>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje do MŚ 2014 - 22-23.03.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Oferta Bet-at-home



Wysypał nam się worek z meczami, w końcu każdy chce zagrać na mistrzostwach świata, nie wszystkich jednak to czeka, mimo to o swoje trzeba walczyć. Dla nas, Polaków najważniejszy jest mecz z Ukrainą, ale o nim gdzie indziej. W tym temacie porozmawiajmy o tym co będzie się działo od Atlantyku po Ural. O dość nietypowej porze bo o 13:45 zagra Izrael z Portugalią i to będzie mocny akcent, wydaje się że Żydzi bez większych szans, ale tak naprawdę to Portugalczyków czeka ciążki mecz. Z ciekawszych spotkań to Czesi zagrają z Danią, dość wyrównana para, wynik będzie trudno wskazać. Węgry - Rumunia to też będzie interesujące widowisko, w węgierskiej reprezentacji pojawiło się kilku niezłych graczy, jak Szalai czy Szabolcs Huszti. W Rumuni ostatnio kwitnie narodowa liga, coraz częściej w europejskich pucharach widzimy inne, mniej renomowane drużyny typu: CFR Cluj, Otelul Galati, a i te większe firmy nieźle sobie radzą na czele ze Steauą. Jedyny mecz, który odbędzie się 23 to spotkanie Cypru ze Szwajcarią i prawdopodobnie bez większej niespodzianki, goście raczej zdobędą trzy punkty. Pominąłem, a warto wspomnieć Walia zagra ze Szkocją, brytyjska rywalizacja, zobaczymy na ile Gareth Bale może pociągnąć reprezentację.

Zapraszam do dyskusji.
 
L 2

lawica

Użytkownik
Ciekawie wygląda dla mnie kurs na Słowenie w meczu z Islandia... Wiadomo, że Słowenia fatalnie zaczeła eliminację i ostatnio reprezentacja reprezentacja tego kraju nie rozpieszcza kibiców. Ale ta grupa jest bardzo wyrównana (słaba) i Słowenia w przypadku zwycięstwa przedłuży swoje szanse na awans. Ciekawą statystyka to mecze Islandii na wyjeżdzie. Ostatnio 2 wygrane, a wcześniej szerego porażek przeplatanych nielicznymi remisami. Co sądzicie o tym meczu?
Kolejnym ciekawy kurs to Czarnogóra. Piłkarsko między Czarnogórą, a Mołdawią przepaść. Dodając do tego sytuację w tabeli (Czarnogórcą na pewno będzie chciało się walczyć o to zwycięstwo). Jedyne co może niepokoić to murowanie bramki przez gospodarzy,ale w ofensywie drużyna Czarnogóry prezentuje się bardzo dobrze
Do tego można dodać jeszcze Rosjan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
keenan 49

keenan

Użytkownik
MOŁDAWIA - CZARNOGÓRA​
TYP:2
KURS:1.62
BUK:BET365

STAWKA: 8/10
Bardzo fajny kurs mamy na to spotkanie eliminacyjne grupy H,wszyscy wiedzą że Czarnogórcy są tutaj faworytem. Ba! oni sami nawet będą chcieli zrobić wszystko co w ich mocy żeby to spotkanie wygrać i wierzę że im to się uda.Na początku eliminacji Czarnogóra podejmowała u siebie Polskę, mecz zakończył się wynikiem 2:2 prawda jest że dla obu ekip ten wynik nie był satysfakcjonujący lecz Czarnogórcy grali lepiej.Potem wyżyli się na San Marino 6-0, a za miesiąc pokonali Ukrainę 1-0 i drugi raz ograli San Marino lecz tym razem 3-0.Mołdawia przegrała z Anglią i Polską i zremisowała bezbramkowo z Ukraińcami.Wszyscy wiedzą jaka przepaść jest między tymi zespołami i ten kurs na Czarnogórców osobiście potraktuję jako lokatę,wiemy jaki zapał mają czarnogórcy i spodziewam się tutaj wysokiego zwycięstwa naprzykład 3-0 , 4-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Luxemburg vs Azerbejdzan / 2 @ 2
Wiem, wiem, ze zaraz beda mowic, ale Luxemburg zremisowal z Irlandia Pol., przegral ledwo z Portugalia i w ogole. W tym meczu nie beda sie raczej liczyc umiejetnosci czystopilkarskie zawodnikow lecz ich mobilizacja, ambicja i agresywna gra. Taka prezentuja Azerowie i mysle, ze nie beda mieli duzych problemow by wygrac z Luxemburgiem. Azerbejdzan przez wielu uwazany za slabeusza coraz odwazniej inwestuje w pilke klubowa, sciagajac coraz to lepszych zawodnikow a co za tym idzie podnosi sie poziom ligi. Mysle, ze handicap na Azerow tez jest mocno prawdopodobny.
 
U 35

uszol71

Użytkownik
moje typy na tą kolejkę: portugalia win, obydwie ekipy mają po 7pkt, bilansem bramek izrael jest wyżej, ja uważam że ich czas się skończył, widzi mi się pogrom 1,55 dla mnie bardzo ładny kursik kusi oj kusi win portugalczyków po handicapem, sam ronaldo jest w stanie gol pokryć 2,55 w fortunie, izreal na 7pkt zdobył 6 z luksemburgiem, chyba nie trza pisać co to za ekipa, do tego na 10 zdobytych goli 9 zdobyli właśnie przeciwko nim, dla mnie lokata
do tego dorzuciłbym francja-gruzja, 2 drużyna niestrzeli bramki po 1,35, przed francuzami mecz środowy z hiszpanią, uważam że będą chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił co za tym idzie na 0 z tyłu

bośnia w życiowej formie, uważam że na swoim stadionie nieoddadzą na rzecz grecji pierwszego miejsca, bośnia w gazie, jeżeli niechcą się znależć w barażach a chcą spokojnie myśleć o awansie to takie mecze muszą u siebie wygrywać dla mnie typ adekwatny do ryzyka. kurs na gospodarzy 1,95 w fortunie, dodam że na wyjeżdzie w grecji było 0:0, jeśli ktoś ma jakieś info, rady, by nie zagrać tego typu chętnie wysłucham waszych spostrzeżeń powodzonka
 
vsky 25,6K

vsky

Użytkownik
Co myślicie o takim typie:
&lt;table class=&quot;border&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Andora-Turcja
Pilka Nozna - Kwal.MS-Europa&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;c&quot;&gt;1X&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;c&quot;&gt; kurs. 8.3&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;c&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Nie mam pojęcia, w jakiej formie jest obecnie Turcja i jak gra Andora, ale grają u siebie, więc może jest jakaś realna szansa na remis, jak sądzicie? Bukmacherzy tej szansy Andorze nie dają, ale myślę, że może warto zaryzykować. Kurs ogromny ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
solara 38

solara

Użytkownik
Co myślicie o takim typie:
&lt;table class=&quot;border&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Andora-Turcja
Pilka Nozna - Kwal.MS-Europa&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;c&quot;&gt;1X&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;c&quot;&gt; kurs. 8.3&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;c&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Nie mam pojęcia, w jakiej formie jest obecnie Turcja i jak gra Andora, ale grają u siebie, więc może jest jakaś realna szansa na remis, jak sądzicie? Bukmacherzy tej szansy Andorze nie dają, ale myślę, że może warto zaryzykować. Kurs ogromny ????
Nie ma szans na wejscie :p. Oglądałeś mecz Polski z Andorą przed Euro? To nie jest poważna drużyna tylko &quot;kelnerzy&quot;. Turcja to jednak solidna europejska druzyna, nie sugerowałbym się tutaj sytuacja w tabeli. Dla mnie Turcja wygra a kurs taki, że nawet sie nie opłaca dawać, no ale praktycznie 100 procent, że wygrają.
 
avezubr 4

avezubr

Użytkownik
Na szybko wypatrzyłem mecze które pewnie zagram za większa kasę:
1. Liechtenstein-Łotwa 2 1.73
Łotwa zupełnie bez formy jednak nie wierzę, że nie wygrają z Liechtensteinem o którym dużo nie trzeba pisać w 4 meczach 1-14 w bramkach, na 8 spotkań pomiędzy tymi drużynami Łotwa wygrała 7. Jak dla mnie wysoki kurs warty zagrania.
2. Mołdawia-Czarnogóra Tu am problem tylko z tym czy grać 2 czy handi -1,5 za 2.7. Mołdawia od prawie 5 lat wygrała u siebie tylko 3 mecze Czarnogóra nie przegrała od 7 spotkań, ogólnie drużyna z wyższej ligi zrobią wszystko żeby nie komplikować sobie sytuacji w grupie.
3. Do tego dorzucę może Azerbejdzan, Rosje albo Szwecję
Co myślicie?
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Oglądając wstępnie piątkową ofertę spotkań eliminacyjnych przychodzi mi na myśl kilka typów. Kilka omówię później. Z tych na szybko:


Izrael - Portugalia 1(+1) @ 2.45 ✅ :cool:
Kursy na Portugalię warte byłyby pobrania gdyby wynosił około 2.00. Portugalia to jeden z tych zespołów, który ma wiele indywidualności. Brakuje im jednak zespołowości, gdy gra im nie wychodzi, zawodnicy &#39;polują&#39; na samodzielne akcje kończące się najczęściej utratą piłki. Izraelczycy nie są w tej grupie chłopcem do bicia, tym bardziej że mają ten sam stan punktowy co Portugalia...ok, dwa zwycięstwa z Luksenburgiem (3:0, 6:0), ale Portugalczycy z zespołem trzy klasy niższym ugrała skromne 1:2 na wyjeździe. Jak dla mnie kurs z handi i wynik inny niż zwycięstwo Portugalii nie zdziwi mnie szczególnie.

Mołdawia- Czarnogóra 2 @ 1.60 ✅
To z Czarnogórcami przyjdzie nam walczyć zapewne o drugie miejsce w grupie. Tak samo jak dla nas, tak i dla nich, spotkanie z Mołdawią to tylko i wyłącznie walka o 3pkt. Obecnie Mołdawia ma zwycięstwo wyłącznie z drużyna amatorów z San Marino. Cicho liczę na przewagę bramkową wyższą niż jednym trafieniem, ale różnie się to już ekipy męczyły na wyjazdach, więc ostrożny win Czarnogóry dam na pewno. Kurs jak najbardziej do pobrania...ciągle spada.

Bośnia- Grecja under 2.5 @ 1.60 wynik 0:0 @ 7.00 ⛔
Pierwsze co kojarzy mi się z Grekami to solidność w obronie. Grecy wolą dowieźć 0:0 w spotkaniu, w którym nie widzą szansy strzelenia bramki. 3/4 spotkania eliminacyjne skończyły się właśnie tym underem a nawet niższym. Bośniacy strzelają wiele bramek...ale tam gdzie rywal im na to pozwala. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wynik 0:0...na wyjeździe spodziewam się większego zaangażowania Bośniaków i czekania na kontrę, stały fragment gry ze strony Greków. To będzie na pewno mecz walki, nie tylko dlatego, że to ważne spotkanie dla układu tabeli, ale i spotkanie ekip z Bałkanów. Twardy mecz, niski wynik moim zdaniem.

Irlandia Płn- Rosja over 2.5 @ 2.35
Wydaje mi się, że Irlandczycy nie mają już nic do stracenia. Trzy &#39;uciułane&#39; remisy niewiele wnoszą do szans na miejsca premiowane awansem. Rosja...zdecydowany lider. Mecze na ciężkim terenie maja jednak to do siebie, że nigdy nie wiadomo, czy niesiony dopingiem gospodarz nie ruszy do przodu. Tak jak pisałem wcześniej, dla Irlandczyków to mecz ostatniej szansy, więc wątpię w jednostronne spotkanie, a że Ruscy to mocny rywal może to wykorzystać i wypunktować rywala.

Polska - Ukraina gospodarz o1.5 @ 2.40 ???? trzeba ochłonąć..
Może i typ &#39;patriotyczny&#39;, ale kiedy jak nie teraz? Ukraina w zapaści. Już od ME lecą na łeb na szyję. Zmiana trenera może i wpłynie dobrze na drużynę, ale też nie było szansy jeszcze w pełni sprawdzić jego pracy. Dla Ukraińców to mecz o wszystko, dla nas mecz o trzymanie się czuba tabeli. Problemy kadrowe Ukraińców, w tym ważnej postaci dla gry Ukrainy...Brak Konoplianki dla Ukraińców to tak, jakby nasi wychodzili bez Lewandowskiego. A propo Lewego. Osiem spotkań z rzędu ze strzelona bramka w BvB. Może i reprezentacja nie jest tak zgrana, nie jest tak silna jak Dortmundczycy, ale to jest właśnie takie spotkanie, w którym może się wykazać. W składzie pojawili się świetnie grający w Nottingham Majewski, doceniany we Francji Krychowiak, dopełnienie Lewego z BvB. WF wprowadził racjonalna politykę powołań, o czym świadczą powołania Boruca czy Koseckiego. W kadrze graja najsilniejsi obecnie, co cieszy. Wierzę w zwycięstwo Polaków i przy tak licznym dopingu na Narodowym...wreszcie strzelającego Lewego dla Polski.

Z innych bez opisu ( może później):
Macedonia - Belgia goście o1.5 @ 1.85 ✅
Lichtenstein- Łotwa 2 @ 1.70- go go Rudnevs!⛔
Słowenia- Islandia 1 @ 1.75 - u siebie,na przełamanie, z Islandią ???? ⛔
Niemcy+Holandia+Turcja+Hiszpania+Austria+Bułgaria @ 1.48 ???? peff
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 3

mrgrzes

Użytkownik
Izrael - Portugalia @ 2
Uważam że Portugalia dysponije o wiele lepszą drużyną, mimo iż ostatnio zabardzo im nieszło to powinni dobrze rozpocząć eliminacje w tym roku
Mołdawia - Czarnogóra @ 2
kurs całkiem ciekawy 1.57, uważam ze warto na to postawić ponieważ bedzie to raczej jednostronne spotkanie
Węgry - Rumunia @ 2
Chociaż kurs jest bardzo wysoki bo az 2.69 to popre to tym ze Węgry jeszcze nigdy nie wygrały z Rumunią, to nie bedzie ten sam skład jakim wyszli na mecz z Polską
Polska - Ukraina @ X
Oba zespoły przeżywają lekki kryzys , dla obu zespołów jest to ważny mecz i żadna ekipa nie będzie chciała zbytno zaryzykować

To mój pierwszy post więc przepraszam za błędy
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Może nie na temat ale ... posiada ktoś stronę / strony gdzie są w kupie powołania na najblizsze mecze reprezentacji ?? Nie potrafie znalezc m.in Belgii , Czarnogóry .
 
D 1

dawidzio1987

Użytkownik
Hiszpania-Finlandia over 2,5 1,3zl

Hiszpania to firma i chyba nikt nie ma watpliwosci ze bedzie to pogrom dla Finlandii, a min. wynik 3:0 to raczej pewnosc.
San Marino-Anglia over 3,5 1,25zl
Tutaj chyba nie musze pisac wyjasnien. San Mario przegrywa zawsze i to spora iloscia bramek.
Francja-Gruzja handicap 0:1 1.27zl
Mysle ze Francja spokojnie powinna wygrac ten mecz, sa drudzy w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym co Hiszpania, a Gruzja to nie sa specjalisci od wygrywania takich meczy.

Holadnia-Estonia over 2,5 1,35z
l
Holandia co prawda zremisowala ostatnie 2 mecze z Włochami i Niemcami ale to dobre zespoły takze moglo sie zdarzyc, co nie zdarzy sie z Estonia, ktora wygrywa sporadycznie ze slabymi druzynami i wynik min. 3:0 jest raczej pewny.
Kazachstan-Niemcy handicap 2:0 1.68zl
Niemcy maja ten mecz w kieszeni, Kazachstan to zadna druzyna. Wynik min. 3:0 to pewnosc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 748

crystiano07

Użytkownik
Mołdawia - Czarnogóra @ 2 @ 1.61 @ WH

Eliminacje coraz bliżej i trzeba jakoś tego freebeta w WH wykorzystać ;). Pierwszy mecz jaki mi i pewnie nie tylko mi wpadł w oko to pojedynek Czarnogórców z Mołdawią. Przyjezdni to aktualny lider naszej grupy eliminacyjnej z 10. punktami na koncie. Spora w tym zasługa korzystnego terminarza, bo grali już dwukrotnie z San Marino, wykorzystali kryzys Ukrainy no i zremisowali z Polską. Teraz czeka ich wyjazd do Mołdawii, która punkty zdobywała tylko z San Marino i Ukraina własnie. Do tego porażki z Polską i Anglią (0:5 u siebie), a ostatnio polegli w sparingu z Kazachstanem. Kurs na Czarnogórę kusi i pewnie już dziś zagram, bo już trochę spadł (z 1.67). Gospodarze to w większości no-name&#39;y, a dwaj najbardziej znani gracze to defensorzy - Armas oraz Epureanu grający w lidze rosyjskiej. Przyjezdni mają zdecydowanie większy potencjał i duet JoJo - Vucinic powinien błyszczeć. Czarnogórcy mają naprawdę ciekawy skład z wspomnianymi już gwiazdami i nie wyobrażam sobie ich straty punktów w tym spotkaniu. Powinni pewnie pokonać rywali i zrobić kolejny krok do Mundialu w Brazylii.

Macedonia - Belgia @ 2 @ 1.73 @ WH

Drugi mecz to moim zdaniem również value na Belgów. Przyjezdni to obok Chorwacji główny faworyt w grupie i to pokazuje też tabela. Oba zespoły zremisowały mecz między sobą, a pozostałe wygrały i mają po 10. punktów. Gospodarze potrafili na swoim stadionie ograć Serbów i to chyba argument buków przy tak wysokim kursie na Belgię. Macedonia wygrała też ostatnio 3:0 z Danią, ale nie widzę ich w tym meczu. Belgia to moim zdaniem jeden z kandydatów na zostanie czarnym koniem Mundialu w Brazylii, bo ich obecny skład naprawdę imponuje. Wielu podopiecznych Marca Wilmotsa robi prawdziwą furorę z Premiership z dwójką Fellaini-Hazard na czele. Na każdej pozycji indywidualnie przewagę mają Belgowie, którzy nie powinni zaliczyć tu wpadki, a kurs naprawdę bardzo interesujący.

Kazachstan - Niemcy @ over 2.5 @ 1.3 @ WH

Najpierw myślałem o handicapie na Niemców, ale ten over wydaje się chyba pewniejszy, chociaż kurs niższy (-2 @ 1.67). Faworyt może być w tym starciu oczywiście tylko jeden i trzy punkty przyjezdnym chyba już można przyznać. Teren niby trudny, ale różnica klas jest zbyt wielka. W ostatnich 10. meczach reprezentacji Niemiec tylko raz (0:0 z Holandią) nie padł ten over, oba zespoły grały ze sobą w eliminacjach do Euro 2012 i na wyjeździe 0:3, u siebie 4:0. W tych eliminacjach goście mięli już prawdziwe festiwale strzeleckie jak 1:6 z Irlandią czy 4:4 ze Szwedami. Niemcy to niesamowita siła z przodu i te trzy bramki powinny tu paść, może nawet ten handicap zagram. Typ dosyć dobry na podbicie ;).
 
F 1

fasolinho

Użytkownik
Szkocja - Walia - typ +1Walia - 1,575 bet365

Dwie wg mnie wyrównane ekipy stoczą twardy i męski pojedynek na boisku. Atutem gości jest napewno Bale, który jest w świetnej formie i kontry Walijczyków będą bardzo grozne. Szkotów w ataku pozycyjnym nie widzę, to typowi rzemieslnicy, surowi technicznie i beda mieli problemy z atakiem. Tak to widzę ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Hiszpania -1 + Holandia -1 1.46 tobet
Jak dla mnie to najpewniejszy dubel na ten week. Nie trzeba chyba specjalnie analizować składów itp. Każdy kto mniejwiecej ogrania piłke, wie, iż mamy tutaj różnice nie jednej a dwóch czy trzech klas. Po drugie grają ofeswynie. No może Holandia nie tak bardzo jak Hiszpania, ale z takim rywalem nie zdobycie 3 goli będzie małym zaskoczeniem. Hiszpania jak będzie chciał wygrać 7:0 to pewnie wygra, ale oba mecze 3:0 może 4:0, bez wiekszej historii. Jak mają być jakieś problemy to w meczy Francji,Turcji czy Niemiec. Tutaj przewiduje pełną dominacje od pierwszej minuty ????
 
U 35

uszol71

Użytkownik
no no peffka panowie... hmmm myśle że dłużej niż 30 minut nie trzeba czekać na to by anglia strzeliła bramkę, a w to że san marino nie strzeli to chyba nikt niema wątpliwośći, może niema super argumentów za moim typem ale uważam go za dość pewny, spokój opanowanie więc 3 do jaja do minimum, sądze że jedna bramka spokonie wpadnie w tym przedziale czasowym, do tego portugalie brać nie pytać...! 1, 4 na anglie do 30 minuty, powodzenia...
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Węgry - Rumunia

Generalnie nie lubię stawiać reprezentacyjnej piłki i unikam tego jak tylko mogę... ale obok takiego kursu przejść obojętnie nie można. Rumunia piłkarsko jest w każdym elemencie lepsza od naszych węgierskich braci. Do tego absencje u Węgrów, puste trybuny, liga świeżo po starcie i brak ogrania większości zawodników. Kontrastuje to z Rumunami, którzy napsuli krwi Chelsea.

2 za 2,7 WH
2 dnb za 2,01 Tobet
0-1 za 8 WH
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Opiszę tylko te typy, które nie zostały poruszone zbyt obszernie wcześniej.
Szwecja - Irlandia
Spotkanie te jest bardzo ważne jeżeli chodzi o zajęcie 2 miejsca w tej grupie i dalsze baraże. To pomiędzy tymi ekipami rozstrzygnie się kwestia 2 miejsca.
Irlandia przez ostatni 1 rok wygrała wyjazdowe spotkanie tylko z Wyspami Owczymi oraz Kazachstanem. Miała 3 porażki i 2 remisy. Jeżeli chodzi o Szwecję to po wygranym meczu z Anglią oraz o mało wyraźnej, niedawnej porażce z Argentyną (2:3, w meczu padła bramka samobójcza) jest przyzwyczajona do gry z silnym rywalem i potrafi się odpowiednio zmotywować, co równie dobrze można było zobaczyć na ME. Dodatkowo w składzie nie ma absencji i Ibra jest w wysokiej formie i on sam może sporo namieszać.
Wydaję się, że przy swoich kibicach Szwedzi nie powinni stracić tutaj punktów.
1-1.50, 1x-1.12, 1 DNB-1.16 BET365
Bośnia Hercegowina - Grecja
Jest to mecz o fotel lidera tej grupy. Jak wiadomo Grecja ma już za sobą mecz ze Słowacją, który wygrali więc są w lepszej sytuacji, na pewno tutaj będą się bronić i dla nich każdy inny wynik niż porażka to cenne punkty.
Bośniacy są świadomi, że mają zaległy mecz ze Słowacją i tutaj muszą wygrać jeżeli chcą zostać samotnym liderem, grają oni ofensywną piłkę. Mają świetny duet z przodu: Dzeko, Ibisevic (główny filar drużyny Stuttgartu), solidna obrona : Spahic, Mujdza oraz solidny bramkarz Begovic (podstawowy bramkarz Stoke City). Wydaję mi się, że przy powolnej i ultra defensywnej grze Grecji nawet bramka z kontrataku jest mało prawdopodobna i Bośniacy powinni śmiało zgarnąć 3 punkty.
1-1.95, 1x-1.25, 1 DNB-1.36 BET365
Irlandia Północna - Rosja
Na początek warto wspomnieć, że jest to mecz wyjazdowy dla Rosjan, lecz Rosjanom przez 2 lata przytrafiła się tylko jedna porażka z Grecją i to na ME, przed ME ogrywając Włochów 0-3. Biorąc pod uwagę formę w tych eliminacjach: 4 zwycięstwa i żadnej straconej bramki to pogubienie punktów w tym meczu z rywalem z niższej półki jest niemożliwe. Rosjanie mają świadomość tego że Portugalia wyczerpała limit potknięć i muszą zacząć wygrywać.
2-1.50, Rosja -1 1.925, Rosja wygra do 0 -2.05 BET365
Macedonia - Belgia
Wszystkim, którzy obstawiają tutaj pure win Belgów radziłbym troszkę ochłonąć i poczekać do następnej kolejki, żeby zobaczyć jak naprawdę radzą sobie oni drużynowo przy tak wielu indywidualnościach. Dodatkowo bilans meczów wyjazdowych Belgów, pomijając te z eliminacji jest kiepski czego nie można powiedzieć o niedocenianej Macedonii szczególnie grającej u siebie. Myślę, że gospodarze mimo braku znacznych szans w tej grupie nie oddadzą w żadnym calu tego meczu i będą walczyć o sensację.
x2-1.14, 2 DNB-1.25 BET 365
Póki co byłoby to na tyle, proszę o wyrozumiałość dopiero zaczynam przygodę na forum.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Szwecja - Irlandia
Szwecja nie zacznie meczu w składzie: A. Isaksson, M. Lustig, A. Granqvist, J. Olsson, B. Safari, S. Larsson, R. Elm, K. Kallstrom, A. Kacaniklic, Z. Ibrahimovic, T. Hysen @ 1.40 Unibet

Nie mam pytań co oni wymyślili. Przez ostatnie kilka(podejrzewam, że nawet kilkanaście lub kilkaset ale nie chce mi się grzebać dalej) spotkań Szwedzi nigdy nie zaczeli meczu takim składem. Ciężko wyprorokować ich jutrzejszą wyjściową jedenastkę. Po prostu napiszę kto mi tu nie pasuje, a kogo ewentualnie widziałbym w składzie.
M. Lustig - przyczepię się na siłę. Dopiero 16.03 wrócił po kontuzji do składu The Bhoys. Na 99% zagra, ale a nóż...;)
B. Safari - dawno temu stracił miejsce w wyjściowej jedenastce Anderlechtu. W ostatnim sparingu z Argentyną na tej pozycji wyszedł M. Olsson, który ma pewne miejsce w składzie Blackburn.
R. Elm + K. Kallstrom - kompletnie nie widzę tej pary razem na boisku od pierwszej minuty. Obaj są zawodnikami o ofensywnym usposobieniu. Hamren potrzebuje Wernblooma lub Svenssona do zabezpieczenia tyłów. Para jaką awizuje Unibet spowoduje, że w linii pomocy nie będzie żadnego zawodnika od zadań defensywnych.
A. Kacaniklic - na lewej stronie w meczu z Niemcami wyszedł Elm i strzelił gola na 4-4. Po co coś zmieniać?:p Tym bardziej, że ze wspomnianych wyżej powodów Elm może się nie zmieścić w środku.
T. Hysen - Ostatnio wrócił po ciężkiej kontuzji Toivonen, który dla tej reprezentacji znaczy 10 razy tyle co Hysen. W dodatku opcja z zawodnikiem PSV pozwoliłaby wystawić Ibre na szpicy. Bo w parze z Hysenem to Zlatan byłby za plecami.
Podsumowując - jest kilka pozycji na których widzę ewentualną roszadę względem tego co proponuje Unibet. Mam 5(bo tego na siłę dopisanego Lustiga ciężko liczyć) zawodników, którzy mogą przesądzić o pozytywnym rozstrzygnięciu zakładu. To dużo, a kurs wcale nie taki mały jak się wydaje. Hamren, nie zawiedź mnie.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom