>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El Clásico FC Barcelona - Real Madryt - Camp Nou sobota 24.10.2020 godzina 16:00

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-10-15 o 19.28.21.png

Zrzut ekranu 2020-10-15 o 19.30.33.png




Zrzut ekranu 2020-10-15 o 19.31.20.png
forumbuk_970x90.jpg

Zrzut ekranu 2020-10-15 o 19.34.41.png
fdb7cfb1636f29e3c0c4f20f4b17c1b1.jpeg

Zrzut ekranu 2020-10-15 o 19.35.39.png

Magical Snap - 2020.07.24 12.50 - 001.png
El Clásico, Gran Derbi tej nazwy nie trzeba nikomu przedstawiać i mówić które ekipy staną na przeciwko siebie. Spotkanie, które elektryzuje całą Europę jak i piłkarski świat. Mecz drużyn, które mają miliony fanów na całym świecie. Do spotkania pozostało ponad tydzień czasu, a więc czas najwyższy podgrzać atmosferę. Temat służy do dyskusji, informacji jak i podawania Typów odnośnie tylko spotkania Barcelona - Real Madryt.

  • Z pierwszych informacji wiemy, że Hazard na pewno nie zagra przeciwko Barcelonie.
  • Kolejną informacji jest fakt, że mecz odbędzie się bez udziału publiczności.
  • Ter Stegen robi wszystko aby móc wrócić na Gran Derbi ale mało kto wierzy, że uda się to zrobić.

Zapraszamy zatem wszystkich do kulturalnej dyskusji jak i podawania Typów.

Let's get ready to rumble
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
To chyba będę pierwszy. Fanem Hiszpańskiej ligi nie jestem, jednak po dwa mecze w lidze obejrzałem jednej i drugiej drużyny. Barcelona 'w kryzysie' dziadek w obronie, Ter Stegen nie zagra. Real próbuje coś grać, jednak oglądałem dwa mecze i chyba brakuje im często jednego zawodnika do postawienia kropki nad i. Czy nieobecność Hazarda to minus, hmm.. Wydaje mi się, że El clasico rządzi się swoimi prawami i kursy 3,32 (unibet) na zwycięstwo Realu to trochę dużo. DNB jest po 2,40 i gram to za delikatną stawkę -1j.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Przed nami kolejne El Clasico. W tym roku wielkie święto kibiców w Hiszpanii i na całym świecie odbędzie się niestety przy pustych trybunach z wiadomych względów. Obie drużyny w ostatnim czasie formą nie grzeszą, obie przegrały swoje mecze w ostatniej kolejce ligi hiszpańskiej. Mimo wszystko lepiej wygląda Barcelona. Natomiast Real męczy się na boisku, nie ma pomysłu na grę. Czara goryczy przelała się we wczorajszym spotkaniu Ligi Mistrzów, gdzie madrytczycy zostali upokorzeni przez Shakhtar. Ukraińcy w ciągu 13 minut zaaplikowali Realowi aż trzy bramki, a piłkarze Zidana wyglądali jak zagubieni we mgle. Mając na uwadze powyższe uważam, że nie będąca w najwyższej formie Barcelona i tak spokojnie pokona Real. Pewnie ambicji zawodnikom Realu nie zabraknie, ale nie zapowiada się, żeby ich gra nagle zaczęła wyglądać lepiej.

Barcelona @ 2.10 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Barca - Real
Typ +2,5 gola
Kurs: 1,70
Fortuna

W sobotę odbędzie się najważniejszy ligowy mecz w Europie, jak i nie na świecie. FC Barcelona podejmie Real Madryt. Ciężko jest wskazać faworyta w tym meczu. Wydaje się, że lekką przewagę będzie miała drużyna gospodarzy w związku posiadaniem atutu własnego boiska. Oba zespoły przystępują do meczu w odmiennych nastrojach. Barca w łatwym meczu pokonała węgierski Ferencvarosi 5:1, nastomiast Real poniósł porażkę 2:3 z ukraińskim Szachtarem Donieck co było chyba największą niespodzianką w pierwszej kolejce LM. Jak wspomniałem lekkim faworytem są gospodarze, ale odpuszczam ten typ. Idę w stronę overa 2,5 gola. Obie ekipy bardzo ofensywne, posiadające duży potencjał w swoich przednich formacjach. Uważam, że w tym meczu padnie dużo bramek i Barcelona wyjdzie z niego zwycięsko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +230
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Oba zespoły przegrały swoje mecze w poprzedniej kolejce La Liga. Przyczyniło się do tego na pewno odpuszczenie tych meczów przed ważnymi spotkaniami w Lidze Mistrzów i El Clasico. Barcelona w Lidze Mistrzów się podniosła i na pewno mają lepsze nastroje niż w Madrycie. Taki tez stawiam rezultat El Clasico. Przywilej własnego boiska i słabsza dyspozycja królewskich sprawi, że ten mecz wygra Blaugrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie: Mecz Barcelony z Realem Madryt poprowadzi Juan Martínez Munuera. Arbitrem odpowiedzialnym za system VAR będzie José Maria Sánchez Martínez.
Statystyki tego Pana:
Zrzut ekranu 2020-10-22 o 21.12.14.png
Zrzut ekranu 2020-10-22 o 21.12.31.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Barcelona - Real Madryt
poniżej 3,5 gola
@1.50 Fortuna
W ostatnich pięciu El Clasico padało poniżej 3,5 gola. Tym razem przewiduję bardzo podobny scenariusz. Zarówno Barcelona jak i Real na krajowym podwórku tylko raz zanotowały w swych meczach over 3,5 gola. W meczach Barcelony padało średnio 2,5gola/mecz a w spotkaniach Realu jeszcze mniej bo tylko 1,8gola/mecz. Real po dwóch porażkach z rzędu na pewno będzie robił wszystko, żeby zmazać plamę z siebie - szczególnie po ostatniej dotkliwej porażce w Lidze Mistrzów z Szachtarem. Ale żeby znów nie przegrać muszą zdecydowanie uszczelnić swoją grę defensywna. Ale drugiego tak słabego spotkania w wykonaniu defensorów Realu sobie nie wyobrażam, także under moim zdaniem jak najbardziej prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Real Madryt
powyżej 9.5 rzutów rożnych @ 2.00
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 2.55

Unibet / Fortuna


Bardzo ciężki mecz do rozgryzienia pod względem Typów. Obie ekipy ciągle szukają najlepszej formy/dyspozycji co potwierdzają nam ostatnie ligowe spotkania czy też te w Lidze Mistrzów. Gran Derby to jednak Gran Derby i nawet przy słabszych wynikach takich jakie ostatnio odniósł zespół z Madrytu, Real jest w stanie wygrać na Camp Nou czy też nawet zremisować. Uważałbym z graniem handicapów czy też wygranej Barcelony ale to tylko moje zdanie. Kartki?. Sędzia overowy jak widzimy powyżej. Myślę, że tu też jest dobry sens pograć coś w tym kierunku.
Ja spróbuję pograć rzuty rożne. Moim zdaniem te Derby będą inne niż zawsze ale nie oznacza to, że zobaczymy nudę (taką mam przynajmniej nadzieje). Real Madryt zawsze kojarzył mi się z zespołem, które stwarza mnóstwo sytuacji i co najważniejsze dla mnie stałych fragmentów gry min. rzuty rożne. Barcelona natomiast nigdy nie była zespołem, której przytrafiła się rzuty rożne. Lecz po odejściu Valverde ta sytuacja się mocno zmieniła i zespół Blaugrany ma ich zdecydowanie więcej niż kiedyś.
Teraz trochę statystyk:
W ostatnich pięciu spotkaniach Gran Derby padło 45 rzutów rożnych co daje nam średnią 9 rożnych na mecz.
Real Madryt w ostatnich pięciu spotkaniach nabił łącznie 24 rzuty rożne co daje nam średnią: 4,8 rożnych na mecz.
Barcelona w ostatnich pięciu spotkaniach nabiła łącznie 28 rzutów rożnych co daje nam średnią: 5,6 rożnych na mecz.
Barcelona to już nie ten sam zespół, który oglądaliśmy sprzed lat, który wymieniał podania a nie przynosiło to efektu. Teraz powoli do zespołu wkracza młodzież jak Pedri czy Trincao, którzy to nie boją się pociągnąć gdy do przodu i naprawdę wyglądają dobrze.
To samo można powiedzieć o zespole z Madrytu. Valverde czy Vinicius to goście, którzy potrafią wziąć ciężar gry na swoje barki. Spodziewam się zatem, że mimo braku kibiców na stadionie i tej atmosfery zobaczymy naprawdę dobry mecz z dużą ilością sytuacji bramkowych oraz samych goli. Barcelona i Real nie zabijają statystykami jeśli chodzi o rzuty rożne, ale ten mecz jest inny, szybko strzelony gol sprawi, że show się dopiero zacznie...

KADRA NA MECZ Z BARCELONĄ:
Bramkarze: Courtois, Łunin i Luis López
Obrońcy: Ramos, Varane, Militão, Nacho, Marcelo i Mendy
Pomocnicy: Kroos, Modrić, Casemiro, Valverde i Isco
Napastnicy: Asensio, Benzema, Lucas, Rodrygo, Vinícius i Jović

NIEOBECNI:
Decyzja trenera: Mariano
Kontuzje: Carvajal, Odriozola, Ødegaard i Hazard

KADRA NA MECZ Z REALEM:
Bramkarze: Neto, Iñaki Peña, Arnau Tenas.
Obrońcy: Dest, Araujo, Lenglet, Jordi Alba, Sergi Roberto, Junior, Piqué.
Pomocnicy: Sergio Busquets, Aleñá, Pjanić, Riqui Puig, Coutinho, Pedri, De Jong.
Napastnicy: Griezmann, Braithwaite, Messi, Dembélé, Trincão, Fati.
Kontuzjowani: Ter Stegen, Fernandes, Umtiti.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
FC Barcelona - Real Madryt
Czy podczas spotkania sędzia skorzysta z VAR? Tak
betfan kurs 1.83

Wielkie, wyczekiwane przez każdego fana piłki nożnej, El Clasico. Barcelona na Camp Nou zagra z Realem Madryt. W ostatnim
czasie żadna z tych ekip nie prezentuje się jakoś wybitnie, ale mimo wszystko gorzej jest w Madrycie. Dwie porażki z rzędu - najpierw
z Cadiz a następnie z Szachtarem - spowodowały, że Real nie może z optymizmem podchodzić do tego hitowego spotkania. Barcelona nawet jeśli czasami żyje Messim, który co jakiś czas grozi odejściem w walce o podwyżkę lub wyczynami na rynku transferowym, to jednak piłkarsko wydaje się być w lepszej sytuacji. Nadal może liczyć na Messiego czy Fatiego, tymczasem u gości ciężko szukać wyróżniających się postaci. Mimo wszystko moim zdaniem nie będzie to wybitny mecz, spodziewam się znanego z polskich boisk "typowego meczu walki". Przechodząc od razu do mojego typu, liczę, że w sobotę sędzia skorzysta z VAR. Mecze Barcelony
z Realem to często spotkania, w których nie brakuje kontrowersji i sytuacji, w których wzrasta ciśnienie pomiędzy piłkarzami obu zespołów. Nawet, jeśli żadna z ekip nie prezentuje się ze swojej najlepszej strony, to jednak ten mecz ma prestiż jak żaden inny i moim zdaniem VAR będzie konieczny nawet częściej niż raz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
P 405

Panfarciarz

Użytkownik
Przed nami bardzo ciekawy mecz. Zapewne wydarzenia dnia w piłce nożnej. Moim zdaniem oba zespoły dalekie od wymarzonej formy. Jednak Barcelona w dużo lepszym nastroju po pewnym zwycięstwie nad Węgrami. Real powinien wygrać równie okazale z rezerwami shachtara jednak już po pierwszej połowie dał sobie wpakować 3 bramki. Ostatni mecz ligowy Realu zakończył się także porażką.
Ekipa Zidana wyraźnie zalicza spadek formy. Nie chodzi już tylko o wyniki ale też o grę. Wcześniejsze zwycięstwa nie były przekonujące
i w końcu musiały przyjść klęski. Real bez Carvajala, Odegaarda , Hazarda i pewnie Ramosa. W Barcelonie zabraknie Umtitiego, alaby
i ter stegena. Zatem sądzę, że braki kadrowe na korzyść Barcy. Przewaga własnego boiska, ostani mecz myśle, że też dodał wiary, pewności. Licze głównie na rewelacyjnego nastolatka Fati.
Jednak typ opieram głównie nie na sile Barcelony lecz na przeciętności Realu. Ewidentnie widac , że to nie jest ta łatwość w tworzeniu sytuacji co kiedyś. Mój tym Barca i minimum dwie bramki.



BARCA /1,5+ KURS 2,38 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
T 206,5K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Real w ostatnich meczach (a w zasadzie od początku sezonu - no może poza pierwszą kolejką) prezentuje się słabo, żeby nie powiedzieć wręcz tragicznie. Co prawda miejsce w tabeli tego nie pokazuje, co świadczy o tym że mieli dużo szczęścia w poprzednich meczach. W mojej opinii w tym meczu na takie szczęście nie mają co liczyć, po prostu z taką grą nie widzę ich punktujących na Barcelonie. Barcelonie, której przed rozpoczęciem sezonu wielu wróżyło słabą grę, ale póki co prezentują się nieźle. Co prawda zdarzyła się porażka na Getafe, ale poza tym meczem wyglądają dobrze. Na pięć ostatnich meczów pomiędzy Barceloną a Realem wszystkie kończyły się liczbą bramek poniżej 3.5. W tym meczu również typuję, że nie padnie dużo bramek. Real może mieć spory problem ze strzeleniem bramki.

Barcelona/-3.5 gola
@3.05 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Ciężki mecz do typowania. Obie ekipy bez formy. Real bez transferu po raz pierwszy od dawna. Barcelona po kryzysie wizerunkowym z Messim w roli głównej i mam wrażenie, że trochę niższa ranga tego meczu niż wzykle. No i koronawirus i brak publicznosci robi swoje.
Jak dla mnie nie będzie to wybitne widowisko, ale wszystko przemawia za gospodarza mi. I jesli tak będzie to po szybkim objęciu prowadzenia przez gospodarzy mecz będzie nudny i Real pogodzi sie z porazką i po prostu dogra spotkanie do końca.
Taki scenariusz mi się marzy a przy tej okazji mała liczba zółtych kartek. Pomimo sędziego, który lubi wysciagnąć żółtko ja typuję

Poniżej 6,5 zóttch kartek @ 1,85 Totolotek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +259
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
FC Barcelona - Real Madryt 1:3
obie strzelą i powyżej 2,5
1,85

Przed nami wielkie Gran Derby, El Classico ale pytanie zadawane przez wielu czy tylko z nazwy? Obie drużyny są ewidentnie bez formy i nie zamydli oczu nawet ostatnie zwycięstwo Barcelony 5:1 z Ferencvaros bo o wynikach Realu Madryt ostatnich nie ma co mówić ale oczywiście jest to całkiem inny mecz gdzie zawodnicy obu drużyn zawsze oddają z siebie 110%....
Zacznijmy od braków kadrowych obu zespołów na dzisiejszy mecz. U gospodarzy zabraknie dziś M. ter Stegen, S. Umtiti natomiast u goście zabraknie E. Hazard, A. Odriozola, D. Carvajal, M. Diaz i M. Odegaard. M. ter Stegen to na pewno poważny brak, bramkarz swojego zespołu jest solidny i często chronił ich przed utratą gola. U gości na pewno brak E. Hazarda i D. Carvajal będzie odczuwalnym, o ile Belg nie gra już długi czas i można się do tego przyzwyczaić o tyle brak Carvajala to poważny problem i dziura w obronie bo nie ma zastępcy...
Ostatnie 4 El Classico to brak BTTS (obie strzelą) przed tymi meczami mieliśmy aż 26 x BTTS na 29 meczów.
Barcelona w tym sezonie ma 3 zwycięstwa, remis i porażkę, Real w tym sezonie zanotował 3 zwycięstwa, remis i 2 porażki - 2 porażki ostatnie z rzędu 2:3 z Szachtarem i 0:1 z Cadiz - w obu tych meczach się skompromitowali.
Myślę, że dziś będzie w końcu mecz gdzie zobaczymy kilka bramek, co by nie mówić to nadal obie drużyny są mocne w ataku ale obronę mają nieszczelną... Jeśli taki Ferencvaros i Getafe strzela bramkę Barcelonie, jeśli Real traci 4 bramki z Szachtarem i Cadiz to nie za dobrze mówi o obrońcach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
BARCELONA - REAL MADRYT typ x kurs 3.80 fortuna Wielki mecz w którym warto zaryzykować wysoki kurs na remis. Bedzie to 245 mecz między tymi ekipami, do tej pory jest idealny remis po 96 wygranych i aż 52 remisy. Ponieśli w ostatniej kolejce identycznie po 0-1.obie drożyny są aktualnie bez formy, w ostatnich 4 meczach na Camp Nou pomiędzy tymi drożynami raz wygrała Barcelona i aż 3 razy padł remis. Bardziej stabilną forme ma Barcelona, ale w tym meczu wybrać faworyta jest ciężko. W ostatnich 6 meczach na Camp Nou, aż w pięciu obie drużyny strzelały gola. W ostatnich 5 bezpośrednich spotkanich 4razy padło - 2,5gola na mecz. Optymalny wynik wedlug statystyk 1-1, ale w derbach wynik w żadną stronę nie będzie niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
chamberlain 442,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Barcelona - Real Madryt
BTTS Nie @ 2.65
0:0 @ 16.00
Unibet

Wielki hit, ale czy na pewno? To zdanie powtarza się w wielu miejscach i nie ma się czemu dziwić, obie drużyny nie prezentują najlepszej formy już od dawna, a ten sezon to już w ogóle słaba postawa. Ja pójdę tu w stronę braku bramek, na pierwszy ogień brak BTTS, Real Madryt strasznie mozolny w ofensywie, w lidze trafili tylko 6 bramek w 5 spotkaniach, a grali chociażby z takimi potęgami jak Valladolid (wygrana 1:0), Levante (wygrana 0:2) i Cadiz (porażka 0:1). W LM wcale nie było lepiej, mimo trafionych 2 bramek, oddali raptem 5 celnych strzałów na bramkę, drużynie, która była nie dość że o klasę słabsza od nich, to jeszcze potężnie osłabionej. Zespół z Madrytu ma problemy grając na Camp Nou i choć teraz spotkanie będzie grane bez publiczności, to kurs 1.27 na trafienie przez nich bramki, to według mnie lekka przesada. Ale podobnie źle jest w Barcelonie, w drużynie nie ma chemii, jest konflikt i mimo kilku zdecydowanych zwycięstw w tym sezonie, z Realem już tak łatwo nie będzie. Ostatni mecz na Camp Nou zakończył się wynikiem 0:0, taki sam wynik przed tym meczem wydarzył się w 2002 roku, a przez 17 lat nie mieliśmy 0:0, czy teraz będziemy musieli czekać raptem niecały rok? Kurs zachęcający patrząc na formę obu drużyn, ale wiadomo postawiony for fun, bo sam spodziewam się tu wygranej Barcelony, skromnego 1:0. O składach i nieobecnościach już nie piszę, bo świetnie o wszystkim informują koledzy wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy października 2020 (3. miejsce)
  • #17
Barcelona - Real 1:3 (Ramos 63 min.)
Ramos strzeli gola, @5,50 Fortuna


El Clasico... nie wiem kompletnie jak ugryźć ten mecz, forma jednych i drugich lekko mówiąc nieciekawa, myślałem o golach, kartkach czy rożnych, ale jakoś do niczego nie jestem do końca przekonany. Mój wybór padł na bramkę...Sergio Ramosa, wiadomo nie od dziś, że w drużynie Madrytu on najbardziej identyfikuje się z Realem, nigdy nie odpuszcza, melduje się w polu karnym rywali przy każdym stałym fragmencie gry, wykonuje jedenastki w ekipie Królewskich, a karnego w takim spotkaniu nie można wykluczyć, jest specjalistą od strzelania ważnych goli, czy to w finale Ligi Mistrzów, czy też w Gran Derbi. W poprzednim sezonie pobił dwa rekordy w La Liga został pierwszym obrońcą, który zdobył 11 goli w sezonie oraz został najskuteczniejszym obrońcą ligi hiszpańskiej w historii, ma w niej obecnie 73 gole, a ogólnie w karierze klubowej strzelił już 103 gole, dokładając do tego 20 bramek w drużynie narodowej Hiszpanii to wynik jest imponujący, nie jeden napastnik nie powstydziłby się takiego wyniku, a mówimy o obrońcy. Podsumowując liczę, że po ostatnich kompromitujących meczach kapitan Realu, który wraca do składu po kontuzji poprowadzi Real do wygranej, a przynajmniej do remisu, sam będzie raz po raz nękał defensywę Barcelony i mam nadzieję, że chociaż w jednej ze swoich wypraw pod pole karne rywali uda mu się zdobyć gola, a jak nie to tak jak napisałem wczesniej, gdyby był rzut karny to wykona go kapitan Królewskich. Ogólnie ciężko mi uwierzyć w 3 kolejną porażkę Realu, uważam, że Zidane dobierze odpowiednią taktykę, a mobilizacji na takie spotkanie nie zabraknie nikomu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Barcelona - Real Madryt Typ: powyżej 6,5 żółtych kartek liczba kartek (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2) @ 1,90 STS

Obie ekipy podchodzą w odmiennych nastrojach. Barcelona wydaje się w miarę stabilnej formie. Po początkowych obawach o sytuacji w i wokół klubu w tym sezonie udaje mi się trzymać przyzwoity poziom na początku. Wydawać się mogło, że będzie gorzej. Oczywiście trochę niepokoi ostatni porażka w lidze z Getafe. W dzisiejszym meczu z Realem na pewno nie wystąpi podstawowy bramkarz ter Stegen i to chyba jedyny większy ubytek w kadrze. Gorzej pod względem wyników, atmosfery oraz formy prezentuje się Real. W tabeli La Liga Real jest wyżej, ponieważ rozegrał jeden mecz więcej. Na pewno niepokoją kibiców gości ostatnie dwa mecze. W obu spotkaniach Real sensacyjnie przegrał na swoim terenie. Pierwsza porażka w lidze miała miejsce z ekipa Cadiz, która jest beniaminkiem. W środowym meczu doszło do równie dużej niespodzianki. Real przegrał u siebie w lidze Mistrzów z ekipa Szachtara Donieck. Do przerwy Real przegrywał aż 0;3. Udało im się doprowadzić do wyniku 2;3. W końcówce spotkania prawie doprowadzili to wyrównania. Jednak po konsultacji gol nie został uznany i ostatecznie przegrali. Według mnie Zidane trochę lekceważąco podszedł do meczu wystawiając do meczu. Może źle sformułowałem swoją myśli. Na pewno chciał odpocząć Benzemie, który jest kluczowo postacią w ekipie z Madrytu. Gra bardzo dużo a w następnych tygodnia wiele ekip ma maraton spotkań w rozgrywkach krajowych i europejskich, wiec rotacje musiały być. Jednak Jovic kolejny raz nie sprostał oczekiwaniom. Oczywiście na usprawiedliwienie Realu przemawia fakt, ze spora cześć kluczowych zawodników jest kontuzjowani. Od tygodnia lub dwóch kontuzjowani są ważni obrońcy Carvajal i Odriozola. Oczywiście znowu jest kontuzjowany Hazard. Z tego co czytałem ma wrócić po następnej przerwie reprezentacyjnej. Dodatkowo w środku tygodnia wypadł Odegard. Ostatnio lekkie problemy miał Ramos, ale dzisiaj już będzie gotowy do gry. Przy tak wąskiej kadrze to duży problem. Zidane bardzo dużo rotuje ustawieniem i składem. Gdzieś rzuciło mi się w oczy, że bardzo rzadko wystawia identyczna jedenastka i ustawienie. Co do samego spotkania według bukmacherów faworytem jest Barcelona. Real raczej kiepsko radzi sobie w meczach z Barca na wyjeździe. Chociaż ostatnie spotkanie kojarzę, że Real raczej dominował. Generalnie Barca dobrze radzi sobie w meczach u siebie. Real też nie wygląda tragicznie w meczach na wyjeździe, więc raczej nie pójdę w stronę typowania 1X2. Gole i rożne też mniej nie przekonują. Spróbuje zakład z kartkami, ponieważ jest on według mnie bardziej przewidywalny niż różne i bramki. Może być czarowana, ale spróbuję zakład na żółte. W sts 2 żółte dla jednego zawodnika liczone są 3 a bezpośrednia czerwona to 2 żółte. Dodatkowo będzie VAR, wiec mogą dojść jakie kartki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
I 203

invincible.

Użytkownik
Barcelona-Real
Barcelona wygra do zera
4,15
efortuna

Kiedyś byłoby to sportowe wydarzenie dnia. Obecnie zarówno Barcelona a przede wszystkim Real nie porywają żeby nie użyć słowa rozczarowują. Z jednej strony porażka z Getafe, z drugiej Cadiz i Szachtar w ciągu czterech dni. Zawsze byłem "fanem" RM jednak po odejściu Cristiano brakuje tej jednej osobowości, która będzie ciągnęła grę i weźmie na siebie odpowiedzialność. Wiadomo, że el clasico rządzi się swoimi prawami i zarówno jedna jak i druga drużyna zostawi sporo zdrowia na boisku. Obawiam się jednak, że to Realowi zabraknie pomysłu na grę i dyscypliny w obronie. Mam wrażenie, że bez Hazarda to już w ogóle kupa. Myśląc o tym meczu nawet nie staram się szukać plusów w grze obydwu drużyn, tu nie wygra lepszy, nie spodziewam się wielkiego widowiska, wygra "mniej słaby"
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Typ: Under 2,5 gola @ 2.48
Buk: Unibet

Trudno podejść do tego meczu, wielka niewiadoma. Sądze, że żadna z drużyn nie ruszy od razu do ataku tylko będzie oczekiwać na błąd przeciwnika, długo utrzymywać się przy piłce i szukać błędów w ustawieniu. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie. Pierwszy test dla trenera Barcelony, natomiast dla Zidane jest to kolejne starcie, które ma potwierdzić, że potrafi wygrywać takie klasyki jak dzisiaj. Ostatnie trzy mecze pomiędzy tymi drużynami to poniżej 3 bramek: 2:0, 0:0, 0:1
Statystyki meczów w lidze w tym sezonie:
- Barcelona under 2,5 gola w meczu 2/4
- Real under 2,5 gola w meczu 3/4
Jest to dość odważny typ jak na możliwości ofensywne obu ekip. Nie wydaje mi się, żeby to był dzis piękny i atrakcyjny dla oka futbol, tylko bardziej oczekiwanie na błąd. Skupienie na obronie, pilnowanie krycia, unikanie fauli i stałych fragmentów gry, które w takich spotkaniach są bardzo kluczowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom