>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

El Clásico FC Barcelona - Real Madryt - Camp Nou sobota 24.10.2020 godzina 16:00

Status
Zamknięty.
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Bardzo trudny mecz do typowania. Długo się zastanawiałem, z której strony go ugryźć. Zdecydowałem się pójść under goli. Oba zespoły są w słabej formie i podpadły ostatnio mocno swoim kibicom. Dlatego myślę, że obie ekipy będą chciały przede wszystkim nie przegrać tego spotkania. Spodziewam się sporo walki i gry defensywnej. W dodatku ostatnio w Gran Derbi pada mało bramek. Jako że typy na under 2,5 oraz 3,5 zostały już podane, to ja idę under goli Realu, bo jak już ktoś ma strzelać w tym meczu, to raczej Barcelona.

under 1,5 gola Realu
1,61
Betclic
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Remis, Barca wygra to zwrot, 1.91, betfan

El Clasico z roku na rok jest coraz nudniejsze, pojawia się więcej kalkulacji, a największe gwiazdy powoli schodzą już ze sceny. Obie ekipy podchodzą do tego meczu w gorszej formie, Barca wygrała co prawda z Węgrami w LM, jednak zaliczyła porażke po słabym meczu z Getafe i remis z Sevillą. Real zaś przegrał z Cadiż czy Szachtarem, a jego wcześniejsze zwycięstwa były mało efektowne. W tym meczu spodziewam się wyrónanego widowiska, w którym nie padnie zbyt wiele bramek. Remis nie byłby najgorszym rezultatem z perspektywy obu stron. W przypadku wygranej Barcy otrzymamy zwrot.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Barcelona - Real Madryt typ Barcelona kurs 2.04 Fortuna

Już dzisiaj mecz na, który czekają nie tylko kibice obu zespołów, ale także można powiedzieć że cały świat. Wiadomo że dzisiejszy mecz nie będzie w takiej atmosferze jak co roku, ale na pewno piłkarsko można będzie zobaczyć kawał dobrego spotkania. Faworytem według bukmacherów jak i moim jest Barcelona. Grają na swoim stadionie i mimo iż do drużyny gości brakuje im trzech punktów i zajmują dopiero dziesiąta pozycję w tabeli to aż tak bardzo bym na to nie patrzył. Można powiedzieć, że jest to dopiero w sumie początek sezonu tutaj zwycięstwo na tym etapie może stać danej drużynie diametralną zmianę pozycji w tabeli. W składzie Barcelony prawdopodobnie nie zagrają m.in: podstawowy bramkarz Marc -Andre ter Stegen, Umtiti, Fernandes. Według mnie bardzo dobrze spisuje się bramkarz rezerwowy Neto, który rozegrał już mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów i w meczach ligowych. Jeśli chodzi o drużynę Realu to po pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów widać że forma nie jest za wysoka. Nie mówię ze Szachtar jest drużyna na tyle słabsza ze bez problemu Real powinien sobie z nimi poradzić. Na tym etapie już słabych drużyn po prostu nie ma. W Madrycie prawdopodobnie nie wystąpią m.in: Carvajal, Hazard, Diaz, Odegaard, Odriozola. Na pewno sporym osłabieniem będzie brak występu Hazarda, który potrafi poprowadzić zespół do zwycięstwa. Wiemy że dużo było spekulacji czy najlepszy aktualnie zawodnik Barcelony zostanie w klubie czy też nie. Ostatecznie gra w zespole Barcelony i wygląda na to że wszystko wraca na właściwe tory. Trzeba poprawić sytuację w tabeli i myślę, że dzisiaj jest bardzo dobra okazja na zrobienie właśnie tego. Ramos prawdopodobnie zagra z Barceloną, to jest duży plus dla Realu, ale czy po kontuzji zagra na sto procent swoich możliwości to pozostawia duży znak zapytania. Według mnie to właśnie Barcelona powinna dzisiaj wygrać to spotkanie grają naprawdę dobra piłkę widać to było mimo, iż rywal aż tak bardzo nie był wymagający w grupie LM chodź tak jak mówiłem słabych drużyn na tym etapie nie powinno być, a Barcelona w 68 minucie grała w dziesięciu po czerwonej kartce Pique zdołali jeszcze mimo gry w osłabieniu strzelić dwie bramki. Według mnie jest to zespół na tyle doświadczony, że powinien ten mecz po prostu wygrać. Nie mówię ze Real zespołem doświadczonym nie jest bo także jest, ale według mnie aktualna forma i sytuacja kadrowa jest po stronie Barcelony.
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Typ: poniżej 3,5 goli (kurs: 1,68 FORTUNA)

Kiedyś na wielkie El Clasico czekało wielu kibiców, teraz ten mecz jest już właściwie wielki tylko z nazwy. W ostatnich latach zarówno Real, jak i Barca to już nie te same zespoły co kiedyś. Obie zmagają się w ostatnim czasie z niemałym kryzysem - W przypadku Barcelony głównym problemem jest zarząd, do Królewskich natomiast zawitał kryzys i problemy kadrowe. Nie sądzę by dzisiejszy mecz miał dostarczyć nam wieku emocji, myślę nawet, że na pierwszego gola będziemy musieli trochę poczekać. Moja propozycja to poniżej 3,5 goli. Typ wydaje się tym bardziej prawdopodobny, że w ostatnich latach w bezpośrednich meczach między tymi drużynami nie zobaczyliśmy więcej niż 3 bramki.
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fc Barcelona - Real Madryt
Typ: Vinicius strzeli gola
Kurs: 4.0
Bukmacher: STS
Analiza:


Wszyscy piszecie z kilkoma wyjątkami że Real się skończył i dziś wtopi, ale to naprawdę dzisiaj najważniejsza będzie dyspozycja dnia, bo momentami z Donieckim ta gra była bardzo dobra czego przykładem było że schahtar się zaczął gubić, ale mniejsza z tym. Dziś Goście będą raczej gryźć trawę niż grać wolno i bez ikry a to dlatego że posada Zidane'a wisi na włosku. Po za tym Barca to nie Donieck czy Cadiz ,że będzie się bronić i kontra. Ja jednak skupie się na zawodniku jakim jest Vinicius junior, od tego sezonu Vini jr. Nie wiem czy tylko ja tak to widzę ale gość zrobił postęp, oczywiście czasem zdarza się mu zagubić jednak dużo mniej niż za Solariego. Śmiem twierdzić że tylko on jest w tej chwili jedynym w dobrej dyspozycji w szeregach Królewskich. Widać już że lepiej czyta grę, się ustawia i celownik Dobrze zaczyna być ustawiony.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Barcelona - Real
Powyżej 2.5 gola
@1.54 Fortuna

Ja dzis w tym spotkaniu pójdę w bramki, duzo mówi się o tym że może to być ostatnie El Clasico dla Leo Messiego który napewno będzie chciał się dziś wpisać na listę strzelców. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze są grane na 100%, nikt tu nie będzie odpuszczal. W obu drużynach ma kto strzelać więc jeśli tylko skuteczność nie zawiedzie to spokojnie powinniśmy dziś zobaczyć minimum 3 bramki, zwłaszcza że gospodarze ten sezon zaczęli bardzo przeciętnie więc napewno liczą na przełamanie a jeśli udało by się to zrobić z Realem to byli by zadowoleni jeszcze bardziej. Real przystępuje do tego meczu po ligowej przegranej z Cadiz oraz z Szachtarem w LM więc spodziewam się ciekawego spotkania z kilkoma bramkami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Kursy z 1xbet:
Barcelona @2,064
Barcelona over1,5: @1,63
HT/FT Barcelona: @3,05
BTTS: nie @2,51
Messi strzeli @1,80
Słupki i poprzeczki: over 0,5 @2,17
Var zostanie uzyty: @2,264
Najlepszy gracz meczu: Messi @2,2
Barcelona wygra i Messi strzeli gola: @3,2



Wszystko z 1xbet:
Messi strzeli 1. gola w meczu @ 3,6
Barca wygra do zera: @4,64
1. kartka w meczu: Real @1,83
Barcelona wygra i Messi strzeli 1.gola: @6,8
Słupki i poprzeczki, kto więcej: Barcelona @4,3
Dokladny wynik: 2:0 dla Barcelony @11
Lionel Messi zdobedzie pierwszego gola i wynik meczu 2:0 dla Barcelony: @36
Karny w meczu: @2,75
Nietrafiony karny: @7,5
Rzut karny i czerwona kartka w meczu: @7,5
Czy wynik bedzie zawieral liczbę 0: tak @2,6
Samobój @8
1.gol to samobój: @15
Czerwona kartka: @3,24

Pierwsze 9 typów myśle ze ma bardzo duze szanse wejscia, jedynie przy braku BTTSa sie waham. Messi juz dawno nie strzelil w El Clasico mysle ze dzis sie przełamie. W Lm z wegierskim Fere strzelil z karnego i przeczuwam ze dzis moze byc podobnie. Wg mnie Barcelona jest faworytem, Real jest w slabej formie i mysle ze moze dzis nawet nie strzelic gola. Mysle ze Barca jak juz strzeli pierwsza gola to wynik utrzyma. Nie rozumiem tak wysokiego kursy na VAR. Wiem ze to musi byc okazja do jego uzycia ale przy takim meczu i przy presji zawodnikow, moze byc uzyty nawet kilkukrotnie, chocby przy probie wymuszenia karnego/ faulu w polu karnym. Jesli Barca wygra a Messi strzeli (wykonuje i wolne i karne) to powinien zostac zawodnikiem meczu. Moim zdaniem w meczu powinien wydarzyć się strzal w slupek lub poprzeczke, wystarczy jakis rykoszet jaki przed chwila mial Mahrez w meczu z West Hamem gdy pilka trafila w slupek po interwencji Fabianskiego, przy ofensywnej grze myśle ze spokojnie do pokrycia.

Co do typow z drugiej czesci, to wiadomo jest to juz duza loteria. Samoboje to tak mozna symbolicznie bo to jest totalna loteria. Moze Ramos nie do konca wyleczony cos sobie wbije? :) A co do obecnosci Ramosa to wlasnie to ze gra od 1 minuty lekko dodaje pewnosci do typu: czerwona kartka,a nawet karny w meczu. Kto jak nie on moze zlapac w El Classico czerwona? Osobiscie stawiam na wynik 2:0 dla Barcy i ze Messi strzeli 1 gola wiec mozna to polaczyc i zagrac symbolicznie za pare złotych po kursie @36. Zamiast brak BTTS mozna postawic ze wynik meczu bedzie zawieral 0 po wyzszym kursie @2,6. Barcelona win i Messi 1.gol po kursie prawie 7 mysle tez do rozwazenia. Wiadomo ze sam nie gram wszystkich tych typow z drugiej kolumny, ale mysle ze mozna z tego cos fajnego wybrac i sam pogralem kilka z nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom