>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ELH - Czeska Ekstraliga 2020/2020

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaczynamy sezon w lidze czeskiej. Na poczatek ekipa z która sympatyzuje mianowcie Hradec Kralove jedzie do beniaminka ELH Motoru Ceskie Budziejowice. Druzyna z Budziejovic wyrażnie wygrała zaplecze czeskiej extraligi. Zachowała swoich liderów a zespoł wzmocnili znany z wystepów w Komecie Marek Ciliak oraz Miroslav Indrak z Pilzna. Ekipa HK , latem nie straciła zadnego z kluczowych graczy, dodatkowo zespoł wzmocniono ciekawymi graczami, wsrod nich Filip Hronek, Wladinir Ruzicka Jr, oraz Kelly Klima. W zespole jest wielu doswiadczonych jak i perspektwicznych graczy a celem Hradka na ten sezon jest walka o medale. Mysle ze Motor mimo swojej tafli nie jest w stanie poradzic sobie z czolowymi zespołami ELH , roznica klasy powinna być widoczna i moj typ kieruje w strone gosci

Hradec Kralove ml kurs 1,82 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam w 1 kolejce starcie beniaminka z Hradec Kralove ta jak mark wspomniał z dużą nawiązką bez problemów awansowali na zaplecze Extraligi ale też nie ma co ich skreślać w dzisiejszym meczu, ja oczywiście gram kanadyjki a licze że minmum 2 bramki Motor strzeli, początki to zawsze rollercoster, kadrowo też nie wyglądają najgorzej mają kim straszyć ale oczywiście Hradec wygląda jeszcze lepiej klilka dobrych wzmocnień mogą być jeszcze bardziej groźni niz w poprzednim sezonie.

1.Pavel Pycha +0.5 pkt 2.06 k ( Ceske Budejovice)

Młody obrońca który był liderem jeśli chodzi o zdobycze punktowe i dogrywanie krążków swoim kolegą z poprzedniego sezonu 13 br / 47 as robi wrażenie, myśle że warto spróbować bo kurs warty zagrania.

2. Filip Hronek +0.5 pkt 1.77 k ( Mounfield HK)

Również młody obrońca który jest wypożyczony z Detroit i całkiem przyzwoicie punktował 9 br i 22 as na pewno dla HK to ciekawe wzmocnienie jeśli chodzi o obronę, można powiedzieć że powrót na stare śmieci bo zaczynał w HK w sezonie 2014/ 2015, mysle że bez problemu pokryje kanadyjke jeśli będą bramki z ich strony, inną opcją jest bardziej ryzykowną jest asysta Jeremie Ouellet-Blaina który wcześniej grał w Sparcie po fajnym kursie 2.6 k.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis jest kilka meczy które mozna spróbować pograc .
Na dzien dobry Karlove Vary - Mlada Bolesław.
Energa Karlove Vary były rewelacja poprzedniego sezonu , szczegolnie poczatek mieli udany, napsuli krwi najlepszym. Gospodarze w przerwie stracili kilku liderów szczegolenie w osobach Grigera i Rachunka, sa jednak posiłki w postaci młodych zdolnych chłopaków , szczegolnie Kase, Lauka, Zabransky Jr, nie wiem jak z Martinem Frkiem, bo podobna ma byc wypozyczony przez Kings do momentu rozpoczecia sezonu w NHL. Energa ma znow ciekawy zespoł mogacy z powodzeniem walczyc o pierwsza osemke i PO. Jednak dzis mocny rywal. Mlada mimo utraty kilku liderów (Skalicky, Klepis, Kaspar, Jeglic) odmodziła skład z istotnych wzmocnien trzeba napisać o kanadyjczyku Aldersonie, finie Jaaskalainenie, Michale Teplym. Dobrze rozwijaja sie młodzi Kousal , Najman, Klikorka. Mlada w poprzednim sezonie zajeła 4 miejsce w sezonie zasadniczym , nie ustepowała wielkim klubom z Pragi, Trzynca, Liberca, Pilzna czy Brna. Mysle ze w tym roku po odmłodzeniu składu tez moga byc wysoko i beda groźni. Buki w tym meczu jako dosc wyraznego faworyta wskazuje ekipe gospodarzy, ja mysle ze Mlada może ich zaskoczyć bo potrzac na cały roster skład maja silniejszy , zobaczymy jak wystartują obie ekipy, ja ide w strone gości

Mlada z x kurs 1,82 fortuna ⛔ PP Mlady gorzej niz fatalne , a Kroselij w bramce nie lepszy

Z punktacji kanadyjskiej proponuje takich graczy:

David Kase over 0,5 pkt kurs 1,62 fortuna✅
Młody Czech swietnie sobie radził za oceanem, wczesniej w szwedzkiej Morze, w meczach towarzyskich zdazył juz strzelic kilka bramek i asystował, mysle ze dzis moze zaznaczyc swoje przybycie do ekipy

Brandon Alderson over 0,5 pkt kurs 2,05 fortuna⛔
Kanadyjczyk wypatrzony w lidze słowackiej , w Treczynie zdobywał prawie punkt na mecz, kawał chłopa z mocnym strzałem , który kuz zapunktował przed sezonem.

Z innych meczy widze zwyciestwo Liberca w RT✅ , niestety mecz na który sie nastawiłem w Brnie jest odwołany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze do punktacji kanadyjskiej przyszedł mi taki typ na graczo którego znam bardzo dobrze z wystepów w Lokomotivie Jarosław.
Chodzi o Jakuba Nakladala, jest to obronca z mocnym uderzenie z niebieskiej ale wiele tez widzi na lodzie :), swietnie operuje krążkiem i potrafi rownież wjechac w poblize bramki by tam chytrze strzelić. Wyjeżdza w pierwszej linii do PP i wtedy jest bardzo groźny. Jest nowym nabytkiem Pardubic, a w zasadzie powraca tam bo spedził w Pardubicach wiekszość swojej kariery. Jakub to bardzo inteligentny hokeista i ogromne wzmocnienie klubu z Pardubic. Dzis bedziemy go mogli zobaczyć w Libercu, bedzie ciezko bo gospodarze sa mocni, ale jezeli goscie maja cos ustrzelić to widze Jakuba w tej robocie.

Nakladal over 0,5 pkt kurs 2,3 Fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, dziś kilka spotkań trzeba coś upolować z kanadyjek oraz jeden overek jaki wpadł mi w oko : )

Na pierwszy ogień biore mecz między Pilznem a Spartą do tej pory mam w pamięci ostre strzelanie z poprzedniego sezonu w 1 kolejce gdzie po regulaminowym czasie gry było 6:6 ostatecznie 7:6 dla stołecznych, dzisiaj również spodziewam się ofensywnego otwarcia obfitującego w bramki, jeśli chodzi o mecze przedsezonowe obie z ekip notowało średnio 4,5 bramek na mecz co daje fajny prognostyk do dzisiejszego starcia, co do składów zaczynając od Pilzna to bez jakichś większych wzmocnień głównie transfery z Chance Liga można rzec szwedzki młody obrońca Viktor Lang z Chomutova wcześniej grający głównie w Allsvenskan w BIK Karlskoga, Filip Suchy również w Chamutovie,Matej Strietesky,Kvasnicka a z takich co bardziej rzuciło mi sie w oczy to Pavel Musil oczywiście trzon zespołu został utrzymany Gulas,Mertl,Kantner,Stach,Straka,Eberle będa siali postrach.

Co do Sparty Praga to w oczy rzucił się na pewno Ladislav Zikmund z Kladna gdzie fajne liczby notował w poprzednim sezonie 15 bramek czy w Chance liga w sezonie 18/19 to aż 32 bramki z 24 asystami z innych zawodników to z Liiga z Lukko młody fin David Nemecek, oraz niewątpliwie Roman Horak z SHL z Vaxjo mający epizody w NHL czy kilka udanych sezonów w KHL w Podolsku jeśli chodzi o kregosłup to został utrzymany Repik,Pech,Tomasek,Rousek,Kudrna,Buchtele gotowi do gry.

1.Roman Horak +0.5 pkt 1.63 k - (Pilzno) na innym gram Pavla Musila 1.82 (Sparta)

2.Ladislav Zikmund +0.5 pkt 2,75 k - (Sparta Praga)
na innym gram Mirka Formana 2.20 k (Sparta)

3. Pilzno-Sparta over +6,5 bramek 2.71 k
a bezpieczniej over +5.5 bramek 1.85 k

Kolejnym meczem jaki biore na tapete to Tygrysy z Pardubicami tutaj faworyt jak dla mnie jest tylko jeden Liberec którzy wygrali sezon zasadniczy wyprzedzając o 9 pkt Trzynec czy Sparte Prage o 10 pkt a Pardubice dopiero na 11 miejscu, co do składów i wzmocnien to tygrysy pozyskali kilka ciekawych jednostek jak Tomasa Flippi z Magnitogorska w sumie powrót na stare śmieci, Tomasa Rachunka z Karlowe Wary gdzie fajne liczby wykręcał tak jak i jego kolega z Karlowe David Griger, trzon zespołu został utrzymany bramkostrzelni Birner,Bulir czy Lenc czy filar obrony Smid,Kotvan,Knot zostali, z takich poważniejszych osłabień to jedynie Hudacek opuścił ekipe i zasilił Niżnekamsk, natomiast zespół Pardubic zasilił doświadczony obrońca z Jarosławia Jakub Nakladal,Valentin Claireaux ze Zliny, Tomas Linhart,Juraj Mikus,Matej Paulovic, który ma złamaną ręke oraz Martin Kaut z AHL trzon został utrzymany w postaci Tybora,Vondrke,Mandata czy Kousala.

1.David Griger +0.5 pkt 1.73 (Liberec)

2.Ladislav Smid +0.5 pkt 2.03 k (Liberec)

3.Jan Mandat +0.5 pkt 2.25 (Pardubice)


Z Ołomuńca moża zagrać Lukasa Nahodila +0.5 pkt 1.82 k

Kto pograł to moze być zadowolony :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro spora dawka czeskiego hokeja.
Zaczne moze od meczu Mladej z beniaminkiem z Czeskich Budziejowic.
W poprzednej kolejce zespoł Mlady przegrał w Karlovych Varach , jednak na lodzie mozna było zobaczyć zupełnie cos innego. Dominacja i forcheking gosci, zdecydowana przewaga w ataku i mnostwo strzałów, jednak nie przełozyło sie to na bramki, fatalny power play i nie wykorzystana zadna z siedmiu okazji, paradoksalnie sami stracili wszystkie trzy gole w osłabieniu i mimo dobrej gry nie wywieżli nawet punktu. Zespoł z Mladej to rewelacja poprzedniego sezonu , mimo utraty kilku liderów uzupełnił skład a maja w zespolu kilka młodych nazwisk , które dobrze sie rozwijaja. Ekipa beniaminka u siebie poległa z Hradec Kralove i mimo ambicji nie była w stanie nawiazac walki z mocniejszym rywalem, gdyż sama kadrowo nie wyglada najlepiej, skład z poprzednigo sezonu plus kilka nabytków z wyzszej klasy rozgrywkowej . Jutro spodziewam sie rehabilitacji ekipy z Mladej , lpszej i skuteczniejszej gry w PP i dominacji na lodzie bo kadrowo przewyzsza rywala o klase ale trzeba to pokazać na lodzie

Mlada Bolesław minus 1,5 kurs 1,9 STS ✅

Z innych meczy typuje zwyciezstwo stłecznych, którzy polegli w Pilznie. Skład bardzo dobry, w konekscie walki o mistrza mowia ze jak nie teraz to kiedy. Wielu doswiadczonych graczy i zdolna młodziez w rosterze . Rywal ze żlina choc waleczny to jakosciowo słabszy i mysle ze Starta wygra to w regulaminowym czasie.

Sparta RT kurs 1,5 STS✅

Trzeci mecz to mecz Olomunca z Libercem . Jutrzejsi gospodarze zaskoczyli Zlin w pierwszej kolejce i po solidnym wystepie wygrali. Jednak jutro rywal bardzo mocny z wysokimi celami na ten sezon, wzmocniony kadrowo i wg mnie to goscie wywioza zwyciestwo z Olomunca

Liberec ml kurs 1,7 STS✅

Wg mnie jutro jeszcze od zwyciezstwa zacznie sezon Trzyniec✅ , który tez kadrowo urósł a KV juz nie beda miały tyle skutecznosci w PK .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, ostatnio bardzo fajnie weszły kanadyjki oraz overek na dzisiaj też mam na oku jeden over oraz pare kanadyjek ale tak na szybko bo czas goni a fortuna do tego jeszcze szwankuje : /

Pierwszą moją propozycją jest over +5.5 pkt w meczu Sparty ze średnią Zliną która specjalnie żadnych ciekawych transferów nie zrobiła myśle że stołeczni bez problemu 4,5 bramek strzelą a Zlin też powinien coś dołożyć a z kanadyjki ze Sparty proponuje Jana Kostalka ostatnio długo spędził na lodzie i miał kilka strzałów kurs zachęca i idę w jego strone.

1.Sparta Praga - Zlina over +5.5 bramek 1.80 k

2.Jan Kostalek +0.5 pkt 2.0 k (Sparta) fortuna



Kolejną propozycją jest asysta nowego zawodnika z Trzynca grającego w poprzednim sezonie w Detroit Filipa Zadine który już punkował w przedsezonowych meczach, oraz inna opcją że stalownicy strzelą 3 bramki są w gazie finał w Generali Ceska Cup myśle że od zwycięstwa rozpoczną sezon z Karlowe.

1.Filip Zadina +0.5 pkt 1,48 k (Trzynec) fortuna ( nie grał )

2.Trzynec strzeli 3 bramki 1.59 k


Kolejnym meczem będzie beniaminek Ceske Budejovice którzy mimo słabej skuteczności solidnie pokazali się w pierwszym meczu aczkolwiek brakowało tego wykończenia, myśle że dzisiaj się poprawią dlatego ide w kanadyjke tym razem w Zdenka Dolezala świetny poprzedni sezon w chance liga 25 br/22 warto spróbować mimo że rywal trudny i w delegacji.

1.Zdenek Dolezal +0.5 pkt 2,2 k (Ceske budejovice)

Pardubice - Pilzno tutaj jak dla mnie faworytem jest Pilzno świetny ofensywny hokej miły dla oka, strzelają jak na zawołanie Pardubice ostatnio bęcki 7-1 od Liberca ale co się dziwić poprzedni sezon mizerny, teraz też nie widze ich za wysoko a proponuje kanadyjke Matyasa Kantnera w ostatnim meczu kilka strzałów był widoczny sporo minut na tafli.

1.Matyas Kantner +0.5 pkt 1,63 k ( Pilzno)

Ostatnim meczem Liberec jedzie do Ołomuńca obie ekipy zaczęły od zwycięstwa ale faworytem na papierze oczywiście Liberec kilka ciekawych transferów o których wspominałem we wcześniejszym poście nie ma co się rozpisywać idę ponownie w doświadczonego Ladislava Smida główny filar obronny do tego bramkostrzelny.

1.Ladislav Smid +0,5 pkt 1.82 k ( Liberec)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, dzisiaj jeden meczyk 2 kolejki naszych sąsiadów

Słaby Litvinov który rozpoczął sezon od porażki co można było sie spodziewać z mocnym HK, nie zrobili żadnych ciekawych wzmocnień w mojej ocenie poza dwoma Łotyszami doświadczonym obrońcą Cibulskisem oraz młodym Balinskisem grających kilka sezonów w KHL w Ridze, ewentualnie Irvingiem z SHL czy Zdrahalem, może i aspirację będą wyższe niż poprzedni sezon gdzie bronili się przed spadkiem, troche jakościowo poprawili skład ale nie spodziewam się po nich zbyt wiele. Co do Ocelari to dwa różne bieguny praktycznie pod każdym względem przewyższają Litvinov nie spodziewam się tutaj żadnej sensacji oczywiście początek sezonu mam nadzieje że żadnej wpadki nie zaliczą podopieczni Vaclava Varady, a moją propozycją na dziś będzie wygrana Trzynca razem z dogrywką i kanadyjka z którą mam dylemat bo myśle nad Aronem Chmielewskim, ostatnio mało minut na lodzie ale dwukrotnie zapunktował lub kogoś z braci Kovarcik ale padło na obrońce Martina Gernata któy lubi dogrywać co pokazywał w zeszłym sezonie będąc w czołówce PK.

1.Trzynec wygrana razem z dogrywką 1.61 k

2.Martin Gernat +0.5 pkt 1.95 k (Trzynec) 1.95 k

3.Trzynec strzeli 4 bramki 2.31 k
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Duel 3. kola Tipsport extraligy mezi Karlovými Vary a Spartou Praha se dnes neodehraje, v týmu Energie mají podezření na koronavirus. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Czeska język podobna język do Polska język ;) Podejrzenie COVID w Warach. Szkoda, że tak ten sezon będzie tak wyglądał, a swoją drogą ciekawe czemu w hokeju mamy już tyle przypadków, a w piłce nożnej, gdzie drużyn i meczów jest kilka razy więcej nie dzieje się prawie nic.
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Duel 3. kola Tipsport extraligy mezi Karlovými Vary a Spartou Praha se dnes neodehraje, v týmu Energie mají podezření na koronavirus. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Czeska język podobna język do Polska język ;) Podejrzenie COVID w Warach. Szkoda, że tak ten sezon będzie tak wyglądał, a swoją drogą ciekawe czemu w hokeju mamy już tyle przypadków, a w piłce nożnej, gdzie drużyn i meczów jest kilka razy więcej nie dzieje się prawie nic.
Juz kolejny odwołany Liberec nie wiem czy warto dawać coś bo zaraz wszystko odwołają :D
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, na dziś trzy meczyki ale mam nadzieje pisząc ten post i kończąc go tak pozostanie a nie wymyślą kolejny "Covid" w jakiejś drużynie.Ostatnio bez większych problemów moje propozycje weszły mam nadzieje że za drobne ktoś pograł i chociaz troche oksubał baśke, dziś skupie się na podobnych typach jak ostatnio.

Na pierwszy ogień Pilzno będzie gościć mocną Mlade ostatni mecz wysoka spodziewana wygrana z beniaminkiem 5:2 świetny występ Statsnego 2 bramki oraz Zahorny 3 asysty, Mlada jest nieprzewidywalna co pokazała w zeszłym sezonie 4 miejsce z 92 pkt tak jak Pilzno, nie grałbym tutaj na ekipe z Pilzna co pokazuje chociażby H2H widać że nie łatwy jest to dla nich rywal, a moją propozycją będzie asysta wspomnianego Radima Zahorne a inną opcją każda z drużyn + 2 br.

1.Radim Zahorna +0.5 pkt 1.77 k ( Mlada)

2. Pilzno- Mlada każda z drużyn zdobędzie 2 + bramki 1.72 k


Drugim meczem jest Zlin z Mountfield HK nie wydaje mi sie że Zlin ugra jakieś pkt oczywiście wszystko możliwe ale patrząc kadrowo i ich bardzo słabą gre to wydaje mi sie ze jeszcze nie tym razem, HK może i na rozkładzie nie mieli jakiś tuzów ale licze na podtrzymanie dobrej passy i wygrania trzeciego meczu, a propozycją z kanadyjki będzie dość ryzykowny typ bo Jeremie Ouellet Blain były zawodnik Sparty Praga obrońca który gra dużo minut, jest dość widoczny i będe grał go do skutku póki taki kurs jest bo 3.15 piechotą nie chodzi, oraz bezpieczniejszą opcje asyste doświadczonego Radka Smolenaka gościa który z nie jednego pieca chleb jadł.

1.Jeremie Ouellet Blain +0.5 pkt 3.15 k (HK)

2.Radek Smolenak + 0.5 pkt 1,77 k (HK)


Ostatnim meczem jest Ołomuniec z Pardubicami ciężki mecz do wytypowania ale wskazywałbym większe szanse na gospodarzy w zeszłym sezonie mało brakło i od razu od ćwierćfinałów graliby w fazie play off co nie można powiedzieć o Pardubicach którzy ostatecznie uplasowali się na 11 miejscu broniąc sie przed spadkiem, w tym sezonie kadrowo są lepsi (świetny Nakladal z Jarosławia) ostatnio jak dla mnie dość niespodziewanie wygrana z Pilznem, myśle ze top 8 na ten sezon jest w ich zasięgu ręki, co do dzisiejszego spotkania zauważyłem kilka absencji w Pardubicach mianowicie Jan Zdrahal,Vondrka czy Paulovic nie będa grali to tylko bardziej mnie utwierdza w przekonaniu że większe szanse ma ekipa z Ołomuńca, a moją propozycją jest Lukas Nahodil bardzo dobry zeszły sezon 19 br/18 as

1.Lukas Nahodil +0.5 pkt 1,70 ( Ołomuniec)

2.Ołomuniec strzeli 3 bramki 1.81 k.

3.Jakub Nakladal +0.5 pkt 2.08 k (Pardubice)
 
Ostatnia edycja:
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Hejka. Napiszę tu jak nie to przeniescie.

Jest tu ktoś kto jeździ na hokej do Pardubic na mecze Dynama ew do Hradca? Interesuje mnie nawet sporadyczne wypady na extralige w grę wchodzi tylko kraj kralovo hradecky. Dogadamy się .dawać znac na forum ew nawiaze jakiś kontakt mejlowy czy komunikator.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
U naszych południowych sąsiadów z powodu Covidu19 mecze przekładane wiec dzis słabsza oferta.
Ja skupiam sie na meczu w Libercu. Gospodarze mocne transfery , szkielet zespołu zachowany i prezentuja sie bardzo dobrze. Ostatni ich mecz z mocnym Hradkiem wydwało sie ze maja pod kontrolą , jednak w polowie trzeciej tercji sprawy wymkneły sie spod kontroli i zwyciestwo uciekło, jednak tutaj trzeba przyznac ze ekipa z Kralove mocna w tym sezonie. Sparta równiez solidna, tez celuja w mistrza ale we mnie na ten moment wygladaja gorzej, do tego problem w bramce. Poprzedni mecz nie mieli nic do powiedzenia w meczu z Mlada, dzis tez nie spodziewam sie ich zwyciestwa.

Liberec kurs 1,64 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
M 15K

mijon

Użytkownik
Ostatnio całkiem fajnie wchodzą kanadyjki więc kilka moich propozycji bez rozpisywania się.

Myśle że, w meczu Pilzna zobaczymy sporo bramek, beniaminek tracący sporo bramek bo 10 w ostatnich dwóch meczach, rywal z najwyżej półki więc spodziewam sie bramek ide w strone Petra Straki ostatnio punktował kurs zachęca.

1.Petr Straka +0.5 pkt 2.06 k (Pilzno)

Tygrysy będą gościć Prażan zapowiada się ciekawie, ofensywne drużyny z świetnymi strzelbami, mecz taki remisowy ale ze wskazaniem na Liberec, zapowiada sie ciekawie ale moją propozycją będzie Ladislav Smid który mało kiedy mnie zawodzi, ostatnio bez punktu dzisiaj licze że zapunktuje oraz ze Sparty Michal Repik

1.Ladislav Smid +0.5 pkt 1.6 k (Liberec)

2.Michal Repik +0.5 pkt 1,67 k (Sparta Praga)


Z innych opcji:

1.Pilzno-Ceske Budejovice over +5,5 bramek w meczu 1.68 k

2.Pilzno strzeli 4 bramki 1,70 k


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Dzisiaj tylko jedno spotkanie w Czeskiej Ekstralidze, ale spróbujemy coś ugrać. Do drużyny z Karlowych War, którzy wracają po 2 tygodniowej przymusowej przerwie przyjeżdża ekipa z Pragi, która na szczęście w miarę regularnie rozgrywa swoje spotkania. Liczę tutaj właśnie na atut ogrania gości, mimo iż mają problemy z wygrywaniem na wyjeździe.

Sparta Praga RT & over 3.5 bramek w spotkaniu @1.98 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Dzisiaj odbędą się tylko dwa spotkania. Po nich nastąpi dwutygodniowy okres bez spotkań więc trzeba coś jeszcze pograć.

Brno-Pilzno X2 @1.56 - Kometa rozegra dopiero pierwsze spotkanie w tym sezonie, podobnie jak ostatnio, stawiam na zespół jednak już troszkę ograny.

Vitkovice-Karlowe Wary-Obie drużyny zdobędą bramki co najmniej 2 bramki w regulaminowym czasie gry. @1.60
Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom