>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

ferdzio1 53,4K

ferdzio1

Użytkownik
spoko znalazlem mam tylko jeszcze jedno pytanie bo pytaja jak maja wyslac normalnie albo kurierem ale kurierem kosztuje 150 zł
Post automatycznie złączony:

to oni teraz zmienili te karty na eco master card ? nie wiedzialem nie za czesto korzystam z eco
Post automatycznie złączony:

dzęki za pomoc pozdrawiam
Możesz normalnie zamówić.List ok 7 dni idzie
 
waska 131

waska

Użytkownik
Ile idzie przelew na konto np sepa? W 1 dzień przejdzie dojdzie + +? Powiedzmy wyślę w poniedziałek o 12 czy dojdzie do końca dnia +?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
To już lepiej wypłacić sepa bezpośrednio z buka na revolut np idzie max 24 godziny. Da się jakoś ecopayz szybko na konto wypłacić? Czekam na kartę i nie wiem jak to szybko zrobic
Tu nie ma roznicy gdzie wyplacisz bo to ecopayz okolo 2-3 dni zatwierdza taka wyplate. Jak klikniesz wyplac to kasa i tak kilka dni bedzie czekac na akceptacje wyplaty. Jak wyplata zostanie zaakceptowana to juz szybko idzie ale i tak lacznie 3-4 dni trzeba poczekac na hajs.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Tu nie ma roznicy gdzie wyplacisz bo to ecopayz okolo 2-3 dni zatwierdza taka wyplate. Jak klikniesz wyplac to kasa i tak kilka dni bedzie czekac na akceptacje wyplaty. Jak wyplata zostanie zaakceptowana to juz szybko idzie ale i tak lacznie 3-4 dni trzeba poczekac na hajs.
No to ewidentnie Eco tylko karta a z buka sepa na revolut
 
U 0

Usunięty użytkownik 110919

Gość
cześć, jeśli zamówiłem karte w euro to bedę musiał placić za przewalutowanie, zgadza się? Pytam bo podobno z nowymi kartami nie trzeba płacić za przewalutowanie.

Pozdrawiam
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem czy u wszystkich tak jest ale ja mam tak, ze przy logowaniu na konto po wpisaniu hasla wyskakuje prosba o podanie tego kodu authenticator. Problem w tym, ze moge wpisac byle jaki ciag 6 liczb a i tak zaloguje sie na konto. Ktos tez tak ma?
 
ferdzio1 53,4K

ferdzio1

Użytkownik
Nie wiem czy u wszystkich tak jest ale ja mam tak, ze przy logowaniu na konto po wpisaniu hasla wyskakuje prosba o podanie tego kodu authenticator. Problem w tym, ze moge wpisac byle jaki ciag 6 liczb a i tak zaloguje sie na konto. Ktos tez tak ma?
Raz to mi się zdarzyło że wpisałem 3 cyfry a potem literki i też zalogowało ale prawdę mówiąc nie sprawdzałem więcej
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Nie wiem czy u wszystkich tak jest ale ja mam tak, ze przy logowaniu na konto po wpisaniu hasla wyskakuje prosba o podanie tego kodu authenticator. Problem w tym, ze moge wpisac byle jaki ciag 6 liczb a i tak zaloguje sie na konto. Ktos tez tak ma?

The verification code is invalid. Please check and try again.

U mnie nie działa
 
Do góry Bottom