>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

el. MŚ 2014: Polska - Anglia 16.10.2012, Warszawa

Status
Zamknięty.
N 50

nikt

Użytkownik
Trochę Was ponosi panowie. Co fajnego jest najeżdżaniu na własny kraj?
Jaka Polska się skompromitowała?

W US Open od 5 lat przesuwają finały na poniedziałek bo nie mogą dachu zbudować. W Wimbledonie dach mają, ale też ostatnio nie zamknęli. Spokojnie, bardziej sami hejtujemy niż inni. Po co to nam? Szkoda jedynie ludzi, którzy odjechali bez meczu, a do tego ponieśli dodatkowe koszty - ale to już sprawa dla ich prawników ????

Jeśli ktokolwiek się skompromitował, to organizator - czyli PZPN. Choć jeśli prawdą jest że dachu nie chciał zamknąć ani delegat FIFA ani drużyny, to owszem, powodu do śmiechu jest mnóstwo, ale twardej odpowiedzialności nie można na PZPN zrzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Dobrze gadasz Nikt &lt;brawo&gt;
Na razie nie wiadomo kto tak naprawdę zawinił bo z tego co wiadomo to delegat FIFA zadecydował dzień wcześniej że dach ma być otwarty i to on siedział cały dzień w Warszawie, widział co się dzieje i nie przewidział niczego a później już było za późno. Wiadomo że PZPN też mógł zareagować ale z niewiadomych przyczyn tego nie zrobił. A co do ludzi najeżdżających na własny kraj &quot; Hipokryzja na każdym kroku&quot; jeżeli wiecie co to znaczy.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
stawiajcie na Anglię !

Jako naród już się skompromitowaliśmy i zbłaźniliśmy, CAŁY ŚWIAT z nas szydzi i ma nas za tumanów ! Kuriozalnie przesunięcie meczu działa na korzyść Anglików-piłka po śliskiej murawie będzie chodzić jak po sznureczku, doping dla kadry PZPNu raczej marny się szykuje.

Presja na graczach by naszego kraju totalnie nie skompromitować-taka myśl musi się przewijać w głowach. Wybici z rytmu, pozbawieni dopingu takiego jaki mieliby wczoraj, będą łatwym kąskiem dla rozsierdzonych Anglików. Handicap psychologiczny po stronie gości-Polacy jako naród wyszli na skończonych idiotów.
pomyslałem w ten sam sposób, dziś gra psychologia!
najgorsze jest to, że nie bedzie odpowiedzialnego...
Prezes PZPNu - nigdy nie miał odpowiedzialności
Minister Sportu - ta kobieta przecież jest nieogarnięta w temacie, więc karać za brak wiedzy?!
Delegat FIFA - niby skąd obcy człowiek ma znać technikę dachu, a o braku drenażu pewnie nikt nie zakomunikował...
Narodowe Centrum Sportu - jak sama nazwa wskazuje, winnym mógłby być naród...
Prognoza pogody - a Pani rzecznik stwierdza, że pogody nie da sie przewidzieć... Tak winna jest pogoda! Pewnie będzie wniosek do prokuratury o ukaranie chmur, a potem rząd opodatkuje deszcz!
 
N 50

nikt

Użytkownik
To nie do końca tak. Odpowiedzialność jest w tym przypadku niezależna od winy. ????
PZPN jest odpowiedzialny, bo organizował mecz.
Minister Sportu - zajmuje się czym innym, nie ma żadnego wpływu na organizację meczu.
Delegat FIFA - jest odpowiedzialny. Po to jest delegatem i bierze za to $, żeby tą technikę dachu znać a o drenaż zapytać.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Nasłuchałeś się Olejkowskiej, która plecie bzdury 3 po 3, bo jest niekompetentna, i teraz samemu powielasz te brednie.
Lepiej zapoznać się z przepisami i napisać coś konstruktywnego.
A przepisy mówią, że dach można zamknąć w każdym momencie, nawet w trakcie meczu. Tyle tylko, że dach na stadionie w Warszawie, to jest raczej atrapa, której lepiej nie ruszać, bo skutków nie da się przewidzieć.

Poza tym nie zawiniła tu FIFA, komisarz, UFO czy też armia zbawienia. Wina całkowicie leży po polskiej stronie, ale trwa spychoterapia, bo ludzie biorą kasę na nic, a teraz trzęsą dupami.
Nie nasłuchałem się Olejnikowej tylko komentatorzy TVP1 mówili o tym &quot;w trakcie&quot; meczu.
Fakt nie znam się na przepisach odnośnie tego co można robić z dachami w czasie meczów piłkarskich dlatego napisałem, że skoro jakiś debil ustanowił taki przepis to jest debil. (a jeśli nie to nie, proste)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Skorzystam z immunitetu jaki mi przysługując. A więc to, to jest szczyt wszystkiego, ja rozumiem, że mieli okazję kraść, kradli, ukradli 2 miliardy (pewnych standardów w Polsce jeszcze długo nie da się wyeliminować), ale gdzie kasztem zagrożenia życia i zdrowia ludzi. A jak ten moloch się zawali pod śniegiem, ja się pytam co za debil dopuścił ten stadion do użytku ? ????.

http://www.youtube.com/watch?v=5aZVHkon-6c
 
A 85

aksior

Użytkownik
coś pięknego ????
w normalnych cywilizowanych krajach sa stadiony gdzie woda jest odprowadzana na zewnątrz - poza obiekt nawet w niemieckich &quot;miejskich stadionach&quot;
A na narodowym albo cieknie? albo skoro niektórzy mówią że to celowo tak skonstruowane to jeszcze większa porażka... lac wode do środka stadionu na drogę dla ludzi? mogli nad loże vipowskie i pzpn tak wode odprowadzać... ehh ????
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Nie ma co płakać. Pozostaje nam sie śmiać, że dach, który myślałem ze po to jest, żeby go zamykać w wypadku deszczu w takich sytuacjach zamykany nie jest...
Co do meczu, to uważam, że przy odrobinie szczęścia mamy szanse. Ważne, żeby skuteczność, której ostatnio tak brakowało przyjdzie w najważniejszym momencie...
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Jednego nie rozumiem. Z tego co widzę z różnych relacji z Warszawy jest tam słoneczna pogoda i raczej nie zanosi się, żeby padało (Jeśli się mylę to mnie poprawcie). Więc po jakiego ch... zamykać teraz dach????????. Wczoraj przy ulewie nie zamknięto dachu, a teraz zamykają. Pytam, po co? Po to żeby zrobiła się sauna jak z Grecją. Gdzie tu jakakolwiek logika. O Anglików się nie boję, wytrzymają 90 min, ale nasze piłkarzyki pobiegają 30 min i zabraknie im tlenu. Ten dach to dodatkowy handicap dla Anglików. Jeśli wczoraj można było się łudzić, że coś zwojujemy, to dziś wszystko jest przeciw nam: dach, nie tak liczni kibice, konieczność zmotywowania się po raz drugi przez naszych piłkarzy. Coś czuję, że znowu będzie afera, dlaczego zasunięto dach, skoro nie pada. Mimo wszystko kibicuję Naszym. Wczoraj zlał nas deszcz, mam nadzieję, że dziś nie zleją nas Anglicy.

010// mówili podczas studia, że można odprowadzić wodę z murawy tylko przy zamkniętym dachu.
edit//
W takim razie mamy ultranowoczesny cud architektury za 2 mld PLN, w którym żeby odprowadzić wodę z murawy trzeba zamknąć dach. I tutaj pojawia się pytanie. Co by było jakby przed meczem nie padało, mecz rozpoczął się z otwartym dachem i dopiero w trakcie meczu przyszła jakaś straszliwa ulewa. Woda gromadziłaby się na płycie boiska i nie można jej odprowadzić, bo dach jest otwarty. A samego dachu nie można zamknąć, bo po pierwsze pada deszcz a po drugie w trakcie meczu nie wolno zmieniać warunków gry. Normalnie parodia. Pomijam fakt, że murawa nie jest taka jak powinna - normalnie cała woda pewnie by została wchłonięta przez ten nieszczęsny drenaż i wczoraj ten mecz by doszedł do skutku. Ta cała sytuacja pokazuje, że nie mamy Stadionu Narodowego tylko Narodowy Bubel i dla ludzi którzy byli odpowiedzialni za przygotowanie stadionu liczy się hajs, murawę położyć byle jak i byle jak najtaniej.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Powiedźcie mi co to za kraj co rozpoczyna mecz otwarcia o 18 godz przy temp mocno +25 z zamkniętym dachem,pełno duchoty,parno a na jesień gdzie największa wzwyżka przeziębienia,deszcz zmienna pogoda a mecz ma być z otwartym....Nieporozumienie wystarczyło go rozłożyć 30 minut przed spotkaniem ale może jego nie da się rozłożyć i złożyć gdy pada deszcz,śnieg itp...:grin:
Wina PZPN ewidentna a ja tylko pytam po co nowoczesny dach skoro nie spełnia funkcji których powinnien?
Organizacje przegraliśmy na cały świat a wynik pojedynku może być podobny,chyba że jakieś niespodzianki czekają...
 
akade 41

akade

Użytkownik
Coś takiego było mówione w trakcie budowy i kładzenia murawy w lutym. Mieli problem z pogodą, opóźnienia, etc. Media pytały - dach jest, czemu nie zakryją? Odpowiedź padła, że dach musi zostać zakryty przed zimą ponieważ gdy jest śnieg to jest to niemożliwe..
Ludzie (!) za 1.5h będziecie mieć mecz a za 2h wynik. Nie ma się co spinać narzekać, a grać i oglądać. Jezeli tak bardzo wam źle. Postawcie swoje wszystkie oszczędności na Polske potem niech szczęściem zremisuje i płaczcie, że to było zagranie taktyczne.

Co do samych typów to zgadzam się i tu
Polska - Anglia - Anglia @ 1,90 -- Bet365 Polska - Anglia - Powyżej 10 rzutów rożnych @ 2,20 Bet365 Polska - Anglia - Anglia strzeli powyżej 1,5 gola @ 2,20 Bet365
I mamy/macie remis. Wydaje mi się, że Polska zagrała bardzo dobry mecz, mecz na remis. Gdyby grali więcej niż 75minut pewnie pare osób patrzyłoby już na przelew na koncie i liczyło profity. Miłe zaskoczenie, brak Kuby wpłynał na +. Anglia trochę zdziwiła grą bez przodu. I grą bez specjalnego pomysłu.
 
tysioncbaksuf 57

tysioncbaksuf

Użytkownik
Murawa zapewne nie zachwyci, nie zachwyci także forma strzelecka Polski. Wydaje mi się też, że skład Anglii nie wróży masowych nawałnic na bramkę, opcjonowałbym za u2,5 po kursie 1.6 zdecydowanie do brania ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Dobry mecz Polski szkoda trochę sytuacji których na prawdę mieliśmy wiele. Moim zdaniem byliśmy lepszym zespołem niż Anglia. Gratuluje zawodnikom! Pierwszy raz od bardzo dawna z przyjemnością oglądałem mecz naszej reprezentacji.
Idzie to wszystko w dobrym kierunku, trener widać że wnosi coś dobrego dla zespołu. Musimy jeszcze dużo popracować nad obroną stałych fragmentów gry bo stoimy trochę jak kołki. Chciałbym zobaczyć jak by to się zakończyło jak by Kuba zagrał ale to gdybanie. Jakub Wawrzyniak trochę był odizolowany od gry ale reszta dawała rade i po wczorajszej wpadce (dach) dzisiaj nadrobiliśmy to grą. Dużo błędów Lescota i innych trochę nam pomagali.
I nawęd udało zarobić się na meczu wiec to wszystko cieszy.
Anglia 1,40 (remis nie ma zakładu) (zwrot)
poniżej 4,5 (kartek) 1,61✅✅✅
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Bezproblemowo. Anglicy na tle słabych Polaków i beznadziejnego Wawrzyniaka zaprezentowali się żenująco, mogą sie cieszyć z remisu bo jakby przegrali to żadnej niespodzianki by nie było. Hart fatalne zachowanie przy rożnym, Gerrard czy Ronney potwierdzili że lepszy okres gry w piłkę mają za sobą. Można tylko podziękować bukom.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Ja jestem pełen podziwu co pokazał dziś Kamil Grosicki. Wbrew pozorom, jak mówili &#39;eksperci&#39; nie pracuje w defensywie. Dziś pokazał kawał chłopa, walczył jak równy z równym, szybki, zwinny, powalczy. Zdecydowanie bardzo dobry zmiennik za Kubę.
Odnowiony zespół i od razu widać rezultaty, 1-1 z Anglią to jakiś tam wyczyn jest, tym bardziej, że byliśmy lepsi i powinniśmy zdecydowanie wygrać w moim odczuciu przynajmniej.
Na pewno jest niedosyt, bo kilka zmarnowanych i nie wykorzystanych sytuacji zaważyło o tym, że zremisowaliśmy, a nie wygraliśmy. Brakuje tego &#39;koła napędowego&#39; przy kontrach, jak mogę tak powiedzieć. Czasami za wolno, czasami za szybko, nie w tempo lub nie do zawodnika, który ma lepszą pozycję.
To są dopiero młodzi ludzie, którzy się pewnie jeszcze wiele naucza i tego im życzę, mecz miły dla oka, oby takich więcej.
Good job panowie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mecz dobry, nie ma co ukrywać. Potwierdziły się prognozy niektórych userów o słabej formie Anglików. Grali marnie i to oni chyba się cieszą z remisu, a my z tego wyniku ubolewamy.
Na pewno widać różnice między kadrą Smudy, a kadrą Fornalika. Widać dobry progres ku lepszemu, przede wszystkim motywacja i walka.
Krychowiak świetna gra, w końcu nie ma Murawskiego i mam nadzieje, że długo go nie zawitamy w kadrze.
Obraniak mi się zawsze podobał, mam nadzieje, że krytycy już odpuszczą, bo jest to dobry piłkarz i będziemy mieć dużą korzyść.
Mamy dużo młodych i perspektywicznych piłkarzy jak Wszołek czy Milik, a także Grosicki.
Mam nadzieje, że tym meczem oraz wraz z nowym prezesem PZPN zakończy się etap narzekania na reprezentację i będziemy pozytywnie o naszej kadrze rozmawiać.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja skłaniam się ku typie Polska 1x kurs 2 jest na tą opcją dla mnie za wysoki.
Wystarczy spojrzec na ich spotkania Anglii to co zagrali z Włochami, Ukrainą czy Francją jest dla mnie wyznacznikiem, a nie mecze z Mołdawia czy San Marino.
Anglicy zagrają też bez ważnych graczy, to oni są faworytem, Polacy nie będą odczuwac presji w tym meczu
i pamiętając, że Polak Polakowi zarobi nie da, Anglia będzie

Polska 1x 2 4/10, marathonbet
✅
Anglicy znowu na podobnym poziomie jak na Euro, dziś Polacy stworzyli sporo okazji,
brakło wykończenia a wygrana stałaby się faktem.
Dobrze zagrał Grosicki, lewym skrzydłem rzadko atakowaliśmy, zaznaczę, że Wszołek zagrał dobre spotkanie.
W decydujących momentach brakło zdecydowania, brakowało mi też podań od Obraniaka,
asysta po golu z rożnego to za mało.
Anglicy zdobyli tez po rogu, dziś to była to dla nich jedyna metoda by strzelić bramkę.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja skłaniam się ku typie Polska 1x kurs 2 jest na tą opcją dla mnie za wysoki.

Wystarczy spojrzec na ich spotkania Anglii to co zagrali z Włochami, Ukrainą czy Francją jest dla mnie wyznacznikiem, a nie mecze z Mołdawia czy San Marino.
Anglicy zagrają też bez ważnych graczy, to oni są faworytem, Polacy nie będą odczuwac presji w tym meczu
i pamiętając, że Polak Polakowi zarobi nie da, Anglia będzie


Polska 1x 2 4/10, marathonbet
Anglicy znowu na podobnym poziomie jak na Euro, dziś Polacy stworzyli sporo okazji, brakło wykończenia a wygraną stałaby się faktem.
Dobrze zagrał Grosicki, lewym skrzydłem
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Po prostu typowaliście nie na Anglię tylko przeciwko Polsce ,co było bezsensem patrząc na grę Angoli.Po drugie Polska ma w końcu selekcjonera więc te wyniki za Smudy to dla mnie się nie liczą .Waldemar daję pograć młody ,nie boi się ryzykownych decyzji ,Ci młodzi mają potencjał bardzo duży.
 
S 6

szyners

Użytkownik
Czy ktos wspiera reprezentacje czy nie, to musi przyznac, ze zagralismy naprawde dobry mecz. Anglia cienko, ale gra sie na tyle na ile przeciwnik pozwala. Jak najszybciej usunac z pierwszego skladu Wawrzyniaka, on po prostu jest za slaby. I nie ma co sie na niego wkurzac i wyzywać, gra na tyle, na ile umie ;) Podobna sytuacja z Obraniakiem ... :zoltakartka: Mlodziez jak najbardziej na plus - z Krychowiaka i Wszolka bedziemy mieli jeszcze pożytek. Grosicki w koncu zagral na miare swoich umiejetnosci. Pamietam jak Smuda mowil cos w stylu &quot;chcieliscie go, powolalem i co?&quot; wiec nie dziwie sie, ze dopiero teraz Grosik pokazal sie z dobrej strony. Selekcjoner mu wreszcie nie przeszkadza. Jestem po tym meczu optymista, sadze, ze stac nas na pierwsza dwojke. Teraz kilka spotkan w Polsce wiec trzeba to wykorzystac i cisnac po zwyciestwo a nie zadowalać sie remisami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom