>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Właśnie przyszło mi powiadomienie że pieniądze zaksiefowanw na koncie revolut. Także trzeba przyjąć około 48h z jeton na revolut. Cała kwota przyszła, bez prowizji. Teraz bankomatem za Free będę mógł wypłacić.
W Revolucie limit darmowych wypłat z bankomatów to 800zł, przy standardowym koncie. Potem prowizja 2%.
Można zwiększyć limit wypłat w bankomacie podnosząc standard konta, w zależności ile kto będzie chciał wypłacać, warto sobie to przeliczyć czy większy jest koszt podniesienia konta, czy więcej wyjdzie prowizja.

Ale z Revo są przygody. Blokowanie kont, kontrola przypływu gotówki z obowiązkiem dosyłania dokumentów potwierdzających ich legalność. Poczytajcie na ich Twitterze, poszukajcie w Google. Nie życzę nikomu tego procesu. Fajny portfel, na wakacje, małe rzeczy. Nie przepływy kasy.

e: czy ktoś potwierdzi, że Unibet i Betsson już nie przyjmuje wpłat przez Eco? Opcja wpłaty jeszcze wisi., tylko potem błąd niby wyskakuje.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
A jak najbezpieczniej teraz wypłacić z 1xbet?
Osobiście pod kolejną grę wypłacam na Jeton Wallet. Bukmacher jest u ruskich (1xbet, klony, Marathon) a także w Betssonie i jej siostrzanej wersji Betsafe. Liczę mocno, że z czasem pojawi się na Unibecie ta opcja. Jeton ma też opcję utworzenia karty wirtualnej, powinna być pomocna. A by całkiem wypłacić kasę z 1xbet można spróbować podać dane karty Eco i jeśli przejdzie dalej to już ATM i voila.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Osobiście pod kolejną grę wypłacam na Jeton Wallet. Bukmacher jest u ruskich (1xbet, klony, Marathon) a także w Betssonie i jej siostrzanej wersji Betsafe. Liczę mocno, że z czasem pojawi się na Unibecie ta opcja. Jeton ma też opcję utworzenia karty wirtualnej, powinna być pomocna. A by całkiem wypłacić kasę z 1xbet można spróbować podać dane karty Eco i jeśli przejdzie dalej to już ATM i voila.
A właśnie jak z tym jetonem. Jakie prowizję przy wpłatach i wyplatach? I jak później z tego wypłacić. Do tej pory korzystałem tylko z Eco jeżeli chodzi o grę w 1xbet i było bardzo dobrze.
 
D 0

Dzbankowsky

Użytkownik
Witam! Informacja ode mnie Panowie jest następująca. Mieszkam w Norwegii i rzeczywiście od 18.04 wyłączają możliwość dokonywania "zakupów" jeśli mój adres zamieszkania jest z tego kraju. Posiadam konta w dwóch bukach: 1xbet jak i 22bet. Sytuacja wygląda tak, że 1xbet mając te licencje Curacao (siedziba Cypr), nie dopuszcza możliwości transferu przez EcoPayz, zaś 22bet i tutaj właśnie nie wiem czy ma cypryjską czy Curacao dlatego że normalnie mam dozwolony przelew przez Eco. A przecież to klony :rolleyes:
I jeśli chodzi o państwa z EEA (czyli na nasz język EOG) to któryś użytkownik podał tutaj listę i co zauważyłem zostały z niego wykluczone trzy państwa które de facto należą do EOG/EEA ale już nie do Unii Europejskiej a takimi krajami są właśnie moja Norwegia, Islandia jak i Lichtenstein. Coś tu się kroi i najwyraźniej nie jest to chleb... :cry:

Druga sprawa Pany, czy myślicie że jak mam normalnie konto zweryfikowane z ECO i dostałem od nich ten e-mail,


  • Starting from 18 Apr 2021, you will no longer be able to make purchase transactions with ecoPayz Merchants.
  • You can receive payouts from ecoPayz Merchants until 25 Apr 2021 inclusive.
  • Other ecoPayz account features available to you remain unchanged.

to czy myślicie że jak napisze do nich że przeprowadzam się z powrotem do Polski, zawnioskuje o zmiane adresu i na potrzeby weryfikacji dodam jako załącznik potwierdzenie posiadania rachunku bankowego z polskim adresem lub ewentualnie wyciągne z urzędu potwierdzenie zameldowania, czy wtedy nie będzie problemu żeby używać konta chociaż w tym 22bet skoro nie zablokowali EcoPayz'a? Zapewne problem się pojawi w przypadku logowania, ale jedyny sposób to używanie VPN. Kolejny kłopot? Co jeśli zaznaczę, że przeprowadzając się oczywiście zmieniam prace i będę korzystał z innego IP ze względu na bezpieczeństwo np praca w dużej firmie lub w centrum handlowym, a z IP wiadomo jakiego VPN-owskiego :p Jak to widzicie? Nie zlewają się zbyt te sytuacje? Przecież może nastąpić taki zbieg okoliczności w życiu, zresztą jestem jednym na tysiące jak nie więcej... a może dedykowany adres IP załatwi sprawe? Czekam na jakąś opinie Panowie, pozdrawiam!
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Dziwne, że możesz wpłacić na 22bet przez Ecopayz. Ja nie mam takiej możliwości, jak i inni użytkowników tutaj na forum
 
D 0

Dzbankowsky

Użytkownik
W sumie to ta metoda widnieje po prostu, ale jak klikam kwotę to normalnie przekierowuje mnie do Eco. Też tak masz czy w ogóle Ci się nie wyświetla?
 

Załączniki

D 0

Dzbankowsky

Użytkownik
A to okej, tego nie sprawdziłem, ale skoro tak mówisz to nie jestem jedyny na pewno :LOL: Zatem wygląda na to, że jesteśmy zablokowani wszyscy z możliwością wpłaty, niezależnie od tego gdzie mieszkamy... Pozostaje chyba czekać aż ogarną jakiś portfel? Przyznam, że wczoraj zrobiłem próbe portfela PerfectMoney i prowizja jest tragiczna... zrobiłem próbne 6$ co daję 23 zł a przez BLIK pobrało mi aż 33 zł. I druga próba z norweskiego banku 14$ co daję około 120Norweskich koron a zabrało z konta około 180 NOK - prowizja 60 NOK czyli 27 zł prowizji przy wpłacie 53zł. Kpina trochę co? :p
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Póki co jak ktoś chce grać w rusku to portfel Jeton a jak chce mieć Eco to Unibet lub Betsson
Tylko nadal użytkownik wyżej nie odniósł się do pytania o kartę wirtualną w Jeton jakoby dało się ją utworzyć. Ja takiej opcji nigdzie nie widzę
 
D 0

Dzbankowsky

Użytkownik
Tylko rusek, najbogatsza oferta :D Miałem Jetona, ale dosłownie chwilę i bez karty, bo przez lokalizacje u mnie zdążyli usunąć te płatność także niestety użytkownik powyżej zapewne się odniesie
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
A właśnie jak z tym jetonem. Jakie prowizję przy wpłatach i wyplatach? I jak później z tego wypłacić. Do tej pory korzystałem tylko z Eco jeżeli chodzi o grę w 1xbet i było bardzo dobrze.
Bez prowizji wpłaty na portfel i wypłaty na konto niby też bez prowizji (pomijam teraz fakt bezpieczeństwa). Wszystkie szczegóły: https://bukzaplac.com/jeton-opinie/

Gdzie jest opcja utworzenia karty wirtualnej w Jeton? Ja nie widzę takiej opcji
Za tym samym linkiem wyżej:
Drugą opcją jest wirtualna karta Jeton, którą możemy stworzyć bez opłat (w zakładce E-Pin). Aby taką kartę utworzyć, należy mieć zweryfikowane konto oraz balans minimum 10€ (lub równowartość w innej walucie). Maksymalnie możemy zasilić taką kartę, kwotą 250€.
Ze strony Jetonu:
Does Jeton Has a Virtual Card?

Jeton’s Virtual Card can be used as a deposit/withdraw option for Jeton Wallet. It can be created through the E-pin section. The virtual card can also be redeemed for the merchants that have the Jeton voucher payment option.
Ja na razie takiej karty nie utworzyłem. Spróbuję jak na Jetonie będę coś mieć.
Póki co jak ktoś chce grać w rusku to portfel Jeton a jak chce mieć Eco to Unibet lub Betsson
Tu właśnie zadałem pytanie ja z kolei wyżej, czy ktoś może zweryfikować informację jaką otrzymałem, że dziś depozyt na Unibet i Betsson z Ecopayz się nie powiódł.
 
D 0

Dzbankowsky

Użytkownik
Panowie, wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem jest po prostu stworzenie konta na Bitbay, tam zrobienie przelewu z karty kredytowej i przelanie na 1xbet/22bet przez Bitcoin? No bo dlaczegoby nie skoro jedyne Bitcoiny nie robią problemów? :D
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Ja wpłaciłem na Betsson przez Eco dzisiaj bez problemu.

Ja w Jeton widzę opcję CashJeton i to jest ta niby opcja utworzenia karty. Próbowałem ją utworzyć ale zostało to odrzucone mimo że mam kasę na koncie i zweryfikowane konto

Co do kryptowaluty to nie da się grać u ruska bo wypłacić można tylko tyle co się wpłaciło 😅😅
 
D 0

Dzbankowsky

Użytkownik
Ja wpłaciłem na Betsson przez Eco dzisiaj bez problemu.

Ja w Jeton widzę opcję CashJeton i to jest ta niby opcja utworzenia karty. Próbowałem ją utworzyć ale zostało to odrzucone mimo że mam kasę na koncie i zweryfikowane konto

Co do kryptowaluty to nie da się grać u ruska bo wypłacić można tylko tyle co się wpłaciło 😅😅
O to dzięki za info! A sprawdzone te info że tylko tyle wypłaci ile wrzuciłem? 😄
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Sprawdzone.

Spróbowałem teraz tego JetonCash, karta wirtualną. A więc nie twórzcie tego bo to nie jest wirtualną kartą Visa tylko wirtualna karta Jeton do płacenia nią bóg wie gdzie 😅 na szczęście dało się to cofnąć
 
Do góry Bottom