>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do turniejów mistrzowskich w piłce ręcznej 2012/2013

Status
Zamknięty.
R 67

route66

Użytkownik
Jaka zasada człowieku?
To chyba jakieś Twoje zabobony , a nie żadna zasada - zasada to może byc ze w bukmacherce nie ma miejsca właśnie na sentymenty !
Czyli co przykładowo , miałbyś błąd buka przy wystawieniu jakieś lini i co nie zagrasz bo to Polacy? przecież to bez sensu , Jakieś szkolne zasady
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Równie dobrze można powiedzieć, że nie gra się na swoich, że gra się głową, a nie sercem. Ja popieram zdecydowanie typ na Szwedów. Będziemy mieli poważne problemy z lewą połówką .. A Szwedzi podrażnieni nieobecnością na ostatnich MŚ w Hiszpanii.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Słowenia - Islandia
Jeszcze jeden typ na spotkania eliminacji. W grupie 6 dojdzie do dwumeczu, który najprawdopodobniej zadecyduje o zwycięstwie w grupie. Islandia ma na koncie 4 punkty po wygranej z Białorusinami u siebie i z Rumunią na wyjeździe. Słoweńcy mają o oczko mniej, ponieważ zremisowali z Rutenką i spółką. Pierwszy mecz odbędzie się w Mariborze, jednak nie zgadzam się z takimi kursami. Nie zaliczam Słoweńców do ścisłej czołówki europejskiej tylko dlatego, że mieli szczęśliwą drogę do półfinału na ostatnich Mistrzostwach Świata. W spotkaniu z Białorusią nie grał Borut Mackovsek, który błysnął ostatnio formą w LM, teraz jednak powinien się pojawić na boisku. Nie zagrają jednak Dragan Gajić, Matej Gaber i Uros Bundalo. Ten pierwszy to jeden z najskuteczniejszych graczy, zaś ten drugi to przede wszystkim filar obrony, która i tak nie jest jakaś wybitna. W Islandii zabraknie Roberta Gunnarssona, poza tym najmocniejszy skład.
Warto zaryzykować.
Islandia @3.60 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
03.04.2013 (20:25)
Piłka ręczna - el. ME
Austria - Serbia
powyżej: 54.5✅
Tobet
1,85

Jak dla mnie bardzo niska linia- faworytem spotkania sa goście z Serbii(graja jak na razie bardzo dobrze w tej grupie). Myślę ze mogą mieć problemy z odniesieniem tak łatwego zwycięstwa jaki oferują nam bukmacherzy -kursy w granicach 1,5 sa bardzo mylne, złudne.Gospodarze nie należy do jakiś światowych potęg, ale posiadają w swych szeregach kilku bardzo ciekawych zawodników; Wilczynski,Bozovic,Santos, potencjału Serbów nie trzeba przeciwstawiać. Bardzo mocna druga linia drużyna bardzo doświadczona, ograna na wielkich turniejach, myślę ze sa w stanie dzisiaj rzucić w granicach 30 bramek.Gospodarze maja szanse jeszcze na awans- grupa jest bardzo mocna- ciekawa. Mobilizacja po stronie gospodarzy bardzo duża-Liczę ze dzisiaj mocno powalczą na własnym nie łatwym terenie. Historycznie grali ze sobą 3 razy- tylko jedno zwycięstwo u siebie Austrii.Po zwycięstwie nad Bośnia- Austriacy chcą wygrać wszystko u siebie w domu w Grazu. Powinniśmy zobaczy otwarty szybki mecz, stać ich na 26-27 bramek u siebie- jeśli Serbowie troszkę odpuszcza myślę ze overek ma bardzo duże szanse wejścia linia do pogrania.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
&quot;(...)choć wśród głosów przesadnego dla Polaków optymizmu pojawiają się też rozsądne opinie, to faworytem obu meczów będą nasi rywale. Polska kadra już dawno bowiem nie była tak osłabiona(...)Na pierwszy rzut oka uderzają przede wszystkim absencje Michała Jureckiego i Krzysztofa Lijewskiego. Dla selekcjonera naszej kadry Michaela Bieglera czwartkowy wieczór będzie jednym z trudniejszych wyzwań - po raz pierwszy bowiem Niemiec zmuszony będzie dowodzić polskim zespołem bez dwóch z czterech podstawowych jego fundamentów oraz z jednym szukającym formy od mundialu w Hiszpanii. Gdy dołożymy do tego nieobecność Roberta Orzechowskiego (tego na szczęście zastąpi Patryk Kuchczyński) i problemy z obsadą prawego rozegrania, wyjdzie nam obraz dość mocno rozmontowanego wewnętrznie zespołu.(...) Martwi forma bramkarzy, bo zarówno Sławomir Szmal jak i Marcin Wichary dalecy są od swych najwyższych dyspozycji.&quot;

Taki obraz naszej kadry nie napawa optymizmem, Szwedzi powinni wykorzystać kłopoty naszej kadry oraz atut gry u siebie.
Szwecja 1,40 Interwetten 1,45 bet365

Węgry vs Chorwacja:
&quot;Croatia still miss their regular top scorer Ivan Cupic due to his shoulder injury that he sustained in Spain.
Compared to the World Championship some new faces have appeared in the Croatian squad, and coach Slavko Goluza again did not nominate Ivano Balic.
Hungarian coach Lajos Mocsai can count on his best squad, including Ferenc Ilyes who celebrates his comeback.&quot;
Czechy vs Niemcy
&quot;Like at the 2013 World Championship in Spain, Germany&#39;s head coach Martin Heuberger left out the experienced 2007 world champions, Holger Glandorf and Lars Kaufmann, counting on his younger players.
However, he has to cope with the absence of his team captain, Oliver Roggisch, who will miss both games due to a knee injury.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 18

woj25

Użytkownik
SZW-POL
W bet365 jest 1,45 na zwyciestwo Szwedów, kurs atrakcyjny, pamiętać należy, że Szwedzi u siebie bardzo rzadko przegrywają ale ja bym, poszedł dalej, wg. mnie polska reprezentacja od dawna nie była taka słaba, młodzi jeszcze muszą dużo się uczyć i okrzepnąć w międzynarodowych bojach, a starzy nie mają już motywacji i powoli myślą o emeryturze, poza tym jak ktoś już zauważył Polacy są osłabienie przez kontuzje, także ja bym tu zagrał w stronę handicapu dla Szwecji - 2,5, a pewnie skończy się wyższym zwycięstwem.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja idę i tak w stronę Chorwacji, czy Cupic jest takim osłabieniem to nie wiem, boooo jednak Horvat też umie grać, a na pewno będzie to mecz, w którym skrzydła dużo wykorzystywane nie będą, co za tym idzie wystawienie takich kursów to jest śmieszne. Pamiętamy poprzednie duuże zwycięstwa Chorwacji nad Węgrami w ostatnich dwóch imprezach, gdzie do powiedzenia nic Mocsaia drużyna nie miała. Kurs jest kuszący. W niezłej dyspozycji jest na pewno Duvnjak, który dobrze sobie poczyna w Hamburgu, Buntić na prawej połówce ostatnio trochę inaczej gra - podoba mi się taka zmiana, bo gra bardziej zespołowo. Nie gra Balić, ale co to za osłabienie? Hm, trudno powiedzieć czy jakieś, bo jednak na środku mogą grać Vuko czy Duvnjak. Węgrzy wiadomo kto, co i jak: Noć, Czaszar, fajna bramka, ale ja nie widzę tego jakoś niesamowicie. Po prostu: jeżeli Chorwacja zagra swoje, a ten dwumecz to ostatnie poważne mecze w tym roku, bo później - jeżeli wygrają oba mecze - to czerwcowe (towarzyskie dla nich akurat) i październikowe (koniec el. ME) mecze będą mogli potraktować bardzo spokojnie.
Chorwacja @ 2.15 b365/ dla grających 2.32 Marathon ⛔
Przeciwko Polsce przy nikkola kursie może bym zagrał, ale już ponad 4 na Polskę jest do przyjęcia, można poczekać na wyżej live i naprawdę fajnie to połapać. Potrzeba konsekwencji i dobrej gry duetu - zawodzącego w kadrze - Bielecki-Jaszka. Można coś próbować.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
04.04.2013 (19:10)
Piłka ręczna - el. ME
Sweden vs Poland.
powyżej: 50 ⛔????
BET 365
1,85

Ja za to idę w stronę overka- linia spokojnie do pogrania w przypadku 50 bramek zwrot- bardzo prestiżowe spotkanie dla obu ekip. U nas szanse dostanie paru nowych graczy,Duza przewaga będzie po stronie Szweckich skrzydłowych, które powinni raz po raz nas karać, czy to po kontrach- czy po akcjach pod nich z ataku pozycyjnego.U nas brak moim zdaniem lidera, przy tych absencjach , nie sadze żeby ciężar gry zdobywania bramek wziął na siebie Jaszka- ma rozcięcie na palcu lewej reki.Kontuzja nie poważna na tyle, zęby jacha nie zagrał, ale na pewno nie komfortowa sytuacja dla naszego rozgrywającego.Przy tych osłabieniach, nie sadze aby nasza drużyna dobrze broniła- myślę ze wszystkie argumentu sa po stronie gospodarzy, którzy będą sie starali od początku zdominować nas zespól stawiając mocna -twarda obronę na sześc zero- pewnie szybkie wyjście do Jaszki na solo i ograniczenie naszej gry w ataku pozycyjnym. Co pewnie spowoduje sporo strat i łatwe bramki dla gospodarzy.Kursy imo bardzo marne na win Szwedów, hendi jakoś nie jestem przekonany- overek wygląda bardzo fajnie.Trzy korony spokojnie powinny sie zakręcić w granicach 30 bramek ,zobaczymy jak będzie u nas ze skutecznością, ale w granicach 25 goli podopieczni Biglera powinni rzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Szwecja- Polska
Popieram w pełni typ ANZELMO. Rzadko patrzę na linie u/o, ale ta wydaje się być naprawdę ciekawa. Tak jak już pisałem, nasi bramkarze w wybitnej formie nie są i powinniśmy stracić sporo bramek, dojdą do tego kontry Skandynawów, ponieważ zagramy pewnie z Pawłem Podsiadło i Pawłem Paczkowskim i zgranie może być słabsze. Poza tym obecność Jaszki to też +5 do chaosu. Sądzę, że Szwedzi są w stanie nam rzucić dzisiaj 30 bramek, a nasz dorobek pozostaje sporą niewiadomą, zależy to od naszej skuteczności. Mam nadzieję, że do karnych wyznaczony będzie ktoś inny niż Michał Kubisztal, choć szczerze powiedziawszy nie wiem kto mógłby nim być, może Kuchczyński. Jeśli Polacy zagrają dobry mecz, to nie boję się o ten typ. Ryzykuję najwyższą linią:
over 53 @3.02 ⛔
bet365
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Szwecja - Polska ✅ 28-21
Typ: -2.5 Szwecja
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet

Dzisiaj o godzinie 19:10 dojdzie do spotkania w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2014 w piłce ręcznej, które odbędą się w Dani. Prowadzący w tabeli grupy 5 Polacy zmierzą się w Malmö Arenie z reprezentacją Szwecji. W dwóch poprzednich kolejkach obie drużyny odniosły komplet zwycięstw, pokonując Holendrów i Ukraińców. Faworytem tego spotkania będą występujący przed własną publicznością Skandynawowie. Zespół &quot;Trzech Koron&quot; do spotkania przystąpi osłabiona brakiem dwóch piłkarzy. Kim Ekdahl du Rietz odwołał przyjazd na zgrupowanie z powodu kontuzji uda, a Magnus Jernemyr z Barcelony przed trzema dniami poczuł bóle kręgosłupa. Do zespołu powraca za to Kim Andersson, który po igrzyskach olimpijskich zapowiedział rozbrat z drużyną narodową. Nasz zespół do tej potyczki przystąpi również bardzo osłabiony O wolne, tłumacząc się zmęczeniem, poprosił Michał Jurecki, a kontuzje wyeliminowały z gry w tych spotkaniu Krzysztofa Lijewskiego, Tomasza Rosińskiego i Roberta Orzechowskiego. Drużyna &quot;Trzech Koron&quot; gra bardzo szybko i dynamicznie, ich atutem są bardzo szybkie skrzydła. Nie wolno też zapominać o Niclasie Ekbergu, który w dwóch spotkaniach z Ukrainą i Holandią zdobył 14 bramek. W związku z absencją Jureckiego i Lijewskiego nasza siłą ognia znacznie zmalała. I trzeba sobie jasno powiedzieć ,ze faworytem tego spotkania nie jesteśmy. Przy całej sympatii do naszych szczypiornistów Ja szans na zwycięstwo Polaków nie widzę. Stawiam wygraną Szwecji przynajmniej trzema bramkami. Niestety.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
&quot;(...)choć wśród głosów przesadnego dla Polaków optymizmu pojawiają się też rozsądne opinie, to faworytem obu meczów będą nasi rywale. Polska kadra już dawno bowiem nie była tak osłabiona(...)Na pierwszy rzut oka uderzają przede wszystkim absencje Michała Jureckiego i Krzysztofa Lijewskiego. Dla selekcjonera naszej kadry Michaela Bieglera czwartkowy wieczór będzie jednym z trudniejszych wyzwań - po raz pierwszy bowiem Niemiec zmuszony będzie dowodzić polskim zespołem bez dwóch z czterech podstawowych jego fundamentów oraz z jednym szukającym formy od mundialu w Hiszpanii. Gdy dołożymy do tego nieobecność Roberta Orzechowskiego (tego na szczęście zastąpi Patryk Kuchczyński) i problemy z obsadą prawego rozegrania, wyjdzie nam obraz dość mocno rozmontowanego wewnętrznie zespołu.(...) Martwi forma bramkarzy, bo zarówno Sławomir Szmal jak i Marcin Wichary dalecy są od swych najwyższych dyspozycji.&quot;

Taki obraz naszej kadry nie napawa optymizmem, Szwedzi powinni wykorzystać kłopoty naszej kadry oraz atut gry u siebie.
Szwecja 1,45 ✅bet365
&quot;
Zgodnie z przewidywaniami Szwedzi pokonali Polskę 28-21, już za dwa dni rewanż, tym razem w Polsce, więc ciężko o rychłą poprawę, a tym razem to Polacy w roli zdecydowanych faworytów, co mnie dziwi.
Szwecja 2,75 Fortuna, 2,50 BWIN
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Trzeba poczekać na wieści o Kimie Anderssonie, który zmaga się z kontuzją barku i jego występ w ERGO Arenie stoi pod dużym znakiem zapytania. Mimo, że wczoraj nie rzucił wielu bramek, to gra Szwedów opiera się właśnie na nim. O ile na gruntowną przemianę Polaków w ofensywie nie liczę ani trochę, to w defensywie powinno być lepiej i ta pełna hala w Trójmieście powinna pomóc naszym. Wielu będzie pewnie próbowało grac przeciwko naszym, ale ja przed tym przestrzegam. Moim zdaniem to będzie mecz na styku i pierwsze wystawione kursy są według mnie prawidłowe.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W jakimś dublu, triplu można próbować Chorwatów znowu.
Noć, Czaszar, fajna bramka, ale ja nie widzę tego jakoś niesamowicie. Po prostu: jeżeli Chorwacja zagra swoje
... nie zagrała niestety. Dziś rewanż, strata nie jest duża, w czwartek fatalna gra przede wszystkim Duvnjaka, a swoje zrobiła węgierska druga linia: Cszaszar-Nagy-Ilyes zdobywając 70% goli Węgier, dodając też gole Mocsaia - 80%. Dziś pewnie troszeczkę bardziej na te elementy w obronie zwrócą uwagę Chorwaci, trzeba będzie wymusić trochę sytuacji do kontr, bo tych w czwartek w Veszprem było niewiele. Fatalna skuteczność z karnych jak i w ogóle z gry. 2/5 - beznadzieja...
Dziś u siebie Chorwacja może pokazać swoje warunki i odwrócić losy dwumeczu, a ów dwumecz, wygrany zapewne, da Chorwatom miejsce w I koszyku losowanie ME wraz z Danią, Francją i zapewne Hiszpanią.
Chorwacja -2.5 @ 1.44 b365 ✅
Dokładam też Francuzów, o których nie ma co pisać, ale oni powinni Norwegię rozgromić dzisiaj.
FRA HT/FT @ 1.2 B365 ✅
 
J 1

jaccass

Użytkownik
Na jutro wszystkie typy z bet365

Serbia - Austria 1 1,20
Mecz z typu przegrany wypada z mistrzostw,które odbeda sie w Dania ( choc bedzie jeszcze szansa na najlepsze 3 miejsce z wszystkich grup, ale tam kandyduje sporo zespołów). Dobrze wiadomo iz Serbia to zespół swojego terenu, na wyjazdach potencjał tego zespoołu zdecydowanie słabszy o czym świadczą osiagane wyniki. Zespołu Serbii nikomu nie trzeba przedstawiac. Spokojny win gospodarzy, mimo iz widac progresje gry Austrii( równiez zespoł wsłasnego boiska).

Portugalia - Szwajcaria 1 1,30
Portugalia z roku na rok gra co raz lepiej. Pokonujac miedzy innymi ostatnio u siebie Macedonie 32-25. Remis w Szwajcarii zawdzieczaja tylko i wyłacznie swojej słabej grze w ostatnich pieciu minutach prowadzac cały mecz 2-3 bramkami. Pewny win Portugali i pojawia sie jeszcze szansa na bezposredni awans.

Białoruś - Rumunia 1 1,20
Białorus spokojnie ograła Rumunie na ich terenie i tak samo bedzie w meczu rewanzowym w Mińsku. Rutenka i jego team w dalszym ciagu sa w grze o awans i ten mecz bedzie kolejnym krokiem aby uzyskac bezposredni awans. Bo o awansie zadecyduje mecz Słowenia - Białoruś i Białorus -Islandia.

Reasumując:
Białoruś+Serbia+Portugalia daje kurs 1,87
Moim zdaniem warty zagrania za dobrą walute.

Z racji że jestem patriotą i wierze w teorie treningową Bieglera zagram jeszcze singelka na Polskę po kursie 1,95 . W pierwszym meczu widocznie Szwecja była lepsza, ale zawdziecza to świetnej grze Kima w drugiej połowie no i bramkarzowi Alborga Sjoestrandowi. Mam nadzieje ze swoje sciany zrobia swoje i Polska pokona Szwedów. Gdyż nic wielkiego oni jak narazie nie grają. Sa w naszym zasiegu. A przynajmniej lepiej bedzie sie oglądało.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje
Spotkanie: Polska - Szwecja ✅ (22:18)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Bez przesady z tą Szwecją, oczywiście zasłużenie wygrali z Polakami 7 bramkami w Malm
oe ale to też nie jest już ta Szwecja za dawnych dobrych lat (tak samo jak i Polska oczywiście) i widać to było gołym okiem w czwartkowym spotkaniu. Polacy są w stanie wygrać jutrzejsze spotkanie, co do tego jestem święcie przekonany. Rewanż odbędzie się w położonej na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Arenie gdzie spotkanie obejrzy komplet 10 tysięcy widzów. W takiej scenerii Polacy tym bardziej będą chcieli udowodnić, że potrafią grać w piłkę ręczną oraz zrewanżować się rywalom za wysoką porażkę.
Jak na taki skład, którym teraz dysponujemy to do 34 min w ofensywie było bardzo przyzwoicie. Defensywa zaś robiła błędy cały mecz. Ale do rzeczy. Po pierwsze musimy wzmocnić środek obrony, co za tym idzie jak najmniej musi grać Piotr Grabarczyk (jak dla mnie zawodnik pomyłka, w reprezentacji 3ma poziom z Vive czyli wejście na boisko, faul 2 minutowy i tak do czerwonej kartki czyli 3-ego takiego faulu, wg nie ma ostatnio przechwytów, zastawień czy obron a przecież na tym obrona polega a nie na faulowaniu - jak się mylę to mnie od razu poprawcie !), do tego Michał Kubisztal - obaj jak najmniej albo w ogóle ! W środku nawet cały mecz niech gra Michał Jurkiewicz, solidny, często podstawowy zawodnik Atletico Madryt. Wiem, że 60 minut to dużo ale nie musi wg wychodzić do ataku , bo wirtuozem rozegrania nie jest co tylko potwierdził w czwartek. I panowie 3mamy środek bo Nilsson to świetny zawodnik i znacznie przyczynił się do zwycięstwa Szwedów. Druga sprawa Kim Andersson. Po pierwsze nie wiadomo czy jutro w ogóle zagra (co znacznie ułatwiało by sprawę) gdyż odczuwa bóle w barku co znacznie utrudnia mu grę. Zobaczymy, ale jeśli już to przecież widać było ewidentnie że robi on wielką robotę w grze ofensywnej trzech koron (4 bramki, kilka asyst i świetnych rozegrań) więc może wysuńmy Wiśniewskiego na indywidualne krycie i po kłopocie - przypominam, że to właśnie taka taktyka pozwoliła nam odrobić 11 punktową stratę z pierwszej połowy na ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy. Ekberg i Larholm też pewnie swoje zrobią ale nie są już oni takim zagrożeniem jak poprzednia dwójka.
Teraz ofensywa. Rozumiem, że Bartek Jaszka odczuwa jeszcze jakiś dyskomfort po operacji i dlatego nie grał spotkania od początku ale jeśli chcemy to spotkanie wygrać to powiem tylko tyle Jaszka Jaszka i Jaszka - pełne 60 minut. Cieszy forma strzelecka Karola. Jeśli tylko reszta będzie go dobrze wyprowadzać (bo wiemy, że jeśli tak się nie stanie to jest tragedia - nie mówię już o dryblingu Karola ale nawet jakimś kozłowaniu ze zwrotem) to powinno być dobrze na lewym rozegraniu. Od czasu do czasu może go zmieniać Kubisztal. Ale lepiej rzadziej niż częściej. Paweł Paczkowski zagrał świetne zawody w ofensywie i liczę na powtórkę i poprawienie się w obronie (chodź akurat o to będzie ciężko bo Paweł trochę ustępuje warunkami) i powinno być git. Super trafem było ponowne powołanie Kuchczyńskiego, który zaliczył udany występ oraz bardzo dobre powroty. Wiśniewski był mało wyprowadzany ale i tak zdobył 4 bramki czym potwierdził że jest przydatny reprezentacji, do tego ambicji nie można mu odmówić. Mamy też bardzo mocny punkt na kole, który ostatnio nie został wykorzystany a mianowicie Bartek Jurecki. Jak będzie Jaszka to myślę że Shreku pokaże, że może spokojnie dołożyć kilka bramek + kar indywidualnych przeciwnika. Jeśli chodzi o bramkę to uważam, że mamy przewagę. Szmal i Wichary mieli w czwartkowym meczu bardzo dobre momenty, oby jutro było ich jeszcze więcej. I gra w przewadze, jutro jeśli takowa będzie to ją wykorzystamy i będzie dobrze. Wygramy. Powodzenia !
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Ode mnie na dzisiaj trzy spotkania:

Rosja - Bośnia Hercegowina -8.5 1 kurs: 1.85, bukmacher: Fortuna

Ekipa Rosji w meczu wyjazdowym ostatnio rozgrywanym z Bośnią gładko pokonała gospodarzy dziewięcioma trafieniami. U siebie Rosjanie są bardzo groźni. Bośniacy niezbyt dobrze radzą sobie w spotkaniach na obcym terenie, w ostatnich meczach ulegli bowiem ponad 10 bramkami Austrii (ogrywanej gładko przez Rosjanów) oraz Niemcom. Jak dla mnie typ bardzo pewny, taki kurs to spora promocja.

Niemcy - Czechy - 4.5 2 kurs: 1.60, bukmacher: Fortuna

Czechom mecze z Niemcami bardzo leżą. Najczęściej to oni są górą w tych pojedynkach. Ostatnio w spotkaniu u siebie Pepiki pokazali klasę i wygrali z wyżej notowanym rywalem. Teraz grają na wyjeździe i nie wydaje mi się, aby przegrali z gospodarzami aż pięcioma bramkami. Mecz będzie na styku i do końca nie będzie wiadomo, kto ostatecznie odniesie końcowy triumf. Pewniak.

Białoruś - Rumunia 1 kurs: 1.15, bukmacher: Fortuna

Mecz typowo dla podbicia AKO. Białorusini gładko rozprawili się z Rumunią na obcym terenie, więc tymbardziej u siebie Rutenka i spółka pokażą klasę. Odważniejszym polecam jakieś handi w stronę Białorusinów.

AKO z tych trzech spotkań: 3,4. Serdecznie polecam. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No to jedziemy dzisiaj z typami, na pierwszy ogień Macedonia, dziś prawdopodobnie już z Łazarowem, który w pierwszym meczu z tego co się dowiedziałem nie grał. Hiszpanie to mistrzowie świata rzecz jasna, a teraz mogą sobie zapewnić awans na ME. Zrobią to, ale Macedończycy myślę, że akurat dziś się postawią, stać ten zespół na to, drugi raz tak fatalnie w ataku nie zagrają moim zdaniem, 17 bramek z ich strony to jest ogromna rzadkość. Ciekaw jestem co i jak zagrają Hiszpanie, raczej będą troszeczkę lajtowo gracze FYROM potraktowani. 11 bramek to ogromny handicap, a nie mówimy o starciu Mistrzów, którzy muszą za wszelką cenę ten mecz wygrać wysoko, nie mówimy też o meczu z zespołem pokroju Portugalią, za to mówimy o meczu, który odbył się już 4 dni wcześniej. I w meczu tym, Hiszpania potraktowała spokojniej drugą połowę, bo w I wyrobiła przewagę. A dziś pewnie zagra największa gwiazda Macedonii - Kirił Łazarow.
Na dobry początek dnia, fajne 7/10:
Macedonia +11 B365 ⛔ :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
07.04 20:00 Polska - Szwecja
European Championship Qualificiation
under 50 ✅
1,85
Tobet

Tym razem idę w stronę undera w Malme zabrakło 2 bramek do overa- linia taka sama w przypadku 50 bramek zwrot stawki.Niestety podopieczni Biglera zagrali bardzo słabo w 1 meczu i dzisiaj jakiejś specjalnej poprawy, bym sie nie spodziewał(mimo pełnej ero areny -będzie to niesamowity kop i wsparcie dla naszych) mamy problemy w grze obronnej- szczegolnie z kołowym Nilsonem, nie wiem czy zagra Aderson ,który jeśli zagra będzie nas straszył rzutem z 9m. Słabo bronią nasi bramkarze o skrzydłowych i kontrach juz wspominałem w przypadku meczu pierwszego.Szwedzi dobrze bronią. Wszystkie argumenty sa po ich stronie ,może nie graja jakoś szybko w ataku pozycyjnym, ale sprawiają lepsze wrażenie od naszych. My mamy problemy w ataku pozycyjnym, na każda bramkę musimy ciężko pracować -nic łatwego nam nie przychodzi. Gramy długo, bardzo statycznie praktycznie bez ryzyka i zagrożenia rzutem z 9m. Bilecki 10/5 z gry może nieźle % ale wszystko jest zbyt czytelne- łatwe do rozszyfrowania dla obrony, często mocne rzuty idą w środek bramki. Bardzo fajnie zagrał Paczkowski- liczę ze dzisiaj zagra na podobnym poziomie. Podopieczni Olsona raczej tego spotkania nie odpuszcza i zagrają na podobnym poziomie co u siebie- graja 5-1 w obronie będą starali sie na maksa uprzykrzyć grę, co pewnie spowoduje sporo znowu prostych strat, jakieś odpaly rzutowe.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Ekspertów od ręcznej chciałem zapytać o mecz Islandia - Słowenia.
Zagrałem trochę po kursie i zasugerowałem się pierwszym meczem, jednak mam wątpliwości. Wszelkie komentarze mile widziane.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Zagrałem trochę po kursie i zasugerowałem się pierwszym meczem, jednak mam wątpliwości. Wszelkie komentarze mile widziane.
Powinna wygrać ekipa Gejzerów, ale jak mawia mój ulubiony trener &quot;to będzie trudny mecz&quot;. Ciężko stawiać wyroki.
Ja gram over w meczu w Polsce. Nie wyobrażam sobie by Polacy znowu zrobili z Sjostranda miszcza, ale z drugiej strony to pewnie tak słabego difensa nie pokażą. Ważną rzeczą będzie skuteczność, nad tym na pewno Biegler pracował na tyle ile się dało wczoraj podczas lekkich zajęć. Podejrzewam, że dziś szansę zostanie Syprzak, bo Jureckiego mieli mega dobrze rozpisanego, pewnie w końcu poważną szansę dostanie Podsiadło, z którym gra kombinacyjna, którą długimi momentami potrafiliśmy się przeciwstawić, powinna pójść do przodu. 50 bramek to jest bardzo niewiele, a nie wyobrażam sobie byśmy u siebie znowu rzucili śmieszne 21 goli. O tak o.
Polska - Szwecja Over 50 @ 1.86 b365⛔
Dziś w ciemno na Serbów także, ostatnio Ilić nie umiał sam wygrać z niezłą Austrią, teraz pewnie już nie będzie musiał grać sam ;)
SRB HT/FT @ 1.30 B365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom