>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Eliminacje do MŚ 2014 - 12.10.2012 (Europa)

Status
Zamknięty.
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
To jak na ta &quot;Europejska II lige&quot; Angole maja naprawde spore problemy z wygrywaniem z nami - jesli chodzi o mecze w Polsce :

Poland England 2:0 06.06.1973
Poland England 0:0 11.10.1989
Poland England 1:1 13.11.1991
Poland England 1:1 29.05.1993
Poland England 0:2 31.05.1997
Poland England 0:0 08.09.1999
Poland England 1:2 08.09.2004

Juz pomijam te mecze ze &quot;sredniowiecza&quot; z przed 90&#39; lat ale i tak angolom latwo sie nie gra u nas. Zreszta dostrzegaja to rowniez bukmacherzy ktorz daja na Anglie ~ 2.00. Takze do konca takimi &quot;ogorkami&quot; dla nich jednak nie jestesmy i to jest niewazne - jak oni pilkarze, czy kibice angielscy traktuja mecze z nami - wazne jest to, ze oni wiedza, jak MY w Polsce traktujemy te mecze. Osobiscie spodziewam sie ostrego dopingu i dobrego meczu z naszej strony. No i Hart juz wie, ze to moze byc dla niego kolejny pracowity wieczor...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj nie chodzi o poziom pilkarski, a o historie. To tak samo jakbys powiedzial, ze mecze Niemcy-Polska dla dla naszych sasiadow nic znaczacego, ot, rywal kolejny do pokonania.
Oj co Ci ludzie Szpakowski, Szaranowicz i Babiarz robią z ludzi. Polska nie ma ani z Anglią, ani tym bardziej z Niemcami, żadnej historii piłkarskiej. Polska nic nie znaczy w piłkarskiej europie. Zakładam się o fotel prezesa PZPN, że statystyczny Anglik nie wie kto to jest Tomaszewski, &quot;człowiek który zatrzymał Anglię&quot;. To wszytko tylko u nas w kraju białych murzynów jest nagrywana jako wielka chwila polskiej piłki, pamiętajmy jednak że tylko polskiej.

To jak na ta &quot;Europejska II lige&quot; Angole maja naprawde spore problemy z wygrywaniem z nami - jesli chodzi o mecze w Polsce :
Ale wówczas grali z Polska kadrą, dumą i chwalą, dziś graja z PZPN-em, skompromitowanym, zarządzanym przez leśnych dziadków.

Osobiscie spodziewam sie ostrego dopingu i dobrego meczu z naszej strony.
Biorąc pod uwagę zasady przyznawania biletów i fakt, że nie dostali ich prawdziwi kibice tylko polska oligarchia i baronowie to doping będzie, ale czy nie równie dobrze mogliby brawa puścić z głośników.
 
E 3

eck0

Użytkownik
Wpadlem tutaj bo chcialem zobaczyc jak typujecie mecze na piątek 12.X.12, ale z tego co widze to tutaj jest mało &#39;&#39;typów&#39;&#39; a więcej przegadywania się i nie porozumien. LUDZIE nie interesuje mnie to czy jestesmy atrakcyjnym przeciwnikiem dla Angli czy nie, podawajcie swoje typy analizy bo to głównie interesuje ludzi odwiedzających ten wątek. Podaje swoje propozycje;)

Estonia - Węgry (2) 2,3PLN
Serbia - Belgia (1) 2,4PLN
Szwajcaria - Norwegia (1) 1,75PLN
Polska - Anglia (2) 2PLN

kurs 19,32PLN, stawka 100, do wygrania 1700PLN

Irlandia - Niemcy (2) 1,45PLN
Mołdawia - Ukraina (2) 1,34PLN
Słowacja - Łotwa (1) 1,35PLN
NiemcyU21 - SzwajcariaU21 (1) 1,35PLN

Kurs 3,54pln stawka 50 , do wygrania 155PLN

AngliaU21 - Serbia U21 (1) 1,45PLN
Kolumbia - Paragwaj (1) 1,57PLN
Boliwia - Peru spotkanie bez remisu (1) 1,35PLN
Bialorus - Hiszpania ilosc bramek mniej niz 3,5 1,55PLN

Kurs 4,62PLN stawka 50 , do wygrania 203

Albania - Islandia (1) 2,1PLN
Estonia - Węgry (2) spotkanie bez remisu 1,65PLN
Bialorus - Hiszpania pierwsza bramka powyzej 76min 16PLN

Kurs 55,44PLN stawka 10 , do wygrania 534PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rafu 247

rafu

Użytkownik
Mi wpadl w oko fajny typ odnosnie meczu Moldawia - Ukraina. Jak wiadomo Moldawia to jedna z najslabszych druzyn w Europie, a Ukraina jest w dobrej formie i zaraz po Anglii jest faworytem do wyjscia z grupy. Nie wiem czy w druzynie gosci sa jakies znaczace absencje, ale tak czy inaczej powinni gladko sobie poradzic z ekipa Moldawii i strzelic conajmniej 2 bramki.
Dlatego nie proponuje typu, na wygrana gosci, a cos innego, po wyzszym kursie:
Moldawia - Ukraina - gole gosci: 2 lub wiecej @1.52 betclic
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Wez other nie spinaj, bo zachowujesz sie jakbys pozzeral rozumy, zestawiajac Polske z San Marino na roowni pokazales jakim jestes dzieckiem i jaki masz zal do naszej reprezentacji pewnie o euro albo o to ze chcialbys zeby cos wygrali. Wiesz rozumiem, ze ktos moze miec do czegos niechec, ale w interesach liczy sie obiektywne zdrowe podejscie, ktorego Tobie jeszcze brakuje.
 
toki 26

toki

Użytkownik
Armenia-Włochy

nikt o tym meczu nie pisal wydaje mi się że włochy powinny gładko pokonac armenię może jakos swietnie obecnie nie graja jak to zawsze bywa w eliminacjach ale z takimi druzynami jak armenia sobie radzą, nie mylą się i zaawsze awansują do turniejów ???? myślę że typ na wlochy jest ok ;)
 
other 60

other

Użytkownik
Wez other nie spinaj, bo zachowujesz sie jakbys pozzeral rozumy, zestawiajac Polske z San Marino na roowni pokazales jakim jestes dzieckiem i jaki masz zal do naszej reprezentacji pewnie o euro albo o to ze chcialbys zeby cos wygrali. Wiesz rozumiem, ze ktos moze miec do czegos niechec, ale w interesach liczy sie obiektywne zdrowe podejscie, ktorego Tobie jeszcze brakuje.

Rzadko cytuję całego posta. Robię wyjątek, czuj się wyjątkowy ????

Nigdy nie napisałem, że Polska to poziom San Marino. W dalszej części twojego posta widać żal do naszej pseudoreprezentacji iż nic nie wygrali na EURO, cóż bywa. Pogódź się z tym i inni.

W interesach powiadasz? Poczytaj jeszcze o tym i zacznij pisać na ogólnopolskim forum, bo nie chcę Cię kompromitować (jako kibic Realu)....
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Ja na piątkowy wieczór wybrałem sobie 3 spotkania w tym 2 z Europy a jedno z Ameryki .
Pierwsze z nich to spora promocja od bukmachera a mianowicie kurs na Ukraine 1.30 oczywiście to jest nie wysoki kurs ale do mojego tripla które wam przedstawię nadaje się w sam raz oczywiście polecam również zagrać na Ukraine po remisie w Anglii powinni zdobyć pierwszy komplet pkt w tych eliminacjach .
Kolejnym ze spotkań jest mecz Irlandii z Niemcamii tutaj wielu piszę że NO BET ja jednak odważę się zagrać na drużyna Niemców którzy jak by nie patrzeć przewyższają o kilka poziomów piłkarsko drużyna gospodarzy i powinni odnieść kolejne zwycięstwo w eliminacjach a kurs może i śmieszny ale ja go pobieram - 1.41 . Co prawda trudno gra się w Irlandii i rzadko drużyna przegrywa tam ale gdy zobaczyłem plagę kontuzji gospodarzy a widzę formę zawodników z Niemiec to postanowiłem na nich grać widać że w lidze włoskiej świetnie sobie radzi Miro Klose w dobrej dyspozycji jest też Podolski czy tacy gracze jak Reus , Bastian , Kross i po prostu nie widzę nic innego jak zwycięstwo Niemiec w tym meczu .
Trzecim typem do mojego tripla jest mecz Kolumbii opiszę to tutaj ale oczywiście powinien się znal esc w innym temacie ale zrobię to tutaj.Mecz u siebie co jak na Kolumbię jest dużym atutem następna sprawa to jak wszyscy widzimy świetny Falcao który strzela jak by ktoś go natchnął a on sam w reprezentacji nie jest sam i ma również świetnych grających kolegów Rodriguez ,Valencia i wielu innych świetnie wyszkolonych zawodników z Ameryki . Na dodatek grają z drużyną Paragwaju która po prostu jest bez formy i taki kurs to pobieram bez wahania a mianowicie 1.54 .
Tripla gram w Betsafe&#39;ie
Wychodzi Ako:2.91
Pozdrawiam
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Tak,tak, tak. Falcao bohater ludzkości ze wszystkiego zła wywabi ????
Nabijasz sobie posty w sposób kompromitujący , czytając co piszesz wnioskuje że tylko o to Ci chodzi.Mam dobry dzień i poproszę jakiegoś moderatora żeby dopisał Ci około 200-250 postów a Ty w zamian nie pisz nic przez jakiś czas ???? co Ty na to ?
Typ na Kolumbie popieram , gdyż widziałem ostatnie dwa mecze Paragwaju w eliminacjach z Argentyną i Wenezuelą i ta drużyna grała beznadziejnie.
Nie ma za nimi żadnych argumentów w tym spotkaniu.A za Kolumbią przemawia fakt że zagrają u siebie a w Ameryce to spory handicap a druga sprawa to właśnie Falcao który jest w dobrej dyspozycji chociaż Kolumbia to nie tylko Falcao ale też inni solidni zawodnicy jak Teofilo Gutierrez , Zuniga czy Guarin.
 
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
Prawdziwa perełka, grać bo spadnie i to pewnie bardzo szybko.
Tobet:
Holandia wygra obie połowy 1.35, nie wiem czy to wymaga jakiegokolwiek komentarza. Do czasu przejrzenia oferty na tobet, to na to spotkanie widziałem max 1,13 w bwin. Nim zagrałem, to 2 razy przetarłem oczy ze zdumienia i 3 razy przeczytałem treść zakładu czy aby nie ma w nim jakiegoś kruczka, niedopatrzenia. Nic takiego nie znalazłem, a więc nie pozostaje nic innego jak tylko grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 35

sokker

Użytkownik
Oj co Ci ludzie Szpakowski, Szaranowicz i Babiarz robią z ludzi. Polska nie ma ani z Anglią, ani tym bardziej z Niemcami, żadnej historii piłkarskiej. Polska nic nie znaczy w piłkarskiej europie. Zakładam się o fotel prezesa PZPN, że statystyczny Anglik nie wie kto to jest Tomaszewski, &quot;człowiek który zatrzymał Anglię&quot;. To wszytko tylko u nas w kraju białych murzynów jest nagrywana jako wielka chwila polskiej piłki, pamiętajmy jednak że tylko polskiej.
co za kolejna żenująca dyskusja przy okazji meczu reprezentacji. sądzę, że nikt nie wymaga od statystycznego anglika znajomości nazwiska tego pana, podobnie jak statystyczny polak nie jest w stanie wymienić co najmniej połowy jedenastki orłów górskiego pomimo tego, że ten mecz jest przypominany przy każdej możliwej okazji więc jest to absurd i bzdura. jeżeli chodzi o wartość merytoryczną argument żaden. sądzę, że dla ludzi z tamtego pokolenia to było naprawdę coś wielkiego i ważnego nie tylko z punktu widzenia sportowego ale również zjawiska socjologicznego, i dlatego ten &quot;zwycięski remis&quot; urósł do rangi takiej legendy.
spodziewam się za chwilę, że zostanę nazwany &quot;piknikowym kibicem reprezentacji PZPN&quot;. nie ma sprawy. jestem kibicem reprezentacji polski i oceniając obiektywnie jestem świadomy doskonale poziomu jaki reprezentujemy ale dalej ufam, że we wtorkowy wieczór obejrzę super widowisko i nawet jeśli przegramy to nie będzie się czego wstydzić. niewykluczone, że się mocno rozczaruję ale do kolejnego meczu podejście będę miał podobne, niezależnie od tego czy w fotelu prezesa będzie siedział lato, boniek, kosecki czy innych paproch antkowiak. zresztą nie mam na to wpływu, śmieszne bojkoty i inne tego typu akcje też nie. śmieszy mnie również jak &quot;prawdziwi kibice&quot; krytukują wszystkich i wszystko, każdego pojedynczego piłkarza (&quot;kaleka Lewandowski&quot;), każdego selekcjonera i &quot;reprezentacje PZPN&quot;. skoro to reprezentacja PZPN to nie powinna prawdziwych kibiców interesować, trzeba grać grube handi na dumnych synów albionu i spokojnie odebrać lokatę. po co się tak frustrować. abstrahując od typowania tego meczu fajnie będzie miło się zaskoczyć (być może rozczarować) ale nikt mi nie powie, że taki mecz (jak zresztą każdy mecz reprezentacji) nie budzi emocji. a na boisku z tego co mi wiadomo zagrają piłkarze pod wodzą waldemara fornalika a nie opite gęby działaczy. pozostawiam pod indywidualną rozwagę każdego czym jest bycie prawdziwym kibicem... to trochę jak ze sporem o prawdziwych i nieprawdziwych polaków ???? . damn it! to zabawne... pozdrowienia dla napinaczy.
 
S 6

szeler

Użytkownik
jak chcecie sobie podyskutować o historii polskiej pilki nożnej to zapraszam do innego tematu, połowa postów w tym temacie jest nie na temat.
Rosja - Portugalia
Wszystko zależy od tego czy zagrają Pepe i Ronaldo(zwichnięty bark), którzy odnieśli kontuzje. Sam Pepe powiedział w wywiadzie, że prędzej zagra Ronaldo niż on. Jeżeli obydwoje nie bedą w stanie grać to polecam kurs na Rosje 2,85 BWIN. Pepe to ostoja obrony Portugalii, a o Ronaldo chyba nie trzeba mówić, na dodatek Nani jest także w słabej formie. Rosja z nowym trenerem gra coraz lepiej będą chcieli by ludzie zapomnieli o porażce na euro na dodatek grają u siebie.
tak więc
kurs na Rosje 2,85 BWIN +
dla mniej odważnych 1x 1,50 BWIN +
JEDNAK RADZIŁBYM POCZEKAĆ AŻ OFICJALNIE BĘDĄ PODANE SKŁADY.
&lt;table class=&quot;main&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;item&quot;&gt;&lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;right&quot; align=&quot;right&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;nobr&gt;&lt;/nobr&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bsk 184

bsk

Użytkownik
Ja to bym w drugą stronę raczej szukał sensacji. Delikatnie mówiąc Izrael gra piach a ich zawodnicy to co najwyżej wkłady do koszulek. Dość powiedzieć, że do repry powoływali przebierańca Meliksona, który u nas uchodzi za piłkarza. Luksemburg co roku natomiast robi progres, w el. ME za półtora roku pewnie ich wylosujemy i będziemy mogli mówić, że dziś już w Europie słabych nie ma.
Dla bezpieczeństwa jednak obstawiłbym lekko:
Bet365 Luksemburg +1,5 @ 1,9.
Dość powiedzieć, że kurs w Bwin na Luksemburg zleciał z 15 do 9 a gdzieniegdzie już 8,5.
&lt;table id=&quot;odds_ah_0&quot; class=&quot;odds sortable&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody title=&quot;&quot;&gt;&lt;tr title=&quot;&quot; class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td title=&quot;&quot; class=&quot;bookmaker&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;&quot; class=&quot;kx max&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
calibra7 9

calibra7

Użytkownik
Anglia - San Marino (Ile goli strzeli team 2?) bez goli
Holandia - Andora (Ile goli strzeli team 2?) bez goli
Armenia - Włochy (Która drużyna strzeli ostatniego gola?) Włochy
Serbia - Belgia (Handicap 1:0) Serbia
Czechy - Malta (1X2) Czechy
Irlandia - Niemcy (Ile goli strzeli zespół 1?) Mniej niż 1,5
Kazachstan - Austria (Handicap 0:1) Austria
Wyspy Owcze - Szwecja (Handicap 1:0) Szwecja
Luksemburg - Izrael (Czy drużyna 2 strzeli bramkę?) Tak
Kanada - Kuba (1X2) Kanada
Antigua i Barbuda - USA (1X2) USA
Guyana - Meksyk (1X2) Meksyk
Białoruś - Hiszpania (Która drużyna strzeli ostatniego gola?) Hiszpania
Rosja - Portugalia (Czy drużyna 1 strzeli bramkę?) Tak
Witam. Chciałbym podzielić się moimi typami i krótko je zanalizuję.
Anglia i Holandia na takim poziomie zawodów nie powinni dać sobie strzelić bramki. Włochy bez handi,ale ostatnia bramkę to oni strzelą. Na Serbów którzy są u siebie zawsze groźni, Belgowie to raczej drużyna własnego boiska. Niemcy z Irlandią zawsze sobie radzą,nie dadza sobie wbić dwóch bramek.Kazachstan-Austria tu może być kocioł, ale Austria będzie lepsza o jednego gola. Szwedzi raczej powoli się bedą rozkręcać w tym meczu, &quot;owieczki&quot; troche sie u siebie odkryją,przewaga fizyczna i techniczna Szwedów bez porównania. Izrael to nieprzewidywana druzyna ale bramke w Luksemburgu strzelą. no i mecz na Białorusi.Chciałem tu dac handi plus 3 dla Białorusinów, ale wybrałem opcję żeby dać hiszpanom ostatnia bramkę.
No i Rosja. Kłania sie czas rewanżów, dobra forma Sbornej i swoje boisko, a tagże niepewna w ostatnim czasie defensywa Portugalii.Dołożone są też goscinnie mecze strefy CONCAF (za pozwoleniem admina).
Prosze o wyrazanie swoich sugesti odnośnie tego tasiemca.Życzę wszystkim samych trafień
Ako 12,77, stawka 80 zł. Bwin
Pozdrawiam
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Uważam że w dzisiejszej Europejskiej piłce nożnej wszędzie można by było doszukiwać się sensacji , mamy przykład w LM jak Bayern M. przegrał na wyjeździe z Bate, jak również niektórzy dopatrywali się sensacji po wygranej Celitcu w Moskwie itp.
Obstawiam że w większości meczów kwalifikacyjnych na dzień 12.10.2012 można się
spodziewać przeróżnych wyników, choćby było wiadomo że ten lub tamte ma kontuzję
dostał sraczki albo krwotoku z nosa ,i nie zagra z tego powodu, wyniki i tak dalej są nie pewne.
Ale nie zagrasz przysłowiowego pewniaka ,potem będziesz żałował że nie postawiłeś
jak faktycznie wejdzie.
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Nie ma co chyba porównywać zespołów klubowych do narodowych ?
Nie porównuję. Tylko stwierdzam, że Luksemburg aż tak beznadziejny nie jest i z europejskich &quot;ogórków&quot; chyba najwięcej może zdziałać. A Izrael, mimo niezłych pojedynczych zawodników, spisuje się słabo, zwłaszcza na wyjazdach.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Walia - Szkocja
Analiza: Można powiedzieć, że to małe derby Wielkiej Brytanii, w sumie. Bardzo ciekawe spotkanie ogólnie rzecz ujmując. Z jednej strony mamy takich piłkarzy jak Gareth Bale, Joe Allen czy Aaron Ramsey. Z drugiej strony jest natomiast ktoś, kto potrafi odmienić losy spotkania. Zawodnik, dzięki któremu Sunderland znajduje się obecnie na trzynastej pozycji, a nie niżej. Mowa oczywiście o Steven&#39;ie Fletcher, który otrzymał powołanie do reprezentacji Szkocji. Wystarczył mu niecały miesiąc, aby przekonać do siebie Craig&#39;a Levein&#39;a. Walia jeśli jeszcze chce walczyć o awans na Mistrzostwa Świata, albo przynajmniej mieć iluzoryczne szanse, musi w tym spotkaniu gryźć trawę na tyle, aby zainkasować trzy punkty. Pojedynek &quot;musimy wygrać&quot; dla obu ekip.
Walia - Szkocja - Powyżej 1,5 gola @ 1,40 - stawka: 6/10 - Bet365 ✅ 2,4j
Walia - Szkocja - BTS @ 1.90 - stawka: 3/10 - Bet365 ✅ 2,7j
Walia - Szkocja - Powyżej 11 rzutów rożnych @ 2.00 - stawka: 1/10 - Bet365 ⛔ 1j

Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Albania - Islandia
Analiza: Trochę zdziwiły mnie kursy na jeden zakład. Czyste konto Albanii - NIE @ 1,50? Że co proszę? Islandia, to drużyna która fakt, faktem nie gra najlepiej, jednak trzy punkty już zdobyli wygrywając u siebie z Norwegia. Według mnie to drużyna, która będzie walczyć do samego końca o awans na Mistrzostwa Świata. No i teraz pojawia się typ, że Albania nie zachowa czyste konta. Islandia na wyjazdach radzi sobie całkiem dobrze, tzn. dobrze... na tyle dobrze, że starają się i strzelają bramki. W meczu z Cyprem także tego mogli dokonać. Ale spójrzmy na wcześniejsze spotkania. Udało im się strzelić dwie bramki na wyjeździe grając przeciwko Szwecji i Francji, z Czarnogórą i Japonia także strzelili po jednej bramce, może to towarzyskie spotkania ale Francuzom czy Szwedom bramek od &quot;tak&quot; się nie strzela... A nikt mi nie powie, że ekipa Albanii jest porównywalna do tych drużyn. U siebie grają całkiem, całkiem. Chociaż tak naprawdę jedynym poważnym przeciwnikiem w ostatnich meczach była Francja, która zdobyła trzy punkty pokonując Albanię 2:1. Po tej drużynie nie było tam już żadnej ekipy, którą można uznać za &quot;dobrą&quot;. Chociaż w sumie jeszcze Rumunia, no ale bez przesady.
Gram na brak czystego konta ekipy Albanii, bo według mnie to mega duże VALUE...
Albania - Islandia - Albania - czyste konto? NIE @ 1,50 - stawka: 5/10 - Bet365 ✅ 2,5j
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Anglia - San Marino
Analiza: Mecz Dawida z Goliatem. Kylu88@ tutaj pisał, że mecz zdecydowanie przeszkadzający ekipie Anglii. Może i po części trochę w tym prawdy jest, ale no nie oszukujmy się - kucharze, listonosze, studenci, tokarze, górnicy, mechanicy itd. itd. nie mają najmniejszych szans, żeby nie dostać mocno po dupie na Wembley. Tym bardziej, że teraz nawet &quot;drugi garnitur&quot; Anglii jest całkiem dobry. Mają się oszczędzać? Ale po co? Skoro nawet na naszym stadionie narodowym bez większych problemów ograją naszych Orłów. Opaskę kapitańską otrzymał Wayne Rooney, pod nieobecność Steven&#39;a Gerrard&#39;a i Franka Lampard&#39;a. Więc na pewno zagra i szczerze? On już wystarczy, żeby tutaj strzelać jak na zawołanie. Wyjdzie drugi garnitur? No dobrze niech wychodzi... Cleverley, Johnson, Oxlade-Chamberlain, Lennon czy Milner w ataku Carroll, Welbeck czy Defoe? W obronie Shawcross, Baines, Jagielka czy Walker... Kto by nie wyszedł w pierwszej jedenastce, Anglia jest w stanie zniszczyć San Marino u siebie. Kurs na powyżej 5,5 bramek w tym spotkaniu - 1,66 pobieram. Ostatnie pięć spotkań San Marino na wyjazdach - 6:0 (Szwecja), 8:0 (Węgry), 8:0 (Węgry), 11:0 (Holandia), 4:0 (Mołdawia).
Anglia - San Marino - Powyżej 5,5 goli @ 1,66 - stawka: 8/10 - Bet365 ⛔ 8j
Anglia - San Marino - Anglia strzeli powyżej 6,5 gola @ 2,37 - stawka: 3/10 - Bet365 ⛔ 3j

Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Słowenia - Cypr
Analiza: Słowenia nie najlepiej rozpoczęła przygodę z Eliminacjami do Mistrzostw Świata, przegrywając już dwa spotkania. W pierwszym poległa u siebie 0:2 ze Szwajcaria, natomiast potem na wyjeździe przegrała ze Słowenią 1:2. Jednak teraz jest szansa, na pierwsze trzy punkty z kilku powodów. Grają z Cyprem, który na wyjazdach nie jest drużyną potrafiącą zagrozić. W ekipie gości zabraknie Dosa Junior (Obrońca, 3/0) , Marios Nikolaou (Pomocnik, 30/1) , Avraam (Pomocnik, 27/5) , Laban (Pomocnik, 3/1) , Merkis (Obrońca, 20/0) , Makridis (Pomocnik, 60/3) , Alexandrou (Pomocnik, 19/0). Jeśli spojrzymy na skład jaki zagrał u siebie z Islandia, to obecnie wypada z niego aż pięciu zawodników. Myślę, że Słowenia właśnie w tym spotkaniu zdobędzie swoje pierwsze punkty, bo ja nie dziś to kiedy? Lepszej okazji mieć nie będą...
Słowenia - Cypr - Słowenia strzeli powyżej 1,5 gola @ 1,72 - stawka: 4/10 - Bet365 ✅ 2,88j
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Szwajcaria - Norwegia
Analiza: Na początku wrzucę skład gospodarzy, a raczej listę powołanych.
Szwajcaria:
GK: Benaglio (Wolfsburg), Sommer (Basel), Wölfli (Bern).
DF: Djourou (Arsenal), Klose (Nürnberg), Lichtsteiner (Juve), Rodriguez (Wolfsburg), Rossini (Sampdoria), vBergen (Palermo), Ziegler (Lok Moscow).
MF: Barnetta (Schalke), Behrami (Napoli), Dzemaili (Napoli), Fernandes (Sporting Lissabon), Inler (Napoli), Mathys (St.Gallen), Shaqiri (Bayern München), Stocker (Basel), G.Xhaka (Gladbach).
FW: Ben Khalifa (Grasshopper), Derdiyok (Hoffenheim), Mehmedi (Dynamo Kiev), Gavranovic (Zürich).
Czy to nie jest wystarczający skład, aby wygrać u siebie z Norwegia? Co więcej, zdobyć kolejne trzy punkty? Połowa z tych zawodników, jak nie większość gra w jednych z lepszych klubów Europy. Szwajcaria ma młody i dobrze prosperujący skład. Norwegia przegra kolejne spotkanie w grupie. Szwajcaria to według mnie faworyt do awansu. Myślę, że w końcu obudzi się Derdiyok i zacznie strzelać. Zapewne w tym spotkaniu. Stawiam na 2:0 dla gospodarzy.
Szwajcaria - Norwegia - Szwajcaria strzeli powyżej 1,5 gola @ 1,90 - stawka: 4/10 - Bet365 ⛔ 4j
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Serbia - Belgia
Analiza: Jedno z ciekawszych spotkań w ramach piątkowych spotkań. Tutaj jednak nie odważę typować żadnego wyniku, ani wygranej czy remisu. Dlatego też uderzam w zakład na sumę rożnych. Pobieram w mojej opinii z pocałowaniem ręki powyżej 11 rożnych, dlaczego? Powód jest prosty. Obie drużyny podobnie rozpoczęły zmagania z eliminacjami. Serbia jednak pokonała u siebie Walie 6:1. Teraz przyjeżdża o wiele trudniejszy przeciwnik, bo śmiało można twierdzić, że Belgia powoli rośnie na jedną z czołowych drużyn w Europie jak nie na świecie, o czym świadczy ilość bardzo dobrych piłkarzy w kadrze. Wystarczy tylko to wszystko posklejać do kupy i będzie na prawdę dobrze. W obu drużynach na prawdę niezłe siły ofensywne, które niejednokrotnie będą grozić bramce rywali, jednak i obrony są całkiem niezłe. Myślę, że będzie bardzo otwarte spotkanie i sporo sytuacji bramkowych jak i rzutów rożnych. Bo przecież tacy piłkarze jak Benteke, Hazard i Mirallas muszą robić szum w szeregach przeciwników.
Serbia - Belgia - Powyżej 11 rzutów rożnych @ 2,05 - stawka: 3/10 - Bet365 ⛔ 3j
Dyscyplina: Piłka Nożna - AMERYKA POŁUDNIOWA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Kolumbia - Paragwaj
Analiza: Chyba oczywista oczywistość. Kolumbia jest jeden punkt za Argentyna i zaledwie jeden punkt przed piątym w tabeli Chile, czy też dwa punkty za szóstą Wenezuela. Grają z ostatnim Paragwajem, który dość, że nic nie gra do jeszcze do Kolumbii udał się bez Dario Veron, Oscar Cardoso , Roque Santa Cruz , Antolin Alcaraz, Marcos Caceres, Lucas Barrios, Julio Dos Santos i Gustavo Mencia. W drużynie gospodarzy jest jeden zawodnik, który po prostu wygra to spotkanie - każdy chyba wie o kogo chodzi - ale napiszę RADAMEL FALCAO. Niesamowity kolumbijczyk, który już podpił Europę. Ostatnio gospodarze pokonali u siebie Urugwaj 4:0, więc spuszczenie niezłych batów Paragwajowi, będzie dla nich formalnością. A kursy z lekka nieadekwatne do pewności tego typu, co prawda w Bet365 już spadł kurs na 1,50 to w William Hill można jeszcze pobrać po 1,73! Dlatego też Kolumbia strzeli powyżej 1,5 gola @ 1,72 w Bet365.
Kolumbia - Paragwaj - Kolumbia strzeli powyżej 1,5 gola @ 1,72 - stawka: 7/10 - Bet365 ✅ 5,04j
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Walia - Szkocja
Analiza: Można powiedzieć, że to małe derby Wielkiej Brytanii, w sumie. Bardzo ciekawe spotkanie ogólnie rzecz ujmując. Z jednej strony mamy takich piłkarzy jak Gareth Bale, Joe Allen czy Aaron Ramsey. Z drugiej strony jest natomiast ktoś, kto potrafi odmienić losy spotkania. Zawodnik, dzięki któremu Sunderland znajduje się obecnie na trzynastej pozycji, a nie niżej. Mowa oczywiście o Steven&#39;ie Fletcher, który otrzymał powołanie do reprezentacji Szkocji. Wystarczył mu niecały miesiąc, aby przekonać do siebie Craig&#39;a Levein&#39;a. Walia jeśli jeszcze chce walczyć o awans na Mistrzostwa Świata, albo przynajmniej mieć iluzoryczne szanse, musi w tym spotkaniu gryźć trawę na tyle, aby zainkasować trzy punkty. Pojedynek &quot;musimy wygrać&quot; dla obu ekip.

Walia - Szkocja - Powyżej 1,5 gola @ 1,40 - stawka: 6/10 - Bet365
Walia - Szkocja - BTS @ 1.90 - stawka: 3/10 - Bet365
Walia - Szkocja - Powyżej 11 rzutów rożnych @ 2.00 - stawka: 1/10 - Bet365
co do tego meczu wydaje mi się dość istotnym dodać,że w ekipie Szkocji zabraknie dwóch kluczowym dla ich ofensywy graczy(poza Fletcherem): Snodgrass&#39;a i tego niesamowitego Rhodes&#39;a-obaj kontuzjowani. Oczywiście over 1,5 nie neguję,ale prędzej zagrałbym over 1,5 Walii po zacnym kursie @2,75 w Bet365 i czerwona kartka @3,75 w Betsafe.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Chyba wszyscy zapomnieli o Chorwacji, która tak dobrze radziła sobie na EURO 2012. Kurs 1.75 w wyjazdowym meczu z Macedonią na Hrvatską to naprawdę korzystna propozycja. Modrić, Mandzukić czy Srna powinni poprowadzić swoją reprezentację do ważnego zwycięstwa, ponieważ walka o pierwsze miejsce z Serbami i Belgami zapowiada się bardzo ciekawie. W takich meczach Chorwaci nie mogą tracić punktów!
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Chyba wszyscy zapomnieli o Chorwacji, która tak dobrze radziła sobie na EURO 2012. Kurs 1.75 w wyjazdowym meczu z Macedonią na Hrvatską to naprawdę korzystna propozycja. Modrić, Mandzukić czy Srna powinni poprowadzić swoją reprezentację do ważnego zwycięstwa, ponieważ walka o pierwsze miejsce z Serbami i Belgami zapowiada się bardzo ciekawie. W takich meczach Chorwaci nie mogą tracić punktów!
Czy ja wiem czy taka korzystna? Miesiąc temu wymęczyli u siebie 1-0 a na wyjeździe łatwiej mieć nie będą. Wyniki w ostatnim okresie czasu od porażki z Luksemburgiem świadczą o wyraźnym progresie Macedończyków. Moim zdaniem Under 2.5 z nieznacznie niższym kursem jest lepszą opcją od grania na Chorwatów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom