>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do MŚ 2014 - 26.03.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Azerbejdżan - Portugalia 1.28 tobet ✅
under 1.85 tobet✅

Portugali po szczesliwym remisie 3:3 z Izraelem po prostu nie może sobie poradzić na strate punktów w tym spotkaniu. Nie zagra największa gwiazda, Ronaldo ale jest z kolegami wspiera ich, bo wie jak ważny to mecz. Klasy obu zespołów nie można porównywać. Portugalia na maxa zmotywowana powinna wygrać te spotkanie, nie ma w Portugalii wogle innej opcji, na pewno wycagna wnioski z Piątkowego meczu. Azerownie nie są chłopcami do bicia. W ich meczach pada bardzo mało bramek, może dobrym typem jest ten under, polecam.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ukraina - Mołdawia
A takie piękne zdarzenie się trafiło do zagrania. Krótko, bo nie ma nad czym się rozwodzić.
Ukraina u siebie, pokrzepiona wygraną z naszymi wraca do gry.
Mołdawia to przeciętniak. Nasi wygrali z nimi po średnim meczu u siebie 2-0.
Nasi sąsiedzi mają rachunki do wyrównania. W Mołdawii padł remis i Ukraińcy stracili cenne 2 punkty. Mołdawia ograniczy się jak zwykle do zabezpieczania tyłów i jakiś prób wyprowadzenia kontrataków.
1.44 z WH na wygraną do 0 Ukrainy mnie zadowalało (1.67 w Unibecie jest), ale skoro Unibet daje lepsze kursy i pewniejsze zdarzenie... 1.60 na brak gola Mołdawii biorę bardzo chętnie, jakiś lucky shot mógłby popsuć zakład, albo brak koncentracji gospodarzy przy ew. wysokim prowadzeniu.
Ogółem w tym meczu lepiej wg mnie grać na brak gola Mołdawii niż na jakieś handicapy, bo najważniejsze to zgarnąć pewnie 3 punkty.
Moje propozycje:
Mołdawia NIE strzeli --- 1.60 @ Unibet ⛔ 2-1 To dziady...
 
F 0

fubus92

Użytkownik
Witam, rozmyślając nad dzisiejszymi meczami wpadł mi do głowy pomysł by dołożyć do swojego kuponu remis lub zwycięstwo Izraela. Grają z Irlandią Płn. dość dziwnym zespołem, który remisuje prawie wszystko i niezależnie czy gra z azerami czy portugalczykami. Drugi pomysł to handi -2 dla Niemiec lub opcja Kazachstan nie strzeli. Do tego -1 w handi dla Włoch i powstanie kupon z ogółem ok 2. Myślę, że w miarę warto by spróbować zagrać to za lepsze pieniążki

Izrael wygrana remis -- 1.33
Niemcy -2 -- 1.30
Włochy -1 --- 1.22
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Azerbejdżan - Portugalia 1.28 Tobet
Nie wiem czy jest sens ruszania zwycięstwa Portugalii po takim kursie. Muszą i co więcej? Teren trudny więc tu jakiś marny remis może się trafić. Portugalia bez swojej gwiazdy w ataku więc ktoś będzie musiał wziąć odpowiedzialność za akcje ofensywne. Swoją szansę może dostać Pizzi, który będzie chciał pokazać się z dobrej strony, ale to raczej nie takiego zastępstwa szuka ten zespół. Ronaldo co by nie było to jednak trochę większy autorytet i potrafiłby pociągnąć zespół w trudnych momentach. Azerowie u siebie będą zajeżdżać murawę i na pewno nie odpuszczą tak łatwo. Under popieram, ale zwycięstwo Portugalii śmierdzi mocno.
Azerbejdżan - Portugalia
Poniżej 2,5 goli 1,95 Bet365 ✅ 0:2

Hiszpania ostatnio mocno rozczarowała. Nie dali rady pokonać murarzy z Finlandii, ale w sumie w tym meczu wyszedł ich minimalizm. Wiadome było, że z biegiem czasu goście będą musieli zaryzykować, bo to żadna różnica przegrać 0:1 czy 0:2. Skończyło się groźną kontrą i wynikiem 1:1. Hiszpanie zbyt często bawili się i próbowali wejść z piłką do bramki. Na linii również dobrze spisywał się fiński bramkarz, ale to raczej nie powinno być wytłumaczeniem.
Zmiany w składzie będą na pewno. Kontuzjowany jest przecież Alba więc bardzo prawdopodobne, że jego miejsce zajmie Monreal. Jeśli chodzi o zadania defensywne to zapewne spisze się dużo lepiej niż jego kolega pędziwiatr. Tu jednak rodzi się też spory problem. Arbeloa nie pomaga zbyt często w akcjach ofensywnych, a Monreal to nie to samo co Alba i nie ma co liczyć na wbijanie się w pole karne przeciwnika na pełnym sprincie.
Podejrzewam, że zmiany w linii pomocy/ataku również będą. Ostatnio gra zbyt wielu kreatorów akcji, a brakuje tam katów, którzy zamienią podania na bramki. Liczę w końcu na Villę, bo w Barcelonie pokazuje wysoką formę więc jutro z Francją mógłby strzelić gola i pokazać, że La Roja to zdrowy organizm, gdzie bramki zdobywają napastnicy, a nie środkowi obrońcy.
Nie wyobrażam sobie sytuacji, by Francuzi bronili się tak jak Finowie. To po prostu by nie przystało na klasę tego zespołu. Hiszpanie są lekko pod murem bo ostatnim remisem mocno spaprali sobie pozycję w tabeli. Liczę na otwarty mecz, a w takim wypadku goście powinni okazać się drużyną lepszą. Na wyjeździe od dawna nie przegrali meczu o stawkę. Nie twierdzę, że teraz też podtrzymają passę, ale jednak mocno w to wierzę.
Francja - Hiszpania
Hiszpania 2,30 Bet365 ✅ 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 6

pulpecik

Użytkownik
MECZ: Pólnocna Irlandia - Izrael ✅
TYP: 2
KURS: 2.25
BUK: Bah

wybaczcie z gory przepraszam , jest 2 w nocy wiec moze streszcze bardzo ciekawy kurs. irlandia grajaca typowo na remis (luxembourg azerbrijan portugalia malta) , izrael jest na fali (typowo overowa drozyna ponad 3 bramki na mecz) , portugalia ledwo wyszarpala remis moge jeszcze dodac ze miedzy tymi drozynami jest roznica klas ( uzupelnie i edytuje rano bo przed nami mecz z san mario wiec napewno bd emocje )

a tak mowiliscie ze izrael nie przejdzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
H 52

hadal

Użytkownik
Mam pytanie do ekspertow. W razie rownej ilosci punktow w grupie o wyzszym miejscu decyduja bramki czy bezposredni mecz ?
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Mam pytanie do ekspertow. W razie rownej ilosci punktow w grupie o wyzszym miejscu decyduja bramki czy bezposredni mecz ?
ekspertem nie jestem ale:
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;W przypadku, gdy dwa ( lub więcej ) zespoły mają tą samą liczbą punktów , o kolejności w tabeli zadecyduje:&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt; 1. Różnica goli&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt; 2. Gole strzelone&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt; 3. H2H&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ramzesa
Co do mojego typu, wiadomo, że to nie jest pewniak, ale na mega zmotywowaną Portugalie dobrze jest zagrać. Lubie tą druzyne moim zdaniem na Euro grali najlepszą piłke. Może nie tak zle, że Ronaldo nie bedzie grał. Mają czym zaskoczyć, liczą na siebie itp. Mega motywacja w tym zespole oglądałem wywiad z Ronaldo. A co potrafi mega zmotywowany zespół pokazała Ukraina w piatek...
I kontra z mojej strony.
Nie wim jak możesz grać na Hiszpanie i to po naprawdę marnym kursie, 2.30 na wyjezdzie z Francja? W piatek Hiszpania zagrała słaby mecz, oglądać sie tego nie dało. Klepeanie, klepanie i nic z tego, jakoś nie mieli tych sytuacji. A Finlandia miała w 90min swietna kontre i mogli ten mecz nawet wygrać.
Teraz wiadomo Francja i na pewno nie bede stali pod polema karnym w 11 jak Finowie. Hiszpania potrafi grać tylko te naprawde ważne mecze, najlepszy mecz na Euro to finał, wszystkie poprzednie, na 70% tu jest podobnie. Nie wiem czy najlepszy dobry mecz Hiszapani nie zobaczymy w Btazyli, no albo w barażach. Tutaj jeszcze wyjazd, Francja przez nowego trenera wreszcie dobrze poukładana i na pewno pewna siebie. Są gotowni na mega walke, czy Hiszpania tez? wątpie. No ale to moje zdanie. Ja takie hitowe mecze z założenia odpuszczam, no chyba, że na waznych imprezach. Na Euro grał na Hiszpanie po kursie 1.85. Teraz sytuacja sie mega zmieniła... Ja mam nadzieje, że czeka nas dobre spotkanie, bo meczu Polski nie zamierzam dzisiaj oglądać ????
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Witam, z piłką nożną jestem związany od dłuższego czasu, na forum nowy. Więc zaczynamy:
MECZ: Polska - San Marino
TYP: Robert Lewandowski strzela i drużyna wygrywa ✅
KURS: 1.43
BUK: Betsson
Wiadomo, Robert od dłuższego czasu w reprezentacji nie trafia. Dzisiaj spotkanie z &quot;chłopcem do bicia&quot;, więc dzisiaj za wszelką cenę będzie chciał tą złą passę przełamać, bo jak nie z takim przeciwnikiem to z kim? A, że strzelać potrafi to każdy dobrze o tym wie. Po przegranej z Ukrainą wiele osób się śmieje, że we wtorek poprawimy San Marino statystykę zwycięstw o 100%, ale chyba nikt w to na prawdę nie wierzy.
MECZ: Holandia - Rumunia
TYP: 1. )Over 2.5 bramek; 2.) Zwycięstwo Holandii 2 bramkami lub więcej ✅ ✅
KURS: 1.75; 1.83
BUK: Betsson
1.) Dlaczego taki typ? Holandia to bardzo ofensywny zespół, w tych eliminacjach strzeliła już 16 bramek w 5 meczach. Tylko w 1 meczu (z Turcją wygranym 2:0) nie pokryła linii. Poprzedni mecz z Rumunią zakończył się wynikiem 4:1 dla Pomarańczowych. Kurs zachęca.
2.) Równie ciekawą opcją moim zdaniem jest wygrana różnicą 2 lub więcej trafień. Holandia w tych eliminacjach wygrała każdy mecz różnicą minimum 2 bramek. Na swoim stadionie odpowiednio 2:0, 3:0 i 3:0. W 5 meczach bilans bramkowy 16-2.
MECZ: Turcja - Węgry
TYP: Zwycięstwo Węgrów ⛔ Dużo nie brakowało,skończyło się 1:1 typ X2 po kursie 2.10 wszedł
KURS: 5.10
BUK: Betsson
Mecz bardzo ciężki do wytypowania. Węgrzy w eliminacjach spisują się na prawdę dobrze. Bilans meczów 3-1-1, bramek 12:7, jedyna przegrana z Holandią. W bezpośrednim pojedynku z Turkami wygrali 3:1. Z kolei ich przeciwnicy legitymują się bilansem 2-0-3, w bramkach 6:6. Wygrali tylko mecze ze słabą Estonią i Andorą. Ostatni mecz u siebie przegrali (z Rumunią 1:0). Z pewnością będzie to zacięte spotkanie, ale kurs na Węgrów moim zdaniem mocno przesadzony, więc dlaczego nie spróbować?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Polska - San Marino do 10 minuty ✅
under 0,5 - 1,57
Bet365


Dla mnie bardzo fajny typ do dubla. San Marino w dotychczasowych meczach EMŚ nie straciło jeszcze bramki w pierwszych 10 minutach. Oczywiście to nie znaczy, że Polacy im tej bramki szybko nie strzelą, ale nie ma powodów by nasi rzucili się na nich od pierwszej minuty. Po ostatniej wtopie z Ukrainą celem będzie raczej nie dać sobie szybko wbić głupiej bramki. 10 minut to bardzo mało i dziwi mnie ten kurs, nawet biorąc pod uwagę, że przeciw przeciętnej Polsce wyjdą kelnerzy.

Bale strzeli bramkę 3,5 ✅
Bet365


Kurs na Chorwację jest moim zdaniem zaniżony i dzięki temu mamy też całkiem ciekawą opcję na bramkę Garetha. Jest on w fenomelnajej dyspozycji, w lidze i pucharach kursy na jego bramkę oscylują w granicach 2-2,5 więc w meczu w którym są gospodarzem i moim zdaniem wcale nie są skazani na pewną porażkę spokojnie można spróbować trafić całkkem przyzwoity kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
death89 84

death89

Użytkownik
Za każdym razem kiedy widzę, że Czarnogóra gra w Podgoricy przypomina mi się mecz z Polską. Ogłuszający doping i twarda gra na pograniczu faulu gospodarzy.
Czarnogórcy w eliminacjach do MŚ zdobywają bardzo dużo kartek (San Marino nie liczę, wiadomo czemu) : z Mołdawią 3 żółte (w konsekwencji 1 czerwo), z Ukrainą 6 żółtych, z Polską 3 żółte, 1 czerwo.
H2H z Anglią to odpowiednio: zarówno u siebie, jak i na wyjeździe po 5 żółtych kartek, oba mecze remisowe (2:2 i 0:0).
Wiadomo, że stawką tego meczu będzie pierwsze miejsce w grupie H, a ewentualna wygrana może oznaczać duże prawdopodobieństwo awansu do MŚ w Brazylii. Mecz będzie wyrównany, pewnie padnie mało bramek.
Bukmacherzy wystawili niską linię na kartki - 4.5. Myślę, że sama Czarnogóra jest w stanie ją pokryć.
Powyżej 4.5 kartek - @1.83 (ComeOn) ✅ (były nerwy, ale ostatecznie 6 kartek, 2 w doliczonym czasie gry ;) )
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ajax 2K

ajax

Forum VIP
MECZ: Holandia - Rumunia
TYP: 1. )Over 2.5 bramek; 2.) Zwycięstwo Holandii 2 bramkami lub więcej
KURS: 1.75; 1.83
BUK: Betsson
Podpisuję się pod tymi dwoma typami. Podam do tego dodatkowe argumenty czemu lepiej zagrać np. to niż Holandia czyste konto czy coś w ten deseń.
1) Holandia gra już ponad 1000 minut bez straconej bramki na swoim boisku w Eliminacjach do MŚ. Każda passa się w końcu kończy, a bardzo łatwo mogła się skończyć w ostatni weekend przy tej sytuacji:
https://www.youtube.com/watch?v=UoGTruTi460
Zatrzymajcie sobie w 5 sekundzie i zwróćcie uwagę na krycie oraz jaki ruch wykonuje potem Blind. Zamiast iść do środka by asekurować krycie on biegnie na zewnątrz by nie wiadomo kogo kryć (próbował złapać na spalonym, ale nie pykło). Sytuacja idealna do strzelenia bramki dla Estonii, ale wykończyli to jak wykończyli ;)
2) Tak jak wcześniej pisał Levy, Holandia ma takie asy jak Blind czy Martins Indi, ale szczerze mówiąc jeszcze bardziej się obawiam poczynań De Vrij&#39;a. Janmaat wydaje się być pewniakiem w obronie Oranje. Są to zawodnicy, którzy potrafią odwalić coś takiego jak w filmiku wyżej, a myślę, że Rumunia taką okazję by wykorzystała.
3) 3 defensorów Oranje jest z Feyenoordu + nie za wysocy Blind + Vermeer na bramce, który nie jest najpewniejszym bramkarzem przy dośrodkowaniach. Feyenoord stracił w tym sezonie wiele bramek po stałych fragmentach gry, więc przy kornerach czy dośrodkowaniach może być groźnie.

Nie sugeruję, że Rumunia na pewno strzeli. Jest to jednak groźniejszy zespół niż Estonia i mały błąd w obronie Oranje i może być bramka. Jeżeli Rumunia strzeli bramkę to możemy śmiało liczyć na 2-3 a może i 4 bramki Oranje. Dodajmy do tego fakt, że Holandii powinno się łatwiej grać z Rumunią niż z Estonią, która w pierwszej połowie postawiła autobus i ciężko było się przebić. Tutaj będzie bardziej otwarty mecz, a Holandia ma szybkich zawodników na kontry oraz na środku pola takich, którzy precyzyjnie jednym podaniem potrafią kolegom otworzyć drogę do bramki.
Holandia zagra w takim samym zestawieniu jak ostatnio, poza Sneijderem, którego zastąpi Van der Vaart. Mam również nadzieję na szybkie wejście Schakena, który jest dużo lepszy niż Lens obecnie.
Moje propozycje (Unibet):
- Over 2,5 @ 1.75 ✅
- Holandia (-1) @ 1.80 ✅
- Over 9,5 kornerów
@ 1.75 (tutaj nie ma co szaleć, niska linia więc próbuję, ale kokosów tutaj nie stawiam)
- over 3,5 @ 2.90 ✅ (tutaj też bez szału, ale myślę, że jest spora szansa na pokrycie)
Buki sugerują się chyba historią spotkań (0-0 i 2-0, oba spotkania dość dawno) oraz faktem, że Holandia strzeliła tylko 3 bramki Estonii. Ale prawda jest taka, że z Rumunią powinno im się łatwiej grać, a jak Rumunia dorzuci coś jeszcze od siebie to będzie pięknie.
Edit: Jak sprawdzę ile kornerów to poprawię, ale wydaję mi się, że nie ma overu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
solara 38

solara

Użytkownik
[B napisał:
Widzu[/B];3484318]Ramzesa


Nie wim jak możesz grać na Hiszpanie i to po naprawdę marnym kursie, 2.30 na wyjezdzie z Francja? W piatek Hiszpania zagrała słaby mecz, oglądać sie tego nie dało. Klepeanie, klepanie i nic z tego, jakoś nie mieli tych sytuacji. A Finlandia miała w 90min swietna kontre i mogli ten mecz nawet wygrać.
nadzieje, że czeka nas dobre spotkanie, bo meczu Polski nie zamierzam dzisiaj oglądać ????
Akurat zaklad na Hiszpanie w moich oczach wygląda bardzo dobrze. Z nimi jest tak jak z Barceloną - nie ma motywacji na słabeuszy, ale jak trzeba się zmotywować to to robią i wtedy nie mają sobie równych. Na Euro było podobnie- brak zaangazowania i słabe mecze, ale na finał to już wyszli na 100% i pozamiatali. Dziś jest taki &quot;mały finał&quot; w ich grupie i licze na podobny mecz. Dla mnie czysta dwójka jak najbardziej.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Armenia-Czechy
Dwie bardzo ciekawe drużyny zmierzą sie dziś ze sobą w ramach kwalifikacji do mundialu. Armenia jest według mnie zwyklą słabą Europejską drużyną. Czechy zaś mają w swoich szeregach wielu klasowych zawodników którzy grają w najlepszych ligach świata. Czechy są około 47 miejsc wyżej w rankingu fifa. Ostatnie 3 meczu reprezentacji Armeni to przegrana z Włochami 3:1, wysoka wygrana z litwą 4:2 oraz remis z bardzo mizernym Luksemburgiem. Jak widać drużyna ta gra dość nierówno. Czesi wygrali ze bardzo dobrymi: Słowacją i Turcją oraz przegrali z Danią. Dla mnie w tym meczu zwycięzca może być tylko jeden. Nasi Południowi sąsiedzi powinni sobie poradzić z łatwością. Z pewnością będa zmobilizowani jeśli chcą jeszcze myśleć o Awansie na Mundial. W tym meczu stawiam na faworyta i mam nadzieje że się nie zawiode. Kursy z pewnością są warte pogrania. Bardzo dobra defensywa oraz środek pola Czechów powinny przesądzić o wyniku spotkania.
W tym meczu proponuje:
Czechy 1.91✅
Czechy -1 3.60✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mch91 261

mch91

Użytkownik
Witam

Walia Chorwacja 2 1.72 sts

Chorwaci walczą o pierwsze miejsce w grupie z Belgia która ma łatwy mecz z Mołdawią. Chorwaci to bardzo solidna ekipa i na każdym turnieju uważana jest za czarnego konia ma bardzo dobrych zawodników i mysle że poradzą sobie z twardo grająca Walia. Poza tym nie wiadomo czy zagra Bale( zszedł w 45 min w meczu ze Szkocja i jeśli ktoś ma info dlaczego to prosze o info), na pewno nie zagra Ramsey który będzie pauzował za czerwoną kartkę. Myślec że drużyna z takimi zawodnikami ja Mandzukic, Modric, Srna, Olic powinna sobie poradzić z takimi rzemieślnikami jakimi są walijczycy.

Dania - Bułgaria 1 1.70 sts

Duńczycy po bardzo słabym początku eliminacje chyba wreszcie dochodzą do siebie co pokazał mecz z Czechami wygrany 3-0 i dzięki tej wygranej są dalej w walce o baraże. Dzisiaj graja z druga w tabeli Bułgaria do której tracą 4 pkt i maja jeden mecz mniej. Wygrana w tym meczu postawi Duńczyków w bardzo dobrej sytuacji nawet do ataków na Włochów więc myślę, że to jeden z pewniejszych typów dzisiaj.

Ukraina(-1) - Mołdawia 1 1.40 sts

Co tu dużo pisać Ukraina w piątek zaprezentowała się naprawdę znakomicie i zniszczyli nas sercem i zagazowanie i jeżeli zagrają przynajmniej na 70% tego co zagrali na narodowym to bez problemu powinno być 2,3-0.

Belgia(-1) - Macedonia

Tu też dużo nie będę sie rozpisywał. Belgowie doczekali sie wspaniałej generacji piłkarzy w defensywie Courtois, Kompany, Verthongen, van Buyten, Vermaelen w ofensywie Hazard, Dembele, Lukaku, Martens i jeżeli tylko trener tylko to pukłada to Belgowie naprawde mogą sie liczyć na MŚ 2014. W piątek w Macedonii 0-2 dla Belgów wieć u siebie powinno być podobnie albo i wyżej.


Z Wysokich kursów można spróbować zagrać na Węgrów ponieważ Turcy graja naprawdę straszny piach, zwycięstwo Izraela w meczy z Irlandia Pn, myślę że Czarnogórcy nie przegrają z Anglikami no i czuję że Austriacy którzy podobnie jak Belgowie maja jedną z lepszy reprezentacji w ostatnim czasie nie powinni przegrać z Irlandią.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Już na wstępie rzuciło mi się w oczy dziwo z pierwszego postu,tym bardziej,że zawsze typy dariusa są rzeczowe,sensowne i zazwyczaj trafne.
Jeśli pierwszy dzisiejszy mecz ma być jednostronny to tylko pod dyktando gospodarzy.
To strasznie trudny teren i z ich koszyka chyba nie możnabyło wylosować gorszego wyjazdu.Ormianie u siebie walczą na całego,nie ma tam kalukacji,ani odstawiania nogi.Może ktos jeszcze pamięta eliminacje do MŚ 2002,gralismy wtedy całkiem nieźle,ale w Armenii o remis było trudno,pozatym posypały się czerwone kartki.Od tego czasu Armenia się znacznie poprawiła,w eliminacjach do naszego Euro szło im bardzo dobrze,a szansy na baraż w spotkaniu z Irlandią pozbawił ich błąd sędziego.
Czesi natomiast w obecnych eliminacjach potrafili strzelić tylko Malcie,w spotkaniu z Duńczykami liczyłem na remis,ale Czesi postanowili udowodnić moc grupy A z EURO i tak jak Polacy i Grecy dostać baty z drużynami niekoniecznie z samego europejskiego topu.
O punkty Czechom będzie dzisiaj bardzo ciężko,kartek będzie sporo i jeśli nasi sąsiedzi nie wykażą 200% ambicji,to wrócą do domu jedynie z marzeniami o Brazylii.
Poprzedni mecz u siebie Armenia przegrała 1:3 z Włochami i nie można powiedzieć,że gładko,przy okazji poprzednio mecz o punkty u siebie przegrała 2ma bramkami w 2008 roku.
Dobrym się wydaje więc zakład Armenia +1,5 - 1,22 Bet365
Nie ma przypadku też w tym,że z początkowego kursu 4,75 na Armenię,jest już 3,8 w Bet365.
Ja gram troche wzorem &quot;dziadków z stsu&quot; taśm rozpisowych gdyż nie bardzo mogę się zdecydować na jakiś dzisiejszy &quot;pewniak&quot;.
Więc biorę Armenia 3,17(ciut mało) oraz Armenia DNB 2,4 ⛔ nie poszło,ale w pierwszej połowie zdecydowanie więcej okazji miała Armenia,wynik troszke nieadekwatny

Też troszke niedoszacowaną drużyną są Węgrzy,naprawdę dobrze grający w tych eliminacjach,z coraz większą liczbą rozpoznawalnych w Europie zawodników.Z Rumunią stracili pechowo bramkę w końcówce, u siebie pokonali słabych aktualnie Turków,grupa jest bardzo mocna,na pierwsze miejsce nie ma szans,jeśli chcą zająć drugie pasowałoby powtórzyć wynik Rumunów i też wygrać nad Bosforem.
Węgry win 4,37 , Węgry DNB 3,3 STS
Jako pewniak jawi mi się tu Węgry+1,5.

W meczu z Francją u siebie Hiszpania dominowała i miała sytuacje na 2:0,ale przez swój minimalizm i frajerstwo stracili bramkę w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry po własnym rzucie rożnym.
Z Francją będzie i ważniejszy i bardziej otwarty mecz niż z Finlandią,pozatym do Brazylii nie wypada nie jechać,trzeba się sprężyć.Remis to max co mogą dziś ugrać gospodarze.
Hiszpania win 2,45 ; Hiszpania DNB 1,55 STS

Anglicy raz już z Czarnogórą dostali nauczkę,drugi raz nie powinni,remis też nie będzie zły bo nikt specjalnie z tyłu nie naciska tych drużyn,ale tym razem Anglicy powinni się zemścić za ostatni remis ????
Anglia win 1,92 STS

Pozatym zagrałem Irlandie 2,1 ; Izrael 2,3 ;Belgię 1,22 i Danię 1,68, wszystko w STS.
Liczę,że w rozpisie 4 z 7 szansa jest(bez Belgii).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
MECZ: Pólnocna Irlandia - Izrael
TYP: 2
KURS: 2.25
BUK: Bah
wybaczcie z gory przepraszam , jest 2 w nocy wiec moze streszcze bardzo ciekawy kurs. irlandia grajaca typowo na remis (luxembourg azerbrijan portugalia malta) , izrael jest na fali (typowo overowa drozyna ponad 3 bramki na mecz) , portugalia ledwo wyszarpala remis moge jeszcze dodac ze miedzy tymi drozynami jest roznica klas ( uzupelnie i edytuje rano bo przed nami mecz z san mario wiec napewno bd emocje )
Ludzie, widzieliscie ten mecz z Portugalia? Izrale mial 4 szanse i strzelil 3 bramki. overowa druzyna? Grala z Luxemburgiem to wchodzil im over. reszta to slabe mecze. A teraz jada na wyspy grac z Irlandczykami ktorzy tez cos wygrac musza. Wedlog mnie Izrael nie wygra dzisiaj tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Czarnogóra - Anglia
Łączna liczba kartek - Poniżej/powyżej: 4.5 - Powyżej (tobet) 1.8 ✅✅✅
Dla mnie po ciekawym i dość sporym kursie pewniak na ten mecz. Czarnogórcy póki co przewodzą w grupie i po dzisiejszym spotkaniu mogą utracić fotel lidera. Anglia z pewnością ma w głowie dwie poprzednie potyczki z Czarnogórcami, w których to padły remisy i dziś może pokusić się o ugranie pełnej puli. Jednak Czarnogóra postara się &#39;gryząc murawę&#39; by do tego nie doszło i zapewne uszczęśliwiona będzie wynikiem remisowym. A jeśli &#39;gryzienie trawy&#39; to i walka, jak walka to i kartki, których ekipa Czarnogóry zebrała sporo w poprzednich dwóch meczach z Anglikami - łącznie 15. W mojej opinii zapowiada się bardzo ostre i otwarte spotkanie. Jego arbitrem będzie Jonas Eriksson, który nie waha się karać zawodników za ostrą grę.
 
R 0

robinhood

Użytkownik
Ludzie, widzieliscie ten mecz z Portugalia? Izrale mial 4 szanse i strzelil 3 bramki. overowa druzyna? Grala z Luxemburgiem to wchodzil im over. reszta to slabe mecze. A teraz jada na wyspy grac z Irlandczykami ktorzy tez cos wygrac musza. Wedlog mnie Izrael nie wygra dzisiaj tego meczu.
Jak najbardziej popieram. Izrael wcale nie jest taki mocny, a remisami Irlandczyków Północnych z ogórkami typu Luksemburg i Azerbejdżan też nie ma się co sugerować, bo też zremisowali na wyjeździe z Portugalią (i prowadzili 1:0 w tym meczu aż do ok. 80 minuty) I jeśli tylko Irlandia Pn. podejdzie do tego meczu bardzo poważnie, to u siebie potrafi czynić cuda i jest w stanie wygrać z każdym. W ostatniej dekadzie w meczach o punkty Irlandia Pn. wygrywała już u siebie z Hiszpanią, Anglią, Szwecją (no i z Polską ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom