>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Trzy dni czekam już na akceptację przelewu ( wypłaty na konto)
Śmiech na sali normalnie, MuchBetter to kwestia 2 godzin tylko tam trochę więcej tracę na przewalutowanie.
Hmmmm, po co wyplacasz kase z eco na konto? Wyplac sobie w bankomacie i juz. A skoro juz chcesz na konto to po co najpierw na eco przelewales? Trza bylo odrazu na konto od buka wyplacic a nie na eco najpierw. Polecam zalozyc revoluta. Tam przelew karta z eco jest natychmiastowy.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Hmmmm, po co wyplacasz kase z eco na konto? Skoro tak robisz to trza bylo odrazu na konto od buka wyplacic a nie na eco najpierw. Polecam zalozyc revoluta. Tam przelew karta z eco jest natychmiastowy.
Zapewne po to ,żeby przelew nie był od buka na koncie, tylko z portfela internetowego.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
No tak, ale przelew to zawsze przelew, nie wazne skad. Nadgorliwy bank moze sie przyczepic nawet o przelewy od znajomych. A w razie "wu" i tak bedzie sprawdzone skad pochodza pieniadze z danego przelewu. I poza tym po takim przelewie juz wszyscy wiedza, ze masz portfel i przy kontroli "poprosza" o wyciag z niego. A jak nie dasz to sami sobie zalatwia bo juz wiedza, ze jest. Ja mam zasade, ze po to jest portfel zeby w zadnym wypadku nie przelewac z niego pieniedzy na konto. Wtedy nikt sie o nim nie dowie.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
A jest tam jakiś polski support. Mozna coś załatwić czy nie bardzo.
W poniedziałek w nocy, a w zasadzie już wtorek o 01:00 zleciłem wypłatę i dalej nie zatwierdzona.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Dziś w nocy będzie 7 dni jak wypłata zlecona i nie zatwierdzona.
Moim zdaniem to jest niepoważne traktowanie klientów, i wiem mogę mieć kartę ale nie chcę. Mam nadzieję, że w końcu dotrą na konto
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Dziś w nocy będzie 7 dni jak wypłata zlecona i nie zatwierdzona.
Moim zdaniem to jest niepoważne traktowanie klientów, i wiem mogę mieć kartę ale nie chcę. Mam nadzieję, że w końcu dotrą na konto
Nie chcesz mieć karty? Nie chcesz ułatwić sobie wypłat pieniędzy na przyszłość? Dziwna sprawa. Pisz do nich, jakiś support mają bo narzekaniem na forum nie przyśpieszysz wypłaty.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Nie chcesz mieć karty? Nie chcesz ułatwić sobie wypłat pieniędzy na przyszłość? Dziwna sprawa. Pisz do nich, jakiś support mają bo narzekaniem na forum nie przyśpieszysz wypłaty.
Co mi z karty jak gość pisał że przy częstych wypłatach czy większych kwotach mogą zablokować konto. Ja potrzebuję gotówkę więc karta mi niepotrzebna tym bardziej że też mogą być problemy. Dał mnie są niepoważni i tyle
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Co mi z karty jak gość pisał że przy częstych wypłatach czy większych kwotach mogą zablokować konto. Ja potrzebuję gotówkę więc karta mi niepotrzebna tym bardziej że też mogą być problemy. Dał mnie są niepoważni i tyle
Blokują konta kombinatorom. Przy normalnym korzystaniu nic takiego nie robią. Ostatnia karta szła do mnie około tygodnia. Dziś mógłbyś wypłacić pieniądze, a i na przyszłość by się przydała.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Blokują konta kombinatorom. Przy normalnym korzystaniu nic takiego nie robią. Ostatnia karta szła do mnie około tygodnia. Dziś mógłbyś wypłacić pieniądze, a i na przyszłość by się przydała.
Nie jestem zadnym kombinatorem😁 Juz sie rozeznalem w temacie. Maja zapisane w regulaminie i kazdy to sobie moze sprawdzic, ze nie wolno wplacac pieniedzy w jakikolwiek inny sposob niz od buka i zaraz ich wyplacac bo wtedy wylapuja to jako mozliwosc prania pieniedzy i blokuja konto. Czyli jak przelewasz kase od buka i zaraz idziesz ja wyplacic to jest ok. Ale jak wplacisz kase przelewem, karta, przez psc itp i zaraz pojdziesz je wyplacic to juz jest podejrzenie prania pieniedzy, blok konta i wyjasnienia. To samo tyczy sie, jak ktos Ci regularnie co tydzien/miesiac przelewa pieniadze. O to tez moga sie doczepic. Ale teraz to i banki o to sie potrafia przyczepic. Takrze Psychol, wcale nie trzeba kombinowac zeby bloka zrobili😉
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Witam. Powiedzcie mi ile czekacie na przelew z Ecopayz, ja zleciłem 24.06 czyli w tamten czwartek. Status transakcji jest "Zamówione". Ile czasu trwa zanim pieniądze docierają wam na konto? Zrobiłem przelewem międzynarodowym, nie SEPA bo to by musiało być w EURO.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Witam. Powiedzcie mi ile czekacie na przelew z Ecopayz, ja zleciłem 24.06 czyli w tamten czwartek. Status transakcji jest "Zamówione". Ile czasu trwa zanim pieniądze docierają wam na konto? Zrobiłem przelewem międzynarodowym, nie SEPA bo to by musiało być w EURO.
Nie boisz sie na konto wyplacac kase od bukow? No chyba ze to z legalnych to spoko.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Ogólnie jak dla mnie to zbyt długo to trwa i rezygnuje z tego ecopayz.... wracam do MuchBetter. Tam zapłace więcej za przewalutowanie, ale wszystko jest sprawnie załatwiane. Zlecam wypłatę dzisiaj i kasa jutro jest na koncie, a w ecopaz zleciłem wyplate 24.06, a kasa dotarła dopiero dzisiaj...
Co do pytania o wpłatę kasy kartą to wszędzie są te komunikaty na MuchBetter też i chyba tak faktycznie jest.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Które buki (oprócz Unibeta, Betssona i betsafe) obecnie przyjmują wpłaty ecopayz? Przy czym eco eco, a nie kartą MasterCard do konta eco.


post w sumie już do usunięcia
 
Ostatnia edycja:
L 76

lukas1981

Użytkownik
Pisałem w innym dziale, ale nikt nie odpowiedział może tu się uda i ktoś odpowie.
Chciałbym porównać 2 portfele muchbetter i ecopeyz i wybrać lepszy. Mógłby ktoś napisać jakie są koszty wpłaty 2k do jednego i drugiego oraz ile wynosi koszt wypłaty 10k z jednego oraz drugiego portfela. Interesuje mnie także proces weryfikacji w obu portfelach ile trwa i co trzeba im przesłać.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Pisałem w innym dziale, ale nikt nie odpowiedział może tu się uda i ktoś odpowie.
Chciałbym porównać 2 portfele muchbetter i ecopeyz i wybrać lepszy. Mógłby ktoś napisać jakie są koszty wpłaty 2k do jednego i drugiego oraz ile wynosi koszt wypłaty 10k z jednego oraz drugiego portfela. Interesuje mnie także proces weryfikacji w obu portfelach ile trwa i co trzeba im przesłać.
Zamiast się pytać to załóż sobie jeden i drugi i porównaj. Założenie nic nie kosztuje. Są buki w których lepiej używać ecoPayz a są takie w których lepiej używać MuchBetter.
 
Do góry Bottom