>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

S 1,9K

syach

Użytkownik
ale udaje wam się na betssona, unibeta czy betsafe wpłacać kartą mastercard wydaną wam do konta ecopyaz?? I wypłacać na nią również?

Nie mam możliwości wypróbowania tego w tej chwili - kartę dopiero mi przyślą - ale to trochę dziwna byłaby taka sytuacja skoro operator mówi, że zabiera swoje zabawki a jednocześnie umożliwia wpłaty/wypłaty na swoje karty które wydał klientowi do konta.

Chyba, że.... chodzi o kasę. Żadne tam wychodzimy z branży tylko $$$ misiaki.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
ale udaje wam się na betssona, unibeta czy betsafe wpłacać kartą mastercard wydaną wam do konta ecopyaz?? I wypłacać na nią również?

Nie mam możliwości wypróbowania tego w tej chwili - kartę dopiero mi przyślą - ale to trochę dziwna byłaby taka sytuacja skoro operator mówi, że zabiera swoje zabawki a jednocześnie umożliwia wpłaty/wypłaty na swoje karty które wydał klientowi do konta.

Chyba, że.... chodzi o kasę. Żadne tam wychodzimy z branży tylko $$$ misiaki.
nie da rady wpłacić karta ecopayz ani do jednego ani do drugiego. Za to można do 22bet problem niestety z wypłaty jest.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Czy w Polsce da się wpłacić z konta ecopayz do jakiegoś buka czy tylko z ich karty?
A to z karty mozna normalnie wplacac?
nie da rady wpłacić karta ecopayz ani do jednego ani do drugiego. Za to można do 22bet problem niestety z wypłaty jest.
Do 22bet macie psc/jeton do wplaty a jetona do wyplaty. I nie kombinujcie z kartami eco bo potem bedzie placz ze wyplacic nie mozna.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Kwestia jest taka, że zostało mi parę zł na koncie Eco i nie opłaca się tego wypłacać na konto bo za duża prowizja a karty nie posiadam, stąd pytanie.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
ecopayz umożliwia stworzenie wirtualnego IBAN (tylko w euro) - możliwe zatem będzie wykonywanie przelewów z Jetona na ecopayz i wypłacanie z kart ecopayz - a jak wszyscy wiemy co jak co ale eco limity na kartach ma duże. Oba supporty (eco i jeton) przyznają, że takie transakcje mogą być możliwe. Pozostaje sprawdzić po niedzieli to w praktyce.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
ecopayz umożliwia stworzenie wirtualnego IBAN (tylko w euro) - możliwe zatem będzie wykonywanie przelewów z Jetona na ecopayz i wypłacanie z kart ecopayz - a jak wszyscy wiemy co jak co ale eco limity na kartach ma duże. Oba supporty (eco i jeton) przyznają, że takie transakcje mogą być możliwe. Pozostaje sprawdzić po niedzieli to w praktyce.
U mnie za kazdym razem jak wplacalem na eco kase nie z buka tylko inna metoda, np przelewem albo psc i zaraz ta kase szedlem wyplacic ale przelewalem komus na eco to blok konta i tlumaczenia. Dlatego zamknalem to w pizdu. Wiec nie wiem czy da rade zrobic tak jak piszesz.
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
To tak, wpłata na ecopayza przelewem i potem od razu wypłata tej kasy z bankomatu zawsze równało się blokowaniem konta i wyjaśnieniami. Zawsze tak było. Co do przelewów pomiędzy użytkownikami - ja kilka razy dla braciaka przelewałem - ten 500 km ode mnie szedł sobie wypłacać do bankomatu - nigdy nie było problemu.

Odnośnie wirtualnego IBAN to świeżynka - info i usługa dostępna od wczoraj wieczór.

Tak napisałem, bo wiadomym jest, że transfer środków pomiędzy e-walletami to nie łatwa sprawa tutaj na linii od Jeton do ecopayz wydaje się to być możliwe, suppporty potwierdzają. Jeton klepie wychodzące poniedziałek-piątek stąd napewno nikomu jeszcze nie udało się tego sprawdzić - ale wydaje się, że - i oba supporty mi to potwierdziły - będzie to hulać.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To tak, wpłata na ecopayza przelewem i potem od razu wypłata tej kasy z bankomatu zawsze równało się blokowaniem konta i wyjaśnieniami. Zawsze tak było. Co do przelewów pomiędzy użytkownikami - ja kilka razy dla braciaka przelewałem - ten 500 km ode mnie szedł sobie wypłacać do bankomatu - nigdy nie było problemu.

Odnośnie wirtualnego IBAN to świeżynka - info i usługa dostępna od wczoraj wieczór.

Tak napisałem, bo wiadomym jest, że transfer środków pomiędzy e-walletami to nie łatwa sprawa tutaj na linii od Jeton do ecopayz wydaje się to być możliwe, suppporty potwierdzają. Jeton klepie wychodzące poniedziałek-piątek stąd napewno nikomu jeszcze nie udało się tego sprawdzić - ale wydaje się, że - i oba supporty mi to potwierdziły - będzie to hulać.
mozna w kantorach intenetowych dokonywac takich transakcji w zamian za % od transakcji.

ecopayz umożliwia stworzenie wirtualnego IBAN (tylko w euro) - możliwe zatem będzie wykonywanie przelewów z Jetona na ecopayz i wypłacanie z kart ecopayz - a jak wszyscy wiemy co jak co ale eco limity na kartach ma duże. Oba supporty (eco i jeton) przyznają, że takie transakcje mogą być możliwe. Pozostaje sprawdzić po niedzieli to w praktyce.
na 100% bedzie mozna wyplacac te pieniadze karta bez obrotu?
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
mozna w kantorach intenetowych dokonywac takich transakcji w zamian za % od transakcji.



na 100% bedzie mozna wyplacac te pieniadze karta bez obrotu?
P przestrzalninja a gdzie i jak chcesz teraz obrót robić za pośrednictwem ecopayz??? ja myślę, że oni wiedzą co robią. Odeszli z branży - kasa w sposób oczywisty im się teraz nie zgadza przynajmniej na polskim rynku - jakoś dziurę trzeba załatać. Ten IBAN to nowinka, podkreślają, że do listopada usługa będzie bezpłatna - potem... jak mówię kasa się nie zgadza u księgowej. Ponadto wygenerowany IBAN jest... Irlandzki.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P przestrzalninja a gdzie i jak chcesz teraz obrót robić za pośrednictwem ecopayz??? ja myślę, że oni wiedzą co robią. Odeszli z branży - kasa w sposób oczywisty im się teraz nie zgadza przynajmniej na polskim rynku - jakoś dziurę trzeba załatać. Ten IBAN to nowinka, podkreślają, że do listopada usługa będzie bezpłatna - potem... jak mówię kasa się nie zgadza u księgowej. Ponadto wygenerowany IBAN jest... Irlandzki.
nigdzie, ale ja pytam czy wyplacic bedzie mozna bez przypalu czy nie na 100%? zawsze moga stac sie jedna z opcji do wyplaty/wplaty u polskich bukmacherow... Dlatego pytam czy na 100% bedzie mozliwosc wyplaty bez przypalu czy ecopayz, jak wiekszosc portfeli internetowych bedzie sluzyc do zakupow w internecie? Czy to potwierdzone info na 100% czy przypuszczenia?
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Dla kogoś może kto szuka takiego info i podobnie jak ja dopiero co zaczął z Jetonem. Porównałem dwie metody wypłat pod względem realizacji - oczywiście mógł to być przypadek ale...

Wypalta poprzez BANK MANUAL TRANSFER - zlecona we wtorek godzina punkt 12:00, pieniądze na koncie następnego dnia 10:30.


Wypalta poprzez TRUSTLY - zlecona również we wtorek, tydzień później, również punkt 12:00, pieniądze tego samego dnia o godzinie 16:55.

Obie metody wypłaty dotyczyły 1000pln, obie były kierowane na to samo moje konto w Banku Santander.

Napisałem, bo sam zaczynając z Jetonem szukałem takiej prostej i klarownej informacji.

Kurcze wątki poplątałem - miało pójść do Jetona a nie eco. Sorry za to.
 
Do góry Bottom