>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ELH Tipsport Extraliga - liga czeska 2023/2024

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niezdazyłem z wpisem na Mlade niestety to prubuje zagrac dzis KV. Nie bedzie łatwo nie czujecie odpuście . KV buduja zespol na przyszłość ale juz teraz ich gra wyglada ciekawie , maja kilklu mlodych dobrze rokujacych graczy , jest tez doswiadczenie, rywal z Liberca wydaje sie byc w dobrej formie ale KV mysle ze stac dzis na punkt na trudnym terenie

Karlove Vary z x kurs 2,05 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2212
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj czerwona sobota, nic nie szło, zobaczymy dziś.
Ide w kierunku Mlady, bo jest swiateło w tunelu, ostatni mecz pod wodza nowego trenera wg mnie przełomowy i Mlada pojdzie w gore tabeli, Motor jeszcze nie grał po przerwie i moze troche zadzerwieli, a nawet jesli nie to w zasiegu Mlady sa na pewno

Mlada z x kurs 1,98 fortuna⛔

Dzis to pogram chetnie tez przeciwko ekipom, ktore graja ww wtorek w CHL✅
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Zaciekawiła mnie linia w Fortunie. Obie ekipy ofensywnie bardzo skuteczne. Liberec z największą średnią bramek na mecz w całej ligowej stawce. Pardubice mocno faworyzowane, ale nie może być inaczej przy takim bilansie na domowym lodowisku i pozycji w tabeli.
Gospodarze stracili zaledwie 7 bramek w ostatnich 5 spotkaniach mając na rozpisce borykające się z ofensywą Vitkovice, Olomouc i Pilzno oraz Ilves w lidze mistrzów i Spartę gdzie padł overowy wynik.
Jak dla mnie może być dzisiaj kanonada przy takim potencjale jednej jak i drugiej ekipy. Plus bardzo ciekawa linia strzałów możliwa do pokrycia.

over 27.5 obie drużyny powyżej celnych strzałów w światło bramki @3.8 Fortuna

over 6 @2.33 Fortuna

Po cichu Liberec i kanonada
Liberec & 7.5 @21.0 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy: Extraliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Karlovy Vary - Ceske Budejovice
Typ: David Griger powyżej 0,5 p.k.
Kurs: 1,65
Bukmacher:
Superbet
Analiza:

W tym meczu czeskiej Extraligi zmierzy się 8. i 9. drużyna w tabeli. Obydwa zespoły są w podobnej formie, bukmacherzy lekko faworyzują gospodarzy, którzy wygrali 5 ostatnich starć z Budziejowicami. Z pewnością atutem jest też rozgrywanie tego spotkania na KV Arena. Ja proponuję punkt kanadyjski Davida Grigera. Słowak jest w dobrej dyspozycji - z ostatnich 5 meczów jego dorobek wygląda następująco: 2 asysty, bramka i asysta, - , asysta, bramka. Łącznie daje to 7 p.k. w 5 spotkaniach. W 4/5 ostatnich meczy David zdobywał co najmniej punkt. Liczę na to, że gospodarze zdobędą dziś kilka bramek, a Griger dołoży od siebie punkt. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1527
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś zaglądam na mecz derbowy w Litwinowie. Gospadarzom ze składu odpadł też Jaks cześć podstawowy obrońca, nie wiem czy wygrana z Ocelari miarodajna bo ligę mistrzów mieli na tapecie, KV ma dobry sezon i graczy którzy mogą zrobić różnice, mimo różnicy w kursach spodziewam się meczu na styku

Karlove Vary z x kurs 2,15 fortuna 🍅 mam wątpliwości co do czystości tego meczu
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W ELH dzis widzi mi się film czeski i troche niespodzianek z duzym kursem ale czy tak bedzie zobaczymy. Ja spogladam na mecz HK z Olomuncem . Hradec do Trzynca i Pardubic nie miał podjazdu wygrał z KV i Kladnem ale w tych meczach było stykowo. Z kolei Olomunc na styklu ze Spartą, pozniej tez stykowo ale zwyciezko z Vitkami i Pilznem i wygrana z Kometą po dobrym meczu. Dzis w Hradcu wg mnie nie stoja na przegranej pozycji, Konrad w formie i jesli bedzie konswkwencja w defensywie , moze byc conajmniej punkt,

Olomunc z x kurs 2,4 fortuna⛔

Nie wiem czy Kometa , na krzywej opadajacej bo jednak pojechali z Pardubicami i Sparta u siebie a to wyczyn, ale ten zespoł lubi zadziwic i dostosowac sie do rywala i kto wie czy Pilzno czegoś tu dziś nie ugra , ja próbuje

Pilzno z x kurs 2,47 fortuna⛔

Nie namawiam do typów bo ryzyko jest mimo kursu który jest tego wart.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +340
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Uważam, że Kometa jest w dobrym momencie sezonu i przy dosyć pasywnej ofensywie Pilzna powinni wziąć dzisiaj ten mecz z handi i pozwolić max na 2 trafienia Indian.
Ciekawi mnie czy overowa maszyna jaką jest Liberec dzisiaj nie zaliczy underowego spotkania, ale tylko dlatego, że Vitkovice cierpią strasznie. Liberec miał ciężkich rywali ostatnio jednak nadal liczę na ich potencjał ofensywny.
Kometa -1hc
Liberec zdobędzie over 2 bramki w meczu.
@2.22 Fortuna
Rozliczony jako @1.78
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1867
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Pardubice Vitkovice.
W 8 meczu rozgrywanym u siebie lider doznał pierwszej porażki w sezonie na własnym lodzie z Libercem i trzeba zaznaczyć, że gol padł w 60 minucie kiedy mecz zmierzał do dogrywki. Nie ma w lidze bardziej overowej ekipy niż Liberec i mecz zamknął się w 5 trafieniach. Odkupienie na Hradcu i Mladej 9 goli i 6 punktów.
Vitkovice są w dole z którego ciężko nawet wyjżeć. Są nieproduktywni i mają olbrzymie problemy ze skutecznoscią. Oliwy do ognia dolewa fakt, że następuje demontaż od środka bo decyzja gwiazdora Vitkovic Petra Mullera, który prosi o rozwiązanie umowy z klubem w momencie, kiedy klub idzie na dno jest ciężka dla zespołu. To didaskalia w zasadzie, bo Vitkovice nie grają nic szczególnego od dłuższego czasu. Pilzno grając w Ostrawie oddaje 45 celnych strzałów w meczu, kiedy mają średnią niewiele ponad 20 na mecz. Vitkovice mając mecze z mówiąc delikatnie drużynami niekoniecznie stawiającymi na obronę jak Liberec i Karlove Vary zaliczają po jednym trafieniu.
Nie ma linii bukmacherskich, ale myślę, że Pardubice poprowadzą jutro grę zanotują ponad 35 celnych strzałów na bramkę.
Ciężko szukać value w kursach i linia overova jak dla mnie to kwestia dyspozycji gospodarzy i to handicapy są bezpieczniejsze.
Jak dzisiaj były podstawy ku temu by szukać niepodzianek w meczu ostatniej drużyny z liderem na zapleczu w Chance lidze to jednocześnie ciężko szukać argumentu, który merytorycznie uzasadni brak kompletu Pardubic w jutrzejszym spotkaniu.

Pardubice @1.47 Fortuna
1:1 RT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Idę przeciw obronie Liberca, która jest w stanie zebrać srogie baty szczególnie na wyjeździe, a Olomouc coś tam gra ostatnio, pogonili Kometę, zagrali nie najgorzej w Hradcu Kralove. Z Kondradem w bramce są groźni u siebie i mogą wziąć komplet dzisiaj z Tygrysami, szczególnie że rywal może na wiele pozwolić

Olomouc over 2.5 @1.97 Fortuna
3:2 FT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +751
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
O 15:00 Liberec na własnym lodzie rozpoczyna mecz z Kometą. Wydawało się, że piękna seria gospodarzy i zwycięstwo wyjazdowe z Pardubicami czyni Tygrysy faworytem w meczu z Budziejowicami, ale tam kubeł zimnej wody został wylany. Później przyszła rownież porażka ze Spartą.
Kometa jak dla mnie gra obecnie przyzwoity hokej i początek sezonu to już wspomnienie. Wyjazd Komety wygląda znacząco słabiej niż mecze u siebie. Jedni jak i drudzy mają duży potencjał ofensywny, a od jakiegoś czasu granie na linie overowe w meczach Liberca są pokrywane. Kometa walczy o przerwanie serii 3 porażek na wyjeździe, Liberec gra o powrót na właściwe tory.
Liczę na wyrównany pojedynek z wieloma trafieniami
BTTS +2 @1.6 Fortuna 1:6FT
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Mocno ciągnie dzisiaj w stronę Vitkovic. Litvinov mocno pikuje w ligowej hierarchii, ale nie wygląda to dobrze ostatnio. Stracili glówny argument, czyli atak. 3 mecze wyjazdowe ostatnio bez trafienia w tym również na Kladnie, gdzie obrona nie funkcjonowała ostatnio zbyt dobrze. Seria Vitkovic może dzisiaj zostać przerwana, nie wyglądali źle na Libercu i Pardubicach. Miałem iść w głęboki under, ale jest ruch personalny i wypożyczenie z Trebica 2 punktującego całej Chance Ligi, który każe mi odejść od tego zamiaru.
Liczę na bojaźliwe podejście i rozważny początek z obu stron

Under 1.5 w pierwszej tercji
@1.79 Fortuna (1:0)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1200
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Vitkovice w m CHL zagrały dokładnie to co ostatnio czyli nic. Jedna Jaskółka wiosny nie czyni i wygrana ze słabiutkim ostatnio Litvinovem była mocno oparta na 3 linii z Docekalem wypożyczonym z Chance ligi.
Dzisiaj nie jest awizowany, a rywal jest silny.
Mlada ostatnie miejsce i czarne chmury nad zespołem. Dzisiaj będzie ciężko, ale musza walczyć. Kluczowy obrońca Sparty zawieszony, Mlada po Pardubicach najlepszy PP w lidze, Sparta dużo kar w statystykach. Jak widzę takie kursy w tej lidze to może być ciekawie.
Mlada over 1.5 bramki
Vitkovice under 3.5
@2.24 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1622
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
A ja dziś próbuje gry przeciwko Pardubicą, ktore miały ciężki mecz w CHL a Motor groźny zawsze i też myślę że kurs na Litvinow za nisko a Olomunc zaczął grać

Motor z x kurs 3 ✅

Olomuniec z x kurs 2,2✅

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1981
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Sprawdziły się przewidywania co do PP Mlady w meczu ze Spartą, dzisiaj ku temu również duże szanse. Tak jak pisałem w ostatniej analizie PP Mlady funkcjonuje co miało potwierdzenie w meczu ze Spartą i gospodarze choć wyraźnie słabsi to zanotowali 2 trafienia w PP. Dzisiaj rywalem grający ostatnio ciutkę poniżej oczekiwań Liberec, który również notuje sporo kar i goście powinni mieć 3 może 4 szansę na grę w liczebnej przewadze, gdzie ich PP aktualnie na poziomie 26,1%. Obie ekipy zamykają statystyki PK notując tragiczne 73% dla Liberca i 68% dla Mlady. Szkoda, że Liberec nie błyszczy ostatnio i mam jakieś bezpodstawne przeczucie, że mogą dzisiaj coś "odstawić", bo Mlada w końcu złamię fatalną serię a rywal ciężki do oceny w obecnej formie.
Bezpieczniej pójść w over bramkowy w tym spotkaniu mimo wszystko. Nie ma składów oczywiście jeszcze, ale trzeba dodać, że drugim bramkarzem Mlady jest 3 ligowe wypożyczenie z uwagi na sytuację personalną.

over 1.5 bramki w PP @1.84 FORTUNA
over 5 @1.73 FORTUNA


Piękny kurs na 2 @1.63 trafienia Czeskich Budziejowic w stolicy, są produktywni nic nie stoi na przeszkodzie
W meczu kolejki Hradec podejmuje Kometę. Życzę chłopakom z Brna punktów dzisiaj bo zagrali solidne zawody w Trzyńcu i powinni tam wywieźć punkt. Jak zagrają jak z Trzyńcem powinni zapunktować

jeszcze taki tripel w miarę bezpieczny

KOMETA +2.5 HC
Budziejowice over 1
Liberec Mlada over 3.5
@1.64 FORTUNA
Bet padł w 2 minuty... powerplay i emptyneter...masakra, zmiana podejścia szkoda nerwów., po przerwie repezentacyjnej wysokie kursy wyłącznie!
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja własnie w kierunku Komety. Oststnio swietny okres, słusznie prawi kolega wyzej ze z Werk Areny powinni wywiezc conajmniej punkt ale nie wyszło , i dzis wlasnie licze na conajmniej ten punkt, mimo ze HK w formie. Do dubla Sparta, która mysle powinna ograc osłabione CB

Kometa z x + Sparta RT kurs ako 2,45 fortuna 🍅
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Poruba - Slavia Praha
Typ: Ondrej Sedivy strzeli
@2.20 Fortuna

Najlepsza drużyna w lidze grająca u siebie podejmuje outsidera. W tej sytuacji relatywnie nietrudno o pewne zwycięstwo gospodarza, oczywiście przy założeniu, że nie podejdą do gry tylko na 60 procent. Poruba ze swym dzisiejszym rywalem wygrała pięć ostatnich spotkań i byłoby sporą niespodzianką, gdyby nie osiągnęli dziś szóstego. A skoro mówimy o względnie pewnym zwycięstwie gospodarzy, warto spojrzeć na statystyki strzelców. Najlepszy pod tym względem w teamie jest Ondrej Sedivy, który ma na swoim koncie 16 bramek. Myślę, że dorzuci dziś kolejne trafienie umacniając się na pozycji lidera w swojej drużynie i jednocześnie zmniejszając dystans do dwóch królów strzelców w lidze, do których traci trzy bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2797
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
W dzisiejszym meczu zabraknie w drużynie Vitkovic RW Patrika Zdrahala. Produktywność 2 linii była ostatnio była wysoka.
Zobaczymy jak bez niego sobie poradzą. W 2 linii wypożyczony z Pradubic i przesunięty z 3 linii Tomas Vondracek i
stworzyć dość ciekawy duet z młodym centrem Marcelem Barinką, który w 8 spotkaniach zanotował 8 punktów. Vondracek w ostatnim meczu
w CHL zdobył 3 bramki.
Mlada bez Aaltonenna, więc ciężar zdobywania bramek po stronie Lantosiego i Skalickiego. W pierwszej linii Hradec z juniorki na centrze
Mecz zdecydowanie o życie dla Mladej i o potwierdzenie dobrych czasów dla Vitkovic.
Liczę na 2 linię Vitkovic dzisiaj.


Vondracek +0.5PK @2.25 FORTUNA
Barinka +0.5PK @2.05 FORTUNA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +377
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W czeskiej lidze po swietach czesto było sporo dziwnych meczów. I ja tez dzis licze na koleke cudów.
W Werk Arenie derby Ocelari z Vitkami i tutaj postawie na gosci, którym nie idzie w lidze ale ten zespol ma potencjał.

Vitkovice z x kurs 2,24

A drugi mecz w Pradze. Sparta mocna , seria wygranych i jest faworytem, ale ile razy ta Sparta zespuła cos bedac wyraznym faworytem to oj szkoda gadac, a Kladno nie ma specjalnie juz sie gdzie wycofac, oni cos musza wyczarowac dzis. W Padubicach było blisko ale punkt uciekł. Moze dzis sie uda

Kladno z x kurs 3,15

wsjo fortuna
Kto nie czuje , nie gra
 
Otrzymane punkty reputacji: +212
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tak na krótko zajrzę do czeskiej. Mecz zaraz więc krótko.
Vitki ostatnio lepiej sobie poczynają i widać progres, tam jest potencjał i czuje że pójdą w górę tabeli. Myślę że conajmniej na punkt ich stać

Vitkovice z x kurs 1,83 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +279
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Może jacyś strzelcy się w Czechach trafią?

Tomek Zohorna (Pardubice) gol @4.80🟥
Kamil Wałęga (Trzyniec) gol @7.50🟥
Fortuna


Tomek ostatni miał problemy osobiste, wraca do składu. Sedlak się ostatnio rozstrzelał, czas na niego i Radila, żeby wziąć odpowiedzialność za grę. Kamil można powiedzieć awansował do Ocelari po dobrych występach we Frydku-Mistku, za jakiego grosze można spróbować debiutanckiego trafienia w Extralidze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom