>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ELH Tipsport Extraliga - liga czeska 2023/2024

warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dorzucę 2 grosze.
Kometa piekny powrót w ostatniej kolejce z Pardubicami, ale co z tego skoro mecz przegrany. Ogólnie nie mogą postawić kropki nad "i". Wyjazd do Kladna, czy Mlady, gdzie grali całkiem nieźle i tam też bez kompletu.
Są produkywni, ale tez wiele tracą ostatnio.
Dzsiaj w składzie młody goalie, który notuje staty grubo ponad 2.5GAA i brak podstawowego obrońcy 2 linii. Olomouc całkiem niezły mecz z Pilznem i również ofensywa działała jak należy.
Buki dobrze płacą za 2 trafienia gości i ja ten bet podnoszę.
Olomouc over 1.5 OT included
@1.53 fortuna
4:3FT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2525
bfred 305,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Czechy Extraliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Liberec - Ołomuniec
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 1,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Oj kusi mnie żeby to do jakiegoś ako dorzucić. Na papierze wszystko wygląda ok tzn. staty. Gospodarze radosny hokej 125-118 a goście podobnie 86-110 przy czym gospodarze walczą jeszcze o play off ćwierćfinał a goście mają już zapewnioną 1/8. W ostatnich 5 meczach goście aż 4 razy wykręcili over 4,5 a goście również 4. Ja tutaj liczę na sporo goli, kurs może nie za duży ale spora szansa jest tym bardziej, że Liberec potrfi strzelać i powinien odwrócić tendencję z ostatniego spotkania które przegrał 0-2. Mecze h2h?? 5/5 overów 4,5 wchodzę w to i gram grubo dodatkowo proponuję over 5,5 i 6,5 też jest spora szansa na wejście tych typów. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +254
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Trzyniec vs Czeskie Budziejowice:
Kamil Wałęga punkt @2.80🟥
Kamil Wałęga gol @6.00🟥

Karlove Bary vs Dynamo Pardubice:
Lukas Sedlak punkt @1.40 ✅
Lukas Sedlak gol @2.30 🟥
Fortuna


Myślę, że to dobra okazja na pierwszy punkt Kamila w tym sezonie Extraligi. Wałęga przesunięty do drugiego linku, co jest dużą szansą dla niego, aby obok Vrany i Haasa zaliczyć asystę, a może nawet gola po kursie 6.00? Dla mnie to spore value po takim kursie. Czeskie Budziejowice regularnie tracą po 4 bramki na wyjazdach, więc szanse będą. Może Kamil otrzyma trochę minut w PP, ciekawy jestem tego meczu.

Oj w Pardubicach nie dzieje się najlepiej. Niespodziewanie pierwszy trener Vaclav Varada został zwolniony, a przecież wyniki są bardzo dobre w wykonaniu Dynama. Pewnie jest tutaj jakiś podtekst, być może dowiemy się w najbliższym czasie. Podbije sobie Kamila punktem Sedlaka. Na kapitana można liczyć i regularnie notuje trafienia i asysty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Kladno zarówno na wiele pozwala, ale również nie można powiedzieć, że nie są skuteczni. Litwinow u siebie zupełnie inna gra niż to ma miejsce na wyjeździe, gdzie strzelają 2 razy mniej niż w domu.
Okazji powinno być sporo, przy takim stylu gry jednych i drugich...
over 6 @2.16 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3755
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mi dzis chodzi po głowie mecz w Pradze. Sparta z kilkoma nieobecnosciami ale graja i wygrywają, czesto na styku ale punkty sa bo ławka dość długa. Rywal z Karlowych taki niewygodny, lubia zaskoczyc tych teoretycznie lepszych, na razie w serii porazek ale juz ostatni mecz z mocnymi Pardubicami dobry w ich wykonaniu i troche w tej trzeciej tercji pokpili sprawe. Dzis nie odmówie sobie zagrania w ich kierunku bo chyba dołek maja za sobą.

Karlove Vary z x kurs 2,93 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3084
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dobry mecz dla Repika, ostatnio oglądałem i wyglądał słabo, wiele strzałów na bramkę, ale prostych do obrony przez bramkarza Mountfield. Tak jak mark1973 mark1973 pisał sporo nieobecnych w Sparcie, trzeba wziąć odpowiedzialność kapitańska.

Michal Repik gol @3.00🟥
Michal Repik punkt @1.53🟥
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +645
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Ja dzisiaj ide utartym szlakiem i to co Kladno gra w obronie to jest sitowie i tatarak. Marek Mitens w bramce?, nie znam, nie zdażyłem sie nawet przyjżeć skąd ta decyzja..
Liberec gwarantuje strzelanie, chyba że trafia na ofensywnie borykające się drużyny... Kometa do nich nie nalezy.
Co do meczu w Pradze., szkoda, że KV tak słabo z przodu ostatnio, ale granie za 1.35 na Spartę mija się z celem... może handi w stronę KV
+2.5 1.54 fortuna


Kladno CB over5
Kometa Liberec over5

@2.64 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1571
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Piękny kurs mark1973 mark1973 w Pradze... sam fakt wygranej KV jak najbardziej godny odnotowania, ale jednak zamknęli stołecznych w 1 trafieniu rispekt...
Na dzisiaj ciężko coś sensownego szukać...
Liczę na minimum 2 trafienia Olomouca, grają skutecznie, a dzisiaj trafiają na ultra cięzki lód lidera w klasyfikacji domowej ilości punktów... nie ufam Benzyniarzom bo dosyć chimeryczni ostatnio....

BTTS @1.78 fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Piękny kurs mark1973 mark1973 w Pradze... sam fakt wygranej KV jak najbardziej godny odnotowania, ale jednak zamknęli stołecznych w 1 trafieniu rispekt...
Na dzisiaj ciężko coś sensownego szukać...
Liczę na minimum 2 trafienia Olomouca, grają skutecznie, a dzisiaj trafiają na ultra cięzki lód lidera w klasyfikacji domowej ilości punktów... nie ufam Benzyniarzom bo dosyć chimeryczni ostatnio....

BTTS @1.78 fortuna
Masz rację, ja też nie mogę się w czeskiej dziś jakoś specjalnie zdecydować. Najbliżej mi do Vitek bo tam jest parcie na wyższą pozycje w tabeli a grać jest kim. Hradec ostatnio mnie nie przekonuje bo ciągle coś im psuje wynik.
Myślę też o Motorze. Owszem Pardubice mocne, seria wygranych ale też na styku, i kto wie czy zwarty Motor im nie spłata psikusa
Tak za drobne

Vitki z x kurs 1,96 ✅
Motor z x kurs 2,44⛔ Ale Pardubice uciekły spod topora
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1276
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Vitkovice vs Mlada: Dominik Lakatos punkt @1.60
Pardubice vs Kladno: Tomas Hyka punkt @1.50
AKO @2.40 Fortuna

W singlu: Dominik Lakatos gol @3.30 Fortuna


Atakuje jeszcze Czechy i pobieram zawodników dwóch drużyn, u których spodziewam się wielu bramek.

Vitki zmierzą się z Mladą, a więc z przedostatnim zespołem w stawce. Przyjezdni na wyjazdach tracą średnio 3 gole i myślę, że ekipa z Ostrawy pokusi się tutaj o pewną wygraną. Potrzebne są punkty, aby awansować do play-off. Tutaj widzę punkt i Lakatosa. Dominik ostatnio nawet bez asysty, więc dzisiaj czas na niego. Co ciekawe zawodnik ten w każdym meczu w tym sezonie z Mladą popisał się przynajmniej 1 punktem. Gol po kursie @3.30 też do grania.

Dynamo zmierzy się z Kladno i co tutaj może pójść nie tak w rywalizacji lidera z najgorszą ekipą?
Często w hokeju dzieją się cuda w takich meczach, ale damy szansę Pardubicom. Liczę na Hykę. Oczywiście to Sedlak jest gwiazdą, ale Thomas świetnie rozumie się z Lukasem, wszak obaj występowali w Traktorze Czelabińsk i kurs jest na niego o większy. Kto wie może Sedlak się dzisiaj zatnie? Hyka regularnie punktuje w spotkaniach z Kladno, uważam, że teraz będzie podobnie, bo przyjezdni tracą najwięcej bramek ze wszystkich drużyn w czeskiej ekstraklasie, a na wyjazdach jest to niespełna średnio 4 na mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +648
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Liczę na Trzyniec dzisiaj. Mam wrażenie, że złapali dobry rytm i mogą dzisiaj wywieźć punkt ze stolicy.
Pozatym mecz na poziomie i pachnie lekko playoffową potyczką, może być stykowo.
Kladno rzucone na pożarcie i nawet nie dlatego uważam, że mają dzisiaj ciężko, ale fakt, że ich obrona przy tak dysponowanej drużynie jaką są Pardubice musieliby zagrać coś niesamowitego..

Trzyniec +1hc
Pardubice over 3.5 gola
@2.61 fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolega mnie wyprzedził z typen na Ocelari, Sparta powoli wraca do podstawowego składu ale czy ta gra bedzie dzis juz taka jak kilka kolejek temu? Ja mysle ze nie, Sparta jak miewała kryzysy to trwało to kilka kolejek i dzis licze na podobny scenariusz. Tywal z Trzynca silny i dobrze wyglada, , wszystkie poprzednie tegoroczne mecze konczyly sie remisami ale pozniej góra była Sparta. Licze dzis na mały rewanż

Trzyniec z x kurs 1,88

I moze jeszcze dubel
Motor z x + Liberec z x kurs ako 2,1
Obie ekipy wg mnie na ten moment wygladaja lepiej od rywali, Motor dobre mecze z mocnymi rywalami a Liberec pnie sie w góre, na własnym lodzie powinien zdobyc przynajmniej punkt

A mi od wczoraj chodzi po głowie Kladno, wcale nie rzadko zdarza sie w sporcie ze ostatnia ekipa pokona lidera, Pardubice swietna seria wygranych, a Kladno jeszcze dłuzsza porazek, moze to jest ten mecz i ten moment by cos odwrócic. Oczywyscie ryzyko wielkie ale musze sprobwac, moze bedzie lanie a moze niespodzianka

Kladno RT kurs 6,8
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Sedlaka nie ma dzisiaj w składzie i Tomek przesunięty do pierwszej linii Dynama z Hyką, lepszej okazji na przełamanie nie będzie:

Pardubice vs Kladno: Tomas Zohorna gol @4.70 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Pardubice vs Pilzno:
Tomas Hyka punkt @1.58🔴
Tomas Hyka gol @3.30🔴
Fortuna

Przede wszystkim celuję w Tomasa Hykę. Lukas Sedlak znów może dzisiaj nie wystąpić, wszak ma problemy ze zdrowiem, ale jak wystąpi, to dobrze dla naszego typu.
Dynamo ma świetną serię wygranych i postara się ją przedłużyć z Pilznem. Ostatnio Tomas nie popisał się golem lub asystą ze słabym Kladnem, myślę, że dzisiaj już zaliczy punkt. Ktoś musi wziąć odpowiedzialność za wyniki. Można próbować jego gola po kursie @3.30.
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Jak mam popłynąć dzisiaj to za @3.05. Pardubice odbębniło mecz z Kladnem i wygrało 3:1. Absencje podstawowych zawodników ofensywnych również i dzsiaj. Pilzno 4L i musi grać z pozycji solidnego underdoga dzisiaj na lodzie lidera. Skład lepszy po stronie gospodarzy i w zasadzie mecz o nic, może odpuszczą i zagramy lajcik
obie over 26.5 celnego strzału
@3,05 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2807
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Trzyniec vs Kladno: Martin Ruzicka punkt @1.35✅
Sparta Praga vs Liberec: Michal Repik punkt @1.63✅
Tomas Filippi punkt @1.70✅
AKO @3.74 Fortuna✅


Ocelari zagra dzisiaj ze słabym Kladnem. Martin bez punktu w hicie, dzisiaj z pewnością jeden zrobi, nawet dwa przy kilku PP. W Pradze idę w liderów. Repik już od dłuższego czasu bez punktu, warto się przełamać. Filippi dosyć szybko opuścił taflę w meczu z Mountfield, bo już w 1. tercji i motywacja będzie spora, aby się zrehabilitować swoim kolegom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +966
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Chyba najgorsze zestawienie, które niszczy jakikolwiek koncept. Kladno 11 porażek z rzędu, a na gospodarzy niezbyt atrakcyjny kurs. Każda seria kiedyś się kończy, ale Trzyniec też zagrał padakę na Sparcie. Kladno to nie Sparta i kiedy Mlada była ostatnia z dużą stratą do Kladna, to teraz Kladno jest -7 punktów i raczej widzimy się na barażu o utrzymanie. Jedyne pytanie, czy Smoki pozwolą na 2 trafienia gości?,
H2H mówi, ze powinno to się stać, może i gospodarze pokryją linię overową w pojedynkę. Ostatnie mecze Kladna z Pardubicami, które grały bez podstawowych graczy ataku u5, wczoraj z Pilznem u5. Karlowe vary też nie grzeszyły ostatnio ze skutecznością u6, Czeskie Budziejowice SO i 0:3. Dużo absencji w ekipie z Kladna po stronie ataku, dlatego cały cieżar w zasadzie oparty na 1 linii i produktywnym Radku Smolenaku i Devenie Sideroffie. Nie zaufam skuteczności Rycerzy, ale ww dwójka plus ultraofensywny obrońca Tichacek( 4,4,2,3,2 strzały w ostatnich 5 spotkaniach), Tralmaks (5,8,5,2,4 strzały w ostatnich 5 spotkaniach) i Klepis to trzon ataku i formacji PP.
Są składy na mecz i Kladno gra dzisiaj 3 liniami.,


Linie strzałów wystawionych przez fortunę to over 2.5
Tralmaks @1,73
Tichacek @1,92

Trzyniec wygra & over 5.5 @2.47fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2109
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Do Ocelari wrócił po kontuzji Libor, Kladno sporo osłabione, będą szanse na gola:

Libor Hudacek gol @3.00 Fortuna🟥 szkoda tylko asysta
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Litwinów vs Kometa Brno:
Jindrich Abdul punkt @1.70🟥
Jindrich Abdul gol @3.60🟥
Fortuna


Skupiam się na Extralidze i na Liiga. Pobieram Abdula. Kase tu Kase tam, tak jest to najlepszy zawodnik Litwinowa, ale w ostatnim czasie brakuje Jindricha. Gra w linku z Kirkiem, który robi różnicę na tafli, ale od 2 spotkań nie cieszył się z gola lub asysty. Kometa będzie trudnym rywalem, niemniej jednak przy 2-3 trafieniach będzie szansa na przełamanie. Jego gol jest po kursie @3.60.
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Skupiam się na Extralidze i na Liiga. Pobieram Abdula. Kase tu Kase tam, tak jest to najlepszy zawodnik Litwinowa, ale w ostatnim czasie brakuje Jindricha. Gra w linku z Kirkiem, który robi różnicę na tafli, ale od 2 spotkań nie cieszył się z gola lub asysty. Kometa będzie trudnym rywalem, niemniej jednak przy 2-3 trafieniach będzie szansa na przełamanie. Jego gol jest po kursie @3.60.
Insider z czeskiej strony... Tutaj sunxl sunxl typuje punkty Abdula, ja dodam tylko, że mamy przesunięcie z 4 linii do 3 linii Michała Guta. W ostatnim meczu z Pilznem zagrał w 1 linii, dzisiaj w 3 linii. TOI to jakies 15min, czyli o około 6 min więcej niż dotychczas miało to miejsce dla linii 4. Z Pilznem 2 asysty, dzisiaj abok Abdula I Kirka
Nie wiem jak tam będzie ze skutecznością, ale trzeba powiedzieć, że ekipy ofensywne, walczące o top4. Niejednokrotnie w sezonie padały linie ok 70 strzałów na bramkę, więc liczba bardzo wysoka.

GUT PK @2.8 fortuna
OVER 63.5 STRZAŁU CELNEGO @2.28
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1585
Do góry Bottom