>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje do MŚ 2014 - 11.10.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
T 0

tomeczek20

Użytkownik
Ja natomiast myślę nad postawieniem na takie mecze:
Albania Szwajcaria - x2
Armenia Bułgaria - x2
Ukraina Polska - 1
Chorwacja Belgia - x2
Komentarz do meczu:
Szwajcarii brakuje pkt. żeby byc juz pewnym udziału w Rio myślę że minimum ten pkt zdobędzie z drużyną z Albanii.
Bułgaria ma szanse na Rio z 2 miejsca jeśli wygra dalej będzie 2 ga w tabeli.
Co do Ukraina Polska niestety nie ma co się czarować Ukraina nas obije.
Chorwacja Belgia najtrudniej wskazać tu faworyta ostatni mecz Chorwacja u siebie wygrała z Belgią, jednak obie drużyny praktycznie jadą do Rio tylko kto z którego miejsca ja myślę że statystyka 0 przy porażkach Belgów zostanie do końa więc stawiam na nich x2. Stawka za 100zł wygrana 373zł.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Walia - Macedonia
Spotykają się dwie najsłabsze drużyny grupy A. Walia zajmuje ostatnie miejsce z 6 punktami, a Macedonia przedostatnie z 7. Teoretycznie faworytem jest Walia, ale widzę szanse na urwanie punktów przez Macedonię. Walia wystąpi mocno osłabiona kontuzjami kilku kluczowych graczy. Przede wszystkim nie zagra największa gwiazda zespołu, czyli Gareth Bale (42/11, Real Madryt). Nie zagrają Ledley (49/3, pomocnik, Celtic), Allen (14/0, pomocnik, Liverpool), Crofts (27/0, pomocnik, Brighton), Davies (8/0, obrońca, Swansea City), Ricketts (50/0, obrońca, Wolves), Matthews (12/0, obrońca, Celtic), Gabbidon (47/0, obrońca, Crystal Palace), Collison (15/0, pomocnik, Bournemouth). W ich miejsce powołano 9 graczy, którzy mają niewielkie doświadczenie w reprezentacji, 6 z nich to debiutanci, 3 zagrało mniej niż 10 spotkań. Niepewny jest występ kapitana drużyny Williamsa (43/1, obrońca, Swansea City). Widać, że reprezentacja Walii wystąpi osłabiona. Z największych gwiazd zespołu pozostali Bellamy i Ramsey. Reprezentacja Macedonii nie ma jakichś gwiazd. Największą gwiazdą jest Pandev (74/26, Napoli). Zawodnicy grają w klubach całej Europy, nie są to jakieś potęgi, ale wciąż solidne kluby. Drużyna w tych eliminacjach traci mało bramek. Stracili 10 bramek w 8 meczach, dla porównania Walia tych bramek straciła prawie dwa razy więcej, bo 19. Potrafili wygrać u siebie właśnie z Walią czy Serbią. Ze Szkotami, Belgami i Chorwatami przegrywali minimalnie jedną bramką. Widzę nawet szanse, że Macedonia wygra z Walią. Kursy od kilku dni spadają, jeszcze niedawno za X2 można było dostać 2,00, dziś jest tylko 1,65. Trochę szkoda, bo chciałem postawić właśnie X2, ale kurs mnie nie zadowala. Dlatego idzie zakład +0,25 na Macedonię po lepszym kursie. Macedonia ma duże szanse na wygraną, ale remis jest również bardzo prawdopodobny. Walia ma kiepską serię 3 porażek z rzędu, w dodatku w tych eliminacjach jeszcze nie zremisowali. Remis ze wskazaniem na Macedonię, chociaż liczę jednak, że Walia przegra.
//edit. Kapitan Walii i podpora defensywy Ashley Williams nie zagra w piątek, także trener Walijczyków będzie miał spory kłopot z zestawieniem linii defensywy.

Walia - Macedonia ⛔ 1:0
Typ: Macedonia +0,25
Kurs: 1,943
Buk: Pinnacle


Na pierwszy rzut oka kursy to jakiś obłęd. Faworytem są Duńczycy? No tak, Włosi zapewnili sobie awans na Mundial, więc pewnie będą odpuszczać. Nie zgadzam się z tym, wg mnie nie będzie mowy o żadnym odpuszczaniu. Kursy wystawione przez bukmacherów to nic innego jak pułapka. Sugerują nam, żeby stawiać na Duńczyków. W takim razie powiedzmy sobie szczerze, jakie argumenty ma Dania, żeby ograć Włochów? Własny stadion i liczenie na to, że Włochom nie będzie się chciało. Tylko tyle. Włosi nie odpuszczą tego meczu. Dlaczego mieliby niby odpuszczać? Włosi pamiętają, kto wyrzucił ich z EURO 2004. Byli to Duńczycy na spółkę ze Szwedami. Obie drużyny ustawiły mecz, zagrały na remis 2:2 i był to wynik, który eliminował Włochów z turnieju i dawał jednocześnie awans Duńczykom i Szwedom. Było to dosyć dawno, bo niecałe 10 lat temu, ale o takich rzeczach się pamięta i podświadomie Włosi będą robić wszystko, żeby Duńczycy nie wygrali. Sprawdziłem jak Włosi grali w eliminacjach na przestrzeni ostatnich lat i okazuje się, że oni nie odpuszczają swoich ostatnich spotkań, nawet jak mają awans. Większość tych ostatnich spotkań eliminacyjnych wygrywają. Przecież za każdy wygrany mecz są punkty w rankingu i lepsze rozstawienie w losowaniu. Włosi mogą zdecydować się na kilka roszad w składzie, ale i tak ci rezerwowi nie powinni obniżyć jakości całej drużyny. Duńczycy to drużyna porównywalna z naszą reprezentacją i grająca taką samą padakę jak my. Grają bardzo nierówno. Potrafili dostać bęcki 4:0 u siebie z Armenią, męczyli się niemiłosiernie z Maltą na wyjeździe (wygrali 2:1, oddali jeden celny strzał na bramkę, a druga bramka dla nich to gol samobójczy Malty). Gra tej reprezentacji nie porywa. Zresztą niedawno mieliśmy okazję ich oglądać w meczu z Polakami i przegrali 2:3. Z solidnej reprezentacji Danii pozostała już tylko nazwa. Jest tam 3 wyróżniających się i znanych w Europie graczy: Agger, Eriksen i Bendtner. Reszta to gracze mniej znani i grający w średniakach europejskich. I już tutaj widać przewagę dla Włochów, bo mają oni niewątpliwie lepszych graczy i lepszą drużynę. Ten mecz będzie również takim małym jubileuszem Buffona, który pobije rekord występów Cannavaro. Będzie to dla niego 137 mecz w reprezentacji i chciałby to uczcić najlepiej przez wygranie tego spotkania. I teraz należy zadać sobie pytanie, jakie argumenty ma po swojej stronie Dania, żeby na nich postawić i czym kierowali się bukmacherzy wystawiając takie kursy. Dla mnie więcej argumentów jest po stronie Włoch, a kursy to nic innego jak pułapka. Typuję w stronę Włochów.

Dania - Włochy ZWROT 2:2
Typ: 2DNB
Kurs: 2,26
Buk: Pinnacle



Azerbejdżan - Irlandia Płn

Azerbejdżan jeszcze nie wygrał w tych eliminacjach, a mecz z Irlandią będzie dobrą okazją na przełamanie się. Ostatni mecz grają z Rosjanami i o zwycięstwo będzie bardzo bardzo trudno. Azerowie mają 5 punktów i bilans 0-5-3. Irlandia ma 6 punktów z bilansem 1-3-4. Ostatnio goście nie spisują się najlepiej, bo przegrali dwa ostatnie mecze: z Portugalią i Luxemburgiem. Przegrana z Luxemburgiem nie najlepiej o nich świadczy. O obu reprezentacjach można powiedzieć, że nie zachwycają, ale jednak Azerowie mają atut własnego boiska. Wiadomo, że te rejony świata to trudny teren, w dodatku Irlandczycy będą zmęczeni po długiej podróży, a wyjazdy nie są ich mocną stroną. W drużynie Irlandii zabraknie dwóch kluczowych graczy: Hughes (kapitan, obrońca) i Lafferty (napastnik, najlepszy strzelec). Azerbejdżan to młody zespół, tylko jeden gracz przekroczył 30 lat. Liczę, że Azerowie nie przegrają i odniosą pierwsze zwycięstwo w tych eliminacjach.

Azerbejdżan - Irlandia Płn ✅ 2:0
Typ: 1DNB
Kurs: 1,71
Buk: Marathonbet
 
K 0

kamil1992

Użytkownik
Hej. Macie może link do jakiejś strony, gdzie znajdę kto jest zawieszony na najbliższe mecze eliminacji? ????
Przeglądałem tylko raporty ostatnich meczy i wiem, kto dostał czerwone kartki. Ale nie wiem, kto pauzuje przez żółte. Jeśli macie coś pomocnego, to proszę wrzucić. Chętnie z tego skorzystam.
Tak samo, jeśli macie link do strony z kontuzjami. ;)
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Szwecja - Austra 1 @1.72
Szwedzi grają u siebie całkiem dobrze, Austria zatem wyjazdowo nie gra świetnie. Całkiem długa podróż ich czeka do Skandynawii, gdzie jest troszkę inna pogoda i może im nieco przeszkadzać. Poza tym jeśli Szwedzi myślą o awansie, to muszą wygrać z Austrią u siebie, bo jeśli przegrają Austria ich przeskoczy gdyż ma lepszy bilans bramkowy. Ibra forma świetna, co mecz to bramka, a przypomnę że w ostatnim meczu Szwecji strzelił ich aż 4. ????
Malta - Czechy 2 (-1) @1.53
Co by nie mówić, Malta to po prostu ekipa do bicia, coś jak San Marino. Czechy ostatnio przegrały o dziwo z Armenią u siebie 1-2, Czesi może nie strzelają dużo bramek, ale mało ich tracą, myślę że Maltanie dostaną przyn. 2 bramki.
Estonia - Turcja 2 @1.44

Turcy mają spore szanse wyjścia z grupy, liczą żę Węgry dostaną bęcki od Holandii a jeżeli w piątek wygrają w Estonii, awansują na 2 miejsce w tabeli, fakt że podróż daleka i może im zaszkodzić ale myślę że wygrają. Estonia zdobywała 3 pkt, dwukrotnie ale tylko z Andorrą u sieibe 2-0 na wyjeździe 0-1, o dziwo zremisowali z Holandią ale to wg mnie był czysty przypadek i to się nie powtórzy gdyż Turcy od początku będą chcieli przejąć inicjatywę.
Niemcy - Irlandia 1 (-1) @1.40

Niemcy to potęga europejska, a u siebie grają znakomicie. Praktycznie każde zwycięstwo kończy się handicapem. A Irlandia nie gra świetnej piłki. Grojków raczej też nie mają na takim poziomie aby stawić czoła ofensywie Niemcom. Ostatni ich mecz w kwal. Niemcy wyjazdowo wygrały 1-6 co popiera tylko mój typ.
Holandia - Węgry over 2.5 @ 1.53
Te drużyny, często w meczach mają overy 2.5, do tego ostatnie 4 mecze tych ekip kończyły się wynikami :
Węgry 1-4 Holandia
Holandia 5-3 Węgry
Węgry 0-4 Holandia
Holandia 6-1 Węgry
Praktycznie w każdym meczu Holandia traciła bramkęz Węgrami strzelając minimum 4, myślę, że w piątek spokojnie 3 bramki powinny paść, Holendrzy strzelą 2-3, a i Węgrzy coś pewnie dołożą.
Słowenia - Norwegia BTS @ 1.90
Obydwie ekipy mają szanse na awans, więc mecz będzie otwarty od początku. W ost 4 meczach 2x pokrył się typ (w 2 ostatnich). Norwegia ze Słoweńcami jeszcze nie przegrała, może nadeszła ta chwila by 1x stracić punkty. Słoweńcy mają 12 pkt, Norwegowie 1 pkt mniej., Islandia gra z Cyprem i zapewne wygra, ale na pewno jedni jak i drudzy, liczą na niespodziankę czy potknięcie. Ponadto jak ktoś wyżej pisał, to trochę śmieszne oddawać awans Islandii, bo co to jest Islandia...? Po prostu wyczuwam otwarty mecz i całkiem sporą ilość bramek.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
&quot;Bramkarze Srdan Blazic i Ivan Janjusevic oraz obrońcy Marko Vesovic i Blazo Igumanovic zostali powołani z listy rezerwowej do piłkarskiej reprezentacji Czarnogóry na ostatnie mecze kwalifikacji mistrzostw świata - z Anglią i Mołdawią.
Selekcjoner Branko Brnovic ma sporo problemów, bowiem na urazy narzekają m.in. napastnik i jednocześnie kapitan Mirko Vucinic (Juventus Turyn), inny główny atakujący Stevan Jovetic (Manchester City), a także podstawowy bramkarz Mladen Bozovic (Tom Tomsk) i czołowy obrońca Marko Basa (OSC Lille). Z tej grupy raczej na pewno w październikowych spotkaniach nie wystąpią Vucinic, Basa i Bozovic.

Właśnie dlatego, jak podają miejscowe media, dodatkowe nominacje do kadry otrzymali: Blazic (Anorthosis Famagusta), Janjusevic (Sutjeska Niksic), Vesovic (Crvena Zvezda Belgrad) i Igumanovic (FK Astana).

Na pierwszym treningu było tylko ośmiu zawodników, w tym m.in. defensorzy Miodrag Dzudovic (Spartak Nalczik), Ivan Kecojevic (Gaziantepspor), Vladimir Volkov (Partizan Belgrad) oraz pomocnicy Milos Krkotic (Dacia Kiszyniów) i Mitar Novakovic (Amkar Perm).&quot; [Przegląd sportowy]

Dość długi cytat, ale informacje istotne. Dla mnie fajnym dublem na te eliminacje Anglia + Grecja. Oczywiście są jeszcze mecze warte uwagi, ale wstrzymam się jak znajdę jakieś kadry m.in Turcję, Islandii,Szwecja, czyli Ameryki nie odkryłem ;)
 
franek000 36

franek000

Użytkownik
Anglia -1 @1.55
Bułgaria @ 2.37
Ukraina - Polska BTS @ 2.1
Grecja - Słowacja X2 @ 2.6
Jak dla mnie jedne z najciekawszych kursów na piątek. Można się jeszcze nawet pokusić o -2 na Anglię po kursie 3.
Można się również pokusić o bardziej merytoryczną analizę, bo niestety brak argumentów/Konrad
Anglia - teoretycznie najmocniejsza drużyna w naszej grupie od paru lat już nic nie pokazała ani w europie ani na świecie. Czas w końcu coś pokazać i wyjść z grupy. W dodatku Czarnogóra będzie trochę osłabiona + atut własnego boiska.
Armenia - z tego co widzę to drużyna meczów wyjazdowych, ponieważ ani punkcika nie zdobyła u siebie. A Bułgaria walczy o wyjście z Danią i w takim momencie komplet punktów z armenami którzy się już pożegnali z walką o Rio byłby rzeczą dość ważną.
Polska Ukraina - mecz dla obu drużyn praktycznie o wszystko (bardziej dla Polski). Polska to dobra ofensywa i słabsza obrona. Skrzydła Ukrainców mogą sobie ładnie robić naszych bocznych obrońców gdyż jak wiemy nie ma piszczka a zwrotność boenisha pozostawiam bez komentarza.
Słowacja X2 to jak dla mnie zawyżony kurs dlatego z miłą chęcią sobie z niego skorzystam. Bo remis w takim meczu jest dość prawdopodobny a słowacy mogą sprawić niespodziankę
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Hiszpania - Bialorus
BTS TAK
KURS: 3,33 ✅✅✅
Unibet
Mysle ze bardzo fajny kurs.Hiszpania wiadomo,na pewno sobie postrzelaja,choc nie licze tu na jakis mega over.Bialorusini,ostatnie miejsce w grupie,graja o honor(tak jak MY xd) W pierwszym meczu na Bialorusi co prawda bylo gladkie 4-0 lecz teraz licze przynajmniej na honorowe trafienie.Bialorusini potrafia strzelac,co moglismy zobaczyc np w ostatim ich meczu z Francja(2-4)
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
H 164

hector

Użytkownik
Grecja - Słowacja X2 @ 2.6Słowacja X2 to jak dla mnie zawyżony kurs dlatego z miłą chęcią sobie z niego skorzystam. Bo remis w takim meczu jest dość prawdopodobny a słowacy mogą sprawić niespodziankę
Bez żadnej złośliwości,ale dlaczego Słowacy mieliby o cokolwiek walczyć?Naprawde sądzisz,że nie mając już żadnych szans na awans są w stanie zagrozić Grekom na ich własnym terenie?
Nie widze w tym meczu innego rozwiązania niż zwyciestwo gospodarzy.Tym bardziej,że kwestia kto wygra grupe jest nadal otwarta.
Grecja 1 1.53 Bet365
 
A 0

adimarzec

Użytkownik
Szwecja-Austria
typ 2
@4,60
Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie w piątek o 20.45 w Solnej.
Szwedzi podejmą Austrię.Teoretycznie to Szwecja powinna gładko wygrać ten mecz.
Ale należy pamiętać iż Szwecja w ostatnich meczach wygrywa lecz nie są to zwycięstwa z jakimiś silnymi drużynami (typu Kazachstan czy Wyspy Owcze).Natomiast austriacy mają jeszce szanse na baraże,lecz muszą wygrać ten mecz i z pewnością wyjdą niesamowicie zmotywowani.
Zdziwily mnie trochę aż tak wysokie kursy.
Ja oscyluję za zwycięstwem Austrii.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Szwecja-Austria
typ 2
@4,60
Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie w piątek o 20.45 w Solnej.
Szwedzi podejmą Austrię.Teoretycznie to Szwecja powinna gładko wygrać ten mecz.
Ale należy pamiętać iż Szwecja w ostatnich meczach wygrywa lecz nie są to zwycięstwa z jakimiś silnymi drużynami (typu Kazachstan czy Wyspy Owcze).Natomiast austriacy mają jeszce szanse na baraże,lecz muszą wygrać ten mecz i z pewnością wyjdą niesamowicie zmotywowani.
Zdziwily mnie trochę aż tak wysokie kursy.
Ja oscyluję za zwycięstwem Austrii.
Idąc tym tropem wszyscy powinni stawiać na Polaków, bo mamy nawet szanse na wygraną grupy. Co do meczu, który chcesz stawiać to hmm.. Austriacy ostatni mecz w kwalifikacjach wygrali w 2011 do ME z Azerbejdżanem (4-1) w międzyczasie remisowali z Wyspami Owczymi, Kazachstanem itd. W tych eliminacjach na wyjeździe nie wygrali bilans: 0-2-1 w bramkach 2-5. Szwedzi u siebie nie przegrali, ba nawet nie stracili bramki(z tuzami nie grali Wyspy Owcze 2-0,Irlandia 0-0,Kazachstan 2-0) Nie widzę tu wygranej gości.W tej grupie dla mnie wszystko wiadome już: Niemcy bezpośrednio wchodzą, a Szwedzi nie dadzą sobie wyrwać tych baraży. . Może wieczorem jeszcze coś skrobnę.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Estonia - Turcja 2 @1.44
Turcy mają spore szanse wyjścia z grupy, liczą żę Węgry dostaną bęcki od Holandii a jeżeli w piątek wygrają w Estonii, awansują na 2 miejsce w tabeli, fakt że podróż daleka i może im zaszkodzić ale myślę że wygrają. Estonia zdobywała 3 pkt, dwukrotnie ale tylko z Andorrą u sieibe 2-0 na wyjeździe 0-1, o dziwo zremisowali z Holandią ale to wg mnie był czysty przypadek i to się nie powtórzy gdyż Turcy od początku będą chcieli przejąć inicjatywę.
Ja mam takie pytanie: skąd wynika, że Turcy mają spore szanse na 2. miejsce? Wg mnie szanse są bardzo marne, otóż:
-Węgrzy przegrają z Holandią i mają dalej 14p
-Turcy wygrywają z Estonią i mają 16p
W ostatniej kolejce
-Węgry zagrają z Andorrą i tutaj chyba nikt nie znajdzie powodu, dla którego nie mieli by zainkasować 3p: razem 17p
-Turcy zagrają u siebie z Holandią. Remis da im 1p i zrównanie się punktami z Węgrami co akurat w ich przypadku nic nie daje, bo mają dwumecz z Węgrami w czapę (1-1 i 1-3). Ratuje ich TYLKO wygrana (jeśli oczywiście Węgrzy przegrają z Holandią). Czy jest to możliwe? Na papierze tak, ale w rzeczywistości ja to jakoś marnie widzę.
Szanse na awans Turków widzę więc bardzo cienko i nie twierdzę, że nie wygrają z Estonią ale do awansu jeszcze będzie baaaaaaaaardzo daleko.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Skąd taki kurs wydarłeś.O ile mi się wydaje to na szwabów jest 1.20.
Ja bym zastanowił się głęboko nad takimi typami...
Ukraina - Polska x2 1.79
Wszyscy jak widze graja na Ukraińców.Jednak dziś po naszych psełdo kopaczach spodziewałbym się niespodzianki w postaci remisu.Na przekór każdemu.
Angila - Czarnogóra 1 1,37
Nie widze innego rozwiązania niż zwycięstwo Anglików.Kurs mały lecz wydaję się pewny
Chorwacja - Belgia 1 2.40
Kurs warty ryzyka.Chorwaci u siebie niezwykle mocni a Belgowie znacznie osłabieni.Chorwacja walczy o 1 miejsce w grupie.
Armenia - Bułgaria 2 2.30
Bułgarzy walczą o baraże MŚ.Już dawno nie mieli meczu o taką stawkę.Chcąc grać w barażach z Armeńczykami trzeba wygrać.Kurs zachęcający
Dania - Włochy (Włochy SN) 1.35
Myślę że faworytem są Włosi a do tego bramek potrzeba.Kurs mały ale wydaję się pewny.Dania walczy też o baraże z Bułgarią lecz powinni przegrać z dobrze usposobioną ekipą Italii.
Szwecja - Austra 1 1.75
Obie ekipy walczą jeszcze o baraże MŚ.Austria musi to spotkanie wygrać.Nie przepadam ani za jednymi ani za drugimi.Lecz stawiam na Szwedów grają u siebie i ewentualne zwycięstwo dam im udział w barażach.Niespodzanki też bym tu jakieś mógł upatrywać. Żaden faworyt jakby co.
Estonia - Turcja 2 1.40
Turcja goni Węgry które grają z Holendrami.Turcy muszą wygrać to spotkanie myśleć o czymś więcej.Estonia potentatem nie jest,kurs też nie powala,ale...
Holadnia - Węgry 1 1.40
Holendrzy awans pewny spora przewaga.Pytanie czy odpuszczą to spotkanie może remis.Jednak potencjał przemawia za Oranje i im kibicuje.
Grecja - Słowacja 1 1.50
Grecja walczy z Bośnią o 1 miejsce w grupie.Słowacja już bez szans na cokolwiek.Gorący teren powinien być sprzymierzeńcem gospodarzy.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Chorwacja - Belgia under 2.5
Chorwacja - Belgia X

Jedna i druga drużyna praktycznie swoje już zrobiły. Belgia musi nie przegrać by mieć 100% pierwsze już teraz. Chorwacji muszą co najmniej zremisować, żeby mieć zapewnione baraże. Dystans dzielący te dwa zespoły jest praktycznie nie do przeskoczenia w dwie kolejki (5p).

Wg mnie jedna i druga zagrają na ten cichy remis (0-0 albo 1-1). Ten wynik zapewni obu zespołom pewien komfort przed ostatnią kolejką.

Grecja - Słowacja 1

Grecja walczy o 1. miejsce z Bośnią. Obie drużyny zagrają z Lichtensteinem więc tutaj raczej każda komplet wywalczy. Grecja dodatkowo zagra właśnie ze Słowacją, która żadnych szans na awans nie ma. BiH zagra kolejne spotkanie na Litwie i ewentualne potknięcie może być wykorzystane przez Greków. Oczywiście kluczową kwestią jest wygrana ze Słowacją.

Grecy grają bardzo dobrze w swojej grupie. U siebie zremisowali bezbramkowo tylko z głównym rywalem do awansu, pozostałe mecze do przodu bez straty gola. Jeśli grecy wierzą w awans bezpośredni to ten mecz muszą zdecydowanie wygrać.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Mam pytanie. Czy nadal jest taka zasada, że najlepsza drużyna z drugiego miejsca ma awans bez barażów? Jeżeli tak to Grecy są na najlepszej drodze do tego. Musza wygrać oba mecze.
 
H 164

hector

Użytkownik
Mam pytanie. Czy nadal jest taka zasada, że najlepsza drużyna z drugiego miejsca ma awans bez barażów? Jeżeli tak to Grecy są na najlepszej drodze do tego. Musza wygrać oba mecze.
Nie.8 zespołów z drugich miejsc zagra baraże.
 
A 0

adimarzec

Użytkownik
Armenia - Bułgaria 2 2.20

Chorwacja - Belgia 1 2.35

Litwa - Łotwa X 3.15

Azerbejdżan - Irlandia Północna X 3.10

Wyspy Owcze - Kazachstan 2 2.00

Dania - Włochy 2 2.85

Walia - Macedonia 2 2.95

Słowenia - Norwegia 1 2.20

Ukraina - Polska X2 1.95


Panowie co myślicie nad takim kuponem? Wiem, oczywiście trochę ryzykowny ale puszczę systemem i zobaczymy co z tego będzie.
Ja na twoim miejscu nie gral bym meczu Dania-Wlochy,poniewaz wlosi juz zapewnili sobie awans,rowniez dlatego ze polowe kadry wloch stanowia zawodnicy juwentusu-a ten za dobrych wspomnien z danii nie ma(zremisowal tam ze skazanymi na pogrom Kopenhaga oraz Nordsjaelandem.)Dunczycy wyjda zmotywowani bo graja o baraze i niewezne jest nawe to ze niedawno przegrali z Armenia czy nawet Polska.Jak bym ja juz musial obstawic wynik to postawilbym na zwyciestwo Danii z podporka.
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Albania - Szwajcaria 1:2 ✅
Typ: 2
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365

Jak dla mnie najciekawszy kurs spośród piątkowych meczów w Europie. Szwajcarzy ostatnio w bardzo dobrej formie - w tym roku jeszcze nie przegrali i z Albanią się to raczej nie wydarzy. Ekipa Ottmara Hitzfelda co prawda trafiła na dość łatwą grupę, jednakże swoją wartość udowodniła między innymi w wygranym 1:0 meczu towarzyskim z Brazylią. Takich zawodników jak Lichtsteiner,Senderos, Djourou, Barnetta, Shaqiri czy też Derdiyok możemy Szwajcarom pozazdrościć, bo w tej chwili mają silniejszą ekipę niż reprezentacja Polski.Jak ktoś wspomniał Szwajcarom brakuje 1 punktu do awansu, tak więc uważam, że będą chcieli udowodnić swoją dominację w grupie i w ładnym stylu zapewnić sobie awans.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ukraina vs Polska / over 2,5 @ 2,3 (BetVictor)
Widze, ze nikt tutaj nie zagral over 2,5 w meczu Ukraina vs Polandia. Kurs na takie zdarzenie to 2,3 w BetVictor i moim zdaniem jest to bardzo dobry kurs.
Po pierwsze wiekszosc z was pisze, ze obie ekipy powinny strzelic gola. Polska by awansowac dalej musi ten mecz wygrac, Ukraina tez, wiec zapewne obie ekipy beda grac o 3 pkt czyli ofensywnie. Mysle, ze Ukraincy beda dominowac, graja u siebie, musza wygrac, zapewne beda strona przewazajaca i pozostawia Polakom szanse na kontry. 2:1 to wynik zupelnie mozliwy. Prawda jest taka, ze w tym meczu over 2,5 moga spokojnie pokryc sami Ukraincy. W meczu w Warszawie pokryli taki over w pierwszej polowie. Teraz latwo nie bedzie bo Polacy pewnie wyjda dosyc zmotywowani (no bo przeciez maja jeszcze matematyczno-idiotyczne szanse na awans) ale mysle, ze problemem Polakow bedzie defensywa. Chociaz, Boruc dwoi sie i troi w Southampton to jednak linia defensywna naszej Repy jest slaba. Wlasciwie, to mam problem z podaniem przypuszczalnej lini defensywnej Polakow bo co mecz gramy innym ustawieniem z tyl. Glik, Jedrzejczyk, Szukala, Wawrzyniak, Celeban, Salomon, Boenisch, Piszczek, Wasilewski...ci pilkarze wystepowali w meczach w obronie w tych eliminacjach. Do tego powolania dostali tez Wojtkowiak, Rzezniczak i Jodlowiec czyli dwoch Legionistow ktorzy raczej nie zagraja i Wojtkowiak z Monachium. Moim zdaniem jakakolwiek linie obrony nie wystawi treneiro Fornalik to ta obrona bedzie popelnic bledy a zespol bedzie tracil gole.
W ofensywie lepiej nie jest. Co prawda pojawili sie Klich, Zielinski i Sobota oraz stary wyga Blaszczykowski i nasz &quot;Super Snajper&quot; ktorym jaraja sie wszyscy dziennikarze z Polski Lewandowski to jednak ofensywnie Polacy nie wygladaja swietnie, szczegolnie gdy musza grac z rywalem na plecach ktory ostro naciska pressingiem. Ukraincy zaczna ten mecz tak samo jak zaczeli mecz w Warszawie od atakow i mysle, ze Polacy moga szybko sie pogubic i stracic bramke juz na poczatku spotkania. Mysle, ze over 2,5 to dobra opcja na ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
A macie jakieś typu z kursem pow. 2.00?
Ja mam kilka sugestii.
Wyspy Owcze - Kazachstan over 2.5 2.30
Holandia - Węgry over 3.5 2.30
Estonia - Turcja over 2.5 2.00
Walia - Macedonia over 2.5 2.35
Słowenia - Norwegia over 2.5 2.35
Portugalia - Izrael over 3.5 2.35
Hiszpania - Białoruś over 3.5 2.00
Niemcy - Irlandia (-2) 2.25
Islandia - Cypr (-1) 2.15
Portugalia - Izrael (-2) 2.45
Hiszpania - Białoruś (-3) 2.60
Co ma szansę z tego wejść? ????
Wszystko w Expekt.
Holandia- Węgry over 3.5 --bardzo ciekawy typ holandia w ostatnich meczach strzela średnio około 3 bramek a średnia bramek w meczu z węgrami to 5.3 ;)

z Twoich wyżej wymienionych typów, najciekawsze moim zdaniem to jeszcze oprócz Holandii oczywiście, Islandia Cypr -1 na Islandie, która na pewno się nie spodziewała tak wysokiego miejsca w tabeli, jeśli chce awansować musi ograć kiepsko grający cypr, islandie ofensywna od początku aż do końca. Portugalie raczej bym odpuścił, Hiszpania też ma już zapewniony awans, róznie możę być hmm, jeśli chcesz hiszpanie to ja bym spróbował over 2.5 albo handi -2, ale mniejszy kurs będzie ;( pozdro
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
panowie proszę wrzućcie tutaj składy Szwedów i Austriaków.Nie moge nigdzie znaleźć...
Może ma ktoś jakiegoś linka na poszczególne składy ekip na piątkowe mecze ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom