>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
zrozumiałem , że zlecona we wtorek , a doszła tydzień pózniej . dziwnie zdanie ułozyłeś i źle zrozumiałem . skoro 5 h to ok
 
B 648

brof123

Użytkownik
u mnie dziwna sprawa . wplacalem do 1xbet kartą revolut , a wyplate zrobiłem na karte ecopayz , 2,5h minelo a kasy na koncie ecopayz nie ma .

zaakceptowal mi rusek wypłatę , ale kasy nie ma na koncie eco , moze eco nie zaakceptowalo tego przelewu?
albo ktos wyplacal z ruska na karty eco , revolut , moze to tak dlugo sie czeka ?

ps: zrobiłem tak bo nie szło wpłacić kartą ecopayz , ale wypłacić można było.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
u mnie dziwna sprawa . wplacalem do 1xbet kartą revolut , a wyplate zrobiłem na karte ecopayz , 2,5h minelo a kasy na koncie ecopayz nie ma .

zaakceptowal mi rusek wypłatę , ale kasy nie ma na koncie eco , moze eco nie zaakceptowalo tego przelewu?
albo ktos wyplacal z ruska na karty eco , revolut , moze to tak dlugo sie czeka ?

ps: zrobiłem tak bo nie szło wpłacić kartą ecopayz , ale wypłacić można było.
Dawno nie wyplacalem nic na karte ale jak to robilem to zawsze zchodzilo sie jak z wyplata na konto. Czyli dzisiaj wyplata a kasa na koncie jutro.
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Kilka dni temu chciałem wpłacić na unibeta 45 zł przez ecopayz. Okazało się, że na unibet już nie da się wpłacić przez ecopayz. Zacząłem szukać gdzie mogę to zrobić. Pamiętam, że na 100% można było wpłacić na betsafe i na pokerstars. Wchodzę tam też nie ma możliwości wpłacenia ecopayz. Nigdzie już nie można wpłacić pieniędzy przez ecopayz. Wypłata na konto bankowe kosztuje tyle ile mam na koncie a więc nic już z tymi pieniędzmi nie mogę zrobić ? Wiem, że moje niedopatrzenie że wcześniej nie sprawdziłem tylko od razu wpłacałem na ecopayz ale trochę szkoda żeby 45 zł przepadło. Nie mam ani karty ecopayz ani innych portfeli (tylko skrill) tylko konto silver ecopayz. Czy da się uratować jakoś te pieniądze. Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedź
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Zamów sobie kartę do konta jest chyba bezpłatna przyjdzie Ci za około 10 dni i sobie wypłacisz. Jak będziesz miał kartę to o ile pamiętam normalnie można nią wpłacać np. na STS ale są tam jakieś prowizje niemałe. Jednym słowem nie kalkuluje się już Polakom posiadać konto w ecopayz. Nie ma to sensu. Jakieś tam zakupy w Internecie itp można normalnie zapłacić swoją z polskiego banku bez jakichś tam 2 czy 5% od wpłaty na ecopayz.

Ewentualnie popatrz sobie na dundlle.com tam można np kupić paysafecard czy neosurf i można zapłacić ecopayzem. Tylko musisz pilnować i dobrze wybrać swoją lokalizacje tj. Polski

Edit - oczywiście dundle.com, literówka.
 
Ostatnia edycja:
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
ecopayz umożliwia stworzenie wirtualnego IBAN (tylko w euro) - możliwe zatem będzie wykonywanie przelewów z Jetona na ecopayz i wypłacanie z kart ecopayz - a jak wszyscy wiemy co jak co ale eco limity na kartach ma duże. Oba supporty (eco i jeton) przyznają, że takie transakcje mogą być możliwe. Pozostaje sprawdzić po niedzieli to w praktyce.
Pierwsza pozytywna informacja w temacie e-portfeli od miesiąca. Ale czy ktoś już w praktyce to przetestował? Na surebety jedynie zaanonsowali, że taka opcja się pojawi. Uwierzę, jak zobaczę :)
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Pierwsza pozytywna informacja w temacie e-portfeli od miesiąca. Ale czy ktoś już w praktyce to przetestował? Na surebety jedynie zaanonsowali, że taka opcja się pojawi. Uwierzę, jak zobaczę :)
Tylko że eco wycofał sie z płatności do operatorów hazardowych dla Polaków, to nic nie da ten iban. czy z konta czy z karty nie wpłacisz tym na nic związanego z bukmacherką pokerem itd..
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Dokładnie, chodzi o odwrotny kierunek. Ja powiem szczerze z Jetona na polski bank wypuścić cokolwiek powyżej 10k bym się bał. Trzymać dużo na Jetonie też to dla mnie nie wsmak - wszystko w zasadzie darmowe, jeszcze jakiś cashback przy wpłatach do buków... trochę to zbyt pięknie wygląda.. kurs wymiany PLN na Euro też jest o blisko 10% zawyzony więc opłaca się wymieniać na Euro i transferować na rachunki w Euro.

Do tej pory trzymałem się z eco kilka dobrych lat, owszem czasem z błahego powodu coś tam zablokowali na 3-4dni ale EMAIL czy dwa jakieś wyjaśnienia i było ok. Konto status VIP, na momencie jakieś dziwne tematy były rozwiązywane...

To jest raczej rozwiązanie dla tych co mając 4 karty do konta Eco - PLN. USD. Euro, GBP - chcą z bankomatów sobie hajs wypłacać. Na limitach przecież to lekko ponad 24k dziennie z własnego, jednego konta. Bez limitów miesięcznych.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Bo wpłacać będziesz Jetonem. Połączenie Jetona z eco przywróci opcję korzystania z karty eco.
Poki co to nikt tego nie potwierdzil. Jezeli przelew z jetona nie bedzie traktowany jako przelew "od sprzedawcy" to bedziesz mogl placic karta, ale nie wyplacac. No chyba ze ktos ma info z pierwszej reki, ale jak pytalem wczesniej to okazalo sie, ze to tylko przypuszczenia co bedzie.

"

Customers in Poland & Germany!
🇩🇪
🇵🇱

At ecoPayz, you can now get your personal virtual IBAN!
Send and receive money to or from your ecoPayz account with your own name as the beneficiary, faster and cheaper.
" po to jest iban, gdzie tam tutaj jest mowa o wyplatach karta z bankomatu? JAk sie okaze, ze bedzie mozna wyplacac karta bez konsekwencji to super, jak nie to kupa.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Poki co to nikt tego nie potwierdzil. Jezeli przelew z jetona nie bedzie traktowany jako przelew "od sprzedawcy" to bedziesz mogl placic karta, ale nie wyplacac. No chyba ze ktos ma info z pierwszej reki, ale jak pytalem wczesniej to okazalo sie, ze to tylko przypuszczenia co bedzie.

"

Customers in Poland & Germany!
🇩🇪
🇵🇱

At ecoPayz, you can now get your personal virtual IBAN!
Send and receive money to or from your ecoPayz account with your own name as the beneficiary, faster and cheaper.
" po to jest iban, gdzie tam tutaj jest mowa o wyplatach karta z bankomatu? JAk sie okaze, ze bedzie mozna wyplacac karta bez konsekwencji to super, jak nie to kupa.
Wszyscy w tej chwili teoretyzujemy - tego dotyczył mój wpis, że jak na razie nikt tego jeszcze nie przetestował. Ale jeśli te pieniądze będą już w eco (mniejsza o to, czy w saldzie portfela, czy na koncie poprzez nr IBAN), to wydaje mi się naturalne umożliwienie korzystania z nich w pełnym zakresie. Dlaczego zapłacić za flachę mam móc, a wypłacić stówę i kupić tę flachę za gotówkę już nie?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wszyscy w tej chwili teoretyzujemy - tego dotyczył mój wpis, że jak na razie nikt tego jeszcze nie przetestował. Ale jeśli te pieniądze będą już w eco (mniejsza o to, czy w saldzie portfela, czy na koncie poprzez nr IBAN), to wydaje mi się naturalne umożliwienie korzystania z nich w pełnym zakresie. Dlaczego zapłacić za flachę mam móc, a wypłacić stówę i kupić tę flachę za gotówkę już nie?
Tak, to dlaczego jak wplacisz stowke z konta bankowego i wyplacisz w bankomacie to masz blokade? :) Wirtualny iban nie powstaje specjalnie dla Jetona... po prostu bedzie mozna wplacic pieniadze z Jetona na ecopayz dzieki temu, ze ecopayz bedzie mialo fizyczny adres konta bankowego... nikt tego nie przetestowal, bo opcja dla Polakow jest dostepna od kilkunastu godzin.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wszyscy w tej chwili teoretyzujemy - tego dotyczył mój wpis, że jak na razie nikt tego jeszcze nie przetestował. Ale jeśli te pieniądze będą już w eco (mniejsza o to, czy w saldzie portfela, czy na koncie poprzez nr IBAN), to wydaje mi się naturalne umożliwienie korzystania z nich w pełnym zakresie. Dlaczego zapłacić za flachę mam móc, a wypłacić stówę i kupić tę flachę za gotówkę już nie?
Jak to dlaczego? Bo eco bedzie podejrzewalo pranie pieniedzy. Czesto mi tak konto blokowali az wkoncu je zamknalem. Jak wyplacalem kase od bukow to moglem z nia robic co chcialem. Ale jak np wplacilem z portfela psc i chcialem to wyplacic albo komus przelac, nawet glupie 50zl to zaraz blok konta. Ale juz w sklepie moglem placic karta bez problemu tymi samymi pieniedzmi.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
hello ecopayz can i send money from jeton to virtual iban and after that withdraw money via ecocard from ATM without blocking account? Whan i made normal transfer from my bank account and withdraw money i always have suspensed account

Hi. It should be possible however the account may be restricted and additional information required for such activity as we do not support in-out transactions.

czyli bedzie tak samo jak przy zwyklym transferze

tak wiem moj angielski nie najlepsza

ps. na facebooku zapytalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Dzięki, że Ci się chciało. Fajna odpowiedź swoją drogą. "It should be possible, ale... na własne ryzyko. Tak jakby sami ludzie na ich supporcie guzik wiedzieli.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak niekompetentnej i pełnej hipokryzji firmy dawno nie widziałem i nie chodzi tylko o bukmcherkę, ale o wszystkie firmy. Otóż jak pisałem wcześniej usunąłem tam konto jeszcze w marcu i dostałem potwierdzenie, że konto usunięte. Tydzień temu dostaję od nich maila z informacją o potrzebie aktualizacji konta bo inaczej zablokują :) Wkurzony napisałem do supportu, że żądam usunięcia wszystkich informacji ("prawo do bycia zapomnianym") na podstawie przepisów UE, na które tak się często powołują blokując nam środki. Dostałem odp., że prawo jest zrealizowane, ale przechowują te dane w zakresie niezbędnym ustawami przez 5 lat. Ok. To wiem, ale dlaczego mi wysłali maila z żądaniem aktualizacji danych do konta, które nie istnieje ? Odpisali, że nic nie wysyłali. Więc wkleiłem im screen (mail był od nich na 100% sprawdziłem sygnatury czy nie scam) i jeszcze raz zadałem pytanie co archiwizują i dlaczego mi wysłali tego maila... No i zgadnijcie jaki efekt ? ZERO ODPOWIEDZI ! (Jak wcześniej miałem po paru godzinach)... Czyli typowe zachowanie - jak nie wiem co odpisać zrywam kontakt, czego najbardziej nienawidzę tak w kontaktach z ludźmi, w kontaktach z firmami i na forach... Jak się ktoś nie umie przyznać do błędu to nic nie odpisuje...

Jak bym miał więcej czasu to za to wszystko jak traktują i traktowali nas z tymi ciągłymi weryfikacjami niby w imię przepisów UE, na podstawie właśnie tych przepisów bym ich ud...pił wysyłając skargę do unijnego organu ochrony danych osobowych, a za nie przestrzeganie ściśle tego prawa są ogromne kary... Jak widzicie mają podwójne standardy...
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Tak niekompetentnej i pełnej hipokryzji firmy dawno nie widziałem i nie chodzi tylko o bukmcherkę, ale o wszystkie firmy.

No i zgadnijcie jaki efekt ? ZERO ODPOWIEDZI ! (Jak wcześniej miałem po paru godzinach)... Czyli typowe zachowanie - jak nie wiem co odpisać zrywam kontakt, czego najbardziej nienawidzę tak w kontaktach z ludźmi, w kontaktach z firmami i na forach... Jak się ktoś nie umie przyznać do błędu to nic nie odpisuje...
Spotkałem w życiu sporo takich zachowań. Niemal wszystkie miały wspólny mianownik - to byli ludzie, którzy wcześniej pożyczyli jakieś pieniądze :) Ale w sumie analogia do tego biznesu trafna.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Blad systemu z tym mailem. Zamkniecie konta nie zawsze skutkuje usunieciem z listy mailingowej. Maile sa wysylane wg szablonu. Ja pisalem do nich na facebooku na profilu a odpowiedz dostalem w wiadomosci prywatnej... Na trustpilocie napisalem, ze nie polecam, bo nie obsluguja transakcji z curacao to podwazyli moja "recenzje" a jak wyslalem dane potwierdzajace kim jestem to nic nie odpisali a mogli odpisac, ze dotyczy to takich i takich krajow... Takie rzeczy sie zdarzaja w internecie. Dostaje mnostwo maili od roznych bukmacherow, w ktorych juz dawno zamknalem/poprosilem o usuniecie konta. Takie rzeczy sie zdarzaja🤷‍♂️
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Blad systemu z tym mailem. Zamkniecie konta nie zawsze skutkuje usunieciem z listy mailingowej. Maile sa wysylane wg szablonu. Ja pisalem do nich na facebooku na profilu a odpowiedz dostalem w wiadomosci prywatnej... Na trustpilocie napisalem, ze nie polecam, bo nie obsluguja transakcji z curacao to podwazyli moja "recenzje" a jak wyslalem dane potwierdzajace kim jestem to nic nie odpisali a mogli odpisac, ze dotyczy to takich i takich krajow... Takie rzeczy sie zdarzaja w internecie. Dostaje mnostwo maili od roznych bukmacherow, w ktorych juz dawno zamknalem/poprosilem o usuniecie konta. Takie rzeczy sie zdarzaja🤷‍♂️
Minęło parę dni i wciąż nie ma odp. Kontakt stracony...

P przestrzalninja nie chodzi o to czy się zdarzają czy nie tylko chodzi o to, że mi kłamią w żywe oczy, że nic nie wysłali, a ponadto w imię przepisów UE gnębią użytkowników, a jak sami je łamią, to kłamią, że nic nie wysłali... To wielka firma z ogromnymi zyskami, a nie prywatna osoba i mają prawny obowiązek ścisłego przestrzegania prawa i nie wolno im archiwizować wszystkich danych, a wyłącznie te, na które pozwala prawo. UE to nie Polska gdzie się przymyka oczy na wiele spraw, a to co się obecnie dzieje w wymiarze sprawiedliwości w sensie wpływu władzy wykonawczej to już w ogóle parodia... U nas wiele kwestii to jest dobry lub zły dzień urzędnika/policjanta/sędziego czasami, a w UE prawo wykonuje się co do joty, a za łamanie ochrony danych osobowych są ogromne kary... Oni się bez przerwy na to powołują, a sami co robią ? Jak piszesz, że buki też tak robią to tak samo. No chyba, że cała ta ochrona danych osobowych to jedna wielka fikcja i tak każda firma przechowuje nasz dane przez wieki...
 
Do góry Bottom