>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

el. MŚ 2014: Polska - Anglia 16.10.2012, Warszawa

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP

Kursy wg. WilliamHill:
Przed nami najważniejsze spotkanie reprezentacji Polski w tych eliminacjach. Wiadomo, że to dopiero trzeci mecz dla nas ale od zawsze spotkania z Anglią były u nas wielkimi wydarzeniami i nie inaczej będzie tym razem. Polacy zagrają bez kapitana Błaszczykowskiego ale jest to spora szansa dla takich zawodników jak Wszołek, czy Sobota. Może swojego pierwszego gola strzeli Milik? Anglia póki co ograła Mołdawię i San Marino ale gdy przyszedł trudniejszy mecz z Ukrainą, to punkty już stracili. W Warszawie goście będą musieli atakować, co naszym zawodnikom będzie odpowiadało, bo nie od dzisiaj wiadomo, że Polacy z kontry grać lubią i potrafią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
legia 122

legia

Użytkownik
&lt;HR style=&quot;BACKGROUND-COLOR: #d1d1e1; COLOR: #d1d1e1&quot; SIZE=1&gt;
Polska-Anglia

Pytanie do tego meczu może być tylko jedno zwykła 2 czy może handi -1,5 ? Nie dość że polska piłka przeżywa potężny regres to jeszcze problemy z kontuzjami spędzają sen z powiek slelekcjonera reprezentacji PZPNu. Ten mecz moim zdaniem do cna obnaży słabość polskiej piłki. Nie widzę szans na chociażby urwanie punkciku Synom Albionu. Słabość w kreowaniu gry, marność w obronie, nienajlepsze flanki, a i problemy z nr 1. Do tego marnie wygląda ustawianie się przy stałych fragmentach. Anglicy bezlitośnie wypunktują nasze słabości, jest to rywal który grając nawet na 70% swoich możliwości pokaże nasze miejsce w szeregu. Tu się nic nie przypudruje.

E: Jest duże prawdopodobieństwo że Borysiuk zagra w 1ym składzie, jeszcze większe jest prawdopodobieństwo że wyłapie czerwo.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Anglia to zdecydowanie najsłabsza ekipa z tych wszystkich potężnych nacji piłkarskich. Do Niemców czy Hiszpanów bardzo im daleko. Również Włosi, Francuzi czy Portugalczycy mają zdecydowanie lepsze i mocniejsze drużyny. Trafiliśmy bardzo dobrze, jeżeli chodzi o drużynę z pierwszego koszyka, chyba tylko Norwegia i Grecja o ile się nie mylę były łatwiejsze do wzięcia.
Oczywiście Anglicy są faworytami, ale według mnie stać nas na remis, a przy odrobinie szczęścia nawet na zwycięstwo. Anglii nie można się bać, bo to potęga tylko z nazwy.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Trafiliśmy bardzo dobrze, jeżeli chodzi o drużynę z pierwszego koszyka.
Na EURO trafiliśmy grupę marzeń...wtedy też było wielkie narodowe tasowanie się jak to słabych rywali mamy-awans wręczy był obowiązkiem, jak to się wszystko skończyło każdy wie.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Przecież Anglia jest na maksa przereklamowana ,a Polska z tymi co niby coś znaczą zawsze potrafiła się spiąć ,problem był ze słabszymi ekipami ,nie potrafili z nimi grać ,po prostu atak pozycyjny nie jest mocną stroną.Nie zdziwi mnie remis.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Niestety to będzie nasza pierwsza porażka w tych eliminacjach. O zwycięstwie lub remisie to możemy sobie myśleć z Czarnogórą lub Ukrainą. Anglia ma taką szeroką kadrę gdzie na mecz z Polska wystawią praktycznie najsilniejszy. Chamberlain i Walcott na skrzydłach oraz Rooney i Welbeck z przodu zrobią swoje. Wszyscy grają w jednej silnej lidze. Fornalik za bardzo eksperymentuje do tego brak Kuby to kolejne osłabienie. Warto jeszcze wymienić Harta na bramce, obecnie jeden z lepszych bramkarzy na świecie. Buki zrobiły prezent wystawiając 2.00 na Anglię. Ostatnie mecze na Narodowym o stawkę to 1-1 z Grecją oraz 1-1 z Rosją. Skład mamy gorszy niż wtedy + nowy trener i zamieszanie w związku wpłyną obecnie negatywnie na naszą grę. Wyspiarze przyjadą tutaj po zwycięstwo po tym jak stracili punkty z Ukrainą. Skromne zwycięstwo starczy.
Polska - Anglia, 2 @ 1.95
Betsson
Dokładny wynik:
0-1 @ 5.75
0-2 @ 7.95
1-2 @ 8.60
 
przemcio123 27

przemcio123

Użytkownik
Na EURO trafiliśmy grupę marzeń...wtedy też było wielkie narodowe tasowanie się jak to słabych rywali mamy-awans wręczy był obowiązkiem, jak to się wszystko skończyło każdy wie.
Popieram w 100% ! niestety nasza reprezentacja to dno, co niektórzy łudzą się, że np Lewandowski w reprezentacji zagra tak dobrze jak np w LM przeciwko M.City... niestety widać gołym okiem, że nasi &quot;gwiazdorzy&quot; nie grają w reprezentacji na 100%... jedynie Kuba daje z siebie wszystko a jak wiemy w tym meczu go zabraknie. Grosicki, Obraniak czy Sobiech jak nie mają dnia to snują się po boisku i nie wiedzą co się robi z piłką. W temacie obrony naszej repry chyba dużo już było powiedziane i do dzisiaj nic się nie zmieniło, stałe fragmenty gry to jest tragedia, jedna wielka panika, jeden patrzy na drugiego i nie wiedzą co mają robić... w pomocy brak zgrania, było to widać w meczu z RPA, brak pokazania się na pozycji, brak pomysłu na grę. Okazji na zdobycie bramki pewnie kilka będziemy mieć i może nawet uda nam się coś strzelić ale prawda jest taka że pomimo średniej gry Anglików taki Rooney czy Welbeck są w stanie sami rozmontować naszą kiepską obronę. Ja osobiście mam taki kupon:
Estonia - Węgry 2 kurs 2.30 (wynik 0-1)
Armenia - Włochy 2 kurs 1.37 (wynik 1-3)
Irlandia - Niemcy (handi -1) 2 kurs 2.15 (wynik 1-6)
Polska - Anglia 2 kurs 2.00
za 100zł do wyciągnięcia 1192zł
nie sądzę żebym się przejechał na Anglikach, po stracie punktów z Ukrainą będą chcieli z Warszawy wywieźć 3pkt i moim skromnym zdaniem nie będzie to trudne, co prawda Polska to nie San Marino ale jeśli nasza repra nie radzi sobie z Estonią to jak mam upatrywać szans na to że urwą punkty Anglikom ?
pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ????
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Polska - Anglia
Przypomnijcie mi Panowie ostatni dobry i wygrany mecz ( o stawkę ) polskiej reprezentacji ? Ktoś z przedmówców zaznaczył że Anglia jest przereklamowana. Ja również się z tym zgadzam, lecz biorąc pod uwagę kontuzje w polskiej reprezentacji i to co grają nic nie wróży tu nic dobrego. Anglia już od dawna nie zalicza się do potęg europejskich. lecz na Polskę nawet średniej klasy drużyny to od dłuższego czasu już za dużo...Jeżeli grać to spotkanie to tylko teraz... Jutro coś mi się zdaje że kursy pójdą ostro w dół...
Anglia kurs 2,00 3/10 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki&quot;...
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Przecież Anglia jest na maksa przereklamowana ,a Polska z tymi co niby coś znaczą zawsze potrafiła się spiąć ,problem był ze słabszymi ekipami ,nie potrafili z nimi grać ,po prostu atak pozycyjny nie jest mocną stroną.Nie zdziwi mnie remis.
Do momentu objęcia kadry przez Dyzmę wyniki kadry śledziłem uważniej niż teraz i z tego co pamiętam to tych na naszym poziomie i słabszych ogrywali, ale z lepszymi od siebie zespołami notorycznie przegrywali. Po za wygraną z Portugalią u siebie nie wygrali w meczu o punkty z żadnym przeciwnikiem z najwyższej półki. Pamiętam podwójne porażki ze Szwedami i Angolami w eliminacjach, a o turniejach rangi mistrzowskiej już nawet nie chcę wspominać. Anglia słaba jak nigdy,ale jak Tytoń nie będzie miał meczu życia to na PZPN wystarczy.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Tak też jak myślałem skazywani na forum jesteśmy na klęskę.
No cóż bywa i tak. Nigdy nie byłem jakimś szczególnym optymistą jeśli chodzi o nasza reprezentacje i było tak nawet podczas EURO.Nie robiłem sobie nadziei na korzystny wynik , tym mniejszy ból zaznałem po przegranej z Czechami...
Do rzeczy.Mam dziwne przeczucie że tego meczu nie przegramy.
Niby z Anglią grało nam się zawsze źle ale wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze z reprezentacją Anglii które odbywały się w naszym kraju to nie było wcale tak źle chociaż ostatni mecz rozgrywany w naszym kraju przegraliśmy 1-2.
Ten mecz przypomina mi po części spotkanie z Rosją rozgrywane na EURO gdzie tez mieliśmy sromotnie przegrać a jednak chłopaki walczyli na całego i udało się mecz zremisować.Anglicy mogą się czuć pewnie i liczę że po części zlekceważą naszą kadrę.
Rozpisywać się o zawodnikach danego kraju nie ma sensu bo wiadomo że lepszych piłkarzy ma Anglia.Ja liczę że we wtorek nasi piłkarze będą na tyle dysponowani że osiągniemy przynajmniej wynik remisowy.
Stawiam na 1-1.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Niestety trochę posypała się nam kadra. O ile Lewandowskiemu i Piszczkowi można zarzucić &quot;różnice klas&quot; prezentowaną w klubie, a w reprezentacji o tyle Błaszczykowskiemu woli walki i serca do gry nigdy nie można było odmówić. I nie wątpliwie jego absencja, jeszcze teraz gdzie na prawdę był w świetnej formie powinna negatywnie się odbić na postawie Polaków. Anglicy natomiast nie są już taką potęgą jak kiedyś. Owszem, piłkarzy mają duzo lepszych niż my ale brak tam stabilizacji i jakiejś sensownej mysli szkoleniowej. Być może bogactwo wyboru też ma na to wpływ. Za dużo szumu i za duża presja na nich jest. Anglicy są spokojnie do ogrania ale trzeba wspiąć się na wyżyny. Kiedyś w Chorzowie z Portugalią czy Anglią też mieliśmy być gromieni, a widowiska były świetne. Nie inaczej mam nadzieję będzie we wtorek.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Do momentu objęcia kadry przez Dyzmę wyniki kadry śledziłem uważniej niż teraz i z tego co pamiętam to tych na naszym poziomie i słabszych ogrywali, ale z lepszymi od siebie zespołami notorycznie przegrywali. Po za wygraną z Portugalią u siebie nie wygrali w meczu o punkty z żadnym przeciwnikiem z najwyższej półki. Pamiętam podwójne porażki ze Szwedami i Angolami w eliminacjach, a o turniejach rangi mistrzowskiej już nawet nie chcę wspominać. Anglia słaba jak nigdy,ale jak Tytoń nie będzie miał meczu życia to na PZPN wystarczy.
nie wiem o jakich latach piszesz ale poza Anglią i Portugalią właśnie Polska ostatnio nie miała mocnych przeciwników w kwalach ,a porażki notowała ze Słowacją ,Słowenią ,Irlandia Północną czy też kiedyś z Białorusią .A np niby mecz towarzyski z Niemcami spięli się ,z Meksykiem to samo wiem że to tylko towarzyskie ale zawsze lepiej się właśnie z tymi lepszymi prezentowali mimo że nie zawsze rezultat był super.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jedynym słusznym typem jest
ANGLIA 2,0 10/10
Różnica klas ogromna u nas tylko i wyłącznie osłabienia .
Wszystko zależy jak zagrają &quot; gwiazdy &quot; jeżeli Lewandowski będzie marnować setki w meczu a Piszczek będzie głównie w obronie nie będzie czego szukać .
Obrona w dalszym ciągu fatalna szybkie skrzydła Anglii będą raz za razem wkręcać w ziemie Wawrzyniaka .
Do tego Obraniak a`la tylko rzuty wolne albo Mierzejewski Turecki kibic to ofensywa że hoho .
 
legia 122

legia

Użytkownik
Bullshit

Piszecie o kontrach ale zauważcie że nasza drużyna nie ma wypracowanych schematów, automatyzmów w grze, brak Kuby to olbrzymie osłabienie bo był on motorem napędowym bez niego nie będzie żadnego samograju-11ka która wyjdzie pierwszy raz zagra ze sobą w takim wyjściowym składzie. Słabej jakości piłkarze mają niby być przeszkodą dla Anglii ?

Brak zrozumienia, brak kreatora, brak wizji, słaba obrona, na bramce Tytoń który nie gra w klubie. Polański z powodoów osobistych musiał opuścić kadrę. Wyciągnięci niczym królik z kapelusz Wszołki Miliki to ma być tajna broń na Anglię ? to tylko pokazuje słabość polskiej piłki, brak wartościowych zmienników a i sama podstawowa jedenastka nie jest zbyt imponująca.
Przecież dośrodkowania oraz rzuty wolne będą siały spustoszenie w naszych szeregach obronnych, przy stałych fragmenatch obrońcy będą się zachowywać tak jak do tej pory-niczym ślepi we mgle. Rozumiem że wąsaci andrzeje mogą się łudzić i oczekiwać cudu nad Wisłą ale nie ma ku temu żadnych argumentów. Polska piłka notuje sukcesywnie zjazd po równi pochyłej.

Bądźcie poważni wyjdzie pewnie Obraniak Borysiuk Grosicki i Mierzejwski/Wszołek i oni mają stworzyć świetnie naoliwioną maszynę do kontr ? Oni mają świetnie się rozumiejąc rozklepywać obronę Anglików i dogrywać piłki do Lewego ? Taką macie wizję że kogokolwiek Fornalik desygnuje do gry to będzie to niezła paka do kontr ? to tak nie działa
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 606

wanderlei

Użytkownik
Legia
Z Błaszczykowski czy bez i tak na papierze jesteśmy drużyna dużo gorszą od Anglii.
Twój powyższy tekst wskazuje na to że jakby był mega-mocny Błaszczykowski to byśmy remis mieli pewny a o wygraną było by dwa razy łatwiej niż bez niego...
Według mnie w dużej mierze powinna zadecydować tutaj dyspozycja dnia.
Anglicy są mocni ale nie aż na tyle byśmy nie mogli z nimi chociaż zremisować tym bardziej grając u siebie.Jestem niemal pewny że jak uda nam się strzelić pierwszym bramkę to tego meczu nie przegramy.
Miesiąc temu Anglicy mieli zjeść na Wembley Ukrainę a nie wiele brakło i by byli bez punktów.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mam nadzieję, że postawiłeś wszystkie pieniądze i na przyszły miesiąc nie starczy Ci na rachunek za internet to chociaż trochę spokoju będzie.
Od dawien dawna modne jest granie przeciw Polsce, a nie na naszych rywali. Teraz Anglia to już ludzie będa grać już stawki 12/10 nie długo, bo to Anglicy. Też do nie dawna łykałem jeszcze bajki o tym, że Anglicy są w stanie grać z polotem o najwyższe cele a wcale tak nie jest. Tak jak pisałem, skład wygląda imponująco, na każdej pozycji mają lepszych grajków niż my, ale tam brak jest trenera. Hodgson to taki prymitywny futbol i moim zdaniem on za selekcjonera tam nie pasuje. Dodatkowo zapewnie nie zagra Wallcot który doznał jakiegoś urazu z San Marino. Może i w naszej kadrze stylu nie widać żadnego i dlatego tak jak wyżej Wanderlei pisał powinna zdecydować desypozycja dnia. A w takich meczach (eliminacyjnych) Polacy lubili miewać takie dyspozycje.
Wiadomo, faworytem nie jesteśmy i aby ograć Anglię, czy nawet zdobyć punkty będzie cieżko ale stawki typu 10/10 na gości to już chyba efekt wyraźnej niechęci do naszej reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wesley 17

wesley

Użytkownik
ja pogram 1X , czuję ze nasi zagraja dobry mecz ;). Nie od dzisiaj wiadomo ze lepiej sie im gra z lepszymi przeciwnikami (kontratak), z atakiem pozycyjnym wiadomo jak to wypada. Nie ma sie co rozpisywac, angole sa faworytem ale serce i przeczucie mowi mi co innego:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
legia 122

legia

Użytkownik
dyspozycja dnia nie sprawi że nagle w grze kadry pojawią się automatyzmy i zrozumienie tak potrzebne do sensownej gry z kontry. Taki Wawrzyniak co mecz coś zawala w tej naszej pszenno-buraczanej lidze ciężko mi uwierzyć że nagle na tle klasowych rywali dyspozycja dnia sprawi że zagra po profesorsku. Kiedyś udało się zagrać mecz życia Bronowickiemu z Portugalią szansa na podobny scenariusz wynosi jak 1 do 10 000 w przypadku Wawrzyniaka. Także nadzieje można mieć, rozum podpowiada co innego
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Tak samo nie polecam przeczucia patriotycznego bo to naprawdę jest zgubne jedyny typ patriotyczny który ma większą szanse wejscia niż 50% to BTS który naprawdę na nas stać . Osobiście nie uważam że Polska jest w stanie wygrać to spotkanie bo jeśli Piszczek nie bedzie miał okazji do wyjsc pod pole karne Anglii to totalnie nie widze tego meczu strata Kuby też bardzo poważna sam Robert nie bedzie w stanie ogarnąć tego z przodu gdyz nie będzie mial z kim grać to naprawdę widać w reprezentacji a totalnie inaczej widzimy go w Dortmundzie dlatego jak bym miał coś grać to bardzie w strone Anglii szczerze powiedziawszy to to handi -1 Anglii wygląda całkiem dobrze po kursie 3.40 gdyż nie mogę wykluczyć scenariusza że Brytyjczycy spuszczą nam łomot przed własną publicznością .
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Zauważcie, że Anglia lubi grać za czasów Roya Houdgsona z kontry, a w meczu z Polską Anglia będzie zmuszona grać atakiem pozycyjnym, co z kolei sprzyja naszym.
Mało pozytywów jest po naszej stronie, ja mimo wszystko mam nadzieję, że będzie remis, ale żadnych pieniążków na to bym nie postawił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom