>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eliminacje do MŚ 2014 - 11.10.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
makaveli23 277,4K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka



Jeszcze 2 tygodnie ale juz warto zainteresowac sie typami.

Anglia - Czarnogóra 1 @ 1.42

Czarnogóra jest slaba co pokazali w meczu z Polaczkami, mimo ze udalo sie zremisowac to niczym nie zachwycili, a srogi łomota jaki dostali kolejke przed z Ukrainą wyraźnie świadczy ze nie pojada na mundial.

Ukraina - Polska 1 @ 1.80

Tutaj wiadomo pewniak i kursy pewnie jeszcze spadna.

Grecja - Słowacja under 2.5 @ :?:1.6:?:

Tutaj jak w kazdym spotkaniu Grecjii warto doszukiwac sie undera i tym bardziej w tym meczu ze Slowacją, ktora na wyjeździe zdolala utrzymac czyste konto w meczu z Bosnią i Hercegoviną! Z 8 meczy obie druzyny tylko w dwoch mialy over 2.5, a pierwszy mecz pomiedzy tymi druzynami zakonczyl sie wygraną Grecji w stylu cattenachio 1-0. Bardzo pewny under 2.5.

Slovenia - Norway 1 @ 2.17

Tutaj bardzo podoba mi sie typ na powracajaca na wlasciwy tor (czyli walka o awans) ekipę Slowenii ktora wygrala we wrzesniu 2 trudne mecze i po slabym poczatku eliminacji teraz traca tylko 1 punkt do 2 Islandii, ale kto to jest Islandia by tak latwo oddac takiej druzynie awans? Must win game dla obydwu druzyn, napewno bedzie ciekawy mecz, kibicuje gospodarzom, choc Norwedzy prezentuja bardzo bezposredni styl gry ktory sprawia ze beda napewno trudnym do pokonania przeciwnikiem. Trudny mecz i napewno bedzie trzeba poczekac na wiadomosci kadrowe by cos grac.

Sweden - Austria over 2.5 :?:1.7:?:

Na te chwile over wydaje sie byc w tym meczu pewny jak smierc. Obie druzyny ofensywnie nastawione, czekamy tylko na info kadrowe.

Wales - FYR Macedonia 1 @ 1.80

Jezeli Walia zagra w jakims mocnym skladzie powiedzmy z Bale&#39;m (choc ten ma obecnie kontuzje) i Bellamym to warto bedzie na nich stawiac, chocby z tego powodu ze Macedonia na wyjazdach nie istnieje tak jak inne druzyny z balkanow Armenia, Albania itp. W dodatku mam nadzieje ze gospodarze zrewanzuja sie po wrzesniowym meczu w ktorym z przebiegu spotkania powinno byc x a nie przegrana.

Albania - Switzerland 2 @ 1.85

Szwajcaria jest o wiele lepsza, na wyjeździe jeszcze nie stracili gola (3-1-0 6-0) i powinni wykorzystac swoje kontry, bo Albania nie ma nic do stracenia i sadze ze u siebie zaatakuje od poczatku.

Netherlands - Hungary over 3.5 :?:2.1:?:

Tutaj over jest jeszcze pewniejszy niz smierc. 4-6 bramek to normalka w meczach tych dwoch druzyn w ogole a szczegolnie gdy staja naprzeciw siebie. Hungary musi uwazac na Romanie i Turcje, ktore sie czaja z tylu i napewno wygraja swoje mecze tak wiec Wegrów w tym meczu interesuje wygrana a to implikuje nam gole. Holandia rowniez zagra na pelnym gazie i strzeli swoje regularne 3-4 gole.

Estonia - Turkey 2 @ 1.67

Fatih Terim tchnal ducha w tą druzyne ostatnio i to jest kolejny must win game dla nich, mam nadzieje wygrany.

Azerbejdzan - Irlandia Polnocna 1 @ 2.1

No czas na pierwsza wygrana Azerbejdzanu, ktory po tym jak nawet taki Luksemburg zdolal wygrac nad slabiotka Irlandia polnocna powinien uwierzyc we wlasne sily i bez kompleksow podejsc do tego spotkania. nie wiem jak ta irlandia mogla wygrac z Rosja, no chyba to byl wypadek przy pracy. kibicuje gospodarzom, a co tam niech maja ta swoja pierwsza wygrana.

Chorwacja - Belgia X2 @ 1.50 / BTTS

Belgia to klasa sama w sobie w tych eliminacjach, moga zagrac na luzie i to ich ustawia w dobrej pozycji, wiadomo ze nie pozwola sobie na przegraną, ale Chorwacja powinna dac dobry mecz, goscie rowniez.

Dania - Wlochy 2 @ 2.4

Piekny kurs na lepsza druzyne, Włochy grajac nawet skladem B poradza sobie. Wlochy wygraja z prostej przyczyny watpie by Dania stwarzala zagrozenie pod ich bramką, a miejsce jakie zostawia dla Wlochów z tylu ci wykorzystaja z nadmiarem.

Islandia - Cypr

na pierwszy rzut oka over 2.5, ale Cyprowi juz nawet nie chce sie grac i jedna - dwie bramki Islandii moze wytarczyc. No bet albo over 2.5 jedyne opcje na ten mecz.

Wyspy Owcze - Kazachstan

Nigdy nie wiadomo co sie w takich meczach moze dziac, ale tracac gola czy nie Kazachstan powinien wygrac to spotkanie. Jak zagram na Kazachstan to tylko w dubly z Azerbejdzanem.

Litwa - Lotwa

Obie druzyny juz o nic nie graja, moze rewanz i bet na Litwę? Nie wiem bo od 8 lat juz nie wygrali nad sasiadami i odpuszcze chyba ten mecz.

Armenia - Bulgaria

Co sie stalo z ta Armenia ze sa lepsi na wyjeździe niz u siebie? ???? Bulgaria powinna wygrac ale nigdy nie wiadomo. no bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 220

andrzej78

Użytkownik
A ja jednak szedłbym w duńczyków. Co prawda ostatnio źle się dzieje w pństwie duńskim ale mimo słabej postawy to jednak wciąż mają szanse na baraże i 3 pkt na makaronach bardzo by im pomogły.Włosi już z awansem więc pewnie będą jakieś roszady w składzie, no i nie będzie już u nich takiej determinacji.
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
Typy, które zapewne niedługo zmaleją, dlatego piszę już teraz, żebyście przed piątkiem spróbowali to zagrać.
Anglia - Czarnogóra
(handicap -1,5) 2 @1,7 Bet365
Według mnie Anglicy nie &#39;przejadą się&#39; po przyjezdnych. Fakt, zdarzyła im się wpadka z Ukrainą, ale z naszą reprezentacją grali całkiem nieźle, teraz będzie jeszcze łatwiej (Vucinić). Wygrana jedną bramką przez anglików jest możliwa, więcej to raczej przesada.
Mołdawia - San Marino
Remis bądź goście do przerwy @3,5 Bet365
Overvalue. Bardzo możliwe, że Mołdawia się rozprawi z przyjezdnymi, ale w pierwszej połowie liczę na dobrą grę reprezentacji błękitnych.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Chorwacja - Belgia
TYP: OBIE STRZELĄ - KURS: 1,85
BUK: MILENIUM

Chyba najciekawsze spotkanie spośród tych wszystkich meczy. Gdyby Włosi nie mieli pewnego awansu, to zdecydowanie w Danii byłby najlepszy mecz...
Ale przejdę do wybranego przeze mnie spotkania. Otóż Chorwacja, jak wiemy, ma punktów 17, Belgia - 22. Belgowie niesamowici są od samego początku... W ogóle stawiam ich obok Kolumbii jako czarnego konia MŚ w Brazylii. Chorwaci już raczej pewni baraży, choc nie do końca. Musieliby pokonac tych niesamowitych Belgów. Grają u siebie, więc to powinno im pomóc... Nie wierzę jednak, że Belgia nie potraktuje tego meczu poważnie... Remis wystarcza im w zupełności i jadą już na pewno na MŚ. Jednak dla nich to nie jest mecz &quot;o życie&quot;... Nawet jak przegrają to nie stanie im się krzywda, ponieważ ostatni mecz grają u siebie z Walią. Myślę, że mecz będzie wyglądał w następujący sposób: Chorwacja odkryje się (bo musi, nie ma innego wyjścia), a Belgowie bedą grali z kontr. Ale mając taką pakę jak Hazard, Benteke, Van Buyten, Fellaini, Lukaku czy Mirallas i w bramce niesamowity Courtois można spodziewac się naprawdę świetnego widowiska i co najmniej trzech bramek. Liczę, że Belgia jednak poskromi Chorwatów i spotkanie skończy się wynikiem 1-2. Chorwacja jakby trochę zmęczona, nie grają już tak dobrze, jak do półmetka eliminacji, gdzie szli z Belgią &quot;łeb w łeb&quot;... Na pewno zobaczymy piękne spotkanie i jestem pewien, że nie padnie tutaj bezbramkowy remis...

Powodzenia!

A ja jednak szedłbym w duńczyków. Co prawda ostatnio źle się dzieje w pństwie duńskim ale mimo słabej postawy to jednak wciąż mają szanse na baraże i 3 pkt na makaronach bardzo by im pomogły.Włosi już z awansem więc pewnie będą jakieś roszady w składzie, no i nie będzie już u nich takiej determinacji.
Nie ryzykowałbym... Włosi na pewno zagrają swoje. Poza tym przypomnij sobie mecz Szwecja-Dania z Euro 2004... Włosi na pewno pamiętają o tym nadal i nie wierzę, że podłożą się słabej Danii... Słabej, bo dostała niedawno przecież z Armenią &quot;czwórkę&quot; no i Polska ich pokonała towarzysko 3-2, a tego już się nie da w ogóle wytłumaczyc... ???? Więc Włochy na pewno zagrają swoje, może nie na maxa ale swoje zagrają. Spróbowałbym tutaj typu gosc +1,5 bramki. Kursy powinny oscylowac gdzieś w granicach 2,40-2,50 ????
 
M 125

max-payne

Użytkownik
ANDORRA - RUMUNIA - 0-15 MINUTA MECZU - REMIS - 1,45✅
Ze skromnej jak na razie oferty Fortuny wybieram spotkanie Rumunów z Andorrą - piłkarze z księstwa na swoim boisku przez pierwszy kwadrans z reguły dobrze się bronią - 3 razy utrzymywali remis, tylko raz w meczu z Węgrami stracili bramkę w pierwszych 15 minutach. Na wyjazdach też wyglądało to nie najgorzej - na 4 mecze, tylko raz przegrywali, w meczu z Holandią. Myślę, że kurs jak najbardziej zachęca i można spróbować.
UKRAINA - POLSKA - BTS - 1,95⛔
Okazja i tyle. Poprzednie mecze pokazują, że Polacy i strzelają i tracą, w piątek będą musieli strzelić, jeśli chcą myśleć jeszcze o przyszłorocznym mundialu.
 
tomy007 33

tomy007

Użytkownik
Chorwacja-Belgia 1x 1.42 Bwin⛔
W druzynie Belgii nie zagraja Fellaini,Kompany,Benteke,wystep Mirallasa stoi pod znakiem zapytania,jesli zdobeda 4 punkty na 6 beda rozstawieni w losowaniu.Nie wiem jak wyglada sytuacja u Chorwatow ale na pewno tego meczu latwo nie oddadza dlatego ten typ wydaje mi sie najbardziej bezpieczny ,w Belgii bylo 1-1 i tu tez powinien byc wyrownany mecz.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Potrzebuję 2-3 mocnych typów z piątkowych eliminacji z kursami 1,4-1,8.(kursy biorę z bet365)
Nie chciał bym aby były to pospolite typy typu Ukraina - Polska 1.
Czy ma ktoś jakieś naprawdę konkretne propozycję z dużą szansą powodzenia?
Myślę postawić większa kwotę.Mogą to byc typy na 1x2 a także na BTS czy over/under.
Zastanawiam się nad : Grecja - Słowacja 1 , Estonia - Turcja 2 , Dania strzeli , Polska strzeli , Holandia over 1,5 gola , Islandia - Cypr 1 , Słowenia strzeli , Szwecja - Austria 1 , Anglia - Czarnogóra 1
Pomóżcie coś wybrać lub zasugerować ???? Może ktoś ma jakieś nowinki na temat składów , kontuzji kluczowych zawodników w zespołach na które chcę postawić.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Potrzebuję 2-3 mocnych typów z piątkowych eliminacji z kursami 1,4-1,8.(kursy biorę z bet365)
Nie chciał bym aby były to pospolite typy typu Ukraina - Polska 1.
Czy ma ktoś jakieś naprawdę konkretne propozycję z dużą szansą powodzenia?
Myślę postawić większa kwotę.Mogą to byc typy na 1x2 a także na BTS czy over/under.
Zastanawiam się nad : Grecja - Słowacja 1 , Estonia - Turcja 2 , Dania strzeli , Polska strzeli , Holandia over 1,5 gola , Islandia - Cypr 1 , Słowenia strzeli , Szwecja - Austria 1 , Anglia - Czarnogóra 1

Pomóżcie coś wybrać lub zasugerować ???? Może ktoś ma jakieś nowinki na temat składów , kontuzji kluczowych zawodników w zespołach na które chcę postawić.
Jeżeli ja bym miał wybierac to spróbowałbym, że Włochy strzelą (1,35 kurs około), Chorwacja że strzeli (ok. 1,30) (ewentualnie drugą połowę +0,5 to będzie też około 1,32). Wybrałbym coś z meczu Polska-Ukraina, też byc mozę 2 połowę. Powinno byc ok. 1,28-1,30. Wiem o co ci chodzi, bo też chcę zapier**lic grubo. Byc może za 5 stów. Napisz na prv, to można pomyślec o jakimś ciekawym kuponie. Ja bym ci proponował na podstawie, że Włochy stg i że Chorwacja strzeli. A najlepiej bym to zagrał obie strzelą, bo najbardziej prawdopodobny typ mi się wydaje. Poza tym pamiętaj, żeby grac mecze o coś lub pewniaka takiego jakim jest to, że Włochy strzelą. Bo 0-0 się to nie skończy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 606

wanderlei

Użytkownik
Włosi właśnie zlewają mecze towarzyskie i takie w których o nic nie grają.Awans maja a Dania żeby jeszcze myśleć o 2 miejscu powinna z Włochami wygrać.
Druga polowa to masz na myśli że padnie gol w drugiej połowie tak ?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Według mnie Anglicy nie &#39;przejadą się&#39; po przyjezdnych. Fakt, zdarzyła im się wpadka z Ukrainą, ale z naszą reprezentacją grali całkiem nieźle, teraz będzie jeszcze łatwiej
&quot;Polska&quot; grupa jest zdecydowanie najsłabsza, skoro Polacy mogę jeszcze zająć 1 miejsce, a tacy potentaci jak Angole i Ukraina jeszcze niczego nie mogą być pewni i wcale się nie zdziwię, jak będą musieli kupić telewizory, by &quot;uczestniczyć&quot; w wielkiej imprezie, jaką jest mundial. Kursy na Anglików są denne, a i tak spadną.

Ukraina - Polska 1 @ 1.80 Tutaj wiadomo pewniak i kursy pewnie jeszcze spadna
Może i pewniak, ale nie skreślałbym naszych, bo oni najlepiej grają, gdy mają nóż na gardle, a wszyscy powiesili psy.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Włosi właśnie zlewają mecze towarzyskie i takie w których o nic nie grają.Awans maja a Dania żeby jeszcze myśleć o 2 miejscu powinna z Włochami wygrać.
Druga polowa to masz na myśli że padnie gol w drugiej połowie tak ?
tak tylko pamietaj o tym ze Wlosi maja do wyrownania rachunki z Dunczykami za Euro 2004 w ktorym to Dunczycy ze Szwedami wyrzucili Wlochow z Euro padl tam remis 2-2 to byla ustawka !! Sadze ze teraz Wlosi sie zemszcza za tamten mecz i nie odpuszcza tego meczu Dunczykom ! Osobiscie pogralem typ 2DNB na Italie !! 2-2 zwrot
Wanderlei i co !!!!!!! wygrala Dania jak i Polska !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yurand 230

yurand

Użytkownik
Włosi właśnie zlewają mecze towarzyskie i takie w których o nic nie grają.Awans maja a Dania żeby jeszcze myśleć o 2 miejscu powinna z Włochami wygrać.

Druga polowa to masz na myśli że padnie gol w drugiej połowie tak ?
Tak, dokładnie. W drugiej połowie. Też ciekawe są kursy. Około 1,30... A to juz dobry kurs jak na to, żeby zagrac za grubo. Nie sugeruj się tym i przypomnij sobie co Duńczycy w 2004 roku zrobili... Dlatego Włosi nie puszczą Danii. Na pewno nie.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
tak tylko pamietaj o tym ze Wlosi maja do wyrownania rachunki z Dunczykami za Euro 2004 w ktorym to Dunczycy ze Szwedami wyrzucili Wlochow z Euro padl tam remis 2-2 to byla ustawka !! Sadze ze teraz Wlosi sie zemszcza za tamten mecz i nie odpuszcza tego meczu Dunczykom ! Osobiscie pogralem typ 2DNB na Italie !!
hahahahah to było chłopie 9 lat temu....
Idąc takim tokiem myślenia to Ukraina nas ogra na lajcie za eliminacje do Korei i Japonii a Angole wręcz rozjadą za pamiętny remis na Wembley ????
Ilu zawodników z 2004 roku gra teraz w kadrze Danii i Włoch ? Buffon ???
Podam tutaj swoje typy do poszczególnych meczy i może z tych typów ktoś pomorze mi skleić kupon z 3-4 zdarzeniami na kurs łączny 3,00-4,00 ????

Chorwacja - Belgia
Chorwacja strzeli [1,36] over 0,5 w 2 połowie [1,33]
Ukraina - Polska
over 0,5 w 1 połowie [1,50] over 0,5 w 2 połowie[1,30] over 1,5 [1,40] Polska strzeli [1,66]
Dania - Włochy
Dania strzeli [1,30]
Estonia - Turcja
Turcja [1,44]
Holandia - Węgry
bts [1,72] Węgry strzelą [1,57]
Grecja - Słowacja
Grecja [1,53]
Islandia - Cypr
Islandia [1,44]
Słowenia - Norwegia
Słowenia strzeli [1,33] over 0,5 w 2 połowie [1,30]
Szwecja - Austria
over 0,5 w 1 połowie [1,36]

Czekam na podpowiedzi i jakieś sugestie
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
hahahahah to było chłopie 9 lat temu....
Idąc takim tokiem myślenia to Ukraina nas ogra na lajcie za eliminacje do Korei i Japonii a Angole wręcz rozjadą za pamiętny remis na Wembley ????
Ilu zawodników z 2004 roku gra teraz w kadrze Danii i Włoch ? Buffon ???
Podam tutaj swoje typy do poszczególnych meczy i może z tych typów ktoś pomorze mi skleić kupon z 3-4 zdarzeniami na kurs łączny 3,00-4,00 ????

Chorwacja - Belgia
Chorwacja strzeli [1,36] over 0,5 w 2 połowie [1,33]
Ukraina - Polska
over 0,5 w 1 połowie [1,50] over 0,5 w 2 połowie[1,30] over 1,5 [1,40] Polska strzeli [1,66]
Dania - Włochy
Dania strzeli [1,30]
Estonia - Turcja
Turcja [1,44]
Holandia - Węgry
bts [1,72] Węgry strzelą [1,57]
Grecja - Słowacja
Grecja [1,53]
Islandia - Cypr
Islandia [1,44]
Słowenia - Norwegia
Słowenia strzeli [1,33] over 0,5 w 2 połowie [1,30]
Szwecja - Austria
over 0,5 w 1 połowie [1,36]

Czekam na podpowiedzi i jakieś sugestie
Szwecja - Austria - tu na pewno bd grał obie strzelą i chyba śmiało 2 połowę zagram. Na Słowenię bym uważał. Islandia - Cypr (tu bym zagrał 2 polowe również), uważałbym na tą Polskę. Chociaż nasi strzelają i tracą... Hmm... Można wymyślic ciekawy kupon. Mamy na to 3 dni ???? Zgadzam się ze Zdolakiem... Dania ma szanse jakieś jeszcze i Włosi ich tego pozbawią. A ostatni mecz sobie pewnie odpuszczą.
 
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
moim zdaniem na niemcy troszke za niski kurs, ale Anglia jak najbardziej
Zostały tylko 3 dni, kursy zapewne będą malały, Panowie a co myślicie o tych typach


Chorwacja - Belgia - Chorwacja Strzeli.

Chorwacja pod znakiem, musi zrobić wszystko aby zwyciężyć w tym meczu, jeśli miałbym Typować to postawiłbym X2 na Belgie ale Chorwacja powinna umieścić piłkę za siatką przeciwnika.
Dania - Włochy - Włochy Strzelą.
Podobna sytuacja, Dania musi się bardzo postarać Włosi zapewne w innym meczu by już odpuścili ale nie z Danią, Dania to ekipa której Włosi pragną przytrzeć nosa ;)
Szwecja - Austria 1
Tego meczu najbardziej sie obawiam, ale intuicja podpowiada mi aby postawić na Szwedów.
Ukraina Polska 1
Polacy mimo fatalnej gry w tych eliminacjach , mają czasami przebłyski szczególnie jeśli grają z nożem przyłożonym do gardła, może być tutaj zaskoczenie, co Wy sądzicie o tym meczu ?
Ukraina to jednak o KILKA klas lepsza drużyna.
Holandia-Węgry powyżej 2 bramek lub na Holandie ?
Średnia bramek w 5 ostatnich meczach tych drużyn wynosi 5.2
Średnia bramek w 5 ostatnich meczach Holandii z innymi drużynami 2.6

i w/w Anglia ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Ja po analizie na dzień dzisiejszy mam taką propozycje https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MjIzMjgxMzMyNjAwMDo6jgMyMbIqjSsAfYM%3D, do piątku kursy jeszcze pospadają więc myślę czy nie zagrać tego już dzisiaj.
A teraz krótko o każdym meczu:

Ukraina - Polska - typ BTS , statystycznie Polska traci i strzela , jak będzie tym razem ? Ja wierzę w to że przynajmniej pokażą się z dobrej strony, skład będzie po raz kolejny pomieszany (niestety) jakby Fornalik doskonalił ciągle jedną jedenastkę może by coś z tego teraz było.

Islandia - Cypr - Typ &quot;1&quot; Islandczycy stoją przed szansą uczestnictwa w barażach , muszą pokonać słabiutki Cypr z którym właśnie przegrali na wyjeździe ale teraz mają szanse na rehabilitacje , tym bardziej że przed Eliminacjami nie spodziewali się pewnie że będą w tabeli na drugiej pozycji na dwa mecze do końca. Dla mnie Islandczycy muszą to wygrać, Cypr nie gra o nic, chodź nie znaczy to że wyjdą na boisko by oddać mecz.


Estonia - Turcja : typ: &quot;2&quot; Turcja jakby się obudziła pod koniec eliminacji , po nieciekawym początku , wygrana w Rumuni dała im szanse i nadzieje na baraże , jak wiadomo zajmują teraz 3 pozycję w tabeli z stratą jednego punktu do Węgrów , którzy stoczą tego samego dnia ciężki mecz z Włochami.
Turcja jeśli myśli o barażach musi to wygrać i nie patrzeć na inne wyniki, Estonia wygrała tylko 2 razy z Andorą i zremisowała u siebie z Holandią :;/: (tutaj chyba nikt się tego nie spodziewał , ale nawet najlepszym zdarzają się wpadki) myślę że na tym etapie Turcja nie odpuści i pokona Estonię.

Bośnia - Lichtenstein : Typ: wynik 0-30 min &quot;Bośnia&quot; Bośnia walczy o pierwsze miejsce w grupie z Grecją , Bośniakom nie powinna powinąć się noga z ogórkami tym bardziej u siebie. Jak dla mnie przewaga Bośniaków będzie pewna od pierwszych minut i pokryje mój typ.


Malta - Czechy : Typ: &quot;2&quot; Malta nie gra o nic , a Czesi jeszcze z teoretycznymi szansami na zajęcie drugiego miejsca w tabeli , no proszę was z kim jak z kim ale Czesi jakby przegrali z drużyną która w tych eliminacjach pokonała tylko Armenię (którą jak wiemy sprawiła dużo niespodzianej w tych eliminacjach) skompromitowali by się jak Polska która straciła bramkę z San Marino ???? Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak WIN Czechów!
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ja po analizie na dzień dzisiejszy mam taką propozycje https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MjIzMjgxMzMyNjAwMDo6jgMyMbIqjSsAfYM%3D, do piątku kursy jeszcze pospadają więc myślę czy nie zagrać tego już dzisiaj.
A teraz krótko o każdym meczu:
Ukraina - Polska - typ BTS , statystycznie Polska traci i strzela , jak będzie tym razem ? Ja wierzę w to że przynajmniej pokażą się z dobrej strony, skład będzie po raz kolejny pomieszany (niestety) jakby Fornalik doskonalił ciągle jedną jedenastkę może by coś z tego teraz było.
Islandia - Cypr - Typ &quot;1&quot; Islandczycy stoją przed szansą uczestnictwa w barażach , muszą pokonać słabiutki Cypr z którym właśnie przegrali na wyjeździe ale teraz mają szanse na rehabilitacje , tym bardziej że przed Eliminacjami nie spodziewali się pewnie że będą w tabeli na drugiej pozycji na dwa mecze do końca. Dla mnie Islandczycy muszą to wygrać, Cypr nie gra o nic, chodź nie znaczy to że wyjdą na boisko by oddać mecz.

Estonia - Turcja : typ: &quot;2&quot; Turcja jakby się obudziła pod koniec eliminacji , po nieciekawym początku , wygrana w Rumuni dała im szanse i nadzieje na baraże , jak wiadomo zajmują teraz 3 pozycję w tabeli z stratą jednego punktu do Węgrów , którzy stoczą tego samego dnia ciężki mecz z Włochami.
Turcja jeśli myśli o barażach musi to wygrać i nie patrzeć na inne wyniki, Estonia wygrała tylko 2 razy z Andorą i zremisowała u siebie z Holandią :;/: (tutaj chyba nikt się tego nie spodziewał , ale nawet najlepszym zdarzają się wpadki) myślę że na tym etapie Turcja nie odpuści i pokona Estonię.
Bośnia - Lichtenstein : Typ: wynik 0-30 min &quot;Bośnia&quot; Bośnia walczy o pierwsze miejsce w grupie z Grecją , Bośniakom nie powinna powinąć się noga z ogórkami tym bardziej u siebie. Jak dla mnie przewaga Bośniaków będzie pewna od pierwszych minut i pokryje mój typ.

Malta - Czechy : Typ: &quot;2&quot; Malta nie gra o nic , a Czesi jeszcze z teoretycznymi szansami na zajęcie drugiego miejsca w tabeli , no proszę was z kim jak z kim ale Czesi jakby przegrali z drużyną która w tych eliminacjach pokonała tylko Armenię (którą jak wiemy sprawiła dużo niespodzianej w tych eliminacjach) skompromitowali by się jak Polska która straciła bramkę z San Marino ???? Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak WIN Czechów!
1.Nie da się grać jedną jedenastką w kadrze wbrew temu co mówią pseudo eksperci to jednak nasze orły z dnia na dzień mogą stracić miejsce w składach klubowych i do następnych powołań się nie podnieść.
Jedynie dziwi mnie w tym kuponie Bet na Czechów . Większych szans tak nie mają to raz dwa grać ich na wyjeździe po kursie1,2 ? Przecież to nie ma sensu po tak niskim kursie grać nawet jak grają z pól amatorami .
Zamiast tego lepiej już zagrać Bułgaria x2 idąc po twoich kursach
 
H 164

hector

Użytkownik
Anglia - Czarnogóra 1 1.4 Bet365
Nie ma takiej opcji żeby Anglicy nie wykorzystali przewagi swojego boiska.Kredyt Czarnogóry na niespodzianki skoczył sie już znacznie wcześniej,a miejsce w szeregu pokazała im Ukraina strzelając 4 bramki mimo czerwonej kartki.
Może i pewniak, ale nie skreślałbym naszych, bo oni najlepiej grają, gdy mają nóż na gardle, a wszyscy powiesili psy.
O ile mnie pamieć nie myli to nóż na gardle nasi kopacze mieli w każdym meczu w tym roku.A potrafili wygrać tylko z San Marino......Pisanie o tym,że nasi najlepiej grają jak mają mecz o wszystko to bzdury - tak to jednak jest jak od 30 lat naród ciągle wspomina Wembley.
MODERATORZE
Jak kasujesz posty to kasuj wszystkie,które nie są zgodne z regulaminem,a nie tylko takie,które nie są zgodne z Twoim widzimisie,bo to jednak śmieszne jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Napisał gwiazda2010
1.Nie da się grać jedną jedenastką w kadrze wbrew temu co mówią pseudo eksperci to jednak nasze orły z dnia na dzień mogą stracić miejsce w składach klubowych i do następnych powołań się nie podnieść.

Jedynie dziwi mnie w tym kuponie Bet na Czechów . Większych szans tak nie mają to raz dwa grać ich na wyjeździe po kursie1,2 ? Przecież to nie ma sensu po tak niskim kursie grać nawet jak grają z pól amatorami .
Zamiast tego lepiej już zagrać Bułgaria x2 idąc po twoich kursach
Jedną jedenastkę + ławka rezerwowych (w której można robić roszady) Ale nie mnie to oceniać , nasz trener Fornalik jest od tego i PZPN.
Ja nie wyobrażam sobie innego wyniku niż Win Czechów, chodź mogę się mylić bo to tylko piłka nożna , aczkolwiek ewentualnym zastępstwem tego typu można by było dać że któraś tam drużyna strzeli gola po podobnym kursie, lub dać na Niemców po kursie 1.18 u siebie z Irlandią .
 
M 19

majk

Użytkownik
Armenia - Bułgaria DNB2 kurs 1.746
stawiam, że Bułgarzy wolą wygrać z potencjalnie słabsza Armenią niż potem się trudzić z Włochami.
Niemcy - Irlandia -2 kurs 1.826
Niemcy z Irlandia na wyjeździe wygrali 1-6 w dodatku z każdą ekipą wygrali 3 bramkami tylko remis ze Szwecja u siebie 4-4 myślę, że over tez byłby dobrym typem.
Islandia - Cypr -1.25 kurs 2.040
Islandia podejmie u siebie ostatnia ekipę z tabeli Cypr, stawiam na ich pewna wygrana i zapewnienie sobie awansu żeby zaoszczędzić sobie nerwów i bez stresu podejść do meczu z Norwegią.
Szwecja - Austria 1 kurs 1.746
Szwecja będzie gościć u siebie Austrię która aktualnie jest na 3 miejscu w tabeli i ma 14 pkt stawiam że, gospodarze wygrają z Austria, żeby potem nie podchodzić z nerwami do meczu z Niemcami u siebie gdzie wszystko może się wydarzyć.
Zastanawiałem się jeszcze nad Portugalią z Izraelem +2
a mecz Ukraina - Polska stawiam, że zakończy się remisem
wszystkie kursy z PinnacleSports
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom