>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ELH - Czeska Ekstraliga 2021/2022

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Paradubice - Mountfield HK
Typ: Paradubice z dogrywka i karnymi
Kurs : 1.80
Bukmacher : fortuna
Gospodarze to 3 miejsce w tabeli a goście 2 więc zapowiada się całkiem ciekawy mecz na szczycie. Mountfield HK jest po 6 kolejnych ligowych zwycięstwach z rzędu co może robic wrażenie patrząc na to że tylko w jednym spotkaniu potrzebowali dogrywki a wszystkie pozostały wygrywali z handicapem. Stawiam dziś na gospodarzy z kilku względów, pierwszy to taki ze ostatnie 2 mecze bezpośrednie wygrali goście więc spodziewam się walki od pierwszej sekundy meczu. Następnie seria gości bez przegranej która wkoncu musi się skończyć oraz fakt że Paradubice to ścisła czołówka Czeskiego hokeja więc spokojnie stać ich dzisiaj na zwyciestwo. Lekkim faworytem są gospodarze i ja się z tym zgadzam i gram w ich kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
W przerwie reprezentacyjnej Vitkovice wzmocniły się o 2 graczy ofensywnych. Czytałem również wypowiedź trenera, który w udzielonym wywiadzie mówił o tym jak trzeba poprawić grę ofensywną by zmienić pozycję w tabeli. W 3 ostatnich meczach 11 bramek Vitkovic... Dzisiaj Kometa gości w Ostrawie, a ja mam wrażenie ,że linie bukmacherskie są nadal archaiczne i traktują Vitkovice jako mocno underowy team.
Na spokojnie zagram niską linię

o4
@1.46 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +477
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Czy Sparta jest aż takim faworytem? No mnie się nie wydaje. Okaże się co znaczył mecz z Hradkiem. Czy to skok formy Prażan czy wypadek przy pracy HK. Liberec taki słaby nie jest jak mówią kursy będzie ostro. Obie ekipy z równa ilością punktów

Liberec z x kurs 2,01 fortuna
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Trzymam się tego co pisałem w Niedzielę, kursy niedoszacowane na mecze Vitkovic i rozwiązanie overowe tej ekipy wobec zespołu silnie punktujących Gulasa I pecha możliwe
Po zmianie trenera Litvinow is getting hot, a gra wygląda naprawdę dobrze
Pilzno jak Winnipeg wczoraj będzie przebijał przez obronę kandydata do spadku nr 1 walczącego o każdy punkt

HK VIT o4
PLZ więcej strzałów w światło bramki
Litvinov +2.5hc

@2.51 fortuna


Edit: shame on me
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Liberec vs Kladno
Typ -1.5 Liberec
Kurs 1.78 fortuna

Liberec zagrał bardzo dobry mecz z Karlovymi i liczę, ze dzisiaj podtrzymają formę, bo punktów potrzebują. Kladno ze swoimi problemami. Cały czas szukają. W ostatnim meczy w składzie pojawili się Veber i Zając. Obaj w linii obronnej. Jak się to skończyło wiemy. Dzisiaj nie liczę na nic innego w ich wykonaniu. W libercu gra się trudno i nie sądzę, że Kladno będzie wstanie się przeciwstawić.

Budziejowice vs Ołomuniec
Typ over 5.5
Kurs 2.08 fortuna

Typ przeciwko gościom którym posypała się linia defensywna. W ostatnim meczu wykorzystało to Pilzno i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. niemniej nie skreślam ich bo potrafią zaskoczyć. Miejscowi też nie są opoką w tyłach wiec spodziewam się bramek. Poszła masówka na miesjcowych, ale tak jak piszę, Ołomuniec potrafi grać i moze być różnie. W ataku mają kim postraszyć .
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Trzeba się przyjrzeć uważniej spotkaniu Budziejowic z Ołomuńcem z uwagi na kadrę Olomuńca i absencje w drużynie. Ostatnio nie wiedzie im się za dobrze. Świetny początek sezonu umieścił ich w górnej części tabeli, ostatnio spisują się o wiele gorzej co odzwierciedlenie ma aktualnie już 12 pozycja w tabeli.
Kursy poleciały z 2.2 do 1.8 prawdopodobnie po ogłoszeniu składów...
We wtorek nie grali dla Olomuńca kluczowi gracze Jan Kana (12+19) to mocne osłabienie linii ataku, ale również braki defensywne Ondrousek obrońca (6+11), Reznicek (3+2), Rasner (0+2).
Nie grają od dawna już Kuscera (4+5) Olesz (2+4) Dujsik (1+2)...

Także mocne osłabienia defensywne w Olomoucu, a CB mają swoich strzelców Gulas Pech...

Kursy poleciały z 2.2 do 1.8 prawdopodobnie po ogłoszeniu składów...

potwierdzenie składów ok 16:30,moim zdaniem znakomity bet na gospodarzy

CESKE BUDZIEJOWICE (-1HC)
@2.13 FORTUNA

jak kolega wyżej pisze linia o5.5 do gry plus zwycięstwo gospodarzy kurs złoto

CB&5.5 @ 3.45 fortuna


Niesamowicie czeska w tym roku rozdaje karty
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Ostatnie spotkanie w Zlinie i tamten układ tabeli sprawiał, że porażka gospodarzy sprawiła, ze powiększył się znacząco dystans między nimi a Kladnem. Skończyło się 1:5 wygraną Rycerzy. Dzisiaj powtórka z rozrywki. Kladno z jednym spotkaniem w zapasie i 6 punktami przed Zlinem, porażka gości stawia ich w extremalnie ciężkiej sytuacji w kontekście utrzymania. Rzut oka na formę obu ekip. Zlin przede wszystkim lekko otworzył się ofensywnie i są w stanie zrobić 2 trafienia, a na pewno wykorzystanie braków w obronie Sparty i zwycięstwo 6:4 było sensacyjne. Szykuje się ciężka walka o utrzymanie bez dwóch zdań i granie otwarTego hokeja moim skromnym zdaniem będzie karkołomne.
Liczę na typy u1.5 pierwsza tercja i chyba ten jest najbardziej rozsądny jak i wynik na styku z możliwością zdobycia gola do pustej bramki, tak jak to miało krotnie miejsce w Zlinie co bardzo underowy mecz zamknęło w 6 golach.



Drugi win Sparty u siebie po tak dobrym spotkaniu jak z Mladą? Zdziwiło mnie czyste konto po stronie gospodarzy ale w końcu i taki mecz musiał się zdarzyć , ofensywnie pieknie prażanie zagrali i wygrali 7:0. Drugi shootout po stronie gospodarzy cięki do typowania, nadal 3 obrońców poza składem Sparty


Kladno Zlin -1.5 pierwsza tercja
Sparta KB over 5

@2,75 fortuna
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Czechy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Czeskie Budziejowice - Mlada Bolesław
Typ: Mlada Bolesław z dogrywka i karnymi
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Goście po blamażu jakiego dokonali w ostatnim ligowym spotkaniu dziś będą za wszelka cene chcieć pokazać że był to wypadek przy pracy. Przegrana 7:0 jaka miała miejsce przeciwko drużynie Sparta Praga, sprowadziła zawodników Mlady na ziemię. Dziś zmierza się z drużyną słabsza od siebie co pokazuje nam H2h, 4 zwycięstwa Mlady i 1 w ostatnim meczu bezpośrednim zwyciężyly Czeskie Budziejowice a miało to miejsce w listopadzie i wówczas zawodnicy Mlady wystąpili w roli gospodarzy. Jeśli popatrzymy na tabele to tam również goście wypadają lepiej bo są na 6 miejscu a ich przeciwnicy na 9. Myślę że kluczowe będzie nastawienie gości którzy po tak wysokiej przegranej, nie dopuszcza do kolejnej straty punktów i zwycięża.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W Hradku wielu graczy z Covid ale wielu kluczowych jest w składzie na mecz z Mladą, obrona praktycznie bez zmian i trzy solidne formacje w ataku w bramce Kiviaho całosc dobrze wyglada a Hradec jest w formie , mysle ze kilka rotacji w skladzie tego nie zmieni. Mlada meczyła sie z Verva a na wyjazdach nie idzie im specjalnie w tym sezonie
Do dubla biore Spare, ktora ma skład na top-3 ligi i musi gonic czołówke wiec punkto nie moga gubic

Hradec z x + Sparta RT kurs ako 2,52 STS⛔
Hradec RT kurs 3,1 STS✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +549
maslakop88 11,8K

maslakop88

Użytkownik
Dwa mecze do dubla na dziś od południowych sąsiadów.

Vitkovice - Pilzno: Vitkovice przegrały ze Spartą, choć zespół ma potencjał, Bukarts dobrze rozgrywa, liczę na gole w meczu, bo Pilzno, też potrafi dobrze atakować.

Vitkovice - Pilzno - over 4,5 - 1,67 STS 4:2

Sparta - Budziejowice
: Motor potrafi się spiąć na mocniejszego rywala, nie raz to pokazywał jak w ostatnim meczu z Pardubicami, myślę, że Sparta to bierze, choć ja wolę zagrać na gole Budziejowic.

Budziejowice - over 1,5 - 1,55 STS 1:5

AKO: 2,58
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1064
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Rzut oka w tabelę i wydaje się, że fajne kursy na Trinec i Pardubice. Topowe ekipy grają z dołem, czemu nie wziąć kursówb1.5 w górę. Po pierwsze w Trzyńcu zamieszanie Covidowe i nie wiadomo jaki skład dzisiaj wyjdzie... w Hradcu Kralove jak Trzyniec wyszedł juniorką to dostali łomot..., poza tym ostatnio widać przestój u fawotyta i zacinkę na polu ofensywnym....już Kladno prawie wywiozło komplet ostatnio... jak dla mnie mecz kolejny mecz walki o utrzymanie i korespondencyjny pojedynek z Kladnem..., Pardubice również mega osłabienie Ricka topowy punktujący drużyny jak i ligi jest out, a Kladno musi punktować, kursy atrakcyjne...myślę, że jedno z tych spotkań minimum bez zwycięstwa faworyta, liczę na OT bo wyjazdy dla Zlina czy Kladna mocno problematyczne

Trinec Zlin u6
Pardubice Kladno Kladno +2.5hc

@2.2 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie interesuje pojedynek w Pilznie bo mimo różnicy w tabeli to patrząc na roster nie widzę takiej różnicy jak wskazują to kursy. Paradoksalnie to Liberec ma wg mnie większy potencjał ale coś nie mogą zaskoczyć w tym sezonie. Spodziewam się meczu na styku.

Liberec z x kurs 1,82 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +571
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ekipa z Vitkovic po poczatkowo trudnym starcie i opuszczeniu wielu kolejek zaczela grac naprawde skuteczny hokej W listopadzie pozyskano dla ekipy bardzo ciekawych grajkow, ktorzy teraz nadaja ton grze i z pewnoscia przyczynli sie do dobrych wynikow zespolu. Miejsce ktore w tej chwili zajmują Vitkovice sa zaskoczeniem nie tylko dla ekspoertow ale i chyba samych kibiców. Rywal z Litvinova nie gra w tym momencie dobrze , procz kontuzji jakie sa nieststy kilku graczy nie wytapi dzis w meczy przez Covid. Mam nadzieje ze dojdzie mimo wszystko do tego spotkania.

Vitki Rt kurs 1,62 fortuna
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Strasznie ciężko w tym sezonie grać Czechów, bo wyniki zaskakują i pewniejsze rozwiązania stają się nieopłacalne i najczęściej nietrafione.
Chodzi mi od 2 dni po głowie mecz w Pardubicach. Tabela zestawia 4 i 11 ekipę co już mocno dyktuje kursy po stronie gospodarzy. No ale ostatnio mieli cieniznę ze Zlina u siebie, a uciekli spod topora grając z Kladnem i Libercem gdzie rzutem na taśmę doprowadzili do dogrywki. Z Karlovymi Varami również mecz wyrównany i 3 tercja mocno dla Pardubic i wygrana 4:2. Trzeba mocno zaakcentować, że personalnie duże osłabienia po stronie Dynama bo poza meczem jest no1 ataku Ricka, do tego wypadł podstawowy obrońca Kolar., nie mówię, że aktualnie Olomouc jest pewną ekipą, ale na pewno nie gorszą niż Kladno, Karlove Vary i z pewnością Zlin. Seria Pardubic 5W niebawem powinna się skończyć, a ten sezon przynosi nieoczekiwane rozwiązania. Olomouc na krawędzi playoff musi zbierać punkty po 3 porażkach z rzędu

główny typ +1hc Olomouc @1.97 FORTUNA
yolo Olomouc ML @3.1 FORTUNA
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis pełna kolekja w Czechach . Mnie interesuja mecze w Trzyncu , Pardubicach i HK
Ocelari dwa wyjazdowe mecze i 4 pkt , choc rywale nie najwyzszych lotow a i gra bym owiedzial jak na nich taka sobie. Dzis u siebie podejmuja Skoda , która po powrocie w tym roku gra dobry hokej, co prawda z wynikow nie mozna byc zadowlonym ale wszystko zmierza w dobra strone. Szkoda trzeciej tercji z Pardubicami gdzie troche sie pogubili i przegrali ostaetcznie biorac punkt . Dzis licze na wyrownany pojedynek w Werk Arena i kto wie czy Skoda nie sprawi niepodzianki
Pardubce podejmuja Mlade, ktorej potencjal wcale nie jest mniejszy niz gosopodarzy, Dynamo ucieklo spod topora w Pilznie , Mlada dominowała z Olomuncem ale nie wpadalo, mimo ze wyjazdy Mlady w tym sezonie nie sa mocne to licze na przerwanie serii Pardubic
Hradec wrocil na wlasciwe tory i wg mnie nie daja zdobyc punktu Vitkom, ktore ostatnio mnie nie przekonuja. I takie typy

Pilzno z x kurs 2,4✅

Mlada z x kurs 1,93✅

Hradec RT kurs 1,78✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +696
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis bardzo ciekawa kolejka w ELH, krótko bo czasu mało
Do Brna jedzie Mlada, która znakomicie porzdziła sobie w Pardubicach. Tylko niech nikogo nie zmyli wynik bo w tym meczu Dynamo mialo okazje i wiecej z gry gdzies 55-45 lub ciut wiecej, ale Mlada pokazala solidny hokej, defensywe i wreszcie skutecznosc, dzis na lodzie Komety beda grozni. Gospodarze spartolili mecz w Zlinie ale nie zasluzyli tam na punkty bo za duzo przestojow w grze i defensywa troche dziurawa, nie mam jeszcze info czy trzech Słowaków z Komety zagra dzis czy juz pojechali na kadreale kierunek Mlada
W Litvinowie lider moze zgubic punkty bo jest bez pieciu podstawowych graczy, ktorzy pojechali na zgrupowanie kadr Czech i Słowacji, sami z reszta nie graja najlepiej w ofensywie cos sie zacielo , co sami gracze stwierdzili, dzis bedzie trudniej bo Verva juz w zasadzie nie ma sie gdzie wycofac, wylecieli poza PO i potrafia ukłuc w niespodziewanym momenci
Pardubice tez przerwały serie wygranych a mecz z Mlada byl dobry w ich wykonaniu, ale pierwsze dwa gole to niestety bledy z ich strony i poszly skuteczne kontry, i dzis beda gryxc lód. Sparta sie wzmacnia, pytania w jakim wymiarze zagraja Repi i Sobotka, ktorzy juz sa jedna noga w samolocie do Pekinu, mysle ze Dynamo moze dzis punkt ukrasc Sparcie
Poza tym spodziewam wygranych sie bedacych w formie Hradec i Skody i takie typy

Mlada ml kurs 2,25 ⛔

Pardubice z x kurs 1,85⛔

Litvinov z x kurs 1,8⛔

HK+Skoda RT ako 2,5⛔

wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Bardzo szkoda, że akurat Pardubice trafiają na rywala, który jest w dołku, ale personalnie znowu tracą mocno Camara robił grę im ostatnio i jest zawieszony plus wyjazd Blumela na kadrę osłabia ofensywę Dynama.., cięzko wnioskować linię meczu, bo obrona Litvinova ostatnio dramat... za dużo było niespodzianek ostatnio więc dzisiaj full ryzyko

Litvinov -1hc
@7 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze dziś ELH wroci troche do normy
Kladno podemuje Liberec, ostatnio uciekli spod topora HK swietnie golie zagrał i szczesliwie. Dzis przyjezdzaja tygrysy z Liberca, ktore przed przerwa grali super, po powrocie nie idzie ale osatni mecz juz sporo pozytywów i dzis licze na ich dobra gre i przełamanie passy Kladna
Mlada gra w kratke , tyle ze ten ostatni przegrany mecz dobry. U siebie sa mocni i mysle ze nawet silne Pilzno nie da rady
Olomonc bez Konrada i Kreciego, CB w dobrym rytmie i mysle ze daja dzis rade

Liberec z x + Mlada z x +CB z x kurs ako 3,72
Liberec RT kurs 2,4
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 0

Dw1996

Użytkownik
Panowie ktoś wie dlaczego takie kursy na czeskie Budziejowice? Patrząc na grę i ostatnie mecze to Budziejowice powinny być faworytem. Chyba że o czymś nie wiem.:)
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Przyłączam się do pytania przedmówcy bo i dla mnie atrakcyjny jest kurs na np x2. Zagrałem sobie gole (over 1.5 Motoru), ale to tylko 1.25 kurs + over 1.5 Zlina (1.60) I Olomuc 1x (najmniej pewny wg mnie w tym treblu), ale analizy , przepraszam, nie napiszę bo generalnie oparłem typy na czystych statystykach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom