>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ekstrawagancja Kursu

szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Czyli po prostu jest to nic innego jak szukanie surebetów na dwóch powiązanych rynkach na których można znaleźć nieprawidłowości związane z np. późniejszą reakcją jednego z rynków na ruchy dobrze rozumiem ??
A jak to wygąda na rynku u/o ?
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Czyli po prostu jest to nic innego jak szukanie surebetów na dwóch powiązanych rynkach na których można znaleźć nieprawidłowości związane z np. późniejszą reakcją jednego z rynków na ruchy dobrze rozumiem ??
A jak to wygąda na rynku u/o ?
szymon1989 dokładnie dobry tym obierasz rozumowania
błedy rynku, mały spread pomiedzy kursami


wykres zachowania kursów wzgledem czasu dla 0:0 / 0:0HT / UNDER
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
na dzis mecze grajac BACK 0:0 / Lay (0:0Ht)
uzyskujemy dwie mozliwosci Zwrot stawek lub ZYSK
czyli mamy Risk-free dzień

i tu pytanie !
gdy moj bank pokrywa tylko 3 mecze i praktycznie cały dzien bez dostepu do internetu.
Jak mam to fizycznie zagrać ?
dodam tylko ze grajac stawka 2.10 / 2.50 = zysk z pojedynczego meczu to 0.17
 
L 0

lukaszv6

Użytkownik
A teraz poproszę z polskiego na polski np:
Dortmund-Mainz
CS 0:0 (B/L) - 21/22
HT 0:0 (B/L) - 3,95/4,1
Kupujemy L HT 0:0 po kursie 4,1 (Liability 7,75E) za 2,5E; do wygrania 2,38E na czysto.
Kupujemy B CS 0:0 po kursie 21 za 2,1E (Liability 2,1E); do wygrania 39,90E na czysto.
I teraz pytanie: jak wyliczasz jaki kurs B/L będzie dla CS 0:0 gdy nie padnie bramka w pierwszej połowie i trzeba będzie odsprzedawać L CS 0:0 (kupiony B po kusie 21)?

Łopatologiczny wzór poproszę bo te poprzednie wyliczenia czytam i rozpatruję po 10 razy i nie mogę dojść do jakiegoś matematycznego wzoru....
Pozdrawiam


4 godziny później....
Spotkania Dortmund-Mainz oraz Fulham-Arsenal sprawdziły się bo oba były bramkowe w I połowie zatem miałem zysk z Lay HT 0:0.
Natomiast spotkanie AGF-AC Horsens po pierwszej połowie miało rezultat 0:0 i tu spora strata:
Przed spotkaniem kupiłem Lay HT 0:0 po kursie 3,25 (Liability 11,25E); zysk na czysto 4,75E
- nie weszło
Przed spotkaniem kupiłem Back CS 0:0 po kursie 12,5 (Liability 4,2E), zysk na czysto 45,89E
-w przerwie kurs na Lay tego wyniku wynosił 4,0~4,3 zatem green był odpowiednio na poziomie ~8,3/~7,08 czyli nie pokrywał Liability z przegranego Lay HT 0:0. Strata ogólnie 3E.
O tyle dobrze, że poczekałem 11 minut drugiej połowy i wyszedłem na 0e po kursie Lay CS 0:0 ~3,1
Ale wiadomo, że to już gambling niezabezpieczony....oczywiście można było poczekać do końca meczu bo skończył się wynikiem 0:0...wtedy profit byłby na poziomie 45,89E ;P ale nie oto w tym chodzi prawda?
 
L 0

lukaszv6

Użytkownik
Kolejny typ z listy:
Barcelona-Levante
Lay HT 0:0 po kursie 5,4 za 22E (Liability). Do wygrania 5E - na czysto 4,75E.
Back CS 0:0 po kursie 40 za 4,2E (Liability). Do wygrania 163,8E - na czysto 155,61E.
Po I połowie 0:0 więc strata z Lay&#39;a 22E, zysk z Back&#39;a CS 0:0 13,37E - sumaryczna strata 8,63E.
Ale oczywiście poczekałem do 56 minuty i sprzedałem Lay po kursie 5,6 czyli green na 24,51E. Czysty zysk 2,51E...no ale to znowu gambling
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ale tu chodzi by łapać green pre play a nie in play. Przynajmniej tak mnie się wydaje.
W sumie teraz sam już nie kumam.
Grając lay HT 0:0 w przypadku 0:0 do przerwy i golu w 2 połowie przegrywamy wszystko. Więc teraz to ja już tego totalnie nie pojmuje...Proszę wytłumacz to jakbyś tłumaczył laikowi bo nie ogarniam gdzie jest tutaj to value...
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
W sumie teraz sam już nie kumam.
Grając lay HT 0:0 w przypadku 0:0 do przerwy i golu w 2 połowie przegrywamy wszystko. Więc teraz to ja już tego totalnie nie pojmuje...Proszę wytłumacz to jakbyś tłumaczył laikowi bo nie ogarniam gdzie jest tutaj to value...
 
N 0

nattysz

Użytkownik
LukaszV6 nie bierzesz pod uwagę jednej bardzo ważnej rzeczy tzn tego, że kursy czasem zmieniają się z sekundy na sekundę więc więc gdy Ty stawiałeś swoje zakłady to kursy na lay 0:0 HT i back na 0:0 mogły się różnić od tych kursów tego samego zdarzenia w momencie gdy badał je Hagis (mogła już nastąpić korekta kursów). Nawet w momencie zamieszczenia listy Risk-free dzień już mogły być one różne.

Hagis jak tam dzisiaj poszło ? Udało Ci się coś zagrać mimo ciężkiego dostępu do internetu?
Pozdrawiam
 
N 0

nattysz

Użytkownik
LukaszV6 nie wiem czy też czasem nie robisz za dużej różnicy w stawkach między zyskiem na czysto z laya 0:0 HT a backiem 0:0
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Miał być dzień zysku .... :;/:
kursy musialy ulec znacznej zmianie w ciągu dnia
postaram sie przesledzic jak to wyglada w czasie


Strata wynosiła B 0:0 (0.29) pomiedzy HT0:0

zabezpiecznie kursu
 
hagis 369

hagis

Użytkownik


START Bank £10.00
✅Test (1) 7%
✅Test (2) 47%
✅Test (3) 41%
✅Test (4) 94%
✅Test (5) +4.11 = Bank £17.05
✅Test (6) +0.78 = Bank £17.83
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
gdzie jest tutaj to value...
przeanalizowalem caly zapis wczorajszych kursow i moge teraz napisać
ze nasze value tkwi w HT 0:0 + Betting summary - Volume
oto i przykład wzgledem czasu *

1.50* pozostały czas do wejscia in-game




rezultat

lista meczy ktore spelniaja kryteria na dziś
 
L 0

lukaszv6

Użytkownik
Ale tu chodzi by łapać green pre play a nie in play. Przynajmniej tak mnie się wydaje.
Owszem, na tym polega trading ale mnie to nie kręci dlatego wolę grę in play. Oczywiście jeśli ten sposób czy też inny dawał wymierny profit w pre play to jak najbardziej wejdę w to.
Grając lay HT 0:0 w przypadku 0:0 do przerwy i golu w 2 połowie przegrywamy wszystko.
Dokładnie, dlatego do tego piłem.
LukaszV6 nie bierzesz pod uwagę jednej bardzo ważnej rzeczy tzn tego, że kursy czasem zmieniają się z sekundy na sekundę więc więc gdy Ty stawiałeś swoje zakłady to kursy na lay 0:0 HT i back na 0:0 mogły się różnić od tych kursów tego samego zdarzenia w momencie gdy badał je Hagis (mogła już nastąpić korekta kursów). Nawet w momencie zamieszczenia listy Risk-free dzień już mogły być one różne.
Jestem tego świadomy ale wolę tę metodę testować in play. Mogę wtedy wchodzić w kursy w dowolnym momencie przed meczem, a później tylko obserwuję pierwszą połowę - jeśli jest gol to jest green, jeśli nie to stresuję się przez 10 minut drugiej połowy żeby wyjść na 0.
LukaszV6 nie wiem czy też czasem nie robisz za dużej różnicy w stawkach między zyskiem na czysto z laya 0:0 HT a backiem 0:0
Nie robię. Stawkuję tak żeby w przypadku wejścia Lay&#39;a HT 0:0 być na &#39;&#39;+&#39;&#39;.
Hagis co to za jednostki 1.50, 0.36? Minuty? Godziny? 0.36 to już in play czy pre bo spadek kursu (screen 0.36) nastąpił po screenie 0:00?
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dlatego interesuje mnie czy nazwijmy to system jaki stosuje autor tematu jest związany z pre play czy in play bo już się pogubiłem...
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Hagis co to za jednostki 1.50, 0.36? Minuty? Godziny? 0.36 to już in play czy pre bo spadek kursu (screen 0.36) nastąpił po screenie 0:00?
przykład wzgledem czasu *
1.50* pozostały czas do wejscia in-game
tak to 1 minuta i 50 sekund
0.36 sek. czas grenna juz in play

szymon1989
analizujemy pre play by przewidziec in play
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Mecz na wieczór stosujac Ekstrawagancje Kursu


Market napchany kasa

wartośc rynku 0-0 ht teraz to £2,169
nastepny w kloejności to 0-1 az £93
zainteresowanych zapraszam do obserwacji
 
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
Hagis, podałeś liste meczy po godz. 16
analizujesz kazdy z listy po kolei wchodzac w HT 0-0 i patrzac na volume czy jak ?
bo jak tak to volume moze sie zmienic nawet w 15 minut przed meczem i w tym dniu tych meczy bedzie wiecej niz podales na liscie.
 
Do góry Bottom