>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ELH - Czeska Ekstraliga 2021/2022

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis ligę czeską zainaugurują ekipy Karlovych Varów i Komety Brno.

Ekipa gospodarzy utrzymała skład wzmociła takimi graczami jak Hanousek, Havlin, Rachunek z Liberca , Dlapa z Mladej, Dobrze w bramce wygląda Nowotny , w ataku jest kilku grajkow którzy będą dziś mieszac takich jak Flek, Kołbasa, Cernoch, w mecach przedsezonowych na 10 wygrali 7 ale wiadomo jak nieraz jest to mylą.
Goscie z Brna jak co roku maja wysokie cele a skład maja solidny z istotnych ubytków wyróżniłbym Vejmelka, Nemec, Klepis, Zabransky, młody Svozil, Valsky, jednak Kometa zadbała o posiłki i jest ich sporo i dobrej jakości Dałoga, Hascak, Tomek, Kolar, Kristoff, Malet, poza tym Kometa ma duzy potencjał który w poprzednim dziennym sezonie w ogóle się nie uaktywnił. W presezon uzyskali jeszcze lepsze rezultaty niż gospodarze, ale. Ale to nie koniecznie musi się przełozyc na RS.
Dzis licze na mocne otwrcie Komety i zwycięstwo w regulaminowym czasie. Nie będzie łatwo bo gospodarze graja bardzo fizyczny hokej ale po stronie Komety w zasadzie wszystko , jeśli tylko Novotny nie będzie miał dnia konia w bramce to licze na 3 pkt graczy z Brna

Kometa RT kurs 2,43 fortuna
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis rusza cała czeska extraliga. Mnie interesuja dwa , moze i ryzykowne ale okaze sie pozniej
Do Werk Areny przyjezdza Motor Czeskie Budziejowice. Ocelari póki co nie zachwycili forma i sama grą ani w pre sezon ani tym bardziej w CHL. Kadra mocna ale czegos brakuje. Motor był najgorsza ekipa poprzedniego sezonu ale w tym seonie tak nie bedzie. Dobry presezon , solidne wzmocnienia i mysle, że Gulas, Hanzl, Hrachowina, Pech i spółka napsuja krwi Stalownikom
Drugi mecz to mecz w Libecu. Gospodarze zmontowali ekipa lekko na pierwsza czwórke, ale goscie z Hradec potrafia walczyć, rok temu mieli swietny start, i kto wie czy dzis nie urwa punktów

Motor z x kurs 2,63
Hradec z x kurs 1,96
oba fortuna

Do typów nie namawiam bo patrzac na sucho sa ryzykowne ale wszystko moze sie zdarzyc
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam kilka moich luźnych propozycji z kanadyjek ; )

Kladna wraca do Extraligi i to cieszy ale zagrają w Arenie w Chamutovie, nie zobaczymy legendy Jagra właściciela beniaminka który jest kontuzjowany, patrząc po meczach towarzyskich całkiem przyzwoicie sie spisywali i pare ciekawych transferów zrobili, bramkostrzelny Daniel Ciampini z Insbrucka może liga nie najmocniejsza ale 28 bramek robi wrażenie, Danny Kristo z Augsburga czy solidnego obrońce z Kosic Marka Baranka, ofensywnie wyglądaja bardzo dobrze kregosłup można powiedzieć zachowany lider Plekanec został , Melka,Hlava czy Kubik.

1.Daniel Ciampini +0.5 pkt 1.65 k ( Kladno)

Ciekawie zapowiada się mecz Trzynca z odnowionym składem z Budziejowic, nie zdziwiłbym sie jak stalownicy to przegrają w CHL nie zachwycają widać coś jeszcze nie funkcjonuje, a może po prostu drużyny są silniejsze :D co do Budziejowic troche sie zdziwiłem bo skład na papierze mają na czołówke ligi bo Gulas,Hanzl,Pech te nazwiska nie są anonimowe i robią wrażenie czy Ondracek albo stary wyga Michał Vondrka.Dzisiaj ide w strone Pecha mam nadzieje że nie przyniesie mi pecha.

2.Lukas Pech +0.5 pkt 1.60 k ( Budziejowice)

Z innych meczy można zagrać

Zaborsky z Liberca 1.82 k
Sevc Mlada boleslaw 2.0 k
Bulir z pilzno 1.63 k


Ciekawy transfer pozyskali Ołomuniec David Krejci grajacy wiele sezonów w Bostonie chyba już na emeryture wrócił do swojego kraju.
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam dzisiaj sporo meczy w 3 kolejce u naszych sąsiadów, więc pare propozycji z kanadyjek ; )

1.Tomas Kundratek +0.5 pkt 2.15 ( Trzynec)

Stalownicy nie zachwycają jak na razie w CHL same porażki, w lidze w meczu na szczycie można powiedzieć porażka z Pilznem, dzisiaj w WERK arena podejmują Litvinow który dobrze rozpoczął sezon, wygrana ze Zlinem czy solidnym Libercem nie spodziewam sie fajerwerków, ale licze na kilka bramek gospodarzy a co za tym idzie kanadyjke doświadczonego obrońcy Tomasa Kundratka który spędza dużo minut na lodzie.

2.David Cienciala +0.5 pkt 2.0 k ( Pardubice)

Pardubice podejmują Sparte Prage którzy rozpoczną swój pierwszy ligowy mecz w sezonie, gospodarze weszli w sezon znakomicie wygrana 4-0 z Pilzno czy z Mladą z którymi w play offach w ćwierćfinale przegrali 4-0 jeśli chodzi o transfery Pardubic to rzuciło mi sie w oczy kilku zawodników przyjście Adama Musila z Liberca, Jana Kostalka i Roberta Ricka którzy będą dzisiaj grali przeciwko swojemu byłemu klubowi czy David Cienciela z Mlady który przykuł moją uwage w dwóch meczach 2 bramki i 2 asysty myśle że, dzisiaj postraszą i zaskoczą prażan na własnej tafli, spodziewam sie kilku bramek z obu stron bo potencjał ofensywny na pewno jest.

3.Zdenek Dolezal +0.5 pkt 2.15 ( Sparta Praga)

Ciekawy transfer były zawodnik Budziejowic bramkostrzelny czech mający dużo sytuacji, fajny kurs na asyste biore w ciemno w CHL już strzelił bramke.

4.Christophe Lalancette +0.5 pkt 2.15 k (Mountfield HK)

Patrząc na towarzyskie mecze HK szli jak burza, ale w pierwszym meczu porażka nadziali sie na Liberec po wyrównanym meczu (1-0)
jeśli chodzi o beniaminek z Kladna którzy grają na innej tafli to tracą sporo bramek a widząc potencjał strzelecki HK spodziewam sie kilku bramek z ich strony a padło na nowy nabytek HK 27 letni kanadyjczyk który w słowackim Michalovce wykręcał fajne liczy a w towarzyskich też już szalał i strzelał bramki a kurs zachęcający.

5.Ondrej Slovacek +0.5 pkt 1.90 k ( Ceske Budziejowice)

Budziejowice ostatnio sobie postrzelało i nowe nabytki pokazały klase czyli Gulas,Pech,Abdul czy prawie 40 letni Vondrka widać jaki mają ofensywny potencjał na papierze, jak pisałem wcześniej czub tabeli jak dla mnie ale czasem nazwiska nie grają więc tafla zweryfikuje, typem ostatnim jakim daje będzie obrońca który lubi punktować, ostatnio właśnie bramka i asysta może nie ma jakiś niesamowitych statystyk ale gra sporo minut jeśli będa bramki to powinien zapunktować jakby nie patrzeć to przedostatnia drużyna gra z ostatnią z zeszłego sezonu ale patrząc na transfery Motoru jestem pewien że będą znaczniej wyżej co nie można powiedzieć o Zlin ale zobaczymy : )
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
4 kolejka nowego sezonu i ja zadaję sobie pytanie ile wart jest team z Pilzna. Zeszły sezon runda zasadnicza wyborna i posypał się jak domek z kart w pierwszej rundzie z Ołomuńcem. W tym sezonie zmiana trenera i na razie w ofensywie cierpienie. Czesi piszą, że Pilzno to gracz swojego lodu, zobaczymy dzisiaj bo rywal solidny z dobrym otwarciem sezonu.
W drugim spotkaniu też weryfikacja potencjału. Dynamo dobrze rozpoczęło i w 3 kolejce porażka z pretendentem ze stolicy. Kometa wymęczony win z prawdopodobnie najsłabszym teamem ze Zlinu.

PLZ-MB U5.5
KB PAR PAR+0.5hc
@2.48 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Sparta vs Trinec
Typ goście Over 2.5 gola
Kurs 1.95 sts
Szybko bo za chwilę mecz... Sparta ma problem z bramkarzami. W chwili obecnej stanie dopiero 3 w hierarchii Neuzil. Myślę że bardzo mocny atak Trinca będzie wstanie to wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Ciekawa niedziela na czeskich lodowiskach.

O 13 Sparta Praha podejmuje Indian z Pilzna. Gospodarze z nadziejami w meczu kolejki i meczu otwarcia przegrali na własnym lodzie z mistrzem z Trinca, mecz niekoniecznie dobrej postawy praskich bramkarzy i dużych emocji, bo kary posypały się dość szybko w pierwszej tercji. Pilzno trochę bez pomysłu na grę w ataku i klepią dół tabeli i to jest kluczowa myśl jaka przychodzi mi do typowania w tym meczu i zagram przeciw nieporadności ofensywnej gości. Sparta ma potencjał ciężko mi złapać linię meczu, ale u2.5 na Pilzno no mój bet.

W drugim spotkaniu popołudniowej sesji Kladno podejmuje Litwinów. Ostatnie spotkanie z Libercem złe nie było dla rycerzy i po roszadach personalnych trochę się ruszyła gra w ataku i w zasadzie Kladno mogło ugrać remis. Z drugiej strony Nafciarze zagrali dobre mecze z Trincem i Libercem i wyjazdowy win ze Zlinem, który mocno cierpi na początku sezonu. Mecz na neutralnym lodzie w Chomutowie. Obie drużyny oddają sporą ilość strzałów , oby było postrzelane.

HLAVNI BET

KLA-LIT BTS+2
SPA-PLZ PLZ U2.5
@2.47 FORTUNA


SECONDARY BET

SPA WIN & U6.5
KLADNO WIN & O5.5
@14,88 FORTUNA

edit: SPA-PLZ 4:3OT
KLA-LIT 3:2
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis zagladam do Werk Areny. W poprzedniej kolejce Ocelari wykorzystali słabosc bramkarze Sparty, której podstawowy golie jest kontuzjowany, sami jednak dali sobie strzelic 4 gole. Dzis podejmuja Kometa, która wg mnie ma bardzo mocny roster tylko jeszcze wszystko nie funkcjonuje jak powinno, choc z meczu na mecz widac progres. Dzis licze ze Kometa powalczy i bedzie w stanie siegnac po conajmniej pnkt

Kometa z x kurs 2,21 fotuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Olomouc rozpoczyna serię 4 meczów u siebie. Po cięzkim boju z Mladą wygranym 3:2 OT oraz domowym zwycięstwem nad Pilznem, który został odprawiony w pierwszej rundzie playoff w zesZłym sezonie przez Koguty i mam wrażenie, że mają na nich patent. Po drodze przegrany wyjazd na Czeskich Budziejowicach po średnim spotkaniu. Z drugiej strony Karlove Vary bez swojego najproduktywniejszego zawodnika dzisiaj Cernocha.
Takie mecze trzeba wygrywać za 3 punkty.
Dorzucam do dubla strzeleckie popisy na Trincu. Kometa nie zawodzi, mistrz jest mocny u siebie ofensywa nie kuleje

OLO KV
OLO REG
TRI KB
BTTS+2
@3.18 FORTUNA

edit:
OLO KV 3:2 OT
TRI KB 2:3 OT
 
Ostatnia edycja:
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
W niedzielę liga zabrała swoje i bety poszły w piach, aczkolwiek były to typy bliskie obrazowi gry i pojedyńcze sytuacje decydowały o nieskuteczności typowań.
Słowem komentarza niedzielnej kolejki. Sparta po dosyć wyrównanym spotkaniu wygrywa po dogrywce i w zasadzie mecz mógł potoczyć się również w drugą stronę bo swoje sytuacje mieli również przyjezdni. Sparta duzo fauli i 2 przewagi 5:3 zamienione na gole dla Pilzna, które nie utrzymało prowadzenia. Sparta mocno faworyzowana w tym meczu moim zdaniem nie pokryła oczekiwań.
Kladno przełamało się z Litwinowem i pierwsze punkty w tabeli dzięki 3 punktom Jagra, mecz wyrównany, wygrał lepszy.
Mocno mnie interesowało przed meczem Zlina, czy ich dziurawa jak sito obrona przyjmie jakąś niesamowitą liczbę strzałów graczy gości, czy raczej nie grający zbytnio ofensywnie Hradec zagra po prostu swoje. Typowanie linii O/U było dla mnie loterią. No ale po meczu satystyki mówią wszystko i 49 strzałów na bramkę relatywnie spkojnie grającego Hradec Kralove, mówi wszystko o tym jakie problemy defensywne ma Zlin. Bramka stracona w 22 sekundzie brak skupienia i jedyne co dobre tyo 2 bramki w PP.. Nie wróżę niczego dobrego na wycieczce do Liberca. Również niewykorzystana szansa na 3 punkty w Ołomuńcu, oddana 3 tercja rywalom i zwycięstwo po pogrywce 3:2 nad Karlovymi Varami. Faworyzowany przez buków po zwycięstwie nad Spartą Trinec przegrywa po dogrywce z Kometą Brno oraz pojedynek wagi cięzkiej o fotel lidera Mlada wygrywa w meczu kolejki z Białymi Tygrysami.


Propozycja na wtorek
Sparta za duzo pozwoliła Skodzie wg mnie w ostatnim meczu i dalej uważam, że ofensywa do poprawy po stronie Pilzna.
Karlove Vary prawdopodobnie również w tym meczu bez pierwszego punktującego Czernocha, po drugiej stronie rywal zmotywowany po pierwszym zwycięstwie w sezonie, jednak wyjazd, defensywnie zagrali lepiej przeciw Litwinowowi, powinna być walka a @1.65 na KV to kpina w zasadzie. Liczę na ciężki mecz.
Sparta też mnie nie przekonuje na tym etapie sezonu, Mlada to nie Pilzno i rywal mocniejszy o wiele.


HLAVNI BET

CB-PLZ PLZ U3.5 bramki @1.3 3:4OT
KV KLA U6 @1.47 7:4FT
SPA MB MB +1.5 bramki @1.31 3:1FT

@2.5 FORTUNA
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jutro wybieram dwa mecze w których mysle, że kursy sa wystaione troche dziwnie.
Pierwszy w Czeskich Budziejowicach, które podejmuje Skoda. Bedzie to szczególny mecz dla Milana Gulasam wieloletniego kapitana Skody, który teraz gra dla Motoru. Trzeba przyznac że jego formacja robi najwieksza robote dla Motoru + formacja Hanzla, to najwieksze zagrozenie dla gosci. Jednak w obronie nie ma juz tyle solidnosci co w ataku. Goscie z Pilzna mimo ubytków składzie dla mnie wygladaja lepiej patrzac na składy. Ostatnie trzy mecze moze nie wyszły wynikowo ale w kazdych z tych meczy Skoda miała wiecej z gry, co jednak nie dało wygranych. Licze ze jutro sie przełamie

Skoda Pilzno ml kurs 2,09 fortuna

Drugi mecz to spotkanie w Pradze. Spatra podejmuje Mlade i mimo całej solidnosci Prażan wyfdaje mi sie ze tutaj spotkanie moze skonczyc sie w dodatkowym czasie. Mlada moze nie ma tylu indywidualności w składzie ale całośc to zwarty monolit i kada formacja moze wziac na siebie ciezar zdobywania punktów. Jutro licze na zaciete spotkanie i punkty gosci

Mlada z x kurs 1,9 fortuna
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Litwinow Pardubice
Obie ekipy podchodzą do spotkania po dwóch porażkach. 2 wyjazdowe Litwinowa na Trincu i Kladnie. Pardubice zaś poległy w Brnie oraz u siebie ze Spartą. 2 wykluczenia personalne po stronie gości. Ze statystyk 2/17 (11.7%) gier w PP dla gości wersus największa ilość kar nałożona w lidze na Litwinow bo aż 73ppm.
Liczę na zacięte spotkanie z taktycznym otwarciem w 1 tercji, poza tym nikt tu dzisiaj nie chce przegrać 3 raz z rzędu.
Wracając do Sparty, tak bardzo nie przekonała do siebie w meczu z Pilznem, że ciężko obojętnie przejść obok value jaki bukmacherzy wystawili na Mladę.. Sparta bez stabilizacji w bramce, pozwala na strzelenie 3 bramek drużynie, która ma wyraźne problemy defensywne. Fakt było to pokłosie gier w PP, no ale taki jest hokej i gra w przewadze lub osłabieniu. Liga równa nie ma co ukrywać i będzie to topowy mecz wieczoru. Liczę na win gości dzisiaj i to w overowym wydaniu.
Spróbuję dać szansę rycerzom z Kladna, ale w zasadzie będzie to bet przeciw Energii. Absencja Cernocha plus podniesione morale po meczu Kladna z Litwinovem, jak dla mnie fair enough by wrzucić handi na gości.
Najbardzej niszczy mnie dzisiaj mecz murowanego faworyta do porażki w zasadzie niż do zwycięstwa. Czasami zbyt oczywisite rzeczy w tak wyrównanych ligach pokazują gdzie leży sendo sportu i oczekiwań kursowych, no ale nie mam nic co pozwoliłoby myśleć o dobrym wyniku dla gości. LInia o3.5 bramek dla gospodarzy versus handi -1.5 to moje oczekiwania na dziś.

LIB-ZLI LIB-1.5hc @1.78 3:4OT
KV-KLA KLA +2hc @1.40 7:4FT
LIT-PAR U1.5 1ST PERIOD @1.8 1ST PERIOD(0:0) , 4:7FT

@4.49 FORTUNA

SPA -MB MB o2.5 bramki

@2.05 FORTUNA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Spróbujemy dziś zajrzeć do Pragi, gdzie Sparta podejmie Litvinov. Potencjał ofensywny Sparty jest spory, 16 bramek w 4 spotkaniach i to z rywalami zdecydowanie mocniejszymi niz dzisiejszy a z drugiej strony w bramce gości młody Zajicek który w ostatnim spotkaniu, fatalnym dla nich w defensywie zmienił Godlę po tym jak w 2 tercji ten puścił 3 bramki w odstępie 3 minut - i sam puścił ich tyle samo w odstępie 10. Liczę, że Sparta wykorzysta problemy defensywne rywala, strzelenie tych 4 bramek powinno być jak najbardziej w zasięgu.
Mam nadzieję że nie skończy się jakimś dziwnym 1-1 ;)

Sparta RT @1.60 (kurs nie powala, dlatego dołożę mecz w KHL)
Dinamo Ryga >1,5 gola @1,42 (Shugayev w bramce Severstali i tylko 1 gol..)
AKO: @2,27 ❌


Sparta RT i >4,5 gola @2.01 ✅
(aż takiego wesołego hokeja to się nie spodziewałem)

Sparta >3,5 gola @1,91 ✅

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Nic dodać nic ująć, potwierdzone info w przedmeczowym składzie rozpoczyna drugi goalie. Litwinow rozjechany przez Pardubice w ostatnim meczu w drugiej tercji 0:6!, zmiana bramkarza wtedy w zasadzie nic nie dała. Ciekawi mocno jaka taktyka zostanie ta dzisiaj przygotowana przez gości, no bo chyba o ofensywnym nastawieniu przynajmniej na początku spotkania nie ma co myśleć. Sparta z Mladą po 2:0 w pierwszej tercji zagrała bardzo dobry taktycznie hokej i kontrolowała rywala.

OVER 5
@1.57 FORTUNA


SPA-LIT 6:4FT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Bardzo mało czasu do spotkań i skąpa analiza niestety.
Dzisiaj Zlin powalczy o drugi win z rzędu z KV. Liczyłem na impas Carslbadu z Kladnem bez Czernocha a oni zapakowali rycerzom 7 bramek. Zlin walczy, ale obrona na poziomie Kladna. Liczę na strzelanie.

ZLIN KV
OVER 5.5
@2.1 FORTUNA
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo mwcze w ELH niedługo
Mlada jedzie do Czeskich Budziejowic, które wzmocniły sie przed tym sezonem i widac ze w kazdym meczu walcza i porafia wygrywac. Mysle jednak, że na Mlade bedzie za mało

Mlada ml kurs 1,75 Fortuna✅

Ciekawy mecz odbedzie sie w Pradze gdzie przyjezdza Kometa, która gra coraz lepiej , widac ze mocny roster robi swoje . Sparta mocna ale Kometa gra z meczu na mecz mocniej

Kometa z x kurs 2,15 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Ryba psuje się od głowy, a to co prezentuje aktualnie para bramkarzy i obrona Litwinowa to jest naprawdę dramat. 5 porażka z rzędu, tym razem na własnym lodzie z Pilznem. Rywal do połknięcia i w zasadzie cały mecz pod grą. 6 bramek zainkasowanych od Sparty na wyjeżdzie, czy katastrofa drugiej tercji z Pardubicami. Mecz walki z Kladnem i porażka po dogrywce z chimerycznym Trzyńcem. Po drugiej stronie solidna postawa lidera, tylko 3 bramki stracone w ostatnich 3 domowych spotkaniach z Libercem Kometą i Vitkovicami. Postawa Godli i Zajicka daleka od ideału, staty nie kłamią. Pytanie, czy Mlada przy wyższym prowadzeniu poluzuje i Litwinow strzeli swoje?



Mlada -1.5hc
@2.14 FORTUNA

Mlada +5.5 ilość bramek w meczu
@6.1 FORTUNA
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dzisiaj w Czechach święto narodowe i wolny dzień i z tego powodu pełna kolejka hokejowej ekstraklasy.
Wczoraj pisałem o meczu Mlady Boleslav z Litwinowem i podtrzymuje zdanie i dzisiaj typuje win z handi gospodarzy.
Ciężko szukać linii o/u, ale jak Mlada odjedzie szybko to może będzie festyn i wpadnie rozluźnienie i Litvinow dołoży coś od siebie.
Drugi mecz, który przychodzi mi na myśl to mecz Pardubic z KV. Ciekawe, czy gracze KV mają w głowach ostatni wyjazd do Pardubic, gdzie zainkasowali 11 bramek!, tego nie wiem ale ze składu wypada skuteczny napastnik i kapitan drużyny Vondracek. Pardubice po niezłym początku meczu z Hradec Kralove jednak wróciły na tarczy.


Nie zgorsza radzi sobie Kometa Brno i chyba pozycja w tabeli nie wskazuje realnej siły ekipy z Brna. Do tej pory Kometa głównie mecze wyjazdowe z ciężkimi rywalami, ale również wielki come back w Pilźnie.
Dzisiaj mecz u siebie z Motorem,czas zapunktować za 3?

Spotkanie mistrzów w Trzyńcu, Liberec w dołku i ciężki rywal na przełamanie. Historycznie bardzo underowe spotkania, czy ktoś dzisiaj rzuci wszystko na szalę?

PAR-KV KV-2.5 BRAMKI @1.55
KB-CB KB @1.71
TRI-LIB U5.5 1.7

@4.55 FORTUNA


Skoro święto to krejzi bet
MLADA +3.5 GOLI @2.03
PAR&U6.5 @2.56
KB&U6.5 @2.71
TRI-LIB U5.5 @1.71

@24,1 FORTUNA
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W poprzedniej kolejce stawiałem na Mlade i Komete i w tej rowniez sprobuje im zaufać. Rywale teoretycznie słbsi co nie znaczy ze bedzie łatwo. Litwinow mimo ostatnich porazek w kazdym meczu pokazuje pazur a posada trenera Orszagha wisi na włosku, Jestem pewnien ze dzis sprobuje sie postawic liderowi z miasta samochodów. Mysle ze na Mlade bedzie to za mało.
Motor jedzie do Brna po serii trzech porazek. Start sezonu bardzo przyzwoity , kadra wzmocniona jednak teraz cos sie zacieło. Kometa wreszcie zaczeła spełniac oczekiwania kibicw i działaczy. Maja pieniadze, dobry skład tylko czesto zabrakło wynikow, patrz poprzedni sezon, gdzie nie wszystko grało a przeciez potencjał był. W tym sezonie oczekiwania tez wysokie , poki co Kometa pokazuje dobry hokej nawet przy minimalnej porazce. Dzis wracaja na swój lod i najlepiej bedzie sie przywitac z kibicami zgarniajac pełną pulę

Mlada RT+ Kometa RT kurs ako 2,82 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom