>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ELH - Czeska Ekstraliga 2021/2022

Status
Zamknięty.
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Spróbujemy dziś powtórzyć typy na Spartę, która podejmuje u siebie Vitkovice, z młodym Stezką w bramce. Ales rozegrał zaledwie kilka spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej, a przyjdzie mu się mierzyć z jednym z najlepszych ofensywnie zespołów. Ostatnio się udało w meczu Sparty z podobnie jak Vitkovice notowanym Litwinovem i chociaż Sparta już raczej nie straci tylu bramek, to typy wydają mi się dość prawdopodobne. Może ciut za dużo typów w kierunku jednej drużyny, ale kto nie ryzykuje nie pije szampana ;). Do dubla w jednym przypadku Dynamo Moskwa, mam nadzieję że nie dadzą się ograć Spartakowi.

Sparta RT @1,50 (3-1)
D. Moskwa DNB @1,35 (6-3)
AKO: @2,03 ✅

Sparta 1 tercja/mecz 1/1 @2,43 ✅

Sparta 1 i >4,5 gola @1,86 ❌

Sparta >3,5 gola @1,78 ❌


Kursy Fortuna.

//eh, Sparta tak popsuła taki piękny dzień. 2 gole po 8 minutach i potem nie szło wcisnąć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis duzo ciekaych meczy. W wiekszosci zagram na przełamanie druzyn.
najpirw Litvinow, który od kilku kolejek nie wygrał ale na lodzie widac ich dominacje i ciag na bramke . Czeskie budziejowice faworytem ale ja probuje odczarować Verve

Livtinow z x kurs 1,86 ✅ ( 0-3 )

Dalej Hradec, ktory gra za chwile. Ekipa z Kralove dobrze sie prezentuje w defensywie , oki co to najlepsza defensywa ligi o czym przekonała sie ofensywna Mlada, dzis trudne zadanie bo Sparta podrazniona porazka ale tez przekonamy sie czy to nie lekki kryzys, ciezki mecz ale sa szanse dla Hradca

Hradec z x kurs 2,13✅ (2-3) po karnych

I jeszcze Vitki mi chodza po głowie , ktore sa nisko bo rozegrali tylko 5 meczy. Te przegrane z ekipami z topu. Dzis rywal z ktorym ma porachunki z zeszłego sezony za PO. KOmeta gra mocno w kratke i czesto slabo wchodzi w mecz

Vitkovice z x kurs 2,1 ✅( 1-2 )

z faworytow zagrałbym dubel Mlada (3-1) + Pardubice ( 4-3 ) po karnych ml kurs kolo 2✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +555
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Pytanie na dziś w ELH czy Liberec się przełamie? Może i tak ale wg mnie w RT niekoniecznie.
Mają tam problem, skład jest ale brakuje płynności w grze, gdzieś uciekł timing którym Tygrysu zachwycały w poprzednich sezonach. Motor gra dobrze, mimo porażki z Litvinowem mecz solidny tylko nic nie wpadło. Motor ma formę i dziś powinni zawalczyć

Motor z x kurs 2,13 fortuna ⛔ (3-2)
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Włączę się do dyskusji, bo również mam dużo pytań co do Liberca. W zasadzie do pewnego momentu uważałem ich za mocno underowy team i solidny defensywnie team, ale mocno zmieniłem zdanie po meczu na własnym lodzie ze Zlinem, gdzie goście przyjechali w mocno osłabionym składzie i dowieźli remis strzelając trzy bramki i dokładając w dogrywce do zwycięstwa. Liberec przegrywa wyjazd z Olomuńcem i Trzyńcem inkasując 3 i 7 goli. Może porażka wyjazdowa z Ołomuńcem nie dziwi, ale rozmiar z liderem aktualnym chyba już tak. Potem przyszedł mecz na odczarowanie u siebie z Pardubicami i porażka 3:4. Motor dla mnie chimeryczny i grają bardzo nieregularnie. Zgadzam się z przedmówcą kurs na Liberec nieatrakcyjny, tak bardzo jak zaufanie do Motoru., ale tak ciężko mi uwierzyć w 6 porażkę z rzędu gospodarzy.
W drugiej parze Pardubice ze Zlinem. Kursy w okolicach 1.4 w tej lidze to kpina. Kadrowo Zlin lepiej, ponieważ wracają zawodnicy po kontuzjach plus wymiana ostatnio z Mladą bodajże i do składu trafili 2 napastnicy. Liczę, że Zlin dzisiaj zrobi minimum 2 bramki i powalczy z Pardubicami.

ZLIN +1HC @2.4 FORTUNA
 
D 0

Dw1996

Użytkownik
Panowie pytanie do Was. Gdzie można oglądać ligę naszych sąsiadów? Jest możliwość wykupienia jakiegoś abonamentu lub cos podobnego? Przy okazji pragnę podziękować wszystkim udzielającym się w lidze czeskiej jak i rosyjskiej khl. Sledze wasze analizy od długiego czasu nie raz dzięki waszym ciekawym informacja udało się ograc buka tak że jeszcze raz dzięki Panowie robicie mega robotę.
Gorąco Pozdrawiam!;)
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Parę njusów przed kolejką. Jeżeli Kladno pojedzie na Mladę bez Jagra to pierwsza linia bez numeru uno. Obrona Mlady solidna i linia -2.5 bramki Kladno wysyce prawdopodobna.
Zlin wpada na rozpędzone Pilzno bez ofensywnych argumentów i mają duży problem w ataku. Może w końcu pokryją linię 2 strzelonych goli bo przełamanie musi w końcu nastąpić, a Pilzno gra do przodu z dobrym PP.
Ciężka linia, jak pójdzie po myśli Pilzno win -1.5hc i over 4.5 powinien wejść. Zlin ostatnie 2 mecze i tylko bramka z karnego. , Mlada po meczu w CHL szybkie 2 gole w Zlinie i kontrola.
Jeszcze mały pokłon w stronę Karlovych Var,które goszczą na Sparcie. Sparta nie ma z nimi lekko patrząc na historię spotkań, poza tym jeden mecz więcej Sparta przez CHL w tym tygodniu i chyba kurs nieadekwatny na gospodarzy. Linia ciężka do typowania bo Sparta bramkostrzelna u siebie a 8 goli w meczu KV z CB nic nie znaczy, kiedy spotkali się z najbardziej produktywnym atakiem ligi.


PLZ 1/o4.5 @1.96
KLA -2.5 @1.34 gram bez Jagra w składzie
SPA-KV KV+2hc @1.6
Fortuna

Krejzi bet
PlZ 1/o5.5
SPA-KV 0/u6.5
@16.16 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis idze w dubel faworytow w tych meczach , chodzi o Mlade i Pilzno. Obie ekipy w gazie, gra wyglada dobrze a roster dwie polki lepszy od rywali, i tutaj licze na wygrane w regulaminowym czasie

Pilzno RT + Mlada RT kurs 2,22 fortuna ✅

Z innych meczy skłaniam sie ku Karlovym, kolega wyzej wspomniał o historii spotkan i wyglada to ciekawie, ja jeszcze dorzuce trudny mecz Sparty w Bremerhaven we wtorek w CHL, gdzie musza jeszcze sie natrudzic i conajmniej jeden punkt uciułać wiec dzis nie koniecznie musza zagrac na pełny power, poza tym KV mimo przegranych meczy dosc przywoicie sie prezentowały.

Karlove Vary z x kurs 2,55 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Kladno na lodzie chomutowskim zdobyło 7 z 8 punktów, grając ostro i defensywnie. Dzisiaj w składzie Kladna brak obrońcy 2 i 3 linii. W zasadzie nie mając argumentu sportowego ostra gra przekłada się na ilość nałożonych kar i tak Kladno zajmuje 2 miejsce od końca oczywiście przed czerwoną latarnią ze Zlina. W ostatniej kolejce Rycerze spotkali się z najlepszym aktualnie atakiem ligi z Pilzna i skończyło się jak wiemy 1:8. Na deser warto dodać, że ofensywa Kladna mocno oparta na Jagrze (5bramek), który może nie zagrać z powodu kontuzji. Cała ofensywa oparta na Plekancu i Hlavie ???, chyba taktycznie można się pod nich ustawić.
Kometa po meczu równorzędnych rywali , aczkolwiek Liberec szuka swojej formy wygrywa u siebie 3:1 w ostatnim spotkaniu. Na Hradec Kralove zrobili 0 , no ale Lukes w bramce i solidny defens HK. Ewidentnie defensywny Vitkovic styl zamknął spotkanie w 3 bramkach, no ale tam bramkarz gości miał swój dzień broniąc 40/41.

Główny bet o2.5 bramki KB
@1.61 FORTUNA


Linia bramkowa moim zdaniem u2.5 Kladno, i o2.5 Kb i liczę na jakieś 1:3 1:4 dzisiaj.
czekam mocno na składy i potwierdzenie absencji Jagra.

W przypadku jego braku
KB -1.5 HC @2.6 FORTUNA

Dorzucam jeszcze spotkanie KV z Pilznem . Pilzno mocno rozkręcone i najlepsza produktywność w ataku pnie się mocno do góry tabeli. Dzisiaj pojedynek w pewnym sensie derbowy dla zachodnih Czech i sZansa na odbicie dla gospodarzy. KV zainkasowały 13 bramek w 2 ostatnich spotkaniach wyjazd ze Spartą oraz u siebie z CB mocno nie dziwi. Gulas I Pech graja ostro do przodu, a Sparta u siebie raczej nie odpuszcza i załatwia sprawę w 30min w zasadzie budując przewagę ,a później róźnie bywa. No ale jeżeli przyjeżdża Kladno i wkłada 4 bramki to już mówi wiele o defensywie dzisiajszych gospodarzy.
Będzie postrzelane? Linie niezwykle kuszące

over 5 @1.7 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolega wyzej dobrze kombinuje z Kometą, ja dzis tez zagram Komete, bo jej wyniki nie zawsze ida w parze z wynikiem, który wiele razy mógłby byc lepszy bo sama gra wyglada dobrze. Dzis rywal bedzie walczył ale to jednak klasa nizej wiec sprobuje Brna

Kometa RT kurs 1,93 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Wydaje mi się że dziś Trinec powinien wrócić bliżej "należnych" mu miejsc w tabeli, choć jak wiadomo nic nie jest dane na zawsze i miejsce w tabeli musi być wywalczone w sportowej rywalizacji. Pardubice po ładnej serii są jednak trudnym przeciwnikiem i obawiam się że kurs na zwycięstwo Ocelari jest mizernie mały, 1.60 za niepewne zwycięstwo w 60 minut to wg mnie za niski kurs. Z jednej strony Pardubice przeciętnie radzą sobie na wyjazdach, ale z drugiej strony boję się że zwycięstwo Trinca tak, alenie koniecznie w 60 minut..... brakuje tu na forum dawnego bywalca (nick "ocelari" właśnie ), ale może obecni czytelnicy mają już jakieś przemyślenia w temacie tego meczu?

Edit:
Tak, Rybarza też ceniłem. Szkoda, że już tu nie zagląda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
Wydaje mi się że dziś Trinec powinien wrócić bliżej "należnych" mu miejsc w tabeli, choć jak wiadomo nic nie jest dane na zawsze i miejsce w tabeli musi być wywalczone w sportowej rywalizacji. Pardubice po ładnej serii są jednak trudnym przeciwnikiem i obawiam się że kurs na zwycięstwo Ocelari jest mizernie mały, 1.60 za niepewne zwycięstwo w 60 minut to wg mnie za niski kurs. Z jednej strony Pardubice przeciętnie radzą sobie na wyjazdach, ale z drugiej strony boję się że zwycięstwo Trinca tak, alenie koniecznie w 60 minut..... brakuje tu na forum dawnego bywalca (nick "ocelari" właśnie ), ale może obecni czytelnicy mają już jakieś przemyślenia w temacie tego meczu?
Mi bardzo brakuje wpisów & merytoryki kolegi Rybarza! Miejmy nadzieję że wróci :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Panowie pytanie do Was. Gdzie można oglądać ligę naszych sąsiadów? Jest możliwość wykupienia jakiegoś abonamentu lub cos podobnego? Przy okazji pragnę podziękować wszystkim udzielającym się w lidze czeskiej jak i rosyjskiej khl. Sledze wasze analizy od długiego czasu nie raz dzięki waszym ciekawym informacja udało się ograc buka tak że jeszcze raz dzięki Panowie robicie mega robotę.
Gorąco Pozdrawiam!;)
Kiedyś wystarczyło mieć abonament na hokejka.tv, potem coś pokombinowali, że stało się to nieopłacalne. teraz nie wiem jak to wygląda.
Ale możesz próbować łapać tutaj http://onhockey.tv/
 
Otrzymane punkty reputacji: +146
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
W Ostrawie może być ostro. Dzisiaj mecz lokalnych rywali z południowo wschodnich Czech. Gospodarze grają mocno defensywny hokej z małą ilością oddawanych strzałów co przekłada się na ilość zdobywanych bramek. Po drugiej stronie Trinec walczący korespondencyjnie z Pardubicami o fotel lidera. W meczu na szczycie z Mladą dominacja i 5:0. Lokalne derby powinny przyciągnąć dużą ilość fanów i podgrzać atmosferę spotkania.
Przy obecnej sytuacji w tabeli okiem bukmachera faworyt jest jeden i tak również kursy są wystawione, niemniej jednak goście mogą mieć dzisiaj ciężką przeprawę.


u5 @1.92 FORTUNA
VIT +1hc @1.74 FORTUNA
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Po derbowym spotkaniu, które dały w końcu 3 punkty Zlinowi dzisiaj mecz o potwierdzenie aspiracji do walki o utrzymanie. Rywal trochę w kratkę ostatnio, bez stabilizacji.
Zarówno jedni jak i drudzy mogą trochę odbić po tym spotkaniu. Dla mnie w przebiegu spotkania będzie jednak fakt, że to raczej gospodarze powinni ruszyć i starać się o otwarcie spotkania.
I jest to wielce prawdopodobne bo mają bardzo mocne ofensywne 2 piątki, a rywal w zasadzie nie kontroluje gry w środkowym paśmie i stwarza idealne środowisko do otwartej gry.

C.B.-ZLN

C.B. o31.5 strzałów w światło bramki
@2.15 fortuna

31 FT

W drugim spotkaniu Litvinow podejmuje lidera. Powiem tak, to co zagrali nafciarze w Libercu to jest skandal., w zasadzie oddali mecz bez walki z bezpośrednim rywalem w tabeli. Trzyniec jest maszyną defensywną
i to oni maksymalnie kontrolują przebieg gry już w tercji neutralnej, co dobitnie pokazał mecz w Pilznie z jedną z lepszych ofensyw ligi. Jak Litwinow zagra tak jak w Libercu to zostaną zamknięci bez wielkich szans na wynik w tym meczu co w połączeniu
z 4 z rzędu spotkaniu Trinca nie powinno narzucić szybkiego i ofensywnego grania w tym meczu

LIT-TRI
u55.5 celnych strzałów w meczu
@2.02 fortuna

56 FT


Wychodzi na to, że niektórzy się nie nadają do bukmacherki albo są obciążeni jakimś fatum...
Brejk.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Narazie suchar. Rozwinę później

Ocelari ml kurs 1,6 ✅

Kladno z x kurs 1,86⛔

Motor z x kurs 1,8✅
Wsjo fortuna

W Werk Arena grają dwie drużyny z największym potencjałem w lidze. Dla mnie na ten moment lepiej wygląda Ocelari po obu stronach lodu. Sparta z tyłu wygląda gorzej co stara się nadrobić z przodu. Wg mnie na Trzyniec będzie mało. Momentu po zrobię gospodarzy.
Kladno od czterech meczy gra coraz lepiej, jeśli przegrana to po dobrym meczu. Liberec wychodzi z dołka ale jeszcze te wyjazdu nie idą jak powinny. Spodziewam się meczu koło remisu
Mam wrażenie że Koguty łapią zadyszke i dziś może być kłopot. Jeżeli nie powstrzymają liderów Motoru, którzy są w formie będzie to dla nich ciężki mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +469
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
KHL dzis do mnie nie gry, moze Ufa . Wiec probuje czeskiej. Mecze mocnych druzyn tym razem
Do Brna przyjezdza lider. Mialem okazje obejrzec mecz Trzynca ze Sparta i powiem ze Ocelari swietnie wygladało, mam nadzieje ze przełoza ta dyspozycje na nieobliczlna Komete
Drugi mecz w Libercu, który powoli wychodzi z dołka ale dzis rywal , który wg mnie tez sie podnosi z kolan i mecz z Pilznem utwierdził mnie w tym. Dzis licze ze z Libercem pokaza sie z dobrej strony i beda w stanie nawet wygrac

Ocelari z x + Mlada z x kurs ako 2,4 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
VIT-PAR
2 ważne ofensywne absencje w drużynie, która i tak gra defensywny hokej. Rywal bez absencji i w dobrej dyspozycji
PLZ-SPA
Chyba trochę przecenione kursy na Spartę, aczkolwiek przełamanie może nadejść. Problemem prażan jest obrona bo ostatnio przegrywają w zasadzie wygrane mecze i tracą sporo. Pilzno ofensywne , a Sparta to nie Mlada, żeby nie wcisnąć 3bramek.

VIT-PAR PAR&u6.5
PLZ SPA OVER5
@4.23
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bedzie a dzis meczy sporo
Na pierwszy plan wysuwa mi sie mecz na szczycie dwoch najlepszych ekip Ocelari i Hradec Kralove. Bedzie to pojedynek najlepszego ataku z najlepsza obroną. Obejrzałem ostatnie dwa mecze ocelari i przyznam ze były to naprawe ciezke boje. W Brnie z Kometa gdzie rzutem na tasme a w zasadzie brawurowa akcja goscie wywiexli 3 pkt a pachniało dogrywka i wczesniej trudny mecz u siebie ze Sparta
Hradec nie miał tak trudnych rywali i wypunktował ich planowo. Dzis spodziewam sie meczu na styku i moze lekkiej zadyszki mistrza

Hradec z x kurs 2,01 ✅

Mam tez wrazenie ze lekka zadyszke maja Pardubice ich odstatnie kilka meczy w kratke a zwyciestwa nie przekonuja mnie do konca. Verva ostatnio solidna i sa tez wygrane. Przegrali tylko a mocniejszymi rywalami choc z Ocelari wygladali bardzo dobrze i mysle ze dzis sa w stanie wyrwac choc punkt biorac pod uwage dyspozycje gospodarzy

Litvinov z x kurs 2,13⛔

Do podobnej refleksji dochodze w zwiazku z ekipa Olomunca, ktory nie potrafi złapac rytmu a dzis rywal , którem od kilku meczy wyglada siwtnie i jest skutecznosc, mysle ze Vitki wyrwa dzis przynajmniej punkt

Vitkovice z x kurs 1,84⛔

Mysle ze pełna pule zgarnie tez Liberec, który wrocil juz ( no moze nie na 100%) do swojej dobrej gry. Pojedynek z Mlada powinni wygrac, trzecia tercja była ich i mogli to skonczyc

Liberec RT kurs 1,8✅
wsjo fortuna

Sadze ze Mlada pogoni dzis Sparte. ktora ma problemy kadrowe✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Szykuje się przerwa na reprezentację i ostatnia kolejka zanim jak to po powrotach wszystko wyfrunie do góry nogami.
Chyba najbardziej oczekuje jej Sparta Praha, która w serii 8 porażek z rzędu. Liczyłem na przełamanie z Litwinowem, nawet po golu kontaktowym na 2:1 i następującej po nim przewadze 5:3 nie dali rady i porażka, a buki nadal faworyzują stołecznych...ale nie o tym.

Widzę jutro ogromne value po stronie Kladna. Właściwie zagrali dobre spotkanie z Trzyńcem, który borykał się z problemami kadrowymi ale mecz na kontakcie i to dobrze wpłynęło myślę na morale u rycerzy. A w Zlinie trojan i najlepszy punktujący prosi o rozwiązanie umowy, bo nie widzi swojej przyszłości w tonącym klubie. Poszła wymiana za obrońcę chyba z Varami.
Jutro Kladno prawdopodobnie bez Hlavy, wysoce punktującego zawodnika. Mecz o tyle istotny, bo albo Kladno wygrywa i oddala się w zasadzie na bezpieczną ilość punktów od miejsca spadkowego, albo tonący Zlin ostatnim tchnieniem walczy o utrzymanie nad taflą wody...ale argumentów brak. W meczu w Chomutovie mecz walki wygrany przez Kladno po dogrywce....

Kladno oraz u6.5
@3.45 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +229
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom