>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 07-09.09.2014

ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Czarnogora - Moldawia
Czarnogora 1.50 ✅
Czarnogora handiczap 0-1 2,40 ✅
bwin
Analiza :
Na dzisiaj proponuje moim zdaniem pewny typ po dobrym kursie. Czarnogora, dosyc mloda federacja gra spotkanie na wlasnym boisku z Moldawia. Zespolo z Balkanow znamy dosyc dobrze, poniewaz grali z nami w poprzednich eliminacjach do Mistrzostw Swiata. Druzyna majaca dobrych zawodnikow i grajaca u siebie bardzo dobrze. Kadra Czrnogorcow na spotkanie z Moldawia w linku: http://www.eurofutbol.pl/news/789219-Kadra-Czarnogory-na-mecz-z-Moldawia/ a tutuaj kadra Moldawii http://www.eurofutbol.pl/news/789226-Kadra-Moldawii-na-mecze-z-Ukraina-i-Czarnogora/ Jak widac lepsza kadre posiada zespol z Czarnogory. Mecze towarzyskie nie ma co analizowac, tylko eliminacje. W poprzednich grali rowniez w jednej grupie i Czarnogorcy zajeli 3 miejsce, a Moldawianie drugie od konca czyli 5. W bezposrednich meczach tych druzyn Czarnogorcy wygrali w Moldawii 1-0 i przegrali u siebie 2-5 w ostatnim spotkaniu w grupie o przyslowiowa pietruszke. W sumie to jest moj glowny powod dlaczego stawiam na Czarnogore, poniewaz napewno beda chcieli sie zrewanzowac za tak dotkliwa porazke niecaly rok temu. Kursy rosna w strone Czarnogory, ale tym sie nie martwie bo Moldawia to nie jest az tak slaby zespol i nepewno powalczy ale stawiam pewne zwyciestwo Czarnogorcow! Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy ktoś ze speców jest w stanie podać jakieś rzeczowe argumenty za takim faworyzowaniem przez buki Austriaków w meczu ze Szwecją? Poza tym, że grają u siebie i też mówią po niemiecku.
Wydaje mi się, że Austria to wciąż przereklamowany kierunek, de facto średniak, a wyczyny Red Bulli w euro-pucharach tylko mnie w tym utwierdziły. Malmoe też miało jakieś kosmiczne kursy na wywalenie tego dream teamu za burtę. Może się mocno zdziwię, Zlatan wyleci z boiska po 30 minutach, a Szwedzi zagrają jakiś straszny piach, ale pobieram:
Szwecja lub X 1,56 STS (kurs dnia)
 
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
Oglada ktos Białoruś ? ???? Chyba się wieszam o_O
Luksemburg od dłuzszego czasu nie jest łatwym dostarczycielem punktów jak wielu sądzi i nasza reprezentacja mogłaby spokojnie mieć z nimi duże problemu w takim meczu wyjazdowym....
Granie z Gibraltarem czy po raz n-ty z SM nic w tej ekipie nie zmieni
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Powtórze to co już wiele razy było mówione , ślepe granie na faworytów jest zgubne. Trzeba rosądnie dobierać mecze. Lepiej szukać spotkań gdzie poziom graczy jest wyrównany , a kurs diametralnie różne. Osobiście z dzisiejszego dnia jestem zadowolony bo zarówno Słowacja weszła po niezłym kursie jak i handi na Czarnogóre. Jedynie Szwecja nie co zawiodła , ale to raczej było wkalkulowane - mecz wyjazdowy itd. Co do jutrzejszych meczy to sensowna w moim przekonaniu jest Turcja.Kurs nie powala , ale wydaje się to w miare pewne. Ewentualnie jeszcze jakieś wysokie handi na Walie. Ostatnimi czasy w Walia widać progres ,a Andora wiemy jakim jest przeciwnikiem. Handi 3,5 stoi w tej chwili po kursie ~ 3,8 i jest jak najbardziej do pokrycia.
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Andora - Walia
Walia wygra do zera Marathonbet 1.6 ⛔
I to jest właśnie pech o którym pisałem!!! Andora 1 strzał .... z karnego...
Chorwacja - Malta
Chorwacja wygra do zera Marathonbet 1.4 ✅
Ja z jutrzejszych meczy wybieram takie typy. Ciężko o analizę w takich spotkaniach. Zacznę od wczorajszych podobnych meczy i wynikach. Stawiałem takie same typy na Polskę, Rosję i...Hiszpanię... tylko, że Hiszpanii mocno się bałem, długo nie chciałem a jednak się skusiłem co było błędem. Można mówić, że takich meczy się nie gra, że to strzelanie sobie w stopę... Ale nie zgadzam się z tą opinią absolutnie. Trzeba ocenić sprawę obiektywnie i popatrzeć na statystyki. I ja uznaję, że jeśli takie typy nie wchodzą to jest to po prostu pech!
Nie ma co opowiadać w takich spotkaniach o Walii, Chorwacji, Rosji. Polski nie wymieniam świadomie ;) Więc popatrzmy na statystyki:
ANDORA: na ostatnie 15 meczy 14 przegranych i 1 remis .... a z tego 1 bramka strzelona w 1 spotkaniu.
MALTA: na ostatnie 15 spotkań 11 porażek, 1 remis i 3 wygrane ... z czego pozytywne wyniki z Wyspami owczymi, Maltą, Irlandią płn i Liechtensteinem. W bramkach tu trochę lepiej bo &quot;aż&quot; 6. Jednak tu dochodzą fakty, że Chorwaci to gospodarze, finaliśmy MŚ... i jeśli nie będzie pecha to oba typy powinny wejść!
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Chorwacja - Malta
Identyczna sytuacja jak wczorajszy mecz Rosji z Liechtensteinem kursy te same, różnica klas obu zespołów taka sama jak nie większa. Bo zarówno mentalnością jak i jakością w ofensywie Chorwaci górują nad Rosją, z różnicą po między Maltą a Liechtensteinem nie jestem wstanie wskazać kto jest lepszy. Niby Malta osiąga lepsze wyniki i czasem, jakiś mecz wygra, ale co można o nich dobrego powiedzieć skoro potrafią przegrać z Gibraltarem. Kadra Chorwacji wydaje się być w możliwe najsilniejszym zestawieniu, na pewno ofensywa jest bez żadnego osłabienia a i w obronie nie widzę żadnych braków. Taki Modrić z Rakiticiem jako dwóch reżyserów gry, szybkie skrzydła łącznie z obrońcami bocznymi i na dokładkę Mandżukić na szpicy, bajka. Chorwaci w dodatku rozegrali 9 września sparing z Cyprem, który wygrali 2-0. Co jak co ale Cypr mimo tragicznych wyników na wyjazdach na pewno trzyma wyższy poziom jak Maltańczycy. Dobrym przykładem też jest bramka strzelona przez Macedończyków Hiszpanom czy nawet Luksemburgu, nie wszystkie drużyny można od razu za jednym zamachem stawiać że na pewno nic nie strzelą i może klika osób się o tym przekona po tych wynikach. W tym momencie kurs wisi 1,90 zobaczymy ile spadnie do meczu, ale będzie pewnie tak jak z Rosją do meczu już chyba było z 1,66. W razie wtopy wolę na takim kursie utopić niż po 1,30 na overach czy czystego konta gospodarzy.

Powyżej 2,5 i obie nie strzelą 1,90 Futbolowe jaja :cool:
bet 3 6 5
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
intelowiec 74,6K

intelowiec

Użytkownik
Spotkanie: Czechy - Holandia
Typ: Holandia
Kurs: 1,95
Godz: 20.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Miałem na dzień dzisiejszy odpuścić sobie pewniaka, ale po tym, jak zobaczyłem kurs bukmacherów na spotkanie Czechów z Holendrami, postanowiłem jednak zamieścić krótką analizę, gdyż obok tego meczu nie można przejść obojętnie.
Zdecydowanym faworytem, i to zarówno na papierze, jak też i w praktyce, są tutaj goście. Pamiętamy jeszcze dobrą grę Oranje na Mundialu i chociaż nie brakowało sceptyków, którzy krytykowali zbyt zachowawczy styl Van Gaala, trzecie miejsce po pokonaniu zrezygnowanego i dobitego gospodarza turnieju należy zdecydowanie rozpatrywać w kategoriach sukcesu.
Czesi natomiast po dobrym występie na Euro w Brazylii nie zagrali i nie jest to notabene konsekwencja braku szczęścia, ale coraz gorszej gry naszych południowych sąsiadów. Z roku na rok grają coraz słabiej, a nowo zatrudniony szkoleniowiec nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. U Holendrów natomiast wprost przeciwnie może dziś zadziałać efekt nowej miotły, chociaż Hiddink to taka nowa-stara miotła i niejako naturalny następca tronu po Van Gaalu.
Holendrzy - mimo że bez kilku podstawowych zawodników (Vlaar, Robben, Classie, Huntelaar), których wyeliminowały kontuzje, powinni sobie w tym spotkaniu spokojnie poradzić, a trener Vrba nadal będzie zastanawiał się, jak w końcu wygrać mecz.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Białoruś uciekła spod topora, natomiast frajerami I rundy są wg mnie Słoweńcy. Myślałem, że nic bardziej żałosnego od Węgrów nie zobaczę, a jednak... Granie na 0-0, jedna idiotyczna kartka i drużyna, która nie zdołała u siebie wygrać z Gibraltarem, cudem strzeliła coś Tadżykistanowi, nagle wygrywa mecz o punkty. Bądź tu człowieku mądry...
Patrzysz na mecze Estonii z Giblartarem i Tadżykistanem, których, mogę się założyć, nie oglądałeś. Otóż Estonia to nie są żadne ogórki, przytoczyłeś wygodne dla siebie wyniki, nie wspominając chociażby o remisie 2-2 z Holandią, kiedy to Holendrzy cudem w końcówce uratowali się od kompromitacji. Estonia wygrywała u siebie towarzysko z Polską, wiem że to w sumie żaden wyczyn, ale warto o tym wspomnieć, bo ten mecz pewnie widziałeś. Grali ze Słowenią również w eliminacjach do Euro 2012, oto tabela z tamtych kwalifikacji:


Przy dzisiejszych zasadach kwalifikacji na Euro Estończycy zameldowaliby się na turnieju w Polsce i na Ukrainie. Wtedy polegli w barażach. Słoweńcy to jest poziom takiej Estonii, jeśli nie niżej, przechodzą ogromny kryzys. Po mundialu w 2010 roku prezentują się wręcz beznadziejnie. Widziałem kilka meczów tej drużyny w eliminacjach do mundialu, z pewnością nie jest to ekipa na którą stawiałbym we wczorajszym meczu, a wynikiem na pewno nie jestem zdziwiony.

Sensacją jest porażka Portugalii z Albanią, ale nie kurczę Słowenii z Estonią, a nawet jeśli dla Ciebie to dziwny wynik, to na pewno nie na tyle, by mieć po nim pretensje do całego świata.
 
M 9

matu

Użytkownik
Norwegia - Włochy 2 @ 1,85 (Bet365) ✅✅

O tym, że zmienia się układ sił w Europie - już w tym temacie rozmawialiśmy. Norwegowie to ekipa, która z każdym rokiem stacza się coraz bardziej. Nie ma już żadnego śladu po drużynie, która potrafiła kwalifikować się na wielkie turnieje. Zespół tworzą bardzo przeciętni piłkarze grający w coraz słabszej lidze norweskiej i europejskich średniakach.

W formie ciekawostki - porównianie wartości obu drużyn z Transfermarkt:

Norwegia - 36,5 mln funtów
Włochy - 297,4 mln funtów

Dla porównania: Polska - 92,4 mln, Słowacja 86,3 mln, Słowenia 72,4 mln, Finlandia 30,5 mln, Islandia 29,2 mln.

Włosi może niezbyt udanie w Brazylii, ale z gry nie wyglądało to tak źle, no i wiadomo w jakiej byli grupie. Norwegowie o takim występie na Mundialu mogą tylko marzyć.

Edit: 1,85 ;)
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Co do stawianie na Włochów to nie zagra kilku podstawowych graczy. Po tym kursie dla mnie no bet zdecydowanie. Zero value.
Azerbejdżan +0,25 - Bułgaria 2,08 ⛔ 1:2
Wow jaki kurs.
Bułgarzy co prawda w ostatnich eliminacjach poczynili postępy, tylko trzeba też patrzeć przez pryzmat tego z kim grali:
-Dania, która przeżywa kryzys i ta drużyna gra sporo poniżej oczekiwań
-Czesi - kolejna ekipa w kryzysie
-Armenia - na pewno drużyna robiąca postępy, ale umówmy się to dalej co najwyżej średniak europejski
-Włosi - też tak jakby poziom niżej po zdobyciu MŚ
-Malta - wiadomo
W grupie tej zdobyli 13 punktów(w 6 oczywiście z Maltą). Szału nie robi, tym bardziej, że na wyjazdach prócz remisu z Duńczykami(którzy jak pisałem z sezonu na sezon mam wrażenie coraz gorzej) i Czechami nie ugrali żadnych punktów. Wygranej ze słabiutką Maltą nie liczę. Warto wspomnieć, że do EURO 2012 w eliminacjach zdobyli zaledwie 3 bramki, w ostatnich prócz meczów z Maltą zdobyli ich ledwo 6. Z czego tylko 2 na wyjazdach. Dodatkowo dzisiaj nie zagra podstawowy napastnik i zarazem kapitan tej drużyny Popov. Dodatkowo absencja podstawowych obrońców Ivanova i Zaneva. Dodatkowo nie zagra także Minev.
O tym, że w Azerbejdżanie gra się ciężko wie każdy. W ostatnich eliminacjach na własnym terenie przegrali tylko z Portugalią a tak remisowi z Izraelem, Luksemburgiem, Rosją i wygrali z Irlandią Płn. 2:0. W eliminacjach do EURO przegrali u siebie tylko z Niemcami i wtedy jeszcze całkiem nieźle grającymi Austryjakami a wygrali m.in z Turcją i zremisowali z Belgią, która trzeba zaznaczyć wtedy jeszcze prezentowała sporo niższy poziom.
Dla mnie spore value bo tutaj powinny być zdecydowanie bardziej wyrównane kursy.
Kazachstan - Łotwa BTS 2,15 ⛔ 0:0
Bardzo ładne kursiwo wg. mnie.
Obie ekipy mają generalnie problemy w defensywie. Kazachstan stracił w ostatnich eliminacjach aż 21 bramek z czego 7 w domu. Fakt jest też taki, że nie strzelili wiele ale ze Szwedami, Austrią czy Niemcami raczej mnie to nie dziwi. Z Irlandią i Wyspami Owczymi strzelali w obu meczach. Generalnie potrafią strzelać z ekipami słabymi a do takich na pewno zalicza się Łotwa, która również traci tony bramek. W ostatnich eliminacjach aż 20 strzelając przy tym 10. Czyste konto przeciwnicy zachowywali tylko w 3 spotkaniach BiH(home) i Litwa i Grecja(away). W reszcie spotkań trafiali do siatki rywala co najmniej raz. Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę obie defensywy raczej można spodziewać się tutaj bramek, tym bardziej, że jak spojrzymy na spotkania obu ekip z prezentującymi podobny poziom to BTS padał bardzo często.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Bośnia Hercegowina - Cypr

Przeglądając ofertę na to spotkanie bardzo mnie zdziwiły niektóre kursy wystawione na drużynę Cypru. W końcu Bośnia tu uczestnik tegorocznego mundialu. Drużyna, która posiada w swoich szeregach zawodników wysokiej klasy takich jak Pjanic, Ibisevic czy Dzeko. Do tego dochodzi solidny Vranjes na środku obrony oraz Begovic między słupkami tak więc wydaje mi się, że praktycznie w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła biją swoich rywali na głowę. Jeśli chodzi o reprezentację Cypru to ostatniego gola jakiego strzelili w oficjalnym spotkaniu to było 6.02.2013 roku w przegranym 1:3 meczu przeciwko Serbii. Tak więc było to ponad 1,5 roku temu (!). Rozumiem, że to jest piłka nożna i tutaj wszystko może się zdarzyć jednak moim zdaniem, w tym meczu nie będzie żadnej niespodzianki, a ewentualnie strzelenie przez Cypr gola będzie dla nich sukcesem. W związku z tym moje typy na to spotkanie:

Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,58
Bośnia wygra do zera @ 1,70
Bośnia strzeli w obydwu połowach @ 1,75
Bośnia wygra &amp; over 2,5 @ 1,75
Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie @ 2,28



Chorwacja - Malta

Tutaj sytuacja trochę podobna jak w przypadku Bośni. Chorwaci to mocna ekipa, uczetnik mundialu, posiadający w składzie bardzo dobrych zawodników, a nawet gwiazdy. Praktycznie w każdej formacji wyglądają dobrze. W obronie Lovren, Corluka czy Srna, w pomocy Modric, Rakitic, Kovacic czy młodziutki Halilovic. W ataku nie kto inny jak Mandzukic tak więc widać, że jest moc. Do tego solidna ławka rezerwowych z takimi graczami jak Pranjic, Kalinic, Olic czy Jelavic. Jeśli chodzi o Maltę to idzie im trochę lepiej niż Cyprowi bo strzelają bramki ???? Ba, nawet potrafili wygrać w ubiegłym roku z Wyspami Owczymi 3:2. Wcześniej strzelali gole Czechom, Danii i Bułgarii. Niemniej wydaje mi się, że na tle podpiecznych Niko Kovaca nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia i ograniczą się do zamurowania własnej bramki i czychania na jakaś kontrę, tudzież stały fragment gry.

Być może trochę naiwnie podchodzę do niektórych betów, mam tu na myśli głównie bramki strzelone w pierwszej połowie. Ostatnie dwa takie moje typy, na Polskę i Rosję, nie powiodły się jednak tego się trochę obawiałem. Szybko strzelona pierwsza bramka, potem cisza, a w drugiej połowie rozwiązany worek z golami. Tak było w obu przypadkach natomiast mam nadzieję, że dziś dopisze trochę więcej szczęścia, a wobec kursów jakie wystawili bukmacherzy nie można przejść obojętnie.

Chorwacja wygra do zera @ 1,43
Chorwacja strzeli w obydwu połowach @ 1,45
Chorwacja wygra &amp; over 2,5 @ 1,38
Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie @ 1,82
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
W drużynie Chorwacji i Bośni nie będzie znaczących osłabień w stylu Dżeko albo Mandżukicza ?
Ja nigdzie nie znalazłem informacji o ich absencji. Też się zastanawiałem czy są jakieś braki w ekipach i być może z tego względu niektóre kursy są wystawione tak wysoko jednak patrząc na klasę rywala nie zamierzam czekać, aż pospadają więc pograłem to już teraz.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Ja nigdzie nie znalazłem informacji o ich absencji. Też się zastanawiałem czy są jakieś braki w ekipach i być może z tego względu niektóre kursy są wystawione tak wysoko jednak patrząc na klasę rywala nie zamierzam czekać, aż pospadają więc pograłem to już teraz.
Kadra Chorwacji
http://www.eurofutbol.pl/news/786635-Kadra-Chorwacji-na-mecze-z-Cyprem-i-Malta/
Kadra Bośni
http://www.eurofutbol.pl/news/786917-Kadra-BiH-na-mecze-z-Liechtensteinem-i-Cyprem/
Wiele nie trzeba, wystarczy google otworzyć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja w meczach reprezentacji jestem przeciwny grania overów do przerwy.
często mocne zespoły z tymi najsłabszymi jednak dopiero w drugich połowach zaczynają strzelać bramki, i to nie jest nawet kwestia tych eliminacji, przeważnie tak bywało w przeszłości.
dziś gra Andora, jeden z tych najsłabszych zespołów z Walijczykami, czyli ot takim sobie średniakiem, jednak zespołem profesjonalnym, to dla nich pierwszy mecz więc powinno im się chcieć...
nie miałem jeszcze dokładnie czasu sprawdzić innych buków ale wygrana Walii 4:0 5:0 lub 6:0 po 4.50 w bet-at-home można spróbować.
Andory o zdobycie bramki nie podejrzewam, Walijczycy więcej jak te sześć raczej nie wbiją, ale czy tylko 3, może to być spokojnie 4-5 jeśli dobrze im się mecz ułoży i ok. 60 minuty będą prowadzić...
niezłym typem wydaje się też typ na drugą połowę: Walia -1,25 2.25 10bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Toć napisałem, że nie znalazłem nigdzie informacji o ich absencjach ????
Mimo wszystko dzięki za wrzucenie linków, reputa dla Ciebie.

ja w meczach reprezentacji jestem przeciwny grania overów do przerwy.
często mocne zespoły z tymi najsłabszymi jednak dopiero w drugich połowach zaczynają strzelać bramki, i to nie jest nawet kwestia tych eliminacji, przeważnie tak bywało w przeszłości
Ja dopiero teraz próbuję coś na tym ugrać. Tak jak mówię, na razie grałem taki bet w meczach Polska - Gibraltar i Rosja - Liechtenstein. Co prawda w obydwu przypadkach moja koncepcja nie była słuszna co nie zmienia faktu, że obie ekipy cisnęły i druga bramka była kwestią czasu. Niestety w obydwu meczach wpadły one dopiero w drugiej połowie. Dziś próbuję raz jeszcze, z jakim skutkiem to się okaże.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Norwegia - Włochy
⚽ under 2,5 @1,57

Kolejne spotkanie kończącego się już niestety &quot;piłkarskiego tygodnia&quot; Platiniego. W grupie H, na Ullevaal Stadion w Oslo, Norwegia podejmie Włochów. W tym meczu nie spodziewam się wielu bramek i przewiduje under 2,5.
Zacznijmy od gospodarzy. Reprezentacja Norwegii jest, co by nie mówić, słaba. Ostatni raz na wielkiej imprezie grała w 2000 roku, a od tego czasu nawet nie była blisko awansu. Kolejne eliminacje spędza z dala od miejsc premiowanych awansem. Jednak co nas interesuje szczególnie, to ilość bramek w meczach Norwegów. W eliminacjach do Mundialu 2014 w 10 meczach zrobili 7 underów 2,5, i aż 9 underów 3,5, a w tabeli zajęli czwarte miejsce (wyprzedzając jedynie Albanię i Cypr). Kwalifikacje do Euro 2012 poszły lepiej, trzecie miejsce za Danią i Portugalią, 5 underów 2,5 i 7 underów 3,5 w 8 meczach. Sumując te dwa cykle eliminacyjne, daje to razem 66% under 2,5 (czyli 2/3 meczów to under) oraz aż 88% under 3,5. Widać jak na dłoni, że w ich meczach wiele się nie dzieje. Kadrowo to też wygląda biednie, bo co innego napisać, jeśli atak ma się opierać na Tariku Elyounoussi z Hoffenheim?
U Włochów zmiana pokoleniowa. Nowy trener Antonio Conte, który w ostatnich latach świętował duże sukcesy z Juventusem, ale tylko na krajowym podwórku. Nie można mu jednak odmówić że ma głowę na karku i wie co robi. Osobiście jestem zaskoczony jego powołaniami. Przede wszystkim zrezygnował z krnąbrnego Balotelliego. Osobiście nie jestem fanem tego gracza, bo według mnie trzymanie takiego świra na boisku rozstraja drużynę, lecz nadal jego brak należy rozpatrywać w kategoriach niespodzianki. Atak ma się oprzeć na Ciro Immobile, który po świetnym sezonie w Torino został sprzedany do Borussi, gdzie narazie radzi sobie dość średnio. Do pierwszej linii Squadra Azzura wraca też Fabio Quagliarella, oraz (co mnie cieszy) powołanie otrzymał w końcu Mattia Destro. Atak chyba stworzą Immobile i Destro, co jest całkiem fajną opcją, ale jednak potężnego wrażenia nie robi. Obrona Włochów pozostaje jednak ich największym atutem, dowodzona przez Giorgio Chielliniego, jednego z najlepszych stoperów świata. Stworzy blok defensywny z Bonuccim i Astore lub Ranocchią, na ten moment nie podejmuje się wyrokować który zagra. Obaj jednak to klasa obrony na poziomie Serie A, a lepszej szkoły defensorów na świecie nie ma.
Znane są też lenistwo i minimalizm Włochów. Nie lubią się przemęczać, wygrywają mecze spokojnie, niskimi wynikami. Robią sporo underów właśnie przez swoje lenistwo. Na Mundialu dwa mecze z trzech to undery. Z ostatnich meczów H2H cztery z pięciu kończyły się underami, choć trzeba wspomnieć że trzy to dość odległa historia.
Uważam że Norwegii brakuje argumentów, a Włosi nie są może słabi, ale potężni też nie, poza tym wątpie czy im się zechce więcej niż 1/2-0. Under 2,5 to moim zdaniem dobra opcja.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
⚽ Azerbejdzan - Bulgaria
Typ - 1X
Kurs - 1.73
Buk - bet365
Analiza: Taki kurs biore w Ciemno. Reprezentacja Bulgarii jakos za Mna nie przemawia. Znaczacych gwiazd nie maja wiec nie wiem co tu mam gadac. Dla Mnie teren Azerow,Kazachow zawsze jest trudny. Swiadcza o tym wyniki z LE,LM. Wiec dlaczego mieli by im u SIEBIE nie urwac chocby punktu? Ostatnio byl mecz druzyn u-21 i Azerowie u Siebie grali z Izraelem buki faworyzowaly drugich a skonczylo sie laniem od Azerow. Tak wiec mowie Azerbejdzan u Siebie nie jest zwycieska twierdza ale z druzyna pokroju Bulgarii u Siebie jest duza szansa urwac punkt co zreszta pokazuja wyniki u Siebie a Bulgaria? Na wyjazdach gra kapcia. Nawet Malta im strzelila gola wiec dlaczego nie Azerowie skoro sa lepsi od Maltanczykow i w dodatku graja u Siebie? h2h 0:0 i byl to mecz wlasnie u gospodarzy wiec historia lubi sie powtarzac.
 
M 9

matu

Użytkownik
ja w meczach reprezentacji jestem przeciwny grania overów do przerwy.
często mocne zespoły z tymi najsłabszymi jednak dopiero w drugich połowach zaczynają strzelać bramki, i to nie jest nawet kwestia tych eliminacji, przeważnie tak bywało w przeszłości.
dziś gra Andora, jeden z tych najsłabszych zespołów z Walijczykami, czyli ot takim sobie średniakiem, jednak zespołem profesjonalnym, to dla nich pierwszy mecz więc powinno im się chcieć...
nie miałem jeszcze dokładnie czasu sprawdzić innych buków ale wygrana Walii 4:0 5:0 lub 6:0 po 4.50 w bet-at-home można spróbować.
Andory o zdobycie bramki nie podejrzewam, Walijczycy więcej jak te sześć raczej nie wbiją, ale czy tylko 3, może to być spokojnie 4-5 jeśli dobrze im się mecz ułoży i ok. 60 minuty będą prowadzić...
niezłym typem wydaje się też typ na drugą połowę: Walia -1,25 2.25 10bet.
Andora jest słaba, ale tak dużo bramek to oni nie tracą. W poprzednich eliminacjach średnio 3 na mecz. Holandia czy Turcja strzelały po 2 bramki na wyjeździe. Jakoś nie widzę żeby z przeciętną Walią czekała ich jakaś duża klęska.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Chorwacja - Malta
W tym meczu spodziewam się wysokiego wyniku.Chorwaci w pełno optymalnym składzie grają na własnym terenie powinni dziś trochę nastrzelać, są w optymalnej formie jak pokazały nam MŚ w Brazylii, ale mając takie gwiazdy jak Lovren,Modrić,Rakitić,Mandzukić czy Jelavić nie ma się co dziwić.
Malta słabeusz porównywający do San Marino(co nieco lepszy).
Celuję w 5,6-0 dla Chorwatów.
Typ: Over 4,5 Gola 2,9⛔
Handicap -3 2,0⛔
Buk: Bet-At-Home
Bez Komentarza

Norwegia - Włochy
Włosi pod wodzą nowego trenera Conte, chce zamazać nieco plamę po nieudanych MŚ w Brazylii i bez problemu awansować do ME.
Dzisiejszym rywalem sa Norwegowie, przeciętni Norwegowie nic ciekawego nie pokazują, pomimo lekkiej rewolucji w podopiecznych Conte, Italia powinna dziś bez problemów sobie poradzić.
Przewidywalny skład Włoch:
Buffon – Rannochia, Bonucci, Astori, De Sciglio, Candreva, De Rossi, Florenzi, Giaccherini, Zaza, El Shaarawy.
Typ 2 1,85✅
Buk: Bet-At-Home

Azerbejdżan - Bułgaria
Gorący teren, a co za tym idzie trudny teren.Azery każdemu mogą napsuć trochę krwi i nawiązać walkę a na pewno Bułgarzy są w zasięgu by sprawić by nie napisać sensację a niespodziankę.
Typ 1x 1,8⛔
Bet365
 
Do góry Bottom