>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

el. MŚ 2014: Ukraina - Polska 11.10.2013, Charków

Status
Zamknięty.
seba75 32

seba75

Użytkownik
Ukraina - Polska BTS Bet365
Dla mnie najlepszym typem jest BTS.Strata bramki wydaje się nieunikniona przy naszej grzej defensywnej ale chcąc powalczyć w tym meczu musimy coś strzelić.Z przodu jeszcze jest jako tako i liczę,że nasi coś strzelą.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Ukraina - Polska BTS Bet365
Dla mnie najlepszym typem jest BTS.Strata bramki wydaje się nieunikniona przy naszej grzej defensywnej ale chcąc powalczyć w tym meczu musimy coś strzelić.Z przodu jeszcze jest jako tako i liczę,że nasi coś strzelą.
Niezły typ nawet sensownie płatny, choć ja spróbuję inny scenariusz.
Ofensywna niemoc Polaków raczej nikogo nie zaskoczy. Dołóżmy do tego frustrujący dla przeciwnika antyfutbol naszych i dobrą (no a jakby to było za mało to: heroiczną) postawę Boruca. To zwiastuje dwa jajka w meczu.
Stąd:
Ukraina - Polska poniżej 0,5 gola w meczu @ 9,0 (WilliamHill) ⛔ mało brakło ;)
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Ukraina - Polska
Typ: Polska
Kurs: 5,21
pinnacle
Jutro o godzinie dziewiętnastej w Charkowie wybiegną na boisko dwie jedenastki, Polski i Ukrainy. Na Ukrainę jedziemy po zwycięstwo bynajmniej ja tak sądzę. Gospodarze też potrzebują trzech punktów i tu upatruję szansę na sukces. Wiadomo nie od dziś że gra z kontry wychodzi nam zdecydowanie lepiej niż atak pozycyjny. Piłkarzy nie mamy przecież takich słabych. Robert Lewandowski w końcu się przełamał i od kilkudziesięciu minut bez bramki trafił w spotkaniu z Czarnogórą. Waldemar Sobota gra co raz więcej i lepiej w belgijskiej lidze. Wiadomo też że Jakub Błaszczykowski nie oszczędza się w meczach reprezentacyjnych. Jest też i Artur Boruc. Gra on ostatnio rewelacyjnie i przezywa drugą młodość. w Southampton jak dotąd przepuścił zaledwie dwie bramki w całych rozgrywkach.Takim wynikiem nie może poszczycić się żadna drużyna w Premiership. Nie za darmo więc został nominowany do gracza września w Premier League. Czy zdoła podobnie jak kiedyś Tomaszewski zatrzymać Anglię i Ukrainę ? Liczę na to ze uda nam się wywieść komplet punktów z gorącego terenu i patriotycznie stawiam na naszych.
 
vonmal 38

vonmal

Użytkownik
Według bwin ponad 70% (!!!) obstawiających na liczbę bramek w jutrzejszym meczu ma na kuponach, że Polska strzeli Ukrainie 3 lub więcej goli... chłyt marketingowy jak się patrzy ;)

Moje trzy grosze:
Zdarzyć się może, oczywiście, wszystko. Patrząc jednak na Ukrainę, która wyrasta na niemałą piłkarską potęgę (ostatnie mecze - kto oglądał, ten wie) i która gra o pierwsze miejsce w grupie i bezpośredni awans, a jednocześnie widząc Polskę, z nieistniejącą defensywą i szukającym przełamania gwiazdorem, to skłaniam się w stronę gospodarzy.
Oczywiście, jeżeli Boruc zagra tak jak gra w Southampton; jeżeli Lewy i Kuba zagrają tak jak grają w Borussi; jeżeli Sobota zagra tak jak grał przeciwko Brugge w Śląsku; jeżeli Szukała, Glik, Wojtkowiak i Jędrzejczyk zagrają tak jak jeszcze nigdy nie grali... to możemy zachować nadzieję na kolejnych parę dni.
Ale to jest dużo &quot;jeżeli&quot; i na pewno nie są one warte ryzykowania pieniędzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Ja rozumiem nic nie pokazała nasza drużyna grali źle, jednak trzeba wrócić pamięcią do gry naszej drużyny. Orły zawsze w przegranych meczach , kiedy jesteśmy pewni że przegrają z wyżej notowanymi o wiele zespołami,nie przegrywają. Ukraina też nie ma noża na gardle jak my i nie będzie tutaj szturmować naszej bramki, zagrają z kontry odpierając nasze ataki. Dla Mnie pewniak na Ukrainę nie jest to żaden. Jak dla Mnie 2x jest bardziej prawdopodobne.
 
mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Panowie i Panie!!!To jest pierwszy z tych meczy ktora Polska reprezentacja wygra.Tak pewnie sie dziwicie i smiejecie czytajac to.Ale to co jest nasza wada jest i zaleta.
Polska umie i lubi grac pod presja majac noz na gardle.W meczu z Portugalia w eliminacjach do Euro 2008 dalismy rade ugrac 4 pkty na vicemistrzu Europy.Fakt inna kadra itp ale chodzi o to ze oni nie maja nic do stracenia.Wydaje mi sie ze wygrac bedzie ciezko jesli nie odblokuje sie Lewy ale remis to minimum.Z Anglia bedzie latwiej nawet jesli przegramy poniewaz jak wygraja jutro to beda mieli awans bezposredni.
Szanse sa ale musza uwierzyc..zobaczymy ja czuje ze moze byc sensacja;))Stawiam na Polakow zwyciestwo lub remis nie ma zakladu kurs naprawde warty zagrania.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
ja gram Polska @ 5,20 dlaczego bo wierzę w naszych to raz a 2 to TOP PREDICTIONS z oddsportal.com. Na największych masówkach jeśli chodzi o reprezentację zarabiam już pewien czas i to po bardzo dobrych kursach. Przykłady: Chorwacja - Szkocja - zwycięstwo Szkotów a taka wielka masówka na Chorwatów. Drugi przykład Irlandia Płn - Rosja. Masówka na Rosję, a wygrała Irlandia Północna.

Dzisiaj stawiam na Polska @ 5,20 oraz Estonia @ 9,30. Mniej odważnym polecam zagrać za drobne. Ja postawiłem Estonię za 40 euro , a Polaków za 60 euro
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja postawiłem Estonię za 40 euro , a Polaków za 60 euro
Co do Polski się zgadzam, ale nie widzę żadnego sensu na Estonię. Nie walczą już o nic, a remis z Holandią to było na własne życzenie Holandii, która totalnie zlekceważyła przeciwnika.W mojej ocenie Turcja tego nie zrobi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przypomnijcie sobie mecz Polski z Czarnogórą. Goście przyjechali na narodowy ze składem typu duże &quot;C&quot;, a jak wychodzili z kontrami to chyba każdy z nas miał serce w gardle i widział piłkę w siatce. My za to byliśmy w ataku mocno nieskuteczni.
Różnica pomiędzy Ukrainą, a nami jest taka, że my mamy za bardzo &quot;wyhajpowaną&quot; reprezentację przez &quot;trio z Borussii&quot; w mediach. Obronę mamy dziurawą jak Szwajcarski ser, atak pozycyjny nie istnieje, wszystko grane na aferę i &quot;Lewego&quot; który nic nie strzela. Bramkarzy od dekad mamy na światowym poziomie, ale co biedny bramkarz może sam zdziałać w meczu? Nic. Naszą reprezentację prowadził długie czasy do końca Euro 2012 jakiś szczaw trenujący spadkowicza II Bundesligi. To jest jakiś żart i policzek dla podatników czyli nas, trudno to nawet określić. Fornalik to bez charakterne trenerskie dno. Co do tej różnicy pomiędzy nami, a Ukrainą to jest taka, że my liczymy na kalkulatorze bramki San Marino, a Ukraina walczy o awans do Brazylii która wygra Mistrzostwa Świata 2014.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Ja wpadłem na pomysł, żeby postawić coś na kartki ale nigdzie nie mogę żadnej linii wystawionej znaleźć. Jest za to na Unibecie zakład typu:

Otrzyma kartkę: Glik 2,75 Unibet

Glik pewniak do naszej obrony. W lidze pokazuje, że potrafi ostro grać (dlatego został kapitanem Torino ???? ). W tym sezonie 6 spotkań w Serie A i już 4 żółtka załapał. Dzisiaj w gazecie wyczytałem, jak to nasi wierzą w zwycięstwo. Jeśli tak jest to nie wyobrażam sobie, żeby nie siąść ostro na Ukraińców i nie grać agresywnie. Już nie mówie, żeby to wygrać ale przynajmniej by się przydało pokazać charakter i wolę walki. Glik lubi sie czasem spóźnić albo zagapić. Ewentualnie przyjdzie mu łatać dziury po bokach obrony. Sytuacje wymarzone do złapania kartki.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ukraina-Polska: czas pierwszej bramki 1-30 minuta @2,08 Marathonbet⛔

Każdy z nas ma swoje zdanie na temat tego meczu,nie ma mowy o obiektywizmie. Hejterzy kadry Fornalika wiedzą swoje i grają na Ukrainę,niepoprawni optymiści liczą na cud i wygraną wyjazdową kadry PZPN.Mi bliżej do hejterów jednak. Ta kadra(bo zespołem tego nie nazwę) to zbieranina ludzi którzy wychodzą na boisko i nie wiedzą co mają zrobić.Trenera w tym najmniejsza wina według mnie,bo on tylko ich selekcjonuje i ma 2-3 dni na zgrupowaniu.To oni mają spiąć dupy i gryźć trawę.Średnio im to wychodzi w tych eliminacjach i ja nie wierzę dziś w nagłą przemianę. Ktoś tam pisał,że nasi lubią grać pod presją bo wygrali z Portugalią .Beka trochę z takiego argumentu,bo to byli inni ludzie na boisku.Jak obecni kadrowicze radzą sobie z presją pokazało Euro 2012 i mecz z Czechami.Pokazał to też mecz w Warszawie z Ukrainą. Mecz z Anglią niepotrzebnie rozmywa obraz,bo wtedy Anglicy grali po prostu fatalnie.A Polacy potrafili ledwie z nimi zremisować-rywala w takiej formie trzeba dobić.
Ukraina pod wodzą nowego selekcjonera gra dobrze.Potencjałem ofensywnym biją naszych na kolana.Obrona na podobnym poziomie można by rzec,tyle że u nich jest jakaś stabilizacja w tej formacji,a u nas rotacja wręcz hokejowa.W ostatnim zremisowanym u siebie meczu z Anglią,Ukraina była równorzędnym rywalem dla Wyspiarzy.Mecz wyglądał tak że od 1 do 25 minuty tempo było szalone,okazje bramkowe z obu stron.Później już tempo zupełnie siadło i skończyło się bezbramkowo.
Myślę,że dziś wieczorem jest spora szansa na szybką bramkę.Popatrzcie sobie na ostatnie mecze Polaków to zobaczycie jak szybko padają bramki w ich meczach.To plus obraz pierwszych 25 minut meczu Ukraina-Anglia-to moje dwa główne argumenty.Kolejny to fakt że w ostatnich 6 latach w wyjazdowych meczach eliminacyjnych Polska wygrała aż dwa: z Kazachstanem i San Marino.Dodać bym mógł skrzydłowych Ukrainy i chaos panujący w naszej obronie,ale to oczywiste przecież.Tu taki filmik z meczu z Czarnogórą i reakcje Fornalika.To wiele mówi o tej kadrze:
http://www.youtube.com/watch?v=RSjI3RJ06cM
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ukraina - Polska 1
bet365 1,72
Przed Nami spotkanie, które jak widać na forum budzi spore zainteresowanie. Tak naprawdę zaczałem się włąsciwie zastanawiać dlaczego.... Dlaczego ten mecz ma już 3 strony analiz, dyskusji oraz emocji, które czuć w powietrzu. W zasadzie to kazdy z Nas tutaj jest, aby zarabiac pieniadze. Nie widze zadnego innego powodu dla ktorego mozna cos tutaj pisac. Tak wiec, zeby zarabiac pieniadze trzeba absolutnie chlodnie z zimna kaukulacja spojrzec na kazdy mecz. Zgadzam sie absolutnie ze wszystkimi, ktorzy pisza o tym, ze kurs na Ukraine to prezent. Skad w ogole wiara, ze Polska moze ugrac jakies X2 ???? Nasza reprezentacja nie ma nic wspolnego z czasami lat 74&#39; . To druzyna, która w chory sposob jest promowana przez media w PL. Zawodniczo, sportowo... jestesmy bardzo przecietna ekipa, ktora nie powinna wystepowac na takiej prestizowej imprezie jak MŚ. Nie z tymi umiejetnosciami...Kazdemu, kto teraz mysli cos zlego na moj temat polecam zdecydowanie wiecej obiektywizmu.
Co do samego meczu nie mam najmniejszych watpliwosci, ze mecz wygra ekipa zza wschodniej granicy, która moze być dziś pewna awansu na mundial. Przed wlasna publicznoscia. Musza to wykorzystac...Oni z nami wygrali na Narodowym 1:3... Jak w meczu, w ktorym moga zapewnic sobie u siebie awans na mudial maja zremisowac, lub przegrac ? Nie ma takiej opcji...
Gdyby wiekszosc typerów miala obstawic wynik tego meczu dzien po spotkaniu z Czarnogora to kazdy dałby czysta 1 !!!!!
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
Wiadomo jak to jest z masówkami ale dziwię się, że co niektórzy znów pompują balonik na Polskę, a argument mamy tylko jeden: mecz o wszystko. Argumenty takie jak zwykle, drużyna ma potencjał szczególnie w ofensywie....pytam się co z tego??? Z Mołdawią u siebie i Czarnogórą, też mieliśmy ten potencjał i wyszło jak wyszło. Nie mamy na tę chwilę obrony i popełniamy koszmarne błędy, więc nie rozumiem jak mamy wygrać z niepokonaną Ukrainą skoro u siebie nie mogliśmy pokonać tak wybitnych drużyn wymienionych wyżej. Wiadomo to sport i niespodzianki są na porządku dziennym ale na Polsce już tyle razy się przejechałem(chyba tylko z duńczykami dali mi zarobić), że dla mnie typ w ich stronę, jest po prostu niedorzeczny...większe szansę moim zdaniem mamy na remis z anglikami. Ostatni mecz, więc zawodnicy będą chcieli choć trochę zrekompensować się kibicom, szczególnie gdyż w Angli ma być ich około 18000. Każdy obstawia jak chce, ale kto rozsądnie lokuje swoje pieniądze, widzi to pewnie tak jak ja:
kurs 1,75 za gospodarzem, który ma w ręku wszystkie argumenty i w moim odczuciu &gt;70% szans na zwycięstwo
typ na Polskę lub X2 też z ładnym kursem na zespół, który na dzisiejszą chwilę nie reprezentuje za wiele
Mój wniosek jest jeden: Lepiej dać na Ukrainę(oczywiście kibicuję Polakom) niż postawić na biało-czerwonych i później żałować, że kurs 1,75 praktycznie pewny przeszedł nam koło nosa.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Fornalik to bez charakterne trenerskie dno
Trudno mi nawet określić kim Ty jesteś, oceniając tak człowieka z którym w życiu słowa nie zamieniłeś. Chcesz krytykować - krytykuj, ale sznuj ludzi i trzymaj poziom tego forum
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Prawdopodobna jedenastka reprezentacji Polski według Przeglądu Sportowego:
Boruc - Jędrzejczyk, Szukała, Glik, Wojtkowiak - M. Lewandowski, Krychowiak - Błaszczykowski, Klich, Sobota - R. Lewandowski
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Sorry ale stawianie na Lewandowskiego(starego) , Peszka ,Wasyla i innych w tym momencie kadry jest kompletna kpina.Taki zabieg moglby byc w ostatecznosci zrobiony wczesniej jeszcze jak nie bylo matematycznych szans gdzie moze nie koniecznie wygrana a choc remis bylby nam potrzebny w ktoryms przegranym (kolejnym juz) meczu.
Ale nie teraz gdy zaden z nich nie reprezentuje niczego co bylo by nam bardzo potrzebne.
Peszko to wogole jezdziec bez glowy kompletnie nie potrzebny , u siebie w klubie gra od swieta.Wasyl dlugo szukal klubu i jest tam niewiem po co.To samo z Lewandowskim sorry ale jak oni tu sa aby wprowadzac doswiadczenie to ich doswiadczeniem jest:
przegranie mistrzostw 2002,2006 euro 2008,2012 jedyny plus to dwa dobre mecze przeciwko portugalii.
Jakbysmy byli watykanem to ok oni moga sie przydac ale nie 40milionowym krajem.
W takich chwilach warto puscic &quot;utalentowana&quot; mlodziez bo niech pograja juz w tych przegranych eliminacjach , nabiora troche tej atmosfery itp a w przyszlych moze to zaprocentuje.
Moj typ na mecz jest taki ze 1 na Ukraincow.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Pomijając wygraną z San Marino (zarówno w ostatnim meczu jak i w 2008 roku) na obcym ternie w meczach o punkty ostatnią wygraną Polacy przywieźli...UWAGA...2 czerwca 2007 roku (wygrana 3:1 z Azerami).
Panowie ja również chciałbym zobaczyć błysk w oku, zaangażowanie, walkę o każdy centymetr murawy i spektakularną wygraną naszych reprezentantów. Niestety...argumenty nasuwają się same. Nie mam już totalnie żadnych złudzeń, że prędko ujrze w/w rzeczy. Dużo nie dobrego robią media pompując już od kilku lat balonik w szczególności przed ważnymi meczami eliminacyjnymi i tym samym mieszając w głowach ludziom, którym kreuje sie obraz SILNEJ REPREZENTACJI, ale zawsze nie do końca z głową poukładanej itp itd. Można by wiemieniać bardzo dużo tych &quot;ALE&quot;.
Tak naprawdę jesteśmy w koszmarnej sytuacji. Dlaczego mają nas zadowalać zwycięstwa w meczach towarzyskich, które są de facto przygotowaniem do meczów o punkty?! Przychodzi mecz o punkty i wszystko spełza na niczym (mowa w szczególności o meczach wyjazdowych z racji tego, że dziś gramy w Charkowie). Mamy wyrwę w składzie bo przy porządnym bramkarzu i w miarę dobrych graczach ofensywnych nie posiadamy nawet przeciętnej obrony. Problemy z wyporwadzaniem piłek z tyłu, głupie starty....to wady szatndarowe naszych &quot;Orłów&quot;.
Człowiek sie emocjonuje tym wszystkim i liczy na przełamanie, na przysłowiowy efekt &quot;WOW&quot;. W mojej opinii jeszcze nie czas na te przełamanie. Ukraińcy oraz Angole obnażą nas do reszty ze świadomości &quot;siły&quot; jaką &quot;niby&quot; posiadamy. Tak jak ktoś napisał wcześniej - utnie się czcze pieprzenie o &quot;matematycznych szansach&quot;.
Dlatego stawiam zwycięstwo Ukrainy. Jeśli mecz o wszystko dla nas to powinniśmy się otworzyć już od pierwszych minut, co przy katastrofalnie grającej defensywie może się skończyć blamażem. Ukraińcy mają to do siebie, że na własnym podwórku w ostatnim czasie nie zanotowali wyników wysoko overowych. Ja sądzę jednak, że przy otwartej grze obu ekip over 2,5 zostanie pokryty.
Mój typ na to spotkanie to:
Wygrana Ukrainy i pow. 2,5 bramki w meczu @3.00 ⛔
Bet365
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
Ja się po części zgadzam z użytkownikiem AKA SHAKAL. Jak byłem mały, to też twierdziłem, że co trener ma wspólnego z grą danego zespołu, bo przecież liczą się tylko gwiazdy i ich umiejętności. Fornalik niestety nie jest to człowiek o takim formacie, który pozwala prowadzić reprezentację. Pojęcie o piłce ma, bo musi jakieś mieć ale właśnie słaby charakter, co przekłada się na nieumiejętność motywowania zespołu. W zespole nie widać żadnej poprawy. Potrzeba nam trenera z zagranicy, pokroju Leo, który w 2-3 lata poukładałby naszych chłopców. Już na serio, moim zdaniem lepszy był Smuda, tylko ciągle robił rotacje w składzie i szukał zawodników, zamiast dać kilka meczy na zgranie tej samej 11. Zgranie to podstawa, dlaczego Włosi grają dobry futbol?? bo obrona to praktycznie sam zgrany Juventus, wcześniej tak samo Hiszpanie (real/barca). U nas jeden przyleci z Niemiec, drugi z Francji, trzeci z Belgi i jak oni mają się rozumieć? Ukraina pod wodzą poprzedniego trenera też dno, teraz 6zwycięst 2 remisy można? można. Trener to kluczowa postać, szczególnie w słabszej reprezentacji, gdzie mało gwiazd formatu światowego.
Ferguson odszedł, przyszedł następca. Nie twierdzę, że się nie rozkręcą ale na razie grają jak grają, najsłabszy start od lat i dlaczego?? przecież ten sam zespół, te same gwiazdy znające się świetnie nawzajem, wyćwiczone podania, dogrania etc. Ale właśnie Ferguson miał charakter, którego brakuje Fornalikowi i jest postacią bezbarwną. Trener powinien być autorytetem dla zawodników, a u nas, myślę, że piłkarze sami mu podpowiadają jak ustawić zespół, co poprawić itd. Co z tego, że on widzi jakie błędy popełniamy skoro nic z nimi nie robi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom