>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do MŚ 2014 - 22-23.03.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
hakan 256

hakan

Użytkownik
Czechy vs Dania
&quot;Duńska federacja piłkarska (DBU) wykluczyła na pół roku z reprezentacji Nicklasa Bendtnera. To skutek jego jazdy samochodem po ulicach Kopenhagi pod wpływem alkoholu.&quot;
To poważne osłabienie dla ofensywy Duńczyków, gdyż Bendtner był najlepszym strzelcem reprezentacji w tamtym roku.
Dania do tej pory nie wygrała żadnego spotkania w eliminacjach. Dwa remisy i porażka. Duńczycy nie potrafili wykorzystać atutu gry u siebie, gdzie bezbramkowo zremisowali z Czechami
Mecze towarzyskie także nie napawają optymizmem. Trzy spotkania i żadnej wygranej. Remisy z Turcją oraz Meksykiem, a ostatnio gładka porażka 0-3 z Macedonią. W grach kontrolnych Dania strzeliła zaledwie dwie bramki - w tym jedno trafienie Niclasa-, obie z rzutów karnych. W walce o mundial worek z bramkami również się nie rozwiązał, także zdobyte dwa gole, w tym jedna zawieszonego Bendtnera.
Czesi w trzech eliminacyjnych spotkaniach nie przegrali żadnego odnotowując wygraną - formalność- oraz dwa remisy. Mecze towarzyskie - w przeciwieństwie do Duńczyków - mogą napawać optymizmem. Dwie wygrane, 2-0 z Turcją, z tą samą, z którą Dania zremisowała oraz 3-0 z Słowacją. Dobrą formę strzelecką prezentuje Lafata.
Liczę, że Czesi będą potrafili wykorzystać atut gry u siebie i pokonają pogubionych Duńczyków
Czechy 2,20


Chorwacja vs Serbia
Nie ma co się oszukiwać, różnica klasy jest i dokładnie odzwierciedlają to kursy na to spotkanie. Chorwaci wygrali 3 z 4 spotkań, a czwarte zremisowali na trudnym terenie w Belgii - w tej reprezentacji wielu dostrzega spory potencjał. Serbowie to półka niżej. W eliminacjach nie radzą sobie najlepiej. Tylko jedna wygrana nad słabą Walią, jedynie remis z przeciętnymi Szkotami. Dostali lanie u siebie od Belgów, a następnie ulegli Macedonii. Po pogromem nad Walijczykami, w pozostałych trzech spotkaniach Serbowie nie byli w stanie zdobyć gola !
Chorwaci w swoim optymalnym składzie z Mandzukicem, Modricem, Eduardo, Rakiticem,Vukojovicem, Kranjcarem,Corluka, Strinicem, Simunicem. Regularność ich występów, zgranie, atut własnego boiska, to wszystko powinno przełożyć się na wygraną
Chorwacja 1,70
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Macedonia - Belgia [2] 1,7 STS
Pierwszy mecz, który zwrócił moją uwagę z piątkowych meczów. Patrząc na skład Belgów na papierze powinni się znaleźć co najmniej w 1/4 MŚ. Ale oczywiście wszystko musi zweryfikować boisko i do Mundialu najpierw trzeba się zakwalifikować. Po losowaniu mogło zdawać się, że grupa A, w której grają Belgowie jest bardzo wyrównana i kandydatów do jej wygrania jest trzech. Mowa o Czerwonych Diabłach, Chorwacji i Serbii. Serbowie jednak przeżywają jednak kryzys, czego efektem są porażki właśnie z Macedonią i Belgią. Wydaje się, że o awans z pierwszego miejsca biją się już tylko Belgowie z Chorwacją. Teraz jednak muszą oni się skupić na Macedonii, która oczywiście kadrowo nie sięga Belgom do kolan, jednak jak pokazał mecz z Serbami, są w stanie zrobić niespodziankę na własnym boisku. W tym przypadku mimo wszystko nie kombinowałbym z rezultatem meczu i postawię na gości, którzy nie zawiedli mnie już podczas wyjazdowego spotkania z Walią. Wspomniane zwycięstwo w Serbii również pokazuje, że gorący teren nie jest im straszny. W zasadzie nie ma możliwości żeby piłkarze grający na co dzień w Premier League mieli obawiać się jakiegokolwiek stadionu na świecie.
Kadra Belgii:
http://www.eurofutbol.pl/news/694967-Kadra-Belgii-na-mecze-z-Macedonia/
I Macedonii:
http://www.eurofutbol.pl/news/696008-Kadra-Macedonii-na-mecze-z-Belgia/
Nazwiska jakie ma do dyspozycji Wilmots na prawdę robią wrażenie. Nie ma watpliwości, że jest to złota generacja belgijskiej piłki, a selekcjoner ma problem bogactwa, bo ktoś z gwiazd europejskiej piłki będzie musiał rozpocząć mecz na ławce. W obronie są przecież m.in. Alderweireld, Kompany, Van Buyten, Vermaelen i Vertonghen, a miejsca tylko cztery. Najbardziej imponująco wygląda druga linia, o której sile stanowią podstawowi piłkarze angielskich drużyn: Hazard, Fellaini czy Dembele i piłkarz Zenitu Witsel. W ataku najbliżej gry są według mnie Lukaku, Mertens i Benteke ale sam jestem bardzo ciekawy kogo wybierze Wilmots.
Podsumowując, powiem, że to nie tylko mecz z Macedonią, ale też korespondencyjna walka z Chorwatami o pierwsze miejsce w grupie. W Zagrzebiu będziemy świadkami derbów Bałkanów, gdzie więcej szans daje gospodarzom, tym samym Belgia nie może sobie pozwolić na straty punktów z takimi rywalami. To nie jest liga, tu meczów jest znacznie mniej i nie ma miejsca na zadyszkę.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Poland - Ukraine
⚽ Polska - Ukraina 1 Kurs 2,10 Pinnacle

Mecz o 6 pkt - tak media zapowiadają ten mecz. Pojedynek z podtekstem - zmierzą się współgospodarze Euro 2012.
Polacy 2 remisy : Czarnogóra, Anglia i zwycięstwo z Mołdawią.
Ukraina remisy z Anglią i Mołdawią , porażka z Czarnogórą.

Co przemawia za Polakami:
- pojedynek u siebie , &#39;&#39;swoi kibice&#39;&#39;
- zgranie trio z Borussi
- głód gry w kadrze po stronie Majewskiego i Rybusa którzy mają spore szanse na pierwszy skład
- Boruc - jeden z lepszych w bramkarzy Europy - obecnie świetna forma
- silne skrzydła
- istnieje spora możliwość iż Obraniak zacznie na ławce lub cały mecz na niej spędzi co może przynieść zbawienie ????

Co przemawia za Ukrainą:
- nowy trener a więc taktyka tego zespołu może się różnić od poprzednich meczy tej reprezentacji
- duża liczba zawodników z rodzimej ligi co może wpłynąć na zgranie tej drużyny
- Yarmolenko i Tymoschuk - dobrzy w każdej płaszczyźnie gry

Sytuacja wygląda następująco:
Wiele osób uważa , że Polacy mogą mieć problem z wygraną , że balonik nadmuchony , znów się spalą itp. Spalili się na Euro jednak warto zauważyć iż od lat nasza reprezentacja w eliminacjach prezentuje się solidnie i mecze u siebie wygrywa nawet z mocniejszymi rywalami. Co prawda mecze towarzyskie nie napawają optymizmem jednak teraz jest prawdziwa gra , ,mniej rotacji ,sprawdzony skład. Jak popatrzeć na składy drużyn to Polacy mogą być bardziej zgrani. W naszej kadrze nie ma rewolucji. Ukraińcy bez Schevczenki , Voronina, Konoplianki który strzelił bramkę Anglii. Tak więc aby sąsiedzi ze wschodu nam zagrozili musieliby zagrać niezwykle zdyscyplinowani taktycznie i z dobrą dyspozycją Tymoszczuka , który będzie ważnym ogniwem w jutrzejszym meczu. Uważam , że Nasza Reprezentacja osiągnie przewagę na skrzydłach , siądzie na rywalu jak to miało miejsce już nie raz w meczach o punkty. Fornalik udowodnił iż potrafi z tzw. średniaków stworzyć dobry team. Reprezentacja to trochę co innego niż klub lecz ten trener na prawdę ma możliwości.
Nasza Reprezentacja ma w zwyczaju zaskakiwać na + jak i na - .
Z lepszymi drużynami typu Portugalia,Czechy, Anglia występuje mobilizacja i zespół potrafi zespołowością wywalczyć swoje a w pojedynkach takich jak Estonia i inni rywale tego pokroju bywają przykre niespodzianki. Według mnie remisu raczej nie będzie. Ukraina jeśli myśli jeszcze o awansie musi zaprezentować otwartą grę i nie czekać na kontrę bo remis nic im absolutnie nie daje. Jednak pierwsze minuty mega ważne. Uważam , że w nich jest największa szansa na zdobycz bramkową Naszych.
Szanse zwycięstwa oceniam na bardzo duże, rywal nie jest anonimowy lecz my lubimy grać z rywalami tego pokroju . Mecz o stawkę , rywal z problemami , My też gramy o coś także powinniśmy ten mecz wygrać.

Przegrywamy z Ukrainą 1:3. Byli lepsi . Zaskoczyli nas na początku a Polska nie jest na tyle silna i dojrzała by taką statę odrobić. Wielka szkoda - graliśmy u siebie.
 
K 0

konopa94

Użytkownik
Liechtenstein-Łotwa 2 (1,70)
Ani gospodarz ani Łotwa nie grają pięknej piłki, lecz uważam, że Łotwa mimo wszystko nie powinna przegrać z takim państwem jakim jest Liechtenstein. Na 15 meczów u siebie 2 wygrali (Andora,Litwa) i raz zremisowali(Finlandia) reszta w łeb także myślę, że nie powinni zdobyć ani punktu w tym meczu.

Słowacja-Litwa 1 (1,54)

Tutaj tylko napiszę,że Słowacy grają przed własną publicznością, mają szanse na awans oraz to, że Litwa nie wygrała na wyjeździe od 2010 roku.

Szwecja-Irlandia 1 (1,50)

Szwedzi, zdecydowany faworyt. Potrafią u siebie wygrać z mocnymi przeciwnikami(Anglia,Francja) i biją się o awans, w sumie Irlandia także, lecz analizując ich mecze na wyjeździe to mają wygrane, ale z przeciwnikami słabymi takimi jak(Wyspy Owcze,Kazachstan) dlatego myślę, że sobie nie poradzą ze Szwedami.

Izrael-Portugalia over 2,5 (1,97)

W ostatnich 5 meczach Izraela u siebie padają co najmniej 3 bramki. Jest to mecz o przysłowiowe 6 punktów, dlatego uważam, że padnie sporo bramek. Wszyscy wiemy, że Portugalia to klasa sama w sobie i powinna nastrzelać tych bramek, przy czym Izrael może ładnie skontrować. Za taki kurs,myślę, że warto zagrać ???? .

Macedonia-Belgia obie strzelą:tak (1,95)

Myślę, że Belgia to wygra, ma bardzo dobrą kadrę, Hazard jest w gazie i Belgowie na pewno coś ukują. Myślę, że nawet sam Hazard coś strzeli, Lukaku może też ;), lecz nie mowa tutaj tylko o Belgach. Macedonia u siebie od ostatnich 5 meczy za każdym razem strzela chociaż bramkę(za sprawą Pandeva z Napoli) on też myślę, że sam coś sobie wypracuję i strzeli a nie grali ze słabymi przeciwnikami bo z Danią,Słowenią,Serbią,Chorwacją,Litwą. Kursik też jest bardzo przyjemny, także można się skusić ????

Irlandia Pln.-Rosja 2 (1,51)
Bardzo ładny kursik, a Rosja jak wygra to ma zapewniony awans, także myślę, że będą chcieli wygrać i mieć już to zapewnione. Irlandia u siebie remisuje z takimi śmiesznymi zespołami jak Azerbejdżan Luksemburg i Finlandia w ostatnich 3 meczach, gdzie Rosja jest co najmniej o klasę od nich lepsza. Kursik również bardzo przyjemny

Mołdawia-Czarnogóra 2 (1,57)

Nie będę tutaj dużo pisał, Czarnogóra jak wygra będzie o krok od awansu, mają formę a Mołdawia to Mołdawia, nie oszukujmy się oni nic nie grają. Mecz dla Czarnogóry bardzo ważny, dlatego się zepną i to wygrają Mołdawia ma teoretyczne szanse na awans, ale tylko teoretyczne bo wiadome jaką oni piłkę grają.

kurs:35,76 (jak dla mnie ekstra)

Wiem, że takie kursy były, lecz nie widziałem takich analiz. Pozdrawiam!
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Izrael - Portugalia

typ: poniżej 2.5 bramki
kurs: 1,75
3/10
unibet

Jutro odbędzie się wiele meczy eliminacji do Mistrzostw Świata w Rio de Janeiro. Najwcześniej zacznie sie spotkanie w Izraelu gdzie gospodarze podejmą faworytów grupy Portugalczyków.

Dość niespodziewanie zdecydowani faworyci grupy Portugalczycy zajmują w tej chwili trzecie miejsce w grupie, a ich jutrzejsi rywale wyprzedzają ich tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Reprezentacja prowadzona przez Paulo Bento w grupie przegrała z Rosją na wyjeździe 0:1 i u siebie sensacyjnie zremisowała z Irlandią Północną. Wszyscy, którzy choć średnio interesują się piłką nożną dobrze wiedzą jak wielkim potencjałem dysponuje Portugalia jednak wiadomo również, że od wielu lat mają oni problemy przede wszystkim z ofensywą i jeśli nawet wygrywają to przychodzi im to bardzo ciężko. Problemy z napastnikami i balansem między obroną i atakiem to sprawa znana od wielu lat. Widać to było we wspomnianych spotkaniach, przede wszystkim w meczu z Rosją, który zapowiadał sie bardzo dobrze, a był przeraźliwie nudny. Izrael w chwili obecnej z pewnościa zajmuje zbyt wysokie miejsca jak na potencjał drużyny, a wyniki ostatnich meczy wskazują na to, że drużyna jest w kiepskiej dyspozycji. Nie wydaje się jednak by gospodarze rzucili się do huraganowych ataków, bo zdecydowanym faworytem są goscie. Izraelczycy zagrają rozważnie, defensywnie, a goście mają duże problemy z rozmontowywaniem obrony przeciwników, szczególnie w meczach wyjazdowych. Stąd uważam, że spotkanie to nie będzie obfitowało w bramki.

Mołdawia - Czarnogóra

Typ : 2
kurs 1,60
9/10
Bet-at-home

Mecz naszych grupowych rywali. Gospodarze w eliminacjach do MŚ 2014 zdobyli na razie cztery punkty. W Kiszynowie udało się im zremisować z Ukrainą, a w San Marino udało się im wygrać. Czarnogórcy to z kolei lider grupy, który punkty tracił na razie tylko w meczu z Polską (2:2 w Podgoricy). Dla jednego z najmłodszych państw w Europie (i jednego z mniejszych, bo w Czarnogórze żyje zaledwie 600 tys. ludzi) występ reprezentacji w Mundialu byłby olbrzymim osiągnięciem. Naszym zdaniem Czarnogórcy zepną się i pokonają Mołdawian.
 
zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
Kazachstan - Niemcy

typ : Kazachstan nie strzeli
kurs 1.70

Witajcie , według mnie Kazachstan nie jest w stanie strzelić bramki tak klasowej drużynie . Jedyna dla nich szansa na jakiegoś fuksiarskiego gola to wysoka przewaga naszych sąsiadów. Niemcy jednak nie będą się przemęczać i wygrają 0:2 ,0:3.
 
N 13

nsh

Użytkownik
Cypr - Szwajcaria 1.60
Analiza : Ostatni mecz emś 0:2 pewna wygrana Szwajcarii nad Islandią , porażka Cypru 1:3 u siebie z Norwegią , tabela 1. Szwajcaria 10pkt 7-1 6. Cypr 3pkt 4-8 co tu więcej pisać... zapraszam do skorzystania.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Szkocja vs Walia - Gareth Bale strzeli kiedykolwiek @ 3,1
Nie wydaje wam sie, ze ten kurs az sie prosi o pobranie? Na Lewandowskiego kurs jest 2,X przeciwko agresywnie grajacym Ukraincom. Mysle, ze Bale jest w takiej formie, ze moze sie pokusic o bramke w tym meczu szczoegolnie, ze przy rzutach wolnych (badz karnym) to on bedzieje wykonywal (a strzelac potrafi). Kolejna sprawa to taka, ze na szkockich forach widac wyraznie, ze Szkoci nie sa zadowoleni ze swojego zepsolu. Twierdza, ze jest to jeden z najgorszych zespolow jekim Szkocja dysponowala od dluzszego czasu. Walijczycy wygrali u siebie ze Szkotami wlasnie po 2 golach Bala (jeden z karnego). Teraz pomimo tego, ze Szkoci beda chcieli sie odegrac, nadal mozna liczyc na Garetha, ze wezmie na siebie ciezar gry i strzeli jesli nie zwycieskie bramki to przynajmniej honorowa. Mysle, ze jest to typ warty uwagi.
Dla ciekawosci powiem, ze na Betsafe kurs wynosi ledwie 2,2 a na Betvictor az 3,1 wiec roznica jest.
 
R 0

robinhood

Użytkownik
Chorwacja - Serbia
typ: Będzie czerwona kartka
kurs 2,75
To nie będzie zwykły mecz. W Chorwacji panuje przed meczem niemal stan wojenny ;) Chorwacko-serbskie relacje + bałkański temperament to niezła mieszanka wybuchowa. Te dwie reprezentacje nie grały ze sobą od czasu wojny jugosłowiańskiej, ale później zdarzyły się mecze Dinama Zagrzeb z Partizanem i Crveną Zvezdą, które zazwyczaj kończyły się boiskową bijatyką. Kurs jak na czerwoną kartkę nie jest powalający, ale i tak warty zagrania.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Kazachstan-Niemcy -1 2
Holandia -1-Estonia 1
Hiszpania -1 - Finlandia 1
Bułgaria-Malta 1

Zacznę od Niemców i Hiszpanii, bo ich sytuacja jest troszke podobna. Obie ekipy niespodziewanie zremisowały na własnym terenie z drugimi siłami swoich grup (pamietne 4-4 z Szwecja, 1-1 z Francja), co za tym idzie ich sytuacja jest troche skomplikowana, awans ma tylko 1 miejsce. Uwazam, ze dlatego w takich meczach musza oni wyjsc na pełnej mobilizacji, bo jakiekolwiek straty punktów w tych meczach oznaczałyby pogodzenie sie z 2 miejscem. Mysle, że Loew wystawi młodych w srodowym meczu z Kazachami u siebie, a jutro wystapi najlepsza 11.
Bułgarzy zajmują 2 miejsce w swojej grupie, jest to jednak zadna rewelacja, gdyz grali zarowno z Dania jak i Czechami u siebie nie odnoszac zwyciestwa. Jednak ich szanse na awans nadal sa, jeden warunek - jutro musza wygrac, a przeciwnik slabiutki.
Co do Holendrów to tutaj trudno cos argumentowac, graja z Estonia u siebie - chyba tyle wystarczy. Zabraknie Huntelaara, ale o forme Van Persiego jestem spokojny.

Jeden argument dotyczacy wszystkich spotkań - wszystkie jutrzejsi gospodarze wygrywali z jutrzejszymi przeciwnikami u siebie gromiac ich, a Niemcy ostatnie dwa mecze (jeden wyjazd jeden dom) Wygrali z Kazachstanem odpowiednio 3-0, 4-0. Dla mnie totalne pewniaki. Kurs 2,12 wczoraj na Bwin, pograłem grubo.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Chorwacja - Serbia
typ: Będzie czerwona kartka
kurs 2,75
To nie będzie zwykły mecz. W Chorwacji panuje przed meczem niemal stan wojenny ;) Chorwacko-serbskie relacje + bałkański temperament to niezła mieszanka wybuchowa. Te dwie reprezentacje nie grały ze sobą od czasu wojny jugosłowiańskiej, ale później zdarzyły się mecze Dinama Zagrzeb z Partizanem i Crveną Zvezdą, które zazwyczaj kończyły się boiskową bijatyką. Kurs jak na czerwoną kartkę nie jest powalający, ale i tak warty zagrania.
Ciekawy typ, sam na niego patrzylem, ale statystycznie moze nie wejsc. Serbowie dostali czerwona kartke w ostatnim meczu z Macedonia wiec teraz mozna sie zastanawiac czy tez tak beda grali. Nie spodziewam sie by Chorwaci dostali czerwona kartke bo sa zdecydowanie lepsi niz Serbowie, wiec beda chcieli wygrac a tak mozna tylko grajac w pelnym skladnie i trener z pewnoscia bedzie ich uczulal na to by nie zlapali czerwonej. Wazne jest tez to kto bedzie sedziowal. Gdyby kurs byl jak zawsze w okolicach 4 to bym zagra, 2,5 to jednak ryzyko chyba, ze do kuponu za 1 PLN ????
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
Izrael - Portugalia typ: Portugalia Win 1.55 3:3 ⛔
Izrael jak dotąd 4 mecze = 7 pkt. 2 miejsce w Tabeli. 4mecze= 10 bramek strzelonych ( w tym 9 z Luksemburgiem) Wszystko super, tylko, że te 7 pkt to w głównej mierze zasługa 2zwycięstw nad pół-zawodowcami z Luksemburga. Nie wierzę w zespół Izraela, nie przekonuje mnie , nie wierzę w to, że Portugalia odpuści ten mecz. Żaden zespół nie chce grać w barażach , a na pewno nie Portugalia. Wiadomo jak to jest ... trafi się dobry przeciwnik i z wyjazdu na mistrzostwa nici. Dzięki tej wygranej Portugalia bedzie mogla wznowić polowania na 1miejsce w grupie!
Chorwacja - Serbia Typ: BTS ( obie strzelą) 2.30 2:0 ⛔
Jak kolega wyżej wspomniał &quot;to nie będzie zwykły mecz&quot;. To mecz z typu derby, żadna drużyna nie odpuści, bo dzięki wygranej może zyskać nie tylko 3pkt, ale i poważanie u kibiców na dłuższy okres. Na pewno większość aspektów przeważa za Chorwacją, + grają u siebie + mają silniejszy skład na papierze. Ale zwróćmy uwagę na Tabelę ... Serbowie grają o życie , ich remis nie zachwyci. Jestem spokojny o to, że obie drużyny strzelą bramkę.

Słowenia - Islandia Typ : X 3.60 1;2 ⛔

Islandia =&gt; 16 meczy pod rzad bez remisu , kiedyś musi nastąpić w końcu przełom.
A Słowenia .... bez gwiazd typu Zlatko Zahović , nie widzę po jej stronie atutów. Typowy mecz na remis.

Mołdawia - Czarnogóra Typ: Czarnogóra Win 1.60 0:1
Czarnogóra będzie chciała za wszelką cenę utrzymać 1 miejsce w tabeli. Wielu kibiców Polski chciałoby, żeby padł tu remis , Wielu Kibiców-Typerów typuje na trzeźwo patrząc na formę i na skład na papierze. Po stronie Mołdawii przychodzi mi na myśl: Suvorow (ex-Cracovia ) Doros (ex-Legia) i długo długo nic.... Po stronie Czarnogórców Jovetić, Vucinić. Moim zdaniem easy win
Węgry - Rumunia Typ: Over 2.5 2.20 or BTS 1.85 2:2
Mecz o 2 miejsce dające baraż. Po stronie Węgier nie byle jakie nazwiska Hajnal , Dzsudzsak , Szalai , Gera , Huszti . Po stronie Rumunii m.in Torje ,Adrian Mutu. Liczę na otwarty mecz, z sytuacjami dla obu zespołów oraz na bramki.
Macedonia Belgia Typ: over 2.5 2.15 0:2
Macedonia ostatnimi miesiącami bardzo fajnie się prezentuje wygrając u siebie m.in z Danią , Serbią i Słowenią. Belgii nie muszę nikomu przedstawiać. Może tu paść niespodzianka , niekoniecznie będzie to spacerek dla Belgii.

Szwecja Irlandia Typ: Szwecja 1.50
0:0
Irlandię widziałem w ostatnim meczu z Polską, w 1 połowie prezentowała się moim zdaniem fatalnie, a przecież grała u siebie. Nie widziałem zęba ich w grze, sporej ilości wrzutek itd. Na własne życzenie Polska przegrała ten mecz. Tym razem Irlandia zagra na wyjeździe. Twierdzę, że ogólnie drużyny wyspiarskie mają to do siebie, że gorzej prezentują się na wyjazdach. Szwecja zaimponowała mi , gdy wyszła ze stanu 0;4 na 4;4 z Niemcami. Mają w swoich szeregach Zlatana , który sam może przesądzić o losach meczu. Easy win.
i na koniec żeby nie bylo ruszę mecz Polski ;)
Polska Ukraina Typ: X 3.40 or BTS 2.10 1;3
Chciałbym, żebyśmy wygrali ale to było zbyt prosto a jak wiemy prosto nigdy nie jest, szczególnie Polsce w ostatnich latach... martwi mnie to, wspominając wcześniejsze kwalifikacje czy to do Euro , czy do MŚ .... że Polska w marcu nie gra zbyt dobrze, zawsze jakoś najlepsze wyniki osiągaliśmy na jesień. Obym się jutro mylił. Remis pozwoli obu reprezentacjom dalej marzyć o Brazylii , ani Polska , ani Ukraina nie będzie chciała tego meczu przegrać.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje
Spotkanie: Holandia - Estonia
Typ: po 30 minutach - 1
Kurs: 1,67
Buk: William Hill
Analiza:
Zapowiada się pogrom na Amsterdam Arenie. Kogokolwiek by trener van Gaal nie chciał oszczędzić i ktokolwiek inny niż takie gwiazdy jak van Persie wyszedłby w pierwszym składzie to i tak Holandia jest co najmniej 3 klasy nad swoim dzisiejszym rywalem. 4 mecze, które do tej pory Holandia rozegrała, oczywiście wygrała. Strzeliła w nich 13 goli. 7 z nich padło w pierwszych 30 minutach gry. Oczywiście zawsze wygrywali już po tym czasie. Turcja, Węgry czy Rumunia to rywale dużo lepsi od Estonii więc czemu dziś miałoby być inaczej ? Nie może być inaczej. Estończycy są za słabi na te eliminacje, co dopiero na jednego z faworytów głównego turnieju. Pomarańczowi zrobią widowisko na swoim terenie i wypunktują przyjezdnych już w pierwszych minutach. Stawiam, że pierwszą bramkę strzeli ktoś z grupy: van Persie, van der Vaart, Lens, Huntelaar... ; ) I zrobi to już na początku meczu, żeby go sobie ładnie ustawić i za bardzo się nie zmęczyć. Potem trochę poklepać obok bezradnych Estończyków do końcowego gwizdka i podziękować kibicom.
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Austria - Wyspy Owcze

Dzisiaj zwyciężą gospodarze - to jest pewne. Sporną kwestią pozostaje tylko to w jakim stylu to zrobią. Po wpadce z Irlandią u siebie teraz muszą szanować punkty i bez problemów wygrywać z takimi kopciuszkami europejskiej piłki jak Wyspy Owcze. W takim przypadku ode mnie kilka przyjemnych kursów na podbicie AKO...

Austria wygra obie połowy 1.8 ✅
Austria wygra do zera 1.45 ✅
BTS: Nie 1.37 ✅
Bramki Austrii: 3 lub więcej 1.7 ✅
Kursy pochodzą z bet-at-home

@down: wystarczy trochę poczytać aby zobaczyć, że to tylko pomyłka w tytule, a reszta jest w porządku... nie wydaje mi się w każdym razie by Kazachstan leżał na wyspie, ale pewnie żyje w kłamstwie.

Tak jak spodziewałem się wszystko się sprawdziło, może ktoś skorzystał i &#39;podbił&#39; sobie AKO :grin:
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Ciekawy typ, sam na niego patrzylem, ale statystycznie moze nie wejsc. Serbowie dostali czerwona kartke w ostatnim meczu z Macedonia wiec teraz mozna sie zastanawiac czy tez tak beda grali. Nie spodziewam sie by Chorwaci dostali czerwona kartke bo sa zdecydowanie lepsi niz Serbowie, wiec beda chcieli wygrac a tak mozna tylko grajac w pelnym skladnie i trener z pewnoscia bedzie ich uczulal na to by nie zlapali czerwonej. Wazne jest tez to kto bedzie sedziowal. Gdyby kurs byl jak zawsze w okolicach 4 to bym zagra, 2,5 to jednak ryzyko chyba, ze do kuponu za 1 PLN ????
Pierwsze co o tym meczu pomyślałem to właśnie zakład na czerwoną, a dzisiaj jeszcze bardziej się w tym utwierdziłem, gdyż sędziuje nie kto inny jak pan Cakir z Turcji dobrze znany z meczu Man.Utd z Realem.
 
A 0

adriano169

Użytkownik
zna ktoś skład portugali na mecz ? bo kurs 1.5 wydaje się być promocją w sytuacji że Portugalia musi to wygrać a przeciwnik średni i bezpośrednio walczą miedzy sobą wiec wyjdą na pewno skoncentrowani i zmobilizowani.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Austria - Kazachstan
Dzisiaj zwyciężą gospodarze - to jest pewne. Sporną kwestią pozostaje tylko to w jakim stylu to zrobią. Po wpadce z Irlandią u siebie teraz muszą szanować punkty i bez problemów wygrywać z takimi kopciuszkami europejskiej piłki jak Wyspy Owcze. W takim przypadku ode mnie kilka przyjemnych kursów na podbicie AKO...
Austria wygra obie połowy 1.8
Austria wygra do zera 1.45
BTS: Nie 1.37
Bramki Austrii: 3 lub więcej 1.7
Kursy pochodzą z bet-at-home
Po pierwsze Austria nie gra z Kazachstanem..
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Cypr - Szwajcaria 1.60
Fajnie wygląda te spotkanie. Szwajaria doczekała się świetnego pokolenia piłkarzy. Dobra praca z młodzierzą dała teraz efekt. Są liderami którpy, Cypr nie liczy się w walcę o awans. Różnica potecjału ogrona. To, że Cypr gra u siebie nie będzie aż taka przewaga. Nawet lepiej, tam dobra pogoda, swietnie przygotowana murawa a w Europie zima... szykuje się pewna wygrana gości.
Polecam również dubel jaki podał na 1 stronie...
kapszti // Pan Moderator nie wie o tym, że trzeba buka podać? A jeszcze słownik ortograficzny by się przydało zakupić...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom