>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Wiem już wiem, napisali mi że trzeba założyć najpierw subkonto w euro, żeby móc z tego korzystać. Odpisali też na temat wypłat....


Uprzejmie informujemy, iż po wykonaniu wpłaty na wirtualny numer IBAN, można wykonywać transkacje kartowe ECOM/POS (np. poprzez korzystanie z karty ecoPayz za zapłatę za zakupy w sklepie).

Prosimy mieć na uwadze, iż transakcje wypłat środków, takie jak wypłaty środków w bankomatach (ATM), po dokonaniu wpłaty na konto ecoPayz, nie są dozwolone w naszym systemie. Oznacza to, że tego typu działalnia mogą skutkować permanentnymi ograniczeniami Twojego konta ecoPayz.


Czyli kartą w necie i sklepach można płacić bez problemu a bankomaty odpadają, zawsze coś jednak niedostyt pozostaje :|
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
czyli do zamknięcia i konto i wątek.

Edit - kiedyś w sklepach pamiętam np. Żabce czy Kauflandzie można było poprosić o wypłatę gotówki. Pani nabijała np 200 PLn ja płaciłem kartą a ona mi 200 pln gotówką dawała - to nie dotyczyło ecopayz tylko napewno jakiejś zwykłej karty ale czy na rcahunku bankowym ja miałem wtedy to definiowane jako płatność w sklepie czy jako zwykłą wypłatę to nie pamiętam. Raczej jako wypłatę bo przecież gdyby sklep to kwalifikował jako płatność to jakieś VATy czy podatki by z tego tytułu na nich spadały.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zgadzam się w 100%.
Nie do takiej Unii wchodziliśmy.
Rządzą nami europejscy komisarze ludowi,a Polska ma być "chłopcem do bicia".
Jak tak to ma wyglądać to jestem za polexitem.
Panowie naprawdę juz dajcie spokój albo rzeczywiście pogadajcie w jakimś innym wątku. Dzwoneczek co 5 minut bo coś nowego, mega ciekawego na forum o ecopayz...
Dokładnie. To nie jest ta sama Unia...
Strefy wpływów są ogromne... A mają być nieograniczone... I o to toczy się gra...
Nie powiedziałbym że jestem za polexitem...
Ta lewacka wajcha w końcu się przesunie w drugą stronę...
Kwesta tego czy wtedy jeszcze będzie Unia...
Bo takim działaniem jakie tam jest obecnie to Unia sama sobie strzela w kolano....
Można tu podyskutować:


Napisałem ostatni post apropos UE i naszej polityki zagranicznej
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
czyli do zamknięcia i konto i wątek.

Edit - kiedyś w sklepach pamiętam np. Żabce czy Kauflandzie można było poprosić o wypłatę gotówki. Pani nabijała np 200 PLn ja płaciłem kartą a ona mi 200 pln gotówką dawała - to nie dotyczyło ecopayz tylko napewno jakiejś zwykłej karty ale czy na rcahunku bankowym ja miałem wtedy to definiowane jako płatność w sklepie czy jako zwykłą wypłatę to nie pamiętam. Raczej jako wypłatę bo przecież gdyby sklep to kwalifikował jako płatność to jakieś VATy czy podatki by z tego tytułu na nich spadały.
Wiem o czym mówisz, ale to są niskie kwoty 300 czy 500zł a trochę lipa chodzić po sklepach i wypłacać kasę kartą i nie wiadomo jak to Ecopayz będzie interpretować, jeżeli w systemie będą mieć transakcję jako wypłata gotówki to tak samo mogą zablokować konto.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
po pierwsze to eco umarlo, ale tylko dla Polakow, po drugie jak ktos ma dobra bajere to odblokuje sobie konto po wyplacie z bankomatu. Tylko pewnie trzeba dobrze "wyprac" pieniadze z jetona... tylko po co jak sa inne portfele i aplikacje mobilne? Eco pozostaje dla ludzi, ktorzy maja konta na zagraniczne dane/adres.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
po pierwsze to eco umarlo, ale tylko dla Polakow, po drugie jak ktos ma dobra bajere to odblokuje sobie konto po wyplacie z bankomatu. Tylko pewnie trzeba dobrze "wyprac" pieniadze z jetona... tylko po co jak sa inne portfele i aplikacje mobilne? Eco pozostaje dla ludzi, ktorzy maja konta na zagraniczne dane/adres.

I ja właśnie tak myślę ninja. Dowidzenia Polsko.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
czyli do zamknięcia i konto i wątek.

Edit - kiedyś w sklepach pamiętam np. Żabce czy Kauflandzie można było poprosić o wypłatę gotówki. Pani nabijała np 200 PLn ja płaciłem kartą a ona mi 200 pln gotówką dawała
Jakoś w lipcu czy sierpniu przyszło mi do głowy sprawdzić. Sieć Żabka. Komunikat "nie obsługujemy takiej karty". Wyjaśnienie babki brzmiało, że najpewniej moja karta nie jest kartą polskiego banku.
No nie jest.
Natomiast co do hasła "eco umarło"... Jak dla mnie to jest błędna konkluzja dyskusji o tej nowej możliwości (IBAN). Alogiczna. Mieliśmy sytuację, że jest jeton (ale bez karty), jest eco (z kartą, ale bumachersko już nieprzydatny). Teraz pojawiła się opcja transferowania jakichś kwot pomiędzy tymi portfelami. Nawet jeśli dzięki xamon xamon już wiemy, że za próby wypłat z bankomatów będą banować/czasem banować, to zawsze jest to lepsza sytuacja niż czekać Bóg wie jak długo aż Turasy z jetona zechcą wyprodukować własne karty. Albo przelewać na Revoluta czy polskie mbanki, dając wszystko skarbówce jak na talerzu.
 
M 67,8K

marok

Użytkownik
Widzę,że nie zrozumiano mojej ironii, jasna że nie, to taki przelew jak każdy inny. Problem może być gdy kwota jest wysoka.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Do dzisiaj nie odpisali... Minęło 2 tyg. Co za żałosna firemka... Gnębić ludzi niby w imię przepisów UE to bez przerwy, ale sami żeby ich przestrzegać to już co innego... No i brak jakiejkolwiek odpowiedzi jak im wkleiłem czarno na białym jak mi wysłali maila z monitem, a wcześniej pisali, że nic nie wysyłali. Nawet zwykłego "przepraszam" jak mi wysłali monit o aktualizację danych do konta co nie istnieje.
 
L 64

leonik

Użytkownik
witam , kolego Syach czy przetestowales wyplate z jeton na eco wkoncu ???? rozmawialem z support eco i za zasilone srodki mozna placic w sklepach itp , przeciez zawsze mozna kupić jakis sprzet i go zaraz sprzedac wiadome straci sie na tym ale zawsze to jakas alternatywa , tylko podstawowa rzecz czy komus udalo sie wyplacic srodki z jeton wallet na eco bez problemu ??? ile to trwalo i czy KYC jeton nie zadawal pytan , sam z mila chcecia bym to przetestowal ale jestem w trakcie weryfikacji jeton i nie chce narazie mieszac .
 
L 64

leonik

Użytkownik
no wlasnie jak komus sie uda to wtedy mozna cos powiedziec o tym no i rowniez kwestia dodania tego wirtualnego iban w koncie jeton jak prawidlowo podac dane zeby zwrotki nie bylo i zbednych pytan z kyc jeton
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
no wlasnie jak komus sie uda to wtedy mozna cos powiedziec o tym no i rowniez kwestia dodania tego wirtualnego iban w koncie jeton jak prawidlowo podac dane zeby zwrotki nie bylo i zbednych pytan z kyc jeton
Ja spróbuję na dniach, też właśnie chciałem płacić w sklepach tą kartą czy w necie, tylko chyba to będzie średnio opłacalny interes, jak dla mnie przynajmniej bo mam walutę pln w 1xbecie a za przewalutowanie na Jetonie życzą sobie 6%, więc przy większej kwocie uzbiera się niezła sumka za samą możliwość przewalutowania, więc troche kiepsko wyrzucać kasę praktycznie w błoto. Już pewnie bardziej opłacalne będzie puszczenie w złotowkach na to konto euro w eco, chociaż nie wiem sam.
 
Do góry Bottom