>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

el. MŚ 2014: Ukraina - Polska 11.10.2013, Charków

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Z tego filmiku treneiro Fornalik przypomina mi poprzedniego trenera Sunderlandu Paolo Di Canio. Di Canio gdy tylko druzyna wygrywala nosil sie jak paw, jednak gdy zespol gral slabo odrazu wyliczal bledy wszystkich dookola a nigdy nie widzial swoich. Zwalal wine na obroncow, na nieskutecznych atakujacych, na poszczegolnych zawodnikow itd.
Gdy ogladam ten filmik i slysze slowa treneiro &quot;Waldek nie jest w formie&quot; po czym mysle sobie, &quot;a kto wystawil Wladka &quot;ktory nie jest w formie&quot; w skladzie&quot; to zaczynam sie zastanawiac nad profesjonalizmem trenera Fornalika.
Potem to &quot;co my gramy w tej obronie to jest niemozliwe&quot;...hmm &quot;Uspili nas, wiesz takim graniem...&quot; i &quot;Zadzumieni sa&quot; buhahaha no po prostu teksty jak ze Stand up-u w HBO.
No i na koniec gdy trener sam przyznaje &quot;Srodek obrony to jest dramat&quot; i &quot;Ci nasi obroncy to jest dramat...wszyscy&quot;...ehhh ale oczywiscie trener swojej winy nigdy nie widzi...i zapewne skonczy tak samo jak Di Canio czyli na wylocie.
 
H 164

hector

Użytkownik
Jest jeszcze inna sprawa - trener nie ma prawa powiedzieć przy innych zawodnikach,że ktoś kto gra na boisku jest słaby i beznadziejny.W taki sposób nie tylko niszczy swój autorytet - o ile jeszcze jakiś posiada - ale też psuje atmosfere w kadrze.Takie komentarze są dopuszczalne dla kibiców i dziennikarzy,a nie trenera.Kaziu Górski sie w grobie przewraca......
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Ukraina - Polska
Liczba żółtych kartek: powyżej 4.5 Betsafe 1.95 ✅ 6

Według mnie to jest najrozsądniejszy typ na to spotkanie. Pamiętacie pierwszy mecz w Warszawie ? Dla Ukrainy był to mecz o życie. Od pierwszych minut Ukraińcy grali bardzo agresywnie, popełniali dużo faulów łapiąc przy tym kartki. Dla podopiecznych Fomienki jest to ostatni mecz w tych eliminacjach (bo ten z San Marino nie liczę…) i na pewno nie będą się oszczędzać (zagrożenia kartkami). Sprawa prosta wygrają – jadą na mundial, przegrają - ?. Dziś to Polska jest w takiej sytuacji jak Ukraina w Warszawie. Po meczu na Narodowym zarzucało się Polakom że grali mało agresywnie na tle Ukrainy. Dziś po prostu musi być inaczej… bo każdy wie jaka jest nasza sytuacja. Sędzią dzisiejszego spotkania jest Jonas Eriksson (dla przykładu ten sędzia w meczu Superpucharu UEFA pokazał 9 żółtych kartek i jedną czerwoną). Jeżeli Polacy bądź Ukraińcy obejmą prowadzenie to w drużynie przeciwnej wkradnie się nerwowość, a co za tym idzie… agresja. Powodzenia ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Zobacz więcej informacji tutaj
Unibet rusza z promocją piłkarskiego typera ZERO CIŚNIEŃ. Gra jest oparta o klasycznego totolotka 1x2 (Supertoto Unibet 14).
To jest na 14 zakładów na kuponie i w odróżnieniu od typowego totka nagradzamy jak nawięcej CHYBIONYCH typów.
Wygraj wycieczkę na Derby Włoch, Unibet rozdaje roczne prenumeraty magazynu FourFourTwo
i koszulki piłkarskie. Typuj mecze eliminacji do 20! W tym Ukraina – Polska -&gt; Graj w Zero Ciśnień

&gt; Sprawdź tutaj &lt;

Rywalizujemy indywidualnie i zespołowo. W nagrodę zwycięzca rozgrywek wraz z osobą towarzyszącą pojedzie na mecz derbowy Derby D&#39;Italia Juventus v Inter. Zwycięski zespół odbierze koszulki piłkarskie swoich ulubionych drużyn. Co tydzień do wygrania roczne prenumeraty magazynu piłkarskiego FourFourTwo po polsku!
Pamiętaj zdejmujemy z Ciebie presję wyniku - Graj bez ciśnień = ZERO CIŚNIEŃ

Wejdź do gry , zaproś swoich przyjaciół i załóż zespół - czekają DARMOWE i atrakcyjne nagrody!
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Ukraina - Polska
Typ: Remis lub Polska
Kurs: 2.09
Bukmacher: Betsson
Wydaje mi sie ze kursy na Ukraincow sa przesadzone.Owszem sa faworytami...ale czy az takimi...W gruncie rzeczy mysle ze wieksza presja spoczywa po stronie gospodarzy, my mamy juz tylko matematyczne szanse na awans, oni w przypadku wygranej sa jedna noga w barazach.Wiele osob trafnie zauwazylo iz Polacy kiedy sa przez wszystkich skreslani potrafia zagrac bardzo dobrze, mysle ze jest duza szansa na to ze dzisiaj wlasnie nasza druzyna pokaze charakter i powalczy z naszymi sasiadami.Martwia troszke przecieki apropo skladu Polakow, ktorzy maja wyjsc dwojka defensywnych pomocnikow,oraz Wojtkowiakiem na lewej obronie...Mimo wszystko twierdze iz szanse na to iz nasi przynajmniej zremisuja sa duze.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Ukraina - Polska
Typ: Dokładny wynika - I połowa - 0:1 ⛔ (0:0)
Kurs: 6,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zdania do meczu są strasznie podzielone, ja jednak bukmachersko pójdę w stronę &quot; Pospolitego Ruszenia&quot;. Nie będzie to wynik na koniec bo taki ciężko bardzo przewidzieć ale już dużo większe szanse widzę w trafieniu wyniku do przerwy.

Pierwsza sprawa to ta, że ogólnie rzecz biorąc w ostatnich meczach niezależnie od wyniku do przerwy w pierwszych 45-ciu minutach gry prezentujemy się bardzo przyzwoicie. Stwarzamy dużo sytuacji, staramy się prowadzić grę i dajemy z siebie dużo, niestety dotychczas nie przekładało się to na gole. Problemem są drugie połowy. Brak sił wychodzi tutaj na pierwsze miejsce, do tego dochodzi chaos, nic nie wnoszące zmiany ( albo inaczej wartość i postawa graczy wchodzących woła o pomstę do nieba) i gramy padakę jaką każdy widzi. Tak było w meczach z Czarnogórą, Mołdawią, Ukrainą, Irlandią czy Anglią. Także jak coś mamy dziś ugrać to tylko w pierwszej połowie wg. mnie.

Druga sprawa to skład. Jak wszyscy wiemy najprawdopodobniej na boisko wybiegniemy dziś w zestawieniu: Artur Boruc - Artur Jędrzejczyk, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Grzegorz Wojtkowiak - Mariusz Lewandowski, Grzegorz Krychowiak - Jakub Błaszczykowski, Mateusz Klich, Waldemar Sobota - Robert Lewandowski. I teraz tak: chcemy grać dalej - trzeba wygrać. Podstawa to nie stracić bramki, bo już pokazaliśmy nieraz jak tracimy bramkę, a w dodatku jeśli jako pierwsi to jest lipa i nasi piłkarze zachowują się jakby to był koniec świata. A więc trzeba solidnie i twardo zagrać w obronie i w środku pola. Plusy w obronie ??? Hmmm nie ma ich dużo ale jakieś zawsze. Podstawa to brak Boenischa, który przegrał nam pierwszy mecz z Ukrainą. Kto by nie grał za niego będzie tylko lepiej ! Jędrzejczyk też powinien się pokazać wreszcie z dobrej strony w reprezentacji. I teraz najważniejsza rzecz: Mariusz Lewandowski. Na pierwszy rzut oka wygląda to na dobry żart. Z drugiej strony skoro mamy być solidni z tyłu to jak tylko Mariusz powtórzy formę chociażby z ostatniego meczu jego zespołu z Shakhtarem Donieck to ja jestem na tak. W obecnej formie zjada Polańskiego na śniadanie. Do tego harujący jak wół Krychowiak i powinno być git. Przynajmniej do momentu, w którym &quot;cały zespół&quot; będzie miał siły.

Daję 1:0 do przerwy bo uważam, że jak mamy to spotkanie wygrać to głównie pierwszą połową. Komentował przodu nie będę bo wszyscy wszystkich dobrze znają. Bardzo cieszy mnie Klich w podstawie. To gwarantuje może czasami niedokładną ale zawsze jednak grę do przodu. Wydaje się też że Kuba i Waldek trochę spuścili z tonu jeśli chodzi o formę porównując do tego co było jeszcze niedawno ale właśnie może to i dobrze, może właśnie teraz jak to się mówi &quot;eksplodują&quot;. No i tylko jeszcze, żeby Lewy był dziś skuteczny bo sytuacji może nie mieć za wiele. Stawiam skromne prowadzenie naszych do przerwy. Powodzenia !
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Lewy strzeli 2 or more kurs 15 bet365

Czemu mielby nie strzelic ?
Kurs może i zachęcający na takie zdarzenie ale na jego powodzenie daje małe szanse.Ukraina tak jak każda inna repra z którą gramy będzie pilnować Lewego jak oczka w głowie.W pierwszym meczu na narodowym stoperzy Ukrainy wybijali z głowy grę w piłkę Lewandowskiemu jak tylko się dało,nie patyczkowali się,atakowali agresywnie i to przyniosło skutek.Wiadomo że Robert to najwyższa półka jeśli chodzi o napastników więc pewnie dziś i tak swoje zrobi ale mam głównie na myśli robienie miejsca partnerom,pytanie tylko kto mógłby to wykorzystać.Ja jeśli już mam wskazać takiego zawodnika to postawiłbym na gola Waldka Soboty,który widać,że jest w gazie od dłuższego czasu.

Mój typ:Sobota strzeli?TAK kurs:5,00

Bukmacher:STS
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Cytat:
Napisał KrolWTA -&gt;
Lewy strzeli 2 or more kurs 15 Bet365
Czemu mielby nie strzelic ?
Czemu? Może dlatego, że sam sobie nie poda piłki, ew. Kuba mógłby dograć, ale:
1. 2 x
2. Ukraińcy dobrze widzą na kim się skupić i na kogo uważać, a raczej dużo ich nie ma.
Gdyby był to mecz Bundesligi takie kursiwo łapałbym bez wahania.
Lewy musiałby rozegrać kolejny mecz życia ala semi w LM z Realem, ale ja w cuda nie inwestuję.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
.....
Ukraina- Polska 1 @ 1.75&lt;1.70 ✅
Buk..Unibet


Ja w tym spotkaniu nie będę szukał &quot; kwadratowych jaj&quot;
Zespół Ukrainy ma w każdej formacji nad nami przewagę......nie licząc bramki. Ale Boruc nam meczu nie wygra. Zespół z Ukrainy gra bardzo ofensywnie, nasz zespół od początku spotkania zostanie zepchnięty do głębokiej defensywy. Nasz obrona jest tak nie stabilna, że mecz musiał by trwać parę minut aby nie popełnili błędu. Niestety spotkanie trwa aż półtorej godziny, a to dla naszych defensorów szmat czasu.
Balon został już tak napompowany, że wiele osób zaczęło wierzyć w możliwość pokonania Ukrainy.
Apeluje.....zejdźmy na ziemie.
Lewandowski dzisiaj zostanie odcięty od podań i nic nie zrobi. Jedyna szansa w szybkim kontrataku. Tylko, że zespół Ukrainy bardzo szybko wraca do swoich pozycji.
Reasumując.....ja w tym meczu idę na łatwiznę i biorę 75 % zysku jaki oferują buki za wygraną Ukrainy.
I Wam radzę to samo.....pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
3 słowa pro forma bo i tak już wszyscy pewnie poszli na mecz,a tym bardziej pewnie już wszyscy poobstawiali.
Na pewno nie zgadzam się z argumentami,że Ukraina jest o ileś tam klas lepsza,nie jest,patrząc na kadry na papierze,jest w najgorszym wypadku remis,a może nawet taki ze wskazaniem na Polske.
Dlaczego Ukraina jest postrzegana jako zdecydowany faworyt?
Ano zapewne wielu postrzega to przez pryzmat lig,wreszcie doczekaliśmy się stadionów jakich nie powstydziłaby się żadna liga świata,ale mam wrażenie ,że reszta pozostała gdzieś mniej więcej tam gdzie ostatni przedstawiciel (jeszcze wtedy nie ekstraklapy) pierwszej ligi, zdobywal punkty w Lidze Mistrzów,czyli pod koniec lat 90-tych.
Jakże to odmienne od coraz silniejszej ligi ukraińskiej,ze sztandarowym Szachtarem(szkoda tylko,że napędznym głownie przez brazylijczyków).
Wszystko co sobie dziś pomyślałem o tym meczu się tutaj nie zmieści,ale można to podsumować krótką konkluzją - Pan Waldek nie ma koncepcji,nie wie co chce zrobić,powołuje każdego o kim gazety napiszą 3 pozytywne zdania,a wywala tych najbardziej obsmarowanych w mediach.
Brakuje tej kadrze troche wyrazistości,bo potencjał jest spory,zwłaszcza w ofensywie.
Obrona za to na każdy mecz wychodzi w innym zestawieniu i wychodzi potem brak zgrania i nieporozumienia.
Ciesze się,że jest Mariusz Lewandowski,i że wychodzi w pierwszym składzie,może on będzie umiał poukładać conieco w tej kadrze.
Z uwagi Naszej słabości w obronie i co by nie powiedzieć jednak jako takiej siły w ofensywie, ja dzisiaj spróbowałbym szarży ułańskiej,mocno zaatakować Ukraińców od początku tak jak oni Nas w Warszawie,bo czychać za podwójną gardą na szanse nie ma co,nasza obrona zgotuje kolpsa nawet jakby na lewej stronie grali razem i Wawrzyniak i Boenish.
Ja pamiętam masówke przeciwko Polsce z meczu przeciwko Niemcom na MŚ gdy nawet emeryci nie wiedzący co to za mecz pakowali ostatnie pieniądze w mega lokate na Niemaszków,ciekawe ilu wtedy osobom przez 88 minut nawalił rozrusznik.
Mam nadzieję,że Artur podobnie jak wtedy dziś wybroni coś &quot;niesamowitego&quot;,a z przodu coś powinno wpaść,może za sprawą Soboty.
Kurs 5,25 bet365 to zdecydowanie zbyt dużo,Ukraina to nie Brazylia.
Boruc – Jędrzejczyk, Szukała, Glik, Wojtkowiak – Krychowiak, M. Lewandowski, Błaszczykowski, Klich, Sobota – R. Lewandowski
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
⛔ Powyżej 10 rzutów rożnych w meczu(zwrot w przypadku 10) | 1.9 Bet365 ⛔ Cały mecz Ukraina schodziła do środka, więc z rogów po 15 minutach wiadome było, że nici, bardzo statyczne zachowanie gospodarzy.
Bardzo długo zastanawiałem się nad tym typem i zdecydowałem, że właśnie w tą stronę uderzę.
Każdy kto widział pierwszy mecz Polaków z Ukraińcami zna ich styl gry. Wszystko oparte na trio Konopljanka - Yarmolenko - Gusev, kluczowi gracze z ukraińskiego Metalistu Charków i Dynama Kijów, gra z kontry, krótko mówiąc bardzo podobny do naszego tylko ich reprezentacja jest drużyną, nasza tylko przypomina.
Jeśli chodzi o nasze skrzydła to zagra Kuba z Sobotą, więc parę rogów na pewno nabiją w tej całej szarpaninie. Do tego dodajmy niefrasobliwość naszych obrońców to o over powinniśmy być spokojni. Prowadzenie Polaków bądź remis w spotkaniu będzie tylko sprzyjał overowi.
Dodatkowo warto wyszukać typ na Ukraińców jeśli chodzi o większą liczbę rogów.
W Polsce było 11 rogów z czego 8 dla Ukrainy.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zaraz mecz więc nie będę się rozpisywał, chcę tylko powiedzieć że kiedy nie ma presji na grajkach, mało kto wierzy potrafią wtedy zagrać dobre spotkanie (zresztą chyba jest coś takiego w naszym narodzie) Myślę jednak że nasi dzisiaj wygrają choć reprezentacją nigdy się jakoś nie jarałem więc całkiem na zimno, po meczu wielkie nadzieje i oszołomka i gładki wp*ol na Wembley.
POLSKA win
@ 5.25 bet365
 
A 13

atak.

Użytkownik
Pozwolę sobie na komentarz po meczu( miałem 1 na Ukrainę postawioną,jak by ktoś chciał moge podać nr kuponu na PW).
Ten mecz to nie był blamaz,uważam ,że ogólnie chłopaki grali dosyć przyzwoicie ,stworzyli jakieś tam sytuacje. Ale zganie Fornalika za 1 rzecz ,oglądając 1 polowę bardzo podobał mi się w kadrze Sobota,chlopak odbieral ,walczyl ,napędzal ktoś w końcu 2 skrzydło z mocnym rywalem ,bo za takiego uznam rywali. A jak zobaczyłem ,że 1 zmianę zrobiono to aż sie uśmiechnąłem pod nosem. Co zrobil Peszko? wywalczył chyba 1 rzut wolny w okolicach pola karnego i tyle. Ukraina była chyba lepszą drużyną taktycznie ,co mecz widze ten sam mankament z Lewandowskim ,krótkie krycie przez obrońce ,który momentalnie jest podwajany i siłą rzeczy on sobie nie da radny ,fakt uwolni sie jakos czasem ,ale to za mało- kto ogląda ten powinien zauważyć ,że od czasu Smudy nic się nie zmieniło. Uważam ,że na papierze nie mamy gorszej paczki od Ukrainy ,potrzeba kogoś kto to pouklada,tylko nie bierzmy znowu kogoś z łapanki na sile bo tam w jednym sezonie czegos dokonał. &quot;Nic sie nei stało?&quot; heh i już powiem ,że z Anglikami będzie mega ciężko, pewnie bedzie ten sam obraz krycia Roberta ,straty itd. A nie mamy takiej obrony by się im przeciwstawić na 0 z tylu , jakaś szansa to może zagrać 3 defensywnymi pomocnikami innej opcji na chwilę obecną nie widze i moze punkt urwiemy.
Anglia wygra-typ na wtorek.
A wg mnei najlepiej ten mecz potraktoiwać ulgowo i dać pograć młodym jak Zieliński i tak nie wyjdziemy ,KUba ,Robert ,czy Glik są pewniakami ,wiec po co mają grać te 90minut o pietruszkę?! Wychodząc z tego zalożenia przetestować jak sobie poradzą młodzi z mocnym rywalem który musi ,to da nam jakis obraz czy sie nadają ,czy nie. A nie San Marino...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom