>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do MŚ 2019 (mężczyzn)

Status
Zamknięty.
pukon 945,9K

pukon

Użytkownik
Nie będę tutaj starał się być obiektywny, bo całym sercem jestem za naszą reprezentacją, dlatego nawet nie próbuję szukać szans dla Włochów, lepiej odpuścić i kibicować naszym - takiej szansy nie mogą wypuścić z rąk.
Kurs na Turków nie za wysoki???
Czarnogórcy wystawili chyba najmocniejsze zestawienie na jakie mogli sobie pozwolić, Turcja takiego komfortu nie miała - to i własny parkiet z żywiołową publicznością, chyba głównie faworyzuje gospodarzy - ale sam jestem ciekawy czy sobie poradzą z nadal silną personalnie ekipą Turcji.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Nie będę tutaj starał się być obiektywny, bo całym sercem jestem za naszą reprezentacją, dlatego nawet nie próbuję szukać szans dla Włochów, lepiej odpuścić i kibicować naszym - takiej szansy nie mogą wypuścić z rąk.
Czarnogórcy wystawili chyba najmocniejsze zestawienie na jakie mogli sobie pozwolić, Turcja takiego komfortu nie miała - to i własny parkiet z żywiołową publicznością, chyba głównie faworyzuje gospodarzy - ale sam jestem ciekawy czy sobie poradzą z nadal silną personalnie ekipą Turcji.
Nawet Wilbekin nie pomógł. Do połówki nie wyglądało to źle ; ) trzecia kwarta, drugie 5 minut no i porażka. Plusem Czarnogóry, to zgranie pol składu z Podgoricy. Porażka, ale jedziemy dalej ; )
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Wielkie Szapoba dla naszych koszykarzy. Czyżbyśmy znowu mięli drużynę ???? ? Perfekcyjne dwa mecze Polaków w tym okienku. Lanie Holendrów, Lanie Włochów. Jesteśmy bardzo blisko kolejnego historycznego awansu do MŚ. Brawo, Brawo, Brawo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bułgaria+18,5@1,68 superbet
Oczywiscie mimo, ze Francja gra po czesci drugim garniturem to.nie.wiem czy beda sie.tutaj.zabijac o jakis.mega.pogrom. Bułgaria niby szanse ma tylko.trzeba raczej wszystko.wygrac ale.zaczac trzeba od.tego meczu. Maja w miare ekipe ze swoich terenow, ktora moze.sie jakos ogarnac. Oczywiscie dalej nawet w tych skladach to.jest roznica klasy ale.jednak.motywacja( przynajmniej do.pewnego momentu) po stronie Bułgarow. Kurs jednak wystawiony jakby Francja grala z.jakims.gorszym.rywalem.i pobieram to.handi. W pierwszym meczu kursy byly po 1,02 bo Francja miala.gwiazdy obwodu czyli Batuma z NBA i De colo.a Bulgarzy to.wzieli.
 
pukon 945,9K

pukon

Użytkownik
Może to będzie dla kogoś pomocne, więc takie ułatwienie - zmiany w kadrach zespołów z dzisiejszych spotkań europejskiej części eliminacji :
Rosja - zabraknie Karaseva (7pkt z Finlandią), dołącza naturalizowany Bolomboy z CSKA
Czechy - zabraknie Hrubana (20pkt z Francją), dołącza Sehnal z USK Praga
Bośnia - to samo zestawienie co w meczu z Bułgarią
Finlandia - dołączają Koponen z Bayernu, Palmi i Nenonen z ligi fińskiej, zabraknie Tahvanainena (bez punktów z Rosją)
Francja i Bułgaria prawdopodobnie bez zmian
Niemcy - zabraknie Benzinga (27pkt z Grecją) i Zirbesa (12pkt z Grecją), dołączają Kramer (Ulm) i Theis (Jena)
Estonia - bez zmian
Serbia - dołączają Jovic z Bayernu i Micic z Efesu, zabraknie Avramovica (6pkt z Izraelem) i Djokovica (bez punktów z Izraelem)
Grecja - zabraknie Bourousisa (25pkt z Niemcami) i Giannopoulos (10pkt z Niemcami)
 
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Jest ktoś w stanie odnieść się do meczu Bułgaria - Rosja? Czy Rosjanie muszą wygrać żeby być pewnymi awansu czy przegrana też może ich promować?
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
moga przegrac jezeli wygraja w ostatnim z finlandia z tego co widze i tu moje pytanie , mam racje uważajac ze liczy sie kolejno h2h , róznica punktów w bezposrednich meczach . róznica punktów ogólnie ?
znalazłem takie zasady tylko pytanie czy do drugiej rundy tez sie odnosza czy tylko do turnieju finałowego
If the teams should be tied at the end of the preliminary round, the ties are broken by the following criteria in order:
  1. Game results between tied teams
  2. Goal average between games of the tied teams
  3. Goal average for all games of the tied teams
  4. Drawing of lots
 
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
moga przegrac jezeli wygraja w ostatnim z finlandia z tego co widze i tu moje pytanie , mam racje uważajac ze liczy sie kolejno h2h , róznica punktów w bezposrednich meczach . róznica punktów ogólnie ?
znalazłem takie zasady tylko pytanie czy do drugiej rundy tez sie odnosza czy tylko do turnieju finałowego
If the teams should be tied at the end of the preliminary round, the ties are broken by the following criteria in order:
  1. Game results between tied teams
  2. Goal average between games of the tied teams
  3. Goal average for all games of the tied teams
  4. Drawing of lots
Zasady sa nastepujace:
Rules for classification: 1) Points; 2) Head-to-head results; 3) Points difference; 4) Points scored.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Estonia
Serbia
Typ-h-22,5 dla Estoni. +++ na spokojnie
Kurs-1.85
Na dzisiaj kwalifikacje do mistrzostw świata w koszykówce, gdzie zmierzą się ze sobą Estonia z Serbią, a ja idę w handi +22 pkt w stronę Estonii. Myślę, że linia trochę przesadzona, rozumiem, że Serbia jest tu faworytem, Estonia do tej pory wygrała tylko 2 z 8 spotkań, zajmują ostatnie miejsce w tabeli, nie mają już praktycznie szans na awans, ale u siebie będą grać dla kibiców i na pewno powalczą o zwycięstwo, a chociażby o jak najniższą porażkę. Patrząc na ich mecze kwalifikacyjne tylko 2 razy przegrali więcej, niż 22 pkt, linii nie pokryli jedynie z Niemcami, gdzie mieli beznadziejny dzień w skuteczności 43:86, oraz po porażce z Serbami, kiedy to właśnie Serbowie mieli swój mecz w rzutach, bo rzucili aż 91 pkt, czy 65 pkt Izraela. Myślę, że taki mecz się nie powtórzy tym razem i będzie bardziej zacięty. Serbowie za to walczą o dalszy awans, więc wygrane są im potrzebne, bo zostało ostatnie wolne miejsce w grupie, Serbia kilka razy pokryła taką linię, tyle, że z pozoru z takimi drużynami, nie walczącymi o nic gra się trudniej, myślę, że wygrają tu, ale nie aż tak wysoko.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Chorwacja
Polska
Typ-2 więcej jak 4.5pkt +++
Kurs1.8
Tylko 1 wygranej brakuje naszej reprezentacji, aby na przełomie sierpnia i września grać na Mistrzostwach Świata w Chinach. Polacy mają dobry okres okraszony 3 wygranymi z rzędu, w tym z jutrzejszym rywalem. Chorwacja jest na straconej pozycji. Po pierwsze w systemie za wygraną 2 punkty, za porażkę 1 ciężko będzie im odrobić do nas 2 punkty straty w 2 meczach. Po drugie wszyscy gracze z NBA, czy grający na poziomie Euroligi znów będą niedostępni. Nasza reprezentacja nie ma takich graczy, więc po raz kolejny w okienku reprezentacyjnym wszyscy nasi najlepsi zawodnicy będą do dyspozycji trenera Mike&#39;a Taylora. W przypadku niepowodzenia jutro, chociaż nie wierzę, że nam się nie uda zostaje nam mecz z Holandią w poniedziałek na własnym terenie. Polacy w tych eliminacjach zdołali już ograć Chorwatów u siebie z Sariciem, Bogdanoviciem, Ziziciem, czyli graczami rodem z NBA. Teraz jak wspomniałem ich zabraknie. Warto zaryzykować na Polaków. Na lvbet kurs już wynosi 1.5, a tutaj jeszcze się trzyma. Siłą Polaków jest to, że co zgrupowanie mamy ten sam, najsilniejszy skład. Jeśli chodzi o rywali to jest tylko 5 z ostaniego zgrupowania. Oni muszą budować się na nowo. Wątpię, że uda im się w tak krótkim czasie.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Polska -11.5 - Holandia 1.66 ????
Powinno byc hard.Po tym co zrobilismy z Chorwacja nie wypada inaczej. W Holandii rzucilismy 105 pkt i byl pogrom do tego jest kilka przeslanek.Awans niby pewny ale walczymy o ranking fiba i byc moze rozstawienie z lepszego koszyka.Druga sprawa mecz w tv na dwoch stacjach TVP, mocno naglasniany i z wieloma atrakcjami i wypadaloby zdobyc przychylnosc kibicow,tym bardziej ze rzekomy awans zdobyty po 52 latach nieobecnosci wypadaloby wyśrubować z wysokiego C.Z Taylorem bywalo roznie ale wyglada na to ze w koncu poukladal druzyne.Mecz z Chorwatami zaczelismy slabiutko 14-0 run dla Chorwacji w 1 q a jednak chlopcy pokazali wole walki i to samo zapowiadaja na dzisiaj.Linia niezbyt duza po tym co zrobilismyy z Holandia,wygrana z Włochami tez dala sporo do myslenia.Wysoka wygrana dzisiejszego wieczoru wrecz wskazana
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Hiszpania-Turcja
Typ-under 145.5 +++
Kurs-1.85
Jeszcze wpadł mi taki oto meczyk,mecz na szczycie,gospodarze faworytem,co według mnie jest prawdą,ale ja idę w tym meczy w under,jedni i drudzy to takie underowe drużyny w tej grupie.
W pierwszym ich meczu było 71-67,jeszcze wcześniej na Erobaskiecie wynik był 73-56,w grupie Hiszpanie 129 pkt z Lotwą i 140 z Ukrainą,Turcy też małe wyniki osiągali,także nie widzę powodu żeby jakoś dzisiaj poszaleli z pkt.Napewno będzie blisko coś koło 140pkt,ale 146 to raczej nie będzie.
Jeszcze tak na sucho 2 typy,typy oparte na tzw nosie,więc nie ma co się rozpisywać.
Słowenia
Ukraina
Typ-under 155.5 +++
Kurs-2
Węgry
Chorwacja
Typ-under 144.5 ---
Kurs-1.9
Buki swoimi kursami sugerują że będzie odwrotnie,ale że oni raczej nam dobrze nie życzą to ja gram odwrotnie niż kursy podpowiadają.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Litwa-Włochy
Typ 1
1.52 można grać z handi do +5.5
18.30
Mecz o pietruszkę. Włosi pewni awansu i będą losowani z drugiego koszyka na mistrzostwa świata. Znając mentalność Włochów to jak nie muszą to odpuszczają. Lata doświadczeń z bukmacherką. Litwa też pewna 1 koszyka. Zgodzę się z komentatorami że mecze reprezentacji Litwy w kosza to święto w kraju. Absolutnie nie będzie odpuszczania. Litwini też podrażnieni porażką z Włochami w poprzednim meczu na wyjeździe. U siebie z Włochami ostatnio wygrywali. Sprawa jest prosta Litwinom będzie znacznie bardziej zależało na wygranej i w dodatku są znacznie lepsi od Włochów. Wynik może być tylko jeden. Grubo zagrałem ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pukon 945,9K

pukon

Użytkownik
Węgry - Chorwacja
2 / 2.20
Ciężko stawiąc coś w stronę Chorwacji, bo wyniki i gra nie zachęcają, ale nawet w takim zestawieniu, to dalej nie jest personalnie słaby skład, na pewno nie gorszy od Węgrów. Mają teraz ciężki czas, chorwackie media nie oszczędzają ich, co w sumie nie dziwi, ale właśnie może teraz, na przekór tej krytyce, będą potrafili chociaż w jakimś lepszym stylu zakończyć te eliminację. Ekipa gospodarzy nie może w tym okienku skorzystać m.in z Govensa, Allena czy Wittmanna, oczywiście jest kilku ciekawych graczy jak Jones, Keller czy Vojvoda, ale nie jest to ich najsilniejsze zestawienie. Może trochę z sympatii do bałkańskiej koszykówki, spróbuje tutaj pójść w stronę Chorwatów, zdając sobie jednocześnie sprawę, że grając dalej w podobnym stylu, mogą tego nie ugrać. Mam jednak nadzieję, że chorwaccy zawodnicy znajda tutaj jeszcze sporo motywacji i mocno powalczą o pełną pulę, udowodnią, przede wszystkim sobie (bo już raczej mało osób w kraju liczy tutaj na coś więcej w ich wykonaniu), że jednak potrafią zagrać na lepszym poziomie - nie chcę mi się wierzyć, że tacy zawodnicy jak np. Bilan, Mustapic, Kruslin czy Peric, nie potrafią ponieść tej drużyny do skuteczniejszej gry.
84-65⛔
Litwa - Włochy
1(-4,5) / 1.75
Włochy poniżej 74,5pkt / 1.82
Włosi w porównaniu do ostatniej gry z Węgrami, już bez Della Valle i Brooksa (Tonut i Vitali w ich miejsce), którzy odpowiednio zdobyli 15pkt/2zb/2as i 5pkt/8zb/2as - wywalczyli zakładany awans i najważniejsza sprawa już załatwiona. Litwini z reguły nie odpuszczają, kraj który żyje mocno koszykówką i zawsze oczekuje się od nich pełnego zaangażowania. W dodatku mają z rywalami pewne rachunki do wyrównania, za pierwszy przegrany mecz (65-70). Gospodarze w niezmienionym składzie, są dalej stanowiący o sile w tych eliminacjach Juskevicius, Bendzius, Giedraitis czy Seibutis. Wydaje mi się, że Litwini powinni być tutaj uważani za mocniejszego kandydata do zwycięstwa.
86-73✅
Oba spotkania o godz. 18.30 - kursy z LVBet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom