>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EHF EURO 2016 Szwecja - Mistrzostwa Europy Kobiet

Status
Zamknięty.
D 95

davidienko

Użytkownik
zakwalifikuje się do finału - Dania @6,00 @bet365
nie do końca rozumiem ten kurs... zakładam ze Dunki będą się biły z Rumunkami o półfinał - Norwegia raczej poza zasięgiem... czy Rumunki są silniejsze? nie wydaje mi się... a w półfinale nie widzę z drugiej grupy poza zasięgiem Dunek - ba, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jutro zobaczymy mecz finalistek
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
zakwalifikuje się do finału - Dania @6,00 @bet365

nie do końca rozumiem ten kurs... zakładam ze Dunki będą się biły z Rumunkami o półfinał - Norwegia raczej poza zasięgiem... czy Rumunki są silniejsze? nie wydaje mi się... a w półfinale nie widzę z drugiej grupy poza zasięgiem Dunek - ba, zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jutro zobaczymy mecz finalistek
Nie neguję typu, ale Dunki maja przed sobą Rumunię i Rosję.
Rumunki nabiły +5 z Rosją, więc nawet w przypadku niewysokiej porażki z Danią mogą wyjść z grupy jeśli pomoże im Rosja wygrywając z Danią (a będzie faworytem).
Poza tym w półfinale Dunki tez bedą underdogiem z Francją lub Holandią.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Napisałem sobie po fazie grupowej Francja -2
Tu mnie HH 1.raz od dawna mocno zaskoczyłeś ;) Francuzki aż -2 lepsze ? Ja wszedłem na Hiszpanki AH 0, i nie dlatego, że przed Słowenkami wymyśliłem sobie ich złoto po 2 porażkach na dzień db @ +100 ;) i nawet składakami da radę więcej pewnie ;)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Tu mnie HH 1.raz od dawna mocno zaskoczyłeś ;) Francuzki aż -2 lepsze ? Ja wszedłem na Hiszpanki AH 0, i nie dlatego, że przed Słowenkami wymyśliłem sobie ich złoto po 2 porażkach na dzień db @ +100 ;) i nawet składakami da radę więcej pewnie ;)
No Hiszpanki w mojej ocenie sporo niżej od Francji/Holandii przy obecnej formie.
Kwadrans wyrównanej gry ze Szwedkami (które później męczarnie ze Słowenią i Serbią). Z Serbkami też nie były w stanie odwrócic meczu (powrót z 12-20 na 23-25 niby był, ale pełna kontrola Serbek). Francja owszem średnia 1 połowa z Niemkami i nagła zapaść z Holandią i przegrana ze stanu 14-9, a to duża sztuka. O ile jednak Holandia od początku turnieju była dla mnie ex aequo z Francją trzecią grą (za Norwegią i Rosją), o tyle Hiszpanki widzę niżej i raczej przesłanek na nagłe odwrócenie szacunków nie znajduję jak dotąd.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Zacznę od tego, że jedynie oglądam mecze piłki ręcznej, nigdy jakoś głębiej nie analizowałem statystyk/składów itd.
Poczytałem Wasze posty i zastanawiam się nad zagraniem typu : Holanda+Over 53.5 po kursie 3. Prosiłbym o opinie wraz z uzasadnieniem, tak mniej więcej czy typ ma jakieś większe szanse na powodzenie oraz ewentualnie jakieś alternatywne propozycje. Dodam, że odnośnie linii punktowej, jedyna dostępna u mnie na chwile obecną to 54.5.
Z góry dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Zacznę od tego, że jedynie oglądam mecze piłki ręcznej, nigdy jakoś głębiej nie analizowałem statystyk/składów itd.

Poczytałem Wasze posty i zastanawiam się nad zagraniem typu : Holanda+Over 53.5 po kursie 3. Prosiłbym o opinie wraz z uzasadnieniem, tak mniej więcej czy typ ma jakieś większe szanse na powodzenie oraz ewentualnie jakieś alternatywne propozycje. Dodam, że odnośnie linii punktowej, jedyna dostępna u mnie na chwile obecną to 54.5.

Z góry dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam
Kurs marny za konieczność trafienia dwóch typów w jednym, skoro oba oddzielnie są po 1.90.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Zacznę od tego, że jedynie oglądam mecze piłki ręcznej, nigdy jakoś głębiej nie analizowałem statystyk/składów itd.
Poczytałem Wasze posty i zastanawiam się nad zagraniem typu : Holanda+Over 53.5 po kursie 3. Prosiłbym o opinie wraz z uzasadnieniem, tak mniej więcej czy typ ma jakieś większe szanse na powodzenie oraz ewentualnie jakieś alternatywne propozycje. Dodam, że odnośnie linii punktowej, jedyna dostępna u mnie na chwile obecną to 54.5.
Z góry dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam
Ja bym odpuścił Holandię win. Over sam zagram. Mecze między tymi ekipami zwykle były overowe. Pomimo nierównej gry holenderek, myślę ,że dziś coś dorzucą od siebie. Jednak osobiście widzę value w Szwedkach. Grają u siebie, trybuny będą pomagać, a sędziny czasem też mogą podjąć kontrowersyjną decyzję. Szwedki dziś może jedynie zatrzymać będąca w fantastycznej dyspozycji Tess Wester, bo ofensywna gra Holenderek po prostu nie widzi mi się. Licze na overowy mecz na styku, ze wskazaniem na Szwedki.
Szwecja win @2.70 ⛔
Szwecja +2.5 @1.50 (idealne do dubla) ⛔
Szwecja-Holandia over 53.5 @1.75 ✅
Wszystko pograne na całorocznym.
ed. Szwecja-Holandia 30-33
Tak jak pisałem. Wester zatrzymała Szwedki. Zagrała dziś kapitalnie, mimo pomocy sędziów z Chorwacji Szwedki w ataku nie grały nic. Zero pomysłu. Westberg czy Gulden same tego nie wygrają. Overek trafiony, dzięki czemu w tym meczu wychodzę na zero. Czekam na wystawienie kursów na mecz z Serbią, w którym prawdopodobnie również mocniej uderzę w over.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Nie neguję typu, ale Dunki maja przed sobą Rumunię i Rosję.
Rumunki nabiły +5 z Rosją, więc nawet w przypadku niewysokiej porażki z Danią mogą wyjść z grupy jeśli pomoże im Rosja wygrywając z Danią (a będzie faworytem).
Poza tym w półfinale Dunki tez bedą underdogiem z Francją lub Holandią.
jasne, ze gdyby byly faworytkami to nie byloby takiego kursu ???? natomiast wierze, ze nie przegraja z Rosjankami (pytanie na ile te sa jeszcze zmotywowane) i wtedy do czworki &quot;wystarczy&quot; nie przegrac z Rumunkami.. ponadto jakby nie patrzec - Dunki graja prawie u siebie - i to tez moze miec spore znaczenie... a z Czeszkami mi zaimponowaly - pierw nie weszly w mecz, ale pozniej jak spiely poslady to nie bylo co zbierac... a co do polfinalu... grupa szwedzka wyglada na najwieksza zagadke - na ta chwile dla mnie moze tam awansowac kazdy z pieciu zespolow - wykluczam raczej Serbki
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
sam pograłem Farncja -1 ale chyba obiektywnie patrząc to sędzia dzisiaj pomagał francuzkom i większość kontrowersyjnych decyzji dyktował na ich korzyść. Myśle, że to zaważyło na wyniku. W kolejnym meczu zagrają z gospodyniami więc arbitrzy raczej nie pomogą a z tak chaotyczną momentami grą może być ciężko. Pytanie jak Szwecja poradzi sobie z francuzką obroną?;)
Moje dylematy potwierdzają kursy, buki też nie widzą faworyta. A może wreszcie dobry mecz francuzek, przede wszystkim równy? po dzisiejszym spotkaniu morale na pewno poszły w góre. Dostały drugie życie w tym turnieju kosztem Hiszpanek, kto wie czasami tak rodzą się późniejsi mistrzowie. Kursy na sumy też jakoś ciężko ugryźć. Ja mimo wszystko raczej udpuszczam ten mecz jedynie poszukam czegoś na live.
Ktoś się wypowie o tym meczu?
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu jakiegoś handi w stronę Danii? Linie i kursy na to zdarzenie są bardzo atrakcyjne.Czy ja wiem,czy Dania aż tak odstaje od Norwegii? Wiadomo Norweżki tu bedą faworytkami,ale nie spodziewam sie pogromu.Obie ekipy grają na tych mistrzostwach bardzo dobrze,wszystkie mecze wygrane.Norweżki oprócz meczu z Chorwatkami wygrywały minimalnie.3 tygodnie temu grały ze sobą i w tym meczu Norwegia wygrała różnicą 6 bramek,ale jednak mistrzostwa to mistrzostwa i tu każdy jest przygotowany i zdeterminowany na 100%. Moja propozycja to Dania +4,5 po kursie 1,84.Proszę o opinie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dunki z Czeszkami niesamowite męczarnie, co zresztą widać było po reakcjach kibiców na każdego gola, którego świętowali jakby to już był koniec wygranego meczu. Czeszki potrafiły odjechać im na -4, mimo że nie miały wielkiego pomysłu na grę z przodu. Zresztą Dunki to samo, piła chodziła po obwodzie, ale nic z tego nie wynikało. W końcówce ratowały je rzuty z drugiej linii oraz kontry. Norweżki za to kontrolowana końcówka meczu z Rosjankami, gdzie równie dobrze mogły wygrać 4-5 bramkami. Same Rosjanki pod koniec pogubiły się, co najlepiej pokazują błędy Vyakhirevej. Dla mnie Dunki są trochę bezbarwne, aczkolwiek po 1.20-1.25 Norweżek nie spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
MOBELRINGEN CUP WOMEN 2016
Norway W Denmark W 31:25 1.23 12.38 4.78 details 24.11.2016
GOLDEN LEAGUE - DENMARK WOMEN 2016
Denmark W Norway W 19:31 2.70 9.12 1.60 details 09.10.2016
GOLDEN LEAGUE - FRANCE WOMEN 2015
Norway W Denmark W 32:23 1.63 9.38 2.59 details 21.03.2015
W 2 ostatnich latach mocne lanie za każdym razem dostają Dunki od Norweżek.
Nie ma co prawda Heidi Loke, ale i tak nie zdziwi mnie kolejny łatwy mecz Norweżek. -4 to mimo wszystko jednak dużo. Zresztą wszystkie dzisiejsze mecze wygladaja na idealnie powystawiane.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
zgadzam się, dzisiaj ciężko wyłapać coś sensownego, ale spróbujmy...
Węgry - Rumunia under 23,5 do przerwy @1,75 bet365 ⛔ 14 sek zabraklo
mecz typowo underowy, zawsze mecze tych dwóch zespołów to walka, walka i jeszcze raz walka... niemniej trochę się boję linii 47 ponieważ jestem w stanie sobie wyobrazić, że jeden z zespołów odjezdza a pozniej sobie rzucaja, mniejsza wage przywiazujac do obrony. ALE --&gt; zeby odjechac, trzeba pierw troche pobronic... dlatego tez wejde w ta linie, to bedzie wojna od pierwszej minuty
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Z braku laku dałem dziś lekko tylko speciala na zawodniczkę.
Stine Jorgensen over 5.5 1.86 2/10 betsson (1.80 tipico/rivalo, 1.80 unibet, 1.85 sts)
Speciale z ręcznej niestety dostępne tylko w śmieciobukach. Mi trochę się udało poupychac.
Stine bez pomyłki z karnych w ME (11/11), ogółem 23 gole w 3 spotkaniach. Sporo rzutów oddaje, bo 10, 10, 11 i dziś z Norwegią powinno być podobnie. Jeśli rzuci ze 3-4 z karnych, to powinno wejść w miarę spokojnie.
HH
 
L 388

lelit

Użytkownik
Jezeli z jakiegos tam powodu Norwegia musialaby dzisiaj wygrac 10 bramkami, tez by to zrobila. Jedynie Stine Jorgensen ma format, ze moglaby grac w druzynie Norwegi (tez kazdej innej), reszta jest za slaba, za powolna, lub ma za mala rutyne w porownaniu z norwezkami.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Jak widzicie panowie jutrzejsze spotkania?
Żebyście mieli się do czego odnieść rzucę swoje luźne(jeszcze nie zagrane) typy.
Hiszpania - Niemcy typ: wygrana Niemcy 1.70(bet365) Hiszpanki nie grają na tym turnieju na miarę oczekiwań, są marne szanse, że dostaną się do następnego etapu, jednak wiadomo, że nie położą się na boisku. Niemki nie grają super piłki ręcznej, bo popełniają dużą ilość błędów, jednak na tym turnieju wyglądają lepiej od Hiszpanek i odnotowują lepsze wyniki. Liczę na nie.
Serbia - Holandia typ: -1.5 Holandia 1.35(sts) Mam wrażenie, że Serbki już się nagrały w tym turnieju. Holenderki w gazie.
Szwecja - Francja typ: Over 48.5 1.88(bet365)
Szwedki nie grają dla mnie przekonująco, i zastanawiam się nad wygraną Francji, ale grają u siebie i sędzia może coś kontrowersyjnie gwizdnąć 2-3 razy co może zadecydować o wyniku.

Dlaczego Niemki? Dlaczego Holenderki? Coś Cię w ich stronę kieruje, więc napisz to tutaj, żeby inni wiedzieli o co Ci chodzi./Macko18
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
Niemcy @1.75 Unibet
Niemcy Handicap -2.5 @2.45 Unibet

Spotkanie pierwszych Niemek z ostatnimi w tabeli Hiszpankami!!
Kursy na to spotkanie w okolicach 1.75? Nie do wiary. Przecież Hiszpania już nawet nie ma szans na awans, z drużynami które grają w tej grupie przegrała wszystkie trzy mecze. Najpierw ze Szwedkami 19:25, potem z Serbkami nawet 23:25 (tam kurs na Hiszpanki był tylko 1.30!) i ostatnio jedną bramką z Francuzkami.
Widać, że to właśnie grupa w której grały Polki jest mocniejsza, każda drużyna wygrała swój mecz w II rundzie.
Niemki mają 4 punkty, wygrały z Holenderkami 3 bramkami, przegrał 2-ma z Francuzkami i w ostatnim meczu rozniosły Serbki 26:19!
Grają świetną piłkę i spotykają się z bardzo źle grająca drużyną, liczę na pewne zwycięstwo Niemek i być może walkę o awans do półfinału. Muszą ten mecz wygrać jeżeli chcą tam zagrać, bo w ostatniej kolejce czeka ich o wiele mocniejszy rywal-Szwedki.
Życzę powodzenia, pozdrawiam!

Wynik:
 
M 218

mhb

Użytkownik
Niemcy - Hiszpania 1 1.74 Unibet
Do meczu podchodzę w sposób psychologiczny. Hiszpanki do fatalnej końcówce z Francją wyleciały już z turnieju i nie grają praktycznie o nic. Wygrały tylko z przeciętną Słowenią, kiedy miały nóż na gardle. Niemki od początku grają nieźle. Wygrały z bardzo dobrą Holandią, przegrały nieznacznie z faworytem Francją, później zagrały najsłabszy mecz z Polską, ale i tak go wygrały. Ostatnio dla mnie zaskakująco pewnie wygrały z Serbią. Są na fali i otworzyła się przed nimi szansa na półfinał. Będą naładowane i ta ambicja powinna wystarczyć na załamane Hiszpanki. Kurs ciekawy. Nie wiem czemu buki mniej więcej równo szanse rozkładają. Dla mnie zanosi się na pewną wygraną Niemek.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Co Wy z tymi bardzo przeciętnymi Niemkami?
Hiszpania - Niemcy 1 pk 2.42 2/10 pinnacle ZWROT
Blisko 50/50 mecz dla mnie i dnb po 2.42 lekko biorę.
Niby Hiszpanki juz w zasadzie out z turnieju, ale nie sądzę żeby się bez walki położyły.
Czysto sportowo i gdyby miały dalej realne szanse, to kursy z pewnością by były odwrócone. Z Francją je ogrywałem i przyznam szczerze, że same wypuściły wygraną z rąk, prowadząc praktycznie od 13 do 58 minuty.
Hiszpanki podobny styl do Francji, Niemki będą miały problem w ataku pozycyjnym. Rywalki dobrze bronią 9 metr, pozwalając rzutom z dystansu tylko w 34% znaleźć drogę do siatki. Niemki dość dużo goli zdobywały w wygranych meczach właśnie rzutami z 9 metra: z Holandią 9/18, z Polską 8/20, z Serbią 9/16 i jak tylko miały z tym problem z Francją (5/16), to od razu był kłopot i jedyna porażka.
HH
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Co Wy z tymi bardzo przeciętnymi Niemkami?

Hiszpania - Niemcy 1 pk 2.42 2/10 pinnacle

Blisko 50/50 mecz dla mnie i dnb po 2.42 lekko biorę.
Niby Hiszpanki juz w zasadzie out z turnieju, ale nie sądzę żeby się bez walki położyły.
Czysto sportowo i gdyby miały dalej realne szanse, to kursy z pewnością by były odwrócone. Z Francją je ogrywałem i przyznam szczerze, że same wypuściły wygraną z rąk, prowadząc praktycznie od 13 do 58 minuty.
Hiszpanki podobny styl do Francji, Niemki będą miały problem w ataku pozycyjnym. Rywalki dobrze bronią 9 metr, pozwalając rzutom z dystansu tylko w 34% znaleźć drogę do siatki. Niemki dość dużo goli zdobywały w wygranych meczach właśnie rzutami z 9 metra: z Holandią 9/18, z Polską 8/20, z Serbią 9/16 i jak tylko miały z tym problem z Francją (5/16), to od razu był kłopot i jedyna porażka.


HH

Wiadomo, że na papierze lepiej personalnie wyglądają Hiszpanki. Ale czy po porażce w ostatnich sekundach z Francuzkami będą wystarczająco zmotywowane? Szans na awans praktycznie już nie ma, o ile dobrze patrzę.
Z drugiej strony Niemki w półfinałach, to wydawałoby się mocno abstrakcyjna sprawa, a ewentualne dzisiejsze zwycięstwo mega by je do tego przybliżyło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom