rodzimej ligi. Z tego co znalazłem to niektórzy zawodnicy grają dla Chorwacji lub Serbii, a jeden zawodnik reprezentuje Katar(ale nie jestem tego pewien). Jedynie czego mogę być pewien to ze Austria jest zdecydowanym faworytem w tym meczu, w pierwszym meczu Austryjacy wygrali 35-24, teraz będzie podobnie ponieważ Austria nadal liczy się o awans do ME. P.S Jeśli jest coś zle to niech mnie kto sporawi ale według informacji które udało mi się zdobyć tak Autria prezentuje się zdecydowanie lepiej niż Bośnia
1.młodzieżowym ?? Nie ogarniam...
2.faworytem może i jest, ale na pewno nie zdecydowanym, a co najwyżej minimalnym. Austriacy nie są nikim szczególnym, żeby wystawiać na nich 1.30 na gorących Bałkanach. Wyższy kurs był na Serbów w BiH, niż na Austriaków dziś???????? więc granie czegokolwiek w tym meczu po żałośnie zaniżonym kursie nie jest mądrą rzeczą...
Jeśli ktoś nie zna się na czymś zbytnio, to wystarczy uruchomić głowę i dojść do wniosku, że skoro w 1.meczu na Austrię było 1.40, to teraz kursy under 1.40 są kpiną i efektem masowej gry przeciwko Bośniakom.
Te handicapy 1.5-2 jeszcze można było podyskutować, ale obecne kursy są żałosne i w ogóle nie powinno się zwracać uwagi na ten mecz, bo można tylko przegrać, a handicap na poziomie 4 bramek,to już w ogóle.. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom