>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ekstrawagancja Kursu

hagis 369

hagis

Użytkownik
kolejny rozdział w tworzeniu extraweagancji kursu
CS 0-0 i 0-0 HT mamy juz obsadzone
czas dodac kolejny market jakim bedzie Match Odds
przykład zastosowania

Hiroshima v Beijing Guoan
sprawdzamy kursy

widać wyraznie ze spada kurs na Beijing Guoan to nasz tem 2
zestawiamy kursy wszystkich bukow i mam cos takiego

srodkowy kurs reprezentuje nasz tem 2
i wychodzi z tego ze 36 bukow ma spadek kursu a tylko 1 wzrost
srednia kursu wychodzi 2.46

na befair byl kurs w tym czasie 2.60 który kupilismy bo widac ze nasza
obliczona srednia zapewni nam profit

po uplywie 10 min nasz kurs 2.46 stał sie realnoscia

przypadek ???
kolejny mecz
Pohang Steelers v Bunyodko

12 min mineło i ...


Ekstrawagancja Kursu
HaGIS​
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Pięknie! Ja dzisiaj zauważyłem under 2.5 po 1.76 w lidze ruskiej. Sprawdziłem statystyki gdzie przypada ledwo 1 gol na mecz. Więc chaplem UNDER i zaledwie przed meczem miałem już 2 tiki +.

Wracając do tematu Real-Dortmund draw 5.1 zaraz policze średnia bo wydaje się ze będzie green ????

Średnia 4.7 realna o 20:45 czekam na greena
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Do 30 minuty draw stała po 5.1-5.2. Sprzedałem z profitem 0.4.
Wniosek? Nie bierzemy pod uwage pucharów itp. do statystyk
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
tak to wyglada na koniec dnia

i juz kolejny mecz wskoczył


V2.
START Bank £4.90
✅Test (1) +2.84 = Bank £7.74


 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Zainteresował mnie motyw z próbą przewidzenia ruchów kursów, także postanowiłem przeprowadzić test. Zacząłem wczoraj, oto dotychczasowe podsumowanie. Na tę chwilę gram za symboliczne kwoty, żeby sprawdzić, jak wyjdę na tym długofalowo. Ponadto, sprawdzając średni kurs u bukmacherów, ustawiam lay odrobinę wyżej, asekuracyjnie. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie, zamierzam w miarę możliwości obserwować przedmeczowe ruchy kursów i wywnioskować czy opłacalne jest ustawianie laya idealnie na aktualną średnią z Oddsportal.
1. Legia - Śląsk: Zagrane na spadek (Legia) z 1.75 na 1.70 ✅
2. PSG - Toulouse: Zagrane na spadek Toulouse z 13 na 11. Kurs spadał zgodnie z przewidywaniami, ale - niestety - nie zszedł niżej niż 11.5. ⛔
3. Grasshoppers - St Gallen: Zagrane na spadek (St Gallen) z 3.65 do 3.45 ✅
4. Ankaraspor - Adana:
Gra na spadek kursu na Adanaspor. B(ack) - 3.6, L(ay) - 3.75, średni kurs z Oddsportal: 3.14. Przyjęty B - 3.6, gra na spadek L na 3.3. ✅
Kursy z Betfair. Postaram się wrzucać screen&#39;y kolejnych betów.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Przed chwilą zamknąłem ostatni dzisiejszy mecz, zatem podsumowanie.
11. Vojvodina - Partizan.
Gra na spadek kursu Vojvodina. B - 3.35, L - 3.7, średni z Oddsportal: 3.06. 1 wzrost na 34 spadki. Gra na spadek na 3.2.
ZALICZONE ✅
12. Genclerbirligi - Fenerbahce.
Gra na spadek kursu Genclerbirligi. B - 4.5, L - 4.7, średni z Oddsportal: 4.07. 10 wzrostów na 42 spadki. Gra na spadek na 4.3.
Niestety, kurs poszedł w górę, wycofałem się, biorąc Back 4.7. ⛔
13. Cercle Brugge - Liege
Gra na spadek kursu Cercle. B - 6.8, L - 7, średni z Oddsportal: 5.92. 9 wzrostów na 38 spadków. Gra na spadek na 6.4.
10 min przed spotkanie spojrzałem na mecz i zorientowałem się, że nagle kurs na Cercle zaczął gwałtownie galopować w górę, zatem ściąłem straty. ⛔
14. Atletico PR - Vitoria BA
Gra na spadek kursu Vitoria. B - 7.2, L - 7.6, średni z Oddsportal: 6.44. 10 wzrostów na 35 spadków. Gra na spadek 6.8.
ZALICZONE ✅
15. Samsunspor - Gaziantep
Gra na spadek kursu Gaziantep. Back 3.9, Lay 4.2, średni z Oddsportal: 3.54. 2 wzrosty na 26 spadków. Gra na spadek na 3.7.
ZALICZONE ✅
16. Zaragoza - Recreativo.
Gra na spadek kursu Recreativo. Back 2.16, Lay 2.18, średni z Oddsportal: 2.03. 7 wzrostów na 30 spadków. Gra na spadek na 2.12
ZALICZONE ✅
Na tę chwilę wygląda to nieźle, z tym, że muszę zacząć grać za większe kwoty, chociażby za 2 funty, dodatkowo rozkładając równo Green&#39;a lub minus, żebym później połapał się, ile jestem na plus/minus w ogólnym rozrachunku.
Pytanie do Hagisa: wyrażasz zgodę, na umieszczanie w Twoim wątku moich testów czy mam wynieść się do własnego? :grin:
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Ryan stosujesz zwykły trading (jeżeli ktoś jest obeznany w danej dyscyplinie to świetny sposób na gre), jest to coś innego niż stosował Hagis. Polecam spróbować na pocz. grać na spadek faworytów - najlepiej grających u siebie. Koniecznie obserwuj rozbieżności między innymi bukami a bf oraz trendy.
Hagis - żeby nie robić off topic, to ja się przyznam, że dalej wygląda to mglisto (tzn rozumiem zasadę, ale nie wiem jak określasz prawidłowy kurs ht 0-0). Pytanie - czy przy znaleźeniu takiej nieprawidłowości, mecz może potoczyć się w taki sposób, że i tak będziemy na minusie - np. 2 gole w 1 połowie, 0-0 do połowy i po przerwie np. gol. Ew, czy przy wyjściu w połowie przy najbardziej korzystnej i niekorzystnej sytuacji, dalej będzie + ?
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Ryan stosujesz zwykły trading (jeżeli ktoś jest obeznany w danej dyscyplinie to świetny sposób na gre), jest to coś innego niż stosował Hagis. Polecam spróbować na pocz. grać na spadek faworytów - najlepiej grających u siebie. Koniecznie obserwuj rozbieżności między innymi bukami a bf oraz trendy.
Hagis - żeby nie robić off topic, to ja się przyznam, że dalej wygląda to mglisto (tzn rozumiem zasadę, ale nie wiem jak określasz prawidłowy kurs ht 0-0). Pytanie - czy przy znaleźeniu takiej nieprawidłowości, mecz może potoczyć się w taki sposób, że i tak będziemy na minusie - np. 2 gole w 1 połowie, 0-0 do połowy i po przerwie np. gol. Ew, czy przy wyjściu w połowie przy najbardziej korzystnej i niekorzystnej sytuacji, dalej będzie + ?
Bez Ryzyka
jak padnie gol 1 Połowie wygrywamy BACK 0-0 HT / LAY 0-0 FT
30 mniut 1 polowy bez gola mamy Grenn

Obcja gdzie jest ryzyko

Gdy nie padnie gol w 1 polowie
Wygrywamy 1 zakład czyli Back 0-0 Ht i zostaje nam czekac na gola
by pokryl lay-0-0 FT lub ciac straty
dla przykladu

Steaua Bucharest v Chelsea

0 - 0 Half Time Score BACK 3.05
0 - 0 Correct Score LAY 11.50

i ciekawostka co do kursow b(0-0) back powyżej 16 padła bramka w pierwszej połowie test

Freiburg v B Munich
Over 0.5 Goals
Over/Under First Half 0.5
1.30
Norwich v Bury
Over 0.5 Goals
Over/Under First Half 0.5
1.30
West Ham v Cheltenham
Over 0.5 Goals
Over/Under First Half 0.5
1.30
Liverpool v Notts Co
Over 0.5 Goals
Over/Under First Half 0.5
1.22
Burton v Fulham
Over 0.5 Goals
Over/Under First Half 0.5
1.36
Arsenal v Fenerbahce
Over 0.5 Goals
Over/Under First Half 0.5
1.33
West Brom v Newport County
Over 0.5 Goals
Over/Under First Half 0.5
1.30


7 Folds (£1.00 x 1)
Total Stake: £1.00

£6.35


wydaje mi sie ze mozna tak samo grac odwrotności
czyli BACK 0-0HT gdzie srenia kursu to 3.00 na kurs 12 i mniej 0-0FT
z delta -0.25 i mniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ryan stosujesz zwykły trading (jeżeli ktoś jest obeznany w danej dyscyplinie to świetny sposób na gre), jest to coś innego niż stosował Hagis. Polecam spróbować na pocz. grać na spadek faworytów - najlepiej grających u siebie. Koniecznie obserwuj rozbieżności między innymi bukami a bf oraz trendy.
W którym miejscu pojawia się nieścisłość? O ile dobrze rozumiem post Hagisa z 30-04-2013, 15:49, gra on właśnie na spadek kursu Pre Play. Zauważył, iż u 36 buków kurs na Beijing Guoan spada, a tylko u jednego rośnie. Średnia kursu wynosiła 2.46. Na Betfair w tym momencie - 2.6. Zatem Hagis kupił back po kursie 2.6, licząc, że spadnie, zgodnie z trendem. Po 10 min spadł na owe 2.46. Ja próbuję grać identycznie.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
17. Boa - Figueirense.
Gra na spadek kursu Figueirense. Back 3.5, Lay 3.6, średni z Oddsportal: 3.12. 16 wzrostów na 25 spadków. Gra na spadek na 3.35.
ZALICZONE ✅
18. Kuban - Valencia:
Gra na spadek kursu Kuban. Back 2.88, Lay 3.0, średni z Oddsportal: 2.69. 11 wzrostów na 37 spadków. Gra na spadek na 2.78.
ZALICZONE ✅
19. Tromso - Sheriff:
Gra na spadek kursu Sheriff. Back 2.8, Lay 2.9, średni z Oddsportal: 2.65. 14 wzrostów na 36 spadków. Gra na spadek na 2.76. 21.5 h do spotkania.
ZALICZONE ✅
20. Vitoria - Goias:
Gra na spadek kursu Vitoria. Back 2.02, Lay 2.06, średni z Oddsportal: 1.98. 1 wzrost na 49 spadków. Gra na spadek na 2.0. 4.15 h do spotkania.
ZALICZONE ✅
20. Fluminense - Botafogo:
Gra na spadek kursu Fluminense. Back 2.42, Lay 2.46, średni z Oddsportal: 2.33. 3 wzrosty na 38 spadków. Gra na spadek na 2.4. 4 h do spotkania.
ZALICZONE ✅
Szczerze powiem, że załapałem karpia. Co prawda spadki bez szału, po kilka tick&#39;ów, ale skuteczność na tę chwilę aż zadziwiająca. Ustawiam lay asekuracyjnie, a łapie mi go sporo przed spotkaniem. Wraz ze spotkaniem, jak widać, podaję, ile czasu pozostało do meczu w momencie kupna Back&#39;a. Na tę chwilę zastanawiam się czy kupowanie z odstępem 24h - 48h do spotkania również okaże się zarobkowe.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Serii ciąg dalszy. Thun, Maccabi - ugrany 1 tick, St Gallen - 5 ticków. Od dnia dzisiejszego zaczynam grać za 2 funty, za mniejsze kwoty nie ma sensu: jest problem z dokładnym rozłożeniem green&#39;a i nie byłbym w stanie dokładnie podawać, jak wychodzę na tym w ogólnym rozrachunku.
Genk - Thun:
Gra na spadek kursu Thun. Back 5.1, Lay 5.5, średni z Oddsportal: 4.39. 12 wzrostów na 29 spadków. Gra na spadek na 4.8.
ZALICZONE ✅
Bordeaux - Maccabi:
Gra na spadek kursu Maccabi. Back 4.1, Lay 4.3, średni z Oddsportal: 3.77. 13 wzrostów na 29 spadków. Gra na spadek na 4.0 23 h do spotkania.
ZALICZONE ✅
Swansea - St Gallen:
Gra na spadek kursu St Gallen. Back 8.2, Lay 8.4, średni z Oddsportal: 7.15. 13 wzrostów na 32 spadki. Gra na spadek na 7.6. 23 h do spotkania.
ZALICZONE ✅
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Spojrzałem machinalnie na przyjęte laye i złapało już z jutrzejszego spotkania Boa - Oeste (23.30). Hmmm... Być może jest sens grać jak najwcześniej, weekendowe spotkania dadzą mi jakiś obraz, jak to wygląda.
Boa - Oeste:
Gra na spadek kursu Boa. Back 1.84, Lay 1.91, średni z Oddsportal: 1.75. 4 wzrostów na 28 spadków. Gra na spadek na 1.8. 27 h do spotkania.
ZALICZONE ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik

i ciekawostka co do kursow b(0-0) back powyżej 16 padła bramka w pierwszej połowie test
Postanowiłem kontynuować, wczoraj i dzisiaj. Podsumowanie poniżej. U mnie powyższy motyw nie wypadł obiecująco.
Gole w pierwszej połowie (YES/NO) przy przedmeczowym kursie na 0:0 wyższym/równym 16.0. Kursy nie są idealnie przedmeczowe, spisywałem z wyprzedzeniem, nie miałem cierpliwości śledzić spotkań cały dzień.
(Weszło - YES, nie padł gol - NO /zespoły / kurs na 0:0 FT)
04.10
NO Cambuur - Twente 17.5
YES Almere - VW 20
YES Dordrecht - Telstar 19.5
YES Fc Eindhoven - Den Bosch 18
YES Fortuna - Maastricht 18.5
YES Volendam Fc Oss 28
YES Hannover - Hertha 17
NO Parndorf Liefering 23
05.10
YES Tokyo - Kashima 18
YES Man City - Everon 17
NO Varbergs - Hammarby 19
YES Mainz - Hoffenheim 18
NO Mgladbach - Dortmund 20
YES Schalke - Augsburg 16
YES Sttutgart - Werder 20
YES Wolfsburg - Braunschweig 21
YES Liverpol - C Palace 25
NO QPR - Barnsley 19.5
YES Celtic - Motherwell 19.
YES Sparta - Grafschaap 18
NO Wolfsberger - Ried 18.5
YES Wohlen - Biel 16
NO Stroms - Valerenga 28
YES Leverkusen - Bayern 21
NO Emmen - Willem 18
NO Grodig - Sturm 24
YES Go Ahead - NEC 21
NO Roda - Zwolle 21
NO Levante - Real 22
YES Charleroi - Lokeren 18
NO Brugge - Leuven 25
NO Breda - Heracles 18.5
YES Sporting - Vitoria 16
20 razy padł gol w pierwszej połowie / 13 nie padł
 
Do góry Bottom