>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Z ciekawości jak wybrnałeś ze źródła pieniędzy? Jaki dokument pomógł? Mi zaakceptowali rachunek do wypłat po czym po kilkunastu dostałem maila proszącego o obszerną weryfikację (pomimo poziomu gold) Z góry dzięki :)
Ecopayz juz dawno jest u mnie skreślony, po tym jak wyplacalem w bankomacie w DE kilka razy 500e to zablokowali konto i zarządzali wyjaśnień czemu wyplacam kase w Niemczech i skąd pochodzi kasa na moim koncie. Także zamknąłem u nich konto i spokój:)
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Z ciekawości jak wybrnałeś ze źródła pieniędzy? Jaki dokument pomógł? Mi zaakceptowali rachunek do wypłat po czym po kilkunastu minutach dostałem maila proszącego o obszerną weryfikację (pomimo poziomu gold) Z góry dzięki :)
A panie daj pan spokój tyle co ja nerwów zjadłem przez nich. Najpierw chcieli skan dokumentów rzecz jasna pomimo tego że konto już miałem zweryfikowane w pełni . Dowód + rachunek za media . Potem miałem im opisać w kilku zdaniach skąd na moim koncie taka suma pieniędzy się znajduje. Napisałem poprostu że wygrałem na zakładach. I się zaczęło pytania typu co robię czy pracuje czy nie. Już tych pytań wszystkich nie pamiętam ale dla mnie to było niepojęte już miałem poprostu powiedzieć żeby wzięli sobie tą kasę z tym swoim kontem śmiesznym. Oczywiście gadka z ich strony że to są normalne procedury przeciwko praniu brudnych pieniędzy. W każdym razie odp na te ich pytania po chwili babeczka napisała żebym cierpliwie czekał na oficjalną decyzję . Po 4h dostałem że moje konto jest odblokowane i mogę dysponować środkami od razu zleciłem na konto.
Post automatycznie złączony:

Zdecydowanie nie polecam. Nie wiem co oni biorą ale jeśli za 800dolców oni taką weryfikację robią jakby to przynajmniej o milion chodziło to dajcie spokój
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
od września 2021 ecopayz umarło. Nie ma sensu jakiegokolwiek dyskutować o tym tworze w jakimkolwiek aspekcie.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Wczoraj dostałem e-mail od EcoPayz z informacją, że będą naliczać po 6 miesiącach nieaktywności kota comiesięczną opłatę w wysokości 1, 5 Euro. Napisałem do nich co rozumieją przez brak aktywności konta to, że nie wykonuję transakcji finansowych czy to, że się nie logowałem przez 6 miesięcy. Niestety nie odpisali, albo jeszcze nie odpisali. Trzeba by chyba zamknąć konto ale trochę szkoda jakby w przyszłości jakiś buk otworzył możliwość płatności przez EcoPayz. Jak tam U Was w tej sprawie ? Też dostaliście takiego maila ?
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Ecopayz umarło dawno. Możesz poprosić o zamrożenie konta. Nie będziesz mógł z niego korzystać ale nie będzie też oplat. Szybciej obstawiam zniknięcie tego portfela niż powrót do branży.

Bardziej może Ci to się przydać jeśli kiedyś zmienisz kraj zamieszkania. Ecopayz branże dalej obsługuje ale nie w PL.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Nawet jeśli ktoś wyjedzie za granicę a konto ma na polskie dane to przecież korzystać chyba nie można i tak z tego? Trzeba pewnie pisać do supportu o zmianę danych i już sobie wyobrażam ich super weryfikacje przy tym. Zalogowałem się 3 dni temu i musiałem wypełniać po co mam konto. Jakie operacje będę przeprowadzać na koncie. Ocenić widełki na jaką kwotę będę wpłacać i wypłacać. Narazie też mam konto na eco ale nie widzę jakiegokolwiek sensu posiadania tego. Teraz rynek płatności jest dość bogaty w wybór i każdy znajdzie coś dla siebie. Tam gdzie było eco to w 99% przypadkach do wyboru są: Muchbetter, Jeton, MiFinity, eZeewallet, Skrill, Neteller, PSC, Neosurf, warto też poszukać jakiegoś zagranicznego konta z kartą w €, darmowym IBANem i przelewami SEPA. Do tego są też krypto i najlepiej do korzystania chyba LTC i USDT (TRC20) bo małe prowizje przesyłu i dość popularne.
Także raczej nie ma co tęsknić za tym portfelem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
M 0

michwk87

Użytkownik
Wczoraj dostałem e-mail od EcoPayz z informacją, że będą naliczać po 6 miesiącach nieaktywności kota comiesięczną opłatę w wysokości 1, 5 Euro. Napisałem do nich co rozumieją przez brak aktywności konta to, że nie wykonuję transakcji finansowych czy to, że się nie logowałem przez 6 miesięcy. Niestety nie odpisali, albo jeszcze nie odpisali. Trzeba by chyba zamknąć konto ale trochę szkoda jakby w przyszłości jakiś buk otworzył możliwość płatności przez EcoPayz. Jak tam U Was w tej sprawie ? Też dostaliście takiego maila ?
Też dostałem takiego maila, pisałem do nich na emaila ale nic mi nie odpisują. Wam odpisali??
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Niestety nic nie odpisali. Kontaktowałeś się poprzez formularz kontaktowy czy wysłałeś e-mail ? W jakim języku do nich pisać: polskim czy angielskim ?
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mi odpisali dziś chyba po 5 dniach że mam jakieś grosze i mam je wykorzystać albo napisać żeby zamknęli z dodatnim bilansem konta. Pisałem do nich poprzez formularz na ich stronie.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Naliczają za każdy miesiąc nieaktywności, niedawno się zalogowałem i policzyli za ostatnie 3 miesiące. Naliczają te wspomniane wyżej 1,5 euro.
 
Ostatnia edycja:
K 451

kolba121

Użytkownik
Możesz zamknąć konto a kiedy będzie Ci znowu potrzebne ponownie je otworzyć, tracisz wtedy wyrobiona kartę do konta.Niestety nie ma czegoś takiego jak zawieszenie czasowe konta. Ja zamknąłem konto.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Niestety po tym jak skrill sdechł to ecopeyz było taką ostatnią ostatnieńką gałązką na której trzymali się gracze w w Polsce, można sobie było spokojnie wpłacić przez peysefcard a potem na marathonbet (mój ulubiony akurat) teraz portfeli internetowych, ktore są akceptowane przez buki które jeszcze zostały na rynku polskim po prostu nie ma i pozostaje, albo płakać, albo grać w Fortunie :) po przeglądzie oferty frtuny można się mocno zdziwić bo fajnie to wszystko wygląda, ogromna oferta na siatke, nawet większa od pinnnacle czy bet365 czyli hegemonów internetowych nielicencjonowanych w polsce, oprócz tego fajne bonusy, ale no jest jeden minus, tutaj aby cś wygrać trzeba kleić taśmy, nie da się grać singlami jak za starych dobrych lat chyba że ktoś nie wie o co chodzi w bukmacherce i płaci podatek 12% co przy dodatkowej marży kasuje mu jakiekolwiek szanse na zyski w długotrwałej perspektywie czasu. Także fortuna super, ale do taśm, gdzie dają bonus, który kasuje nam podatek (albo chociaż część niego|) a przy większych taśmach nawet przebija podatek i daje nam dodatkowy bonus, czyli dodatkowy hajs w dłuższej perspektywie. Pozdrawiam, ja wracam po blisko już kilku grubych latach na to forum, skrobne jakąs analize pewnie jak dawniej, ale głównie zajme się typowaniem w swoim temacie bukmacherskim co zmotywuje mnie do podawania jak najlepszych typów, bo zawsze miło jak ktoś coś wygra razem z tobą, albo niestety przegra ale taka jest gra, liczy się ogólny bilans nie jeden kupon :) pozdrawiam i czekam aż będe mógł założyć swój temat w kuponach ze statystykami
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Są setki innych firm niż marathon, bet365, pinnacle. Są inne portfele niż skrill i ecopayz .Chyba jak zniknąłeś z forum kilka lat temu tak i przestałeś ogarniać co się dzieje w tych tematach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Są setki innych firm niż marathon, bet365, pinnacle. Są inne portfele niż skrill i ecopayz .Chyba jak zniknąłeś z forum kilka lat temu tak i przestałeś ogarniać co się dzieje w tych tematach.
nie mówie o śmieciowych firmach, które zlimitują cie na zakład do 1 euro jak wyczują gracza profesjonalnego ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +606
D 2,9K

damian09

Użytkownik
P przestrzalninja na poprzedniej stronie był poruszany ten temat. Gdyby ecopayz nie robiło problemów i coraz to większych weryfikacji to dałoby się zlecać przelewy SEPA na ich IBAN, potem przewalutować EUR na PLN i wypłacać kartą w Polsce. xamon zlecił przelew z Jeton na ten wirtualny IBAN i w końcu cofnęli go na Jeton. Możliwe że trzeba by było to bardziej potestować zlecając konkretnie przelew SEPA z jakiegoś buka lub fintecha. Lecz nie wiem czy to ma sens a ja już tego nie sprawdzę bo zamknąłem konto na eco.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
D damian09 mnie bardziej niż iban interesuje to :)

Then follow the simple steps in your ecoPayz account to get your virtual IBAN or UK sort code & account number details.
Post automatycznie złączony:

eco nie robi problemów dyrektywa AML wymusiła na nich dostosowanie się do prawa krajowego ;) chodzi mi o UK sort code czy ktoś z tego korzysta i czy to daje jakieś profity :)
Post automatycznie złączony:

And the next time you make a SEPA or UK domestic transfer to your bank account from ecoPayz, it will appear in your bank statement as a transfer from yourself as it will be sent using the new details. For a limited time, these transfers are free of charge!*

wiem, że można zdalnie firmy w UK zakładać z ibanem, ale czy brytyjski adres się też wtedy dostaje? :unsure:

edit: chce się nauczyć prać pieniądze jak ten gość od bestbeta xd

edit2: i cyk reklamy spersonalizowane xD

1676659679225.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom