>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 07-09.09.2014

malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Andora jest słaba, ale tak dużo bramek to oni nie tracą. W poprzednich eliminacjach średnio 3 na mecz. Holandia czy Turcja strzelały po 2 bramki na wyjeździe. Jakoś nie widzę żeby z przeciętną Walią czekała ich jakaś duża klęska.
a z Rumunami 4...
ja jednak obstaje przy swoim. Szansa, że Andora coś strzeli jest niewielka, raczej jak zwykle po ich stronie będzie 0. Pytanie jak mecz się ułoży, jest tam komu stwarzać sytuacje z takim rywalem (Bale, Ramsey, Allen), są w stanie te 4 bramki wbić, tam ma się tworzyć drużyna, a kurs na poziomie 4.50 jest do spróbowanie ;)
ogarnąłem już na spokojnie i jak chce ktoś spróbować zagrać coś w stronę wysokiej wygranej Walijczyków, to lepiej zagrać
Walia EH -3 po 4.40 w WilliamHill
+ coś na drugą połowę, np. Walia AH -1 2.00 marathonbet
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Norwegia - Włochy
⚽ under 2,5 @1,57


Obrona Włochów pozostaje jednak ich największym atutem, dowodzona przez Giorgio Chielliniego, jednego z najlepszych stoperów świata. Stworzy blok defensywny z Bonuccim i Astore lub Ranocchią, na ten moment nie podejmuje się wyrokować który zagra.
Chiellini nie zagra. Blok obronny bedzie wygladal jak z Holandia czyli pozostali trzej w/w
 
K 30

kondzio1610tip

Użytkownik
ktos posiada dokladne info na temat skladu Włochów? poniewaz z roznymi ifo spotykam sie i nie wiem jak juz wygladal blok defensywny jak i atak i czy w ogole jest sens wchodzic w wygrana Włochow, chyba jak kolega wyzej najpewniej pachnie underem 2,5
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
ktos posiada dokladne info na temat skladu Włochów? poniewaz z roznymi ifo spotykam sie i nie wiem jak juz wygladal blok defensywny jak i atak i czy w ogole jest sens wchodzic w wygrana Włochow, chyba jak kolega wyzej najpewniej pachnie underem 2,5
w porownaniu do meczu z Oranje maja byc dwie zmiany - Buffon wraca na bramke i za zawieszonego Marchisio zagra Florenzi. W ataku powinien zacząć Zaza

jezeli kolega radzi sobie z angielskim to na tej stronie mozna zasiegnac informacji http://www.football-italia.net
 
psychonauta 3

psychonauta

Użytkownik
⚽ Czechy - Holandia @1.95 bet365 ⛔ 2-1


Faworyt grupy A Holandia z nowym trenerem Guusem Hiddinkiem jednak nie widać dużych zmian kadrowych po van Gaalu. Do kadry wraca van der Vaart a nowy selekcjoner zrezygnował z Terence&#39;a Kongolo z Feyenoordu oraz nowego nabytku Napoli Jonathana de Guzmana. Miejsce tego drugiego zajmie pewnie van der Vaart.
Czechy posiadają coraz słabszą kadrę a na dodatek bez zwycięstwa w tym roku a jakiś szczególnie wymagających przeciwników nie mieli. Nie wystąpili na mistrzostwach świata i to ich pierwszy mecz od dłuższego czasu o stawkę.
Holandia zdecydowanym faworytem, kurs wysoki. Myślę, że opłaca się grać.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Skład Bośni:
Begovic - Vrsajevic, Bicakcic, Sunjic, Lulic - Besic - Prcic, Pjanic, Zahirovic - Ibisevic, Dzeko
Jest ofensywne trio więc o wynik powinniśmy być spokojni.
Skład Chorwacji:
Subasic - Srna, Corluka, Lovren, Milic - Halilovic, Rakitic, Kovacic - Modric, Brozovic - Mandzukic
Skład bardzo mocny więc liczę, że moje typy okażą się trafne.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Czechy - Holandia
Składy:
Cech - Kaderabek, Prochazka, Kadlec, Limbersky - Vacha, Darida - Dockal, Rosicky, Krejci - Lafata
Cillessen - Janmaat, Veltman, Martins Indi, Blind - De Vrij - Wijnaldum, Sneijder, De Jong - Depay, Van Persie
Krótko bo zaraz mecz. Czechy grają u siebie i wydaje mi się, że są w stanie powalczyć. W bramce Cech, który od lat prezentuje wysoki poziom. Z kolei ofensywa oparta na trzech zawodnikach Sparty Praga, ofensywny duet Dockal i Krejci, a na szpicy bramkostrzelny Lafata. Do tego będą wspomagani przez doświadczonego Rosickiego, który zagra jako mediapunta. Z kolei Oranjes grają bez swojego motoru napędowego czyli Arjena Robben, nie ma także Huntelaara. Jest za to Sneijder i van Persie więc spodziewam się, że Holendrzy również coś wcisną. W ogóle myślę, że mecz będzie otwarty i zobaczymy tu kilka bramek dlatego proponuję:
Over 2,5 @ 2,04 ✅ 2:1
BTS @ 1,82
✅ 2:1

Unibet
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Norwegia - Włochy
20:45

W ostatnim meczu towarzyskim, czyli niejako przetarciem przed zaczynającymi się kwalifikacjami do ME 2016 gra Włochów mogła naprawdę się podobać. Immobile i Zaza dali drużynie pewien komfort z przodu, a ich akcje ofensywne wyglądały dość składnie. Ten drugi moim zdaniem zagrał nawet lepiej niż ten pierwszy, chociaż nie zdobył upragnionego gola. Często podawał, oddał sporo strzałów, wywalczył karnego. Z tego nieco przypadkowego duetu może być wkrótce solidna para napastników. Conte nadał zespołowi dynamikę, czego nie widać było podczas ostatnich MŚ w Brazylii. Wysoki pressing do piłki, w którym uczestniczyli nawet wyżej wspomniani zawodnicy stał się solidnym fundamentem tamtego zwycięstwa.
Nawet jeśli pozbycie się Balotellego jest chwilowe, drużynie wychodzi to na dobre. Nie doceniłem kunsztu Conte, a było to już widać podczas jego pierwszego oficjalnego spotkania. Dzisiaj Italia staje za kilkanaście minut do pojedynku z Norwegami. Jak ktoś wcześniej pisał, Norwegami, którzy popadają w marazm. Italia zdaje się już powoli z niego wychodzić.

Oficjalne składy:

Norwegia: Nyland; Elabdellaoui, Nordtveit, Forren, Flo; Skjelbred, Johansen, Jenssen; King, Nielsen, Daehli.

Włochy: Buffon; Ranocchia, Bonucci, Astori; Darmian De Rossi; Giaccherini, Florenzi, De Sciglio; Zaza, Immobile.

Włochy powyżej 1 gola /betcity/ - 1.49✅✅✅,
Polecam!

ed. Norwegia - Włochy 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Dwa dni bez większych niespodzianek to dziś wysyp. Islandia ciśnie &quot;pewniaka na dziś&quot; Turcję, Czesi też bardzo solidnie a Holendrzy nieco zagubieni, bez pomysłu na grę, podeszli do spotkania jakby mecz mieli wygrany. Przynajmniej tak to wygląda na chwilę przed końcem pierwszej połowy.
 
grzesio 69,7K

grzesio

Forum VIP
Dwa dni bez większych niespodzianek to dziś wysyp. Islandia ciśnie &quot;pewniaka na dziś&quot; Turcję, Czesi też bardzo solidnie a Holendrzy nieco zagubieni, bez pomysłu na grę, podeszli do spotkania jakby mecz mieli wygrany. Przynajmniej tak to wygląda na chwilę przed końcem pierwszej połowy.
Nie bardzo wiem niby gdzie Turcja miałby być tym &quot;pewniakiem&quot; biorąc pod uwagę grę w ostatnich eliminacjach reprezentacji Islandii oraz to gdzie gramy.
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Nie bardzo wiem niby gdzie Turcja miałby być tym &quot;pewniakiem&quot; biorąc pod uwagę grę w ostatnich eliminacjach reprezentacji Islandii oraz to gdzie gramy.
Może źle się wyraziłem. O &quot;pewniaka&quot; chodziło mi zakład DNB na Turcję, która ostatnio ma, a może miała, dobrą serię. W porównaniu właśnie do Islandii taki typ był dla mnie wśród dzisiejszych meczów czymś w rodzaju &quot;pewniaczka&quot;. Jak widać po raz kolejny takich rzeczy w sporcie po prostu nie ma.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Turcja przecież zawsze bardzo traci na wyjazdach, a jest niezwykle mocna u siebie.
Poza tym Islandia to troszkę chłodniejszy kraj niż Turcja, więc też pewnie piłkarze odczuwają dyskomfort.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Chorwacja totalna olewka, grają na totalnym kacu, gdyby nie czerwona Malty różnie by było cofam to co pisałem wcześniej(iż Malta to tacy sami amatorzy jak San Marino)
Nawet nawet to aż tak źle nie wygląda.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Bardzo podobała mi się gra Czechów dzisiaj, drużyna oparta głównie na graczach z rodzimej ligi,
przeciwnie do tej sprzed dekady dziś zagrała bardzo dobre zawody.
Dobre wejście Pilara, fajna gra skrzydłami, dobra gra Limberskiego
i mimo, że Holandia grała bez kilku istotnych zawodników,
nie sądzę by diametralnie zmienili by obraz gry Holandii.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Jedyna sensacja dzisiaj to wynik meczu Bośnia - Cypr. W meczach Islandii i Czech można mówić co najwyżej o niespodziankach (wystarczy spojrzeć na kursy). Na Islandię sam bym nawet zapolował, ale bałem się, że ostatnie eliminacje to tylko jednorazowy wyskok i odpuściłem. Więc radziłbym wstrzymać gorzkie żale ;)
Jedno jest pewne - te eliminacje mają potencjał na jedne z najciekawszych w historii. Pierwsza sprawa to 3 miejsca w grupie, które dają szansę na awans, druga to to, że te z pozoru słabsze ekipy zaskakują i na początku eliminacji wywracają tabele do góry nogami.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bardzo podobała mi się gra Czechów dzisiaj, drużyna oparta głównie na graczach z rodzimej ligi,
przeciwnie do tej sprzed dekady dziś zagrała bardzo dobre zawody.
Dobre wejście Pilara, fajna gra skrzydłami, dobra gra Limberskiego
i mimo, że Holandia grała bez kilku istotnych zawodników,
nie sądzę by diametralnie zmienili by obraz gry Holandii.
No to poczekaj jak wróci Robben i rewanż będzie w Amsterdamie. Tym nie mniej Czechy zaprezentowały się dobrze. A ogólna uwaga to jest taka, że to są pierwsze mecze grupowe i do korekty ustawienia w grupie jeszcze dużo czasu więc motywacja różnych ekip bywa różna. Mecze na tym etapie gdzie jeszcze nikt nic nie musi są gorsze do typowania niż nawet towarzyskie. No i mamy Albanię, Czechy i Cypr ???? , no i bramkę Andory. Na tym tle najlepiej zaprezentowali się Polacy no, ale Gibraltar to już inna skala.
 
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
Bardzo podobała mi się gra Czechów dzisiaj, drużyna oparta głównie na graczach z rodzimej ligi,
przeciwnie do tej sprzed dekady dziś zagrała bardzo dobre zawody.
Dobre wejście Pilara, fajna gra skrzydłami, dobra gra Limberskiego
i mimo, że Holandia grała bez kilku istotnych zawodników,
nie sądzę by diametralnie zmienili by obraz gry Holandii.
Dodałbym do tego niekonwencjonalne rozegranie stałych fragmentów gry. Każdy rzut rożny/wolny był ciekawy i przeważnie &quot;śmierdziało&quot; pod bramką Holendrów
 
T 6

ted-bundy

Użytkownik
Bardzo podobała mi się gra Czechów dzisiaj, drużyna oparta głównie na graczach z rodzimej ligi,
przeciwnie do tej sprzed dekady dziś zagrała bardzo dobre zawody.
Dobre wejście Pilara, fajna gra skrzydłami, dobra gra Limberskiego
i mimo, że Holandia grała bez kilku istotnych zawodników,
nie sądzę by diametralnie zmienili by obraz gry Holandii.
Dokładnie, fajna gra pepików od początku spotkania, fajny pomysł na grę, ciekawie parę razy rozgrywali stałe fragmenty, no i uparcie dążyli do celu co im sie w końcówce udało przy małej pomocy holendrów.Jak dla mnie wygrana w pełni zasłużona.
Ja dzisiaj odpuściłem granie na siłe tych wszystkich chorwatów, bośniaków, itp. i powalczyłem troche na live w rzutach rożnych, i udało sie pare złotych zarobić, szczególnie na meczu Chorwacji z Maltą.dla przykładu over 4.5 w I połowie za 1.800 co było bardzo godne uwagi.
Jedyni którzy zaskoczyli dzisiaj negatywnie to bośniacy, w dodatku jeszcze nie wykorzystali karnego w 89min.
Ucieszyła mnie dzisiaj wygrana gejzerów, co wcale nie oznacza że to była jakas sensacja jak tu co poniektórzy piszą.Islandczycy to już naprawdę solidna ekipa, i wg mnie przy tych zasadach awansu jakie teraz mamy, myślę że mają całkiem spore szanse bysmy ich zobaczyli na boiskach we Francji.
 
M 9

matu

Użytkownik
Ludzie, przestańcie obstawiać gówna typu 1,20 na Bośnię albo jakieś niestworzone handicapy to będziecie zdrowsi i bogatsi. Na Bośnię sam bym wszedł, ale gdyby było chociaż jakieś 1,50. Po 1,20 to bym nie zagrał nawet Hiszpanii, chyba że do jakiejś tasiemki za drobne. A co do handicapów - słabeusze są coraz silniejsi. I gryzą coraz częściej, szczególnie jak sami grają ze słabymi, no bo czym innym jest taka Walia?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Patrzysz na mecze Estonii z Giblartarem i Tadżykistanem, których, mogę się założyć, nie oglądałeś.
No tak, zwłaszcza z Giblartarem nie ;)
Nie strosz się tak bezsensownie, bo nigdzie &quot;pretensji do całego świata&quot; nie wyrażałem. Natomiast wolno mi uważać, że Estonia obecnie jest futbolową III ligą Europy i w tym sensie Słoweńcy dali dużą plamę. Jeżeli Ty uważasz inaczej - w porządku. Poczekajmy do końca tych eliminacji. O tym, że Słowenia przechodzi kryzys (a może ten marazm to już stan constans), wiadomo nie od dziś. Ale nawet w tym żałosnym meczu, grając w 10-tkę, cisnęli Estończyków, stwarzali jakieś tam szanse, w rożnych było 9-3, posiadanie 57-43.
Na marginesie, szkoda, że przed meczem nie poleciłeś typu na Estonię lub 1X (ja bym nie skorzystał, ale może inni tak), bo wymądrzać się po meczu... to trochę słabo.
 
Do góry Bottom