>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do MŚ 2014 - 22-23.03.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
M 0

manieklbl

Użytkownik
San Marino - Anglia; Goście wygrają obie połowy? Tak 1.20 Tobet
Uważam, że jak na mecz, gdzie rywalem amatorów z San Marino jest na tyle wysokiej klasy zespół to kurs 1.2 ma jak najbardziej value - w ciągu ostatnich czterech lat w meczu o stawkę San Marino połowy nie przegrało bodajże raptem dwa razy.
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
Węgry-Rumunia over 2.5 @ 2.20 Unibet 5/10
BTS @ 1.91 Bwin 6/10

Za duży kurs, powinno być 1.70. Obie drużyny za plecami lidera tabeli Holandii. Na chwilę obecną mają po 9 pkt i tracą 3 pkt do Holandii, która dziś zmierzy się z Estonią. Jest to więc mecz o 6 pkt. Czarta w tabeli Turcja jest w kiepskiej formie i nie sądzę, że włączy się do walki o miejsce 2 premiowane grą w barażach. Węgry mimo iż nie widać tego po wynikach grają coraz lepszy futbol, Rumunii starają się grać ofensywnie, prowadzić grę. W dzisiejszym meczu nie będzie oszczędzania się, gry na remis, obie drużyny satysfakcjonuje tylko zwycięstwo. Spodziewam się otwartego spotkania i wzajemnej wymiany ciosów, nie wiem skąd taki kurs na over, wyjściowy był 2.50, dla mnie przesada.
Bośnia i Hercegowina - Grecja 1 @ 2.05 William Hill 7/10
Bośnia na fali, świetnie grają w tych eliminacjach. Prowadzą w tabeli wraz z Grecją. Mecz ten można powiedzieć o wygraną w grupie, zwycięzca będzie w bardzo korzystnej sytuacji przed kolejnymi spotkaniami. W pierwszym ich spotkaniu w Grecji padł remis 0-0, jednak lepiej spisywali się goście i to oni powinni wywieźć komplet punktów. Wiadomo z Grecją nie gra się łatwo, to drużyna skupiona głównie na defensywie, jednak jest jak najbardziej do pokonania. Bośnia ma w swojej kadrze wiele świetnych indywidualności, które mogą przesądzić o losach spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 907

pawel-1

Użytkownik
Chorwacja - Serbia
pierwsza kartka do 25:59 @ 2.03 Tobet ⛔

Grzech nie spróbować czegoś z kartkami w tym meczu. Buki też wiedzą co się święci, bo oferty pod tym kątem prawie nie ma. Tobet za czerwoną kartkę płaci zaledwie 2.15, taka opcja mi się nie widzi. Stawiam więc na to, że gotować się będzie od samego początku. Z wiadomych względów mecz będzie wojną na trybunach i na boisku. Ogromna presja oraz wzajemna nienawiść. Co więcej potrzeba, by kartki sypały się od pierwszych minut? Przydałby się jakiś sensowny arbiter. Tu mamy słynnego, po meczu Manchesteru Utd z Realem, Cakira Cuneyta. Nie boi się pokazać czerwonej(czego dowód mieliśmy we wspomnianym spotkaniu), żółtka sypie tak średnio pod względem ilości ale dramatu nie ma. Głupi nie jest. Musi się domyślać, że jeśli nie będzie tonować emocji od samego początku to ten mecz może wymknąć mu się spod kontroli. 26 minut to całkiem sporo, a i kurs zachęca.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Mołdawia -Czarnogóra ✅
Tak samo jak dla większość uważam, że 3 pkt wyjadą do Czarnogóry. Drużynę z Czarnogóry kojarzę z poprzednich eliminacji jako minimalistów tzn. mało strzelają , mało tracą. Oczywiście największa moc tkwi w dwóch napastnikach Jovetic- Vucinic, ale także młody Savić w Fiorentinie radzi sobie bardzo dobrze. O drużynie z Mołdawii nie mogę za wiele napisać, sami anonimowi zawodnicy , wyniki także nie przemawiają za nimi (ostatnia porażka z Kazachstanem 1-3) Stawiam na 0-1, 0-2 kurs 1,6 unibet do dubelka wydaje się być dobrym rozwiązaniem.
Norwegia-Albania ⛔ tragedia..
Po losowaniu Norwegowie na pewno mogli być zadowoleniu, bo grupa co tu dużo mówić jest po prostu słaba. Będą walczyć o 1 miejsce z drużyną Szwajcarii. Drużyna w składzie nie ma jakiś wielkich gwiazd, do zawodników wyróżniających się można zaliczyć Abdellaoue grającego na co dzień w drużynie Hannoveru (7 bramek w tym sezonie). Drużyny takie jak Albania są najgroźniejsze w meczach u siebie (na razie jedyne punkty , które zdobyli to właśnie po meczach u siebie 3-1 z Cyprem, 1-0 ze Słowenią) Tak jak wspominałem na początku grupa jedna z najsłabszych. Każdy właściwie można wygrać z każdym co już pokazały wyniki w tejże grupie.Podsumowując gospodarze mocni u siebie, Albańczycy mniej groźni na wyjazdach, liczę na skromne zwycięstwo gospodarzy. W tym momencie 1,4 Unibet dupy nie urywa, ale do dubla polecam.
Chorwacja - Serbia ✅
Święta wojna, stadion otoczony policją, wojskiem atmosfera na pewno będzie gorąca. Uważam, że gwiazdy Chorwatów (Modric, Mandzukic, Jelavic i jeszcze można by wymieniać) zrobią różnice i ostatecznie pogrążą swoich rywali. Na tym etapie eliminacji mają 6 pkt przewagi i mają tyle samo pkt co Belgowie po 10. Swój stadion, kibice, dobra forma największych gwiazd powinna przeważyć szale na korzyść gospodarzy. Kurs 1,75 oczywiście Unibet
Suche typy: Hiszpania z jakimś wyższym handi ???? parodia, Francja, Holandia (jak kiedyś mogłem wymienić całą &quot;11&quot; tak teraz to wielu zawodników jest dla mnie zagadkom , może dlatego, że nie interesuje się ich ligom)
Zawsze szukam meczów w którym może paść dużo bramek, tak w tej ofercie nie widzę jakoś wybijającego się pod tym względem poza oczywiście zdecydowanymi faworytami, ale kursy mizeria :?
Oczywiście trzymam dzisiaj kciuki za Naszych, bo mam w nich trochę złotych, ale to już inny temat ;)
Śmiać mi się chcę jak pomyślę o tym jaką wiarę miałem przed meczem????
Teraz z San Marino wygramy 10-0 i nasi będą w siódmym niebie

 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Valdés; Arbeloa, Ramos, Piqué, Alba; Busquets, Cazorla, Iniesta; Silva, Fábregas, Villa
Hiszpania wychodzi w mega mocnym składzie. W końcu zagrają z normalnym napastnikiem, który jest w formie i liczę tu na trafienie Davida. Finlandia to bardzo słaby rywal. Liczę na podobny wynik jaki spotkał ekipę Franza Smudy. Ze wszystkich ekip z północy Europy jest to najsłabsza drużyna. Szwecja potrafi ich pokonać nawet różnicą kilku bramek więc Hiszpania również nie powinna mieć większych problemów. Finlandia na chwilę obecną zajmuje w grupie ostatnie miejsce, ale mają rozegrane tylko dwa spotkania - remis z Gruzją i porażkę z Francją (oba mecze u siebie). Gdyby mecz z Hiszpanią byłby rozgrywany był na ich terenie to jeszcze bym miał więcej wątpliwości, ale tu La Roja powinna ich rozjechać.
Hiszpania - Finlandia
Hiszpania -2,5 1,725 Bet365 ⛔ 1:1
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Mecz ponownie przełożony.
&quot;Dzisiaj nie zostanie rozegrany mecz eliminacji do MŚ 2014 pomiędzy Irlandią Północną i Rosją. Spotkanie zostało ponownie przełożone z powodu złych warunków atmosferycznych.
Początkowo starcie to zostało zaplanowane na 22 marca o 20:45. Jednak z uwagi na obfite opady śniegu przełożono je na dzisiaj na 16:00. Obecnie nie wiadomo, kiedy ostatecznie odbędzie się to spotkanie.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom